IJshockey » 22.03.2024 » Alle Wedstrijden
DUITSLAND: DEL - Play-offs
19:30Bremerhaven - Ingolstadt 4:3ot19:30Eisbaren Berlin - Mannheim 3:2
19:30Straubing - Schwenninger 3:4ot
19:30Wolfsburg - Munchen 3:4
FINLAND: Liiga - Play-offs
17:30IFK Helsinki - Pelicans 1:417:30Jukurit - Kärpät 1:2ot
17:30TPS Turku - Tappara 4:2
TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
17:00Litvinov - Kometa Brno 1:517:30Ceske Budejovice - Trinec 4:1
USA: NHL
00:00Boston Bruins - New York Rangers 2:500:00Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 3:2ot
00:00Detroit Red Wings - New York Islanders 6:3
00:00New Jersey Devils - Winnipeg Jets 4:1
00:00Ottawa Senators - St. Louis Blues 2:5
00:30Florida Panthers - Nashville Predators 0:3
02:00Edmonton Oilers - Buffalo Sabres 8:3
03:00Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 4:0
03:00Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 4:1
03:30San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 1:4
03:30Vegas Golden Knights - Seattle Kraken 3:1
00:00Washington Capitals - Carolina Hurricanes 7:6pen
ZWEDEN: SHL - Play-offs
19:00Frolunda - Leksand 1:2ot19:00Skelleftea - Linkoping 4:3ot
19:30Oskarshamn - HV 71 4:2
BELARUS: Extraleague - Play-offs
17:25Vitebsk - Brest 1:2otCANADA: OHL
00:00Guelph Storm - Owen Sound Attack 5:300:00Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 1:3
00:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 0:9
00:05Windsor Spitfires - Erie Otters 5:6
00:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 3:2ot
00:00Kitchener Rangers - Oshawa Generals 1:2ot
00:00London Knights - Windsor Spitfires 4:3
00:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4:5
00:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 2:4
00:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 13:4
00:07Soo Greyhounds - Flint Firebirds 4:2
CANADA: WHL
01:00Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 5:3CANADA: QMJHL
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 1:323:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:4
23:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 3:4
23:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 5:2
00:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:2
00:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3ot
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 4:2
00:00Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:7
00:30Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs 4:6
DENEMARKEN: Metal Ligaen - Play-offs
19:30Odense - Esbjerg 1:4DUITSLAND: DEL2 - Play-offs
19:30Crimmitschau - Krefeld 0:219:30Kassel - Lausitzer Fuchse 3:6
19:30Landshut - Kaufbeuren 3:0
19:30Selber - Dresdner Eislowen 0:3
20:00Regensburg - Ravensburg 4:1
DUITSLAND: Oberliga - Play-offs
19:30Peiting - Weiden 3:520:00Deggendorf - Tilburg Trappers 4:2
20:00EC Hannover - Hannover 1:5
20:00Memmingen - Heilbronner 3:2
FINLAND: Mestis - Play-offs
17:30IPK - RoKi 4:3ot17:30Kettera - Kiekko-Pojat 4:0
17:30Kiekko-Espoo - TUTO 3:5
FINLAND: Suomi-sarja - Play-offs
17:30Pyry - LeKi 2:1otFINLAND: SM-sarja U20 - Nacompetitie
17:30K-Vantaa -20 - TUTO -20 2:3otFRANKRIJK: Ligue Magnus - Play-offs
20:00Rouen - Cergy-Pontoise 7:220:15Bordeaux - Grenoble 3:2
20:30Anglet - Chamonix Mont-Blanc 4:6
20:30Gap - Briancon 5:3
HONGARIJE: Erste Liga - Play-offs
17:30Brasov - Gyergyoi 5:318:30Ferencvaros - Csikszereda 2:4
NOORWEGEN: EHL - Nacompetitie
19:00Narvik - Ringerike 4:3OOSTENRIJK: ICE Hockey League - Play-offs
19:30Valpusteria - Klagenfurt 2:419:45Bolzano - Salzburg 1:3
POLEN: Polish Hockey League - Play-offs
18:00Jastrzebie - Katowice 1:418:00Tychy - Unia Oswiecim 2:3ot
ROEMENIË: Campionatul National
17:30Fenestela - Sportul Studentesc 14:0RUSLAND: KHL - Play-offs
15:00Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moscow 5:417:30Yaroslavl - Omsk 3:1
RUSLAND: MHL - Play-offs
12:00Omskie Yastreby - Belye Medvedi 2:516:30Chaika - Mamonty Yugry 2:1ot
SLOWAKIJE: Extraliga - Play-offs
18:00B. Bystrica - Spisska Nova Ves 3:4ot18:00Slovan Bratislava - Kosice 3:5
SLOWAKIJE: 1. liga - Play-offs
17:30Zilina - Ziar nad Hronom 3:1TSJECHIË: ELJ - Play-offs
17:00Liberec -20 - Kometa Brno -20 6:417:00Mlada Boleslav -20 - Karlovy Vary -20 1:3
18:00Jihlava -20 - Sparta Praag -20 3:4ot
18:00Pardubice -20 - Trinec -20 5:4ot
TURKIJE: Super Lig - Play-offs
18:30Buzadam - Istanbul BB 10:1USA: AHL
00:00Belleville Senators - Laval Rocket 2:3ot00:00Cleveland Monsters - Hershey Bears 3:6
00:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 5:2
00:00Utica Comets - Bridgeport Islanders 1:2pen
00:05Rochester Americans - Toronto Marlies 1:2pen
00:05Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 0:2
USA: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Norfolk Admirals 5:400:00Jacksonville IceMen - Greenville Swamp Rabbits 4:5
00:00Reading Royals - Worcester Railers 3:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2:3ot
00:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 3:4
00:15Maine Mariners - Newfoundland 4:3
00:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 3:1
00:30Atlanta Gladiators - Trois-Rivieres Lions 1:3
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 4:0
00:30Indy Fuel - Cincinnati Cyclones 5:2
00:35Iowa Heartlanders - Wichita Thunder 2:1
USA: FPHL
00:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 5:200:05Port Huron Prowlers - Elmira River Sharks 4:3pen
00:30Wytheville - Danbury Hat Tricks 1:2ot
00:35Carolina Thunderbirds - Baton Rouge 4:0
00:35Columbus River Dragons - Motor City Rockers 5:2
USA: SPHL
00:00Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 1:600:05Roanoke Dawgs - Quad City Storm 3:4
USA: USHL
00:10Muskegon Lumberjacks - Sioux City 3:2USA: NCAA
21:00Boston College Eagles - Massachusetts Minutemen 8:121:00Quinnipiac Bobcats - St. Lawrence Saints 0:3
22:07North Dakota Fighting Hawks - Omaha Mavericks 3:6
00:30Boston University Terriers - Maine Black Bears 4:1
00:30Cornell Big Red - Dartmouth Big Green 6:3
VERENIGD KONINKRIJK: Elite League
20:30Glasgow - Dundee 8:5ZWEDEN: HockeyAllsvenskan - Play-offs
19:00BIK Karlskoga - Sodertalje 3:2ot19:00IF Bjorkloven - Djurgarden 3:4ot
ZWEDEN: HockeyEttan Sodra - Nacompetitie
19:00Backen - Eskilstuna Linden 4:119:00Pantern - Grastorps 6:5
ZWEDEN: HockeyEttan Vastra - Nacompetitie
19:00Malungs - Arboga 1:419:00Surahammar - Valbo 6:3
ZWEDEN: HockeyEttan Ostra - Nacompetitie
19:00Sollentuna - Tumba 3:119:00Varmdo - Segeltorps IF 4:3
ZWEDEN: SuperElit U20 - Nacompetitie
18:30Hanvikens -20 - Bjorkloven -20 1:5ZWEDEN: SuperElit U20 - Play-offs
18:00Brynäs -20 - Orebro -20 1:2ot18:00Lulea -20 - Modo -20 6:2
19:00Djurgarden -20 - Mora -20 3:2
19:00Frolunda -20 - Rogle -20 3:4pen
19:00HV 71 -20 - Sodertalje -20 2:5
19:00Leksand -20 - Farjestads -20 5:1
19:00Skelleftea -20 - AIK -20 4:3
19:00Vaxjo -20 - Linkoping -20 3:2ot
ZWITSERLAND: National League - Play-offs
20:00Biel - Zürich 0:420:00Lugano - Fribourg 3:2ot
ZWITSERLAND: Swiss League - Play-offs
19:45Chaux-de-Fonds - Lions 3:2otVoetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.