Basketbal » Gisteren » Alle Wedstrijden
EUROPA: Euroleague
20:30Maccabi Tel Aviv - Valencia 95:80EUROPA: BNXT League - Verliezersronde
20:30Belfius Mons - Den Helder Suns 83:7720:30Circus Brussels - Yoast United 62:71
20:30KV Kortrijk - LWD Basket 85:92
20:30Leuven Bears - Okapi Aalst 71:63
20:30Mechelen - Feyenoord 74:80
USA: NBA
00:30Miami Heat - Golden State Warriors 92:11300:30Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 124:128ot
01:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 112:119
03:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks 96:132
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:111
00:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122ot
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
ARGENTINIË: Liga A
00:00UitgesteldFerro - Platense -:-00:10Argentino - Olimpico 78:83
01:00Comunicaciones Mercedes - San Martin 67:79
ARGENTINIË: Liga Femenina Vrouwen - Clausura
01:00Rocamora V - Quimsa V 62:76AZIË: WASL - West Asia League - Play-offs
21:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut 95:92AZIË: Asia Cup 3x3 - Kwalificatie
04:00Zuid-Korea 3x3 - Noordelijke Marianen 3x3 21:804:25Indonesië 3x3 - Sri Lanka 3x3 14:21
05:45Maleisië 3x3 - Macau 3x3 21:15
06:10India 3x3 - Malediven 3x3 21:10
08:05Australië 3x3 - Tahiti 3x3 21:5
08:35Kazachstan 3x3 - Kirgizië 3x3 18:14
09:00India 3x3 - Macau 3x3 21:13
09:25Malediven 3x3 - Maleisië 3x3 6:21
11:30Noordelijke Marianen 3x3 - Sri Lanka 3x3 13:21
11:55Zuid-Korea 3x3 - Indonesië 3x3 11:13ot
12:20Kazachstan 3x3 - Tahiti 3x3 17:11
12:45Kirgizië 3x3 - Australië 3x3 6:21
AZIË: Asia Cup 3x3 Vrouwen - Kwalificatie
04:50Filipijnen 3x3 W - Tahiti 3x3 W 21:305:20Kazachstan 3x3 W - Malediven 3x3 W 17:11
07:15Kazachstan 3x3 W - Tahiti 3x3 W 14:10
07:40Malediven 3x3 W - Filipijnen 3x3 W 11:19
13:10India 3x3 W - Noordelijke Marianen 3x3 W 21:1
13:35Indonesië 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 10:14
BELARUS: Premier League
13:30Borisfen 2 - Rubon II 65:9814:00Minsk 3 - Gomel 2 87:42
BELARUS: Premier League Vrouwen
14:00Rguor Minsk V - Victoria Grodno V 63:70BOLIVIA: Libobasquet
01:30Leones de Potosi - Univ. Sucre 84:58BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH
20:00Siroki Brijeg - KK Bosna 82:71BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Vrouwen
18:00Orlovi V - Celik Zenica V 92:77BRAZILIË: NBB
00:00Cerrado - Bauru 69:8600:00Flamengo - Paulistano 81:68
23:00Minas - Pinheiros 81:51
23:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
BRAZILIË: LBF Vrouwen
00:00Corinthians V - Sodie Mesquita V 75:6123:30Sampaio V - Sao Jose V 82:42
00:00SESI Araraquara V - Catanduva V 98:45
BULGARIJE: NBL - Verliezersronde
17:00Yambol - Shumen 86:105CHINA: CBA
12:35Beijing - Guangdong 92:11012:35Jilin - Nanjing Tongxi 113:110
DUITSLAND: BBL
20:00Hamburg - Syntainics MBC 107:76EUROPA: FIBA Europe Cup - Play-offs
20:00Bilbao - Chemnitz 73:9820:30Varese - Bahcesehir Kol. 81:80
EUROPA: Latvia-Estonian League
17:30TAL TECH - Prometey 81:104EUROPA: Liga Unike
16:00Trepca - Kamza Basket 90:4619:00Tirana - Golden Eagle Ylli 56:92
EUROPA: Liga Unike Women
17:00Bashkimi V - Penza V 96:53FINLAND: Korisliga - Verliezersronde
17:30Kobrat - Bisons Loimaa 83:8517:30Lahti Basketball - KTP Basket 115:102
17:30Pyrinto Tampere - Kouvot 71:73
FINLAND: Korisliiga Vrouwen - Play-offs
17:30PeKa V - Vimpelin Veto V 78:6317:30Tapiolan Honka V - Kouvottaret V 76:84
17:30Torpan Pojat Helsinki V - HBA-Marsky Helsinki V 90:46
FINLAND: I Divisioona Vrouwen - Play-offs
17:30LePy V - Korihait V 87:49FRANKRIJK: Espoirs U21
18:00Cholet -21 - Le Mans -21 80:7818:30JL Bourg -21 - Dijon -21 81:73
GEORGIË: Superleague
11:00Kavkasia - Gurjaani Delta 83:8713:30Rashi - Gau 86:73
16:00Iverioni - Batumi 66:73
HONGARIJE: NB I. A Vrouwen - Play-offs
18:00DVTK V - Ujbuda BEAC V 86:5218:00Sopron V - PEAC-Pecs V 77:54
18:00Szekszard V - TFSE-MTK V 88:82
18:00Szigetszentmiklos V - Cegledi V 77:45
18:00UNI Gyor V - Vasas Csata V 94:53
IJSLAND: Premier League Vrouwen - Winnaarsronde
20:15Njardvik V - Haukar V 84:7121:15Grindavik V - Keflavik V 78:61
ISRAËL: Israel Cup
17:35Bnei Herzliya - Hapoel Beer Sheva 90:9417:40Ironi Kiryat Ata - Hapoel Eilat 80:61
17:45Nes Ziona - H. Afula 88:79
17:50Hapoel Holon - H. Haifa 90:73
18:00Hapoel Jerusalem - Galil Elyon 89:69
JAPAN: B.League
11:05Chiba - Utsunomiya Brex 70:9311:05Gunma - Akita 68:85
11:05Hokkaido - Alvark 71:98
11:05Ibaraki Robots - Sendai 74:82
11:05Kyoto - Diamond Dolphins 83:90
11:05Nagasaki - Ryukyu 68:76
11:05Nagoya Fighting Eagles - Yokohama 80:64
11:05NeoPhoenix - SeaHorses Mikawa 102:83
11:05Osaka - Hiroshima D. 81:67
11:05Shimane - Saga 64:66
11:05Sun Rockers Shibuya - Shinshu 65:58
11:05Toyama - Brave Thunders 63:75
JAPAN: B2.League
11:00Fukuoka - Nara 42:7111:00Kobe - Ehime Orange Vikings 93:80
11:00Koshigaya Alphas - Aomori 91:67
11:00Kumamoto - Shiga 89:93
11:00Shizuoka - Altiri Chiba 80:87
11:00Yamagata Wyverns - Iwate 87:85ot
11:10Niigata - Fukushima 75:93
KAZACHSTAN: National League - Play-offs
14:00Pavlodar - Irbis Almaty 54:93KROATIË: Prva Liga
17:45Kastela - Marsonia 85:7919:00Omis - Samobor 90:101
21:00Mladost - KK Zagreb 60:88
LIBANON: Division 1
15:00Hoops - Antonine 66:77LITOUWEN: LKL
18:00Mazeikiai - Pieno Zvaigzdes 79:73LUXEMBURG: LBBL - Play-offs
20:00Bertrange - Amicale Steesel 91:8820:00Contern - Ettelbruck 83:100
20:15Larochette - Walferdange 88:75
20:30T71 Dudelange - Esch 65:83
MEXICO: CIBACOPA
03:45Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 96:9404:15Caballeros de Culiacan - Astros 73:93
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 75:86
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 80:84
04:15Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 97:92
MONTENEGRO: Prva A Liga
16:00Decic - Ibar Rozaje 84:9216:00Milenijum - Danilovgrad 69:79
18:00Pljevlja - Sutjeska 87:82
18:00Podgorica - Tivat 81:69
18:00Studentski Centar - Primorje 73:55
NIEUW-ZEELAND: NBL
07:30Canterbury Rams - Nelson Giants 79:69NOORD-MACEDONIË: Prva Liga
19:00MZT Skopje - Vardar 86:7819:00Pelister - FMP Akademija 98:89
NOORWEGEN: BLNO - Play-offs
20:00Fyllingen - Gimle 78:77OEKRAÏNE: FBU Superleague - Play-offs
16:00Dnipro - BC Halychyna 97:5317:00Cherkaski Mavpy - BK Zaporozhye 82:67
18:00Rivne - Stariy Lutsk 92:68
OOSTENRIJK: Superliga Vrouwen - Play-offs
20:15Duches Klosterneuburg V - UBI Graz V 63:72otPOLEN: Basket Liga
20:00Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek 82:96otPOLEN: 1. Liga
19:00MKKS Koszalin - Gornik Walbrzych 80:8820:00HydroTruck Radom - WKK Wroclaw 78:63
20:00Poznań - Kotwica Kolobrzeg 93:98
PORTUGAL: Taca da Liga - Groepsfase
22:00Imortal - Portimonense 88:66RUSLAND: VTB Promo Beker - Verliezersronde
16:15Minsk - Astana 60:58RUSLAND: Premier League Vrouwen
14:00Neftyanik Omsk V - Samara V 67:7615:00Nadezhda V - Dynamo Moskou V 76:55
15:00UMMC Ekaterinburg V - Dynamo Kursk V 62:71
16:00Spartak Moscow V - Novosibirsk V 76:53
16:30Nika Siktivkar V - Enisey Krasnoyarsk V 68:62
SERVIË: Prva Competitie
18:00Tamis - Zlatibor 78:8819:00Cacak 94 - Vojvodina Novi Sad 72:73
SERVIË: 1. ZLS Vrouwen
18:30Vojvodina 021 V - Sloga Pozega V 69:6418:30UitgesteldVrbas V - Topolchanka V -:-
SLOVENIË: Liga Nova KBM
18:00LTH Castings - Krka 63:78SLOVENIË: 1. SKL Vrouwen
20:45Maribor V - Cinkarna Celje V 52:127SLOWAKIJE: Extraliga Vrouwen - Play-offs
19:00Samorin V - CBK Kosice V 72:59SPANJE: LEB Plata
21:00Almansa - Enrique Soler 57:78TSJECHIË: NBL - Verliezersronde
17:30Ostrava - Srsni Pisek 81:6418:30Slavia Prague - Olomoucko 85:82
TSJECHIË: NBL - Winnaarsronde
17:00Brno - Nymburk 74:7917:45Kolin - Opava 79:100
18:00USK Praag - Decin 70:75
18:00Usti n. Labem - Pardubice 99:83
TSJECHIË: 1. Liga - Play-offs
19:00Jindrichuv Hradec - Pardubice 2 102:54TSJECHIË: ZBL Vrouwen - Play-offs
18:00Slavia Prague V - Hradec Kralove V 79:6418:00Zabiny Brno V - Ostrava V 71:41
20:00KP Brno V - Chomutov V 71:57
TURKIJE: TB2L - Play-offs
11:00Istanbul Efendileri - Nazilli 67:9013:00Uskudar - CO Basket 55:73
15:00Cozum Ankara - Corlu 61:79
16:00Tesvikiye - Sakarya BB 55:67
TURKIJE: KBSL Vrouwen - Play-offs
14:00Besiktas V - CBK Mersin V 67:7716:00Izmit Bld. V - Galatasaray V 75:78
URUGUAY: Liga Uruguaya - Winnaarsronde
01:00Aguada - Cordon 82:8801:00Defensor Sporting - Nacional 58:95
01:15Penarol - Hebraica y Macabi 99:74
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 112:12700:00Long Island Nets - Grand Rapids Gold 127:94
01:00Memphis Hustle - Stockton Kings 118:117
02:00Salt Lake City Stars - Austin Toros Spurs 113:108
16:00Delaware Blue Coats - Capital City Go-Go 116:122
16:00Raptors 905 - Motor City Cruise 116:102
16:00Westchester - Greensboro Swarm 110:92
18:00Oklahoma City Blue - Birmingham Squadron 115:99
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98ot
00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
USA: NIT
00:00Ohio State - Georgia 77:7902:00Indiana State - Cincinnati 85:81
00:00Seton Hall - UNLV 91:68
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67USA: CBI
00:00Arkansas State - High Point 80:8102:00Fairfield - Seattle 58:75
22:00Seattle - High Point 77:67
ZWEDEN: Superettan
19:00Eskilstuna - Ockelbo 76:8819:00Malbas - IK Eos 85:72
19:00Tureberg - Huddinge 57:69
20:00Sloga Uppsala - AIK Basket 102:82
ZWEDEN: Basketettan Vrouwen
20:00Alvik 2 V - Norrort V 102:67ZWITSERLAND: SB League - Play-offs
19:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon 87:6819:30Geneva Lions - BBC Monthey 78:61
19:30SAM Massagno - Lausanne Basket 96:77
ZWITSERLAND: SB League Vrouwen - Play-offs
20:30Nyon V - BBC Troistorrents V 69:81Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.