REFRESH

Handbal » Morgen » Alle Wedstrijden

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

19:00Holstebro - Ringsted -:-
19:30Kolding - Skjern -:-
19:30Lemvig - Skanderborg -:-
19:30Mors - GOG -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

19:30Skive - Tønder -:-
19:45Skaering - Odense -:-

DENEMARKEN: Bambusa Kvindeligaen Women

19:00Herning-Ikast V - Holstebro V -:-

DENEMARKEN: 1.Division Women

18:30Ringkøbing V - Hadsten V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

19:30Thuringer V - Leverkusen V -:-

EUROPA: MOL Liga Women

17:30UitgesteldHK Hodonin V - Dunajska Streda V -:-

FRANKRIJK: Lidl Starligue

20:00UitgesteldAix - Ivry -:-
20:00Chartres - Toulouse -:-
20:00Dunkerque - Cesson -:-

FRANKRIJK: Proligue

20:15Strasbourg - Billere -:-

FRANKRIJK: Division 1 Women

18:00Paris 92 V - Chambray Touraine V -:-
20:00Dijon V - Fleury Loiret V -:-

ISRAËL: Division 1

13:00UitgesteldMK Beer Sheva - Hapoel Le Zion -:-
14:00UitgesteldHapoel Kiriyat - Maccabi Dimona -:-
14:00UitgesteldMaccabi Le Zion - Hapoel Ashdod -:-
14:00UitgesteldMaccabi Tel Aviv - Maccabi Avishai Motzkin -:-
14:00UitgesteldRamat Hasharon - Nes Tziona -:-
14:00UitgesteldRehovot - Bnei Herzliya -:-

LETLAND: SynotTip Virsliga

18:30Celtnieks Riga - Jurmalas -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

17:00UitgesteldButel Skopje - Prilep -:-
17:00UitgesteldGolden Art KL7 - Astraion Strumica -:-
17:00UitgesteldMladost 1977 - Rabotnicki -:-
17:00UitgesteldOhrid - Junior KV -:-
17:00UitgesteldRadovis - Struga -:-
17:00UitgesteldTikvesh - Met. Skopje -:-
19:00Junior KV - Astraion Strumica -:-
19:00Struga - Golden Art KL7 -:-
19:00UitgesteldTinex Prolet Skopje - Ohrid -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague Women

14:30Shampion V - Struzanka V -:-
15:00Kumanovo V - Despina V -:-
17:00Cair V - Spartak V -:-
19:30Kuzman Vardar V - Kometal GP V -:-
19:30Ovce Pole V - Gevgelija V -:-

OOSTENRIJK: HLA

18:30West Wien - Handball Tirol -:-

POLEN: Superliga

19:30Piotrkowianin Piotrków - Stal Mielec -:-

ROEMENIË: Liga Nationaal

10:00Botosani - Potaissa Turda -:-
10:00Resita - Suceava -:-
12:45Bacau - Vaslui -:-
12:45Calarasi - Steaua Boekarest -:-
15:30CSM Bucuresti - Dinamo Bucuresti -:-
15:30Dobrogea Sud - CSM Fagaras -:-
17:25Minaur Baia Mare - Timisoara -:-
18:15CSM Focsani - Buzau -:-

TURKIJE: Superlig

16:00Koycegiz Belediye - Goztepe -:-

ZWEDEN: Handbollsligan

19:00Helsingborg - Alingsås -:-
19:00Kristianstad - Guif -:-
20:00Onnered - Malmo -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00Karlskrona - Karra -:-

ZWEDEN: SHE Women

18:00Önnereds V - Vasteras V -:-
19:00H 65 Hoor V - Kristianstad V -:-
19:00Lugi V - Kungalvs V -:-
19:00Savehof V - Boden V -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

19:21Karra V - Helsingborg V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.