REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: EuroMillions League

20:30Prefaxis Menen - Achel -:-

BELGIË: Liga A Women

20:30Royal Antwerp V - Asterix Avo V -:-

BRAZILIË: SuperLiga

00:00Funvic - Blumenau -:-

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:30Barueri V - Fluminense V 3:0
00:00Curitiba Volei V - SESC-RJ V 0:3
00:00Osasco V - Sao Caetano V 3:0
00:00Valinhos V - Praia Clube V 0:3
00:30Flamengo V - Minas V 0:3
01:00Pinheiros V - Sesi Bauru V 3:2

BULGARIJE: Supercompetitie - Vrouwen

16:30Slaviya Sofia V - Maritsa Plovdiv V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga

19:30BR Volleys - Luneburg -:-
19:30Eltmann - Rottenburg -:-
19:30UV Frankfurt - Netzhoppers -:-
20:00Buhl - Alpenvolleys Haching -:-
20:00Friedrichshafen - Giesen -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

18:30SC Schweriner V - USC Munster V -:-
19:00Suhl V - Wiesbaden V -:-
19:00Vilsbiburg V - Dresdner SC V -:-
19:30Aachen V - Potsdam V -:-
19:30Erfurt V - NawaRo Straubing V -:-

ESTLAND: Meistriliiga Women

17:30Famila/Voru VK V - Tartu Ulikool V -:-

EUROPA: Champions League - Kwalificatie

17:30Vojvodina - Arcada Galati -:-
20:20SK Posojilnica - HAOK Mladost -:-

EUROPA: Challenge Cup - Voorronde

17:00Belediye Plevne - Vegyesz -:-
18:00Karlovarsko - Vardar -:-
18:00Tirana - Erzeni -:-
19:00Linkopings - Parnu -:-
19:30Luzern - Diekirch -:-
22:30A. J. F. Bastardo - Rennes -:-

EUROPA: Baltic League

18:00Limbazi - Tallinn -:-

FINLAND: Mestaruusliiga

17:30Loimu - Akaa -:-

IRAN: Super League

14:30Matin Varamin - Javaheri Gonbad -:-
14:30Payam Khorasan - Kalleh Mazandaran -:-
14:30Paykan - Sirjan -:-
14:30Sepahan - Ardakan Arman -:-
14:30Shahdab Yazd - Rah Yab Marivan -:-
14:30Shahrdari Arak - Saipa Alborz -:-

ITALIË: Serie A1

19:30Vibo Valentia - Sora -:-
20:30Modena - Latina -:-
20:30Monza - Ravenna -:-
20:30Trentino - Piacenza -:-
20:30Verona - Lube Civitanova -:-

LETLAND: Nacionala Liga Women

19:00Jelgava V - RSU-MVS V -:-

NOORWEGEN: Eliteserien Women

18:30Koll V - Oslo V -:-

OOSTENRIJK: AVL

18:30Niederosterreich - Ried -:-

POLEN: PlusLiga

17:30Cuprum - Czarni Radom -:-
18:30Bydgoszcz - Zawiercie -:-
20:30Gdansk - Rzeszow -:-

POLEN: Polish Cup

18:00Chrobry Glogow - Krispol Wrzesnia -:-
18:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Gwardia Wroclaw -:-
18:00Stal Nysa - Norwid Czestochowa -:-

POLEN: Liga Siatkowki Women

18:00Chemik Police V - Legionowo V -:-
18:30LKS Lodz V - Radom V -:-
18:30MKS Kalisz V - Budowlani Lodz V -:-

POLEN: Polish Cup Women

17:00MKS Jaroslaw V - Solna Wieliczka V -:-
20:00Aleksandrow Lodzki V - Nowy Dwor Mazowiecki V -:-

SLOVENIË: Slovenia Cup

19:00SIP Sempeter - ACH Ljubljana -:-
19:00Zuzemberk - OK Maribor -:-
20:00Krka - Crnuce -:-
20:00Nova Gorica - Calcit Kamnik -:-
20:00Pomgrad - Fuzinar -:-
20:00Triglav Kranj - Braslovce -:-

SLOVENIË: Slovenia Cup Women

17:45Krim-Pirnar doors V - Formula Formis V -:-
18:30GEN-I Volley NG V - Zrece V -:-
18:30Vital Ljubljana V - Nova KBM Branik V -:-
19:00Ankaran V - ZOK GSV Zava Ptuj V -:-
19:30Luka Koper V - Calcit Kamnik II V -:-
20:00Nova KBM Branik II V - Grosuplje V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

17:00Svidnik - Prievidza -:-
18:00Myjava - Kosice -:-
18:00Zvolen - Nitra -:-

TSJECHIË: Czech Cup Women

17:00Olomouc V - TJ Sokol Sternberk V -:-

TURKIJE: Division 1 Women

17:00Aydin Bld. Spor V - Fenerbahce V -:-

WIT-RUSLAND: Championship Women - Eerste fase

14:00Minsk 2 - Lokomotiv Pribuzhe V -:-
14:30Zhemchuzhina V - Mogilev V -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League

Set 2Rush & Cash - Samsung Blue Fangs 1:0

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

Set 2Hyundai E&C Hillstate V - Hungkuk V 1:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.