REFRESH

Tennis » Gisteren » Alle Wedstrijden

EXHIBITION - MANNEN: All-American Cup (USA), hardcourt

00:10Isner J. (Usa) - Fritz T. (Usa) 2:0
01:50Johnson S. (Usa) - Opelka R. (Usa) 2:1
18:00AfgelastSandgren T. (Usa) - Tiafoe F. (Usa) -:-
18:15Sandgren T. (Usa) - Eubanks C. (Usa) 0:2
20:25Querrey S. (Usa) - Paul T. (Usa) 2:1
00:00AfgelastIsner J. (Usa) - Opelka R. (Usa) -:-
00:10Isner J. (Usa) - King K. (Usa) 2:0

EXHIBITION - MANNEN: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Play Offs, hardcourt

12:40Sousa J. (Por) - Faria L. (Por) 2:0
16:10Vale D. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) 0:2

EXHIBITION - MANNEN: International Tennis Series (Wereld), hardcourt

23:45Lomakin G. (Kaz) - Hurrion M. (Gbr) 2:1
14:20Carnevale-Miino T. (Ita) - Ore J. A. (Usa) 2:1
16:00Harper C. (Can) - Goldhoff G. (Usa) 2:0
17:15Ore J. A. (Usa) - Daciek P. (Usa) 2:0
18:45AfgelastHarper C. (Can) - Lomakin G. (Kaz) -:-
00:10Daciek P. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
00:20Lomakin G. (Kaz) - Goldhoff G. (Usa) -:-

EXHIBITION - MANNEN: Italian Championship 2 (Italië), gravel

16:40Sonego L. (Ita) - Galovic V. (Cro) 2:1

EXHIBITION - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)

23:35Brymer G. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) 2:0
23:35AfgelastRedlicki Ma. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) -:-
11:05Fery A. (Gbr) - Gray J. (Gbr) 2:0
11:05Glasspool L. (Gbr) - Harris B. (Gbr) 0:2
11:05Johnson L. (Gbr) - Jhun A. (Gbr) 2:0
11:05Whitehouse M. (Gbr) - Gray A. (Gbr) 1:2
11:35Gaponenko A. (Isr) - Oliel Y. (Isr) 0:2
12:05Novak D. (Aut) - Ofner S. (Aut) 2:1
12:30Leshem E. (Isr) - Cukierman D. (Isr) 2:0
14:10King E. (Usa) - Tabilo A. (Chi) 0:2
14:15Kirchheimer S. (Usa) - El Mihdawy A. (Usa) 2:0
14:40Fery A. (Gbr) - Johnson L. (Gbr) 2:1
15:50Tabilo A. (Chi) - Popko D. (Kaz) 2:0
15:55Draxl L. (Can) - Redlicki Mi. (Usa) 2:1
16:10Kirkov V. (Usa) - Bushamuka W. (Drc) 2:0
16:20Harris B. (Gbr) - Gray A. (Gbr) 0:2
16:40Geller A. (Arg) - Korda S. (Usa) 1:2
17:05Brymer G. (Usa) - Kumar O. (Usa) 0:2
18:25Lorenzi P. (Ita) - Mochizuki S. (Jpn) 2:0
18:55Boyer D. H. (Usa) - Chappell N. (Usa) 2:0
19:15Kirchheimer S. (Usa) - Mejia N. (Col) 1:2
20:50Nedelko I. (Rus) - Corwin F. (Usa) 1:2
22:55Adamson A. (Usa) - Bobrov B. (Rus) 2:1

EXHIBITION - MANNEN: O pohar pratelstvi (Europa), gravel

10:45Molcan A. (Svk) - Lehecka J. (Cze) 2:1
10:50Vesely J. (Cze) - Klein L. (Svk) 2:1
13:30Liska T. (Svk) - Machac T. (Cze) 0:2
13:50Rosol L. (Cze) - Gombos N. (Svk) 0:2

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

01:40Sekulic P. (Aus) - Puodziunas S. (Aus) 0:2
03:10Walkin B. (Aus) - Bouzige M. (Aus) 1:2
04:40Di Marco C. (Aus) - Bulte A. (Aus) 2:1
05:10Sach T. (Aus) - Brown H. (Usa) 2:0
05:30Volonski N. (Aus) - Delaney J. (Aus) 2:1
06:10Ferguson C. (Aus) - Salmon C. (Aus) 2:0
06:50Dong C. (Aus) - Court J. (Aus) 0:2
07:40Jasika O. (Aus) - Dellavedova M. (Aus) 1:2
07:45Bayldon B. (Aus) - Johnson C. (Aus) 2:0
09:10Loffhagen G. (Gbr) - Laurent T. (Fra) 1:2
09:30Addison A. (Aus) - Ma W. (Aus) 2:0
09:35Delaney J. (Aus) - McCabe J. (Aus) 0:2
11:05Gaal C. (Aus) - Taylor A. (Aus) 2:0
11:20Tchoutakian M. (Fra) - Robert Q. (Fra) 2:1
12:00Reymond A. (Fra) - Chazal M. (Fra) 2:0
17:05Robert Q. (Fra) - Laurent T. (Fra) 0:2

EXHIBITION - MANNEN: UTS Championship (Wereld), hardcourt

16:05Benchetrit E. (Fra) - Paire B. (Fra) 3:2
17:20Brown D. (Ger) - Lopez F. (Esp) 3:1
18:35Popyrin Al. (Aus) - Gasquet R. (Fra) 1:3
21:05Goffin D. (Bel) - Moutet C. (Fra) 3:1
22:20Tsitsipas S. (Gre) - Berrettini M. (Ita) 3:2

EXHIBITION - VROUWEN: Eastern European Championship (Europa), hardcourt

10:40Jorovic I. (Srb) - Radanovic D. (Srb) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: Elle Spirit Open (Zwitserland), gravel

14:00Kung L. (Sui) - Swiatek I. (Pol) 0:2
14:00Teichmann J. B. (Sui) - Perrin C. (Sui) 2:0
15:30Voegele S. (Sui) - Waltert S. (Sui) 2:1
17:00Svitolina E. (Ukr) - Golubic V. (Sui) 0:2
18:30Kung L. (Sui) - Perrin C. (Sui) 1:2
18:30Teichmann J. B. (Sui) - Swiatek I. (Pol) 1:2

EXHIBITION - VROUWEN: FPT Portugal Series 2 (Portugal) - Play Offs, hardcourt

11:05Jorge F. (Por) - Fonte M. I. (Por) 2:0
14:25Murta I. (Por) - Santos A.F. (Por) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: Italian Championship 2 (Italië), gravel

13:10Samsonova L. (Rus) - Rubini S. (Ita) 2:1

EXHIBITION - VROUWEN: MatchPlay 120 (USA), hardcourt

00:10Glatch A. (Usa) - Liu C. (Usa) 2:0
16:30AfgelastFanning E. (Nzl) - Zarazua R. (Mex) -:-
17:40OnderbrokenDi Lorenzo F. (Usa) - Li A. (Usa) 1:0

EXHIBITION - VROUWEN: Oefenwedstrijden (Wereld)

09:40Glushko L. (Isr) - Bereznyak S. (Isr) 2:0
09:45Khirin N. (Isr) - Tahan M. (Isr) 2:1
10:05Kraus S. (Aut) - Grabher J. (Aut) 0:2
12:45Banks A. (Gbr) - Raducanu E. (Gbr) 0:2
14:05AfgelastXu S. (Chn) - Evtimova D. (Bul) -:-
14:15Aikawa M. (Jpn) - Evtimova D. (Bul) 2:0
14:15Clousing K. (Usa) - Udvardy P. (Hun) 1:2
14:50Miyazaki L. (Jpn) - Burrage J. (Gbr) 1:2
15:50Mendez S. (Aus) - Elie J. (Usa) 2:0
16:15Black H. T. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 2:0
17:00AfgelastXu S. (Chn) - Udvardy P. (Hun) -:-
17:10Montez P. (Usa) - Chang S. (Usa) 2:0
17:30Aikawa M. (Jpn) - Udvardy P. (Hun) 0:2
17:50Clousing K. (Usa) - Evtimova D. (Bul) 2:0
19:05Manasse M. (Usa) - Chang H. (Usa) 0:2
20:45Gamiz A. (Ven) - Chang S. (Usa) 2:1
23:05Black H. T. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 0:2
23:05AfgelastManasse M. (Usa) - Montez P. (Usa) -:-
23:35Elie J. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: O pohar pratelstvi (Europa), hardcourt

14:15Schmiedlova A. K. (Svk) - Vondrousova M. (Cze) 0:2
15:25Fruhvirtova L. (Cze) - Cisovska R. (Svk) 2:0
15:55Kuzmova V. (Svk) - Martincova T. (Cze) 2:1
17:30Vidmanova D. (Cze) - Morvayova V. (Svk) 0:2

EXHIBITION - VROUWEN: Turneu Amical (Roemenië) - Play Offs, gravel

14:40Begu I. (Rou) - Bara Irina M. (Rou) 2:0
15:50Cristian J. A. (Rou) - Ruse G. (Rou) 1:2

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:15Chang H. (Usa) - Montez P. (Usa) 2:0
01:20AfgelastHance K. (Usa) - Gamiz A. (Ven) -:-
01:40Aulia C. (Aus) - Schumacher G. (Aus) 0:2
01:40Yadlapalli P. (Ind) - Webb S. (Aus) 2:0
03:30Krawczyk D. (Usa) - Swarbrick E. (Aus) 2:0
03:35Poppe S. (Ned) - Jones R. (Aus) 2:0
08:30Nayar S. (Mys) - Sun C. (Aus) 2:0
09:10Arcangioli M. (Fra) - Marcinkevica D. (Lat) 2:1
09:50Poulos A. (Aus) - Ashley L. (Aus) 2:0
11:05Komardina A. (Rus) - Romeo C. (Fra) 2:0
12:30Di Tommaso C. (Aus) - Belovukovic S. (Aus) WO -:-
13:20Monnet C. (Fra) - Tubello A. (Fra) 1:2
17:05Rouvroy M. (Fra) - Touly C. (Fra) 2:0
23:15Gamiz A. (Ven) - Montez P. (Usa) 0:2

EXHIBITION - VROUWEN: Young Kings Scholarship (USA), gravel

16:00AfgelastLoeb J. (Usa) - Fernandez L. A. (Can) -:-
16:15Loeb J. (Usa) - Partaud M. (Fra) 1:2
18:00AfgelastBellis C. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
18:55Bellis C. (Usa) - Bouchard E. (Can) 2:0
20:00AfgelastMcNally C. (Usa) - Bouzkova M. (Cze) -:-
20:55McNally C. (Usa) - Fernandez L. A. (Can) 2:0
22:35Rogers S. (Usa) - Pegula J. (Usa) 2:0

EXHIBITION - DUBBELSPEL MANNEN: Others matches (Wereld)

14:35Barkai Y./Bulis M. - Benya R./Sarouk Y. 2:0

EXHIBITION - DUBBELSPEL VROUWEN: Young Kings Scholarship (USA), hardcourt

00:00AfgelastBellis C./Bouzkova M. - Loeb J./Rogers S. -:-
00:00AfgelastPegula J./McNally C. - Davis L./Fernandez L. A. -:-
00:35Pegula J./McNally C. - Bouchard E./Fernandez L. A. 1:0
00:10AfgelastDavis L./Fernandez L. A. - Bouzkova M./Bellis C. -:-
00:10AfgelastLoeb J./Rogers S. - Pegula J./McNally C. -:-
00:25Loeb J./Rogers S. - Stuhlmann R./Bouchard E. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.