REFRESH

Handbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

16:30Slavija - Borac -:-

BULGARIJE: A RHG

13:30Dobrudja - Osam Lovech -:-
14:30Chardafon Gabrovo - Pirin -:-

DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen

14:00Fredericia - Mors -:-
15:00Sønderjyske - Bjerringbro/Silkeborg -:-

DENEMARKEN: 1e Divisie

16:00Tønder - Odder -:-
16:45Roskilde - Skaering -:-
19:00Skive - Skovbakken -:-

DENEMARKEN: 1.Division Women

14:30Roskilde V - Saeby V -:-
15:00Ringkøbing V - Vendsyssel V -:-

DUITSLAND: Bundesliga

13:30Hannover-Burgdorf - Fuchse Berlin -:-
16:00Erlangen - Leipzig -:-
16:00Kiel - Minden -:-
16:00Nordhorn-Lingen - Lemgo -:-
16:00Rhein-Neckar - Göppingen -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

17:00Hamburg - Emsdetten -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

16:00Leipzig V - Solingen V -:-

EUROPA: MOL Liga Women

15:00Presov V - Sporta Hlohovec V -:-
18:00Banovce V - Dunajska Streda V -:-
18:00Poruba V - Zlin V -:-

FINLAND: SM Liga

14:00HIFK - Dicken -:-

FRANKRIJK: Coupe de France

16:00Angers - Nantes -:-
16:00Annecy CSAV - Montpellier -:-
16:00Caen - Billere -:-
16:00Cherbourg - Toulouse -:-
16:00Lyon - Chambery Savoie -:-
16:00Val d'Oise - Selestat -:-
17:00Pontault - PSG -:-

GRIEKENLAND: A1

12:00PAOK - Aeropos Edessas -:-
16:00AEK Athens - Filippos Veria -:-

IJSLAND: Olis Deildin

18:30Fjolnir - Kopavogur -:-

IJSLAND: Olis Deild Women

15:00IBV V - Kopavogs V -:-

ITALIË: Serie A Women

15:30Cassano V - HAC Nuoro V -:-

KROATIË: Premijer Liga

19:00Gorica - Umag -:-
19:00Sesvete - Zamet -:-

KROATIË: 1. HRL Women

18:30Split 2010 V - Sinj V -:-
19:00Dugo Selo V - Umag V -:-

LETLAND: SynotTip Virsliga

17:00Dobeles Tenax - ASK/LSPA -:-

MALTA: 1st Division

11:30Valletta - HMS -:-
13:00Aloysians - Swieqi -:-

MONTENEGRO: Prva liga

17:00Danilovgrad - Komovi -:-
19:00HC Rudar - Lovcen -:-
19:00Jedinstvo - Budvanska -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

13:30Borhave V - KRAS/Volendam V -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague Women

13:30Pelister V - Gevgelija V -:-
17:00Kumanovo V - Spartak V -:-
18:00Ovce Pole V - Metalurg Skopje V -:-

NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen

18:00Baekkelaget - Follo -:-
18:00Drammen - Fyllingen -:-
18:00Haslum HK - Arendal -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie

18:00Notteroy - LFH09 Lillehammer -:-
18:00Sandnes - Fjellhammer -:-
18:00Stavanger - Kristiansand -:-
19:00Viking TIF - Sandefjord TIF -:-

NOORWEGEN: 1e Divisie Vrouwen

13:00Volda V - Ålgård V -:-
16:00Larvik V - Flint V -:-
18:00Fyllingen V - Forde V -:-
18:00Skrim V - Grane Arendal V -:-

OEKRAÏNE: Superleague

18:00ZTR Zaporozhye - Motor -:-

OOSTENRIJK: OHB Cup

14:00Funfhaus - Hollabrunn -:-
17:00HIB Graz - St. Pölten -:-
17:00Juri Union Leoben - Aon Fivers II -:-
18:00Atzgersdorf - Voslauer -:-
18:00Bruck - Trofaiach -:-
19:00HCK59 - Tulln -:-

OOSTENRIJK: OHB Cup Women

15:00Graz V - Perchtoldsdorf V -:-
15:00Stockerau V - Feldkirch V -:-
17:30Ferlach/Feldkirchen V - Wr. Neustadt V -:-
18:00Hypo NÖ V - Trofaiach V -:-
18:00MGA Handball V - Eggenburg V -:-

POLEN: Superliga

13:00Gwardia Opole - Zabrze -:-
16:00Zaglebie Lubin - Tarnow -:-
18:30Wisla Plock - Piotrkowianin Piotrków -:-

POLEN: I Liga

14:00Wisla Plock 2 - Legionowo -:-
17:00Meble Wojcik Elblag - Olsztyn -:-
17:00Ostrowiec - AZS UJK Kielce -:-
17:00Zamosc - Chrzanow -:-

PORTUGAL: 1a Divisao Women

13:00CS Madeira V - Uminho V -:-
16:00Benfica V - Barros V -:-
17:00Madeira V - Maiastars V -:-
18:30Alpendorada V - CALE V -:-
19:00Alavarium V - Colegio de Gaia V -:-
19:00Assomada V - Juvelis V -:-

ROEMENIË: Romanian Cup

10:00Alexandria - CSU Targu Jiu -:-
10:00Dinamo Bucuresti - Calarasi -:-
11:00Pitesti - Timisoara -:-
14:30CSM Focsani - Potaissa Turda -:-
16:00CSM Fagaras - Dobrogea Sud -:-

RUSLAND: Superleague

14:00Chekhovskiye Medvedi - Chelyabinsk -:-
15:00Stavropol - Perm -:-

SERVIË: Superliga

18:00Dubocica - Rode Ster Belgrado -:-
18:00Proleter - Partizan Beograd -:-

TSJECHIË: Extraliga

10:30Plzen - Brno -:-
17:00Frydek-Mistek - Koprivnice -:-

TURKIJE: Superlig Women

13:00Kastamonu V - Muratpasa V -:-

TURKIJE: Superlig

11:00Nilufer Bld. - Guneysu -:-
11:00Spor Toto - Antalyaspor -:-
12:30Beykoz Bld. - Izmir BB -:-
13:00MYK - Goztepe -:-

WERELD: Wereldkampioenschappen - Vrouwen

07:00Roemenië V - Rusland V -:-
07:00Servië V - Zuid-Korea V -:-
10:00Montenegro V - Japan V -:-
10:00Nederland V - Duitsland V -:-
12:30Noorwegen V - Denemarken V -:-
12:30Spanje V - Zweden V -:-

WERELD: Wereldkampioenschappen - Vrouwen - 13de-16de plaats

04:30Angola V - Frankrijk V -:-
04:30Hongarije V - Argentinië V -:-

WERELD: Wereldkampioenschappen - Vrouwen - 17de-20de plek

07:00Slovenië V - Brazilië V -:-
10:00Senegal V - D.R. Congo V -:-

WERELD: Wereldkampioenschappen - Vrouwen - 21de-24de plek

RustCuba V - Australië V 25:16
04:30Kazachstan V - China V -:-

WIT-RUSLAND: Division 1

13:00BGUFK Minsk - Kronon -:-
13:00Masheka - Meshkov Brest -:-
14:00Gomel - SKA Minsk -:-

ZWEDEN: Handbollsligan

15:00Lugi - Onnered -:-
15:00Redbergslids - Hallby -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

15:45Bodens - Torslanda -:-
16:15Skanela - Lindesberg -:-
16:30Linkoping - Kungalvs HK -:-
17:00Aranas - AIK Stockholm -:-
18:00Hammarby - Karra -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

14:00Skanela V - Eslov V -:-
14:30Aranas V - Hallby V -:-

ZWITSERLAND: NLA

16:00Suhr - Thun -:-
17:00St. Gallen - Bern -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.