REFRESH

Tennis » Morgen » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Ruud C. (Nor) - Thiem D. (Aut) -:-
12:30Martinez P. (Esp) - Korda S. (Usa) -:-
12:30Sonego L. (Ita) - Fritz T. (Usa) -:-
12:30Wawrinka S. (Sui) - Gaston H. (Fra) -:-
14:00Coria F. (Arg) - Sinner J. (Ita) -:-
14:30Gombos N. (Svk) - Schwartzman D. (Arg) -:-
14:30Zverev A. (Ger) - Cecchinato M. (Ita) -:-
16:00Travaglia S. (Ita) - Nadal R. (Esp) -:-

WTA - ENKELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Bouchard E. (Can) - Swiatek I. (Pol) -:-
11:00Svitolina E. (Ukr) - Alexandrova E. (Rus) -:-
12:30Schmiedlova A. K. (Svk) - Podoroska N. (Arg) -:-
13:00Halep S. (Rou) - Anisimova A. (Usa) -:-
14:30Garcia C. (Fra) - Mertens E. (Bel) -:-
14:30Krejcikova B. (Cze) - Pironkova T. (Bul) -:-
16:30Siniakova K. (Cze) - Bertens K. (Ned) -:-
16:30Trevisan M. (Ita) - Sakkari M. (Gre) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Fucsovics M./Norrie C. - Chardy J./Martin F. -:-
11:00Molteni A./Nys H. - Pavic M./Soares B. -:-
11:00Ram R./Salisbury J. - De Minaur A./Reid M. -:-
11:00Peers J./Venus M. - Nielsen F./Puetz T. -:-
12:30Cabal J.S./Farah R. - Lindstedt R./Thompson J. -:-
12:30Mayer L./Pella G. - Koolhof W./Mektic N. -:-
14:00Bedene A./Novak D. - Dodig I./Polasek F. -:-
15:30Rojer J-J./Tecau H. - Arevalo M./O'Mara J. -:-
16:00Krajicek A./Skugor F. - Cuevas P./Lopez F. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Dabrowski G./Ostapenko J. - Doi M./Niculescu M. -:-
11:00Stojanovic N./Teichmann J. B. - Kenin S./Mattek-Sands B. -:-
11:00Riske A./Tomljanovic A. - Peschke K./Schuurs D. -:-
12:30Gracheva V./Paolini J. - Mitu A./Tig P. M. -:-
12:30Flipkens K./Pavlyuchenkova A. - Kostyuk M./Sasnovich A. -:-
12:30Carter H./Stefani L. - Kato M./Zidansek T. -:-
14:00Kuzmova V./Pliskova Kr. - Alexandrova E./Kalashnikova O. -:-
14:00Lister C. E./Rogers S. - Aoyama S./Shibahara E. -:-
14:00Kudermetova V./Zhang S. - Minnen G./Van Uytvanck A. -:-
14:00Siegemund L./Zvonareva V. - Melichar N./Swiatek I. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Biella (Italië), gravel

11:00Kavcic B. (Slo) - Cressy M. (Usa) -:-
11:00Rola B. (Slo) - Viola M. (Ita) -:-
12:30Horansky F. (Svk) - Bagnis F. (Arg) -:-
12:30Istomin D. (Uzb) - O'Connell C. (Aus) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Split (Kroatië), gravel

11:00Sousa P. (Por) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
12:30Giannessi A. (Ita) - Gojo B. (Cro) -:-
14:00Ajdukovic D. (Cro) - Kovalik J. (Svk) -:-
14:00Cerundolo F. (Arg) - Marterer M. (Ger) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Biella (Italië), gravel

14:00Fratangelo B./Harris A. - Heliovaara H./Walkow S. -:-
14:00Balaji N. S./Margaroli L. - Glasspool L./Lawson A. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Split (Kroatië), gravel

11:00Goransson A./Reese H. - Luz O./Matos R. -:-
12:30Huey T. C./Lammons N. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), hardcourt (binnen)

13:00Dous Karpenschif J. (Fra) - Geerts M. (Bel) -:-
13:00Ejupovic E. (Ger) - Tatlot J. S. (Fra) -:-
15:00Bellier A. (Sui) - Erler A. (Aut) -:-
15:00Sijsling I. (Ned) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), hardcourt (binnen)

17:00Castelnuovo L./Paul J. - Bouquier A./Dussin L. -:-

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

23:00Adamson A. (Usa) - Holt B. (Usa) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.