Voetbal » 09.05.2024 » Alle Wedstrijden
EUROPA: Europa League - Play-offs
21:00Atalanta - Olympique Marseille 3:021:00Bayer Leverkusen - AS Roma 2:2
EUROPA: Europa Conference League - Play-offs
21:00Olympiakos - Aston Villa 2:0ALBANIË: First Division
17:00Bylis - AF Elbasani 2:3ALGERIJE: U21 League
18:00Belouizdad -21 - Ben Aknoun -21 2:118:00Biskra -21 - Oran -21 0:0
18:00UitgesteldKabylie -21 - Constantine -21 -:-
18:00Khenchela -21 - MC Alger -21 1:2
18:00Paradou -21 - Chlef -21 0:0
18:00UitgesteldSetif -21 - US Souf -21 -:-
18:00USM Alger -21 - El Bayadh -21 5:0
ARGENTINIË: Copa Argentina
23:05Colon - Los Andes 2:1ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 0:1ARMENIË: Premier League
14:00Pyunik - Van 3:117:00Ararat - Noah 0:1
ARMENIË: First League
14:00FC Gandzasar - Noah 2 1:014:00Mika Jerevan - Alashkert 2 0:0
AZERBEIDZJAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - Moik Baku 0:514:30Shamakhi - Karvan 3:0
15:00Imisli FK - Lokbatan 0:0
15:00Mingachevir - Zaqatala 0:0
AZIË: AFC Asian Cup Women U17
10:00Filipijnen -17 V - Noord-Korea -17 V 0:613:00Zuid-Korea -17 V - Indonesië -17 V 12:0
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Hala - Sitra 1:218:00Al-Hidd - Busaiteen 2:1
18:00Al-Najma - Manama Club 1:4
BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
13:30Smorgon V - Vitebsk V 0:10BELGIË: Beker van België
15:30Royale Union SG - Royal Antwerp FC 1:0BOTSWANA: Premier League
15:00BDF XI - Morupule 3:115:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd 5:0
BRAZILIË: Serie B
02:00America MG - Vila Nova 3:1BRAZILIË: Gaucho 2
00:00UitgesteldAimore - GE Bage -:-00:00UitgesteldLajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00UitgesteldMonsoon - Sao Gabriel -:-
00:30UitgesteldBrasil Farroupilha - Gaucho -:-
20:00UitgesteldFutvida - Pelotas -:-
00:30UitgesteldFrederiquense - Veranopolis -:-
00:30UitgesteldPasso Fundo - Esportivo -:-
BRAZILIË: Maranhense - Play-offs
00:30Maranhao - Moto Club 1:1BRAZILIË: Copa Espirito Santo - Eerste fase
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste 5:1BRAZILIË: Brasileiro U20
20:15UitgesteldCruzeiro -20 - Internacional -20 -:-20:15Fortaleza -20 - Santos -20 0:2
00:00UitgesteldGremio -20 - Flamengo -20 -:-
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
20:30Apucarana SC -20 - Operario -20 1:2BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre 1:115:00Rukinzo WO - Kayanza -:-
CANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC 0:001:00CS Saint-Laurent - Toronto FC 0:3
CHILI: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion 2:0COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena 2:002:30Pereira - Fortaleza 0:1
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
13:30Sanga Balende - Tshinkunku 1:2COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon 4:002:00Cartagines - Sporting San Jose 1:1
03:00AD Santos - Alajuelense 0:3
04:30Herediano - Puntarenas FC 3:0
DENEMARKEN: Landspokal Beker
17:00Silkeborg IF - Aarhus GF 1:0DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
01:00Moca - Universidad O&M 1:1DUITSLAND: Oberliga Westfalen
15:00Munster 2 - Brunninghausen 0:0DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen 0:315:30Denzlingen - Normannia Gmund 1:0
15:30Goppinger - Backnang 3:1
15:30Mutschelbach - Villingen 1:4
15:30Pforzheim - Ravensburg 3:2
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen 0:3
DUITSLAND: DFB Pokal - Vrouwen
16:00Bayern München V - VfL Wolfsburg V 0:2ECUADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Nueve de Octubre 2:1EGYPTE: Premier League
15:00Ismaily - El Daklyeh 1:018:00Smouha - ZED 1:2
18:00UitgesteldZamalek - Enppi -:-
EGYPTE: Division 2 A - Degradatiegroep
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC 1:215:30Misr Elmaqasah - Dekernes 1:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play-offs
03:30Metapan - Luis Angel Firpo 2:023:3011 Deportivo - Alianza FC 1:1
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno 0:3
ENGELAND: Professional Development League
14:00Wigan Athletic -21 - Crewe Alexandra FC -21 1:2ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
19:00Viimsi JK V - Saku Sporting V 0:2ETHIOPIË: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema 0:017:00Dire Dawa - Adama City 1:1
EUROPA: EK -17 - Vrouwen
13:00België -17 V - Portugal -17 V 0:115:30Spanje -17 V - Polen -17 V 1:0
FAERÖEREILANDEN: Faroe Islands Cup
15:00TB Tvoroyri - Toftir 2:1pen16:00B36 Torshavn - Runavik 3:2net
17:00Streymur - HB Torshavn 1:3net
FINLAND: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS Turku 1:2pen14:00LPS - IFK Mariehamn 0:5
16:15VaKP - P-Iirot Rauma 2:4
17:00PuiU - GrIFK 1:3
17:30KPV - Jaro 4:0
19:00FC Haka Valkeakoski 2 - Inter Turku 2 0:4
FINLAND: Kansallinen Liiga Vrouwen
13:15KuPS V - HJK V 0:1GAMBIA: GFA League
18:30Armed Forces - Real Banjul 1:118:30Banjul Utd - TMT 0:0
18:30BST Galaxy - Bombada 1:0
18:30Greater Tomorrow - Steve Biko 0:0
GEORGIË: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni 2:214:00Gardabani - Bakhmaro 1:2
14:00Matchakhela - Gonio 1:4
14:00Merani Martvili - Borjomi 4:1
14:00Merani Tbilisi - Lokomotivi Tibilisi 2 3:0
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori 1:1
14:00Varketili - Guria 4:0
18:00Orbi - Iberia 1999 2 1:1
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
15:00Athens Kallithea - PAE Chania 1:115:00Ilioupoli - Kalamata 2:1
GUINEE: Ligue 1
18:00SOAR - Renaissance 0:018:00Wakriya - Sangaredi 2:3
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
02:00Genesis - Marathon 0:204:06Olimpia - Motagua 3:3
IJSLAND: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir 3:018:00Thor Akureyri - Afturelding 4:2
IJSLAND: Besta deild Women
18:00Tindastoll V - Fylkir V 3:018:00Vikingur Reykjavik V - Thor/KA V 1:2
IRAK: Stars League
14:45Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya 0:317:00Baghdad FC - Zakho 0:0
17:00Karbala - Duhok 1:1
19:15Al Minaa - Al Naft 0:0
21:30Al Zawraa - Naft Missan 3:1
IRAN: Division 1
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri 0:1ISRAËL: Ligat Ha'Al - Championship Play-Offs
18:30Hapoel Beër Sjeva - Maccabi Bnei Raina 2:118:30Hapoel Haifa - Sakhnin 1:2
ISRAËL: Liga Alef - Relegation
18:00H. Bnei Lod - H. Marmorek 1:3IVOORKUST: Ligue 1
17:30Stade d'Abidjan - Mouna 3:018:00Lys Sassandra - ASI d'Abengourou 1:0
18:00SOL - San Pedro 1:2
20:00Racing d'Abidjan - ASEC Mimosas 0:1
JORDANIË: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba 5:017:00Shabab Al Ordon - Al Ahli 0:1
19:45Al Hussein - Al Jalil 3:0
KAZACHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 0:312:00Okzhetpes - Altai 2:1
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys 1:1
15:00Turkistan - Ekibastuz 0:3
KIRGIZIË: Premier Liga
11:00Abdish-Ata - Alga 5:013:30Neftchi Kochkor-Ata - Aldier 2:1
KOEWEIT: Division 1
18:05Al Sulaibikhat - Al Sahel 1:118:05Yarmouk - Al Tadamon 3:0
KOSOVO: Superliga
15:00Feronikeli - Liria 4:115:00Fushe Kosova - Dukagjini 1:2
15:00Gjilani - KF Llapi 1:1
15:00Malisheva - FC Ballkani 0:2
15:00Prishtina - Drita 1:2
LIBANON: Premier League - Verliezersronde
15:00Al Hikma - Al Ghazieh 3:015:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya 5:0
15:00Tadamon - Tripoli 0:1
LIBIË: Premier League
16:30Asaria - Al Ahly Tripoli 1:2LUXEMBURG: Luxembourg Cup
19:30Hesperange - Niedercorn 1:2penMALI: Premiere Division
18:30Stade Malien - Bougouba 1:0MEXICO: Liga MX - Clausura - Play-offs
03:05Guadalajara - Toluca 1:005:16Pachuca - Club America 1:1
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play-offs
03:00Atlante - Leones Negros 2:0MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs
02:00Tecos - Los Cabos 1:103:00Gavilanes de Matamoros - Alacranes 3:2
04:00Irapuato - Porto Palmeiras 2:1
MEXICO: Liga Premier Serie B - Play-offs
01:00Uruapan - Ayense 2:0MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - Play-offs
17:00U.N.A.M. -23 - Necaxa -23 2:017:30Pachuca -23 - Atl. San Luis -23 1:0
MYANMAR: MNL League Cup
11:15Ayeyawady - Dagon 0:111:15Yadanarbon - Myawady 1:0
11:30Dagon Port - Silver Stars 9:0
11:30Thitsar Arman - Rakhapura United 2:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Winnaars
03:00Esteli - Ocotal 5:104:00Diriangen - Jalapa 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play-offs
00:00Managua FC -20 - Ferretti -20 1:3NIGERIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United 0:0NOORWEGEN: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro 5:0NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart 2:1NOORWEGEN: NM Beker
18:00Strömsgodset IF - Lillestrøm SK 3:4netNOORWEGEN: Beker - Vrouwen
13:00Steinkjer V - Bossmo & Ytteren V 4:116:00Raufoss V - Sogndal V 2:3pen
OEKRAÏNE: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - Zorja Loehansk 0:1OEZBEKISTAN: Pro Liga
14:30Shortan Guzor - Kokand 1912 1:015:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak 2:4
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
17:30Leobendorf - Neusiedl 1:0OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
16:00Bischofshofen - Saalfelden 2:0OOSTENRIJK: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros 1:111:00KAC 1909 - Atus Ferlach 0:1
11:00SV Kraig - Treibach 2:2
OOSTENRIJK: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl 1:216:00Pregarten - Mondsee 1:5
17:00SPG Wels II - Perg 2:2
OOSTENRIJK: Salzburg
14:30Golling - USK Anif 0:117:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg 0:2
OOSTENRIJK: OFB Cup Vrouwen
14:00St. Polten V - Austria Wien V 3:0QATAR: Emir Cup
16:15Al-Sadd - Al Markhiya 3:219:00Al-Rayyan - Al Khor 4:1
19:00Al-Wakra - Muaither SC 4:3pen
RWANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Muhazi United 1:0SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al Feiha - Al Fateh 2:217:00Al Riyadh - Al-Taawon 0:0
20:00Al Akhdoud - Al Nassr Riyadh 2:3
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions 0:0SOMALIË: National league
14:30Sahafi - Dekedda 1:2TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United 3:015:00Ihefu - JKT Tanzania 0:0
17:15Azam - Simba 0:3
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:00Port Of Spain - 1976 Phoenix FC 3:201:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin 6:1
00:00Central FC - Defence Force 1:2
TURKIJE: 2. Lig Play-offs
14:30Igdir FK - Iskenderunspor 1:014:30Trabzon FK - Ankaraspor 4:1
19:0024 Erzincanspor - Menemenspor 3:2net
19:00Bucaspor 1928 - Yeni Mersin Idmanyurdu 0:1
USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 3:101:30Atlanta United 2 - Carolina Core 1:2
01:30Crown Legacy - New England Revolution II 2:1
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 1:2
USA: USL League One
00:30UitgesteldOne Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb 3:204:00Monterey Bay 2 - San Francisco City 1:0
USA: NISA
05:30Capo - LA Force 1:2USA: US Open Beker
01:00Charleston - Tormenta 3:2net01:00Indy Eleven - San Antonio 2:0
01:00North Carolina - Phoenix Rising 1:2net
01:30New York City II - Colorado Springs 1:0
01:30Tampa Bay - Birmingham 6:4net
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City 1:2net
03:00New Mexico - Real Salt Lake 4:2
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC 1:3
04:30Seattle Sounders - Louisville City 3:2pen
USA: NWSL Vrouwen
02:00Houston Dash V - Gotham V 0:104:00San Diego Wave V - Utah Royals V 2:0
04:00Seattle Reign V - Kansas City Current V 0:0
VIETNAM: V.Competitie 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An 1:014:15Hanoi FC - Viettel 0:2
WERELD: Olympische Spelen - Kwalificatie - Promotie
15:00Indonesië -23 - Guinee -23 0:1WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
12:00Zwitserland -16 - Ierland -16 3:216:30Peru -20 - Costa Rica -20 1:0
18:00Portugal -16 - Oostenrijk -16 5:1
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00UitgesteldHuachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) 3:1
02:00A. Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) 1:1
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) 2:1
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) 1:3
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) 1:1
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) 0:5
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) 2:0
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) 1:500:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) 0:0
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) 3:0
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) 4:1
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) 1:2
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) 1:1
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
12:00Umeå - Stocksund 4:214:00Friska Viljor - Assyriska FF 2:3
14:30Pitea - Vasalund 0:1
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
13:00Eskilsminne - Onsala 2:113:00Olympic - Angelholm 1:2
13:00Torslanda - Falkenberg 2:3
13:00Tvaaker - Norrby 3:0
14:00Torns - Jonkoping 4:2
16:00Oskarshamn - Lunds 2:2
ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
13:00Saffle SK - Kongahalla 1:414:00Ahlafors IF - Kumla 0:0
14:00IFK Skovde - Motala 4:2
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
15:00IF Brommapojkarna V - Pitea V 0:015:00Örebro V - Kristianstad V 2:4
15:00Trelleborg V - AIK V 1:5
15:00Vittsjo V - Linköping V 3:1
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
18:00Aarau - FC Sion 1:218:00Nyonnais - Bellinzona 1:3
18:00Wil - Baden 3:1
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.