Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden
EUROPA: Champions League - Play-offs
21:00PSG - Borussia Dortmund 0:1ARGENTINIË: Primera Nacional
20:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba 0:0ARGENTINIË: Torneo Federal
01:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig 1:1ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros 0:1ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
20:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 1:120:00Belgrano 2 - Racing Club 2 2:1
20:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 0:1
20:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 2:1
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:1
ARMENIË: Premier League
14:00West Armenia - Urartu 1:017:00Ararat-Armenia - BKMA 4:1
ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
01:00Caiquetio - CDRA 4:103:00Sport Boys - Caravel 0:1
AUSTRALIË: NSW League One
12:00Nepean - Hakoah Sydney 0:4AZIË: AFC Asian Cup Women U17
10:00China -17 V - Australië -17 V 3:013:00Japan -17 V - Thailand -17 V 4:0
BANGLADESH: Federation Cup - Play-offs
11:00Mohammedan - Bangladesh Police 2:1BRAZILIË: Serie A
01:00UitgesteldJuventude - Atletico GO -:-BRAZILIË: Serie B
00:00Ceara - CRB 2:201:00Ponte Preta - Amazonas 3:0
02:00Santos - Guarani 4:1
BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
01:00Londrina - CSA 2:201:00Sao Bernardo - Ferroviario 5:0
BRAZILIË: Serie D
01:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI 1:120:30Audax RJ - Democrata SL 0:1
BRAZILIË: Gaucho 2
00:30UitgesteldVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZILIË: Goiano 2
00:00Gremio Anapolis - Ouvidorense 0:1BRAZILIË: Matogrossense 2
01:00Operario FC - Atletico MT 1:000:30Paulistano FC - Rondonopolis EC 0:9
BRAZILIË: Catarinense U20
20:00Inter de Lages -20 - Criciuma -20 0:3BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
20:30AA Iguacu -20 - Campo Mourao -20 1:0BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
00:00Cruzeiro V - Palmeiras V 1:202:00America Mineiro V - Flamengo V 1:2
20:00Fluminense V - Avai Kindermann V 1:0
00:00UitgesteldSantos V - Gremio V -:-
BRAZILIË: Brasileiro A3 Vrouwen
20:00Botafogo PB V - Uniao RN V 0:1CANADA: Championship
17:00Forge - CF Montreal 1:1CHILI: Primera B
00:00La Serena - Arica 2:1COLOMBIA: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - Huila 2:102:00Llaneros - Real Santander 4:0
02:30Quindio - Cucuta 1:1
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
13:30US Panda - Groupe Bazano -:-15:30Simba - Blessing 0:0
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play-offs
03:00Escorpiones - Santa Ana 1:0CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
18:00Ethnikos Achna - AEL Limassol 2:018:00Karmiotissa - Nea Salamis 1:3
18:00Othellos Athienou - Doxa Katokopia 3:0
DE SEYCHELLEN: Premier League
13:00La Passe - Anse Reunion 0:5DUITSLAND: 2. Bundesliga
18:30VfL Osnabrück - Schalke 04 0:4DUITSLAND: Regionale Liga West
19:00Wuppertaler - Fortuna Düsseldorf II 1:0DUITSLAND: Oberliga Bremen
19:00Werder Bremen II - Oberneuland 14:0ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
02:00Tecnico U. - Imbabura 1:1ECUADOR: Serie B
22:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:1EGYPTE: Premier League
18:00Al Ahly - Al Ittihad 4:1EGYPTE: Division 2 A - Promotie groep
15:30Al-Sekka - Petrojet 1:2ENGELAND: League One - Play-offs
21:00Bolton Wanderers - Barnsley 2:3ENGELAND: League Two - Play-offs
20:30Crawley Town - Milton Keynes 3:0ENGELAND: Professional Development League
14:00Bristol City -21 - Charlton Athletic FC -21 4:214:00QPR -21 - Barnsley -21 0:2
14:30Peterborough -21 - Coventry City -21 1:0
20:00Colchester United -21 - Watford -21 2:1
ENGELAND: Academies -18
12:00Southampton -18 - Chelsea -18 1:213:00Crystal Palace -18 - West Ham -18 1:4
18:30Sunderland -18 - Blackburn Rovers -18 1:2
19:00Middlesbrough -18 - Newcastle Utd -18 3:4
FINLAND: Suomen Cup
19:05PPJ - JaPS 2 2:0GUINEE: Ligue 1
18:00Hafia - Milo FC 2:3HONG KONG: Premier League
13:45Tai Po - Hong Kong FC 3:0ISRAËL: Leumit Competitie - Degradatiegroep
18:00H. Akko - Hap. Ramat Gan 1:218:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram 3:0
18:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon 2:0
18:00Nes Tziona - H. Kfar Saba 1:2
ISRAËL: Leumit Competitie - Promotie groep
18:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa 3:118:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya 1:2
18:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias 2:0
18:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon 2:0
ITALIË: Serie C - Promotion - Play-offs
20:30Atalanta -23 - Trento 3:120:30Audace Cerignola - Giugliano 1:1
20:30Giana Erminio - Pro Vercelli 3:0
20:30Gubbio - Rimini 0:1
20:30Juventus -23 - Arezzo 2:0
20:30Legnago Salus - Lumezzane 1:0
20:30Pescara - Pontedera 2:2
20:30Taranto - Latina 0:0
21:00Picerno - Crotone 2:0
KENIA: Premier League
11:00Nairobi City - Ulinzi Stars 1:114:00Posta Rangers - Talanta FC 1:0
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
18:00Al Naser - Al Arabi 0:420:15Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0
LETLAND: Virsliga
16:30Grobina - BFC Daugavpils 1:317:00Tukums 2000 - Jelgava 2:1
LIBIË: Premier League
17:00Abu Salim - Al Madina 1:117:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata 0:0
17:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer 2:0
17:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad 0:0
LITOUWEN: Beker
16:00Tauras - Siauliai FA 0:416:30FK Minija - Suduva 1:2pen
16:30Riteriai - Banga 3:5net
18:00Atmosfera - BFA Vilnius 6:0
18:00BE1 NFA - Ekranas 0:1
18:00Garliava - Kauno Zalgiris 0:5
18:00Nemunas - Sveikata 3:1
MALTA: FA Trofee
19:00Floriana - Gzira 3:2penMAROKKO: Botola Pro
21:00Berkane - Moghreb Tetouan 3:2MYANMAR: MNL League Cup
11:30Chinland - Mahar United 1:011:30University - Shwe Pyi Thar 6:1
NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Olympic Niamey 0:117:15Jangorzo - Sahel 0:1
17:15Urana - Liberte 0:0
OEGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Maroons 3:115:00Mbarara City - URA SC 0:0
18:00Kampala City - UPDF 1:0
OEZBEKISTAN: Super League
15:00UitgesteldDin. Samarkand - Olympic -:-15:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad 4:3
16:00OKMK - Nasaf Qarshi 3:4
OMAN: Professional League
16:00Al Nasr - Al-Wahda 1:018:20Bahla - Al Seeb 0:1
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
19:00Weiz - Weindorf St. Anna 2:2OOSTENRIJK: Steiermark
19:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur 1:119:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming 5:2
19:00SV Frauental - Koflach 1:2
19:00SV Union Gnas - Furstenfeld 0:3
19:00SV Wildon - Heiligenkreuz 2:1
19:00TSV Hartberg (Am) - Lebring 2:0
19:00UFC Fehring - Kalsdorf 1:1
19:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch 0:2
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Resistencia - Sp. Carapegua 1:201:30Encarnacion FC - Guairena 2:1
PERU: Liga 2
20:00Santos - Comerciantes 0:122:30ADA Jaen - San Marcos 0:2
QATAR: Emir Cup
16:15Qatar SC - Al-Waab 2:019:00Umm-Salal - Al Bidda 3:1net
ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
18:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia 3:0ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni 4:017:00Targu Secuiesc - Odorheiu 1:0
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Promotie groep
17:00Campulung - Kids Tampa Brasov 2:117:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov 2:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
17:00Cetatea - Viitorul Daesti 0:217:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti 1:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
17:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS Universitatea Craiova 2 2:117:00Jiul Petrosani - Turceni 0:1
17:00Lupac - CS Universitatea Craiova 2 2:5
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Promotie groep
17:00CSO Filiasi - Viitorul Simian 2:017:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva 3:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
17:00Soimii Lipova - Progresul Pecica 2:017:00Teuz Cermei - Ineu 4:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Promotie groep
17:00Bihor - Phoenix Buzias 1:117:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
17:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 3:117:00UitgesteldTargu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Degradatiegroep
17:00Satu Mare - Baia Mare 0:117:00Victoria Carei - Baile Felix 2:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
17:00CSM Satu Mare - Santandrei 2:017:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei 6:1
SAOEDI-ARABIË: Division 1
17:55Hajer - Al Kholood 1:118:20Al Najma - Al Safa 1:1
18:20Jeddah - Al-Faysaly 1:0
SCHOTLAND: Premiership - Nacompetitie
20:45Airdrieonians - Partick Thistle 2:2SCHOTLAND: 1e Divisie - Nacompetitie
20:45Alloa - Hamilton Academical 2:220:45Montrose - Inverness 0:0
SCHOTLAND: League One - Degradatie - Play-offs
20:45Dumbarton - Stirling 2:120:45Spartans - Peterhead 2:1
SERVIË: Super Liga - Degradatiegroep
14:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar 0:118:00Radnik - Javor 0:1
18:00Sp. Subotica - Radnicki Nis 3:1
19:00Vozdovac - Zeleznicar Pancevo 2:3
SERVIË: Prva Liga - Championship Play-Offs
17:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. 2:417:00Indjija - Smederevo 3:1
17:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica 2:0
19:00Macva - OFK Belgrado 2:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Old Edwardians - Ports Authority 0:0SOMALIË: National league
14:30Gaadiidka - Horseed 0:2SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
20:30Muleno - Pulpileno 0:1TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45UitgesteldEmat - Agri - Tchad -:-TSJECHIË: Jihocesky KP
17:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 0:1TURKIJE: Beker
19:30Besiktas - Ankaragücü 1:0TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Sagadam 1:0VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
18:45Al-Wahda - Al Nasr 1:0VIETNAM: National League Vrouwen
11:00Ha Noi 2 V - Ha Noi V 0:511:00TKS Viet Nam V - Phong Phu Ha Nam V 1:0
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
17:00Peru -20 - Costa Rica -20 3:2WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
10:00Turkije -16 V - Azerbaijan -16 V 4:011:00Kroatië -16 V - Hongarije -16 V 2:1
13:00Belarus -16 V - Kazachstan -16 V 5:0
17:00Israel -16 V - Griekenland -16 V 3:4
ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Cape Town City - Swallows 2:019:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy 2:2
19:30Royal AM - Cape Town Spurs 0:1
19:30Supersport - Sekhukhune 1:1
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:100:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:200:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
ZWEDEN: Superettan
19:00Orgryte - Helsingborg 0:1Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.