REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: 1e Divisie

14:30Magra - Paradou -:-

ANDORRA: Andorra Cup

11:00UE Engordany - Encamp -:-
14:00Atletic Escaldes - La Massana -:-
17:00Ordino - Penya -:-
20:00Carroi - Lusitanos -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Caala - Santa Rita -:-
15:00Cubango - Ferroviario do Huambo -:-
17:00Primeiro de Agosto - Progresso -:-

ARGENTINIË: Superliga

23:10Independiente - River Plate -:-

AUSTRALIË: A-League

06:00Western United - Central Coast Mariners -:-
08:30WS Wanderers - Perth Glory -:-

AUSTRALIË: Y-League

00:00Canberra United -23 - Newcastle Jets -23 -:-
01:00WS Wanderers -23 - Sydney FC -23 -:-

AUSTRALIË: W-League

06:00WS Wanderers V - Perth V -:-

AZIË: AFC Championship U23 - Play-offs

11:15Zuid-Korea -23 - Jordanië -23 -:-
14:15Verenigde Arabische Emiraten -23 - Oezbekistan -23 -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Cercle Brugge - Royal Antwerp -:-
18:00Anderlecht - Club Brugge -:-
20:00SV Zulte Waregem - KRC Genk -:-

BELGIË: Proximus League

16:00Leuven - Westerlo -:-

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00Boom - Heist -:-
15:00RFC Liege - La Louviere -:-
15:00Vise - Dessel -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Couvin-Mariembourg - Hamoir -:-
14:30Francs Borains - Acren -:-
14:30Waremme - Rebecquoise -:-
15:00Entente Durbuy - Givry -:-
15:00Verlaine - Solieres Sport -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

14:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
14:30Menen - Gullegem -:-
14:30Merelbeke - Knokke -:-
14:30Zwevezele - KRC Gent -:-
15:00Hamme - KRC Harelbeke -:-
15:00Westhoek - Petegem -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

14:30Duffel - Aalst -:-
14:30Londerzeel - Vosselaar -:-
14:30Pepingen - Spouwen-Mopertingen -:-
14:30Wijgmaal - Diegem -:-
15:00Tienen - K. Berchem Sport -:-

BENIN: Ligue 1

16:00ASVO - FC Esae -:-
16:00Bembereke - USS Krake -:-
16:00Dragons - Real Sport -:-
16:00Upi Onm - Buffles du Borgou -:-

BOTSWANA: Premier League

14:30Township Rollers - Police XI -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

20:00Vasco - Bangu -:-
23:00Cabofriense - Fluminense -:-

BRAZILIË: Campeonato Cearense - Eerste fase

20:00Caucaia - Barbalha -:-
20:00Ferroviario - Horizonte -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

19:30Bragantino - Aguia De Maraba -:-
20:00Paragominas - Carajas -:-
20:00Remo - Tapajos -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraibano

20:00Campinense - Sport PB -:-
21:00Cajazeirense de Desportos - Nacional de Patos -:-
21:00Sousa - Perilima -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense

20:00Londrina - Parana S.T.C. -:-
20:00Rio Branco PR - Parana -:-
20:00Toledo - Cianorte -:-
22:00Coritiba - Cascavel -:-
22:00Operario - Cascavel CR -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano

23:00Santa Cruz - Petrolina -:-
20:00Academica Vitoria - Decisao -:-
20:00Afogados da Ingazeira - Salgueiro -:-
20:00Central SC - Retro -:-
20:00Nautico - Sport Recife -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

20:00AE Altos - Timon -:-
21:00Flamengo PI - Parnahyba -:-

BRAZILIË: Campeonato Potiguar - Eerste fase

20:00ABC - Santa Cruz de Natal -:-
20:00Globo - Assu RN -:-
20:00Palmeira da Una - America-RN -:-
21:00Potiguar - CE Forca E Luz -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano - Eerste fase

19:30Sergipe - Boca Junior -:-
20:00Itabaiana - Dorense -:-

BRAZILIË: Copa Sao Paulo de juniores - Play-offs

01:30Oeste -20 - Sao Paulo -20 -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30UitgesteldASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:45UitgesteldAS Police - Salitas -:-

BURUNDI: Primus League

12:30Vital O - Bumamuru -:-
14:00Le Messager Ngozi - Kayanza -:-
14:00LLB-S4A - Aigle Noir -:-
14:00Musongati - Olympic S. -:-
15:00Rukinzo - Inter Star -:-

CHILI: Divisie B - Promotie play offs

00:00Copiapo - Deportes Temuco -:-

CHILI: Beker

00:30U. De Chile - U. Espanola -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30UitgesteldBukavu - Mazembe -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

03:00Guadalupe - Santos DG -:-
18:00Cartagines - Saprissa -:-
21:00Grecia - U.C.R. -:-
22:00ADR Jicaral - Limon -:-
23:00Alajuelense - Herediano -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

15:00Apollon - Achnas -:-
16:00Omonia - Anorthosis -:-
17:00Nea Salamis - Paralimni -:-

CYPRUS: Division 2

13:30ASIL Lysi - Alki Oroklini -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Hertha BSC - Bayern München -:-
18:00Paderborn - Leverkusen -:-

EGYPTE: Premier League

18:30Arab Contractors - Al Ahly -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura

00:00Santa Tecla - Jocoro -:-
01:30Chalatenango - Aguila -:-
01:30Sonsonate - El Vencedor -:-
02:15Metapan - Alianza FC -:-
22:00Municipal Limeno - FAS -:-
22:15Independiente F.C. - 11 Deportivo -:-

ENGELAND: Premier League

15:00Burnley - Leicester City -:-
17:30Liverpool - Manchester United -:-

ENGELAND: Championship

13:00Nottingham - Luton -:-

ENGELAND: Women’s Super League

13:00Birmingham V - Manchester City V -:-
13:00Manchester United V - Tottenham Hotspur V -:-
15:00Arsenal V - Chelsea V -:-
15:00Everton V - Reading V -:-
16:00Bristol City V - Liverpool V -:-
16:00West Ham United V - Brighton V -:-

ENGELAND: Women’s Championship

13:00Durham V - London City Lionesses V -:-
15:00Charlton V - Blackburn V -:-
15:00Coventry United V - Sheffield United V -:-
15:00Crystal Palace V - Leicester City V -:-
15:00Lewes V - London Bees V -:-

FRANKRIJK: Coupe de France

17:15Athletico M. - Rennes -:-
17:15Dijon - Nimes -:-
17:15Montpellier - Caen -:-
17:15Rouen - Angers -:-
20:55Lorient - PSG -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

15:00Girondins Bordeaux V - Olympique Lyon V -:-

FRANKRIJK: Division 2 Women

12:30Arras V - Grenoble V -:-
13:00Brest V - Montauban V -:-
13:00Issy V - Toulouse V -:-
13:00Nice V - AS Saint-Étienne V -:-
13:00Saint-Maur V - Bergerac V -:-
14:30Albi V - Nantes V -:-
14:30Amiens V - Nancy V -:-
14:30Le Havre V - Evian TG V -:-
14:30Lille V - Yzeure Allier V -:-
14:30Orleans V - Rodez V -:-
14:30Saint-Malo V - La Roche V -:-
14:30St. Denis V - Vendenheim V -:-

GHANA: Premier League

16:00Aduana Stars - Legon Cities -:-
16:00Asante Kotoko - Ebusua Dwarfs -:-
16:00Bechem United - Eleven Wonders -:-
16:00Dreams - Medeama -:-
16:00Elmina Sharks - Great Olympics -:-
16:00Inter Allies - WAFA -:-
16:00Karela - King Faisal -:-
16:00Liberty - Hearts Of Oak -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00Xanthi - Panathinaikos -:-
16:15AEK Athene - AEL Larissa -:-
16:15Atromitos - Volos -:-
17:00PAOK - Asteras T. -:-
18:30Olympiakos - Aris -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

11:45Apollon Larissa - Karaiskakis -:-
13:00Panachaiki - Kerkyra -:-
14:00UitgesteldDramas - Apollon Pontou -:-
14:00Smyrnis - PAE Chania -:-

GRIEKENLAND: Football League

14:00Kalamata - Niki Volos -:-
14:00O. Volos - AO Trikala -:-
14:00PO Triglia - Veria -:-
14:00Thesprotos - Diagoras -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1

14:00Alexandroypolis - Doxa Kamila -:-
14:00Apollon Paralimniou - Chrisoupolis -:-
14:00Keravnos Pernis - Aetos Orfani -:-
14:00Kilkisiakos - Iraklis Zigou -:-
14:00Panserraikos - Orfeas Xanthi -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Almopos - Thyella Sarakinoi -:-
14:00Florina - Thermaikos FC -:-
14:00Giannitsa - Astrapi Mes. -:-
14:00Makedonikos - Edessaikos -:-
14:00Nea Kallikrateia - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Niki Agkathia - Seirina -:-
14:00AfgelastPoseidonas Michanionas - Aris Palaiochori -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3

14:00Atalanti - Digenis Neochori -:-
14:00Dias Diou - Oikonomos -:-
14:00Dia. Stefanovik - Atromitos Palamas -:-
14:00GS Almyros - Pierikos -:-
14:00Karitsa - Meteora -:-
14:00Potamia - Thiseas Agria -:-
14:00Sellana - Iraklis Larissa -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

13:00Lefkimmi - Anagennisi Arta -:-
14:00Anatoli - Acheron Kanalaki -:-
14:00Apollo Efpaliou - Tilikratis L. -:-
14:00Makedonikos Foufas - Preveza -:-
14:00AfgelastMesolongi AE - Asteras Itea -:-
14:00Souli Paramythia - Nafpaktiakos A. -:-
14:00Thinaliakos - Karagiannion -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 5

11:00Panthiraikos - Agioi Anargyroi -:-
13:00Ano Meras - Thyella Kamari -:-
14:00AO Akratitos - Moschato -:-
14:00E. Piraeus - Agios Ierotheos -:-
14:00Ermis Korydallos - Kallithea -:-
14:00Fostiras - Keratsini -:-
14:00Kifisias - AO Ilisiakos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 6

13:00Rodos - Kitheron Kapareliou -:-
14:00Aiolikos - Nea Artaki -:-
14:00Ipato - Marko -:-
14:00Korinthos 2006 - Aittitos Spata -:-
14:00Panarkadikos - Palliniakos -:-
14:00Thyella D. - AEK Tripolis -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 7

14:00AO Tsilivi - Ermionidas-Ermis -:-
14:00Asteras Vlachioti - PS Sparti -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Zacharo -:-
14:00Diavolitsi - Zakynthos -:-
14:00Panargiakos - Paniliakos -:-
14:00PAO Varda - Nafplio -:-
14:00Thyella Patras - Pangytheatikos -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 8

14:00Episkopi - AEEK Inka -:-
14:00Irodotos - Atsalenios -:-
14:00Panakrotiriakos - Giouchtas -:-
14:00Poros - Rethymniakos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

00:00Comunicaciones - Xelaju -:-
02:00Coban Imperial - Municipal -:-
02:00Deportivo Mixco - Santa Lucia -:-
18:30Antigua - Iztapa -:-
19:00Malacateco - Guastatoya -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - 1e Ronde

02:00Real Espana - Olimpia -:-
02:00UPNFM - CD Honduras -:-
02:15Vida - Marathon -:-
22:00Real de Minas - Platense -:-
23:00Motagua - Real Sociedad -:-

HONG KONG: Premier League

07:30Happy Valley - Yuen Long -:-

IJSLAND: Reykjavik Cup

18:15Fylkir - Fjolnir -:-
20:15KR Reykjavik - Throttur -:-

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - Kerala Blasters -:-

INDIA: I-League

12:30Mohun Bagan - East Bengal -:-
14:45Churchill Brothers - TRAU FC -:-

INDIA: Santosh Trophy

17:00UitgesteldGoa FT - Karnataka -:-
17:00UitgesteldPunjab - Mizoram -:-

IRAN: Division 1

11:30Baderan Tehran - Rayka Babol -:-
11:30Damash - Malavan -:-
11:30Fajr Sepasi - Esteghlal Khuzestan -:-
11:30Gol Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht -:-
11:30Khooshe Talaee - Shahrdari Tabriz -:-
11:30Mes Kerman - Arman Gohar -:-
11:30Mes Rafsanjan - Qashqai Shiraz -:-
11:30Navad Urmia - Aluminium Arak -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

19:15H. Tel Aviv - H. Raanana -:-

ITALIË: Serie A

12:30AC Milan - Udinese -:-
15:00Bologna - Hellas Verona -:-
15:00Brescia - Cagliari -:-
15:00Lecce - Inter -:-
18:00Genoa - AS Roma -:-
20:45Juventus - Parma -:-

ITALIË: Serie B

15:00Pescara - Salernitana -:-
15:00Spezia - Cittadella -:-
21:00Benevento - Pisa -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

15:00Juventus -23 - Arezzo -:-
15:00Monza - Como -:-
15:00Olbia - Pontedera -:-
15:00Pergolettese - Pro Patria -:-
17:30Carrarese - Siena -:-
17:30Lecco - Novara -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

15:00Gubbio - ArzignanoChiampo -:-
15:00Padova - Modena -:-
15:00Zuid-Tirol - Rimini -:-
17:30L.R. Vicenza - Carpi -:-
17:30Ravenna - Fano -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

15:00Bari - Rieti -:-
15:00Bisceglie - Reggina -:-
15:00Casertana - Virtus Francavilla -:-
15:00Catania - Potenza -:-
15:00Paganese - Sicula Leonzio -:-
15:00Ternana - Rende -:-
15:00Vibonese - Cavese -:-
17:30Catanzaro - Monopoli -:-
17:30Teramo - Avellino -:-

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Casale - Vado -:-
14:30Chieri - Borgosesia -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Bra -:-
14:30Ligorna - Fezzanese -:-
14:30Prato - Verbania -:-
14:30Real Forte Querceta - Lucchese -:-
14:30Savona - Caronnese -:-
15:00Fossano - Seravezza Pozzi -:-
15:00Sanremese - Lavagnese -:-

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Alfonsine - Savignanese -:-
14:30Breno - Correggese -:-
14:30Calvina - Crema -:-
14:30Ciliverghe Mazzano - SCD Progresso -:-
14:30Forli - Fanfulla -:-
14:30Franciacorta - Sasso Marconi -:-
14:30Lentigione - Mantova -:-
14:30Sammaurese - Fiorenzuola -:-
14:30Vigor Carpaneto - Mezzolara -:-

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Aglianese Calcio - Sangiovannese -:-
14:30Flaminia - Cannara -:-
14:30Foligno - Ponsacco -:-
14:30Follonica Gavorrano - Scandicci -:-
14:30Grassina - Monterosi FC -:-
14:30Grosseto - Tuttocuoio -:-
14:30Montevarchi Calcio - Bastia -:-
14:30Pomezia - Albalonga -:-
14:30San Donato - Trestina -:-

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Campobasso - US Tolentino -:-
14:30Cattolica - Agnonese -:-
14:30Fiuggi - Vastese -:-
14:30Giulianova - Matelica -:-
14:30Jesina - S. N. Notaresco -:-
14:30Montegiorgio - Recanatese -:-
14:30Sangiustese - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Vastogirardi - Avezzano -:-

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Arzachena - Ostia Mare -:-
14:30Latina - Cassino -:-
14:30Muravera - Tor Sapienza -:-
14:30Nuova Florida - Latte Dolce -:-
14:30Portici 1906 - Citta di Anagni -:-
14:30Trastevere Calcio - Budoni -:-
14:30Turris - Ladispoli -:-
14:30Vis Artena - Aprilia -:-
15:00Torres - Lanusei Calcio -:-

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Altamura - Agropoli -:-
14:30Fidelis Andria - Gladiator -:-
14:30Foggia - Nocerina -:-
14:30Gelbison Cilento - Francavilla -:-
14:30Sorrento - Gravina -:-
14:30Val D'agri - Audace Cerignola -:-
15:00A.C.D. Nardo - Taranto -:-
15:00Bitonto - Citta di Fasano -:-
15:00Brindisi - Casarano -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30ACR Messina - San Tommaso -:-
14:30AS Acireale - Castrovillari -:-
14:30Biancavilla - Licata -:-
14:30Calcio Giugliano - Marsala -:-
14:30Corigliano - FC Messina -:-
14:30Palermo - Roccella -:-
14:30Savoia - Marina di Ragusa -:-
14:30SS Nola 1925 - Cittanovese -:-
14:30US Palmese - Troina -:-

ITALIË: Primavera 1

10:00Pescara -19 - Napoli -19 -:-
14:30Atalanta -19 - Torino -19 -:-
17:00Sassuolo -19 - Bologna -19 -:-

ITALIË: Serie A Women

12:30Empoli V - Juventus V -:-
12:30Fiorentina V - Florentia V -:-

ITALIË: Serie B Women

14:30Chievo Fortitudo V - Novese V -:-
14:30Lazio V - Ravenna V -:-
14:30Napoli V - Vittorio Veneto V -:-
14:30Riozzese V - Lady Granata V -:-
14:30San Marino Academy V - Cesena V -:-
16:30Perugia V - Roma CF V -:-

JAMAICA: Premier League

21:00Dunbeholden - Cavalier -:-
21:00Molynes - Portmore -:-
21:00Tivoli - UWI -:-
21:00Vere United - Waterhouse -:-
23:00Humble Lions - Arnett Gardens -:-

KAMEROEN: Elite One

15:00UitgesteldAvion Academy - Canon Yaounde -:-
15:00UitgesteldBamboutos FC - Colombe Lobo -:-
15:00UitgesteldBamenda - Fortuna Mfou -:-
15:00UitgesteldDragon de Yaounde - Union Douala -:-
15:00UitgesteldEding Sport - UMS de Loum -:-
15:00UitgesteldFeutcheu - Cotonsport -:-
15:00UitgesteldPanthere - APEJES Academy -:-
15:00UitgesteldStade Renard - Young Sports Academy -:-
15:00UitgesteldTonnerre - Fovu Baham -:-

KENIA: Premier League

14:15AfgelastGor Mahia - Sony Sugar -:-

KOEWEIT: Premier League

14:25Al Shabab - Yarmouk -:-
16:55Al Naser - Al Sahel -:-

LESOTHO: Premier League

14:30Lioli - Lijabatho -:-
14:30LMPS - Lifofane -:-

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

17:00Maziya - Green Streets -:-

MALTA: Premier League

14:00Sirens - Mosta FC -:-
16:00Gzira - Santa Lucia -:-

MALTA: Division 1

11:00Pembroke - Mqabba FC -:-
13:15Qrendi - Lija Athletic -:-
15:30Pieta Hotspurs - Swieqi -:-

MAROKKO: Botola Pro

17:00Khouribga - Khemis Zemamra -:-
19:00Berkane - Raja Casablanca -:-

MAURITIUS: Mauritian League

13:00UitgesteldAS Vacoas - Pamplemousses -:-
13:00UitgesteldEntente Boulet - Cercle De Joachim -:-
13:00UitgesteldPetite Riviere - La Cure Sylvester -:-
13:00Port Louis - Grande Riviere -:-
13:00Savanne - Bolton City -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

00:00Monterrey - Monarcas -:-
02:00Pachuca - Guadalajara -:-
04:00Club America - Tigres -:-
19:00Toluca - Necaxa -:-
23:00Queretaro - Tijuana -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - U.N.A.M. 2 -:-
23:00Inter Playa Del Carmen - Cafessa -:-
00:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-
02:00Tepatitlan de Morelos - Atl. Bahia -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B

03:10La Paz - Ciervos -:-
22:00Cuautla - Cafessa -:-

MYANMAR: National League

10:00Ayeyawady - Ispe -:-
10:00Yangon Utd - Zwekapin Utd -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:15VVV-Venlo - PSV -:-
14:30Ajax - Sparta -:-
14:30Emmen - Heracles -:-
16:45ADO - RKC -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

14:30Den Bosch - Go Ahead Eagles -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00DEM - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00HV & CV Quick - HSC '21 -:-
14:00USV Hercules - Lienden -:-
14:00Westlandia - Hoogland -:-
14:30EVV - Dongen -:-
14:30OFC - Groene Ster -:-
14:30O.S.S. '20 - Gemert -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

02:00Auckland City - Hawke's Bay -:-
02:00Canterbury - Eastern Suburbs -:-
02:00Hamilton - Team Wellington -:-
02:00Wellington Phoenix Res 2 - Waitakere -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Enugu - Abia Warriors -:-
16:00Heartland - Katsina Utd -:-
16:00Ifeanyi Ubah - Enyimba -:-
16:00Jigawa Golden Stars - Rivers United -:-
16:00Kano - Akwa United -:-
16:00Kwara - Sunshine Stars -:-
16:00Lobi Stars - Dakkada FC -:-
16:00Nasarawa - Warri Wolves -:-
16:00Plateau - Adamawa Utd -:-
16:00Wikki Tourist - MFM FC -:-

OEGANDA: Premier League

14:00Wakiso Giants - Onduparaka FC -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:15Cerro Porteno - Sp. Luqueño -:-
22:0012 de Octubre - Libertad -:-
00:15Olimpia Asuncion - Diaz -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

16:00Ferreira - Gil Vicente -:-
18:30Famalicao - Maritimo -:-
21:00Rio Ave - Boavista -:-

PORTUGAL: LigaPro

12:15Farense - Covilha -:-
16:00Academico Viseu - Chaves -:-
16:00Casa Pia - Varzim -:-
16:00CD Cova da Piedade - Nacional -:-
18:15Vilafranquense - Penafiel -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:45Sintra - 1º Dezembro -:-
16:00AD Oliveirense - CDC Montalegre -:-
16:00Aljustrelense - Oriental -:-
16:00Alverca - Lusitano GC -:-
16:00Anadia - Sporting Ideal -:-
16:00Armacenenses - Olhanense -:-
16:00Arouca - Trofense -:-
16:00Cerveira - Sao Martinho -:-
16:00Esperanca de Lagos - Fabril do Barreiro -:-
16:00Fafe - Maria de Fonte -:-
16:00Fatima - Caldas -:-
16:00Figueirense - Valadares Gaia -:-
16:00Fontinhas - SC Praiense -:-
16:00GD Braganca - Mirandela -:-
16:00Gondomar - Sp. Espinho -:-
16:00Guimaraes B - Pedras Salgadas -:-
16:00Leca - Castro Daire -:-
16:00Louletano - Amora -:-
16:00Montijo - Sacavenense -:-
16:00Oleiros - Condeixa -:-
16:00Oliveira Hospital - SB Castelo Branco -:-
16:00Paredes - Amarante -:-
16:00Pedras Rubras - Lusitania FC -:-
16:00Real SC - Pinhalnovense -:-
16:00Sanjoanense - Coimbroes -:-
16:00SC Vila Real - Lusitano FCV -:-
16:00Sintrense - Loures -:-
16:00Torreense - Sertanense -:-
16:00Vitoria Sernache - Marinhense -:-
16:00Vizela - Maritimo B -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women

16:00Benfica V - Ovarense V -:-
16:00Cadima V - Ouriense V -:-
16:00CF Benfica V - Valadares Gaia V -:-
16:00Estoril V - Albergaria/Durit V -:-
16:00Maritimo V - Braga V -:-
16:00Sporting V - A-dos-Francos V -:-

RWANDA: National Football league

14:00Gasogi United - Muhanga -:-
14:00Gicumbi - Police -:-
14:00Musanze - Mukura Victory Sports -:-
14:00Sunrise - Kiyovu -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Tweede fase

15:00Faetano - Domagnano -:-
15:00Juvenes/Dogana - Cosmos -:-
15:00San Giovanni - Fiorentino -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup

16:00Dundee Utd - Hibernian -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Mbour Petite Cote - US Goree -:-
17:30Niary Tally - Casa -:-
18:00ASEC Ndiambour - Dakar SC -:-
18:00Pikine - Douanes -:-

SIERRA LEONE: Premier League

20:00Old Edwardians - Kamboi Eagles -:-

SPANJE: LaLiga

12:00Mallorca - Valencia -:-
14:00Betis - Real Sociedad -:-
16:00Villarreal - Espanyol -:-
18:30Athletic Bilbao - Celta Vigo -:-
21:00Barcelona - Granada -:-

SPANJE: LaLiga2

12:00Elche - Alcorcon -:-
16:00La Coruna - Cadiz -:-
18:15Racing Santander - Las Palmas -:-
18:15R. Oviedo - Huesca -:-
20:30Extremadura UD - Almeria -:-
20:30Tenerife - Girona -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

11:30Melilla - Celta Vigo B -:-
12:00Internacional de Madrid - Coruxo -:-
12:00Langreo - R. Oviedo B -:-
12:00Las Rozas - Getafe B -:-
12:00Pena Deportiva - Atlético Madrid B -:-
12:00Rayo Majadahonda - UD Ibiza-Eivissa -:-
13:00Las Palmas B - Baleares -:-
17:00Marino de Luanco - Real Madrid B -:-
17:00Pontevedra - Ferrol -:-
17:00San Sebastian Reyes - Gijon B -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

12:00Alaves B - Burgos CF -:-
12:00Tudelano - Arenas Club -:-
12:00Valladolid Promesas - Osasuna B -:-
17:00Barakaldo - Guijuelo -:-
17:00Calahorra - Athletic Bilbao B -:-
17:00Haro Deportivo - UD Logrones -:-
17:00Salamanca - Amorebieta -:-
17:30Leonesa - R. Union -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

12:00Espanyol B - Ebro -:-
12:00Gimnastic - Barcelona B -:-
12:00Olot - Cornella -:-
12:00Prat - Orihuela -:-
16:30Ejea - Llagostera -:-
17:00Badalona - Andorra -:-
17:00La Nucia - Lleida -:-
17:00Sabadell - Levante B -:-
18:00Valencia B - Castellon -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

12:00Cadiz B - Yeclano -:-
12:00CF Talavera - Huelva -:-
12:00UCAM Murcia - Linense -:-
12:00Villarrobledo - Marbella -:-
17:00Algeciras - Murcia -:-
17:00Cordoba - Villarrubia -:-
17:00Merida AD - Sanluqueno -:-
17:00San Fernando - Granada B -:-
18:00Cartagena - Don Benito -:-
19:30Sevilla B - Badajoz -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 1

12:15Silva SD - Somozas -:-
12:30Polvorin - Arosa SC -:-
16:30Pontes - Racing Club Villalbes -:-
17:00Barco - Arenteiro -:-
17:00Bergantinos - Ourense CF -:-
17:00Compostela - Alondras -:-
17:00Rapido de Bouzas - Pontellas -:-
17:00UD Ourense - Paiosaco -:-
18:00Estradense - Arzua -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 2

12:00Real Aviles - Condal -:-
12:00Vallobin - Union Club Ceares -:-
15:45Mosconia - Lenense -:-
16:00Club Siero - EI San Martin -:-
16:00Lealtad - SD Navarro CF -:-
16:00Llanera - Tuilla -:-
16:15CD Colunga - Llanes -:-
16:30L'Entregu - Caudal Deportivo -:-
17:00Basico Urraca - Praviano -:-
17:00Gijon Industrial - Covadonga -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 3

11:45Siete Villas - Escobedo -:-
16:00Guarnizo - Torina -:-
16:00Selaya - Barreda Balompie -:-
17:00Tropezon - Cayon -:-
17:00Vimenor - Torrelavega -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 4

11:15Santurtzi - San Ignacio -:-
11:30Basconia - SD Deusto -:-
11:30Sestao - Ariznabarra -:-
16:30Real Sociedad C - Santuxu -:-
17:00Gernika - Tolosa FC -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 5

12:00CE Europa - Vilafranca -:-
12:00CE Manresa - UE Figueres -:-
12:00Sant Andreu - Granollers -:-
12:30San Cristobal CP - Cerdanyola -:-
16:30Banyoles - Terrassa -:-
16:30Peralada - UE Sants -:-
16:30Pobla Mafumet - Horta -:-
17:00L'Hospitalet - Vilassar de Mar -:-
17:00Reus Deportiu - Castelldefels 0:3

SPANJE: Tercera Division - Group 6

11:30CF Intercity - Atzeneta -:-
11:30Recambios Colon - Alcoyano -:-
17:00Alzira - Vilamarxant -:-
17:00Olimpic Xativa - Villarreal C -:-
17:00Silla CF - Paterna -:-
18:30Crevillente - Hercules B -:-
18:30Eldense - Novelda CF -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 7

11:30Alcobendas - Atletico Pinto -:-
11:30Carabanchel - Moratalaz -:-
11:30Rayo Vallecano B - San Fernando -:-
11:30Trival Valderas - Navalcarnero -:-
11:30Villaverde San Andres - AD Torrejon -:-
12:00CD Mostoles - Pozuelo de Alarcon -:-
12:00Santa Ana - Alcorcon B -:-
12:00Union Adarve - Flat Earth -:-
16:00Leganes B - Parla -:-
16:00RSD Alcala - El Alamo -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 8

12:00La Virgen - Almazan -:-
12:30La Granja - Salamanca B -:-
16:00Bupolsa - Atl. Tordesillas -:-
16:00Mirandes B - G. Segoviana -:-
16:00Numancia B - Real Burgos CF -:-
16:30Atl. Astorga - Becerril -:-
16:30La Baneza - Bembibre -:-
16:30Santa Marta Tormes - Arandina -:-
17:00Real Avila - Leonesa B -:-
17:30Zamora - Burgos Promesas -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 9

11:30Linares - Melilla CD -:-
12:00Alhaurin - Mancha -:-
12:00CP Almeria - Huetor Tajar -:-
12:00Loja - Almeria B -:-
12:00Maracena - Huetor Vega -:-
16:30Jaen - Motril -:-
17:00Antequera - El Palo -:-
17:00Ejido - Velez -:-
17:00Torredonjimeno - CD Torreperogil -:-
18:00Atletico de Porcuna - Malaga B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 10

11:00Sevilla C - CD Gerena -:-
12:00Cordoba B - CD Utrera -:-
12:30Arcos CF - Antoniano -:-
17:00Ciudad de Lucena - Pozoblanco -:-
17:00Xerez D.F.C. - Rota -:-
17:30Betis B - Los Barrios -:-
17:30Lebrijana - Xerez CD -:-
18:00Coria C.F. - Ecija 3:0

SPANJE: Tercera Division - Group 11

11:30Portmany - Felanitx -:-
12:30Formentera - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:00Alcudia - Llosetense -:-
17:00Mallorca B - Constancia -:-
17:00Platges de Calvia - Ferriolense -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 12

12:00Tacoronte - San Fernando -:-
13:00CD Marino - Tenerife B -:-
13:00Mensajero - Villa Santa Brigida -:-
13:30Gran Tarajal - Atl. Paso -:-
14:30Lanzarote - SD Tenisca -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 13

11:30Minerva - Muleno -:-
16:30Aguilas FC - Lorca Deportiva -:-
16:30CAP Ciudad de Murcia - Deportiva Minera -:-
16:30Huercal-Overa - Mar Menor -:-
16:30Mazarron CF - EG El Palmar CF -:-
16:30Olimpico de Totana - Plus Ultra -:-
16:30UCAM Murcia B - Pulpileno -:-
17:00UD Los Garres - Real Murcia B -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 14

11:30Extremadura UD B - Diocesano -:-
12:00Azuaga - Llerenense -:-
12:00Cacereno - Arroyo -:-
12:00CD Calamonte - Fuente de Cantos -:-
12:00Miajadas - Trujillo -:-
12:00Olivenza - Villanovense -:-
16:30RCP Valverdeno - Montijo -:-
16:30Valdivia - UP Plasencia -:-
17:00CD Coria - Jerez CF -:-
17:00Moralo - Aceuchal -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 15

16:00Murchante - AD San Juan -:-
16:30CD Corellano - Huarte -:-
16:30Pena Azagresa - Fontellas -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - CDFC Calzada -:-
12:00Villegas - CCD Alberite -:-
15:45Anguiano - Oyonesa -:-
16:00Calasancio - Pradejon -:-
16:00River Ebro - Yague -:-
16:30Arnedo - Alfaro -:-
17:00Naxara - Varea -:-
17:00SD Logrones - Logrones Promesas -:-
17:00Vianes - Casalarreina -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 17

12:00Borja - Zaragoza B -:-
12:00Cuarte - San Juan Zaragoza -:-
15:30Robres - Tamarite -:-
16:00Belchite 97 - Fraga -:-
16:00Brea - Villanueva CF -:-
16:00Sarinena - Calamocha -:-
16:30Atletico Monzon - Almudevar -:-
16:30Binefar - Valdefierro -:-
16:30Utebo FC - Barbastro -:-
17:00Teruel - CF Illueca -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 18

11:30Illescas - Almagro -:-
11:30Tarancon - Azuqueca -:-
12:00Socuellamos - Torrijos -:-
16:00Atl. Ibanes - Conquense -:-
16:30Albacete B - Villacanas -:-
16:30La Solana - Pedroneras -:-
16:30Quintanar - La Roda -:-
17:00Almansa - Guadalajara -:-
17:00Puertollano C.F. - Ciudad Real -:-
17:00Toledo - Madridejos -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

11:00EDF Logrono V - Tenerife V -:-
12:00Huelva V - CD Tacon V -:-
12:00Madrid C. V - Athletic Bilbao V -:-
13:00Sevilla V - Atlético Madrid V -:-
18:30La Coruna V - Betis V -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Alliance - Simba -:-

TRINIDAD & TOBAGO: Pro League

21:00Police - Defence Force -:-

TSJECHIË: Tipsport Beker

10:30Nitra - Brno -:-
13:00Skalica - Dun. Streda -:-

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

13:00Esperance Tunis - Club Africain -:-

TURKIJE: Super Lig

11:30Antalyaspor - Goztepe -:-
14:00Galatasaray - Denizlispor -:-
14:00Trabzonspor - Kasimpasa -:-
17:00Besiktas - Sivasspor -:-

TURKIJE: 1. Lig

12:00Istanbulspor - Erzurum BB -:-
12:00Keciorengucu - Eskisehirspor -:-
14:30Boluspor - Osmanlispor -:-
17:00Bursaspor - Karagumruk -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

11:00Amedspor - Zonguldak -:-
11:00Gumushanespor - 1922 Konyaspor -:-
11:30Bak Spor - Sariyer -:-
11:30Corum - Inegolspor -:-
11:30Manisa FK - Hacettepe -:-
11:30Tarsus - Sanliurfaspor -:-

TURKIJE: 2. Lig Red Group

11:00Sivas Belediyespor - Bodrumspor -:-
11:30Ankara Demirspor - Kahramanmaras -:-
11:30Kastamonuspor - Kirsehir Belediyespor -:-
11:30Sakaryaspor - Elazigspor -:-
11:30Utas Usakspor - Ergene Velimese -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Hopaspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:00Yeni Orduspor - Manisaspor -:-
11:30Buca - Erzin -:-
11:30Duzcespor - Cankaya FK -:-
11:30Serik Belediyespor - Aksaray Bld. -:-
11:30Silivrispor - Sile Yildizspor -:-
11:30Tokatspor - Yomraspor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Ofspor - Alemdag -:-
11:30Belediye Derince - Fatsa Belediyespor -:-
11:30Kozan - Karsiyaka -:-
11:30Payasspor - Agri 1970 -:-
11:30Turgutluspor - Kemerspor 2003 -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Batman Petrolspor - Nazillispor -:-
11:00Malatya - Soma Spor -:-
11:30Golcukspor - Bayrampasa -:-
11:30Halide E. - Darica Genclerbirligi -:-
11:30Karacabey Belediyespor - Osmaniyespor -:-
11:30Modafenspor - Diyarbakirspor -:-
11:30Muglaspor - Altindag Bld. -:-
11:30Nevsehirspor - Pazarspor -:-
11:30Yozgatspor 1959 FK - Kelkit -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

23:30Atl. Nacional (Col) - Corinthians (Bra) -:-
00:00Everton (Chi) - U. Calera (Chi) -:-
00:00Wanderers (Uru) - Progreso (Uru) -:-
11:00Vyskov (Cze) - Blansko (Cze) -:-
12:00Rakow (Pol) - Ural (Rus) -:-
12:00Schaffhausen (Sui) - YF Juventus (Sui) -:-
12:10Legion (Est) - Tammeka (Est) -:-
13:00Lichtenberg (Ger) - Fuchse Berlin (Ger) -:-
13:30Shkupi (Mkd) - Drita (Kos) -:-
14:00Belasica (Mkd) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
14:00Bergisch Gladbach (Ger) - Viktoria Koln (Ger) -:-
14:00LKS Lodz (Pol) - Astra (Rou) -:-
14:00O. Ljubljana (Slo) - Brezice (Slo) -:-
14:00Rudar (Slo) - Sampion Celje (Slo) -:-
14:00Union Berlin (Ger) - St. Gallen (Sui) -:-
15:00Basel (Sui) - Hamburger SV (Ger) -:-
15:00RSV Meinerzhagen (Ger) - Dortmund II (Ger) -:-
15:00Sochi (Rus) - Chindia Targoviste (Rou) -:-
16:00Hannoverscher SC (Ger) - Hildesheim (Ger) -:-
19:00Mariehamn (Fin) - PIF Pargas (Fin) -:-

WERELD: Bangabandhu Gold Cup

12:00Sri Lanka - Bangladesh -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Zanaco - Zesco Utd -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

14:30Bloem Celtic - Chippa United -:-
14:30Polokwane - Golden Arrows -:-
14:30Supersport - Mamelodi -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Richards Bay - Uthongathi -:-
14:30Royal Eagles - Cape Umoya United -:-
14:30Tshakhuma - Mbombela -:-

ZUID-AFRIKA: Multichoice Diski

09:00Cape Town City -21 - Orlando -21 -:-
11:00Amazulu -21 - Black Leopards -21 -:-
11:00Kaizer -21 - Supersport -21 -:-

ZUID-AMERIKA: Olympische Spelen - Kwalificatie

00:00Ecuador -23 - Chili -23 -:-
02:30Colombia -23 - Argentinië -23 -:-
00:00Uruguay -23 - Paraguay -23 -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.