Volleybal » Morgen » Alle Wedstrijden
NEDERLAND: Eredivisie - Play-offs
19:30Simplex/SSS - ZVH -:-20:00VoCASA - Prima Donna Kaas Huizen -:-
POLEN: PlusLiga
12:30Belchatow - Czarni Radom -:-14:45Jastrzebski - Zawiercie -:-
17:30Olsztyn - Gdansk -:-
20:30Norwid Czestochowa - Lublin -:-
ALBANIË: Superliga
15:00Skenderbeu - SK Tirana -:-19:00Erzeni - Partizani Tirana -:-
BELARUS: Division A - 5de-10de plek
13:00Mapid Minsk - Zapadnij Bug -:-15:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Mogilev - Borisov-BGUFK -:-
BELARUS: Division A - Play-offs
16:00Stroitel Minsk - Energia Gomel -:-BELARUS: Championship Vrouwen
15:00Minsk 2 - A. Baranovichi V -:-BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga - Play-offs
19:00Napredak - Kakanj -:-19:00Radnik - Domaljevac -:-
BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen - Play-offs
01:00Fluminense V - Minas V -:-23:00SESC-RJ V - Barueri V -:-
BULGARIJE: Supercompetitie - Nacompetitie
15:00Marek Dupnitsa - Minior -:-DENEMARKEN: Volleyligaen - Play-offs
16:00DHV Odense - Aalborg Volley -:-DUITSLAND: 1. Bundesliga - Play-offs
17:30Luneburg - BR Volleys -:-20:00Friedrichshafen - Giesen -:-
DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen - Play-offs
17:10Dresdner SC V - Wiesbaden V -:-FINLAND: Mestaruusliiga - Play-offs
16:00Savo - Hurrikaani -:-16:00VaLePa - Akaa -:-
FRANKRIJK: Coupe de France Vrouwen
20:30Mulhouse V - Nantes V -:-GRIEKENLAND: A1 Vrouwen - Play-offs
17:00Olympiakos V - Markopoulo V -:-18:00AEK V - PAOK V -:-
18:00Lamia V - Ilisiakos V -:-
18:00Thira V - ASP Thetis V -:-
19:00Ofa Apolonios V - Aris V -:-
19:00Panathinaikos V - Pefkon V -:-
IRAN: Super League - Play-offs
16:30Shahdab Yazd - Shahrdari Urmia -:-ITALIË: Serie A1 Vrouwen - Play-offs
15:30Vallefoglia V - Scandicci V -:-20:30Chieri '76 V - Novara V -:-
ITALIË: Serie A2 Vrouwen - Verliezersronde
17:00Bologna V - Melendugno V -:-17:00Brescia V - Picco Lecco V -:-
17:00Padova V - Olbia V -:-
17:00Pescara V - Offanengo V -:-
17:00Soverato V - Costa Volpino V -:-
ITALIË: Serie A2 Vrouwen - Winnaarsronde
16:00Messina V - Mondovi V -:-17:00Albese V - Cremona V -:-
17:00Talmassons V - Montecchio V -:-
JAPAN: V.League - 5de-6de plek
04:00Nagoya - Osaka Sakai -:-JAPAN: V.League - Play-offs
08:05JT Thunders - Toray Arrows -:-KAZACHSTAN: National League - 5-8e plaats
06:00Aktobe - Burevestnik Almaty -:-08:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar -:-
KAZACHSTAN: National League - Play-offs
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-13:30Taraz Jambil - Pavlodar -:-
KROATIË: Superliga Vrouwen
15:00Nebo V - Brda V -:-15:00Split V - Kastela V -:-
16:00Mladost V - Vukovar V -:-
18:00Marina Kastela V - Don Bosco V -:-
18:00Rijeka V - Dinamo Zagreb V -:-
20:00ZOK Osijek V - Kelteks Karlovac V -:-
KROATIË: Prva Liga Vrouwen
16:00HAOK Zagreb V - Dubrovnik V -:-LETLAND: Nacionala Liga Vrouwen - Play-offs
17:00Riga VS V - Jelgava V -:-OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Verliezersronde
16:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Weiz 2 -:-OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Winnaarsronde
18:00Salzburg - UVC Graz 2 -:-19:00Waldviertel 2 - Graz -:-
OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Vrouwen - Verliezersronde
14:00Roadrunners V - Villach V -:-OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Vrouwen - Winnaarsronde
13:00UVC Graz 2 V - UWW V -:-PERU: LNSV Vrouwen - Play-offs
21:00San Martin de Porres V - Deportivo Soan V -:-23:30Rebaza Acosta V - Geminis V -:-
POLEN: TAURON Liga Vrouwen - Play-offs
16:00LKS Lodz V - Budowlani Lodz V -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional - Play-offs
16:00Sporting CP - Leixoes SC -:-19:00Benfica - Academica de Espinho -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional - Play-offs om plaatsing
16:00Mamede - Vitoria -:-18:00Santo Tirso - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting de Espinho - Castelo Maia GC -:-
19:00Gondomar - Viana -:-
PORTUGAL: 1. Divisao Vrouwen - Play-offs
19:00FC Porto V - Sporting V -:-PORTUGAL: 1. Divisao Vrouwen - Play-offs om plaatsing
18:00Castelo Maia V - Fiaes V -:-20:00Esmoriz GC V - Benfica V -:-
ROEMENIË: Divizia A1 - Play-offs
17:00Timisoara - Unirea Dej -:-18:00Arcada Galati - Zalau -:-
18:30U. Cluj - Stiinta Baia Mare -:-
ROEMENIË: Divizia A1 Vrouwen - Play-offs
15:00Rapid Bucuresti V - CSM Bucuresti V -:-RUSLAND: Superleague - Play-offs
13:00Novosibirsk - Novyi Urengoy -:-17:30Din. Moscow - Zenit St. Petersburg -:-
RUSLAND: Vysshaya Liga А - Verliezersronde
13:00Tarhan - Volzhanin Kostroma -:-14:00Magnitka-Universitet - Avtomobilist -:-
15:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
RUSLAND: Vysshaya Liga А - Winnaarsronde
15:00Akademiya Kazan - Barnaul -:-15:00CSKA Moskou - Tyumen -:-
15:00MGTU Moscow - Kama -:-
RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen - Play-offs
12:00Metar Chelyabinsk V - Leningradka V -:-14:00Saratov V - Kaliningrad V -:-
15:00Dynamo Moscow V - Uralochka-NTMK V -:-
SERVIË: Liga - Play-offs
16:00Mladi Radnik - Radnicki -:-18:00Vojvodina - Karadjordje Topola -:-
19:00Takovo - Crvena zvezda -:-
20:30Subotica - Partizan -:-
TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
19:00Kladno - Ceske Budejovice -:-TSJECHIË: Extraliga Vrouwen - Play-offs
16:00Prostejov V - VK Liberec V -:-18:00Selmy Brno V - Olymp Prague V -:-
TSJECHIË: 1. liga - Play-offs
18:00Hradec Kralove - Dobrichovice -:-USA: PVF Women
00:00Columbus Fury V - Orlando Valkyries V -:-00:00Atlanta Vibe V - San Diego Mojo V -:-
00:00Omaha Supernovas V - Vegas Thrill V -:-
ZUID-KOREA: Volleyball League Vrouwen - Play-offs
05:50Hyundai E&C Hillstate V - Hungkuk V -:-ZWEDEN: Elitserien - Play-offs
14:00Hylte/Halmstad - Habo -:-ZWEDEN: Elitserien Vrouwen - Play-offs
16:30Hylte/Halmstad V - Engelholm V -:-ZWITSERLAND: NLA Vrouwen - 5-8e plaats
16:30Schaffhausen V - Geneve V -:-17:30Cheseaux V - VBC Glaronia V -:-
ZWITSERLAND: NLA Vrouwen - Play-offs
17:00Dudingen V - Aesch Pfeffingen V -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.