REFRESH

Volleybal » Morgen » Alle Wedstrijden

BELGIË: Belgian Cup

19:30VDK G. - Roeselare -:-

BELGIË: Liga A Women

17:00Charleroi V - Asterix Avo V -:-
17:00Oudegem V - Tchalou V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga

16:00Modrica - Bosna -:-
19:00Kalesija - Ljubinje-Bankom -:-

BRAZILIË: SuperLiga

21:00Ponta Grossa - Minas -:-
23:00Volei Ribeirao - UM Itapetininga -:-

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:00SESC-RJ V - Sesi Bauru V -:-
01:30Praia Clube V - Osasco V -:-
21:00Sao Caetano V - Fluminense V -:-
23:00Sao Jose dos Pinhais V - Minas V -:-

BULGARIJE: Supercompetitie - Losers stage

17:00Dunav - Plovdiv -:-

DENEMARKEN: Volleyligaen

14:00Marienlyst - Nordenskov UIF -:-

DENEMARKEN: Volleyligaen Women

12:00ASV Elite V - Gentofte V -:-
14:00Brøndby V - Holte V -:-
14:00Koge V - Amager V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga

16:00VCO Berlin - Unterhaching -:-
19:00Herrsching - Duren -:-
19:00Luneburg - BR Volleys -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

16:00Lindow/Gransee - Bocholt -:-
19:00Neustrelitz - Schuttorf -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

17:00Bliesen - Kriftel -:-
19:00Grafing - Delitzsch -:-
19:00Karlsruhe - VC Gotha -:-
19:00Mimmenhausen - Freiburg -:-
19:30Schwaig - Hammelburg -:-
20:00Dresden - Muhldorf -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

16:30Potsdam V - NawaRo Straubing V -:-
18:00Aachen V - Suhl V -:-
18:00Erfurt V - Stuttgart V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

18:00Berlin V - Emlichheim V -:-
19:30ETV Hamburg V - Sorpesee V -:-
19:30Leverkusen V - Koln V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

19:00Neuwied V - SV Lohhof V -:-
19:00Planegg-Krailling V - Altdorf V -:-

ESTLAND: Meeste Liiga

12:00Tallinn II - Saaremaa 2 -:-
12:00Valio Voru - Liider -:-
13:00Rakvere - Eesti Maaulikooli -:-
13:00Viljandi - Neemeco -:-
16:00Jarvamaa - Tallin University -:-

ESTLAND: Meistriliiga Women

15:30Noortekoondis V - Famila/Voru VK V -:-

EUROPA: MEVZA

19:00Waldviertel (Aut) - Aich/Dob (Aut) -:-

EUROPA: Baltic League

16:00Tallinn - Parnu -:-

FRANKRIJK: Ligue A

17:00Ajaccio - Narbonne -:-
17:00Montpellier - Tourcoing -:-
18:00Chaumont - Cannes -:-
18:00Tours - Cambrai -:-
19:30Poitiers - Nantes -:-

FRANKRIJK: Ligue B

18:00Frejus - Illacaise -:-
18:00Plessis Robinson - Lozere -:-
19:00Nazaire - France Avenir -:-
20:00St-Quentin - Martigues -:-

FRANKRIJK: Ligue A Women

17:00Le Cannet V - TFOC V -:-
18:00Mougins V - Marcq Baroeul V -:-
18:00Vandoeuvre V - France Avenir 2024 V -:-
19:00Saint-Raphael V - RC Cannes V -:-
20:00Chamalierois V - Venelles V -:-
20:00Mulhouse V - Beziers V -:-
20:00Nantes V - Istres V -:-

GRIEKENLAND: A1

17:00Filippos - AONS Milon -:-
17:00OFI - Foinikas Syroy -:-
17:00Olympiakos - Panathinaikos -:-
17:00PAOK - Kifisia -:-

GRIEKENLAND: A1 Women

17:00Markopoulo V - Thira V -:-
17:00PAOK V - Olympiakos V -:-
17:45AEK V - ASP Thetis V -:-
18:00Pannaxiakos V - AO Porfiras V -:-
19:00Aonnnne Amazones V - Ilisiakos V -:-
19:00Panathinaikos V - Lamia V -:-

HONGARIJE: NB I

14:30MAV Elore SC - Miskolc -:-
15:00Debrecen - Penzugyor -:-

HONGARIJE: Hungarian Cup

17:00Kistext - Vegyesz -:-

HONGARIJE: NB I Women

15:00DSZC Eotvos V - Budaors V -:-
17:00Bekescsabai V - Ujpest V -:-
17:00MTK Boedapest V - Nyiregyhaza V -:-

ISRAËL: Premier League

17:45H. Kfar Saba - KK Tel Aviv -:-
18:00Beer Sheva - H. Mate Asher -:-
18:00M. Hod Hasharon - Hapoel Kiryat Ata -:-
20:00M. Tel Aviv - M. Hadera Hefer -:-

ITALIË: SuperLega

18:00Ravenna - Lube Civitanova -:-

ITALIË: Serie A1 Women

17:00Chieri '76 V - Bergamo V -:-
20:30Perugia V - Novara V -:-

ITALIË: Serie A2 Women

15:30Club Italia V - Olbia V -:-
17:00Roma V - Mondovi V -:-
17:30Pinerolo V - Sassuolo V -:-
18:00Martignacco V - Vallefoglia V -:-
18:00Torino V - Marsala V -:-
20:30Montale V - Futura Volley Giovani V -:-
20:30Montecchio V - Marignano V -:-

JAPAN: V.League

05:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi -:-
05:00Suntory Sunbirds - Toray Arrows -:-
06:00FC Tokyo - Nagano -:-
06:00JT Thunders - Panasonic Panthers -:-
07:35JTEKT - Nagoya -:-

JAPAN: V.League Women

03:00Toray Arrows V - PFU Blue Cats V -:-
05:00NEC Red Rockets V - Denso Airybees V -:-
05:05Hisamitsu Springs V - JT Marvelous V -:-
06:00Hitachi V - Body Queenseis V -:-
07:30Kurobe Aqua Fairies V - Himeji Victorina V -:-
08:00Okayama Seagulls V - Ageo V -:-

KROATIË: Superliga Women

16:00Split V - Dinamo Zagreb V -:-

KROATIË: Prva Liga Women

14:30Mladost II V - Veli Vrh V -:-
17:00Nebo V - Zadar V -:-
17:00Sinj V - Drenova V -:-

OOSTENRIJK: AVL

14:00Weiz - TSV Hartberg -:-
19:00Sokol Wien - Ried -:-

OOSTENRIJK: AVL Women

18:00VC Tirol V - Linz-Steg V -:-
18:30Bisamberg V - Salzburg V -:-
19:00UVC Graz V - Hartberg V -:-

PERU: Copa Nacional Women - Kampioenspoule

23:30San Martin de Porres V - Alianza Lima V -:-

POLEN: PlusLiga

14:45Zawiercie - Olsztyn -:-
17:30Cuprum - Gdansk -:-

POLEN: I. Liga

17:00Bydgoszcz - BAS Bialystok -:-
17:00Jaworzno - AGH Krakow -:-
17:00Krispol Wrzesnia - Strzelce Opolskie -:-
17:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Gwardia Wroclaw -:-
18:00Kluczbork - Swidnik -:-
20:00Politechnika Lublin - Siedlce -:-

POLEN: TAURON Liga

20:30Chemik Police V - Legionowo V -:-

POLEN: I. Liga Women

17:00Energetyk Poznan V - Tarnow V -:-
17:00Jawor V - Nowy Dwor Mazowiecki V -:-
17:00SMS PZPS Szczyrk V - Czestochowianka V -:-
17:00Solna Wieliczka V - KS AZS Gliwice V -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:00Clube K - Gondomar -:-
17:00Ginastica - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Mamede - Viana -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women

17:00AJM/FC Porto V - Castelo Maia V -:-
17:00CD Aves V - Benfica V -:-
17:00Porto Volei V - Braga V -:-
18:00Boavista V - Famalicao V -:-
18:00Leixoes V - Vitoria Guimaraes V -:-
19:00Belenenses V - Clube Kairos V -:-

QATAR: Volleyball League

14:00Al-Rayyan - Al Khor -:-
16:30Al Gharafa - Police Club -:-

ROEMENIË: Divizia A1

13:00Craiova - Dinamo Bucuresti -:-
13:00Steaua Bucuresti - Stiinta Baia Mare -:-
17:00Stiinta Bucuresti - Unirea Dej -:-
17:00U. Cluj - Timisoara -:-

RUSLAND: Superleague

14:00Orenburg - Nizhnevartovsk -:-
15:00Novyi Urengoy - Krasnoyarsk -:-
15:00Zenit Kazan - ASK N. Novgorod -:-
15:00Zenit St. Petersburg - Belgorod -:-

RUSLAND: Vysshaya Liga А

12:00Barnaul - Novosibirsk II -:-
13:00Magnitka-Universitet - Tarhan -:-
15:00Akademiya Kazan - Novokuybyshevsk -:-
15:00Iskra - Vladimir -:-
18:00Avtomobilist - Yaroslavl -:-

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

14:00Metar Chelyabinsk V - Saratov V -:-
16:00Lipetsk V - Uralochka-NTMK V -:-
16:00Minchanka V - Krasnodar V -:-

SLOVENIË: 1. DOL

18:00OK Maribor - Hoce -:-
18:00Triglav Kranj - Pomgrad -:-
19:00Calcit Kamnik - ACH Ljubljana -:-
19:00Salonit Anhovo - Krka -:-

SLOVENIË: 1. DOL Women

17:15Grosuplje V - Aliansa V -:-
19:00Ankaran V - Calcit Kamnik V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

17:00VKP Bratislava - Svidnik -:-
18:00Komarno - Trencin -:-
18:30Kosice - Presov -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women

17:00UKF Nitra V - Presov V -:-
18:00Pezinok V - Nove Mesto nad Vahom V -:-
18:00Projekt RD SVF V - Brusno V -:-
19:00UCM Trnava V - Slavia Bratislava V -:-

SPANJE: SuperLiga

17:00Manacor - Barcelona -:-
17:30Almoradi - Guaguas -:-
18:00Almeria - Voleibol Teruel -:-
19:00Boiro - Santanderina -:-
19:00Ibiza - Grau -:-

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

19:00Cajasol V - Algar Surmenor V -:-
19:00CV Madrid V - Avarca de Menorca V -:-
19:00Emeve Lugo V - Las Palmas V -:-
19:00Haro Rioja V - Alcobendas V -:-
19:00La Laguna V - CV Kiele Socuellamos V -:-
19:00Sayre Mayser V - Sant Cugat V -:-

TSJECHIË: Extraliga

15:00Zlin - Prague -:-
16:00Odolena Voda - Liberec -:-
18:00Brno - Kladno -:-
18:00Ceske Budejovice - Pribram -:-

TSJECHIË: Extraliga Women

13:00Prerov V - Olymp Prague V -:-
16:00VK Liberec V - Olomouc V -:-
17:00KP Brno V - Frydek-Mistek V -:-
17:00Prostejov V - Ostrava V -:-
17:00TJ Sokol Sternberk V - Selmy Brno V -:-

TSJECHIË: 1. liga Women

10:00Ceske Budejovice V - KP Brno B V -:-
10:00Plzen V - Cerveny Kostelec V -:-

TURKIJE: Efeler Ligi

15:30Arkasspor - Solhan Spor -:-

TURKIJE: Division 1 Women

12:00Ankara PTT V - Eczacibasi V -:-
12:00Genclik Kale Spor V - Fenerbahce V -:-
15:30Galatasaray V - Kuzey Boru Genclik V -:-

WIT-RUSLAND: Division A

15:00Stroitel Minsk - Soligorsk -:-
16:00Marco Vitebsk - Energia Gomel -:-
16:00Zapadnij Bug - Legion Obuhovo -:-

WIT-RUSLAND: Championship Women - Eerste fase

13:00Minsk 2 - Mogilev V -:-
14:00A. Baranovichi V - Zhemchuzhina V -:-
15:00Kommunalnik Grodno V - Pribuzhe V -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00KB Stars - Hyundai Skywalkers -:-

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

08:00Hungkuk V - GS Caltex V -:-

ZWEDEN: Elitserien

15:00Floby - Vingaker -:-
15:00Lunds - Sodertelge -:-
16:00Habo - Orkelljunga -:-
16:30Hylte/Halmstad - Falkenberg -:-
17:00Sollentuna - Falkoping -:-

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

14:00Gislaved V - Linkopings V -:-
14:00Hylte/Halmstad V - Lindesberg V -:-
14:00IKSU V - Orebro V -:-
14:30Sollentuna V - Engelholm V -:-
15:00Värnamo V - Falkoping V -:-

ZWITSERLAND: NLA

17:30Lausanne - Chenois -:-
18:00Nafels - Schonenwerd -:-

ZWITSERLAND: NLA Women

17:00Aesch Pfeffingen V - Val-de-Travers V -:-
17:30Cheseaux V - Schaffhausen V -:-
17:30Franches Montagnes V - Lugano V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.