REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Cup - Kwalificatie

17:00Egypte - Kenia -:-
17:00Mozambique - Rwanda -:-
17:00Togo - Comoros -:-
20:00Algerije - Zambia -:-
20:00DR Congo - Gabon -:-
20:00Ghana - Zuid-Afrika -:-
20:00Mali - Guinee -:-

AFRIKA: Africa Cup of Nations U23

19:00Egypte -23 - Kameroen -23 -:-
19:00Mali -23 - Ghana -23 -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

17:00USM Alger - Paradou -:-

ARGENTINIË: Copa Argentina

21:00Central Cordoba - Lanus -:-

AUSTRALIË: W-League

09:30WS Wanderers V - Adelaide V -:-

AZIË: WK - Kwalificatie - Tweede fase

11:30Myanmar - Tadzjikistan -:-
12:00Malediven - Filipijnen -:-
12:00Turkmenistan - Noord-Korea -:-
12:15Kirgizië - Japan -:-
13:00Hong Kong - Bahrein -:-
13:00Oezbekistan - Saoedi-Arabië -:-
13:45Maleisië - Thailand -:-
14:00Libanon - Zuid-Korea -:-
14:00Vietnam - Verenigde Arabische Emiraten -:-
15:00Afghanistan - India -:-
15:00Irak - Iran -:-
15:00Syrië - China -:-
16:00Jemen - Palestina -:-
16:00Oman - Bangladesh -:-
17:00Jordanië - Australië -:-
17:00Koeweit - Chinese Taipei -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

01:30Flamengo - Vasco -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:15Vila Nova - Guarani -:-
01:30Botafogo SP - Sport Recife -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:45Etoile Filante - ASFA Yennega -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Bumamuru - Inter Star -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura - Quadrangular

01:00Tolima - Atl. Nacional -:-
02:30Dep. Cali - Santa Fe -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura - Quadrangular

00:15Cortulua - Tigres -:-
00:15Pereira - Quindio -:-

CONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Cheminots -:-
15:00Leopard - Diables Noirs -:-
15:00Otoho d'Oyo - RCB -:-
15:00V. Club Mokanda - JS Talangai -:-
16:00Patronage Sainte-Anne - Nico-Nicoye -:-

DE SEYCHELLEN: First Division League

15:30Red Star - Victoria City -:-

EUROPA: EK - Kwalificatie

18:00Turkije - IJsland -:-
20:45Albanië - Andorra -:-
20:45Engeland - Montenegro -:-
20:45Frankrijk - Moldavië -:-
20:45Portugal - Litouwen -:-
20:45Servië - Luxemburg -:-
20:45Tsjechië - Kosovo -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap -21 - Kwalificatie

13:00Armenië -21 - Ierland -21 -:-
15:00Azerbeidzjan -21 - Liechtenstein -21 -:-
17:30Litouwen -21 - Kroatië -21 -:-
18:00Tsjechië -21 - San Marino -21 -:-
18:30Israël -21 - Montenegro -21 -:-
19:00Gibraltar -21 - Nederland -21 -:-
19:00Roemenië -21 - Finland -21 -:-
19:45Spanje -21 - Noord-Macedonië -21 -:-

EUROPA: Elite League U20

16:00Polen -20 - Zwitserland -20 -:-
16:00Portugal -20 - Engeland -20 -:-
18:30Nederland -20 - Tsjechië -20 -:-

INDONESIË: Liga 1

12:30Persebaya - PSM Makassar -:-

INDONESIË: Liga 2 - Kampioenspoule

09:30PSMS Medan - Martapura -:-
13:00Persita - Persik Kediri -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30Africa Sports - San Pedro -:-

MEXICO: Ascenso MX - Apertura - Play Offs

02:00Celaya - Tampico Madero -:-
04:00Zacatecas Mineros - Atlante -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

22:45Atlas V - Monterrey V -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Akwa Starlets - Kano -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - League A

00:30Curaçao - Costa Rica -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - League B

20:00Saint Kitts en Nevis - Grenada -:-
00:00Belize - Frans-Guyana -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - League C

21:00Turks- en Caicoseilanden - Sint Maarten -:-

POLEN: Polish Cup Women

12:00Pogon Tczew V - Myslenice V -:-

RUSLAND: PFL - South

13:00Mashuk - SKA Rostov -:-

SLOWAKIJE: Beker

17:00Pohronie - Z. Moravce -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

00:00Zamora - Puerto Cabello -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

14:00Dresden (Ger) - Chemnitzer (Ger) -:-
14:00Duisburg (Ger) - De Graafschap (Ned) -:-
14:00Emmen (Ned) - VfL Osnabrück (Ger) -:-
14:00FC Koln (Ger) - PEC Zwolle (Ned) -:-
14:00Fortuna Sittard (Ned) - Helmond Sport (Ned) -:-
14:00Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) -:-
14:00Unterhaching (Ger) - Regensburg (Ger) -:-
14:00Zürich (Sui) - Vaduz (Lie) -:-
15:00Aarau (Sui) - Karlsruher (Ger) -:-
15:00Bayern München II (Ger) - Augsburg (Ger) -:-
15:00Bochum (Ger) - Viktoria Koln (Ger) -:-
15:00Viking (Nor) - Start (Nor) -:-
17:00Freiburg (Ger) - St. Gallen (Sui) -:-
17:00Heidenheim (Ger) - Wurzburger Kickers (Ger) -:-
17:00Mattersburg (Aut) - FC Juniors (Aut) -:-
17:00Vorwarts Steyr (Aut) - St. Polten (Aut) -:-
18:30Kalsdorf (Aut) - Kapfenberg (Aut) -:-
19:00Liefering (Aut) - Vocklamarkt (Aut) -:-
20:00Ferrol (Esp) - Sevilla (Esp) -:-
20:00Valladolid (Esp) - Gaz Metan (Rou) -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

15:00Engeland -18 - Rusland -18 -:-
17:30Qatar - Singapore -:-
18:00Bulgarije - Paraguay -:-
18:00Oekraïne - Estland -:-
18:00Slowakije -21 - Wit-Rusland -21 -:-
18:15Brazilië -23 - USA -23 -:-
18:30Portugal -21 - Slovenië -21 -:-
19:00Nederland -19 - Tsjechië -19 -:-
20:00Noord-Ierland -21 - Hongarije -21 -:-
20:30Argentinië -23 - Canary Islands -:-
20:45Ierland - Nieuw-Zeeland -:-

WERELD: WK -17 - Play-offs

20:30Mexico -17 - Nederland -17 -:-
00:00Frankrijk -17 - Brazilië -17 -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

14:00CAPS Utd - ZPC Kariba -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

20:15Langenthal - Solothurn -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.