REFRESH

Handbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

BELGIË: Division 1

20:15Houthalen - Eynatten-Raeren 23:31
20:15Kortrijk - Tournai 26:25
20:15Merksem - Vise 2 30:25
20:15Sasja KV - Gent 32:33

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

18:00Gracanica - Sloga Doboj 26:23
19:00Drina - Vogosca 31:28
19:00Izvidac - Iskra 42:32
19:00Maglaj - Sloboda Tuzla 20:18
19:00MRK Sloga - Brcko 33:27
20:00Gorazde - Konjuh 22:37
20:00Leotar - Bosna Visoko 28:26

BULGARIJE: A RHG

13:00Lokomotiv Varna - Lokomotiv Gorna 28:23
16:00Spartak Varna - Haskovo 37:22

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

14:00Aalborg - GOG 32:26
14:30Lemvig - Skjern 27:24

DENEMARKEN: 1e Divisie

14:30FIF - Sydhavsøerne 23:27
15:00HOJ - Midtjylland 21:23

DENEMARKEN: 1.Division Women

14:00Hadsten V - DHG V 28:28
14:00Ringsted V - Saeby V 34:24
15:00Gudme HK V - Stjernen V 26:24
15:00Sønderjyske V - Rodovre V 29:23

DUITSLAND: Bundesliga

20:30Wetzlar - Stuttgart 27:28

DUITSLAND: 2. Bundesliga

19:15Hamm-Westfalen - Dormagen 32:29
19:30Eisenach - N-Lubbecke 24:26
19:30Huttenberg - Elbflorenz 32:27
20:00Konstanz - Gummersbach 24:30

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

17:00Zwickau V - HSG Freiburg V 26:17
17:30Rodertal V - Werder Bremen V 34:27
17:30TuS Lintfort V - Kirchhof V 32:29
18:45Wuppertal V - Fuchse Berlin V 25:26
19:00Halle-Neustadt V - Waiblingen V 28:28
19:00Rosengarten V - Nord Harrislee V 36:20

EUROPA: Baltic League

16:00Riihimäen Cocks (Fin) - Dragunas Klaipeda (Ltu) 34:25

EUROPA: SEHA Liga

15:00Vojvodina (Srb) - Presov (Svk) 23:22

EUROPA: MOL Liga Women

18:00Most V - Slavia Praag V 32:25

EUROPA: BENE-League

19:00Eurotech/Bevo - Bocholt 30:30
19:00Houten - Hurry-Up 26:38
19:00Limburg Lions - Hasselt 27:25
20:15Vise - Tongeren 28:28
20:30Nelo - Haacht 36:22

FINLAND: SM Liga

16:15SIF - BK-46 25:32

FINLAND: SM Liga Vrouwen

15:00GrIFK V - HIFK V 22:30
15:15Dicken V - SIF V 34:21
16:30KyIF V - Atlas V 27:22

FRANKRIJK: Coupe de France

20:00GFCA - Istres 37:30
20:30Dijon - Nimes 25:32
20:30Frontignan - St. Raphael 26:36
20:45Sarrebourg - Dunkerque 29:32

GRIEKENLAND: A1

16:00Diomidis Argous - Drama 39:24
17:00Faiakas Corfu - Pylaias 26:29
17:45Aris - Olympiacos SFP 19:39
19:00Ionikos - A.S.E. Douka 22:20

HONGARIJE: NB I

18:00Dabas - Vaci 34:21
18:00Eger - Komloi 22:24
18:00Ferencvaros - Csurgoi 24:22
18:00Gyongyosi - Tatabanya 29:31
19:30Veszprem - Szeged 29:28

IJSLAND: Olis Deildin

17:00IBV Vestmannaeyjar - Fram 23:23
17:00IR Reykjavik - Selfoss 29:31
18:30Haukar - KA 28:22
19:00Afturelding - Stjarnan 30:30

IJSLAND: Olis Deild Women

15:00Fram V - Valur V 24:19
17:00Afturelding V - Stjarnan V 21:31
17:00Ka Thor V - Haukar V 21:27

ITALIË: Serie A

18:00Fondi - Siena 27:28
18:30Sassari - Fasano 37:32
18:30Trieste - Pressano 18:21
19:00Eppan - Gaeta 29:26
19:00Meran - Conversano 24:30
20:30Cassano - Brixen 34:33
20:30Cologne - Bozen 25:38

ITALIË: Serie A Women

17:00Oderzo V - Jomi Salerno V 27:17
18:30Casalgrande Padana V - Leno V 32:20

KROATIË: Premijer Liga

18:00Dubrovnik - Bjelovar 35:27
18:30Dubrava - Porec 30:28
19:15Varazdin - Vinkovci 26:26

KROATIË: 1. HRL Women

16:30Lok. Zagreb V - Dalmatinka V 26:20
18:00Murvica V - Osijek V 25:34
19:00Bjelovar V - Koka V 23:21
20:00Virovitica V - Zrinski V 35:34

LETLAND: SynotTip Virsliga

12:00Vainode - Latgols 26:24
18:00HK Ogre/Miandum - Dobeles Tenax 28:36

LUXEMBURG: AXA League

20:15Berchem - Schifflange 41:12
20:15Diekirch - HB Petange 21:23
20:15Differdange - Esch 26:32
20:15Dudelange - Kaerjeng 33:29

MALTA: 1st Division

15:30La Salle - Hamrun 29:29
17:00Kavallieri - Luxol 31:28

MONTENEGRO: Prva liga

18:00Mornar - Partizan Tivat 35:32

NEDERLAND: Eredivisie

19:15Aalsmeer 2 - Quintus 26:24
20:40Arnhem - KRAS/Volendam 2 40:27
20:45Havas - Hellas 25:33
20:45Hercules - Waalwijk 28:24
20:50Limburg Lions 2 - Smezo/BFC 25:25
21:00Emmen - Olympia 89 35:23

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:00Deurningen V - HandbaL Venlo V 19:34
19:00JuRo Unirek V - Westfriesland SEW V 31:21
19:30Amsterdam V - Voorwaarts V 35:22
20:15Quintus V - Vlug en Lenig V 32:25

NOORD-MACEDONIË: Superleague

16:00Met. Skopje 2 - Radovis 27:32
18:00Ohrid - Vardar Junior 33:18
18:30Tinex Prolet Skopje - Pelister 36:26

NOORD-MACEDONIË: Superleague Women

11:30Vardar SCBT V - Alushovski V 55:25
17:00Cair V - Struzanka V 27:32

NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen

16:00Naerbo - Runar 33:25

NOORWEGEN: 1e Divisie

15:00Charlottenlund - Lillestrøm 23:35

NOORWEGEN: 1e Divisie Vrouwen

16:00Haslum V - Charlottenlund V 30:19

OEKRAÏNE: Superleague

09:00Donbas Mariupol - Portovik 48:32
10:30ZTR Burevisnik - Odessa 24:26

OOSTENRIJK: HLA

19:00Krems - Schwaz 29:22
19:00Linz - HSG Graz 29:29
19:00SC Ferlach/T. - Alpla HC Hard 23:23
19:00West Wien - Barnbach/K. 33:27

OOSTENRIJK: OHB Cup Women

16:00St. Polten V - Hollabrunn V 25:21
18:00Bregenz V - Dornbirn/Schoren V 29:30
18:30Korneuburg V - Atzgersdorf V 17:39

POLEN: Superliga

13:00MMTS Kwidzyn - Chrobry Glogow 25:26
13:00Wybrzeze Gdansk - Azoty-Pulawy 25:26
16:00Vive Kielce - Szczecin 45:28
18:30Kalisz - Stal Mielec 26:20

POLEN: I Liga

16:00SMS ZPRP Gdansk - Ciechanow 30:29
17:00Gwardia Koszalin - Koscierzyna 37:19
17:00Wejherowo - USAR Kwidzyn 30:36
18:00Azoty-Pulawy II - Konskie 24:29
18:00GKS Zukowo - Mazur Sierpc 29:26
18:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan 30:32
18:00Olimpia Piekary - Gorzów Wlkp. 31:32
18:00Ostrow Wielkopolski - Lodz 34:30
18:00Przemysl - Biala Podlaska 26:25
18:00Real Astromal Leszno - Ol.Grodkow 29:24
18:00Wielun - KS Forza Wroclaw 24:23
20:00Warszawa AZS - ZPRP Kielce 29:21

PORTUGAL: Andebol 1

16:00Sporting - Benfica 26:21
18:00Madeira - Boa Hora 33:17
19:00Aguas Santas - Boavista 24:22
19:00Avanca - Maia-Ismai 33:30
19:00Gaia - ABC Braga 28:27
19:00Vitoria - Porto 17:22
20:00Belenenses - SC Horta 41:28

PORTUGAL: 1a Divisao Women

16:15CALE V - Alavarium V 18:32
17:30Benfica V - Juvelis V 32:21
18:00CS Madeira V - Maiastars V 27:18
19:00Assomada V - Barros V 22:27
19:00Colegio de Gaia V - Alpendorada V 42:21
20:00Madeira V - Uminho V 34:23

ROEMENIË: Romanian Cup

17:00Sighisoara - Buzau 24:39

RUSLAND: Superleague

14:00Taganrog - Akbuzat 21:20

SERVIË: Superliga

18:00Kikinda - Rudar Kostolac 28:25
18:00Novi Pazar - Zeleznicar 26:26
18:00Pancevo - Obilic Beograd 36:32
19:00Samot - Spartak Vojput 21:21

SLOVENIË: 1. NLB Liga

18:00Maribor - Ribnica 25:26
19:00RD Izola - Jeruzalem Ormoz 23:26
20:00Loka - Koper 26:30
20:30Krka - Gorenje 33:37

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Kosice - Sala 30:25
18:00SKP Bratislava - Hlohovec 29:32
18:00Topolcany - Povazska Bystrica 18:29

SPANJE: Liga ASOBAL

11:00Nava - CD Bidasoa Irun 18:27
17:00Morrazo Cangas - Huesca 23:19
18:00BM Sinfin - Anaitasuna 29:32
18:00Puerto Sagunto - Granollers 28:25
19:00La Rioja - Atl. Valladolid 32:28
19:30Ademar - Puente Genil 35:27
19:30Cuenca - Guadalajara 28:23

SPANJE: Division de Honor Plata

16:30Barcelona II - Cisne 33:34
18:00Ciudad Real - Villa de Aranda 25:21
18:30Antequera - Zamora 25:16
19:00Cordoba - Malaga 25:21
19:00Novas - Torrelavega 31:24
19:30Amenabar - Palma del Rio 24:26

TSJECHIË: Extraliga

10:00Hranice - Malomerice 27:18
10:30Karvina - Jicin 28:20
17:00Lovosice - Zubri 30:25

TURKIJE: Superlig Women

13:15Mardin V - Izmir V 25:21
14:00Gorele BSK V - Pazarspor V 52:21
14:00Yalikavak V - Yenimahalle V 31:29

ZWEDEN: Handbollsligan

16:00IFK Ystads - Skövde 28:29

ZWEDEN: Allsvenskan

16:00Karlskrona - Tyreso 24:27
16:00Rimbo - Amo HK 39:27

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Helsingborg V - Eskilstuna V 36:18
14:00Tyresö HF V - Drott Halmstad V 28:28
15:00Hellton V - Karra V 25:26

ZWITSERLAND: NLA

18:00Kriens - Pfadi Winterthur 27:25
18:00Zürich - TV Endingen 38:22
20:15Basel - Kadetten 24:29

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.