REFRESH

Voetbal » 12.12.2021 » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

13:30Royal Antwerp FC - Standard -:-
16:00Royale Union SG - KV Mechelen -:-
18:30KAA Gent - KRC Genk -:-
21:00Club Brugge - SV Zulte Waregem -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Greuther Fürth - 1. FC Union Berlin -:-
17:30Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen -:-

ENGELAND: Premier League

15:00Brighton - Tottenham Hotspur -:-
15:00Burnley - West Ham United -:-
15:00Leicester City - Newcastle United -:-
17:30Crystal Palace - Everton -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

13:00Lille OSC - Olympique Lyon -:-
15:00Angers SCO - Clermont -:-
15:00FC Metz - FC Lorient -:-
15:00Stade Rennes - OGC Nice -:-
15:00Troyes AC - Girondins Bordeaux -:-
17:00RC Strasbourg - Olympique Marseille -:-
20:45PSG - AS Monaco -:-

ITALIË: Serie A

12:30Torino - Bologna -:-
15:00Hellas Verona - Atalanta -:-
18:00Napoli - Empoli -:-
18:00Sassuolo - Lazio -:-
20:45Inter - Cagliari -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:15FC Twente - RKC Waalwijk -:-
14:30FC Groningen - Feyenoord -:-
14:30Vitesse - Heracles Almelo -:-
16:45Ajax - AZ -:-
20:00N.E.C. - PSV -:-

SPANJE: LaLiga

14:00Villarreal - Rayo Vallecano -:-
16:15Osasuna - Barcelona -:-
18:30Real Betis - Real Sociedad -:-
21:00Real Madrid - Atlético Madrid -:-

ALBANIË: Super League

13:45Kastrioti - Egnatia -:-
16:45Vllaznia - Skenderbeu -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-
13:30Carroi - Sant Julia -:-
16:00UE Engordany - Inter Escaldes -:-
18:30Ordino - FC Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Academica - Sporting de Benguela -:-
15:30Desportivo Huila - CD Lunda Sul -:-
15:30Sporting de Cabinda - Interclube -:-
16:00Wiliete - Caala -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:15Atl. Tucuman - River Plate -:-
02:00Boca Juniors - Central Cordoba -:-
21:00San Lorenzo - Newells Old Boys -:-
23:15Defensa y Justicia - Lanus -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional - Promotie play offs

01:10Quilmes - Ferro -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Promotie play offs

21:00Sacachispas - Colegiales -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Verliezers play offs

21:00Comunicaciones - Canuelas -:-
23:10Talleres (R.E) - UAI Urquiza -:-

ARGENTINIË: Primera D - Promotie play offs

21:00CSR Espanol - Puerto Nuevo -:-

ARMENIË: VBET Premier League

12:00BKMA - Alashkert -:-

ARUBA: Division di Honor

23:30Bubali - Deportivo Nacional -:-
01:30La Fama - River Plate -:-
23:00Dakota - Racing Club Aruba -:-

AUSTRALIË: A-League

08:15Central Coast Mariners - Sydney FC -:-

AUSTRALIË: A-League Women

06:05Melbourne City V - Melbourne Victory V -:-
08:15Adelaide V - Canberra V -:-

AZIË: AFF Suzuki Beker

10:30Laos - Indonesië -:-
13:30Vietnam - Maleisië -:-

BELGIË: 1B Pro League

16:00Waasland-Beveren - Deinze -:-
20:00Virton - Lierse K. -:-

BELGIË: National Division 1

15:00Boom - Tienen -:-
15:00Knokke - Francs Borains -:-
15:00RFC Liege - Patro Eisden -:-
15:00URSL Vise - La Louviere -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Entente Durbuy - Hamoir -:-
14:30Ganshoren - Warnant -:-
14:30Stockay-Warfusee - Rebecquoise -:-
15:00Jette - Acren -:-
15:00Verlaine - Tubize -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Gullegem - Zelzate -:-
15:00Menen - Zwevezele -:-
15:00Olsa Brakel - Westhoek -:-
15:00Petegem - Oudenaarde -:-
15:00Wetteren - Dikkelvenne -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Aalst - City Pirates -:-
15:00Cappellen - Hades -:-
15:00K. Berchem Sport - Bocholter -:-
15:00Wijgmaal - Belisia Bilzen -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASOS - Avrankou Omnisport -:-
16:00ASPAC - Adjidja -:-
16:00Buffles du Borgou - Bembereke -:-
16:00Cavaliers - Dynamo Parakou -:-
16:00Dadje - Baboni -:-
16:00Dragons - Pobe -:-
16:00Eternel - Coton FC -:-
16:00Soleil - FC Loto -:-

BERMUDA: Premier League

02:00Robin Hood - Devonshire Colts -:-
20:00North Village Rams - Devonshire Cougars -:-
20:00PHC Zebras - Dandy Town Hornets -:-
20:00SBRC - Southampton -:-
20:00Somerset - X-Roads Warriors -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:00Blooming - Real Potosi -:-
20:00Aurora - Always Ready -:-
20:00Guabira - Independiente Petroleros -:-
20:00Santa Cruz - The Strongest -:-

BRAZILIË: Campeonato Tocantinense

20:00Gurupi - Interporto -:-
20:00Palmas - Capital FC -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Beker

21:30Atletico-MG - Athletico-PR -:-

BULGARIJE: Parva liga

13:15CSKA Sofia - Cherno More -:-
15:30Beroe - Levski Sofia -:-

BULGARIJE: Vtora liga

11:00Hebar - Etar -:-
13:00CSKA 1948 Sofia II - Strumska Slava -:-
13:00Levski Lom - Botev II -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Kadiogo - Etoile Filante -:-
16:30Majestic - ASF Dioulasso -:-
18:45Salitas - AS Police -:-

CHINA: Super League - Degradatie groep

08:30Shanghai Shenhua - Qingdao FC -:-
08:30Wuhan FC - Cangzhou -:-
12:30Dalian Pro - Henan Songshan Longmen -:-
12:30Tianjin Jinmen Tiger - Chongqing Liangjiang Athletic -:-

CHINA: Jia Competitie

08:00Heilongjiang Ice City - Zibo Cuju -:-
12:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:-

CHINA: Yi Competitie - Nacompetitie

07:00Hubei Huachuang - Shaoxing Keqiao Yuejia -:-
07:00Qingdao Red Lions - Zibo Qisheng -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

23:45Dep. Cali - Junior -:-
02:00Atl. Nacional - Pereira -:-
23:00Petrolera - Millonarios -:-

CONGO: Ligue 1

14:00JS Talangai - Diables Noirs -:-
14:00Nico-Nicoye - V. Club Mokanda -:-
15:00Leopard - Inter Club -:-
16:00CARA Brazzaville - Etoile du Congo -:-
16:00Cheminots - Nathalys -:-

CONGO DR: Ligue 1

12:30Lubumbashi Sport - Simba -:-
15:00Renaissance - Motema Pembe -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

00:00Alajuelense - Saprissa -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offs

22:00Barrio Mexico - Puntarenas FC -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

16:00Apollon Limassol - Aris Limassol -:-
18:00Olympiakos Nicosia - APOEL Nicosia -:-

CYPRUS: Division 2

13:30Chloraka - Olympias Lympion -:-
13:30Omonia 29th May - Sotiras -:-

DENEMARKEN: Landspokal Beker

18:00FC Midtjylland - Brøndby IF -:-
19:30Odense BK - Randers FC -:-

DE SEYCHELLEN: First Division League

13:00St John Bosco - Red Star -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:30Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden -:-
13:30Hamburger SV - Hansa Rostock -:-
13:30Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim -:-

DUITSLAND: 3e Liga

13:00SV Meppen - Viktoria Berlin -:-
14:00Wurzburger Kickers - FSV Zwickau -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Hildesheim - Hannover 96 II -:-
14:00Altona - Drochtersen/Assel -:-
14:00Norderstedt - Holstein Kiel II -:-
14:00VfB Oldenburg - Hannoverscher SC -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Berliner AK 07 - Auerbach -:-
13:00Furstenwalde - TB Berlin -:-
13:00Halberstadt - Chemie Leipzig -:-
13:00Lokomotive Leipzig - Rathenow -:-
13:30Meuselwitz - Hertha II -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Elversberg - Ulm -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00UitgesteldCFC Hertha - Neustrelitz -:-
13:00UitgesteldSeelow - Stendal -:-
13:00UitgesteldStaaken - Rostocker FC -:-
13:00UitgesteldTorgelower Greif - Stern -:-
13:30UitgesteldMahlsdorf - MSV Neuruppin -:-
14:00UitgesteldHertha Zehlendorf - Hansa Rostock II -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00UitgesteldErfurt - Krieschow -:-
13:00UitgesteldNordhausen - An der Fahner Hohe -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00UitgesteldPreussen Reinfeld - Oldenburger -:-
14:00UitgesteldVfB Lübeck II - Neumunster -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

14:00UitgesteldKomet Arsten - OSC Bremerhaven -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

13:00Rotenburger - Heeslinger -:-
14:00Eintracht Celle - Hagen/Uthlede -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

14:00Clarholz - Erndtebruck -:-
14:30Eintracht Rheine - Siegen -:-
14:30Finnentrop/Bamenohl - SC Paderborn II -:-
14:30Holzwickeder SC - Westfalia Herne -:-
14:30Kaan-Marienborn - Munster 2 -:-
14:30Schermbeck 2020 - FC Gutersloh -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Eddersheim - Waldgirmes -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

15:00Germania Ratingen - SW Essen -:-
15:00Jahn Hiesfeld - Baumberg -:-
15:00Niederwenigern - Kleve -:-
15:00Schonnebeck - Dusseldorf-West -:-
15:30Duisburg - SSVg Velbert -:-
15:30TuRU Dusseldorf - Kray -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

12:001. FC Union Berlin -19 - Cottbus -19 -:-

DUITSLAND: DFB Junioren Pokal

11:00Bayern -19 - Hertha -19 -:-
11:00SC Freiburg -19 - RB Leipzig -19 -:-
15:00Borussia Dortmund -19 - Hannover 96 -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

13:00Sand V - Hoffenheim V -:-
16:00Jena V - SGS Essen V -:-
16:00Potsdam V - Bayern München V -:-
18:00Werder Bremen V - Eintracht Frankfurt V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

11:00Bayern München 2 V - Elversberg V -:-
11:00Eintracht Frankfurt 2 V - Borussia Bocholt V -:-
11:00Gutersloh V - RB Leipzig V -:-
11:00MSV Duisburg V - Henstedt-Ulzburg V -:-
11:00VfL Wolfsburg 2 V - 1.FC Nurnberg V -:-
14:00Hoffenheim 2 V - FC Ingolstadt V -:-
14:00SV Meppen V - Andernach V -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

13:30Aswan SC - Mallawi -:-

ENGELAND: Premier League Cup

15:00Southampton -23 - Arsenal -23 -:-

ENGELAND: Women’s Super League

13:30Brighton V - Manchester United V -:-
14:00Everton V - West Ham United V -:-
15:00Birmingham City V - Manchester City V -:-
19:00Aston Villa V - Tottenham Hotspur V -:-
19:45Arsenal V - Leicester City V -:-

ENGELAND: Women’s FA Cup

14:00Brighouse Town V - Sunderland V -:-
14:00Burnley V - Liverpool V -:-
14:00Chesham V - Billericay V -:-
14:00Chorley V - Newcastle United V -:-
14:00Gillingham V - Charlton Athletic FC V -:-
14:00Huddersfield Town V - Loughborough Lightning V -:-
14:00Leeds United FC V - Durham V -:-
14:00Lincoln City FC V - Northampton Town V -:-
14:00Plymouth Argyle V - Clapton Community V -:-
14:00Stoke City LFC V - Nottingham Forrest V -:-
14:00Stourbridge V - Sheffield United V -:-
14:00West Bromwich Albion FC V - Long Eaton V -:-
15:00AFC Wimbledon V - Ipswich Town V -:-
15:00Ashford Town V - London City Lionesses V -:-
15:00Bridgwater V - Crystal Palace V -:-
15:00Liverpool Feds V - Blackburn Rovers V -:-
15:00Portsmouth V - Southampton V -:-
15:00Southampton Women's V - Exeter City V -:-
16:00Bristol City V - Lewes V -:-
16:00Watford V - Coventry United V -:-

ESTLAND: Beker

12:00FC Flora Tallinn -19 - FC Flora Tallinn -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Arba Menche - Jimma Aba Jifar -:-
16:00Dire Dawa - Ethiopia Bunna -:-

FIJI: Premier League

03:00Ba - Rewa -:-
04:00UitgesteldBa - Suva -:-
04:00Labasa - Suva -:-
04:00UitgesteldLautoka - Labasa -:-
04:00Nadi - Navua -:-
04:00Nadroga - Lautoka -:-
04:00UitgesteldNadroga - Navua -:-
04:00UitgesteldRewa - Nadi -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

12:45AS Saint-Étienne V - Stade de Reims V -:-
12:45Dijon FCO V - Guingamp V -:-
12:45Fleury 91 V - Issy V -:-
12:45Paris FC V - Olympique Lyon V -:-
12:45Paris SG V - Girondins Bordeaux V -:-
12:45Soyaux V - Montpellier HSC V -:-

GAMBIA: GFA League

23:00WAA Banjul - Banjul Utd -:-
19:00Gamtel - Real Banjul -:-
21:00Hawks - Team Rhino -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga - Nacompetitie

10:00Gagra - Shukura -:-
16:00Torpedo Kutaisi - Merani Martvili -:-

GHANA: Premier League

16:00Bibiani Gold Stars - Bechem United -:-
16:00UitgesteldHearts Of Oak - Asante Kotoko -:-
16:00Karela - Accra Lions -:-
16:00King Faisal - Elmina Sharks -:-
16:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-
16:00Tamale - Medeama -:-
16:00WAFA - Ashanti Gold -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Europa Point - Lions Gibraltar -:-
18:30Europa FC - Lynx -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00Apollon Smyrnis - OFI Kreta -:-
16:15PAOK - PAS Lamia -:-
18:30Olympiakos - Aris -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

13:45Iraklis 1908 - Olympiakos B -:-
13:45Karditsa - AO Trikala -:-
13:45Panathinaikos B - Asteras Vlachioti -:-
16:00AEK Athene B - PAE Chania -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroupoli - Plagia -:-
14:00Apollon Paralimniou - Ethnikos Sochos -:-
14:00Aris Avatou - A. Asteras -:-
14:00Chrisoupolis - Doxa Dramas -:-
14:00F.C. Pandramaikos - Thermaikos FC -:-
14:00M. Alexandros Orfaniou - Orfeas Xanthi -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

12:00Giannitsa - Lefkimmi -:-
14:00Agios Matthaios - Makedonikos -:-
14:00Asteras Kalirachis - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Iraklis Ampelokipi - Edessaikos -:-
14:00Kozani - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Poseidonas Michanionas - Kozani -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

14:00AfgelastAetos Makrychoriou - Ipato -:-
14:00Amvrysseas - Nea Artaki -:-
14:00Atalanti - Fikis -:-
14:00Atromitos Palamas - Elassona -:-
14:00Dimitra Efxeinoupolis - Ethnikos Neou -:-
14:00Thiseas Agria - Iraklis Larissa -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Acheron Kanalaki - Aias Gastounis -:-
14:00Anagennisi Arta - Diagoras Vrachneikon -:-
14:00Diavolitsi - Ethnikos Skoulikadou -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Panagriniakos -:-
14:00Panachaiki - Panegialios -:-
14:00PAO Varda - Tilikratis L. -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Foinikas N. Epidavrou - Agios Ierotheos -:-
14:00Fostiras - Ermis Meligous -:-
14:00Ilioupoli - Aris Skalas -:-
14:00Panarkadikos - Charavgiakos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 6

14:00Aias - Ethnikos Piraeus -:-
14:00Aittitos Spata - Keratsini -:-
14:00Panelefsiniakos - Karavas -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Groep 7

14:00AE Neapolis - Atsalenios -:-
14:00Agios Nikolaos - Giouchtas -:-
14:00Aris Soudas - Almyros Gaziou -:-
14:00Poros - Panionios -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura - Play Offs

22:00Santa Lucia - Malacateco -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - Play Offs

02:00Real Espana - Motagua -:-
02:30Vida - Olimpia -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

13:30Ujpest - Paks -:-
16:30Debrecen - Ferencvaros -:-
18:45Mezokovesd - Kisvarda -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

13:00Budafoki - III. Keruleti TVE -:-
13:00Budaorsi - Kecskemeti -:-
13:00Dorogi - Nyiregyhaza -:-
13:00Soroksar - Siofok -:-
13:00Szentlorinc - Szolnoki -:-
13:00Tiszakecske - Győr -:-
17:00Ajka - Vasas -:-
17:00DVTK - Csakvari -:-
17:00Haladas - Pecsi -:-
17:00Szeged - Bekescsaba -:-

HONG KONG: Premier League

12:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-

INDIA: ISL

15:00East Bengal - Kerala Blasters -:-

INDONESIË: Liga 1

11:00Persik Kediri - Persib -:-
11:00Persita - Barito Putera -:-

IRAK: Super League

12:00Al Naft - Naft Al-Basra -:-
12:00Baghdad - Newroz -:-
12:00Zakho - Al Zawraa -:-
14:00Al Najaf - Samarra -:-
16:00Al Shorta - Naft Missan -:-

ISRAËL: Ligat Ha'Al

19:15Hapoel Beër Sjeva - Nof Hagalil -:-

ITALIË: Serie B

14:00Parma - Perugia -:-
16:15L.R. Vicenza - Como -:-
20:30Reggina - Alessandria -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30FeralpiSalo - Piacenza -:-
14:30Fiorenzuola - Pro Vercelli -:-
14:30Juventus -23 - Trento -:-
14:30Padova - F.C. Südtirol -:-
14:30Pergolettese - Renate -:-
14:30Pro Sesto - Virtus Verona -:-
14:30Seregno - Lecco -:-
14:30Triestina - Giana Erminio -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

14:30Olbia - Fermana -:-
17:30Carrarese - Cesena -:-
17:30Lucchese - Grosseto -:-
17:30Modena - Gubbio -:-
17:30Montevarchi - Viterbese -:-
17:30Pescara - Pistoiese -:-
17:30Siena - Pontedera -:-
17:30Teramo - Ancona-Matelica -:-
17:30Vis Pesaro - Imolese -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Catania - Palermo -:-
14:30Monopoli - Latina -:-
14:30Turris - ACR Messina -:-
14:30Vibonese - Avellino -:-
17:30Bari - Taranto -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Caronnese - Imperia -:-
14:30Casale - Asti -:-
14:30Fossano - Novara -:-
14:30HSL Derthona - Sestri Levante -:-
14:30Lavagnese - Gozzano -:-
14:30PDHA - Borgosesia -:-
14:30Saluzzo - Chieri -:-
14:30Sanremese - Ligorna -:-
14:30Ticino - Bra -:-
14:30Vado - Citta di Varese -:-

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Breno - Sona -:-
14:30Brusaporto - Caravaggio -:-
14:30Castellanzese - Villa Valle -:-
14:30Crema - Ciserano-Bergamo -:-
14:30Desenzano Calvina - Arconatese -:-
14:30Legnano - Leon -:-
14:30Olginatese - Vis Nova Giussano -:-
14:30Ponte San Pietro - Real Calepina -:-
14:30SG City Nova - Franciacorta -:-
14:30USD Casatese - Folgore Caratese -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Adriese - ArzignanoChiampo -:-
14:30Ambrosiana - Cjarlins Muzane -:-
14:30Campodarsego - Spinea -:-
14:30Cartigliano - Delta Porto Tolle -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Caldiero Terme -:-
14:30Este - Levico Terme -:-
14:30Montebelluna - Mestre -:-
14:30San Martino Speme - Cattolica Calcio -:-
14:30Union Clodiense - Luparense -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Aglianese Calcio - Seravezza Pozzi -:-
14:30Alcione Milano - Ghivizzano Borgo -:-
14:30Correggese - Sasso Marconi -:-
14:30Fanfulla - Lentigione -:-
14:30Mezzolara - G.S. Bagnolese -:-
14:30Ravenna - Sammaurese -:-
14:30Real Forte Querceta - Prato -:-
14:30Rimini - Ath. Carpi -:-
14:30San Donnino - Forli -:-
14:30SCD Progresso - Tritium -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Arezzo - Pianese -:-
14:30ASD Cascina - Trestina -:-
14:30Foligno - Cannara -:-
14:30Follonica Gavorrano - Flaminia -:-
14:30Montespaccato - Lornano Badesse -:-
14:30Rieti - Unipomezia -:-
14:30San Donato - Poggibonsi -:-
14:30Sangiovannese - Scandicci -:-
14:30Tiferno Lerchi - Pro Livorno -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Alto Casertano - Chieti -:-
14:30ASD Pineto Calcio - S. N. Notaresco -:-
14:30Fiuggi - Vastese -:-
14:30Montegiorgio - Sambenedettese -:-
14:30Nereto - Fano -:-
14:30Porto D'Ascoli - Vastogirardi -:-
14:30Recanatese - Matese -:-
14:30Trastevere Calcio - Castelfidardo -:-
14:30US Tolentino - Castelnuovo Vomano -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Arzachena - Gladiator -:-
14:30Calcio Giugliano - Insieme Formia -:-
14:30Cassino - Latte Dolce -:-
14:30Cynthialbalonga - Atletico Uri -:-
14:30Muravera - Carbonia -:-
14:30Nuova Florida - Vis Artena -:-
14:30Ostia Mare - Afragolese -:-
14:30R. Monterotondo - Lanusei Calcio -:-
14:30Torres - Aprilia -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30A.C.D. Nardo - San Giorgio -:-
14:30Altamura - Nocerina -:-
14:30Audace Cerignola - Rotonda -:-
14:30Bisceglie - Citta di Fasano -:-
14:30Casarano - SS Nola 1925 -:-
14:30Casertana - Sorrento -:-
14:30Gravina - Molfetta Calcio -:-
14:30Lavello - Brindisi -:-
14:30Mariglianese - Bitonto -:-
14:30Virtus Matino - Francavilla -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Biancavilla - Santa Maria Cilento -:-
14:30Castrovillari - Troina -:-
14:30FC Messina - Giarre -:-
14:30Gelbison Cilento - Trapani -:-
14:30Lamezia Terme - AS Acireale -:-
14:30Licata - Sancataldese -:-
14:30Paterno - Cavese -:-
14:30Portici 1906 - Cittanovese -:-
14:30Real Aversa - S. Agata -:-
14:30San Luca - Rende -:-

ITALIË: Primavera 1

10:45Juventus -19 - Lecce -19 -:-
11:00Atalanta -19 - Pescara -19 -:-

ITALIË: Primavera 2

11:30Ascoli -19 - Crotone -19 -:-
12:00Alessandria -19 - Udinese -19 -:-

ITALIË: Serie A Women

12:30AS Roma V - Lazio V -:-
14:30Empoli V - Fiorentina V -:-
15:00Juventus V - AC Milan V -:-

ITALIË: Serie B Women

14:30Bari V - Chievo Verona V -:-
14:30Cesena V - San Marino Academy V -:-
14:30Cortefranca V - Brescia V -:-
14:30Palermo V - Como V -:-
14:30Pro Sesto V - Torres V -:-
14:30Roma CF V - Cittadella V -:-
14:30Tavagnacco V - Ravenna V -:-

JAPAN: Emperors Beker

06:00Kawasaki - Oita -:-
08:00Urawa - C-Osaka -:-

JAPAN: Empress's Cup Women

05:00Setagaya Sfida FC V - Angeviolet Hiroshima V -:-

KOSOVO: Superliga

13:00FC Ballkani - Gjilani -:-
13:00Malisheva - Dukagjini -:-

KROATIË: 1e HNL

13:00NK Osijek - HNK Sibenik -:-
17:05Dinamo Zagreb - Slaven Belupo -:-

KROATIË: 2. HNL

13:30Orijent - NK Dinamo Zagreb 2 -:-

LIBIË: Premier League

14:00Al-Khmes - Abu Salim -:-
14:00Asswehly - Al Shat -:-
14:30Shabaab Al Jabal - Al Tahaddi -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Differdange - Ettelbruck -:-
16:00Hesperange - Hostert -:-
16:00Rodange - Jeunesse Esch -:-
16:00Victoria Rosport - Mondorf -:-

MALTA: Premier League

14:00Sirens - Gudja -:-
16:00Birkirkara - Mosta FC -:-
18:00Hibernians - Gzira -:-

MALTA: Challenge League

14:00Qrendi - Zebbug -:-
15:00Marsa FC - Swieqi -:-
18:00St. George's FC - Zejtun Corinthians -:-
19:00Pembroke - San Gwann -:-

MAROKKO: Botola 2

15:30Renaissance Zemamra - Raja Beni Mellal -:-
15:30Sale - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Fes - Khemisset -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

04:00Dorados - Tampico Madero -:-
19:00Atlante - Celaya -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs

22:45Mazorqueros - Alacranes -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00UitgesteldDEM - GVV Unitas -:-
14:00UitgesteldHoogland - UNA -:-
14:00UitgesteldHV & CV Quick - Blauw Geel '38 -:-
14:00UitgesteldHVV Hollandia - Dongen -:-
14:00UitgesteldJOS Watergraafsmeer - OFC -:-
14:00UitgesteldO.S.S. '20 - Westlandia -:-
14:30UitgesteldGroene Ster - USV Hercules -:-
14:30UitgesteldHSC '21 - ADO 20 Heemskerk -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

12:15Heerenveen V - PSV V -:-
12:15VV Alkmaar V - Ajax V -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

02:00Diriangen - Esteli -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

13:00Akademija Pandev - Pelister -:-
13:00Borec - Shkupi -:-
13:00Rabotnicki - Makedonija GP -:-
13:00Shkendija - FK Skopje -:-
13:00Struga - Renova -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

17:00FK Haugesund - Molde FK -:-
17:00Kristiansund - Vålerenga -:-
17:00Lillestrøm SK - Sandefjord -:-
17:00Mjøndalen IF - FK Bodø/Glimt -:-
17:00Odd - Stabaek -:-
17:00Rosenborg BK - Strömsgodset IF -:-
17:00SK Brann - Sarpsborg 08 -:-
17:00Tromsø IL - Viking -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen - Promotie play offs

15:00Jerv - KFUM Oslo -:-

OEKRAÏNE: Premier League

13:00Tsjornomorets Odessa - Metalist 1925 -:-
16:00FC Dynamo Kiev - Zorja Loehansk -:-
18:30Kolos Kovalivka - FK Minaj -:-

OEKRAÏNE: Youth League

10:00FC Dynamo Kiev -19 - Zorya -19 -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga

14:30Admira - Rapid Wien -:-
14:30SK Austria Klagenfurt - Sturm Graz -:-
17:00Austria Wien - LASK -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Play Offs

02:00Tauro - Herrera -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Nacompetitie

23:30Sp. Luqueño - Ameliano -:-

POLEN: Ekstraklasa

12:30Cracovia - Górnik Łęczna -:-
15:00Wisła Płock - Legia Warschau -:-
17:30Górnik Zabrze - Pogon Szczecin -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

16:30Belenenses - Estoril -:-
16:30Moreirense FC - Portimonense -:-
19:00FC Famalicão - SL Benfica -:-
21:30FC Porto - SC Braga -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00SC Farense - CD Nacional -:-
12:00Vilafranquense - FC Porto B -:-
15:00Academica - Chaves -:-
20:30Varzim - Trofense -:-

PORTUGAL: Liga 3

12:00Alverca - CD Cova da Piedade -:-
16:00Amora - Setubal -:-
16:00Canelas 2010 - Anadia -:-
16:00Felgueiras - Sanjoanense -:-
16:00Pevidem - CDC Montalegre -:-
16:00Sporting CP B - Real SC -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

14:00Coruchense - OS Belenenses -:-
16:00Amarante - Berco -:-
16:00Castro Daire - Uniao de Coimbra -:-
16:00FC Barreirense - Imortal -:-
16:00Forjaes - Pedras Salgadas -:-
16:00Gondomar - Ferreira de Aves -:-
16:00Juv. Evora - Pinhalnovense -:-
16:00Leca - Gouveia -:-
16:00Louletano - Uniao Montemor -:-
16:00Macedo Cavaleiros - Paredes -:-
16:00Maria de Fonte - Vilaverdense -:-
16:00Merelinense - Camara de Lobos -:-
16:00Oleiros - Idanhense -:-
16:00Peniche - Vitoria Sernache -:-
16:00Sacavenense - Sporting Ideal -:-
16:00Salgueiros - Valadares Gaia -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - Vila Mea -:-
16:00SB Castelo Branco - Sertanense -:-
16:00SC Praiense - Condeixa -:-
16:00SC Vila Real - Mirandela -:-
16:00Serpa - Moncarapachense -:-
16:00Sintrense - O Elvas CAD -:-
16:00Tirsense - Sao Martinho -:-
17:00CD Rabo Peixe - Loures -:-
17:00CS Maritimo B - Camacha -:-
17:00Operario - Pero Pinheiro -:-
17:00U. Madeira - Limianos -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship Play-Offs

11:30Sporting V - Albergaria/Durit V -:-
12:00FC Famalicão V - CS Maritimo V -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Degradatie groep

16:00Amora V - Atletico V -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:00Sepsi Sf. Gheorghe - Farul Constanta -:-
18:30CFR Cluj - Mioveni -:-

RUSLAND: Premier League

12:00FC Dinamo Moskou - Zenit St Petersburg -:-
14:30Akhmat Grozny - FK Khimki -:-
17:00FK Krasnodar - Nizhny Novgorod -:-
17:00Lokomotiv Moskou - Ufa -:-

RWANDA: Premier League

11:30Kiyovu - Gasogi United -:-
14:00APR - Bugesera FC -:-
14:00Etincelles - AS Kigali -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Cosmos -:-
15:00Fiorentino - Tre Penne -:-

SCHOTLAND: Premiership

13:00Hearts - Rangers FC -:-
16:00Celtic - Motherwell -:-

SCHOTLAND: SWPL 1 Women

14:00Partick Thistle V - Glasgow City V -:-
15:00Celtic V - Motherwell V -:-
17:00Hamilton Academical V - Aberdeen V -:-
17:10Spartans V - Rangers FC V -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Excellence - ASEC Ndiambour -:-
17:30Linguere - Generation F. -:-
17:30Pikine - Mbour Petite Cote -:-
17:30US Goree - Teungueth -:-

SERVIË: Super Liga

14:00Novi Pazar - FK Vozdovac -:-
14:30Mladost - Napredak -:-
16:00Vojvodina - Sp. Subotica -:-

SLOVENIË: Prva liga

15:00NK Bravo - NK Aluminij -:-
17:00FC Koper - NŠ Mura -:-

SLOVENIË: 1. SZNL Women

11:00Primorje V - MSM Ptuj V -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

17:00Slovan Bratislava - DAC 1904 Dunajská Streda -:-

SPANJE: LaLiga2

14:00Leganes - Ponferradina -:-
16:00Real Valladolid - R. Oviedo -:-
18:15Alcorcon - Cartagena -:-
18:15Amorebieta - Las Palmas -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

12:00Calahorra - Unionistas -:-
12:00Celta de Vigo B - CF Talavera -:-
12:00Internacional de Madrid - Athletic Bilbao B -:-
17:00La Coruna - Valladolid Promesas -:-
17:00UD Logrones - Extremadura UD -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Alcoyano - Costa Brava -:-
12:00Barcelona B - Baleares -:-
12:00Gimnastic - Villarreal B -:-
12:00Sanluqueno - Cornella -:-
17:00UCAM Murcia - Albacete -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

12:00CD Mostoles - Arosa SC -:-
12:00Llanera - Gimnastica Segoviana -:-
16:00Arenteiro - Union Adarve -:-
17:00Bergantinos - Navalcarnero -:-
17:00Compostela - Langreo -:-
17:00Marino de Luanco - Coruxo -:-
17:00Palencia CA - Salamanca -:-
17:00Pontevedra - Union Club Ceares -:-
18:15Leganes B - Real Aviles -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

12:00Izarra - Racing Santander B -:-
12:00Naxara - Gernika -:-
17:00Laredo - Pena -:-
17:00Real Sociedad C - CD Ardoi -:-
17:00Tropezon - Cayon -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 3

11:30Pena Deportiva - Cerdanyola -:-
12:00Badalona - Ibiza Islas Pitiusas -:-
12:00CE Europa - Andratx -:-
12:00Ejea - Espanyol B -:-
12:00Formentera - Terrassa -:-
12:00Huesca B - Lleida -:-
12:00Numancia - Teruel -:-
12:00Prat - Tarazona -:-
16:30Brea - Ebro -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

12:00Cacereno - Las Palmas B -:-
12:00Cordoba - Panaderia -:-
12:00Montijo - Don Benito -:-
13:00Mensajero - Xerez D.F.C. -:-
13:00San Fernando - Cadiz B -:-
13:00San Roque - Ceuta -:-
13:00Tamaraceite - CD Coria -:-
17:00Antequera - Velez -:-
17:00Villanovense - Merida AD -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 5

11:30CF Intercity - Levante B -:-
12:00Granada B - Ejido -:-
12:00Mar Menor - Pulpileno -:-
12:00Puertollano C.F. - Melilla -:-
16:30Marchamalo - La Nucia -:-
17:00Aguilas FC - Murcia -:-
17:00Alzira - Socuellamos -:-
18:00Mancha - Hercules -:-
18:00Toledo - Eldense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

18:00Alondras - Somozas -:-
18:00Barco - Arzua -:-
18:00CD Choco - Racing Club Villalbes -:-
18:00Dep. Fabril - Estradense -:-
18:00Ourense CF - Rapido de Bouzas -:-
18:00Polvorin - Noia -:-
18:00Ponteareas - Arnoia -:-
18:00Sofan - Silva SD -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 2

18:00Basico Urraca - Tuilla -:-
18:00Covadonga - L'Entregu -:-
18:00EI San Martin - Lealtad -:-
18:00Gijon Industrial - Langreo B -:-
18:00Lenense - Llanes -:-
18:00Mosconia - Roces -:-
18:00Praviano - Luarca -:-
18:00Real Titanico - Caudal Deportivo -:-
18:00R. Oviedo B - Gijon B -:-
18:00SD Navarro CF - CD Colunga -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

18:00Barreda Balompie - Selaya -:-
18:00Castro - Torina -:-
18:00CD Colindres - Noja -:-
18:00Guarnizo - Torrelavega -:-
18:00Naval Reinosa - Escobedo -:-
18:00Siete Villas - Atletico Albericia -:-
18:00UC Cartes - UD Samano -:-
18:00Vimenor - Textil Escudo -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

18:00Anaitasuna FT - Alaves B -:-
18:00Barakaldo - Beti Gazte -:-
18:00Basconia - Portugalete -:-
18:00Durango - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Leioa - Santuxu -:-
18:00Pasaia - Amurrio Club -:-
18:00San Ignacio - Lagun Onak -:-
18:00Tolosa FC - SD Deusto -:-
18:00Urduliz - Beasain -:-
18:00Uritarra - CD Vitoria -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

18:00Castelldefels - Sant Andreu -:-
18:00CE Manresa - Granollers -:-
18:00Girona B - Guineueta -:-
18:00Olot - UE Sants -:-
18:00Pobla Mafumet - Asco -:-
18:00San Cristobal CP - Grama -:-
18:00UE Figueres - Peralada -:-
18:00Vilafranca - L'Hospitalet -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

16:30Silla CF - Callosa -:-
18:00Acero - Valencia B -:-
18:00Castellon B - Orihuela -:-
18:00Hercules B - Jove -:-
18:00Recambios Colon - Olimpic Xativa -:-
18:00Saguntino - Villajoyosa -:-
18:00Torrellano - Atzeneta -:-
18:00Torrent - Beniganim -:-
18:00Villarreal C - Ilicitano -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

18:00Atlético Madrid B - Galapagar -:-
18:00Carabanchel - Getafe B -:-
18:00Colonia M. - Tres Cantos -:-
18:00Complutense - Villaverde San Andres -:-
18:00Las Rozas - Alcorcon B -:-
18:00Paracuellos Antamira - Parla -:-
18:00Pozuelo de Alarcon - Ursaria -:-
18:00Rayo Vallecano B - CDE Madrid -:-
18:00RSD Alcala - Trival Valderas -:-
18:00Villaviciosa - AD Torrejon -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

18:00Atl. Astorga - Ribert -:-
18:00Atl. Tordesillas - Salamanca B -:-
18:00Ciudad Rodrigo CF - Arandina -:-
18:00La Virgen - Bembibre -:-
18:00Mirandes B - Leonesa B -:-
18:00Numancia B - Almazan -:-
18:00Real Avila - Guijuelo -:-
18:00Santa Marta Tormes - Palencia CF -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

18:00Atletico de Porcuna - Almeria B -:-
18:00CD Alhaurino - Alhaurin -:-
18:00Huetor Tajar - Torredonjimeno -:-
18:00Jaen - UD San Pedro -:-
18:00Marbella - Intergym Melilla -:-
18:00Motril - El Palo -:-
18:00Torre del Mar - Huetor Vega -:-
18:00Torremolinos - CD Torreperogil -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

18:00Antoniano - Puente Genil -:-
18:00Cabecense - Huelva -:-
18:00Ceuta B - Cartaya -:-
18:00Ciudad de Lucena - Pozoblanco -:-
18:00Conil - CD Gerena -:-
18:00Rota - Los Barrios -:-
18:00Tomares UD - Cordoba B -:-
18:00Xerez CD - Sevilla C -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

18:00Binissalem - Mercadal -:-
18:00Collerense - Constancia -:-
18:00Llosetense - Manacor -:-
18:00Mallorca B - Felanitx -:-
18:00Poblense - Son Veri -:-
18:00Rotlet Molinar - Sant Rafel -:-
18:00Santanyi - Campos -:-
18:00Sant Jordi - Platges de Calvia -:-
18:00Serverense - Inter Ibiza -:-
18:00Soller - Murense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

18:00Arucas - Villa Santa Brigida -:-
18:00CD Buzanada - La Cuadra -:-
18:00Herbania - CD Marino -:-
18:00Las Zocas - Gran Tarajal -:-
18:00SD Tenisca - Lanzarote -:-
18:00Union Viera - Santa Ursula -:-
18:00Vera - Las Palmas C -:-
18:00Yaiza - Atl. Paso -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

18:00Archena - CAP Ciudad de Murcia -:-
18:00Cartagena FC - Cartagena B -:-
18:00Deportiva Minera - Bullense -:-
18:00EG El Palmar CF - Yeclano -:-
18:00Huercal-Overa - Bala Azul -:-
18:00Racing Murcia - Lorca Deportiva -:-
18:00Real Murcia B - La Union -:-
18:00UCAM Murcia B - Mazarron CF -:-
18:00UD Los Garres - Caravaca -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 14

18:00Aceuchal - Extremadura UD B -:-
18:00Azuaga - Diocesano -:-
18:00CD Calamonte - Olivenza -:-
18:00Jerez CF - Don Alvaro -:-
18:00Moralo - Arroyo -:-
18:00Trujillo - Miajadas -:-
18:00UP Plasencia - Badajoz B -:-
18:00Villafranca - Llerenense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

18:00Beti Kozkor - CD Cantolagua -:-
18:00Beti Onak - Azkoyen -:-
18:00Burlades - Subiza -:-
18:00CD Gares - Huarte -:-
18:00Cirbonero - Txantrea -:-
18:00Ezcabarte - Murchante -:-
18:00Pamplona - Cortes -:-
18:00Valle Egues - CD Corellano -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

18:00Calahorra B - Agoncillo -:-
18:00CDFC Calzada - Vianes -:-
18:00CF Rapid - Alfaro -:-
18:00Haro Deportivo - Arnedo -:-
18:00Oyonesa - Cenicero -:-
18:00River Ebro - Casalarreina -:-
18:00Varea - Berceo -:-
18:00Yague - Anguiano -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

18:00Biescas - Carinena -:-
18:00Binefar - CF Illueca -:-
18:00Caspe - Barbastro -:-
18:00Cuarte - Calamocha -:-
18:00Epila - Atletico Monzon -:-
18:00Giner Torrero - Utebo FC -:-
18:00Santa Anastasia - Belchite 97 -:-
18:00Zaragoza B - Borja -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

18:00Azuqueca - San Clemente -:-
18:00Ciudad Real - Torrijos -:-
18:00Guadalajara - Tarancon -:-
18:00Illescas - Albacete B -:-
18:00Miguelturreno - Huracan de Balazote -:-
18:00Quintanar - Almansa -:-
18:00Villacanas - Hogar Alcarreno -:-
18:00Villarrubia - Villarrobledo -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

11:00Levante V - Villarreal V -:-
11:30Eibar V - Tenerife V -:-
11:30Valencia V - Madrid C. V -:-
11:45Rayo Vallecano V - Real Betis V -:-
12:00Real Madrid V - Barcelona V -:-
12:00Real Sociedad V - Huelva V -:-
12:00Sevilla V - Atlético Madrid V -:-

SPANJE: Segunda Division Women

11:00Elche CF V - Femarguin V -:-
11:30Pozoalbense V - Real Union V -:-
12:00Athletic Bilbao B V - Seagull V -:-
12:00Zaragoza CFF V - Espanyol V -:-
12:45Castellon V - Real Betis B V -:-
13:00Barcelona B V - Gijon V -:-
13:00CD Juan Grande V - Granada V -:-
13:00Tenerife B V - La Solana V -:-
16:30Pradejon V - Atlético Madrid B V -:-

SRI LANKA: Super League

11:00New Young's SC - Red Star -:-

TAIWAN: Premier League

08:00Hang Yuen - Taipei Tatung -:-
08:00NTUS - Taichung -:-
09:00Taiwan Steel - CPC -:-
12:00Taipower - Zhanyi Skywalkers -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Mtibwa Sugar - Biashara Mara United -:-
17:00Azam - Kagera Sugar -:-

TOGO: Championnat National

16:00Anges de Notse - OTR -:-
16:00AS Togo-Port - Gbohloe-Su -:-
16:00Dynamic Togol. - Gomido -:-
16:00Kakadl - ASC Kara -:-
16:00Kara - Binah -:-
16:00Kotoko - Entente II -:-
16:00Sara Sport - Semassi -:-
16:00Unisport - Ifodje -:-

TSJECHIË: 1. Liga

15:00FK Jablonec - FK Teplice -:-
15:00SK Dynamo Ceske Budejovice - SK Sigma Olomouc -:-
15:00SK Slavia Praag - FK Mlada Boleslav -:-
18:00AC Sparta Praag - Bohemians -:-

TURKIJE: Super Lig

11:30Adana Demirspor - Giresunspor -:-
14:00Yeni Malatyaspor - Alanyaspor -:-
17:00Besiktas - Kayserispor -:-

TURKIJE: 1. Lig

17:00Samsunspor - Ankaragücü -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:001922 Konyaspor - 1928 Bucaspor -:-
11:0024 Erzincanspor - Zonguldak -:-
11:00Akhisarspor - Pazarspor -:-
11:00Isparta 32 Spor - Amedspor -:-
11:00Kirsehir Belediyespor - Karacabey Belediyespor -:-
11:00Nazillispor - Eskisehirspor -:-
11:00Pendikspor - Kirklarelispor -:-
11:00Usakspor - Sanliurfaspor -:-

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:00Adiyamanspor - Sariyer -:-
11:00Afjet Afyonspor - Bayburt -:-
11:00Diyarbekirspor - Sivas Belediyespor -:-
11:00Ergene Velimese - Kahramanmaras -:-
11:00H.Trabzon - Vanspor FK -:-
11:00Inegolspor - Bodrumspor -:-
11:00Nigde Anadolu - Corum -:-
11:00Sakaryaspor - Serik Belediyespor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Batman Petrolspor - Kutahyaspor -:-
11:00Catalca - Hopaspor -:-
11:00Elazigspor - Bursa -:-
11:00Erbaaspor - Karaman Bld. -:-
11:00Kelkit - Osmaniyespor -:-
11:00Nevsehirspor - Fatsa Belediyespor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Altindag Bld. - Duzcespor -:-
11:00Igdir FK - Aksaray Bld. -:-
11:00Iskenderun - Darica Genclerbirligi -:-
11:00Kestel - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:00Siirt Ozel - Hacettepe -:-
11:00Yomraspor - Malatya -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Belediye Derince - Karsiyaka -:-
11:00Edirnespor - Fethiyespor -:-
11:00Icel - Cankaya FK -:-
11:00Karabukspor - Ceyhanspor -:-
11:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Agri 1970 -:-
11:00Mardin BB - Karakopru -:-
11:00Orduspor 1967 - Gumushanespor -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Play-offs

23:30Caracas - Dep. Tachira -:-

WALES: Premier Women

15:00Barry V - Pontypridd V -:-
15:00Cardiff City V - Cardiff Met. V -:-
15:00Port Talbot V - Aberystwyth Town V -:-
15:00Swansea City V - TNS V -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

04:00El Salvador - Chili -:-
22:00Chili -20 - Colombia -20 -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00Bulawayo Chiefs - Platinum -:-
14:00UitgesteldDynamos - Cranborne Bullets -:-
14:00Harare City - Yadah -:-
14:00UitgesteldManica - Highlanders -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Royal AM - Golden Arrows -:-
16:00Maritzburg Utd - Stellenbosch -:-
17:00Kaizer - Sekhukhune -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Pretoria Callies - Platinum City -:-
14:30Pretoria U. - Polokwane -:-
14:30Tshakhuma - Richards Bay -:-

ZUID-KOREA: K League 1 - Nacompetitie

06:00Gangwon - Daejeon -:-

ZWITSERLAND: Super League

14:15BSC Young Boys - FC Sion -:-
16:30Grasshoppers - FC Luzern -:-
16:30Servette FC - FC Basel -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.