REFRESH

Tennis » Gisteren » Beëindigd

ATP - ENKELSPEL: Antwerp (België), hardcourt (binnen)

14:05Harris G. (Rsa) - Humbert U. (Fra) 0:2
16:05Evans D. (Gbr) - Khachanov K. (Rus) 2:1
19:05Giron M. (Usa) - De Minaur A. (Aus) 0:2
20:00Dimitrov G. (Bul) WO - Raonic M. (Can) -:-

ATP - ENKELSPEL: Keulen 2 (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:10Simon G. (Fra) - Sinner J. (Ita) 1:2
17:05Davidovich Fokina A. (Esp) - Schwartzman D. (Arg) 1:2
19:35Zverev A. (Ger) - Mannarino A. (Fra) 2:1
22:35Nishioka Y. (Jpn) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:2

WTA - ENKELSPEL: Ostrava (Tsjechië), hardcourt (binnen)

14:05Sakkari M. (Gre) - Jabeur O. (Tun) 2:1
16:05Azarenka V. (Blr) - Mertens E. (Bel) 2:0
18:10Brady J. (Usa) - Kudermetova V. (Rus) 2:1
20:30Sorribes Tormo S. (Esp) - Sabalenka A. (Blr) 1:2

ATP - DUBBELSPEL: Antwerp (België), hardcourt (binnen)

20:55Bopanna R./Middelkoop M. - De Minaur A./Reid M. 2:1

ATP - DUBBELSPEL: Keulen 2 (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:10Kubot L./Melo M. - Daniell M./Oswald P. 1:2
15:55Klaasen R./McLachlan B. - Purcell M./Saville L. 2:0

WTA - DUBBELSPEL: Ostrava (Tsjechië), hardcourt (binnen)

12:10Flipkens K./Schuurs D. - Kichenok N./Niculescu M. 2:0

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Ismaning (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:40Van De Zandschulp B. (Ned) - Kamke T. (Ger) 2:1
15:05Huesler M. (Sui) - Korda S. (Usa) 2:0
16:30Gunneswaran P. (Ind) - Masur D. (Ger) 2:1
19:10Hoang A. (Fra) - Marterer M. (Ger) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

10:05Gojo B. (Cro) - Ofner S. (Aut) OPGAVE 1:0
10:05McDonald M. (Usa) - Klizan M. (Svk) 1:2
13:00Ivashka I. (Blr) - Popko D. (Kaz) 2:0
14:00Jung J. (Tpe) - Bonzi B. (Fra) 0:2

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Ismaning (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:40Begemann A./Pel D. - Cerretani J./Weissborn T-S. 2:0
16:10Kolar Z./Olivetti A. - Glasspool L./Lawson A. 1:2

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

11:15Behar A./Escobar G. - Molchanov D./Stakhovsky S. 2:0
12:30Sabanov I./Sabanov M. - Galloway R./Lammons N. 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:30Dougaz A. (Tun) - Lipovsek P. T. (Slo) 0:2
10:30Thirouin J. (Fra) - Tirante T. A. (Arg) 0:2
11:30Marek W. (Pol) - Justo G. I. (Arg) 2:0
11:30Weightman O. (Gbr) - Glinka D. (Est) 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Sharm El Sheikh (Egypte), hardcourt

09:00Boyer D. H. (Usa) - Orlov V. (Ukr) 1:2
09:00Brouwer G. (Ned) - Podzus M. (Lat) OPGAVE 1:0
09:00Manafov V. (Ukr) - Mochizuki S. (Jpn) 1:2
09:00Vivero G. P. (Esp) - Cobolli F. (Ita) 2:1

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Hamburg (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:10Brancaccio R. (Ita) - Tseng C. H. (Tpe) 1:2
14:50Matusevich A. (Gbr) - Zuk K. (Pol) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:30Malygina E. (Est) - Carle M. L. (Arg) 0:2
10:30Ponomar L. (Ger) - Gatica B. (Chi) 1:2
11:30Herrmann S. (Ger) - Ibbou I. (Alg) 2:0
11:30Semenistaja D. (Lat) - Robbe A. (Fra) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Sharm El Sheikh (Egypte), hardcourt

10:00Boulter K. (Gbr) - Tikhonova A. (Rus) 2:0
10:00Garland J. (Tpe) - Leonard M. (Fra) 2:0
10:00Scholsen H. (Bel) - Saidenova N. (Rus) 2:0
11:30Gasanova A. (Rus) - Alhussein L. (Egy) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Reims (Frankrijk), hardcourt

11:00Samsonova L. (Rus) - Dart H. (Gbr) OPGAVE 1:0
12:30Burel C. (Fra) - Wang Xin. (Chn) 1:2
12:30Konjuh A. (Cro) - Buyukakcay C. (Tur) 2:0
17:00Montgomery R. (Usa) - Dodin O. (Fra) 1:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W80 Macon (USA), hardcourt

18:05Di Lorenzo F. (Usa) - Frech M. (Pol) 0:2
18:10Doi M. (Jpn) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2
19:50Bellis C. (Usa) - Errani S. (Ita) 2:0
20:30Vickery S. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) 1:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

15:00Dougaz A./Mansouri S. - Carou I./Lipovsek P. T. 2:0
15:00Iamachkine P./Roveri Sidney G. - Martinez M./Tamm K. 0:2
17:30Dougaz A./Mansouri S. - Martinez M./Tamm K. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Sharm El Sheikh (Egypte), hardcourt

11:30Kadhe A./Manafov V. - Corwin F./Orlov V. 2:0
11:30Mochizuki S./Noguchi R. - Gakhov I./Kravchenko G. 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Hamburg (Duitsland), hardcourt (binnen)

16:40Brancaccio R./Vervoort M. - Durasovic V./Eriksson M. 1:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

15:00Carle M. L./Mansouri Y. - Falkowska W./Ponomar L. 0:2
15:00Gatica B./Pereira R. - Ureke A./Vishnevskaya E. 1:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Sharm El Sheikh (Egypte), hardcourt

11:30Ainitdinova G./Kulambayeva Z. - Pepelyaeva V./Tikhonova A. 1:2
11:30Kubka M./Strakhova V. - Fernandez B./Fernandez L. A. 1:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W80 Macon (USA), hardcourt

23:25Neel I./Whoriskey C. - Di Lorenzo F./Loeb J. 1:2
23:50Danilina A./Raina A. - Frech M./Kawa K. 1:2
01:00Dolehide C./McNally C. - Benoit M./Zarazua R. 2:0
22:10Dolehide C./McNally C. - Frech M./Kawa K. 0:2
23:40Di Lorenzo F./Loeb J. - Doi M./Stojanovic N. 2:1

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:40Papac T. E. (Aus) - Dong J. (Aus) 2:0
04:45Jin J. (Aus) - Taylor A. (Aus) 2:1
05:50Puttergill C. (Aus) - Court J. (Aus) 2:0
07:55Gaal C. (Aus) - Bayldon B. (Aus) 1:2
08:10AfgelastPuodziunas S. (Aus) - Babanine A. (Aus) -:-
08:20Puodziunas S. (Aus) - Ryan Ziegann S. (Aus) 2:0
09:20Djurovic B. (Aus) - Boniel N. (Aus) 2:0
09:20Tu L. (Aus) - Ryan J. (Aus) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

01:30Poulos A. (Aus) - Nayar S. (Mys) 2:0
02:25Jones R. (Aus) - Jovic T. (Aus) 2:1
03:20Winter E. (Aus) - Sach T. (Aus) 0:2
06:20McBryde R. (Aus) - Schumacher G. (Aus) 0:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.