REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ARMENIË: Premier League

14:30Van - Alashkert -:-

ARMENIË: First League

14:00Sevan - Noravank -:-
14:30Lernayin Artsakh - BKMA -:-

AZIË: AFC Champions League

17:00Al Nasr Riyadh (Sau) - Al-Ain (Uae) -:-
17:00Sepahan (Irn) - Al-Sadd (Qat) -:-
20:00Al-Duhail (Qat) - Al-Taawon (Sau) -:-
20:00Persepolis (Irn) - Al Sharjah (Uae) -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

02:30Sport Recife - Corinthians -:-

BRAZILIË: Campeonato Amapaense - Play-offs

01:00Santana EC - Ypiranga AP -:-

BRAZILIË: Campeonato Maranhense - Play-offs

00:00Sampaio Correa - Moto Club -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Beker

02:30Ceara - Brusque -:-
02:30Vasco - Botafogo RJ -:-

BRAZILIË: Brasileiro U20

20:00America Mineiro -20 - Ceara -20 -:-
20:00Sao Paulo -20 - Athletico-PR -20 -:-
20:30Internacional -20 - Flamengo -20 -:-

BRAZILIË: Brasileiro Women

23:00Iranduba de Amazonia V - Corinthians V -:-
01:30Cruzeiro V - Ferroviaria V -:-
20:00Gremio V - Internacional V -:-
20:00Palmeiras V - Santos V -:-
20:00Ponte Preta V - Kindermann V -:-

CANADA: CSL

01:15Serbian W. E. - Scarborough B. -:-

CHILI: Hoogste Divisie

16:00Deportes Iquique - U. Calera -:-
18:30U. De Concepcion - O'Higgins -:-
21:00Cobresal - Palestino -:-

CHINA: Super League

09:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua -:-
12:00Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande -:-
13:35Henan Jianye - Shandong Luneng -:-
14:00Dalian Pro - Shenzhen -:-

CHINA: Jia Competitie

10:00Chengdu Qianbao - Suzhou Dongwu -:-
13:35Meizhou Hakka - Zhejiang Greentown -:-
14:00Xinjiang Tianshan - Heilongjiang Lava -:-

COLOMBIA: Copa Colombia

01:00Real Cartagena - Tigres -:-
03:05Leones - U. Magdalena -:-
22:15Huila - Real San Andres -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

04:00Saprissa - Cartagines -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

19:00Clarholz - RSV Meinerzhagen -:-
19:00Eintracht Rheine - FC Gutersloh -:-
19:00Haltern - Holzwickeder SC -:-
19:00Munster 2 - Westfalia Herne -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Siegen - Sprockhovel -:-
19:00Wattenscheid - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:30ASC 09 Dortmund - Kaan-Marienborn -:-
19:30Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

19:30DJK Teutonia St.Tonis - Meerbusch -:-
19:30UitgesteldHilden - TVD Velbert -:-
19:30Union Nettetal - FC Monheim -:-
20:00Duisburg - 1.FC Monchengladbach -:-

EGYPTE: Premier League

15:00Wadi Degla - Smouha -:-
17:30El Gounah - Aswan SC -:-
17:30El Masry - El Entag El Harby -:-
20:00Ismaily - Pyramids -:-

ENGELAND: EFL Cup

20:00Bristol City - Aston Villa -:-
20:45Lincoln - Liverpool -:-
20:45Manchester City - Bournemouth -:-

ESTLAND: Esiliiga

18:00AfgelastTammeka -21 - Parnu JK Vaprus -:-

EUROPA: Europa League - Kwalificatie

16:00Ararat-Armenia (Arm) - Celje (Slo) -:-
17:30KuPS (Fin) - Suduva (Ltu) -:-
18:00MOL Fehervar (Hun) - Reims (Fra) -:-
18:00Plzen (Cze) - Sonderjyske (Den) -:-
18:30FK Rostov (Rus) - M. Haifa (Isr) -:-
19:00Besiktas (Tur) - Rio Ave (Por) -:-
19:00Charleroi (Bel) - Partizan (Srb) -:-
19:00CSKA Sofia (Bul) - B36 Torshavn (Fai) -:-
19:00Djurgarden (Swe) - CFR Cluj (Rou) -:-
19:00Floriana (Mlt) - Flora (Est) -:-
19:00Malmo FF (Swe) - Lok. Zagreb (Cro) -:-
19:00Mura (Slo) - PSV (Ned) -:-
19:00Riga FC (Lat) - Celtic (Sco) -:-
19:00Rosenborg (Nor) - Alanyaspor (Tur) -:-
19:30FCSB (Rou) - Liberec (Cze) -:-
19:30H. Beer Sheva (Isr) - Motherwell (Sco) -:-
20:00APOEL (Cyp) - Zrinjski (Bih) -:-
20:00FC Kopenhagen (Den) - Piast (Pol) -:-
20:00Galatasaray (Tur) - Hajduk Split (Cro) -:-
20:00Granada (Esp) - Lokomotiv Tbilisi (Geo) -:-
20:00Klaksvik (Fai) - Din. Tbilisi (Geo) -:-
20:00Sarajevo (Bih) - Buducnost (Mne) -:-
20:00Shkendija (Mkd) - Tottenham Hotspur (Eng) -:-
20:00Standard (Bel) - Vojvodina (Srb) -:-
20:00S. Tiraspol (Mda) - Dundalk (Irl) -:-
20:15Wolfsburg (Ger) - Desna (Ukr) -:-
20:30AC Milan (Ita) - Bodo/Glimt (Nor) -:-
20:30Basel (Sui) - Anorthosis (Cyp) -:-
20:30LASK (Aut) - Dun. Streda (Svk) -:-
20:30Legia (Pol) - Drita (Kos) -:-
20:30St. Gallen (Sui) - AEK Athene (Gre) -:-
20:45Rijeka (Cro) - Kolos Kovalivka (Ukr) -:-
21:00Sporting (Por) - Aberdeen (Sco) -:-
21:00Willem II (Ned) - Rangers (Sco) -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Kwalificatie - Eerste fase

14:00UitgesteldFinland -17 - Israël -17 -:-
14:00UitgesteldLetland -17 - Denemarken -17 -:-
14:00UitgesteldServië -17 - Armenië -17 -:-
14:00UitgesteldZweden -17 - Kazachstan -17 -:-

EUROPA: UEFA Supercup

21:00Bayern München - Sevilla -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30HJK - TPS Turku -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30TPV - Ilves 2 -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Kitchee - Lee Man Warriors -:-

IJSLAND: Competitie

18:00Akureyri - Kopavogur -:-
18:15Fjolnir - Akranes -:-
18:15Hafnarfjordur - Valur -:-
18:15KR Reykjavik - Grotta -:-
21:15Breidablik - Stjarnan -:-
21:15Fylkir - Vikingur Reykjavik -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:30Beitar Shimshon - Hapoel Afula -:-
18:30Hapoel Iksal Imad - H. Akko -:-
18:30Hapoel Kfar Shalem - Hap. Ramat Gan -:-
18:30Hapoel Umm al-Fahm - H. Ironi Rishon -:-
18:30H. Raanana - Ramat Hasharon -:-
18:30MS Kafr Qasim - Nes Tziona -:-
18:30Nof Hagalil - Hapoel Jerusalem -:-

ITALIË: Coppa Italia Primavera

15:00Lazio Rome -19 - Cosenza -19 -:-
15:00Torino -19 - Spezia -19 -:-
16:00Hellas Verona -19 - Pordenone -19 -:-

JORDANIË: Premier League

16:00Shabab Al Ordon - Aqaba -:-
17:30UitgesteldAl-Faisaly Amman - Al Salt -:-
18:30Al Hussein - Al Ramtha -:-
20:00UitgesteldAqaba - Al Ahli -:-

KAZACHSTAN: Premier League

09:30Zhetysu - Shakhtar K. -:-
11:45Ordabasy - Kyzylzhar -:-
14:00Kaisar - FC Astana -:-

KAZACHSTAN: First Division

07:00Baykonur Kyzylorda - Altai Semey -:-
07:00Shakhtar Bulat - Sdyushor -:-
12:30Ekibastuz - Arys -:-
12:30FK Kyran - Aktobe -:-

LETLAND: Beker

13:00FK Liepaja - BFC Daugavpils -:-
14:30Kauguri-PBLC - Jelgava -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:15Wydad - Raja Casablanca -:-

MAURITANIË: Ligue 1

19:00Police - Nouadhibou -:-
21:55Ksar - Sahel -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Atlante - Tapatio -:-
02:05Venados - Tlaxcala -:-
04:05Celaya - Tampico Madero -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

00:00Atl. San Luis V - Cruz Azul V -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

15:00Codru Lozova - Floresti -:-

MONGOLIË: Premier League

13:00Sumida Gepro - Mazaalainuud -:-

MYANMAR: National League

11:00Shan Utd - Ayeyawady -:-
11:00Yangon Utd - Rakhine United -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

18:00AfgelastDonn - Mandalskameratene -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

19:30SV Worgl - Schwaz -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

19:00Grodig - Seekirchen -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

22:30Ayacucho - Binacional -:-

PORTUGAL: LigaPro

17:00Academico Viseu - Estoril -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

20:00Benfica -23 - Sporting -23 -:-

RUSLAND: PFL - Group 2

14:00Chita - Din. Moskou 2 -:-
14:00Zenit Irkutsk - Leningradets -:-

RUSLAND: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk -:-
14:00FK Novosibirsk - Kamaz -:-

SOEDAN: Premier League

16:00UitgesteldAlfalah Atbra - Hilal El-Fasher -:-
16:00UitgesteldAl Shorta - Khartoum -:-
16:00UitgesteldEl-Ahli Atbara - Hay al-Arab -:-
16:00UitgesteldRabita Kosti - Ahli Khartoum -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

15:00UitgesteldEnergetik - Altyn Asyr -:-
15:00UitgesteldFC Asgabat - Nebitci -:-
15:00UitgesteldSagadam - Merw -:-

TURKMENISTAN: Youth League

15:00UitgesteldKopetdag Asgabat -21 - Ahal -21 -:-

USA: MLS

23:00New England Revolution - Montreal Impact -:-
01:00Atlanta Utd - FC Dallas -:-
01:00New York City - Toronto FC -:-
01:30Chicago Fire - Houston Dynamo -:-
01:30Cincinnati - Philadelphia Union -:-
01:30Columbus Crew - Minnesota -:-
01:30Sporting Kansas City - Orlando City -:-
02:00Inter Miami - New York Red Bulls -:-
02:30Nashville SC - DC United -:-
03:00Colorado Rapids - San Jose Earthquakes -:-
03:30Real Salt Lake - Los Angeles Galaxy -:-
04:00Portland Timbers - Seattle Sounders -:-
04:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps -:-

USA: USL Championship

01:00Charlotte Independ. - Miami FC -:-
01:00Hartford Athletic - Philadelphia 2 -:-
01:00Indy Eleven - Saint Louis FC -:-
01:00AfgelastNorth Carolina - Miami FC -:-
01:30Atlanta United 2 - New York Red Bulls 2 -:-
01:30AfgelastAtlanta United 2 - Birmingham -:-
02:00UitgesteldMemphis - North Carolina -:-
02:30AfgelastAustin Bold - San Diego Loyal -:-
03:00AfgelastNew Mexico - Portland 2 -:-
04:00LA Galaxy 2 - San Diego Loyal -:-
04:00AfgelastTacoma Defiance - San Antonio -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Fort Lauderdale -:-
04:30Tucson - Forward Madison -:-

USA: NISA - Fall Season

23:00Oakland Roots - Detroit -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

16:45UitgesteldBani Yas - Khorfakkan -:-
19:30UitgesteldAjman - Hatta -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

17:00Frankrijk -17 - Zwitserland -17 -:-
17:00AfgelastZwitserland -18 - Georgië -18 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

19:00Ibiza (Esp) - Ejido (Esp) -:-

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Athletico-PR (Bra) - Colo Colo (Chi) -:-
00:15Caracas (Ven) - Libertad (Par) -:-
00:15Defensa y Justicia (Arg) - Olimpia Asuncion (Par) -:-
02:30A. Lima (Per) - Racing Club (Arg) -:-
02:30America De Cali (Col) - U. Catolica (Chi) -:-
02:30Guarani (Par) - Palmeiras (Bra) -:-
02:30Internacional (Bra) - Gremio (Bra) -:-
00:00J. Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) -:-

ZUID-KOREA: WK League Women

12:00Hwacheon V - Gyeongju V -:-
12:00Incheon Hyundai Steel V - Sejong Sportstoto V -:-
12:00Seoul V - Changnyeong V -:-
12:00Suwon FMC V - Boeun Sangmu V -:-

ZWEDEN: Division 2 - Östra Götaland

19:00Hassleholms IF - IFK Hassleholm -:-

ZWEDEN: Elitettan Women

19:30IF Brommapojkarna V - Alvsjo V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.