REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

19:30Lemvig - Ribe-Esbjerg -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

19:00Odense - Skive -:-

DENEMARKEN: Bambusa Kvindeligaen Women

20:00Herning-Ikast V - Vendsyssel V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

19:30Oldenburg V - Bensheim-Auerbach V -:-

ESTLAND: Meistriliiga

18:00HC Tallinn - Polva Serviti -:-

HONGARIJE: NB I

18:00Gyongyosi - Budakalasz -:-
18:00Tatabanya - Ferencvaros -:-

HONGARIJE: NB I Women

18:00Boglari Akademia V - Siofok KC V -:-

IJSLAND: Olis Deildin

19:30Valur - IR Reykjavik -:-
21:30Selfoss - KA -:-

IJSLAND: Olis Deild Women

22:15Valur V - Fram V -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

18:30Rabotnicki - Prilep -:-
19:00UitgesteldAstraion Strumica - Struga -:-
19:00UitgesteldGolden Art KL7 - Tinex Prolet Skopje -:-
19:00UitgesteldOhrid - Radovis -:-
19:00Tikvesh - Butel Skopje -:-
20:30Mladost 1977 - Eurofarm Pelister 2 -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague Women

16:00Pelister V - Metalurg Skopje V -:-
16:00Struzanka V - Vardar SCBT V -:-
17:00Spartak V - Kumanovo V -:-
19:30Gevgelija V - Despina V -:-
19:30Ovce Pole V - Shampion V -:-
20:30Cair V - Kuzman Vardar V -:-

OOSTENRIJK: HLA

18:30Krems - Alpla HC Hard -:-

POLEN: Superliga

20:00Kalisz - Piotrkowianin Piotrków -:-
20:45Gwardia Opole - Azoty-Pulawy -:-

POLEN: Supercompetitie Vrouwen

18:00Jaroslaw V - Koszalin V -:-

PORTUGAL: Andebol 1

20:00Gaia - Sporting -:-

RUSLAND: Superleague

18:30CSKA Moscow - Akbuzat -:-

RUSLAND: Superleague Women

17:00UitgesteldLuch V - Adyif V -:-

SLOVENIË: 1. NLB Liga

18:45Gorenje - Gradec -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

19:00Hlohovec - Sala -:-
19:00Topolcany - Modra -:-

SPANJE: División de Honor Vrouwen

21:00Bera Bera V - Guardes V -:-

WERELD: Club Friendly

17:00Minden (Ger) - Bergischer (Ger) -:-
18:00Metaloplastika (Srb) - Proleter (Srb) -:-
19:00N-Lubbecke (Ger) - Leipzig (Ger) -:-
20:30Antequera (Esp) - Malaga (Esp) -:-

ZWEDEN: Handbollsligan

19:00Alingsås - Hallby -:-
19:00Kristianstad - Onnered -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00Rimbo - Karra -:-
19:30Skanela - Tyreso -:-

ZWEDEN: SHE Women

18:45Lugi V - H 65 Hoor V -:-
19:00Skovde V - Boden V -:-
19:00Skuru V - Kristianstad V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.