REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ALBANIË: Super League

17:45Laci - Flamurtari -:-
17:45Luftetari Gjirokastra - Vllaznia -:-

ALBANIË: First Division - Promotie groep

17:30Lushnja - Apolonia Fier -:-
17:30Pogradeci - Besa -:-

ANDORRA: Primera Divisió

11:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-
11:00Sant Julia - Carroi -:-
16:30UE Engordany - Ordino -:-
20:30Inter Escaldes - FC Santa Coloma -:-

ARMENIË: First League

16:00BKMA - Shirak 2 -:-
16:00Torpedo Yerevan - Urartu 2 -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Rio - Play-offs

21:00Flamengo - Volta Redonda -:-
21:00Fluminense - Botafogo RJ -:-

BULGARIJE: Parva liga - Championship Play-Offs

17:45Lok. Plovdiv - Beroe -:-
20:00CSKA Sofia - Ludogorets -:-

CAMBODJA: C-League

10:30Electricite Du Cambodge - Angkor Tiger -:-
13:00NagaWorld - National Defense -:-
13:00Phnom Penh Crown - Visakha -:-

DENEMARKEN: Superliga - Championship Play-Offs

14:00Nordsjaelland - Midtjylland -:-
18:00Aalborg BK - Brøndby IF -:-
20:00Aarhus - FC Kopenhagen -:-

DENEMARKEN: Superliga - Degradatie groep

16:00Hobro - Randers -:-

DENEMARKEN: 1st Division

13:00Hvidovre - Koge -:-
15:00Skive - Fredericia -:-

ENGELAND: Premier League

13:00Burnley - Sheffield Utd -:-
15:15Newcastle United - West Ham United -:-
17:30Liverpool - Aston Villa -:-
20:00Southampton - Manchester City -:-

ENGELAND: Championship

13:00Swansea City - Sheffield Wed -:-
15:00Middlesbrough - QPR -:-
16:00West Brom - Hull -:-

ESTLAND: Esiliiga

18:00Levadia -21 - JK Jarve -:-
18:00Maardu - Vandra Vaprus -:-
18:00Parnu - Elva -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

17:00Kyzyltash - TSK Simferopol -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30Gnistan - Jaro -:-
17:30Mikkeli - KPV -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

16:00Jazz Pori - PIF Pargas -:-
17:30GrIFK - Espoo -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Merani Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-

GRIEKENLAND: Super League - Championship Play-Offs

18:15Aris - AEK Athene -:-
20:30Panathinaikos - Olympiakos -:-

IJSLAND: Competitie

18:00Akureyri - Breidablik -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:00Gol Gohar - Shahr Khodrou -:-
18:00Pars Janoobi Jam - Esteghlal F.C. -:-
18:30Naft M.I.S - Machine Sazi -:-
18:30Nassaji Mazandaran - Foolad -:-
18:30Saipa - Sepahan -:-

ITALIË: Serie A

17:15Inter - Bologna -:-
19:30Brescia - Hellas Verona -:-
19:30Cagliari - Atalanta -:-
19:30Parma - Fiorentina -:-
19:30Sampdoria - Spal -:-
19:30Udinese - Genoa -:-
21:45Napoli - AS Roma -:-

ITALIË: Serie C - Promotion - Play Offs

17:00Pontedera - Novara WO -:-
20:00Zuid-Tirol - Triestina -:-
20:30Alessandria - Siena -:-
20:30Ternana - Catania -:-
20:45Padova - FeralpiSalo -:-
20:45Potenza - Catanzaro -:-

JAPAN: J2 League

11:00Iwata - Okayama -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Ehime -:-
12:00Tochigi - Verdy -:-

JAPAN: J3 League

06:00Vanraure - Grulla Morioka -:-
10:00Nagano - Azul Claro Numazu -:-
10:00YSCC - Toyama -:-
11:00G-Osaka -23 - C-Osaka -23 -:-
12:00Kagoshima Utd - Kamatamare -:-
12:00Tottori - Gifu -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Ferizaj - Trepca 89 -:-
17:00KF Llapi - Drita -:-

KROATIË: 1e HNL

18:55Hajduk Split - Osijek -:-
21:05Rijeka - Dinamo Zagreb -:-

MEXICO: Copa por Mexico

02:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
04:00Guadalajara - Atlas -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

19:30Zimbru - CSCA Buiucani -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

20:00Rudar - Iskra -:-
21:00FK Podgorica - Sutjeska -:-
21:00Kom Podgorica - Titograd -:-
21:00OFK Petrovac - Grbalj -:-
21:00Zeta - Buducnost -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Brann -:-
18:00Molde - Mjondalen -:-
18:00Odd - Haugesund -:-
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
18:00Strömsgodset - Kristiansund -:-
20:30Stabaek - Rosenborg -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

15:00Klepp V - Kolbotn V -:-

OEKRAÏNE: Premier League - Championship Play-Offs

16:00Desna - Kolos Kovalivka -:-
18:30Zorya - Oleksandriya -:-

OEKRAÏNE: Premier League - Degradatie groep

18:30Olimpik Donetsk - Dnipro-1 -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

18:00Ch. Odessa - Mykolaiv -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga - Championship Play-Offs

17:00LASK - RB Salzburg -:-
17:00Sturm Graz - Hartberg -:-
17:00Wolfsberger AC - Rapid Wien -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

10:30Austria II - Grazer -:-
20:25Amstetten - Floridsdorfer AC -:-

POLEN: Competitie - Championship Play-Offs

15:00Pogon Szczecin - Jagiellonia -:-
17:30Piast - Slask -:-

POLEN: Division 1

12:40Podbeskidzie - Radomiak Radom -:-
15:10Termalica B-B. - Stomil Olsztyn -:-
17:40Suwalki - GKS Jastrzebie -:-
18:00Ol. Grudziadz - Belchatow -:-

POLEN: Division 2

13:05Leczna - Elblag -:-
17:00Garbarnia - Pruszkow -:-
17:00Lech Poznań 2 - R. Rzeszow -:-
17:00Pogon Siedlce - Widzew Lodz -:-
17:00S. Rzeszow - Bytovia Bytow -:-
17:30Skra - Blekitni Stargard -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

18:00Gil Vicente - Rio Ave -:-
20:15Tondela - Famalicao -:-
22:30Porto - Belenenses -:-

ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs

19:00Astra - CFR Cluj -:-

ROEMENIË: Liga 1 - Degradatie groep

12:00Poli Iasi - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
16:00Academica Clinceni - Din. Boekarest -:-

RUSLAND: Premier League

15:30Ufa - Ural -:-
17:30Kazan - Orenburg -:-
19:30Krasnodar - Zenit -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

17:00Triglav - O. Ljubljana -:-
20:15Maribor - Mura -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie - Championship Play-Offs

10:30Zilina B - Poprad -:-

SPANJE: LaLiga

14:00Athletic Bilbao - Real Madrid -:-
17:00Espanyol - Leganes -:-
19:30Osasuna - Getafe -:-
22:00Villarreal - Barcelona -:-

SPANJE: LaLiga2

17:00La Coruna - Huesca -:-
19:30Las Palmas - Ponferradina -:-
19:30Malaga - Albacete -:-
21:45Alcorcon - Lugo -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30CSKA Pomir Dushanbe - Regar-TadAZ -:-
14:30Khatlon - Kuktosh -:-

TAIWAN: Premier League

10:00Ming Chuan University - Taipower -:-
10:00NTUS - Hang Yuen -:-
10:00Red Lions - Taiwan Steel -:-
10:00Taipei Tatung - Taichung -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Alliance - Mtibwa Sugar -:-
15:00Azam - Singida United -:-
15:00Biashara Mara United - Young Africans -:-
15:00Mbeya City - Coastal Union -:-
15:00Ndanda - Simba -:-

TSJECHIË: 1. Liga - Championship Play-Offs

17:00Liberec - Slavia Praag -:-
17:00Ostrava - Plzen -:-
17:00Sparta Praag - Jablonec -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

17:00Trinec - Sokolov -:-

TURKIJE: Super Lig

17:30Kasimpasa - Sivasspor -:-
20:00Galatasaray - Trabzonspor -:-
20:00Konyaspor - Rizespor -:-

TURKIJE: 1. Lig

16:30Giresunspor - Erzurum BB -:-
16:30Hatayspor - Keciorengucu -:-
19:00Adana Demirspor - Altay -:-
19:00Osmanlispor - Umraniyespor -:-

USA: NWSL Challenge Cup Women

04:00Houston Dash V - Reign V -:-
18:30North Carolina Courage V - Chicago V -:-

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00BHTS Quang Nam - Song Lam Nghe An -:-
12:00Hai Phong - Sai Gon FC -:-
14:15The Cong - Hanoi FC -:-

VIETNAM: V.League 2

12:00Ba Ria Vung Tau - Binh Dinh -:-
12:00Khanh Hoa - Fico Tay Ninh -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

15:00FC Minsk - Belshina -:-
17:00Zhodino - Soligorsk -:-
19:00Rukh Brest - Din. Minsk -:-

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

16:00FC Slonim - Krumkachy -:-
17:00Mikashevichi - Chimik Svetlogorsk -:-
18:00Lida - Arsenal Dzyarzhynsk -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Women

15:00Bobruichanka V - Wit-Rusland -19 V -:-
17:00Neman V - Zorka-BDU V -:-
18:00Minsk FK V - Botsor Brest V -:-

ZUID-KOREA: K League 1

12:00Gwangju - Daegu -:-
12:00Sangju Sangmu - Jeonbuk -:-
12:00Seongnam - Pohang -:-

ZUID-KOREA: K League 2

12:00Anyang - Jeju -:-
12:00Asan - Gyeongnam -:-

ZUID-KOREA: K3 League

12:00Gangneung - Daejeon Korail -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

14:30AIK Stockholm - Falkenbergs -:-
14:30Elfsborg - Malmo FF -:-
17:30Hacken - Hammarby -:-
17:30Sirius - Örebro -:-

ZWEDEN: Superettan

14:30Västerås SK - GAIS -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

14:00Sollentuna - IK Frej -:-
14:00Taby - Team TG FF -:-
15:00Gefle - Sylvia -:-
16:00IFK Berga - Orebro Syr. -:-
16:00Karlslunds - Haninge -:-
16:00Nykopings - Sandvikens -:-
17:00Karlstad - IFK Lulea -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

14:00Eskilsminne - Motala -:-
14:00Lindome - Oskarshamns -:-
15:00Assyriska IK - Värnamo -:-
15:00Landskrona - Lunds -:-
15:00Linkoping City - Torns -:-
15:00Utsiktens - Karlskrona -:-
17:00Trollhättan - Skövde -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

15:00Vittsjo V - Linköpings V -:-
16:00Pitea V - Örebro V -:-

ZWEDEN: Elitettan Women

13:00Jitex V - Sunnanå V -:-
14:00Moron V - AIK V -:-
16:00IF Brommapojkarna V - Mallbackens V -:-

ZWITSERLAND: Super League

16:00Luzern - Thun -:-
16:00St. Gallen - Sion -:-
16:00Young Boys - Lugano -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.