Voetbal » 26.03.2024 » Alle Wedstrijden
AZIË: WK - Kwalificatie - Tweede fase
09:00AfgelastNoord-Korea - Japan -:-09:45Libanon - Australië 0:5
10:30Bangladesh - Palestina 0:1
12:00Filipijnen - Irak 0:5
13:00China - Singapore 4:1
13:00Vietnam - Indonesië 0:3
13:30Thailand - Zuid-Korea 0:3
14:30India - Afghanistan 1:2
15:00Kirgizië - Chinese Taipei 5:1
15:00Maleisië - Oman 0:2
15:30Oezbekistan - Hong Kong 3:0
16:00Tadzjikistan - Saoedi-Arabië 1:1
16:00Turkmenistan - Iran 0:1
20:00Bahrein - Nepal 3:0
20:00Jemen - Verenigde Arabische Emiraten 0:3
20:00Jordanië - Pakistan 7:0
20:00Koeweit - Qatar 1:2
20:00Syrië - Myanmar 7:0
EUROPA: EK - Kwalificatie - Promotie
18:00Georgië - Griekenland 1:0pen20:45Oekraïne - IJsland 2:1
20:45Wales - Polen 0:1pen
EUROPA: UEFA Nations League - League C - Play Out
18:00Litouwen - Gibraltar 1:0NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: WK - Kwalificatie - Eerste fase
20:00Britse Maagdeneilanden - Amerikaanse Maagdeneilanden 1:0pen00:00Turks- en Caicoseilanden - Anguilla 1:2pen
AFRIKA: Afrika Cup - Kwalificatie - Voorronde
14:00Eswatini - Somalia 2:216:00Mauritius - Tsjaad 1:2
17:00Liberia - Djibouti 0:0
20:00South Sudan - Sao Tome and Principe 0:0
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - John Hughes 0:1ARGENTINIË: Primera Nacional
23:00Ferro - All Boys 2:200:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
01:00Atl. Rafaela - Brown Adrogue 0:0
01:00Chaco For Ever - Def. de Belgrano 3:0
01:00Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0
01:45Colon - Gimnasia y Tiro 1:0
ARGENTINIË: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:1ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Belgrano Zarate - Estrella Del Sur 1:319:30Defensores de Glew - Nautico Hacoaj 0:2
19:30Deportivo Metalurgico - Ezeiza 0:1
ARGENTINIË: Copa Argentina
23:30Platense - Olimpo 1:0penARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
19:00Argentinos Jrs 2 - Racing Club 2 2:219:00Estudiantes 2 - Defensa y Justicia 2 2:1
19:00Instituto 2 - Velez Sarsfield 2 2:2
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
15:00Platense V - Racing Club V 1:119:00UAI Urquiza V - CA Estudiantes V 0:1
ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
00:00Real Koyari - La Fama 1:602:00Bubali - Unistars 0:1
AUSTRALIË & OCEANIË: OFC Nations Cup - Kwalificatie
02:00Cookeilanden - Tonga 1:0AZIË: WAFF Championship U23
18:00Egypte -23 - Saoedi-Arabië -23 2:3pen21:00Australië -23 - Zuid-Korea -23 2:3pen
AZIË: WAFF Championship U23 - 5-8e plaats
18:00Verenigde Arabische Emiraten -23 - Thailand -23 0:121:00Irak -23 - Jordanië -23 1:3
BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:200:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BRAZILIË: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:1BRAZILIË: Amazonense - Tweede fase
20:45Unidos do Alvorada - Amazonas 0:2BRAZILIË: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:0BRAZILIË: Gaucho - Play-offs
01:45Internacional - Juventude 1:2penBRAZILIË: Goiano - Play-offs
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZILIË: Mineiro - Nacompetitie
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:2BRAZILIË: Copa Alagoas - Play-offs
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
00:00Flamengo V - Corinthians V 2:3CHILI: Primera División
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2CHILI: Segunda División
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:101:00Concon National - D. Puerto Montt 0:3
COLOMBIA: Primera B - Apertura
00:00Orsomarso - Inter Palmira 4:200:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
21:30Huila - Quindio 1:0
22:00Real Cartagena - Barranquilla 1:1
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30UitgesteldCeleste - Etoile de Kivu -:-14:30UitgesteldGroupe Bazano - Blessing -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Ad Aserri - Guadalupe 1:102:00Antioquia - Cofutpa 0:5
DUITSLAND: Regionalliga Nordost
19:00Lokomotive Leipzig - Jena 2:0ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
01:00Orense - Emelec 1:1ENGELAND: National League
20:45Altrincham - Wealdstone 4:120:45Gateshead - Hartlepool United FC 7:1
20:45Solihull Moors - Southend 0:3
ENGELAND: National League North
20:45Banbury - South Shields 0:320:45Peterborough Sports - Warrington 1:3
20:45Southport - Bishop's Stortford 4:1
20:45Spennymoor - Scunthorpe United 1:0
ENGELAND: National League South
20:45Truro - Dartford 0:020:45Weston-super-Mare - Farnborough 0:3
ENGELAND: NPL Premier Division
20:45Ashton Utd - Macclesfield 0:220:45Whitby - FC United 1:2
ENGELAND: Southern League Central Division
20:45Coalville - Mickleover 1:0ENGELAND: Southern League South Division
20:45StilgelegdHanwell Town - Sholing 1:120:45Plymouth Parkway - Didcot 2:1
20:45Poole - Hungerford 1:2
20:45UitgesteldTiverton - Winchester -:-
ENGELAND: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Wingate & Finchley 2:220:45Cheshunt - Margate 0:1
20:45Hornchurch - Concord 1:0
20:45Potters Bar - Dulwich Hamlet 1:2
ENGELAND: Professional Development League
14:00Barnsley -21 - Watford -21 1:214:00Fleetwood Town -21 - Charlton Athletic FC -21 0:5
15:00Coventry City -21 - Bristol City -21 0:0
15:00Peterborough -21 - Ipswich Town -21 2:1
18:00Sheffield United -21 - Millwall -21 0:3
20:00Hull City AFC -21 - Colchester United -21 4:1
EUROPA: EK -21 - Kwalificatie
12:00Armenië -21 - Roemenië -21 0:113:00Azerbeidzjan -21 - Oekraïne -21 0:3
14:00Gibraltar -21 - Georgië -21 0:2
14:00Noord-Macedonië -21 - Zweden -21 0:2
15:00Griekenland -21 - Andorra -21 1:0
15:00Kazachstan -21 - Hongarije -21 0:3
15:00Montenegro -21 - Finland -21 1:2
15:00Polen -21 - Bulgarije -21 0:1
17:00Albanië -21 - Zwitserland -21 1:3
17:00Noorwegen -21 - San Marino -21 4:0
17:30Tsjechië -21 - IJsland -21 4:1
18:00Denemarken -21 - Litouwen -21 3:0
18:00Duitsland -21 - Israël -21 2:0
18:00Oostenrijk -21 - Cyprus -21 2:2
18:00Servië -21 - Noord-Ierland -21 1:2
18:15Italië -21 - Turkije -21 1:1
18:30Portugal -21 - Kroatië -21 5:1
19:00Spanje -21 - België -21 1:0
20:00Engeland -21 - Luxemburg -21 7:0
EUROPA: EK -19 - Kwalificatie - Tweede fase
12:00Oostenrijk -19 - Spanje -19 1:212:00Slovenië -19 - Kosovo -19 2:0
14:00Duitsland -19 - Turkije -19 2:0
14:00Letland -19 - Noord-Macedonië -19 1:1
14:00Oekraïne -19 - Zwitserland -19 3:0
14:00Roemenië -19 - Kroatië -19 1:0
14:30Italië -19 - Georgië -19 5:0
14:30Tsjechië -19 - Schotland -19 2:0
15:00Israël -19 - Noorwegen -19 0:2
16:00Denemarken -19 - Portugal -19 2:0
16:00Griekenland -19 - Servië -19 3:3
19:00België -19 - Nederland -19 3:2
19:00Litouwen -19 - Frankrijk -19 2:0
19:00Montenegro -19 - Bosnië en Herzegovina -19 2:3
EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Tweede fase
11:00Bulgarije -17 - Wales -17 1:211:00Roemenië -17 - Zweden -17 1:1
12:00België -17 - Nederland -17 2:2
12:00Duitsland -17 - Portugal -17 2:3
12:00Ierland -17 - Kroatië -17 0:5
12:00Italië -17 - Finland -17 2:2
14:00Bosnië en Herzegovina -17 - Belarus -17 3:1
14:00Denemarken -17 - Georgië -17 7:0
14:00Servië -17 - Turkije -17 3:0
14:00Tsjechië -17 - Polen -17 1:2
17:00Noorwegen -17 - Slovenië -17 2:1
17:00Oostenrijk -17 - Spanje -17 3:1
20:00Frankrijk -17 - Engeland -17 2:1
20:00Noord-Ierland -17 - Hongarije -17 3:1
EUROPA: Elite League U20
15:00Tsjechië -20 - Engeland -20 1:317:00Roemenië -20 - Polen -20 1:1
FRANKRIJK: National
19:00Avranches - Villefranche 1:319:00GOAL FC - Sochaux 2:2
ISRAËL: Liga Alef South
14:30Nordia Jerusalem - H. Bnei Lod 1:0ITALIË: Serie C - Groep A
16:15Triestina - Alessandria 3:1JAMAICA: Premier League
23:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:001:30Tivoli - Harbour View 1:0
MAROKKO: Coupe du Trone
23:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1netMEXICO: Liga Premier Serie A
03:00StilgelegdLa Piedad - Petroleros Salamanca 0:200:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
00:00Necaxa V - Juarez V 1:402:00Pachuca V - Santos Laguna V 4:0
NOORD-IERLAND: NIFL Championship
20:45Dundela - Ballyclare 1:120:45Portadown - Knockbreda 2:0
OEGANDA: Big League
14:00Kaaro Karungi - Mbale Heroes 2:1OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Ladomir V - Zhytlobud-1 V 0:7OEZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Aral - Kokand 1912 1:3OOSTENRIJK: Niederosterreich
20:00Ortmann - Gloggnitz 1:2PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs
18:00Torreense -23 - Vizela -23 1:0PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatiegroep
12:00SC Farense -23 - Portimonense -23 5:1SERVIË: Prva Liga
15:00Radnicki S. Mitrovica - OFK Belgrado 0:115:00Smederevo - Graficar Beograd 1:2
SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen
19:00Slovan Bratislava V - Myjava V 1:1SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
20:00Burlades - Huarte 0:320:00Ezcabarte - Lagunak 3:1
USA: NISA
22:00UitgesteldGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-22:00UitgesteldMichigan Stars - Capo -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
23:00Guinee-Bissau - Soedan 2:123:00Marokko -16 - Nigeria -16 3:5
03:00Mexico -23 - Argentinië -23 3:0
11:30Slowakije -19 - Ierland -19 1:3
12:00Kroatië -18 - Zwitserland -18 1:2
13:00Malawi - Zambia 1:2
14:00Moldavië -19 - Estland -19 2:1
14:00Portugal -20 - Denemarken -20 1:4
15:00Moldavië - Kaaimaneilanden 4:0
16:00Portugal -18 - Denemarken -18 0:1
16:00Zimbabwe - Kenia 1:3
17:00Oeganda - Ghana 2:2
18:00Finland - Estland 2:1
18:00Letland - Liechtenstein 1:1
18:00AfgelastTurkije -18 - Noord-Macedonië -18 -:-
18:30Argentinië -16 - Saoedi-Arabië -16 5:0
18:30Frankrijk -16 - Ivoorkust -16 2:2
18:30Japan -16 - Mexico -16 0:1
18:30Tsjechië -16 - Wales -16 2:0
19:00Hongarije - Kosovo 2:0
19:00Malta - Belarus 0:0
19:00Marokko -23 - Wales -21 2:0
19:00Noorwegen - Slowakije 1:1
19:30Qatar -23 - Oezbekistan -23 1:2
19:30Saoedi-Arabië -23 - China -23 2:0
20:00Brunei - Vanuatu 3:2
20:00Cambodja - Guyana 1:4
20:00Tsjechië - Armenië 2:1
20:15Denemarken - Faeröer Eilanden 2:0
20:30Roemenië - Colombia 2:3
20:30Senegal - Benin 1:0
20:30Uruguay - Ivoorkust 1:2
20:45Duitsland - Nederland 2:1
20:45Engeland - België 2:2
20:45Ierland - Zwitserland 0:1
20:45Luxemburg - Kazachstan 2:1
20:45Oostenrijk - Turkije 6:1
20:45Schotland - Noord-Ierland 0:1
20:45Slovenië - Portugal 2:0
21:00Egypte - Kroatië 2:4
21:00Frankrijk - Chili 3:2
21:00Nieuw-Zeeland - Tunesië 0:1pen
21:30Spanje - Brazilië 3:3
22:00Algerije - Zuid-Afrika 3:3
22:00Algerije -20 - Mauritanië -20 3:1
22:00AfgelastArgentinië - Nigeria -:-
22:00Mali - Nigeria 2:0
22:00Marokko -18 - Georgië -18 2:2
22:30Marokko -20 - USA -19 1:0
23:00Marokko - Mauritanië 0:0
23:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Libië 1:1
00:30Paraguay -23 - Dominicaanse Republiek -23 1:2
WERELD: Club Vriendschappelijk
11:00Basaksehir (Tur) - Tuzlaspor (Tur) 4:112:00FC Kopenhagen (Den) - B.93 (Den) 3:2
13:00Västerås SK (Swe) - Degerfors -21 (Swe) 0:0
14:00Samsunspor (Tur) - Corum (Tur) 6:1
15:00Basaksehir (Tur) - Kocaelispor (Tur) 5:2
16:30AIK Stockholm (Swe) - Vålerenga (Nor) 4:0
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17 - Finale groep
00:30Paraguay -17 V - Colombia -17 V 0:0Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.