Handbal » Morgen » Alle Wedstrijden
DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen
18:30Skjern - GOG -:-19:00Holstebro - Fredericia -:-
19:30Lemvig - Kolding -:-
19:30Ribe-Esbjerg - Sønderjyske -:-
DENEMARKEN: Kvindeligaen Women
19:00Bjerringbro V - Esbjerg V -:-19:00Copenhagen V - NFH Nyk V -:-
19:00Herning-Ikast V - Ringkøbing V -:-
19:00Odense V - Horsens V -:-
19:00Silkeborg-Voel V - Ajax Kobenhavn V -:-
19:00Skanderborg V - Aarhus United V -:-
19:00Viborg V - Sønderjyske V -:-
ESTLAND: Meistriliiga
18:00UitgesteldKehra - HC Tallinn -:-18:00Raasiku/Mistra - Polva Serviti -:-
18:00Tapa - Viljandi -:-
FINLAND: SM Liga - Play-offs
18:00GrIFK - SIF -:-FRANKRIJK: Coupe de France
21:10Montpellier - PSG -:-GRIEKENLAND: A1
15:00Pylaias - Olympiacos SFP -:-HONGARIJE: Hongaarse Beker
17:00Budakalasz - NEKA -:-18:00PLER - Szeged -:-
18:00Veszprem - Ferencvaros -:-
HONGARIJE: NB I Vrouwen
17:00Dunaujvarosi V - DVSC Schaeffler V -:-IJSLAND: Olis Deildin
20:30Haukar - Valur -:-LITOUWEN: Lietuvos Lyga
18:00Dragunas Klaipeda - Granitas Kaunas -:-18:00Sviesa - Alytaus -:-
NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen - Winnaarsronde
19:30Venlo V - Kwiek V -:-NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen
18:15Elverum - Runar -:-19:00Viking TIF - Kolstad -:-
NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen Vrouwen
17:30Byåsen V - Larvik V -:-18:00Sola V - Oppsal V -:-
18:00Tertnes V - Romerike Ravens V -:-
18:30Kristiansand V - Fana V -:-
NOORWEGEN: 1e Divisie Vrouwen
19:00Flint V - Fjellhammer V -:-POLEN: Superliga
18:00Gwardia Opole - Zaglebie Lubin -:-18:00Ostrow Wielkopolski - Chrobry Glogow -:-
18:00Piotrkowianin Piotrków - Kalisz -:-
20:00Azoty-Pulawy - Wybrzeze Gdansk -:-
20:00MMTS Kwidzyn - Legionowo -:-
20:00Unia Tarnow - Zabrze -:-
POLEN: I Liga Vrouwen
18:30Jutrzenka Plock V - SMS ZPRP Plock V -:-ROEMENIË: Liga Nationaal Vrouwen
16:30Mioveni V - CSM Bucuresti V -:-17:00Dunarea Braila V - Baia Mare V -:-
ROEMENIË: Romanian Cup
14:00Iasi - Dinamo Bucuresti -:-15:00Steaua Boekarest - Suceava -:-
17:00Medgidia - CSM Bucuresti -:-
17:00Potaissa Turda - CSM Constanta -:-
RUSLAND: Russian Cup
14:30Dynamo Sungul - CSKA Moscow -:-17:00Chekhovskiye Medvedi - Akbuzat -:-
RUSLAND: Superleague Vrouwen - Verliezersronde
16:00Adyif V - Dinamo-Sinara V -:-17:00Stavropol V - Luch V -:-
SLOVENIË: Slovenian Cup
18:30Krka - Celje -:-SPANJE: Copa del Rey
19:00Agustinos Alicante - Guadalajara -:-20:30Eivissa - Benidorm -:-
SPANJE: División de Honor Vrouwen
20:00Elda V - Elche Mustang V -:-20:30BM Granollers V - Beti-Onak V -:-
TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
19:00Jicin - Malomerice -:-19:00Strakonice - Hranice -:-
TURKIJE: Superlig Vrouwen
13:00Tekirdag V - Yalikavak V -:-ZUID-KOREA: H League
10:00Hanam - Doosan -:-12:00SK Hawks - Chungnam Athletic -:-
ZWEDEN: Handbollsligan
19:00Alingsås - Malmo -:-19:00Aranas - Amo HK -:-
19:00Hammarby - Savehof -:-
19:00Karlskrona - Lugi -:-
19:00Kristianstad - Guif -:-
19:00Ystads IF - Hallby -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
19:00Helsingborg - IFK Ystads -:-ZWITSERLAND: NLA
19:00Pfadi Winterthur - Bern -:-19:30St. Gallen - Kreuzlingen -:-
19:30Suhr - Kadetten -:-
19:30Thun - Zürich -:-
20:30Geneve - Kriens -:-
ZWITSERLAND: SPL Vrouwen - Winnaarsronde
18:45Kreuzlingen V - Winterthur V -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.