REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ARMENIË: Premier League

16:00UitgesteldGandzasar - Noah -:-

ARMENIË: First League

14:00UitgesteldArarat-Armenia 2 - Noravank -:-

AUSTRALIË: NPL NSW

11:30Blacktown - APIA Tigers -:-
11:30Manly Utd - Druitt Town Rangers -:-
12:00Marconi - North Shore Mariners -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

11:30Peninsula - Olympic FC -:-

AUSTRALIË: NPL South Australian

12:45Adelaide Raiders - Para -:-
12:45Croydon - Adelaide Comets -:-

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

12:30The Gap - Grange Thistle -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

13:30Sabah Baku - Keshla -:-

BAHREIN: Premier League

17:30Al-Ahli Manama - East Riffa -:-
17:30Al-Shabbab - Busaiteen -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

20:45Royal Antwerp - KV Mechelen -:-

BELGIË: Proximus League

20:00Seraing - Club Brugge -23 -:-

BELGIË: Super League Women

20:00Charleroi V - RSC Anderlecht V -:-
20:30Gent V - Femina Woluwe V -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

21:30Figueirense - Oeste -:-
00:15CRB - Avai -:-
00:15Operario - Vitoria -:-

BRAZILIË: Serie C

01:00Brusque - Londrina -:-

BRAZILIË: Serie D

00:00Alagoinhas - Palmas -:-
00:00Bahia De Feira - Brasiliense -:-
00:00Joinville - Sao Luiz -:-
01:00Vitoria da Conquista - ABC -:-
03:00Rio Branco - Acreano -:-

BRAZILIË: Campeonato Amapaense - Play-offs

01:00Ypiranga AP - Santana EC -:-

BRAZILIË: Brasileiro U20

00:15Sao Paulo -20 - Flamengo -20 -:-
02:30Corinthians -20 - Palmeiras -20 -:-

BRAZILIË: Brasileiro Women

00:00Ferroviaria V - Kindermann V -:-
00:00Gremio V - Palmeiras V -:-

BULGARIJE: Parva liga

16:45Tsarsko Selo - Cherno More -:-
19:15CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv -:-

BULGARIJE: Third League - North-East

19:30Ludogorets III - Sportist Toshevo -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30AS Douanes - Vitesse -:-
19:45US Ouagadougou - Kadiogo -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - Aigle Noir -:-

CHILI: Hoogste Divisie

16:00S. Wanderers - Deportes Iquique -:-
21:00O'Higgins - Coquimbo -:-

CHINA: Super League Women - Championship Play-Offs

10:00Jiangsu Suning V - Beijing Beikong V -:-
10:00Wuhan Jiangda V - Shanghai RCB V -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

23:00Petrolera - Once Caldas -:-

COLOMBIA: Copa Colombia

00:30Quindio - Fortaleza -:-
02:45U. Magdalena - Leones -:-

CONGO DR: Ligue 1

16:30Renaissance - Maniema -:-

CURAÇAO: Promé Divishon - Kampioenspoule

01:30Jong Holland - Scherpenheuvel -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

17:00Paralimni - AEK Larnaca -:-
19:00Doxa - Karmiotissa -:-

DENEMARKEN: Superliga

19:00Randers - Brøndby IF -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 1

19:00Jammerbugt - Thisted -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

19:00Hellerup - Roskilde -:-

DUITSLAND: Bundesliga

20:30Union Berlin - Mainz -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

18:30Bochum - VfL Osnabrück -:-
18:30Sandhausen - St. Pauli -:-

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Bayern München II - Dresden -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

19:00BSV Rehden - Havelse -:-
19:00SC Weiche-08 - Hamburger SV II -:-
19:30Drochtersen/Assel - Phonix Lubeck -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

19:00Rathenow - Hertha II -:-
19:30TB Berlin - Furstenwalde -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

19:30RW Essen - Dusseldorf II -:-
19:30Wiedenbruck - Lippstadt -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:00Bramfelder SV - Dassendorf -:-
19:15Wandsbeker Concordia - HEBC Hamburg -:-
19:30Hamm United - Niendorfer TSV -:-
19:30TuS Osdorf - Barmbek-Uhlenhorst -:-
19:30Victoria Hamburg - Meiendorfer SV -:-
20:00Hamburger SV III - Curslack-Neuengamme -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18:00Engers - Kaiserslautern II -:-
19:00Eppelborn - Hertha Wiesbach -:-
19:00SG 2000 Mulheim-Karlich - Eisbachtal -:-
19:30Hassia Bingen - Emmelshausen -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

19:30TSV 1880 Wasserburg - Landsberg -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

19:30TuRU Dusseldorf - Meerbusch -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

19:15Hoffenheim V - Werder Bremen V -:-

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

23:30Dep. Cuenca - Olmedo -:-

ECUADOR: Serie B

21:00Nueve de Octubre - Atl. Porteno -:-

EGYPTE: Premier League

17:30Haras El Hodood - El Entag El Harby -:-
20:00Ismaily - Smouha -:-

ENGELAND: Championship

20:45Coventry - Bournemouth -:-

ENGELAND: Professional Development League

15:00Watford -23 - Bristol City -23 -:-

ENGELAND: Premier League 2

14:00Leeds -23 - Middlesbrough -23 -:-
15:00Blackburn -23 - Manchester United -23 -:-
15:30West Brom -23 - Reading -23 -:-
20:00Crystal Palace -23 - Aston Villa -23 -:-
20:00Derby County -23 - Leicester City -23 -:-
20:00Fulham -23 - Norwich -23 -:-

ENGELAND: Academies -18

15:00Chelsea -18 - Crystal Palace -18 -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30HIFK - Honka -:-
17:30Lahti - Mariehamn -:-
17:30TPS Turku - SJK -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30HJS Akatemia - TPV -:-
17:30Jazz Pori - P-Iirot Rauma -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

17:30VIFK - Kiisto -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

21:00PSG - Angers -:-

FRANKRIJK: National

20:00Avranches - Cholet -:-
20:00Bastia-Borgo - Bourg en Bresse -:-
20:00Concarneau - Bastia -:-
20:00Creteil - Quevilly Rouen -:-
20:00Laval - Red Star -:-
20:00Sete - Boulogne -:-
20:00Stade Briochin - Sporting Club Lyon -:-
20:00Villefranche - Le Mans -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

18:30Fleury 91 V - Olympique Lyon V -:-
18:30Le Havre V - Soyaux V -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

17:00Telavi - Dinamo Batumi -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00AfgelastDusheti - Georgia -:-
13:00AfgelastSamgurali - Rustavi -:-
13:00AfgelastShevardeni Tbilisi - Bolnisi -:-
13:00AfgelastShukura - Merani Martvili -:-
13:00AfgelastZugdidi - Gagra -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

20:00MTK Boedapest - Budafoki -:-

HONG KONG: Senior Shield

09:00Eastern AA - Lee Man Warriors -:-

IERLAND: Premier Division

18:45Derry City - Waterford -:-
20:45AfgelastBohemians - Cork City -:-
20:45Shamrock Rovers - Sligo Rovers -:-
20:45AfgelastSt. Patricks - Dundalk -:-
20:45AfgelastWaterford - Shelbourne -:-
21:00AfgelastFinn Harps - Shamrock Rovers -:-

IERLAND: 1e Divisie

20:45Drogheda - Athlone -:-
20:45UC Dublin - Bray -:-
20:45Wexford - Shamrock 2 -:-

INDONESIË: Liga 1

13:15UitgesteldMadura United - Pusamania Borneo -:-
15:30UitgesteldBali United - PSIS Semarang -:-

ITALIË: Serie A

20:45Fiorentina - Sampdoria -:-

JAPAN: J3 League

12:00C-Osaka -23 - Imabari -:-

KAZACHSTAN: Premier League

09:30Kaisar - Okzhetpes -:-
11:45Ordabasy - Taraz -:-
15:00Tobol - Zhetysu -:-

KAZACHSTAN: First Division

07:00Akademiya Ontustik - Zhetysu 2 -:-
16:00UitgesteldAkademiya Ontustik - Kairat Academy -:-
16:00UitgesteldAltai Semey - FK Akzhayik -:-
16:00UitgesteldArys - Zhetysu 2 -:-
16:00UitgesteldEkibastuz - Atyrau -:-
16:00UitgesteldSdyushor - Baykonur Kyzylorda -:-
16:00UitgesteldShakhtar Bulat - Aktobe -:-

KROATIË: 1e HNL

18:00Lok. Zagreb - Istra 1961 -:-

LETLAND: Optibet Virsliga

17:00AfgelastMetta/LU - Tukums 2000 -:-
18:00AfgelastFK Liepaja - Ventspils -:-

LITOUWEN: A Liga

18:00Riteriai - Banga -:-

LITOUWEN: I Lyga - Promotie groep

17:30Nevezis Kedainiai - Hegelmann Litauen -:-
18:00Dainava Alytus - Siauliai FA -:-

MACAU: Elite League

15:00Policia - Chao Pak Kei -:-

MALEISIË: Super League

15:00Johor DT - Sabah -:-
15:00UiTM - Petaling Jaya CFC -:-

MALEISIË: Premier League

14:15Sarawak Utd. - Terengganu 2 -:-
15:00Penang - Kelantan United -:-
15:00Perak 2 - Kuala Lumpur -:-
15:00Selangor 2 - UKM -:-

MALTA: Division 1

19:30St. George's FC - Marsa FC -:-

MAURITANIË: Ligue 1

19:00Nouakchott King's - Tevragh-Zeina -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

02:00Celaya - Leones Negros -:-
04:00Tampico Madero - Alebrijes Oaxaca -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

18:00Ciervos - Cuautla -:-
00:00Saltillo - Atl. San Luis 2 -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Queretaro V - Necaxa V -:-
23:00Cruz Azul V - Juarez V -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

14:00Codru Lozova - Petrocub -:-
17:00Milsami - Sf.Gheorghe -:-

NEDERLAND: Eredivisie

20:00Utrecht - Heerenveen -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

18:45Go Ahead Eagles - Jong Utrecht -:-
18:45Jong PSV - Telstar -:-
21:00Jong AZ - MVV -:-
21:00NAC - Jong Ajax -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:30Den Haag V - Heerenveen V -:-
19:30Excelsior V - Twente V -:-
19:30PEC Zwolle V - VV Alkmaar V -:-

OEKRAÏNE: Youth League

12:00Inhulets -21 - Minaj -21 -:-
12:00Rukh Lviv -21 - Lviv -21 -:-
14:00Dnipro-1 -21 - Vorskla -21 -:-

OEZBEKISTAN: Super League

14:00Sogdiana - Lok. Tashkent -:-
15:00Nasaf Qarshi - Mashal Muborak -:-
16:00Qizilqum - Kokand 1912 -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

18:30Horn - FC Juniors -:-
18:30Liefering - Grazer -:-
20:25Amstetten - Innsbruck -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

19:00Neusiedl - Admira (Am) -:-
19:30Drassburg - Marchfeld -:-
19:30Traiskirchen - Wiener Neustadt -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

19:00Allerheiligen - Vocklamarkt -:-
19:00Deutschlandsberger - Kalsdorf -:-
19:00Gleisdorf - Bad Gleichenberg -:-
19:00Weindorf St. Anna - WSC Wels -:-
19:00Wels - Union Gurten -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

23:00Nacional Asuncion - Sol De America -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00Carlos Stein - U. San Martin -:-
22:30Cesar Vallejo - Cienciano -:-

POLEN: Competitie

18:00Rakow - Plock -:-
20:30Slask - Cracovia -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

20:00Moreirense - Boavista -:-
22:15Guimaraes - Ferreira -:-

PORTUGAL: LigaPro

18:00Penafiel - Mafra -:-

ROEMENIË: Liga 1

20:00U Craiova - Poli Iasi -:-

ROEMENIË: Liga 2

17:00Rapid Boekarest - Concordia -:-

SCHOTLAND: Premiership

20:45Aberdeen - St. Mirren -:-
20:45Dundee Utd - Livingston -:-
20:45Hibernian - Hamilton -:-
20:45Kilmarnock - Motherwell -:-

SERVIË: Super Liga

19:00Radnicki Nis - Mladost -:-

SERVIË: Prva Liga

15:00Zemun - IMT Novi Beograd -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

15:00Sala - Nitra B -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Dodoma Jiji - Ruvu Shooting -:-

TSJECHIË: 1. Liga

19:00Slovacko - Pardubice -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

18:00Jihlava - Prostejov -:-

TSJECHIË: MSFL

18:00Hlucin - Odra Petrkovice -:-

TSJECHIË: Zlinsky KP

16:00Nedasov - Stitna nad Vlari -:-

TSJECHIË: Karlovarsky KP

18:00FC Cheb - Frantiskovy Lazne -:-
19:00Karlovy Vary B - Nova Role -:-

TSJECHIË: Pardubicky KP

18:00Holice - Horni Redice -:-

TSJECHIË: U19 League

12:00Opava -19 - Pardubice -19 -:-

TURKIJE: Super Lig

19:00Ankaragücü - Kayserispor -:-
19:00Gaziantep - Trabzonspor -:-

TURKIJE: 1. Lig

18:00Istanbulspor - Bandirmaspor -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

14:00Sagadam - FC Asgabat -:-
15:00Kopetdag Asgabat - Energetik -:-

TURKMENISTAN: Youth League

15:00UitgesteldKopetdag Asgabat -21 - Merw -21 -:-
15:00UitgesteldNebitci -21 - Altyn Asyr -21 -:-

URUGUAY: Segunda Division

15:00Cerrito - Atenas -:-
17:15Albion - Rocha -:-
19:30Juventud - Rampla Juniors -:-
19:30Sud America - Villa Teresa -:-
00:00Tacuarembo - Villa Espanola -:-

USA: USL League One

00:30AfgelastRichmond Kickers - Toronto FC II -:-

USA: NISA - Herfst - Play-offs

22:00Oakland Roots - Detroit -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

20:45Larne (Nir) - Ards (Nir) -:-
21:00Cornella (Esp) - Terrassa (Esp) -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

15:00Din. Minsk - Smolevichi -:-

WIT-RUSLAND: Beker

13:00Sputnik - Zhodino -:-
15:00Slutsk - Soligorsk -:-

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:00Olimpia Asuncion (Par) - Santos (Bra) -:-
02:00Tigre (Arg) - Guarani (Par) -:-
04:00Delfin (Ecu) - Defensa y Justicia (Arg) -:-

ZUID-KOREA: K League 1 - Championship Play-Offs

10:00Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu -:-

ZWEDEN: Division 2 - Östra Götaland

19:00Hassleholms IF - Nosaby IF -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

20:00Thun - Xamax -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.