REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: African Championship - 5de-8ste plaats

16:00DR Congo - Gabon -:-
16:00Kaapverdië - Marokko -:-

AFRIKA: African Championship - Wedstrijden om plaatsing

18:00Guinee - Congo -:-

AZIË: Asian Championship - 5de-8ste plaats

12:00Saoedi-Arabië - Koeweit -:-
14:00Verenigde Arabische Emiraten - Iran -:-

AZIË: Asian Championship - Losers stage

08:00Hong Kong - Irak -:-
10:00Australië - Nieuw-Zeeland -:-

AZIË: Asian Championship - Play-offs

16:00Japan - Zuid-Korea -:-
18:00Qatar - Bahrein -:-

BELGIË: Division 1 - Kampioenspoule

20:15Merksem - Tournai -:-

BELGIË: Division 1 - Losers stage

16:00Sasja KV - Eynatten-Raeren -:-
20:15Gent - Vise 2 -:-

BULGARIJE: A RHG

13:00NSA Sofia - Chardafon Gabrovo -:-
15:00Lokomotiv Varna - Dobrudja -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

14:00Ajax København - Odder -:-
15:00Sydhavsøerne - Midtjylland -:-

DENEMARKEN: 1.Division Women

15:00Gudme HK V - Vendsyssel V -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

18:00Kurpfalz Baren Ketsch V - Blomberg-Lippe V -:-
19:00Göppingen V - Neckarsulmer V -:-
19:30Metzingen V - Buxtehuder SV V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

17:00Zwickau V - TuS Lintfort V -:-
17:30Rodertal V - Rosengarten V -:-
19:00Halle-Neustadt V - Nurtingen V -:-
19:30Fuchse Berlin V - Solingen V -:-
19:30Werder Bremen V - Nord Harrislee V -:-
20:00HSG Freiburg V - Kirchhof V -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap - 5de-6de plek

16:00Duitsland - Portugal -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap - Play-offs

18:30Slovenië - Noorwegen -:-

EUROPA: Champions League - Vrouwen

14:00Ramnicu Valcea V - Ljubljana V -:-
14:15Kristiansand V - Esbjerg V -:-
15:00Metz V - Rostov V -:-
16:00Ferencvaros V - CSM Bucuresti V -:-
19:00Buducnost V - Savehof V -:-

EUROPA: EHF Cup - Vrouwen

14:00Herning-Ikast V (Den) - Bietigheim V (Ger) -:-
14:00Togliatti V (Rus) - Storhamar V (Nor) -:-
17:00AfgelastBrasov V (Rou) - Odense V (Den) -:-

EUROPA: Baltic League

15:00Polva Serviti (Est) - Riihimäen Cocks (Fin) -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Pisek V - Sporta Hlohovec V -:-
16:00Dunajska Streda V - Zlin V -:-
17:30Presov V - HK Hodonin V -:-
18:00Banovce V - Michalovce V -:-
18:00Poruba V - Sala V -:-

FINLAND: SM Liga

15:00BK-46 - PIF -:-
15:00GrIFK - SIF -:-

FINLAND: SM Liga Vrouwen

12:30GrIFK V - SIF V -:-
13:30Dicken V - Atlas V -:-

GRIEKENLAND: A1

17:00Aris - Aeropos Edessas -:-
19:00Faiakas Corfu - AEK Athens -:-
19:00Olympiacos SFP - A.S.E. Douka -:-

HONGARIJE: NB I Women

18:00MTK Budapest V - Vaci V -:-

IJSLAND: Olis Deild Women

15:00Fram V - Kopavogs V -:-
17:00IBV V - Ka Thor V -:-
19:00Valur V - Stjarnan V -:-

ITALIË: Serie A

18:00Fondi - Cologne -:-
18:00Siena - Eppan -:-
19:00Bozen - Cassano -:-
19:00Conversano - Sassari -:-
19:00Fasano - Trieste -:-
20:00Gaeta - Meran -:-
20:00Pressano - Brixen -:-

ITALIË: Serie A Women

16:30Jomi Salerno V - HAC Nuoro V -:-
18:00Oderzo V - Cassano V -:-
18:30Mestrino V - Casalgrande Padana V -:-
19:00Brixen V - Leno V -:-

KROATIË: 1. HRL Women

17:30Sesvete V - Zrinski V -:-
18:30Lok. Zagreb V - Umag V -:-
19:00Virovitica V - Murvica V -:-

LITOUWEN: Lietuvos Lyga

13:00SM Dubysa - Alytaus -:-
13:15Granitas Kaunas - Vilnius -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:00Westfriesland SEW V - KRAS/Volendam V -:-
20:00Amsterdam V - Borhave V -:-
20:00JuRo Unirek V - Deurningen V -:-
20:00Quintus V - Voorwaarts V -:-
20:00Vlug en Lenig V - HandbaL Venlo V -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie

16:00Charlottenlund - Kristiansand -:-

OOSTENRIJK: WHA Vrouwen

18:00Eggenburg V - Wr. Neustadt V -:-
18:00Feldkirch V - Dornbirn/Schoren V -:-
19:00MGA Handball V - Atzgersdorf V -:-
19:00Stockerau V - Ferlach/Feldkirchen V -:-

POLEN: Polish Cup

18:00Ostrowiec - Azoty-Pulawy -:-

POLEN: Supercompetitie Vrouwen

17:00Kobierzyce V - Jaroslaw V -:-
17:00Koszalin V - Start Elblag V -:-
17:00Piotrcovia V - Ruch Chorzów V -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

16:00Juvelis V - Alavarium V -:-
18:00CS Madeira V - CALE V -:-
18:30Uminho V - Benfica V -:-
19:00Alpendorada V - Barros V -:-
19:00Assomada V - Maiastars V -:-
19:00Madeira V - Colegio de Gaia V -:-

ROEMENIË: Liga Nationaal Vrouwen

10:00CSM Slatina V - HCM Slobozia V -:-
17:00Brasov V - Rapid Bucuresti V -:-

SLOVENIË: 1e Liga Vrouwen

17:00ZRD Litija V - Krka V -:-
20:00Ajdovscina V - Aklimat Ptuj V -:-
20:00Koper V - Velenje V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Kosice - Presov -:-

SPANJE: Division de Honor Plata

16:30Barcelona II - Alcobendas -:-
18:00Sarria - Cordoba -:-
18:30Torrelavega - Villa de Aranda -:-
19:30Amenabar - Zamora -:-
20:30Teucro - Malaga -:-

SPANJE: División de Honor Vrouwen

18:00Alcobendas V - La Calzada V -:-
19:00Malaga V - Elche Mustang V -:-
19:00Zuazo Barakaldo V - Porrino V -:-
21:00Gran Canaria V - BM Granollers V -:-

WERELD: Club Friendly Women

13:30Kumanovo V - Jagodina V -:-

WERELD: South and Central American Championship

23:00Uruguay - Brazilië 14:31
19:00Chili - Bolivia -:-
21:00Uruguay - Paraguay -:-
23:00Brazilië - Argentinië -:-

WIT-RUSLAND: Division 1

14:00Gomel - Masheka -:-

ZUID-KOREA: 1st League Women

06:20Gyeongnam DC V - Incheon City V 27:25
08:10Busan V - Gwangju City V -:-

ZWEDEN: SHE Women

14:00Skara V - Boden V -:-
15:00H 65 Hoor V - Skovde V -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Karra V - Tyresö V -:-
15:00Eslov V - Nacka V -:-
15:00Hallby V - Kristianstad V -:-
15:00Hellton V - Helsingborg V -:-

ZWITSERLAND: SPL Vrouwen

18:00Albis Foxes V - Kreuzlingen V -:-
18:00Bruhl V - Winterthur V -:-
18:00HV Herzogenbuchsee V - Zug V -:-
18:00Thun V - Nottwil V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.