m.FlashScore.nl

REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Kampioenen Cup

13:00Smouha - Petro -:-
15:30Mazembe - COSPN -:-

ARGENTINIË: Liga A

01:00La Union - Quimsa 83:74

AUSTRALIË: NBL

04:50Melbourne United - Perth Wildcats -:-

AZIË: ABL

08:00Formosa Dreamers - Malaysia Dragons -:-
13:00Alab Pilipinas - Wolf Warriors -:-

BELGIË: EuroMillions Basketball League

15:00Basic-Fit Brussels - Spotter Leuven -:-
15:00Mechelen - Okapi Aalstar -:-
advertentie

BELGIË: Top Division Women

15:00Sint-Katelijne-Waver V - Laarne V -:-
15:30Charleroi V - Namur V -:-

CANADA: NBL

01:00London - Sudbury 124:107
18:30St. John's Edge - Windsor -:-
19:00Halifax - Saint John Riptide -:-
20:00London - KW Titans -:-

CANADA: U Sports

01:00Dalhousie - UNB -:-
01:00Saint Marys - Memorial 113:65
01:00StFX - Cape Breton 99:104
01:00UPEI - Acadia 91:85
02:00Bishop's - Concordia -:-
02:00Carleton - Laurentian -:-
02:00Lakehead - Brock -:-
02:00Laval - UQAM -:-
02:00Ryerson - Queens -:-
02:00Toronto - York -:-
02:00University of Ottawa - Nipissing -:-
20:00Saint Marys - Memorial -:-

CANADA: U Sports - Play-offs

03:00Alberta - Lethbridge -:-
04:00Calgary - Winnipeg -:-
04:00UBC - UFV -:-

CHILI: LNB - Play-offs

23:00Las Animas - Ancud 72:77
00:00Temuco - Puente Alto 80:67
00:00U. De Concepcion - Leones Quilpue 95:90ot
01:45Valdivia - CD Puerto Varas -:-
00:00Espanol de Talca - Catolica 100:87
00:00Espanol de Talca - Catolica -:-

CHINA: CBA

13:00Xinjiang - Sichuan -:-

DENEMARKEN: Dameligaen - Eerste fase

14:00Stevnsgade V - Horsholm V -:-
16:00Vaerlose V - Herlev V -:-

DUITSLAND: Pro A

16:00Rostock - Heidelberg -:-
17:00Ehingen - Paderborn -:-

DUITSLAND: Pro B

16:00Dresden - Schwelm -:-
17:00Erfurt - Elchingen -:-
17:00Wedel - Itzehoe -:-

DUITSLAND: Beker

15:00Bamberg - Alba Berlijn -:-

DUITSLAND: DBBL Women

16:00Flippo V - TV Saarlouis V -:-
17:30Keltern V - Chemnitz V -:-

EUROPA: WBBL Women - Losers stage

15:00Saldus V - Audentese V -:-

FRANKRIJK: Leaders Cup

17:00JL Bourg - Strasbourg -:-

FRANKRIJK: LFB Women

15:00Landerneau Bretagne V - ESB Lille V -:-
15:30Flammes Carolo V - Landes V -:-
15:30La Roche V - Lattes Montpellier V -:-
15:30Lyon V - Union Hainaut V -:-
15:30Nantes V - Tarbes GB V -:-

GRIEKENLAND: Beker

16:00PAOK - Panathinaikos -:-

HONGARIJE: NB I. A Women

17:00PINKK-Pecsi V - MTK Boedapest V -:-

INDONESIË: IBL

07:00Stapac Jakarta - Prawira Bandung -:-
09:00NSH Jakarta - Satya Wacana -:-
12:00Satria Muda - Pelita Jaya -:-
14:00Hangtuah - Bima Perkasa Yogyakarta -:-

ISRAËL: Super Competitie

18:25Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem -:-
19:00Gilboa Galil - Hapoel Holon -:-
19:15Maccabi Ashdod - Ironi Nahariya -:-
19:30Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Rishon -:-
20:15Maccabi Tel Aviv - Bnei Herzliya -:-

ITALIË: A2 West

12:00Treviglio - Agrigento -:-
17:00Legnano - Leonis Roma -:-
18:00Biella - Bergamo -:-
18:00Siena - Scafati -:-
18:00Tortona - Casale Monferrato -:-
18:00Virtus Cassino - Trapani -:-

ITALIË: A2 East

18:00Bakery Piacenza - Forli -:-
18:00Baltur Cento - Udine -:-
18:00Cagliari - Verona -:-
18:00Ferrara - Jesi -:-
18:00Fortitudo Bologna - Assigeco Piacenza -:-
18:00Poderosa Montegranaro - Roseto -:-
18:00Ravenna - Imola -:-
18:00Treviso - Mantova -:-

ITALIË: Beker

18:00Cremona - Brindisi -:-

ITALIË: Serie A1 Women

18:00Empoli V - Ragusa V -:-
18:00Lucca V - Schio V -:-
18:00San Giovanni V - Fixi Piramis Torino V -:-
18:00San Martino V - Broni V -:-
18:00Venezia V - Battipaglia V -:-

KOSOVO: Superliga

19:00Golden Eagle Ylli - Z-Mobile Prishtina -:-

LITOUWEN: LKF Cup

13:00Lietkabelis - Neptunas -:-
16:40Zalgiris Kaunas - Rytas -:-

LITOUWEN: NKL - Kampioenspoule

14:00Telsiai - Klaipedos Neptunas -:-

MEXICO: LNBP

01:00Capitanes - Michoacan -:-
03:15Soles - Libertadores -:-
23:00Abejas - Panteras -:-
23:00Fuerza Regia - Correcaminos -:-
23:00San Luis - Laguneros -:-
00:00Huracanes - Mineros de Zacatecas -:-

NEDERLAND: DBL

16:00BAL Weert - Zwolle -:-

NOORWEGEN: BLNO

16:00Tromso - Ammerud -:-
18:00Bærum - Froya -:-

NOORWEGEN: Kvinneliga Vrouwen

15:30Sandvika V - Hoybraten V -:-

OEKRAÏNE: FBU Superleague

15:00Dnipro - Mykolaiv -:-

OEKRAÏNE: Superleague Women

10:00Frankivsk Halichina V - Kozachka Zaporozhye V -:-
11:00SBK Lviv V - Berdyansk V -:-
13:00Rivne V - Kyiv Basket V -:-
13:00Vinnytski Blyskavky V - Dynamo Kyiv V -:-

OOSTENRIJK: Zweite Liga

16:00Wagram - Celovec -:-
18:00Basket Flames - St. Polten -:-

OOSTENRIJK: AWBL Women

17:00Linz Wels V - Duches Klosterneuburg V -:-
16:00Basket Flames V - UBI Graz V -:-

POLEN: 1. Liga

16:00WKK Wroclaw - Bydgoszcz -:-
17:00Siedlce - Alstom Krakow -:-
19:00Slask Wroclaw - Poznań -:-

POLEN: Polish Cup

18:00Ostrow Wielkopolski - Gdynia -:-

PORTUGAL: Taca de Portugal

16:00Terceira - Esgueira -:-

ROEMENIË: Liga National Women - Tweede fase

10:00Targu Mures V - Rapid Bucuresti V -:-
15:00Agronomia Bucuresti V - Targu Secuiesc V -:-
16:00Olimpia Brasov V - Univ Arad V -:-
17:00Satu Mare V - Municipal Targoviste V -:-

RUSLAND: Premier League Women

08:00Novosibirsk V - Dynamo Moskou V -:-
13:00Ekaterinburg V - Enisey Krasnoyarsk V -:-
14:00Inventa Kursk V - Noginsk V -:-
14:00MBA Moscow V - Nadezhda V -:-
14:00Spartak Moscow V - Dynamo Kursk V -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

16:00Al-Hilal - Al Ahli -:-
16:00Al Ittihad - Al-Fateh -:-
16:00Al Nahdha - Al Ansar -:-
16:00Al Nasr - Ohod -:-
16:00Al Wehda - Al Salam -:-

SERVIË: Korac cup

17:00Partizan - Crvena zvezda -:-

SLOVENIË: Slovenian Cup

16:00Hopsi Polzela - KK Primorska -:-

SLOWAKIJE: Slovakia Cup

18:00Inter Bratislava - Levice -:-

SPANJE: LEB Oro

12:00Bilbao - Leyma Coruna -:-
18:00Iberojet Palma - Real Betis -:-

SPANJE: Spanish Cup

19:30Barcelona - Real Madrid -:-

SPANJE: Liga Femenina Women

12:00Sant Adria V - Al-Qazeres V -:-
13:30Zaragoza V - Cadi La Seu V -:-
18:00Uni Girona V - Lacturale Araski V -:-

TSJECHIË: ZBL Women

17:00Trutnov V - Teamstore Brno V -:-

TURKIJE: TBL

15:00Bursaspor - Akhisar Belediye -:-
15:00Edirne - Duzce Belediye -:-
15:00Selcuklu Basketbol - Artvin -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

13:00Haliliye - Tenis Eskrim Dagcilik -:-

TURKIJE: Beker

17:00Fenerbahce - Anadolu Efes -:-

TURKIJE: KBSL Women

12:00Besiktas V - Botas V -:-
12:00Cukurova V - Istanbul Univ. V -:-
14:00Fenerbahce V - Hatay V -:-

USA: NCAA

22:00Santa Clara - Pacific -:-
23:00Arkansas State - Texas Arlington 83:79
23:00East. Washington - Northern Colorado 88:78ot
23:00Gardner Webb - Winthrop 64:60
23:00Hartford - Vermont 75:77
23:00North Dakota St. - South Dakota St. 77:78
23:00Samford - UT Chattanooga 80:76ot
23:00San Jose State - UNLV 64:71
23:00SE Louisiana - Mcneese State 88:52
23:00St. Louis - La Salle 62:49
23:15New Orleans - Texas A&M-CC 68:58
23:30Char. Southern - Radford 53:52
23:30Lamar - Sam Houston St. 75:72
23:30Miss. Valley St. - Alcorn State 76:68
23:30Nebraska O. - IPFW 74:71
00:00Alabama State - Alabama A&M 68:62
00:00Duke - N.C. State 94:78
00:00Georgia - LSU 79:83
00:00Grambling St. - Texas Southern 85:86
00:00Hampton - High Point 81:86ot
00:00Rutgers - Iowa 69:71
00:00South Florida - Temple 69:70ot
00:00UCF Knights - Memphis 79:72
00:00Youngstown State - Illinois (Chi.) 81:73
00:30Jackson State - Prairie View A&M 66:79
00:30Norfolk State - N.Carolina Central 75:71ot
01:00Cleveland State - IUPUI -:-
01:00Columbia - Brown -:-
01:00Cornell - Yale -:-
01:00Elon - William & Mary -:-
01:00Kent State - Eastern Michigan -:-
01:00NC Wilmington - Hofstra -:-
01:00New Mexico - Fresno State -:-
01:00Pennsylvania - Harvard -:-
01:00Princeton - Dartmouth -:-
01:00San Diego State - Boise State -:-
01:00St. Francis (PA) - Robert Morris -:-
01:00UMKC - Cal St. Bakersfield -:-
01:00Wisc. Milwaukee - Oakland -:-
01:00Wofford - NC Greensboro -:-
01:30Eastern Kentucky - Murray State -:-
02:00Butler - Depaul -:-
02:00Californië - USC -:-
02:00Houston Baptist - Nicholls State -:-
02:00Illinois State - Bradley -:-
02:00Incarnate Word - Abilene Christian -:-
02:00Jacksonville St. - Tennessee State -:-
02:00James Madison - Delaware -:-
02:00Kentucky - Tennessee -:-
02:00La Lafayette - Louisiana Monroe -:-
02:00North Dakota - Oral Roberts -:-
02:00Savannah State - Florida A&M -:-
02:00UTRGV - Utah Valley -:-
02:00Washington State - Washington -:-
02:30Arkansas - Mississippi St. -:-
02:30Ark Pine Bluff - Southern -:-
02:30Nebraska - Northwestern -:-
02:30Tennessee Tech - Belmont -:-
03:00New Mexico State - Seattle -:-
03:00Weber State - Montana State -:-
03:05Idaho State - Montana -:-
04:00CS Northridge - CS Fullerton -:-
04:00Portland - San Francisco -:-
04:00San Diego - Gonzaga -:-
04:00Stanford - UCLA -:-
04:00UC Davis - Long Beach State -:-
04:00Utah Utes - Arizona State -:-
04:00Wyoming - Nevada -:-
04:05Portland State - Southern Utah -:-
04:05Sacramento State - Northern Arizona -:-
04:30Oregon State - Oregon -:-
05:00St. Marys (CA) - Pepperdine -:-
06:00UC Irvine - UC Santa Barbara -:-
07:00Hawaii - UC Riverside -:-
19:00Cincinnati - Wichita State -:-
19:00Maine - Albany -:-
19:00Michigan State - Ohio State -:-
20:00Canisius - Manhattan -:-
20:00East Carolina - Tulsa -:-
20:00Loyola MD - Lafayette -:-
20:00Monmouth (N.J.) - Marist -:-
20:00Niagara - Fairfield -:-
20:00Siena - Quinnipiac -:-
20:00St. Bonaventure - George Mason -:-
20:00St. Peters - Rider -:-
20:00Tulane - Houston -:-
21:00Creighton - Seton Hall -:-
22:00Evansville - Northern Iowa -:-
22:00Loyola (Ill). - Missouri State -:-
23:00St. Johns - Villanova -:-
00:00Boston College - Miami -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

15:00Surrey Scorchers - Sheffield Sharks -:-
16:00Plymouth Raiders - Worcester Wolves -:-
18:00Manchester Giants - Newcastle Eagles -:-
18:30Cheshire Phoenix - London Lions -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL Trophy

18:00Glasgow Rocks - London City Royals -:-

WERELD: Intercontinental Cup

19:00San Lorenzo - Austin Toros Spurs -:-
22:00AEK Athene - Flamengo -:-

ZUID-KOREA: KBL

07:00Mobis Phoebus - Anyang -:-
07:00Seoul Knights - Sonic Boom -:-
09:00Wonju DB - Goyang -:-

ZUID-KOREA: WKBL Women

09:00OK Savings Bank V - KB Stars V -:-

ZWEDEN: Superettan

16:00Djurgarden - Hogsbo -:-
17:00AIK Basket - IK Eos -:-

ZWEDEN: Basketligan Women

14:00Lulea V - Lund V -:-
16:00Sodertalje V - Visby V -:-
19:00Norrkoping V - Umea V -:-

ZWEDEN: Basketettan Women

12:00BG Lulea V - Ostersund V -:-
13:30Fryshuset Basket V - Norrort V -:-
16:00KFUM Uppsala V - Lidingö V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie