REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

17:00Iskra - Derventa -:-
17:00Slavija - Vogosca -:-
17:30Bosna Visoko - Gracanica -:-
18:00Borac - Izvidac -:-
18:00Konjuh - MRK Sloga -:-
18:00Sloboda Tuzla - Leotar -:-
18:00Sloga Doboj - Brcko -:-
19:00Krivaja - Maglaj -:-

BULGARIJE: A RHG

13:00Lokomotiv Mezdra - HK Levski -:-
16:00Spartak Varna - Dobrudja -:-
16:30Chardafon Gabrovo - Haskovo -:-

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

14:00Aalborg - Lemvig -:-
15:30Mors - Holstebro -:-
16:00GOG - Bjerringbro/Silkeborg -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

15:00Nyborg - Midtjylland -:-
15:00Tønder - Odense -:-

DENEMARKEN: 1.Division Women

14:00Hadsten V - Gudme HK V -:-

DUITSLAND: Bundesliga

20:45Erlangen - Leipzig -:-
20:45Fuchse Berlin - Melsungen -:-
20:45Kiel - Ludwigshafen -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

19:00Emsdetten - Bietigheim-Metterzimmern -:-
19:30Furstenfeldbruck - Dormagen -:-
19:30Huttenberg - Aue -:-
19:30Rimpar - Elbflorenz -:-
19:30Wilhelmshavener - Hamburg -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

18:30Rodertal V - Werder Bremen V -:-
18:30Waiblingen V - Solingen V -:-
18:45Wuppertal V - Fuchse Berlin V -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap - Vrouwen - Voorronde

16:00Polen V - Roemenië V -:-
18:15Duitsland V - Noorwegen V -:-
18:15Tsjechië V - Rusland V -:-
20:30Nederland V - Servië V -:-
20:30Spanje V - Zweden V -:-

FINLAND: SM Liga

15:00GrIFK - Dicken -:-

FRANKRIJK: Lidl Starligue

18:00Aix - Nimes -:-
18:00Ivry - Toulouse -:-

FRANKRIJK: Proligue

20:00Valence - Besancon -:-

GRIEKENLAND: A1

17:00AEK Athens - Ionikos -:-
17:00Aeropos Edessas - Drama -:-
17:00Filippos Veria - Faiakas Corfu -:-
17:00PAOK - Zafeirakis -:-
17:30Salaminas - A.S.E. Douka -:-
20:00Olympiacos SFP - Diomidis Argous -:-

HONGARIJE: NB I

16:15Veszprem - Gyongyosi -:-
18:00Csurgoi - Budakalasz -:-
18:00Eger - Cegledi -:-
18:00Tatabanya - Komloi -:-

ITALIË: Serie A

16:30Albatro - Molteno -:-
18:00Cingoli - Pressano -:-
18:00Fondi - Fasano -:-
19:00Siena - Conversano -:-
19:00Trieste - Brixen -:-

ITALIË: Serie A Women

15:00Erice V - Jomi Salerno V -:-
16:30HAC Nuoro V - Malo V -:-

KROATIË: Premijer Liga

19:00Dubrovnik - Umag -:-
19:00Varazdin - Gorica -:-
19:00UitgesteldZamet - Sesvete -:-

KROATIË: 1. HRL Women

17:00Zrinski V - Bjelovar V -:-

LITOUWEN: Lietuvos Lyga

12:00Grifas - Alytaus -:-

MONTENEGRO: Prva liga

17:00Budvanska - Lovcen -:-
19:00Jedinstvo - Mornar -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

19:00Tikvesh - Eurofarm Pelister 2 -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague Women

15:00Struzanka V - Pelister V -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie

16:00Kristiansand - Follo -:-
16:00St. Hallvard - Viking TIF -:-
17:00Notteroy - Herulf -:-

OEKRAÏNE: Superleague

17:00Handball Academy - Donbas Mariupol -:-
17:00Motor-Polytechnic-ZAS - CSKA Kiev -:-
17:00Odessa - Motor -:-
17:00SKA Lviv - Portovik -:-

OOSTENRIJK: HLA

19:30Krems - Aon Fivers -:-

OOSTENRIJK: WHA Vrouwen

17:00Ferlach/Feldkirchen V - Eggenburg V -:-
18:00Stockerau V - Dornbirn/Schoren V -:-

POLEN: Superliga

13:00Wybrzeze Gdansk - Wisla Plock -:-
13:45Zabrze - Chrobry Glogow -:-
19:15Gwardia Opole - Zaglebie Lubin -:-
19:30MMTS Kwidzyn - Kalisz -:-

POLEN: I Liga

13:00SMS Kwidzyn - Koscierzyna -:-
16:00Azoty-Pulawy II - Biala Podlaska -:-
16:00Grudziadz - SMS ZPRP Gdansk -:-
16:00KPR Elblag - Nielba Wagrowiec -:-
16:00Slask - Gorzów Wlkp. -:-
17:00GKS Zukowo - Gwardia Koszalin -:-
17:00Olsztyn - USAR Kwidzyn -:-
17:30SMS ZPRP Plock - Wielun -:-
18:00Chrzanow - Ostrowiec -:-
18:00Ciechanow - Mazur Sierpc -:-
18:00Konskie - ZPRP Kielce -:-
18:00Legnica - Ol.Grodkow -:-
18:00Oborniki Slaskie - Zielona Gora -:-
18:00Radom - Wisla Plock II -:-
18:00Real Astromal Leszno - Ostrow Wielkopolski -:-
19:00Gorzyce Wielkie - Grunwald Poznan -:-
20:00Warszawa AZS - Lodz -:-

POLEN: I Liga Women

16:00AZS AWF Warszawa V - UMCS Lublin V -:-
18:00Jaroslaw 2 V - Karczew V -:-
19:30Varsovia V - SMS ZPRP Plock III W -:-

PORTUGAL: Andebol 1

12:00ABC Braga - Madeira -:-
12:00Belenenses - Sporting -:-
12:00Benfica - SC Horta -:-
12:30Avanca - Povoa -:-
12:30Gaia - Sanjoanense -:-
12:30Maia-Ismai - Boa Hora -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

12:30Alavarium V - Colegio de Gaia V -:-

RUSLAND: Superleague

10:00Chelyabinsk - Taganrog -:-
13:00St. Petersburg - CSKA Moscow -:-
14:00Chekhovskiye Medvedi - Krasnodar -:-
16:00Stavropol - Saratov -:-

SERVIË: Superliga

17:00Rode Ster Belgrado - Rudar Kostolac -:-
18:00Crvenka - Pancevo -:-
18:00Vojvodina - Partizan Beograd -:-
19:00Proleter - Dubocica -:-

SLOVENIË: 1. NLB Liga

17:00Krka - Ljubljana -:-
17:00Trebnje - Loka -:-
18:00Ribnica - Slovan -:-
18:30Jeruzalem Ormoz - Gradec -:-
19:00Gorenje - RD Izola -:-

SLOVENIË: 1e Liga Vrouwen

18:00Celje V - Zagorje V -:-
18:00UitgesteldIzola Bori V - Ajdovscina V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Hlohovec - 1.MHK Kosice -:-
18:00Kosice Crows - Modra -:-
18:00Povazska Bystrica - Presov -:-
18:00SKP Bratislava - Nove Zamky -:-
18:00Topolcany - Sala -:-

SPANJE: Liga ASOBAL

12:00Barcelona - Ademar -:-
17:00Atl. Valladolid - Granollers -:-
18:00Benidorm - Puente Genil -:-
18:00BM Sinfin - Huesca -:-
19:00CD Bidasoa Irun - Cuenca -:-
19:00La Rioja - Anaitasuna -:-
20:00Cisne - Villa de Aranda -:-

SPANJE: Division de Honor Plata

18:00Malaga - Cordoba -:-
18:00Sant Marti - Sporting Alicante -:-
18:30Alcobendas - Trapagaran -:-
18:30Burgos - Teucro -:-
18:30Ciudad Real - BM Madrid -:-
18:30Torrelavega - Antequera -:-
19:00Sarria - Lalin -:-
19:30Amenabar - Zamora -:-
19:30Bordils - Barcelona II -:-
20:30Novas - Eivissa -:-

TSJECHIË: Extraliga

11:00Malomerice - Nove Veseli -:-
15:30Frydek-Mistek - Lovosice -:-
16:30Dukla Prague - Jicin -:-

TURKIJE: Superlig

13:00Izmir BB - Istanbul Uni. Spor Birligi -:-
13:00Nilufer Bld. - Koycegiz Belediye -:-
13:00Spor Toto - Goztepe -:-
13:00Umitkoy Anadolu - Beykoz Bld. -:-
15:00Antalyaspor - Besiktas -:-

WIT-RUSLAND: Division 1

13:00BGUFK Minsk - Meshkov Brest -:-
13:00Masheka - SKA Minsk -:-

ZUID-KOREA: 1st League Women

05:00Gwangju City V - Seoul City V 28:29
06:30Wonderful Samcheok V - Incheon City V 29:23
2e HelftColorful Daegu V - Sugar Gliders V 20:22
09:30Busan V - Gyeongnam DC V -:-

ZWEDEN: Handbollsligan

15:00Hallby - Varberg -:-
15:00Malmo - Lugi -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00Vasteras Irsta HF - Karra -:-
17:00UitgesteldHammarby - Vinslovs -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00UitgesteldHelsingborg V - Nacka V -:-
14:00Karra V - Skanela V -:-
14:00UitgesteldTyresö V - AIK V -:-
15:00UitgesteldEskilstuna V - Kroppskultur Dam V -:-
15:00UitgesteldEslov V - Hallby V -:-

ZWITSERLAND: NLA

17:00UitgesteldThun - Zürich -:-
18:00Kriens - Pfadi Winterthur -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.