REFRESH

Volleybal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: LVA

02:00Obras Pocito - PSM Voley 3:1
23:00UPCN - PSM Voley 3:0
00:00River Plate - Gigantes del Sur 0:3

ARGENTINIË: Liga Women - Eerste fase

00:00River Plate V - Club Rosario V 3:0

BELGIË: EuroMillions League - Qualification - Winners stage

20:30Achel - Haasrode Leuven 3:0
20:30Prefaxis Menen - Maaseik 3:2

BELGIË: Liga A Women

19:30Tchalou V - Oostende V 1:3
20:30Asterix Avo V - Michelbeke V 3:0
20:30Gent V - Oudegem V 3:0
20:30Tongeren V - Charleroi V 3:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga

16:00Modrica - Jedinstvo -:-
18:00Tempo - Borac -:-
19:00Maglic Foca - Bosna 1:3

BRAZILIË: SuperLiga

00:30Volei Ribeirao - UM Itapetininga 1:3

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:30Barueri V - Valinhos V 3:0

BULGARIJE: Supercompetitie

16:00Marek Dupnitsa - Neftohimic Burgas 2:3
16:30Levski Sofia - Arda Kardzhali 3:2
17:30Montana - CSKA Sofia 3:0

DENEMARKEN: Landspokal Beker

09:00Aarhus - Nordenskov UIF 1:3
13:30Marienlyst - Gentofte 0:3

DENEMARKEN: Landspokal Beker Vrouwen

11:00Gentofte V - Brøndby V 2:3
16:00ASV Elite V - Holte V 0:3

DUITSLAND: 1. Bundesliga

17:30Buhl - Rottenburg 3:0
18:00Netzhoppers - Luneburg 3:1
19:30Eltmann - Herrsching 1:3
19:30Friedrichshafen - Alpenvolleys Haching 3:1
19:30UV Frankfurt - Giesen 3:1

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

19:00Mitteldeutschland - Lindow/Gransee 0:3
19:30Baden - Kiel 2:3
19:30Braunschweig - Mondorf 2:3
19:30Schuttorf - VCO Berlin 1:3
20:00Essen - Bitterfeld 1:3

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

17:00VI Frankfurt - Delitzsch 1:3
19:00Leipzig - Gonsenheim 0:3
19:00Unterhaching II - Mimmenhausen 3:1
19:00VC Gotha - Grafing 0:3
19:30Schwaig - Karlsruhe 3:0
20:00Freiburg - Hammelburg 3:1
20:00Kriftel - Friedrichshafen 2 3:1

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

16:10SC Schweriner V - Dresdner SC V 3:2
18:00Aachen V - Stuttgart V 0:3
18:00Erfurt V - Wiesbaden V 3:1
19:00Suhl V - Potsdam V 1:3
19:00Vilsbiburg V - NawaRo Straubing V 3:1

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

19:00Berlin V - Essen-Borbeck V 3:0
19:00Ostbevern V - Prenzlauer Berg V 0:3
19:00Oythe V - Koln V 1:3
19:30Borken V - Stralsund V 0:3
20:00Emlichheim V - VCO Berlin V 3:1
20:00Leverkusen V - Bad Laer V 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

16:00VCO Dresden V - Vilsbiburg II V 3:2
18:00Grimma V - SV Lohhof V 3:1
20:00Waldgirmes V - Allgau Sonthofen V 3:1

ENGELAND: Super League - Losers stage

13:45Tendring - Wessex 0:3

EUROPA: MEVZA

19:00Aich/Dob (Aut) - Mladost Kastel Luksic (Cro) 3:2
19:00Mladost Brcko (Bih) - Waldviertel (Aut) 3:0

EUROPA: Baltic League

14:00Parnu - Tallinn 1:3
16:00Saaremaa - Biolars/Olaine 3:0
17:00Jekabpils - TTU 2:3
17:00Limbazi - Pere Leib Tartu 0:3

EUROPA: Balti Liiga Women - Play-offs

12:00Riga VS V - Alytus V 3:0
15:00Jelgava V - Kaunas V 3:2
15:00Tartu Ulikool V - VK miLATss V 3:0
17:00TTU V - Ausrine KKSC V 3:0

FINLAND: Mestaruusliiga

14:30ETTA - Savo 0:3
16:00Hurrikaani - Vantaa Ducks 3:0
16:00VaLePa - Karelian Hurmos 3:0

FINLAND: Mestaruusliiga Women

15:00Polkky Kuusamo V - Kuortane V 3:0
16:00LP-Vampula V - Puijo V 3:0
16:00OrPo V - LiigaPloki V 3:0

FRANKRIJK: Ligue A

20:00Chaumont - Rennes 3:1
20:00Montpellier - Nice 3:1
20:00Narbonne - Tours 3:2
20:00Paris - Ajaccio 3:0
20:00Sète - Poitiers 2:3
20:30Cannes - Tourcoing 3:0

FRANKRIJK: Ligue B

16:30France Avenir - Plessis Robinson 0:3
18:00Illacaise - Cambrai 1:3
19:00Nancy - Martigues 3:0
20:00Frejus - Lozere 3:1
20:00St-Quentin - Nazaire 3:2

FRANKRIJK: Ligue A Women

17:00France Avenir 2024 V - Beziers V 0:3
18:00RC Cannes V - Mulhouse V 2:3
19:30Marcq Baroeul V - Vandoeuvre V 3:0
20:00Chamalierois V - Nantes V 0:3
20:00TFOC V - Mougins V 2:3

GRIEKENLAND: A1

16:30PAOK - Foinikas Syroy 3:1
18:00Pamvochaikos - Alexandropolis 3:0
19:30Panathinaikos - Kifisia 1:3

GRIEKENLAND: A1 Women

16:00Olympiakos V - GS Ilioupolis V 3:0
16:30Panathinaikos V - Aris V 3:1
17:00PAOK V - Thira V 1:3
18:00Ilisiakos V - Evosmou V 3:2
18:00Pannaxiakos V - Markopoulo V 3:0
19:00AO Porfiras V - ASP Thetis V 2:3

HONGARIJE: NB I Women

16:00MAV Elore SC V - DSZC Eotvos V 3:0
17:00Palota RSC V - Penta-Godolloi RC V 0:3
18:00TFSE V - DVTK V 0:3
18:00Ujpest V - Nyiregyhaza V 3:0
18:30Budaors V - SZBBRA V 0:3

ISRAËL: Premier League

18:00Maccabi Ashdod - H. Mate Asher 0:3
18:00M. Hod Hasharon - M. Hadera Hefer 3:1
18:30Hapoel Kiryat Ata - M. Tel Aviv 0:3

ITALIË: Coppa Italia A1

16:00Lube Civitanova - Trentino 3:2
18:30Perugia - Modena 3:0

ITALIË: Serie A1 Women

21:00Monza V - Casalmaggiore V 3:2

JAPAN: V.League - Play-offs

06:08Suntory Sunbirds - Osaka Sakai 3:0

KROATIË: Superliga

17:00Mok Mursa - Mok Rovinj 3:0
17:00Rijeka - Zadar 3:0
17:00Split - Trnje 3:0
18:00Centrometal - Marsonia 3:0
19:30Sisak - Varazdin 0:3

KROATIË: Superliga Women - Kampioenspoule

19:45Marina Kastela V - Mladost V 1:3

KROATIË: Superliga Women - Losers stage

18:00Porec V - ZOK Osijek V 3:0
20:00Split V - Olimpik V 3:0

KROATIË: Prva Liga Women - Kampioenspoule

15:00Don Bosco V - Zadar V 3:0
18:00Dinamo Zagreb V - Mladost II V 0:3

KROATIË: Prva Liga Women - Losers stage

18:00UitgesteldKostrena V - Karlovac V -:-

LETLAND: Nacionala Liga - Kampioenspoule

14:00Daugavpils - Ozolnieki 3:0

LETLAND: Nacionala Liga - Losers stage

13:00Kuldigas - Vecumnieki 1:3
16:00Riga - Aizpute 3:1

NEDERLAND: Eredivisie - Kampioenspoule

19:30RECO - Groningen/Lycurgus 0:3
20:00Orion - Sliedrecht 2:3
20:00Taurus - Draisma 1:3

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen - Kampioenspoule

20:00Sneek V - Apollo 8 V 0:3

NOORWEGEN: Eliteserien

14:00Askim - Viking 0:3
17:00TVN - NTNUI 3:2

NOORWEGEN: Eliteserien Women

15:00TVN V - NTNUI Volley V 3:0
16:00Oslo V - Viking TIF V 2:3

OEKRAÏNE: Superleague

10:00Lokomotiv Kharkiv - VNAU 0:3
10:00Novator Khmelnitsky - Zhytychi Zhytomyr 0:3
10:30Barkom - Burevisnyk 3:0
11:00Sertse Podillya - Yurakademiya 3:0

OEKRAÏNE: Superleague Women

10:00Bilozgar Meduniversitet V - Khimik V 0:3
10:00Ternopil V - Prometey V 2:3
10:00Volyn Lutsk V - Zaporizhya V 1:3
11:00Peduniversitet-SHVSM V - Polesie Zhytomyr V 2:3

OOSTENRIJK: AVL - Play-offs

19:00UVC Graz - Weiz 3:0

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga - Kampioenspoule

15:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - SV Salzburg 3:2
16:00SK Posojilnica 2 - Tirol Innsbruck 3:0
19:00TSV Hartberg - St. Polten 3:0

OOSTENRIJK: AVL Women - Play-offs

16:30SG SVS Post V - SG TI-Volley V 3:0
19:00Salzburg V - Brunnenbau V 3:2
19:00Wildcats V - VC Tirol V 3:0

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women - Kampioenspoule

16:00SU Inzingvolley V - Wildcats 2 V 0:3
16:30Bisamberg V - Villach V 3:1
18:00Seekirchen V - ATSE Graz V 3:0

POLEN: PlusLiga

14:45Verva Warszawa - Belchatow 3:1
17:30Kedzierzyn-Kozle - Rzeszow 3:0
20:30Jastrzebski - Czarni Radom 0:3

POLEN: I. Liga

16:00Jaworzno - Lechia Tomaszow Mazowiecki 3:2
17:00AGH Krakow - Stal Nysa 0:3
18:00Chrobry Glogow - Krispol Wrzesnia 1:3
18:00Siedlce - Norwid Czestochowa 2:3

POLEN: Liga Siatkowki Women

17:00Bydgoszcz V - Pila V 3:0
17:00Rzeszow V - MKS Kalisz V 3:0
17:00Wroclaw V - Legionowo V 1:3
19:00Wisla Warszawa V - Radom V 0:3

POLEN: I. Liga Women

15:45Opole V - Solna Wieliczka V 3:0
16:00Czestochowianka V - San Jaroslaw V 3:0
17:00Joker Swiecie V - Karpaty Mosir Krosno V 3:0
18:00Tarnow V - KS AZS Gliwice V 3:1
19:00Ostrowiec Swietokrzyski V - Mielec V 1:3

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:00Vitoria - Leixoes SC 3:1
17:00SC Caldas - Castelo Maia GC 3:0
18:00Esmoriz GC - Ginastica 3:0
18:00Sporting CP - A. J. F. Bastardo 3:1
19:00Mamede - Sporting de Espinho 1:3

ROEMENIË: Divizia A1

11:00Dinamo Bucuresti - Campia Turzii 3:0
14:30U. Cluj - Timisoara 3:0
15:00Zalau - Arcada Galati 0:3
16:00Stiinta Baia Mare - Gloria Buzau 0:3
17:00Unirea Dej - Craiova 1:3

ROEMENIË: Divizia A1 Women

13:00Dinamo Bucuresti V - Pitesti V 3:1
15:00Voluntari V - Medgidia V 2:3
16:00Rapid Bucuresti V - U. Cluj V 3:2
16:00Stiinta Bacau V - Alba Blaj V 0:3
16:00Targoviste V - Belor Galati V 3:0

RUSLAND: Superleague

11:00Kemerovo - Din. Moscow 3:0
11:00Krasnoyarsk - Surgut region 1:3
13:00Novosibirsk - Zenit Kazan 2:3
16:00Zenit St. Petersburg - Belgorod 3:0
17:00Dinamo-Lo - ASK N. Novgorod 3:1

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

14:00Saratov V - Odintsovo V 2:3
16:00Dynamo Moscow V - Minsk V 3:0

SERVIË: Liga - Kampioenspoule

14:30Partizan - Mladi Radnik 2:3
17:00Nis - Subotica 3:0
17:30Vojvodina - Radnicki 3:0

SERVIË: Liga Women - Kampioenspoule

19:00Tent V - Vizura V 3:1

SERVIË: Liga Women - Losers stage

17:00Partizan V - Spartak Subotica V 3:0

SLOVENIË: 1. DOL - Kampioenspoule

18:00ACH Ljubljana - Pomgrad 3:0
19:00Salonit Anhovo - Krka 3:0

SLOVENIË: 1. DOL - Play-offs

17:30Triglav Kranj - Sostanj 3:1
19:00Hoce - Crnuce 3:0

SLOVENIË: 1. DOL Women - Kampioenspoule

17:00Luka Koper V - Nova KBM Branik V 0:3
19:30Grosuplje V - GEN-I Volley NG V 3:2

SLOVENIË: 1. DOL Women - Nacompetitie

17:30Ptuj V - Ankaran V 3:1
18:30Krim V - Formula Formis V 3:1

SLOWAKIJE: Extraliga - Kampioenspoule

18:30Kosice - Prievidza 0:3

SLOWAKIJE: Extraliga - Losers stage

18:00Trencin - Presov 2:3
18:00Zvolen - Nitra 1:3

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Kampioenspoule

18:00Nove Mesto nad Vahom V - Slavia Bratislava V 0:3
18:00Pezinok V - UKF Nitra V 3:0

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Losers stage

18:00UCM Trnava V - Brusno V 1:3

SPANJE: SuperLiga

17:00Grau - Ibiza 0:3
17:30Emeve Lugo - Vecindario 1:3
18:00Santanderina - Almeria 0:3
19:00Voleibol Teruel - Rio Duero 3:0
19:00Voley Palma - Almoradi 3:1
19:30Melilla - Manacor 1:3

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

19:00Algar Surmenor V - Logrono V 0:3
19:00La Laguna V - Sant Cugat V 3:1
19:30CV Madrid V - Las Palmas V 0:3

TSJECHIË: Extraliga

17:00Ostrava - Brno 3:2

TSJECHIË: Czech Cup - Play-offs

15:00Ceske Budejovice - Karlovarsko 3:1
18:00Liberec - Kladno 1:3

TSJECHIË: Extraliga Women

17:00Olomouc V - VK Liberec V 3:0
17:00Olymp Prague V - TJ Sokol Sternberk V 3:0
17:00Ostrava V - Prostejov V 1:3

TURKIJE: Efeler Ligi

12:00Arhavi Bld. - Halkbank 0:3
13:00Arkasspor - Inegol 3:1
13:00Ziraat Bankasi - Bursa 3:1
14:00Sorgun - Fenerbahce 0:3

TURKIJE: Division 1 Women

12:00Beylikduzu V - Fenerbahce V 0:3
13:00Aydin Bld. Spor V - Eczacibasi V 1:3

WIT-RUSLAND: Championship Women - Play-offs

15:00Mogilev V - Minsk 2 3:1

WIT-RUSLAND: Division A

13:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo 2:3
15:00Energia - Zapadnij Bug 3:0
15:00Soligorsk - Mogilev 3:0
15:00Stroitel Minsk - Mapid Minsk 3:0

ZUID-AMERIKA: South American Club Championship Women

00:00Praia Clube V - Minas V 0:3

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00Kepco - Hyundai Skywalkers 2:3

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

08:00IBK V - Expressway Co V 3:0

ZWEDEN: Elitserien

16:00Linkopings - Vingaker 3:1
16:00Sodertelge - Orkelljunga 3:1
16:30Hylte/Halmstad - Habo 2:3
17:00Falkoping - Lunds 1:3

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

13:00Linkopings V - Lunds VK V 2:3
14:00Gislaved V - Sollentuna V 2:3
14:00Hylte/Halmstad V - Svedala V 3:0
14:30Falkoping V - Engelholm V 0:3
15:00Värnamo V - Orebro V 0:3

ZWITSERLAND: NLA - Play-offs

17:00Basel - Amriswil -:-
17:30Lausanne - Chenois 3:0
18:00Nafels - Luzern 3:2
18:00TSV Jona - Schonenwerd 1:3

ZWITSERLAND: NLA Women - 9de-10de plaats

17:30Toggenburg V - Geneve V 0:3

ZWITSERLAND: NLA Women - Play-offs

14:00Lugano V - NUC Volleyball V 2:3
17:00Aesch Pfeffingen V - Val-de-Travers V 3:0
17:30Cheseaux V - Dudingen V 2:3

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.