REFRESH

Voetbal » 07.12.2021 » Alle Wedstrijden

EUROPA: Champions League - Groepsfase

18:45PSG - Club Brugge 4:1
18:45RB Leipzig - Manchester City 2:1
21:00AC Milan - Liverpool 1:2
21:00Ajax - Sporting CP 4:2
21:00Borussia Dortmund - Besiktas 5:0
21:00FC Porto - Atlético Madrid 1:3
21:00Real Madrid - Inter 2:0
21:00Shakhtar Donetsk - FC Sheriff Tiraspol 1:1

ALBANIË: Super League

16:45Din. Tirana - Teuta 0:1
16:45Tirana - Kastrioti 3:0

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:15Aldosivi - Argentinos Jrs 3:2
01:30Newells Old Boys - Banfield 0:0

ARGENTINIË: Primera Nacional - Promotie play offs

01:10Ferro - Quilmes 1:1

AUSTRALIË: FFA Cup

09:30APIA Tigers - WS Wanderers 2:1
09:30Western United - Wellington Phoenix 0:1

AZERBEIDZJAN: First Division

11:00Sabah Baku 2 - Qarabag 2 1:1
11:00Zira 2 - Neftci Baku 2 2:2
11:30Sabail 2 - Keshla 2 2:3

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

20:30Leuven II V - GBA Kontich V 7:1

BOLIVIA: Division Profesional

00:00J. Wilstermann - Tomayapo 3:0

BOTSWANA: Premier League

15:00Jwaneng Galaxy - Sua Flamingoes 0:0
17:00Township Rollers - Orapa United 0:2

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

23:00Athletico-PR - Palmeiras 0:0
23:00Sao Paulo - Juventude 3:1
00:00Cuiaba - Fortaleza 1:0
00:00Flamengo - Santos 0:1
00:00Internacional - Atletico GO 1:2
01:00Chapecoense-SC - Sport Recife 0:1

CHILI: Hoogste Divisie - Degradatie - Play-offs

00:00Deportes Temuco - Copiapo 1:0

CHINA: Jia Competitie

08:00Heilongjiang Ice City - Jiangxi Beidamen 4:0
12:30Nanjing City - Xinjiang Tianshan 5:0
12:30Shenyang Urban FC - Beijing Sport University 0:2
12:30Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu 0:0

CONGO DR: Ligue 1

09:00Lubumbashi Sport - AS Vita Club 1:2

CURAÇAO: Promé Divishon - Laatste vier

01:00Victory Boys - Scherpenheuvel 0:1
01:00Willemstad - Jong Holland 0:1

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

19:00UitgesteldEltersdorf - Greuther Fürth II -:-

ENGELAND: League One

20:45Accrington Stanley FC - AFC Wimbledon 0:2
20:45Charlton Athletic FC - Ipswich Town 2:0
20:45Cheltenham Town - Cambridge United 0:5
20:45Crewe Alexandra FC - Lincoln City FC 2:0
20:45Doncaster Rovers - Oxford United 1:2
20:45Fleetwood Town - Bolton Wanderers 3:0
20:45Portsmouth - Sheffield Wednesday 0:0
20:45Rotherham United FC - Gillingham FC 5:1
20:45Sunderland - Morecambe 5:0
20:45Wycombe Wanderers FC - Burton Albion 2:1

ENGELAND: League Two

20:45Bristol Rovers - Port Vale 1:2
20:45Exeter City - Northampton Town 1:2
20:45Harrogate Town - Forest Green 1:4
20:45Leyton Orient - Swindon Town 4:1
20:45Mansfield Town - Carlisle United 1:0
20:45Newport County - Sutton United FC 3:2
20:45Oldham Athletic - Tranmere Rovers 0:1
20:45Stevenage - Scunthorpe United 1:1
20:45Walsall - Crawley Town 1:1

ENGELAND: National League

20:45Southend - Maidenhead 1:1

ENGELAND: National League North

20:45Gateshead - York 2:0
20:45Guiseley - Southport 0:2

ENGELAND: National League South

20:45UitgesteldHampton & Richmond - Braintree -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45Buxton - Scarborough 5:1

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Tamworth 2:1
20:45UitgesteldBanbury - Biggleswade Town -:-
20:45UitgesteldNuneaton - St. Ives -:-
20:45UitgesteldStratford - Needham Market -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:45Chesham - Harrow 0:0
20:45UitgesteldTaunton - Yate Town -:-
20:45UitgesteldTruro - Tiverton -:-
20:45Walton Casuals - Hayes & Yeading 3:2

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45UitgesteldBognor Regis - Corinthian-Casuals -:-
20:45UitgesteldEnfield Town - Bowers & Pitsea -:-
20:45Folkestone - Bishop's Stortford 0:0
20:45Haringey - Worthing 2:2
20:45UitgesteldPotters Bar - Kingstonian -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Coventry City -23 - Peterborough United FC -23 3:1
14:30QPR -23 - Swansea City -23 0:2
20:00Sheffield United -23 - Crewe Alexandra FC -23 2:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Manzini Wanderers - Royal Leopards 0:0

EUROPA: UEFA Youth League - Groepsfase

11:00Shakhtar Donetsk -19 - FC Sheriff Tiraspol -19 6:0
13:00RB Leipzig -19 - Manchester City -19 0:1
14:00Borussia Dortmund -19 - Besiktas -19 6:2
14:00PSG -19 - Club Brugge -19 3:2
14:30AC Milan -19 - Liverpool -19 1:1
14:30Ajax -19 - Sporting CP -19 2:3
15:30FC Porto -19 - Atlético Madrid -19 1:2
16:00Real Madrid -19 - Inter -19 2:1

EUROPA: UEFA Youth League - Winnaars Play-offs

20:30Rangers -19 - Septemvri Sofia -19 3:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2 - Nacompetitie

10:00Tbilisi City - Georgia 2:3
12:00Rustavi - Poti 0:0

GUINEE: Ligue 1

17:00Hafia - Elephant Coleah 2:0
17:00Loubha - Sequence 1:3

INDIA: ISL

15:00East Bengal - Goa 3:4

INDONESIË: Liga 1

09:15PSS Sleman - Persipura 1:1
12:15Persita - PSIS Semarang 2:3
14:45PSM Makassar - Persija Jakarta 0:3

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00H. Akko - Maccabi Bnei Raina 1:1
18:00Hapoel Umm al-Fahm - Agudat Sport Ashdod 2:0
18:00Hap. Ramat Gan - Beitar Shimshon 0:4
18:00M. Nazareth - H. Kfar Saba 2:1
18:00MS Kafr Qasim - H. Raanana 0:2
18:00Nes Tziona - Hapoel Afula 4:0
18:00Ramat Hasharon - Bnei Yehuda 0:1

ISRAËL: Liga Alef North

12:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Kaukab 0:0
13:00Hapoel Iksal Imad - Maccabi Tamra 1:5

LIBIË: Premier League

14:00Al Taawun - Al-Nasr 2:3
14:00Shabaab Al Jabal - Darnes 0:2
14:30Mahalla Tripoli - Abu Salim 0:0
14:30Olympic Azzaweya - Al Shat 2:0
17:00Al Tahaddi - Khaleej Sirte 1:0

MALTA: FA Trofee

18:30Victoria Hotspurs - Zebbug 1:4
20:30Mgarr - St. George's FC 1:2

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

02:00Guadalajara V - Club America V 0:0
02:00Tigres V - Cruz Azul V 4:0
04:00Monterrey V - Tijuana V 1:1

NEDERLAND: Reservecompetitie

18:30UitgesteldJong Almere City - Jong FC Emmen -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

20:45UitgesteldDungannon - Warrenpoint -:-

NOORD-MACEDONIË: 2. MFL

13:00Besa 1976 - Vardar 0:1
13:00Bratstvo 07 - Lok. Gradsko 4:1
13:00Kadino Skopje - FK Korab 1:3
13:00Kozuv Gevgelija - Kit Go Pehchevo 2:1
13:00Ohrid - KF Gostivar 4:2
13:00Osogovo - Pobeda 1:3
13:00Sasa - Belasica 0:0
13:00Sileks - Teteks 3:1
13:00Sloga Vinica - Detonit Junior 1:1
13:00Veleshta - Voska Sport 1:2

OEGANDA: Premier League

13:00BUL - Busoga 5:0
13:00Express - Mbarara City 2:0
13:00Onduparaka FC - Wakiso Giants 1:1
13:00Police - Gadaffi 2:2
13:00Villa - URA SC 2:2

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Nacompetitie

23:30Ameliano - Sp. Luqueño 3:2

PORTUGAL: Liga 3

15:00S. Joao Ver - SC Braga B 3:4
16:00Lusitania FC - Oliveirense 0:1
16:00Oliveira Hospital - Real SC 0:1

ROEMENIË: Liga 2

16:00Petrolul - U. Cluj 1:0

SAOEDI-ARABIË: Division 1

13:20Al Jabalain - Al Qadisiya 0:0
15:25Al Khaleej - Bisha 1:0
15:30Hajer - Al Wehda 2:0
16:15Jeddah - Al Akhdoud 0:0

SCHOTLAND: League One

20:45Montrose - Airdrieonians 2:1

SCHOTLAND: League Two

20:45UitgesteldElgin - Kelty Hearts -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup

20:45Morton - Inverness 2:1pen
20:45Queen of South - Cove Rangers 0:3

SERVIË: Super Liga

14:00FK Vozdovac - Vojvodina 3:1

SLOVENIË: Prva liga

15:00NK Bravo - NK Radomlje 0:3

SRI LANKA: Super League

11:00Ratnam - Defenders FC 1:2
15:00Blue Eagles - New Young's SC 1:2

TAIWAN: Mulan Football League Women

10:00UitgesteldKaohsiung V - Taoyuan V -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Play-offs

00:30Plaza Colonia - Penarol 1:2pen

URUGUAY: Segunda Division - Nacompetitie

23:00Villa Teresa - La Luz 2:0

URUGUAY: Segunda Division - Play-offs

01:45Defensor Sp. - Racing Montevideo 3:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

09:00Zambia -17 - Malawi -17 3:1
12:00Angola -17 - Eswatini -17 3:0
14:30Italië -17 - Frankrijk -17 3:1

WERELD: FIFA Arab Cup

16:00Jordanië - Palestina 5:1
16:00Marokko - Saoedi-Arabië 1:0
20:00Algerije - Egypte 1:1
20:00Libanon - Soedan 1:0

ZUID-AFRIKA: Premier League

16:30TS Galaxy - Chippa United 3:1
18:30Cape Town City - Maritzburg Utd 3:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.