REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A

01:00Penarol - Estudiantes 92:72
01:00Platense - Hispano Americano 79:97
01:00Weber Bahia - La Union 87:82

ARGENTINIË: Torneo Super 20 - Play-offs

00:00San Lorenzo - Gimnasia 90:76
23:00Gimnasia - Instituto de Cordoba -:-

AUSTRALIË: NBL

07:30Adelaide 36ers - Brisbane Bullets 99:108
10:00Perth Wildcats - NZ Breakers 80:79

AUSTRALIË: WNBL Women

09:05Southside V - Adelaide Lightning V 81:69
09:05Townsville V - Melbourne Boomers V 68:79

BELGIË: Top Division Women

20:30Laarne V - Lummen V -:-
20:30Namur V - Braine V -:-
21:00Phantoms V - Mechelen V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Zrinjski Mostar - Vogosca Sarajevo 139:74
18:00Kakanj - Promo 68:62
2e KwartCapljina Lasta - Leotar Trebinje 35:32

BRAZILIË: NBB

00:00Rio Claro - Sao Jose 92:78
01:10Flamengo - Brasilia 94:77
16:50Paulistano - Franca 72:85
22:00Pinheiros - Mogi -:-

CANADA: NBL

00:00Island Storm - Moncton 113:115

CANADA: U Sports

01:00Acadia - UNB 68:91
01:00UPEI - StFX 94:69
02:00Brock - Ontario Univ. 98:56
02:00Lakehead - Laurentian 73:59
02:00Laurier - Algoma 97:42
02:00McMaster - Queens 95:97
02:00Ryerson - University of Ottawa 91:67
02:00Toronto - Carleton 64:87
03:00Manitoba - Regina 72:69
03:00Saskatchewan - Calgary 68:102
04:00MacEwan - UBC 67:104
04:00Mount Royal - UFV 82:86
05:00Trinity Western - Alberta 68:113
05:00UBC Okanagan - Winnipeg 76:93
05:00UNBC - Brandon 74:76
05:00Victoria - Thompson Rivers 66:62
21:00Guelph - Windsor -:-
21:00Laurier - Algoma -:-
00:00McGill - Concordia -:-

CHILI: LNB

01:00Puente Alto - Catolica 86:70
00:00Las Animas - CD Puerto Varas -:-
00:00Puerto Montt - Valdivia -:-
00:00Quilicura - Leones Quilpue -:-
00:00Temuco - Ancud -:-
00:00U. De Concepcion - Deportes Castro -:-

CYPRUS: Division A

15:00AEL - Paralimni 79:63

DENEMARKEN: Basketligaen

14:00Kopenhagen - Amager 79:84
14:00Svendborg - Horsens 76:82
15:00Randers - Bakken Bears 96:84
15:30Herlev Wolfpack - Næstved 68:87

DENEMARKEN: Dameligaen - Eerste fase

13:00Wolfpack V - Lemvig V 71:63
14:00Aabyhoj V - Vaerlose V 69:60

DUITSLAND: BBL

4e KwartGiessen - Ludwigsburg 83:77
20:30Gottingen - Ulm -:-
20:30Hamburg - s.Oliver Wurzburg -:-

DUITSLAND: Pro A

2e KwartBremerhaven - Jena 38:43
1e KwartLeverkusen - Paderborn 10:8
1e KwartNurnberger - Rostock 10:7
1e KwartPS Karlsruhe - Ehingen 8:2
1e KwartSchalke 04 - Tubingen 5:8
1e KwartTrier - Kirchheim 2:2

DUITSLAND: Pro B

14:00Bayern 2 - Baunach 80:72
4e KwartFrankfurt 2 - BIS Baskets Speyer 75:74
2e KwartElchingen - Coburg 24:18
2e KwartOldenburg Juniors - Sandersdorf 29:29
1e KwartIserlohn - Dresden 7:11
1e KwartMunster - G. Dusseldorf 7:13
1e KwartSchwelm - Bernau 3:8
20:15TG Wurzburg - Oberhaching -:-

DUITSLAND: DBBL Women

17:30Heidelberg V - Keltern V 88:92ot
2e KwartMarburg V - XCYDE Angels V 21:24

EUROPA: ABA League

4e KwartCibona - Buducnost 71:78
20:00Partizan - Zadar -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Ogre - Tallinna Kalev 86:84
16:00Jurmala - VEF Riga 62:72
16:00Rapla - Tartu Ulikool 90:76
16:00Ventspils - Latvijas Universitate 97:76

EUROPA: WBBL Women

16:00Tallinn University V - TTT Riga V 66:88

FINLAND: Korisliiga Women

14:00Torpan Pojat Helsinki V - Lappeenranta V 73:69
14:00Vimpelin Veto V - Espoo Team V 68:75
16:00HyPo V - HBA V 68:88

FRANKRIJK: LNB

20:00Elan Bearnais - Chalons-Reims -:-
20:00Gravelines-Dunkerque - Dijon -:-
20:00JL Bourg - Le Portel -:-
20:00Le Mans - Nanterre -:-
20:00Limoges - Boulazac -:-
20:00Strasbourg - Orleans -:-
20:30Levallois - Monaco -:-

FRANKRIJK: Pro B

20:00Nancy - Vichy-Clermont -:-
20:00Nantes - Gries Oberhoffen -:-
20:00Poitiers - Fos-sur-Mer -:-
20:00Souffelweyersheim - Quimper -:-

FRANKRIJK: LFB Women

3e KwartLattes Montpellier V - Nantes V 61:38
20:00ESB Lille V - Lyon V -:-
20:00La Roche V - Bourges V -:-
20:00Union Hainaut V - Charnay Bourgogne Sud V -:-

GRIEKENLAND: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - Lavrio 67:65
14:30Iraklis - Larisa 83:67
14:30Kolossos Rhodes - Promitheas 73:70
14:30Rethymno - Panionios 73:61
16:45Peristeri - AEK Athene 73:77

GRIEKENLAND: A2

16:00Dafni Dafniou - Diagoras Driopideon 84:87
16:00Filippos Veroi - Apollon Patron 82:80ot
16:00Harilaos Trikoupis - Eleftheroupoli 83:82
16:00Koroivos - Anatolia 67:68
16:00Oiakas Nafpliou - Amyntas 74:57
16:00Pagrati - AS Karditsas 70:66
16:00Psychikou - Agriniou 77:72

GRIEKENLAND: A1 Women

17:00Kronos V - Olympiakos V 66:114

HONGARIJE: NB I. A

4e KwartKormend - Atomeromu Paks 80:76
18:00Szombathely - KTE-Duna 75:63
2e KwartKaposvari - OSE Lions 41:26

HONGARIJE: NB I. A Women

16:00Miskolc V - Vasas Csata V 99:69
17:00ZTE NKK V - PEAC-Pecs V 87:74
4e KwartAtomeromu Szekszard V - Euroleasing Sopron V 54:59
4e KwartCegledi V - Ujbuda BEAC V 63:58
4e KwartUNI Gyor V - PINKK-Pecsi V 77:75

ISRAËL: Super Competitie

2e KwartNes Ziona - Hapoel Holon 34:41

ITALIË: Lega A

20:30Sassari - Trento -:-
20:30Venezia - Virtus Bologna -:-
20:45Reggiana - Cantu -:-

ITALIË: A2 East

20:30Urania Milano - Orzinuovi -:-

ITALIË: A2 West

4e KwartLeonis Roma - NPC Rieti 58:65

ITALIË: Serie A1 Women

20:30Ragusa V - Schio V -:-

JAPAN: B.League

06:05Niigata - Akita 60:63
06:05Shiga - Shimane 71:64
07:05Alvark - Toyama 82:71
07:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa 93:98ot
07:05Hokkaido - Sun Rockers 76:82
07:05Utsunomiya Brex - Osaka 69:72
08:05Brave Thunders - Kyoto 94:51
09:05NeoPhoenix - Chiba 56:75
11:05Ryukyu - Yokohama 76:70

KAZACHSTAN: National League

14:00Kokshetau - Kaspiy Aktau 79:54

KOSOVO: Superliga

17:00Lipjani - Kalaja 77:97
2e KwartTrepca - Rahoveci 33:39

KROATIË: Premijer liga

4e KwartSonik Puntamika - Zabok 62:63
2e KwartSplit - Dubrava 42:24

LITOUWEN: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Siauliai 80:73
16:00Nevezis - Juventus 77:82
16:20Lietkabelis - CBet 76:62

MONTENEGRO: Prva A Liga

16:00Danilovgrad - Sutjeska 74:88
19:00All Stars - Lovcen Cetinje -:-
19:00Jedinstvo - Ibar Rozaje -:-

NEDERLAND: DBL

19:30UitgesteldZwolle - Den Helder -:-
19:45Rotterdam - Leeuwarden -:-
20:00Amsterdam - Den Bosch -:-
20:00BAL Weert - Groningen -:-

NEDERLAND: NBB Beker

19:30Zwolle - Leiden -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

16:00MZT Skopje 2 - Kozuv 78:101
17:30FMP Akademija - Euro Nickel 59:68
4e KwartGostivar - Vardar 65:56
4e KwartKumanovo - MZT Skopje 52:68
4e KwartPelister - Rabotnicki 83:81

OEKRAÏNE: Superleague Women

12:30Frankivsk Halichina V - Rivne V 90:67

OOSTENRIJK: Superliga - Kampioenspoule

17:30Wels - Kapfenberg 71:77
2e KwartKlosterneuburg - Oberwart 43:34

OOSTENRIJK: Zweite Liga

4e KwartCelovec - Raiders Tirol 88:69
4e KwartJennersdorf - Dornbirn Lions 69:75
1e KwartSalzburg - Worthersee Piraten 5:3

OOSTENRIJK: Superliga Women

1e KwartUBI Graz V - Linz-Enns V 5:4

POLEN: Energa Basket Liga

17:30Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard 110:84

POLEN: 1. Liga

17:00Poznań - Gornik Walbrzych 83:80ot
17:30Pogon Prudnik - Czarni Slupsk 72:89
17:30Poli. Opolska - Lancut 94:78
4e KwartKotwica Kolobrzeg - Pruszkow 91:65
4e KwartKsiezak Lowicz - Leszno 86:68

POLEN: Energa Basket Liga Women

17:00Wisla Can-Pack V - Torun V 74:52
17:10AZS Poznan V - Widzew Lodz V 69:78
4e KwartArka Gdynia V - Uniw. Gdanski V 91:83
4e KwartPolitech. Gdanska V - Gorzow V 64:84

PORTUGAL: LPB

16:00Benfica - FC Porto 80:69
16:00CAB Madeira - Vitoria 82:94
16:00Maia - Sporting CP 85:97
17:00Ovarense - Illiabum 91:87ot
3e KwartLusitania - Oliveirense 44:31
2e KwartGalitos - Terceira 38:44
22:30Esgueira - Barreirense -:-

QATAR: QBL

15:30Al Sadd - Al Khor 78:72
4e KwartAl Ahli - Al Wakrah 77:80

ROEMENIË: Divizia A - 7de-12de plek

16:00CSM Focsani - SCM Craiova 76:101
17:30Voluntari - CSM Medias 113:76

ROEMENIË: Divizia A - Kampioenspoule

16:00BC Timisoara - CSM Oradea 61:83
1e KwartDinamo Bucharest - Cluj Napoca 5:11

ROEMENIË: Liga National Women - Kampioenspoule

16:00Olimpia Brasov V - Satu Mare V 78:72
17:00FCC ICIM Arad V - Cluj Napoca V 61:47
17:30Municipal Targoviste V - Sfantu Gheorghe V 63:89

ROEMENIË: Liga National Women - Losers stage

16:00Targu Mures V - CSBT Alexandria V 61:59

RUSLAND: VTB Promo Beker

14:00Lokomotiv Kuban - Enisey 94:79

RUSLAND: Premier League Women

09:00Ekaterinburg V - Spartak Moscow V 97:46
13:00Nadezhda V - Novosibirsk V 82:60
14:00Dynamo Kursk V - Noginsk V 88:62

SERVIË: Prva Competitie

12:00OKK Belgrado - Tamis 88:86ot
13:00Mladost Admiral - Borac 90:107
4e KwartVrsac - Vojvodina Novi Sad 62:57
1e KwartKolubara - OKK Novi Pazar 5:2
20:00KK Dunav - Sloboda -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

1e KwartPodcetrtek - Rogaska 3:6

SLOVENIË: 1. SKL Women

20:15Triglav V - Grosuplje V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

4e KwartHandlova - Komarno 85:89
4e KwartZilina - Inter Bratislava 72:64
2e KwartSpisska Nova Ves - Prievidza 30:40

SLOWAKIJE: Extraliga Women

17:00Ruzomberok V - Piestanske Cajky V 57:56
18:00Samorin V - Banska Bystrica V 77:46

SPANJE: ACB

4e KwartMurcia - Fuenlabrada 81:61
4e KwartSan Pablo Burgos - Tenerife 52:70
20:30Barcelona - Real Betis -:-
20:30Joventut - Zaragoza -:-

SPANJE: LEB Oro

3e KwartGranada - Huesca 42:38
RustOviedo - Breogan 37:34
2e KwartAlmansa - Lleida 29:32

SPANJE: LEB Plata

18:00Barcelona B - Menorca -:-
18:00Marbella - Algeciras -:-
18:30Pardinyes - L'Hospitalet -:-
18:30Taldea - Tizona Burgos -:-
19:00La Roda - Benicarlo -:-
19:30Villarrobledo - Prat Joventut -:-
20:00Gijon - Zamora -:-
20:30Ponferrada - Moron -:-

SPANJE: Liga Femenina Women

18:00Ensino V - IDK Gipuzkoa V 70:61
3e KwartBembibre V - Al-Qazeres V 59:25
19:00Clarinos Tenerife V - Zaragoza V -:-
1e KwartQuesos El Pastor V - Campus Promete V 5:3
20:00Cadi La Seu V - Gernika Bizkaia V -:-
20:00Uni Girona V - RPK Araski V -:-

TSJECHIË: NBL

17:30Svitavy - Opava 90:70
4e KwartHradec Kralove - Ostrava 83:68
18:00Olomoucko - Brno 84:69
4e KwartPardubice - Kolin 82:73
4e KwartUSK Praag - Decin 88:68
4e KwartUsti n. Labem - Nymburk 75:91

TSJECHIË: Czech Cup Women

14:00KP Brno V - Zabiny Brno V 71:82
17:00Slavia Prague V - Hradec Kralove V 64:95

TURKIJE: Super Ligi

11:00Bahcesehir Kol. - Galatasaray 92:71
13:15Sigortam.net ITU - Tofas 80:91
15:30Bursaspor - Darussafaka 79:87
4e KwartBandirma - OGM Ormanspor 55:76

TURKIJE: TBL

14:00Mamak Bld. - Final Spor 73:71
15:00Akhisar Belediye - Socar Spor 77:81
15:00Fethiye Bld. - Anadolu Basket 99:91
15:00Gemlik - Konyaspor 74:77
15:00Yalova Bld. - Duzce Belediye 76:62

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

12:30Baskent Yenisehir - Gecit Spor 78:71
14:00Izmir BSB - Corlu 72:62
15:00UPS Spor - Kocaeli 70:91
16:00Nazilli - Ankara Kolejliler 63:60

TURKIJE: KBSL Women

11:00Elazig Il Ozel Idare V - Cankaya V -:-
12:00Adana BK V - Izmit Belediyespor V 96:79
12:00Ormanspor V - Canik Belediye V 115:66
14:00Botas V - Cukurova V 65:73

URUGUAY: Liga Uruguaya - Clausura

00:15Bigua - Hebraica y Macabi 88:95
00:15Malvin - Urunday 82:71
01:15Aguada - Nacional 87:67
01:16Atenas - Goes 0:20

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - Memphis Grizzlies 112:125
01:00Orlando Magic - Boston Celtics 98:109
01:30New York Knicks - Toronto Raptors 112:118
02:00Chicago Bulls - Sacramento Kings 81:98
02:00Miami Heat - Los Angeles Clippers 117:122
02:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 124:131
02:00New Orleans Pelicans - Denver Nuggets 106:113
02:00Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 140:111
02:30San Antonio Spurs - Phoenix Suns 99:103
04:30Golden State Warriors - Indiana Pacers 118:129
23:00Utah Jazz - Dallas Mavericks -:-

USA: NBA G League

01:00College Park Skyhawks - Lakeland Magic 109:111ot
01:00Delaware Blue Coats - Greensboro Swarm 134:95
01:00Long Island Nets - Maine Red Claws 114:118
02:00Memphis Hustle - Raptors 905 118:129
02:00Sioux Falls Skyforce - Rio Grande Valley Vipers 130:109
03:00Salt Lake City Stars - Stockton Kings 114:110ot
04:00Santa Cruz Warriors - Wisconsin Herd 106:116
21:30Agua Caliente Clippers - Northern Arizona Suns -:-
23:00South Bay Lakers - Fort Wayne Mad Ants -:-
23:00Westchester - Maine Red Claws -:-

USA: NCAA

00:30Buffalo - Kent State 66:70
01:00Brown - Yale 62:73
01:00Iona - Canisius 69:66
01:00Monmouth (N.J.) - Niagara 82:71
01:00Purdue - Wisconsin 70:51
01:00Quinnipiac - Fairfield 81:67
01:00Rider - St. Peters 70:66
01:00Siena - Marist 70:57
03:00Butler - Marquette 89:85ot
03:00Wright State - Northern Kentucky 95:63
18:00Auburn - Iowa State -:-
18:00La Salle - VCU Rams -:-
18:00Lehigh - Lafayette -:-
18:00Michigan - Illinois -:-
18:00North Carolina - Miami -:-
18:00Northeastern - Delaware -:-
18:00Syracuse - Pittsburgh -:-
18:00West Virginia - Missouri -:-
19:00Citadel - Furman -:-
19:00Detroit - Illinois (Chi.) -:-
19:00Providence - Villanova -:-
19:00UMBC Retrievers - Maine -:-
19:00VMI - Mercer -:-
19:30Navy - Army -:-
20:00Amerikaans - Colgate -:-
20:00Boston College - Virginia Tech -:-
20:00Coastal Carolina - Appalachian State -:-
20:00Depaul - St. Johns -:-
20:00Holy Cross - Boston University -:-
20:00Indiana State - Bradley -:-
20:00Louisville - Clemson -:-
20:00Miami (Ohio) - Eastern Michigan -:-
20:00Oklahoma - Mississippi St. -:-
20:00Pennsylvania - Temple -:-
20:00Rutgers - Nebraska -:-
20:00Texas - LSU -:-
20:00UMass - Duquesne -:-
20:00Winthrop - Presbyterian -:-
20:00Youngstown State - Wisc. Green Bay -:-
21:00Albany - Hartford -:-
21:00Cleveland State - Wisc. Milwaukee -:-
21:00Illinois State - Southern Illinois -:-
21:00North Dakota St. - Denver -:-
21:00Oakland - IUPUI -:-
21:00Samford - NC Greensboro -:-
21:00St. Bonaventure - Rhode Island -:-
21:00UAB - Louisiana Tech -:-
21:30Central Conn. St. - Wagner -:-
21:30Ohio - Akron -:-
21:30Sacred Heart - Fairleigh Dickinson -:-
22:00Arkansas - TCU -:-
22:00Binghamton - New Hampshire -:-
22:00Central Arkansas - Abilene Christian -:-
22:00Charlotte - Florida Intl -:-
22:00Coll Of Charltn - NC Wilmington -:-
22:00Coppin State - Morgan State -:-
22:00Cornell - Columbia -:-
22:00East Tennessee St - UT Chattanooga -:-
22:00Elon - James Madison -:-
22:00George Washington - Saint Josephs -:-
22:00Georgia Tech - N.C. State -:-
22:00Hofstra - Drexel -:-
22:00Howard - Florida A&M -:-
22:00Kansas - Tennessee -:-
22:00Memphis - SMU Mustangs -:-
22:00N. Carolina A&T - Bethune Cookman -:-
22:00N.Carolina Central - Delaware State -:-
22:00Northern Illinois - Western Michigan -:-
22:00Radford - Hampton -:-
22:00Stetson - Liberty -:-
22:00St. Francis (NY) - St. Francis (PA) -:-
22:00Texas A&M - Oklahoma State -:-
22:00USC Upstate - NC Asheville -:-
22:00William & Mary - Towson -:-
22:15Eastern Illinois - SE Missouri State -:-
22:30Austin Peay - Belmont -:-
22:30Central Michigan - Ball State -:-
22:30Gardner Webb - Charleston Southern -:-
22:30Kennesaw State - Jacksonville -:-
22:30LIU Sharks - Robert Morris -:-
22:30Mcneese State - Houston Baptist -:-
22:30Northwestern St. - SE Louisiana -:-
22:30South Dakota Coyotes - Oral Roberts -:-
23:00Georgia Southern - Georgia State -:-
23:00Idaho - Northern Colorado -:-
23:00Jacksonville St. - Morehead State -:-
23:00Lipscomb - North Florida -:-
23:00Mt. St. Marys - Bryant University -:-
23:00Oregon State - USC -:-
23:00San Francisco - Brigham Young -:-
23:00San Jose State - Air Force -:-
23:00Texas State - Texas Arlington -:-
23:05East. Washington - Southern Utah -:-
23:15Incarnate Word - Texas A&M-CC -:-
23:15Troy - Arkansas State -:-
23:30Georgia - Ole Miss -:-
23:30Lamar - Stephen F. Austin -:-
23:30Siu Edwardsville - Tenn. Martin -:-
00:00Alabama - Kansas State -:-
00:00Davidson - George Mason -:-
00:00East Carolina - Tulane -:-
00:00Middle Tenn. St. - Southern Miss -:-
00:00Northern Arizona - Portland State -:-
00:00North Texas - UTEP -:-
00:00Richmond - Dayton -:-
00:00San Diego Toreros - Santa Clara -:-
00:00Texas Tech - Kentucky -:-
00:30Alcorn State - Alabama A&M -:-
00:30Jackson State - Grambling St. -:-
00:30Norfolk State - South Carolina St -:-
00:30Prairie View A&M - Arkansas-Pine Bluff -:-
00:30Southern - Alabama State -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

20:30UitgesteldBristol Flyers - Manchester Giants -:-
20:30AfgelastLondon City Royals - Sheffield Sharks -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL Trophy

20:30Worthing Thunder - Solent Kestrels -:-

WIT-RUSLAND: Premier League - Kampioenspoule

11:00Grodno - Rubon 94:102
12:00Impuls - Tsmoki Minsk 3 70:75
13:00Borisfen - Tsmoki Minsk 2 107:54

WIT-RUSLAND: Premier League - Losers stage

13:00Brest - Gomel 102:99

ZUID-KOREA: KBL

07:00Goyang - Wonju DB 78:95
09:00Anyang - Incheon 72:70
09:00Seoul Thunders - Seoul Knights 80:74

ZWEDEN: Superettan

15:00Alvik - Hogsbo 90:83
15:00Bankeryds - Trelleborg 102:76

ZWEDEN: Basketettan Women

15:00Haga V - RIG Mark V 66:59
16:00Ostersund V - Fryshuset Basket V 59:63
17:15Blackeberg V - Lidingö V 66:54

ZWITSERLAND: SB League

17:30BC Boncourt - Lausanne Basket 116:99
4e KwartSwiss Central Basket - Fribourg Olympic 72:89

ZWITSERLAND: SB League Women

17:30Alte Kanti Aarau V - Geneve V -:-
17:30BBC Troistorrents V - Fribourg V 71:76
17:30Pully V - Riva Basket V 72:64

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.