REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CECAFA Championship

11:30Burundi - Eritrea -:-
11:30Somalia - Oeganda -:-

ALBANIË: Super League

18:00UitgesteldTeuta - Partizani -:-
18:00UitgesteldTirana - Flamurtari -:-

ARGENTINIË: Superliga

23:40Rosario - Boca Juniors -:-
01:45River Plate - San Lorenzo -:-
23:00Patronato - Velez Sarsfield -:-

ARGENTINIË: Primera C Metropolitana - Apertura

21:00Berazategui - Sportivo Italiano -:-
21:00Club Lujan - Victoriano A. -:-
21:00Deportivo Merlo - Ituzaingo -:-
21:00San Martin Burzaco - Excursionistas -:-

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

21:00Atlas - Juventud Unida S. M. -:-
21:00Central Ballester - Claypole -:-

ARUBA: Division di Honor

23:00La Fama - Caravel -:-
01:00Bubali - Estrella -:-

BELGIË: Pro League U21

20:00Leuven -21 - Anderlecht -21 -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:30Royal Pari - The Strongest -:-

BULGARIJE: Parva Liga

16:00Dunav Ruse - Lok. Plovdiv -:-

BULGARIJE: Vtora liga

13:00Lok. Gorna - Litex Lovech -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Achnas - Paralimni -:-

DENEMARKEN: Superliga

19:00Odense - Aalborg BK -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

20:30Stuttgart - Neurenberg -:-

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Meppen - Munster -:-

ENGELAND: Premier League

21:00West Ham United - Arsenal -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45Stourbridge - Rushall -:-

ENGELAND: Professional Development League

13:00Leeds -23 - Sheffield Wed -23 -:-
14:00Charlton -23 - Coventry -23 -:-
14:00Crewe -23 - Hull -23 -:-
14:00Millwall -23 - Ipswich -23 -:-
14:00Watford -23 - Cardiff City -23 -:-
15:00Burnley -23 - Bolton -23 -:-

ENGELAND: Premier League 2

20:00Aston Villa -23 - Middlesbrough -23 -:-
20:00Leicester City -23 - Everton -23 -:-
20:00Manchester United -23 - West Brom -23 -:-
20:00Sunderland -23 - Stoke City -23 -:-
20:00Swansea City -23 - Norwich -23 -:-
20:00Wolves -23 - Brighton -23 -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

16:00Panachaiki - PAE Chania -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - 2e Ronde

23:00Motagua - UPNFM -:-
23:00Olimpia - Marathon -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

19:00MTK Boedapest - Csakvari -:-

INDIA: ISL

15:00Jamshedpur - Chennaiyin -:-

INDIA: I-League

14:30Indian Arrows - Aizawl -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:45Machine Sazi - Tractor-Sazi -:-
14:05Foolad - Pars Janoobi Jam -:-
14:30Shahr Khodrou - Sepahan -:-
15:00Peykan - Esteghlal F.C. -:-
15:00Zob Ahan - Nassaji Mazandaran -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

19:15H. Beer Sheva - M. Haifa -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00Ashkelon - H. Ironi Rishon -:-
18:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan -:-
18:00Ramat Hasharon - Sakhnin -:-

ISRAËL: Liga Alef North

13:00Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - MS Tira -:-

ITALIË: Serie B

21:00Perugia - Cosenza -:-

ITALIË: Serie C - Groep B

20:45Sambenedettese - Gubbio -:-

ITALIË: Primavera 1

14:30Pescara -19 - Bologna -19 -:-

KAMEROEN: Elite One

15:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-

MALAWI: Super League

13:30Kamuzu Barracks - Dwangwa United -:-
13:30Ntopwa - Karonga United -:-
13:30Silver - Chitipa United -:-

MALI: Premiere Division

17:00CO Bamako - US Bougouni -:-
19:00USFAS Bamako - USC Kita -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

01:30Club America - Monarcas -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00Jong Ajax - Roda -:-
20:00Jong AZ - Helmond Sport -:-

NEDERLAND: Reservecompetitie

14:00Jong Feyenoord - Jong Cambuur -:-
14:30Jong De Graafschap - Jong FC Emmen -:-
18:30Jong Den Bosch - Jong NAC -:-
18:30Jong Excelsior - Jong FC Eindhoven -:-
18:30Jong G.A. Eagles - Jong Vitesse -:-
18:30Jong Heerenveen - Jong FC Twente -:-
18:30Jong Heracles - Jong Zwolle -:-
18:30Jong RKC - Jong NEC -:-
18:30Jong Sittard - Jong Venlo -:-
18:30Jong Willem II - Jong Dordrecht -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

00:00Ferretti - Managua FC -:-
02:00Diriangen - Esteli -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offs

23:00Costa del Este - Tauro -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:00Libertad - Deportivo Santani -:-
23:00Olimpia Asuncion - Guarani -:-
23:30Diaz - Sol De America -:-
23:30Nacional Asuncion - San Lorenzo -:-
23:30River Plate - Dep. Capiata -:-
23:30Sp. Luqueño - Cerro Porteno -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

21:15Rio Ave - Gil Vicente -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:45Portimonense -23 - Braga -23 -:-
16:00Famalicao -23 - Aves -23 -:-

ROEMENIË: Liga 1

17:00Sepsi Sf. Gheorghe - Academica Clinceni -:-
19:30FC Voluntari - Viitorul Constanta -:-

SOEDAN: Premier League

18:00Al-Merreikh - Kadougli -:-

SPANJE: Tercera Division - Group 2

15:45SD Navarro CF - CD Colunga -:-

TURKIJE: Super Lig

18:00Kayserispor - Rizespor -:-

TURKIJE: 1. Lig

17:00Menemen Belediye - Keciorengucu -:-

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Clausura - Play Offs

00:00Dep. Tachira - Caracas -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

11:45Angola -20 - Eswatini -20 -:-
11:45Mozambique -20 - Seychelles -20 -:-
14:30Comoros -20 - Botswana -20 -:-
14:30Zambia -20 - Malawi -20 -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.