REFRESH

Voetbal » 13.12.2021 » Alle Wedstrijden

ITALIË: Serie A

20:45AS Roma - Spezia -:-

SPANJE: LaLiga

21:00Cadiz - Granada -:-

ALBANIË: Super League

16:45Teuta - Kukesi -:-
19:45Partizani - Din. Tirana -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:15Defensa y Justicia - Lanus -:-
01:30Talleres Cordoba - Independiente -:-
00:00Banfield - Arsenal Sarandi -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Verliezers play offs

23:10Talleres (R.E) - UAI Urquiza -:-

ARUBA: Division di Honor

23:00Dakota - Racing Club Aruba -:-
01:00United FC - Estrella -:-

BELGIË: Pro League U21

15:00Virton -21 - KV Oostende -21 -:-
19:30Club Brugge -21 - RSC Anderlecht -21 -:-
19:30KAS Eupen -21 - Lommel SK -21 -:-
19:30Mouscron -21 - Lierse K. -21 -:-
19:30Waasland-Beveren -21 - KV Kortrijk -21 -:-
20:00Deinze -21 - Westerlo -21 -:-
20:00Mechelen -21 - Standard -21 -:-
20:00RFC Seraing -21 - Beerschot VA -21 -:-
20:00Royal Union SG -21 - RWDM -21 -:-

BULGARIJE: Parva liga

15:30PFK Ludogorets - Pirin Blagoevgrad -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kiko - ASFA Yennega -:-
16:30USFA - Sonabel Ouagadougou -:-

CHINA: Super League - Championship Play-Offs

11:00Guangzhou City - Changchun Yatai -:-
11:00Shenzhen - Shanghai Port -:-
13:00Beijing Guoan - Guangzhou FC -:-
13:00Hebei - Shandong Taishan -:-

CHINA: Jia Competitie

08:00Wuhan Three Towns - Kunshan -:-
12:35Zhejiang Professional - Guizhou -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

23:00Petrolera - Millonarios -:-
01:30America De Cali - Tolima -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30AS Vita Club - Blessing -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

00:00Alajuelense - Saprissa -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

17:00Omonia Nicosia - AEK Larnaca -:-
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopia -:-

DUITSLAND: 3e Liga

19:00SV Wehen Wiesbaden - Hallescher FC -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Köln II - Schalke 04 II -:-

ECUADOR: Liga Pro - Play-offs

01:00Emelec - Ind. del Valle -:-

EGYPTE: Premier League

16:30Al Masry - Misr Elmaqasah -:-

ENGELAND: Championship

20:45Sheffield United - QPR -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45Redditch - Bromsgrove -:-

ENGELAND: Premier League Cup

14:00Reading -23 - Charlton Athletic FC -23 -:-
15:00West Ham United -23 - Wolves -23 -:-
20:00Blackburn -23 - Nottingham Forrest -23 -:-
20:00Derby County -23 - Norwich City FC -23 -:-
20:00Huddersfield Town -23 - Birmingham City -23 -:-
20:00Sunderland -23 - Mansfield Town -23 -:-

ENGELAND: Professional Development League

20:00Hull City AFC -23 - Peterborough United FC -23 -:-
20:00Wigan Athletic -23 - Crewe Alexandra FC -23 -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

20:45Toulouse - Rodez AF -:-

FRANKRIJK: National

20:45Sedan - Red Star -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 6

14:00Pyliou - Kyanos A. V. -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura - Play Offs

03:00Xelaju - Municipal -:-

INDIA: ISL

15:00Hyderabad - North East Utd -:-

INDONESIË: Liga 1

14:30Persiraja Aceh - PSM Makassar -:-
14:45UitgesteldPersebaya - Bali United -:-

ISRAËL: Ligat Ha'Al

19:15Maccabi Tel Aviv FC - Hapoel Hadera -:-
19:45Maccabi Haifa - Beitar Jeruzalem -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Hapoel Afula - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
18:00H. Raanana - Nes Tziona -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

21:00Entella - Reggiana -:-

ITALIË: Primavera 1

14:30Bologna -19 - Empoli -19 -:-
15:00Fiorentina -19 - Torino -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Lys Sassandra -:-
19:00SO Armee - Academie de FAD -:-

KOEWEIT: Emir Cup

16:40Al Salmiya - Al Arabi -:-

MALTA: Challenge League

14:00Pieta Hotspurs - Tarxien -:-
18:00Mqabba FC - Lija Athletic -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

03:15Atlas - Leon -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs

01:00Cafetaleros - Inter Playa Del Carmen -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

13:00Iskra - Mornar -:-
13:00Jezero - Zeta -:-

PARAGUAY: Super Cup

23:00Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:00Warta - Slask Wroclaw -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

21:15Arouca - Vizela -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

19:00Estrela - Casa Pia -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

21:00Esperanca de Lagos - Olhanense -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

16:00Portimonense -23 - SL Benfica -23 -:-

QATAR: QSL Cup

14:00Qatar SC - Al Sailiya -:-
16:10Al-Gharafa - Al Khor -:-

ROEMENIË: Liga 1

19:30Dinamo Boekarest - Chindia Targoviste -:-

RUSLAND: Premier League

17:00PFC Sochi - Spartak Moskou -:-

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:20Al Jabalain - Al-Kawkab -:-
15:25Al Khaleej - Hajer -:-
16:20Al Wehda - Jeddah -:-

SERVIË: Super Liga

15:45Metalac - Partizan -:-
18:00Rode Ster Belgrado - Radnik -:-

SPANJE: LaLiga2

21:00Mirandes - R. Sociedad B -:-

TURKIJE: Super Lig

16:00Sivasspor - Galatasaray -:-
18:30Gaziantep - Fenerbahce -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:00Ahal - Kopetdag Asgabat -:-
13:00Altyn Asyr - FC Asgabat -:-
13:00Energetik - Sagadam -:-
13:00Nebitci - Merw -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.