Voetbal » 02.05.2024 » Beëindigd
ENGELAND: Premier League
20:30Chelsea - Tottenham Hotspur 2:0EUROPA: Europa League - Play-offs
21:00AS Roma - Bayer Leverkusen 0:221:00Olympique Marseille - Atalanta 1:1
EUROPA: Europa Conference League - Play-offs
21:00Aston Villa - Olympiakos 2:421:00Fiorentina - Club Brugge 3:2
ALGERIJE: Ligue 2
16:00Medea - GC Mascara 4:0ALGERIJE: U21 League
18:00Ben Aknoun -21 - Kabylie -21 2:118:00Biskra -21 - Setif -21 3:1
18:00Constantine -21 - USM Alger -21 0:1
18:00Oran -21 - Belouizdad -21 3:4
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00John Hughes - Green City 2:1ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Camioneros - Estrella Del Sur 2:0ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
20:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 1:5ARMENIË: Premier League
14:00Van - Ararat-Armenia 0:514:00West Armenia - Pyunik 1:4
AUSTRALIË: Northern NSW State League
12:15West Wallsend - Cessnock City Hornets 4:1AZERBEIDZJAN: I Liqa
14:00Lokbatan - Araz Saatli 3:114:00Moik Baku - Iravan 1:3
14:00Zaqatala - Shamakhi 0:2
AZIË: AFC Asian Cup U23 - Play-offs
17:30Irak -23 - Indonesië -23 2:1netBELARUS: Vysshaya Liga
17:15Din. Minsk - Vitebsk 1:119:30Neman - Soligorsk 1:0
BRAZILIË: Copa do Brasil
23:00Sousa - Bragantino 1:123:00Ypiranga FC - Athletico-PR 2:1
00:00Fortaleza - Vasco 0:0
01:00America-RN - Corinthians 1:2
02:30Flamengo - Amazonas 1:0
00:00Botafogo RJ - Vitoria 1:0
00:30Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
20:00America Mineiro V - Bragantino V 1:120:00Flamengo V - Botafogo RJ V 3:2
BULGARIJE: Vtora liga
17:00Chernomorets Balchik - Spartak 4:117:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo 0:0
17:00Litex Lovech - Belasitsa 2:1
17:00Montana - Maritsa Plovdiv 5:0
17:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 1:2
17:00Strumska Slava - Dunav Ruse 2:0
BULGARIJE: Third League - South-East
17:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie 1:217:00Botev II - Asenovets 5:3
17:00Haskovo - Beroe II 3:0
17:00Karnobat - Sekirovo Rakovski 0:5
17:00Lokomotiv Plovdiv II - Levski Karlovo 7:1
17:00Nesebar - Sozopol 5:0
17:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv 0:2
17:00Rozova Dolina - Sliven 1:1
17:00Sokol Markovo - Yambol 1915 1:1
17:00Zagorets - Dimitrovgrad 0:1
BULGARIJE: Beker
17:45Hebar - PFK Ludogorets 0:5CANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Valour 7:001:00Forge - York Utd 3:1
04:00AfgelastPacific FC - Victoria Highlanders -:-
04:00Pacific FC - TSS Rovers 2:1pen
00:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3pen
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:00Leones - U. Magdalena 1:322:30Barranquilla - Real Cartagena 0:1
22:30Boca Juniors - Quindio 2:1
22:30Real Santander - Cucuta 0:3
23:00Huila - Orsomarso 1:0
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30UitgesteldCeleste - Etoile de Kivu -:-16:30UitgesteldAC Kuya - Motema Pembe -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Cartagines - Zeledon 0:2DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
18:00Sonderjyske - FC Fredericia 2:1DE SEYCHELLEN: Premier League
16:00Northern Dynamo - Bazar Brothers 1:1DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
01:00Cibao - Universidad O&M 1:001:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
DUITSLAND: Oberliga Bremen
18:45Werder Bremen II - Hemelingen 4:3ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
02:00U. Catolica - Barcelona SC 0:1ECUADOR: Serie B
23:30Gualaceo - Guayaquil City 0:422:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:0
EGYPTE: Premier League
18:00Future FC - El Gaish 0:018:00Zamalek - National Bank Egypt 1:0
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:30Dragon - 11 Deportivo 3:123:30Fuerte San Francisco - Municipal Limeno 1:2
23:30Jocoro - Luis Angel Firpo 1:4
23:30Platense Municipal - Aguila 1:1
23:30Santa Tecla - Metapan 0:4
02:00Alianza FC - FAS 0:0
ENGELAND: Premier League Cup - Play-offs
20:00Tottenham Hotspur -21 - Nottingham Forrest -21 4:3ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
18:00FC Flora Tallinn V - Viimsi JK V 8:1ETHIOPIË: Premier League
14:00Adama City - Shashemene Kenema 1:017:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa 1:0
GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Iberia 1999 0:318:00FC Telavi - Dila Gori 0:1
19:00Torpedo Kutaisi - FC Dinamo Tbilisi 0:0
GEORGIË: Liga 3
14:00Bakhmaro - Betlemi 1:214:00Gori - Varketili 2:0
14:00Guria - Merani Tbilisi 1:1
14:00Lokomotivi Tibilisi 2 - Merani Martvili 2:2
14:00Zestafoni - Gonio 2:1
18:00Orbi - Matchakhela 0:0
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Dreams - Soccer Intellectuals 1:0GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
23:00Deportivo Mixco - Antigua 1:0HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
03:00Real Espana - Olimpia 1:0HONDURAS: Nationale Liga - Nacompetitie
23:00Vida - UPNFM 1:0IJSLAND: Besta deild Women
20:00Thor/KA V - Throttur V 2:120:00Valur V - Vikingur Reykjavik V 7:2
21:15Fylkir V - Keflavik V 4:2
IRAK: Stars League
17:00UitgesteldAl Karkh - Erbil -:-IRAN: Division 1
15:30Darya Babol - Mes Shahr Babak 1:115:30Saipa - Chadormalu 1:2
15:45Astara - Esteghlal Molasani 0:1
15:45Damash Gilan - Shahre Raz 1:0
15:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr 1:1
16:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri 1:0
16:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad 3:0
16:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun 0:0
16:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam 0:0
ISRAËL: Leumit Competitie - Promotie groep
18:00M. Herzliya - Ramat Hasharon 1:1ISRAËL: Liga Alef North
15:00Hapoel Bueine - H. Raanana 0:5ISRAËL: Liga Alef South
18:30H. Herzliya - Maccabi Yavne 3:1JAPAN: WE League Vrouwen
05:00Inac Kobe Leonesa V - Saitama V 3:006:00JEF United V - Nojima Stella V 1:1
10:00Beleza V - Albirex Niigata V 2:1
JORDANIË: Premier League
17:00Al Jalil - Al-Faisaly Amman 0:419:45Al Wehdat - Al Salt 3:0
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
15:00Union Douala - Fovu Baham 2:117:00Fauve Azur Elite - APEJES Academy 0:2
17:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 1:2
17:00Les Astres - Avion Academy 4:0
17:00UMS de Loum - Aigle Royal 1:1
KAZACHSTAN: First Division
12:00UitgesteldSD Family - FK Kyran -:-12:00Zhetisay - Turkistan 5:2
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes 0:0
15:00Taraz - FK Akzhayik 3:1
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
16:35Al Salmiya - Al-Fahaheel 2:019:20Al Arabi - Al Kuwait 1:1
LETLAND: Virsliga
17:00Tukums 2000 - FK Liepaja 0:018:00Riga FC - Grobina 2:0
LITOUWEN: A Liga
17:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 2:117:00Transinvest - Kauno Zalgiris 3:2
18:00FK Panevezys - Suduva 1:0
LITOUWEN: I Lyga
17:00Babrungas - Tauras 2:2MALAWI: Super League
14:30Chitipa United - Mighty Tigers 0:1MALI: Premiere Division
18:30Djoliba - Real Bamako 0:120:30Binga - Bakaridjan 3:0
MALTA: Premier League
18:00Sliema - Sirens 3:020:30Valletta - Gudja 5:2
MAROKKO: Coupe du Trone
21:00Berkane - FAR Rabat 2:3penMEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs
00:30Tritones Vallarta - Alacranes 0:101:00Aguacateros de Periban - Irapuato 1:2
01:00Inter Playa Del Carmen - Tampico Madero 0:1
03:00Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 0:1
03:00UA Zacatecas - Tecos FC 1:3
03:15Petroleros Salamanca - Deportiva Venados 1:0
MEXICO: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 1:0MEXICO: Liga Premier Serie B - Play-offs
00:00Artesanos Metepec - Uruapan 0:003:00Santiago - Ayense 1:0
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura - Play-offs
17:00Leon -23 - Atl. San Luis -23 2:218:00Juarez -23 - Necaxa -23 0:0
MYANMAR: MNL League Cup
11:30Glory Goal - Shan Utd 0:411:30Kachin United - Rainbow 5:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Winnaars
03:00Ocotal - Ferretti 2:104:00Managua FC - Jalapa 2:3
NIGER: Super Ligue
17:15Olympic Niamey - Espoir 0:017:15US Gendarmerie - Zumunta 0:0
NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
04:15Monterrey - Columbus Crew 1:3NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
18:30Madla IL - Staal Jorpeland 2:5NOORWEGEN: Beker - Vrouwen
19:00Bryne V - FK Haugesund V 3:0OEGANDA: Premier League
15:00UPDF - Bright Stars 1:015:00Wakiso Giants - Gadaffi 3:0
OOSTENRIJK: Steiermark
19:00Heiligenkreuz - Ilzer SV 1:219:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lafnitz (Am) 2:1
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Miguelito 0:123:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Potros del Este 0:0
PERU: Liga Vrouwen
22:00Killas V - UNSAAC V 2:1POLEN: Beker
16:00Pogon Szczecin - Wisla Krakau 1:2netPOLEN: Central Youth League
11:00Górnik Zabrze -19 - Lech Poznań -19 1:011:00Jagiellonia -19 - Arka -19 2:1
11:00Legia -19 - Polonia Warschau -19 2:2
PORTUGAL: Taca Revelacao U23
18:00Braga -23 - Estrela -23 1:0ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
16:00Mioveni - Csikszereda M. Ciuc 3:1ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
10:00CSM Alexandria V - Gloria 2018 Bistrita V 1:415:00Banat V - Targu Mures V 3:1
RUSLAND: Beker - Play-offs
18:15CSKA Moskou - Zenit St Petersburg 1:1RUSLAND: Beker - Regions Path - Play-offs
18:15FK Rostov - Baltika 0:1RWANDA: Premier League
15:00Marines - Musanze 1:0SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al Hazem - Al Akhdoud 0:020:00Al Ahli SC - Damac 4:1
20:00Al Fateh - Al Riyadh 2:2
SAOEDI-ARABIË: Division 1
19:00Al Safa - Jeddah 2:2SERVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
16:00Radnicki 1923 - Mladost 3:216:55Partizan - Vojvodina 2:3
18:30Cukaricki - Napredak 2:0
19:00Rode Ster Belgrado - TSC 2:1
SERVIË: Prva Liga - Degradatiegroep
16:00Vrsac - RFK Novi Sad 2:018:00Dubocica - Mladost GAT 0:1
18:00Metalac - Sloboda 1:2
SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
16:30Usce - Rad 6:0SIERRA LEONE: Premier League
18:15UitgesteldFreetown City - SLIFA -:-18:30Bai Bureh Warriors - Kallon 1:2
SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen - Championship Play-Offs
17:00Radomlje V - ZNK Ljubljana V 0:3SOMALIË: National league
14:30Sahafi - Gaadiidka 2:2TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
00:00Eagles FC - Defence Force 0:2TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45As Dgssie - Emat 1:0TSJECHIË: Liberecky KP
17:30Rapid Liberec - FC Pencin 1:4TURKIJE: TFF 3e Liga Play-offs
15:00Ayvalikgucu - Edirnespor 2:1pen15:00Musspor - Bursa 4:0
15:00Silivrispor - Kutahyaspor 1:2pen
15:00Tokat - Kestel 1:0
15:00Turgutluspor - Efeler 09 1:4
19:0052 Orduspor - Inegol Kafkas 3:2pen
19:00Bornova 1877 - Kusadasispor 1:2
19:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 0:1
USA: USL League One Cup
01:30Union Omaha - Northern Colorado 3:2penUSA: NWSL Vrouwen
01:00Orlando Pride V - North Carolina Courage V 4:102:00Chicago V - Washington V 2:4
04:00Bay FC V - Portland Thorns V 2:3
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:101:30Angostura - Carabobo 1:1
VIETNAM: National League Vrouwen
11:00Ha Noi V - TKS Viet Nam V 1:011:00Phong Phu Ha Nam V - Ha Noi 2 V 3:0
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
14:00Kazachstan -16 V - Turkije -16 V 0:515:00Kroatië -16 V - Israel -16 V 3:1
17:00Belarus -16 V - Azerbaijan -16 V 3:1
17:30Griekenland -16 V - Hongarije -16 V 0:1
ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Kaizer Chiefs - Mamelodi 1:5ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U20 - Finale groep
23:00Peru -20 V - Paraguay -20 V 2:2ZUID-KOREA: WK League Vrouwen
12:00Gyeongju V - Sejong Sportstoto V 1:112:00Incheon Hyundai Steel V - Changnyeong V 1:0
12:00Seoul V - Boeun Sangmu V 0:0
12:00Suwon FC V - Hwacheon V 0:1
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
19:00Varbergs GIF - Landvetter 0:3Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.