REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: LVA

00:00Ciudad - River Plate 3:0
02:00UPCN - Obras Pocito -:-

AUSTRALIË: AVL - Play-offs

00:30UTSSU - Melbourne -:-
05:30Queensland Pirates - Canberra Heat -:-

AUSTRALIË: AVL Women - Play-offs

02:30Canberra Heat V - Adelaide Storm V -:-
07:30Queensland Pirates V - Melbourne V -:-

AZIË: Southeast Asian Games - 5e-7e plaats

06:00Singapore - Vietnam -:-

AZIË: Southeast Asian Games - Play-offs

08:30Thailand - Filipijnen -:-
11:00Indonesië - Myanmar -:-

BELGIË: EuroMillions League

14:00Waremme - Maaseik -:-

BELGIË: Liga A Women

14:30Lendelede V - Tongeren V -:-
17:30Oudegem V - Oostende V -:-
18:00Royal Antwerp V - Gent V -:-

BRAZILIË: SuperLiga

00:00America Volei - Blumenau 2:3
00:00Volei Renata - Funvic -:-

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:00Pinheiros V - Flamengo V 3:1

DENEMARKEN: Volleyligaen

13:00Nordenskov UIF - Hvidovre -:-
16:00Aalborg Volley - Marienlyst -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

13:00Bedsted - Ikast -:-
09:30Frederiksberg - Hvidovre VK 2 -:-
12:00Holte - Gentofte 2 -:-

DENEMARKEN: Volleyligaen Women

13:30Frederiksberg V - Brøndby V -:-
14:00Holte V - Gentofte V -:-

DENEMARKEN: Division 1 Women

11:00Bedsted V - Ikast V -:-
14:00KSV V - Koge 2 V -:-
16:00Holte V - Gentofte 2 V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

16:00Kiel - VCO Berlin -:-
16:00Warnemunde - Baden -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

15:00VI Frankfurt - VC Gotha -:-
16:00Karlsruhe - Friedrichshafen 2 -:-
16:00Mimmenhausen - Freiburg -:-

DUITSLAND: DVV Cup

14:30Duren - Rottenburg -:-
15:00BR Volleys - Herrsching -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

13:00Berlin V - Emlichheim V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

16:00Holz V - Grimma V -:-
16:00Stuttgart II V - Waldgirmes V -:-
16:00SV Lohhof V - Wiesbaden II V -:-

ENGELAND: Super League

17:00Durham - Newcastle -:-
14:30Sheffield - Sunderland -:-

ENGELAND: Super League Women

16:00Polonia London V - Tendring V -:-

EUROPA: MEVZA Women

12:30UOK Banja Luka V (Bih) - Kastela V (Cro) -:-

EUROPA: Baltic League

14:00RTU - Parnu -:-
15:00Biolars/Olaine - Tallinn -:-

EUROPA: Balti Liiga Women

11:00Alytus V - Ausrine KKSC V -:-
11:00Jelgava V - TTU V -:-
11:00Kaunas V - VK miLATss V -:-
15:00Riga VS V - Noortekoondis V -:-

FINLAND: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - Loimu -:-
16:00Vantaa Ducks - Karelian Hurmos -:-

GRIEKENLAND: A1

16:00Olympiakos - Kifisia -:-
18:00PAOK - Alexandropolis -:-

HONGARIJE: NB I

16:00MAV Elore SC - Dunaferr -:-
16:30Szolnoki - Fino Kaposvar SE -:-
17:00Sumegi - PTE-PEAC -:-
18:00Szegedi - Kecskemeti RC -:-
18:30MAFC - Vegyesz -:-

HONGARIJE: NB I Women

18:00SZBBRA V - MAV Elore SC V -:-
18:30DVTK V - Palota RSC V -:-

IRAN: Super League

14:30Javaheri Gonbad - Ardakan Arman -:-
14:30Matin Varamin - Shahrdari Arak -:-
14:30Paykan - Shahdab Yazd -:-
14:30Rah Yab Marivan - Kalleh Mazandaran -:-
14:30Sepahan - Payam Khorasan -:-
14:30Sirjan - Shahrdari Urmia -:-

ITALIË: Serie A1

15:00Modena - Verona -:-
18:00Latina - Vibo Valentia -:-
18:00Milano - Piacenza -:-
18:00Ravenna - Padova -:-

ITALIË: Serie A2

16:00Cantu - Lagonegro -:-
18:00Materdomini Castellana - Mondovi -:-
18:00Ortona - Brescia -:-
18:00Siena - BCC-NEP Castellana -:-
19:00Bergamo - Lupi Santa Croce -:-

ITALIË: Serie A1 Women

17:00Caserta V - Bergamo V -:-
17:00Chieri '76 V - Monza V -:-
17:00Cuneo V - Filottrano V -:-
17:00Perugia V - Scandicci V -:-
17:00UYBA Busto Arsizio V - Casalmaggiore V -:-

ITALIË: Serie A2 Women

16:00Baronissi V - Torino V -:-
17:00Futura Volley Giovani V - Roma V -:-
17:00Marsala V - Macerata V -:-
17:00Martignacco V - Montale V -:-
17:00Mondovi V - Montecchio V -:-
17:00Olbia V - Soverato V -:-
17:00Pinerolo V - Cutrofiano V -:-
17:00Sassuolo V - Club Italia V -:-
17:00Talmassons V - Marignano V -:-
17:00Trentino V - Ravenna V -:-

JAPAN: V.League

03:30JT Thunders - Oita Miyoshi -:-
04:00Panasonic Panthers - Toray Arrows -:-
07:00FC Tokyo - Nagoya -:-
07:00Nagano - JTEKT -:-

JAPAN: V.League Women

04:00JT Marvelous V - Himeji Victorina V -:-
04:00Toray Arrows V - Denso Airybees V -:-
05:05Okayama Seagulls V - Body Queenseis V -:-
07:00Hitachi V - Kurobe Aqua Fairies V -:-
07:00PFU Blue Cats V - NEC Red Rockets V -:-
08:05Hisamitsu Springs V - Ageo V -:-

KROATIË: Superliga Women

17:00Marina Kastela V - Rijeka V -:-
17:00ZOK Osijek V - Olimpik V -:-

KROATIË: Prva Liga Women

16:00Kostrena V - Nova Gradiska V -:-
18:00Mladost II V - Zadar V -:-

LETLAND: Nacionala Liga

12:00Jekabpils - Ezerzeme -:-
13:00Ventspils - Ozolnieki -:-
14:00Daugavpils - Jaunsardze -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

15:30FAST V - Zwolle V -:-
15:30Summa Peelpush V - Sneek V -:-

OOSTENRIJK: AVL

17:00Niederosterreich - Weiz -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga

13:00Tirol Innsbruck - Bisamberg -:-
14:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Hausmannstatten -:-
16:00Akad. Graz - hotVolleys -:-
16:00SK Posojilnica 2 - Wr. Neustadt -:-
17:00TSV Hartberg - VBK Klagenfurt 2 -:-
17:00Weiz 2 - UVC Graz 2 -:-
20:00Oberndorf - SV Salzburg -:-

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women

13:30Akad. Graz V - Wolfsberg V -:-
16:00Wildcats 2 V - Bruckl V -:-
17:00Oberndorf V - SG SVS hotVolleys V -:-
17:00Villach V - VBK Klagenfurt V -:-

POLEN: PlusLiga

12:30Gdansk - Kedzierzyn-Kozle -:-
14:45Belchatow - Zawiercie -:-

POLEN: Liga Siatkowki Women

17:30Budowlani Lodz V - Legionowo V -:-

POLEN: I. Liga Women

17:00Karpaty Mosir Krosno V - Tarnow V -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

17:00SC Caldas - Clube K -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women

16:00Belenenses V - Sporting V -:-
16:00Famalicao V - Boavista V -:-
17:00Braga V - Vilacondense V -:-
18:00Porto Volei V - CD Aves V -:-
19:00Castelo Maia V - Leixoes V -:-

ROEMENIË: Divizia A1

16:00Gloria Buzau - Stiinta Baia Mare -:-

ROEMENIË: Divizia A1 Women

16:00Stiinta Bacau V - Pitesti V -:-
17:30Lugoj V - Belor Galati V -:-

RUSLAND: Superleague

14:00Novokuybyshevsk - Novyi Urengoy -:-

RUSLAND: Vysshaya Liga А

11:00VC Vladimir - Tyumen -:-
12:00Chelyabinsk - Akademiya Kazan -:-
13:00Lokomotiv Izumrud - Yaroslavl -:-
13:00Sterlitamak - Orenburg -:-
14:00MGTU Moscow - Avtomobilist -:-
14:30Tekhnolog-Belogorie - Magnitogorsk -:-
16:30Iskra Odintsovo - Din. Moscow 2 -:-

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

11:00Yenisey V - Uralochka V -:-
15:00Dynamo Kazan V - Minsk V -:-
17:30Kaliningrad V - Leningradka V -:-

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

10:00Barca V - Las Palmas V -:-
12:00Cajasol V - CV Madrid V -:-

TURKIJE: Efeler Ligi

12:00Fenerbahce - Arhavi Bld. -:-
16:30Galatasaray - Istanbul BB -:-
17:00Halkbank - Arkasspor -:-

WERELD: Club World Championship - Play-offs

13:30Zenit Kazan (Rus) - Al-Rayyan (Qat) -:-
16:30Sada Cruzeiro (Bra) - Lube Civitanova (Ita) -:-

WERELD: Club World Championship Women - 5de-8ste plaats

03:00Guangdong V - Bohai V -:-
07:00Praia Clube V - Minas V -:-

WERELD: Club World Championship Women - Play-offs

10:00Vakifbank V - Novara V -:-
13:00Conegliano V - Eczacibasi V -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00Samsung Blue Fangs - Kepco -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

06:15GS Caltex V - Hungkuk V -:-

ZWEDEN: Elitserien

16:00Orkelljunga - Sollentuna -:-
16:00Sodertelge - Falkenberg -:-

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

16:00Engelholm V - Lindesberg V -:-

ZWITSERLAND: NLA

17:00Nafels - Lausanne -:-

ZWITSERLAND: NLA Women

16:30Franches Montagnes V - Aesch Pfeffingen V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.