REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: EuroMillions League

14:00UitgesteldWaremme - Achel -:-
15:00UitgesteldPrefaxis Menen - Maaseik -:-

DENEMARKEN: Volleyligaen

13:00Nordenskov UIF - Amager 3:0

DENEMARKEN: 1e Divisie

11:00Aarhus 3 - Aabenraa I&G 3:1
09:00Lyngby Volley - Grondal 0:3
10:00Amager 2 - Frederiksberg 1:3
12:00Holte - Hvidovre VK 2 3:0

DENEMARKEN: Volleyligaen Women

14:00Holte V - Brøndby V 3:1

DENEMARKEN: Division 1 Women

11:00Skovbakken V - Fortuna Odense 2 V 0:3
12:00Kolding V - Middelfart V 2:3
11:00Lyngby 2 V - Rosenlund V 1:3
12:00Amager 2 V - Frederiksberg V 3:1
14:00Lynge V - VLI V 0:3
16:00Holte 2 V - KSV V 3:0

DUITSLAND: 1. Bundesliga

16:00Unterhaching - BR Volleys 0:3

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

16:00Moerser - Essen 3:0
16:00Schuttorf - Juniors Frankfurt 3:1

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

16:00UitgesteldGonsenheim - Delitzsch -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

16:00Emlichheim V - Bonn V 3:1
16:00VCO Berlin V - Essen-Borbeck V 2:3

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

14:00VCO Dresden V - Waldgirmes V 3:0
15:00Dingolfing V - Wiesbaden II V 0:3
16:00Bad Soden V - Planegg-Krailling V 3:2
16:30SV Lohhof V - Altdorf V 3:1

EUROPA: Baltic League

17:00Pere Leib Tartu - Biolars/Olaine 3:0

EUROPA: Balti Liiga Women

17:30RSU-MVS V - Riga VS V 0:3

FINLAND: Mestaruusliiga

16:00Hurrikaani - Savo 0:3
16:00Karelian Hurmos - Tiikerit 2:3
16:00VaLePa - Akaa 3:1
16:00Vantaa Ducks - Loimu 3:1

FINLAND: Mestaruusliiga Women

16:00LiigaPloki V - Polkky Kuusamo V 2:3
16:00Nurmon Jymy V - Puijo V 3:2

FRANKRIJK: Ligue A Women

17:00Le Cannet V - Beziers V 0:3

GRIEKENLAND: A1

15:00Foinikas Syroy - Filippos 3:1

GRIEKENLAND: A1 Women

15:00Ilisiakos V - Aonnnne Amazones V 1:3

HONGARIJE: NB I

16:00UitgesteldDagi - MAV Elore SC -:-
18:00MAFC - Fino Kaposvar SE 3:1

ITALIË: SuperLega

18:00Lube Civitanova - Milano 3:0
18:00Monza - Trentino 3:2
18:00Padova - Modena 1:3
18:00Perugia - Ravenna 3:0
18:00Verona - Cisterna 3:2

ITALIË: Serie A2

17:00BCC-NEP Castellana - Bergamo 0:3
17:00Brescia - Lagonegro 3:0
18:00Cuneo Volley - Siena 3:0
18:00Lupi Santa Croce - Reggio Emilia 3:1
18:00Ortona - Mondovi 3:0

ITALIË: Serie A1 Women

17:00Bergamo V - Perugia V 3:1
17:00UitgesteldTrentino V - Cuneo V -:-

ITALIË: Serie A2 Women

16:00UitgesteldMarsala V - Pinerolo V -:-
17:00Cutrofiano V - Macerata V 3:1
17:00Ravenna V - Montecchio V 3:1
17:00Sassuolo V - Mondovi V 1:3
17:00Talmassons V - Soverato V 3:0
17:00Vallefoglia V - Marignano V 3:1

JAPAN: V.League

05:00JT Thunders - FC Tokyo 3:0
05:00Toray Arrows - Nagoya 1:3
05:05Suntory Sunbirds - Osaka Sakai 3:2
08:00Panasonic Panthers - Oita Miyoshi 3:1

JAPAN: V.League Women

04:00Ageo V - Hisamitsu Springs V 3:0
04:00Body Queenseis V - Toray Arrows V 0:3
05:00NEC Red Rockets V - Kurobe Aqua Fairies V 3:0

KROATIË: Superliga

17:00HAOK Mladost - Marsonia 3:0
18:00Mok Rovinj - Mok Mursa 0:3
18:00Varazdin - Centrometal 2:3

KROATIË: Superliga Women

17:00Brda V - ZOK Osijek V 1:3
18:00Porec V - Marina Kastela V 0:3

NOORWEGEN: Eliteserien

13:00Asker - Randaberg 0:3
14:30Førde - NTNUI 3:0

NOORWEGEN: Eliteserien Women

12:00Førde V - Randaberg V 3:1
13:00Oslo V - Tromso V 0:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga

14:00Wolfurt - VC Mils 1:3
16:00Steyr - Waidhofen 1:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women

17:00Villach V - Akad. Graz V 3:0

POLEN: I. Liga

20:30Bielsko-Biala - AGH Krakow -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:00Mamede - Povoa 3:2
17:00Benfica - Gondomar 3:0
18:00A. J. F. Bastardo - Viana 1:3
18:15SC Caldas - Sporting CP 0:3
19:00Castelo Maia GC - Leixoes SC 3:0
19:00Vitoria - Esmoriz GC 1:3

PORTUGAL: 1. Divisao Women

17:00Braga V - Sporting V 0:3
17:00Vilacondense V - Belenenses V 3:2
18:30Famalicao V - Clube Kairos V 1:3

RUSLAND: Superleague

17:00Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg 3:0

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

11:00Yenisey V - Lipetsk V 2:3
15:00Krasnodar V - Dynamo Moscow V 3:2
15:00Leningradka V - Uralochka-NTMK V 1:3
15:00Saratov V - Nizhniy Novgorod V 3:0

SERVIË: Liga Women

Set 4Beograd V - Partizan V 1:2

SLOWAKIJE: Extraliga

17:00Prievidza - Presov 0:3

SPANJE: SuperLiga

16:00Melilla - Rio Duero 3:2

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

11:00Cajasol V - La Laguna V 2:3
13:00Sayre Mayser V - CV Kiele Socuellamos V 3:1

TURKIJE: Efeler Ligi

11:00Solhan Spor - Arhavi Bld. 3:0
12:00Galatasaray - Belediye Plevne 2:3
13:00Haliliye - Istanbul BB 3:2
14:00Afyon Bld. Yuntas - Fenerbahce 1:3
14:00Bursa - Altekma 0:3
14:30Halkbank - Inegol 3:1
16:00Arkasspor - Spor Toto 3:1

WIT-RUSLAND: Division A

17:00Marco Vitebsk - Mogilev 3:1

ZUID-KOREA: Volleyball League

11:00KAL Jumbos - OK Financial Group 2:3

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

11:00IBK V - GS Caltex V 2:3

ZWEDEN: Elitserien

16:00Sodertelge - Floby 3:0
16:30Hylte/Halmstad - Vingaker 3:2

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

14:00Hylte/Halmstad V - Värnamo V 3:0
14:30Lindesberg V - IKSU V 0:3
16:00Engelholm V - Linkopings V 3:1

ZWITSERLAND: NLA

17:00Schonenwerd - Amriswil 0:3

ZWITSERLAND: NLA Women

16:30UitgesteldToggenburg V - Val-de-Travers V -:-
17:30UitgesteldGeneve V - NUC Volleyball V -:-
17:30Lugano V - Aesch Pfeffingen V 1:3

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.