REFRESH

Tennis » Morgen » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico), hardcourt

23:00Albot R. (Mda) - Martinez P. (Esp) -:-
23:00De Minaur A. (Aus) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
23:00Edmund K. (Gbr) - Lopez F. (Esp) -:-
23:00Fritz T. (Usa) - Millman J. (Aus) -:-
23:00Isner J. (Usa) - Zverev M. (Ger) -:-
23:00Johnson S. (Usa) - Lajovic D. (Srb) -:-
23:00Kyrgios N. (Aus) - Humbert U. (Fra) -:-
23:00Nadal R. (Esp) - Andujar P. (Esp) -:-
23:00Norrie C. (Gbr) - Mannarino A. (Fra) -:-
23:00Opelka R. (Usa) - Kwon S. (Kor) -:-
23:00Thompson J. (Aus) - Zverev A. (Ger) -:-
23:00Wawrinka S. (Sui) - Tiafoe F. (Usa) -:-

ATP - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico) - Kwalificaties, hardcourt

23:00Altmaier D. (Ger) - Jung J. (Tpe) -:-
23:00Dzumhur D. (Bih) - Bolt A. (Aus) -:-
23:00Paul T. (Usa) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-

ATP - ENKELSPEL: Dubai (Verenigde Arabische Emiraten), hardcourt

08:00Basilashvili N. (Geo) - Berankis R. (Ltu) -:-
08:00Bautista R. (Esp) - Struff J-L. (Ger) -:-
08:00Carreno-Busta P. (Esp) - Tsitsipas S. (Gre) -:-
08:00Cilic M. (Cro) - Paire B. (Fra) -:-
08:00Djokovic N. (Srb) - Jaziri M. (Tun) -:-
08:00Evans D. (Gbr) - Fognini F. (Ita) -:-
08:00Hurkacz H. (Pol) - Bublik A. (Kaz) -:-
08:00Kohlschreiber P. (Ger) - Safwat M. (Egy) -:-
08:00Kukushkin M. (Kaz) - Khachanov K. (Rus) -:-
08:00Monfils G. (Fra) - Fucsovics M. (Hun) -:-
08:00Nishioka Y. (Jpn) - Herbert P.H. (Fra) -:-
08:00Sousa J. (Por) - Krajinovic F. (Srb) -:-

ATP - ENKELSPEL: Santiago (Chili), gravel

16:00Carballes Baena R. (Esp) - Munar J. (Esp) -:-
16:00Cecchinato M. (Ita) - Dellien H. (Bol) -:-
16:00Coria F. (Arg) - Londero J. I. (Arg) -:-
16:00Kovalik J. (Svk) - Caruso S. (Ita) -:-
16:00Lorenzi P. (Ita) - Tabilo A. (Chi) -:-
16:00Martin A. (Svk) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
16:00Monteiro T. (Bra) - Mayer L. (Arg) -:-
16:00Seyboth Wild T. (Bra) - Bagnis F. (Arg) -:-

WTA - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico), hardcourt

23:00Bondarenko K. (Ukr) - Kovinic D. (Mne) -:-
23:00Boulter K. (Gbr) - Paolini J. (Ita) -:-
23:00Bouzkova M. (Cze) - Maria T. (Ger) -:-
23:00McHale C. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
23:00Potapova A. (Rus) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
23:00Rogers S. (Usa) - Volynets K. (Usa) -:-
23:00Rus A. (Ned) - Hibino N. (Jpn) -:-
23:00Stephens S. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
23:00Watson H. (Gbr) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
23:00Zhu L. (Chn) - Zavatska K. (Ukr) -:-
23:00Zidansek T. (Slo) - Kalinskaya A. (Rus) -:-

WTA - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico) - Kwalificaties, hardcourt

23:00Errani S. (Ita) - Gibbs N. (Usa) -:-
23:00Fernandez L. A. (Can) - Lepchenko V. (Usa) -:-
23:00Gatto-Monticone G. (Ita) - Dolehide C. (Usa) -:-
23:00Juvan K. (Slo) - Cepede V. (Par) -:-

WTA - ENKELSPEL: Doha (Qatar), hardcourt

10:00Brady J. (Usa) - Riske A. (Usa) -:-
10:00Cirstea S. (Rou) - Rybakina E. (Kaz) -:-
10:00Doi M. (Jpn) - Martincova T. (Cze) -:-
10:00Hsieh S-W. (Tpe) - Zvonareva V. (Rus) -:-
10:00Kontaveit A. (Est) - Sevastova A. (Lat) -:-
10:00Martic P. (Cro) - Strycova B. (Cze) -:-
10:00Pavlyuchenkova A. (Rus) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
10:00Sakkari M. (Gre) - Goerges J. (Ger) -:-
10:00Swiatek I. (Pol) - Vekic D. (Cro) -:-
10:00Yastremska D. (Ukr) - Flipkens K. (Bel) -:-
10:00Zhang S. (Chn) - Suarez Navarro C. (Esp) -:-
10:00Zheng S. (Chn) - Vondrousova M. (Cze) -:-

WTA - DUBBELSPEL: Doha (Qatar), hardcourt

10:00Bencic B./Kenin S. - Barty A./Schuurs D. -:-
10:00Hradecka L./Klepac A. - Zhang S./Zheng S. -:-
10:00Duan Y./Kudermetova V. - Kudryavtseva A./Srebotnik K. -:-
10:00Dabrowski G./Ostapenko J. - Christian K./Kalashnikova O. -:-
10:00Han X.Y./Peng S. - Linette M./Tig P. M. -:-
10:00Jurak D./Shvedova Y. - Alexandrova E./Blinkova A. -:-
10:00Buyukakcay C./Siegemund L. - Garcia C./Mirza S. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Calgary (Canada), hardcourt (binnen)

18:00Altamirano C. (Usa) - Ornago F. (Ita) -:-
18:00Brymer G. (Usa) - Diallo G. (Can) -:-
18:00Caruana L. (Ita) - Dougaz A. (Tun) -:-
18:00Chappell N. (Usa) - Peck J. (Can) -:-
18:00Descotte M. F. (Arg) - Harper C. (Can) -:-
18:00Grills J. (Aus) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-
18:00Imai S. (Jpn) - Mansouri S. (Tun) -:-
18:00Lock B. (Zim) - Shimabukuro S. (Jpn) -:-
18:00Mott B. (Aus) - Galarneau A. (Can) -:-
18:00Peliwo F. (Can) - Yamasaki J. (Jpn) -:-
18:00Peniston R. (Gbr) - King E. (Usa) -:-
18:00Sarmiento R. (Usa) - Zuk K. (Pol) -:-
18:00Simon T. (Ger) - Baadi T. (Can) -:-
18:00Takahashi Y. (Jpn) - Robert Q. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Pau (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:00Borg L. (Swe) - Gulbis E. (Lat) -:-
10:00Bourgue M. (Fra) - Galovic V. (Cro) -:-
10:00De Greef A. (Bel) - Mukund S. K. (Ind) -:-
10:00Karatsev A. (Rus) - Gaston H. (Fra) -:-
10:00Karlovskiy E. (Rus) - Grenier H. (Fra) -:-
10:00Kavcic B. (Slo) - Gojo B. (Cro) -:-
10:00Kolar Z. (Cze) - Janowicz J. (Pol) -:-
10:00Kotov P. (Rus) - Lamasine T. (Fra) -:-
10:00Kuhn N. (Esp) - Gabashvili T. (Rus) -:-
10:00Marchenko I. (Ukr) - Bachinger M. (Ger) -:-
10:00Moraing M. (Ger) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:-
10:00Moriya H. (Jpn) - Molcan A. (Svk) -:-
10:00Roumane R. (Fra) - Mayot H. (Fra) -:-
10:00Viola M. (Ita) - Zapata Miralles B. (Esp) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Calgary (Canada), hardcourt (binnen)

18:00Blancaneaux G./Grills J. - Drzewiecki K./Oliveira G. -:-
18:00Aragone J./Kwiatkowski T. S. - Harrison C./Novikov D. -:-
18:00Lock B./Lock C. - Bourchier H./Peliwo F. -:-
18:00Cerretani J./Lovett K. - Heliovaara H./Niklas-Salminen P. -:-
18:00Dougaz A./Mansouri S. - Galarneau A./Peck J. -:-
18:00King E./Reese H. - Guinard M./Rinderknech A. -:-
18:00Lenz J./Santillan A. - Broady L./Clayton S. -:-
18:00Pasha N./Schnur M. J. - Harper C./Scott H. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Columbus (USA), hardcourt (binnen)

17:00Blanch U./Ficovich J. P. - Ore J. A./Rapp A. -:-
17:00Huey T. C./Lammons N. - Prashanth V./Ramanathan R. -:-
17:00Glasspool L./Lawson A. - Smith J-P./Verbeek S. -:-
17:00Balaji N. S./Nedunchezhiyan J. - Cozbinov A./Istomin D. -:-
17:00Harris A./Polmans M. - Arias B./Bangoura S. -:-
17:00Gomez E./Quiroz R. - King K./Young D. -:-
17:00Gonzales R./Roelofse R. - Lindstedt R./Polansky P. -:-
17:00Nam J. S./Song M-K. - Hidalgo D./Redlicki Ma. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.