REFRESH

Basketbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A

01:00Penarol - Estudiantes 92:72
01:00Platense - Hispano Americano 79:97
01:00Weber Bahia - La Union 87:82

ARGENTINIË: Torneo Super 20 - Play-offs

00:00San Lorenzo - Gimnasia 90:76
23:00Gimnasia - Instituto de Cordoba 77:74

AUSTRALIË: NBL

07:30Adelaide 36ers - Brisbane Bullets 99:108
10:00Perth Wildcats - NZ Breakers 80:79

AUSTRALIË: WNBL Women

09:05Southside V - Adelaide Lightning V 81:69
09:05Townsville V - Melbourne Boomers V 68:79

BELGIË: Top Division Women

20:30Laarne V - Lummen V 75:71ot
20:30Namur V - Braine V 59:74
21:00Phantoms V - Mechelen V 92:88ot

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Zrinjski Mostar - Vogosca Sarajevo 139:74
18:00Kakanj - Promo 77:79
19:00Capljina Lasta - Leotar Trebinje 87:79

BRAZILIË: NBB

00:00Rio Claro - Sao Jose 92:78
01:10Flamengo - Brasilia 94:77
16:50Paulistano - Franca 72:85
22:00Pinheiros - Mogi 110:106ot

CANADA: NBL

00:00Island Storm - Moncton 113:115

CANADA: U Sports

01:00Acadia - UNB 68:91
01:00UPEI - StFX 94:69
02:00Brock - Ontario Univ. 98:56
02:00Lakehead - Laurentian 73:59
02:00Laurier - Algoma 97:42
02:00McMaster - Queens 95:97
02:00Ryerson - University of Ottawa 91:67
02:00Toronto - Carleton 64:87
03:00Manitoba - Regina 72:69
03:00Saskatchewan - Calgary 68:102
04:00MacEwan - UBC 67:104
04:00Mount Royal - UFV 82:86
05:00Trinity Western - Alberta 68:113
05:00UBC Okanagan - Winnipeg 76:93
05:00UNBC - Brandon 74:76
05:00Victoria - Thompson Rivers 66:62
21:00Guelph - Windsor 94:93
21:00Laurier - Algoma 77:70
00:00McGill - Concordia 83:89ot

CHILI: LNB

01:00Puente Alto - Catolica 86:70
00:00Las Animas - CD Puerto Varas 88:69
00:00Puerto Montt - Valdivia 89:66
00:00Quilicura - Leones Quilpue 99:109ot
00:00Temuco - Ancud 103:115ot
00:00U. De Concepcion - Deportes Castro 98:84

CYPRUS: Division A

15:00AEL - Paralimni 79:63

DENEMARKEN: Basketligaen

14:00Kopenhagen - Amager 79:84
14:00Svendborg - Horsens 76:82
15:00Randers - Bakken Bears 96:84
15:30Herlev Wolfpack - Næstved 68:87

DENEMARKEN: Dameligaen - Eerste fase

13:00Wolfpack V - Lemvig V 71:63
14:00Aabyhoj V - Vaerlose V 69:60

DUITSLAND: BBL

18:00Giessen - Ludwigsburg 98:88
20:30Gottingen - Ulm 65:86
20:30Hamburg - s.Oliver Wurzburg 83:86

DUITSLAND: Pro A

19:00Bremerhaven - Jena 108:91
19:30Leverkusen - Paderborn 103:82
19:30Nurnberger - Rostock 77:52
19:30PS Karlsruhe - Ehingen 94:81
19:30Schalke 04 - Tubingen 77:85
19:30Trier - Kirchheim 96:68

DUITSLAND: Pro B

14:00Bayern 2 - Baunach 80:72
18:00Frankfurt 2 - BIS Baskets Speyer 75:74
19:00Elchingen - Coburg 87:65
19:00Oldenburg Juniors - Sandersdorf 79:85
19:30Iserlohn - Dresden 76:93
19:30Munster - G. Dusseldorf 75:65
19:30Schwelm - Bernau 67:68
20:15TG Wurzburg - Oberhaching 71:63

DUITSLAND: DBBL Women

17:30Heidelberg V - Keltern V 88:92ot
19:00Marburg V - XCYDE Angels V 60:62

EUROPA: ABA League

18:00Cibona - Buducnost 78:87
20:00Partizan - Zadar 87:60

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Ogre - Tallinna Kalev 86:84
16:00Jurmala - VEF Riga 62:72
16:00Rapla - Tartu Ulikool 90:76
16:00Ventspils - Latvijas Universitate 97:76

EUROPA: WBBL Women

16:00Tallinn University V - TTT Riga V 66:88

FINLAND: Korisliiga Women

14:00Torpan Pojat Helsinki V - Lappeenranta V 73:69
14:00Vimpelin Veto V - Espoo Team V 68:75
16:00HyPo V - HBA V 68:88

FRANKRIJK: LNB

20:00Elan Bearnais - Chalons-Reims 75:82
20:00Gravelines-Dunkerque - Dijon 80:88
20:00JL Bourg - Le Portel 94:82
20:00Le Mans - Nanterre 79:85
20:00Limoges - Boulazac 88:75
20:00Strasbourg - Orleans 77:80
20:30Levallois - Monaco 80:71

FRANKRIJK: Pro B

20:00Nancy - Vichy-Clermont 69:63
20:00Nantes - Gries Oberhoffen 73:75
20:00Poitiers - Fos-sur-Mer 79:84
20:00Souffelweyersheim - Quimper 63:71

FRANKRIJK: LFB Women

18:30Lattes Montpellier V - Nantes V 86:54
20:00ESB Villeneuve V - Lyon V 83:99
20:00La Roche V - Bourges V 62:85
20:00Union Hainaut V - Charnay Bourgogne Sud V 65:91

GRIEKENLAND: Basket League

14:30Ifaistos Limnou - Lavrio 67:65
14:30Iraklis - Larisa 83:67
14:30Kolossos Rhodes - Promitheas 73:70
14:30Rethymno - Panionios 73:61
16:45Peristeri - AEK Athene 73:77

GRIEKENLAND: A2

16:00Dafni Dafniou - Diagoras Driopideon 83:87
16:00Filippos Veroi - Apollon Patron 82:80ot
16:00Harilaos Trikoupis - Eleftheroupoli 83:82
16:00Koroivos - Anatolia 67:68
16:00Oiakas Nafpliou - Amyntas 74:57
16:00Pagrati - AS Karditsas 70:66
16:00Psychikou - Agriniou 77:72

GRIEKENLAND: A1 Women

17:00Kronos V - Olympiakos V 66:114

HONGARIJE: NB I. A

18:00Kormend - Atomeromu Paks 93:84
18:00Szombathely - KTE-Duna 75:63
19:00Kaposvari - OSE Lions 91:83

HONGARIJE: NB I. A Women

16:00Miskolc V - Vasas Csata V 99:69
17:00ZTE NKK V - PEAC-Pecs V 87:74
18:00Atomeromu Szekszard V - Euroleasing Sopron V 59:65
18:00Cegledi V - Ujbuda BEAC V 65:59
18:00UNI Gyor V - PINKK-Pecsi V 88:79

ISRAËL: Super Competitie

19:00Nes Ziona - Hapoel Holon 78:87

ITALIË: Lega A

20:30Sassari - Trento 87:90
20:30Venezia - Virtus Bologna 71:83
20:45Reggiana - Cantu 85:73

ITALIË: A2 East

20:30Urania Milano - Orzinuovi 92:82

ITALIË: A2 West

18:00Leonis Roma - NPC Rieti 69:67

ITALIË: Serie A1 Women

20:30Ragusa V - Schio V 74:67

JAPAN: B.League

06:05Niigata - Akita 60:63
06:05Shiga - Shimane 71:64
07:05Alvark - Toyama 82:71
07:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa 93:98ot
07:05Hokkaido - Sun Rockers 76:82
07:05Utsunomiya Brex - Osaka 69:72
08:05Brave Thunders - Kyoto 94:51
09:05NeoPhoenix - Chiba 56:75
11:05Ryukyu - Yokohama 76:70

KAZACHSTAN: National League

14:00Kokshetau - Kaspiy Aktau 79:54

KOSOVO: Superliga

17:00Lipjani - Kalaja 77:97
19:00Trepca - Rahoveci 82:92

KROATIË: Premijer liga

18:00Sonik Puntamika - Zabok 75:66
19:00Split - Dubrava 93:71

LITOUWEN: LKL

15:30Pieno Zvaigzdes - Siauliai 80:73
16:00Nevezis - Juventus 77:82
16:20Lietkabelis - CBet 76:62

MONTENEGRO: Prva A Liga

16:00Danilovgrad - Sutjeska 74:88
19:00All Stars - Lovcen Cetinje 71:80
19:00Jedinstvo - Ibar Rozaje 82:94

NEDERLAND: DBL

19:30UitgesteldZwolle - Den Helder -:-
19:45Rotterdam - Leeuwarden 73:43
20:00Amsterdam - Den Bosch 67:90
20:00BAL Weert - Groningen 48:97

NEDERLAND: NBB Beker

19:30Zwolle - Leiden 80:92

NOORD-MACEDONIË: Superleague

16:00MZT Skopje 2 - Kozuv 78:101
17:30FMP Akademija - Euro Nickel 59:68
18:00Gostivar - Vardar 77:68
18:00Kumanovo - MZT Skopje 60:73
18:00Pelister - Rabotnicki 110:115ot

OEKRAÏNE: Superleague Women

12:30Frankivsk Halichina V - Rivne V 90:67

OOSTENRIJK: Superliga - Kampioenspoule

17:30Wels - Kapfenberg 71:77
19:00Klosterneuburg - Oberwart 91:83

OOSTENRIJK: Zweite Liga

18:00Celovec - Raiders Tirol 91:73
18:00Jennersdorf - Dornbirn Lions 76:90
19:30Salzburg - Worthersee Piraten 65:82

OOSTENRIJK: Superliga Women

19:30UBI Graz V - Linz-Enns V 71:31

POLEN: Energa Basket Liga

17:30Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard 110:84

POLEN: 1. Liga

17:00Poznań - Gornik Walbrzych 83:80ot
17:30Pogon Prudnik - Czarni Slupsk 72:89
17:30Poli. Opolska - Lancut 94:78
18:00Kotwica Kolobrzeg - Pruszkow 92:73
18:00Ksiezak Lowicz - Leszno 101:78

POLEN: Energa Basket Liga Women

17:00Wisla Can-Pack V - Torun V 74:52
17:10AZS Poznan V - Widzew Lodz V 69:78
18:00Arka Gdynia V - Uniw. Gdanski V 93:83
18:00Politech. Gdanska V - Gorzow V 66:86

PORTUGAL: LPB

16:00Benfica - FC Porto 80:69
16:00CAB Madeira - Vitoria 82:94
16:00Maia - Sporting CP 85:97
17:00Ovarense - Illiabum 91:87ot
18:30Lusitania - Oliveirense 80:69
19:00Galitos - Terceira 96:94
22:30Esgueira - Barreirense 79:82

QATAR: QBL

15:30Al Sadd - Al Khor 78:72
17:30Al Ahli - Al Wakrah 77:81

ROEMENIË: Divizia A - 7de-12de plek

16:00CSM Focsani - SCM Craiova 76:101
17:30Voluntari - CSM Medias 113:76

ROEMENIË: Divizia A - Kampioenspoule

16:00BC Timisoara - CSM Oradea 61:83
19:30Dinamo Bucharest - Cluj Napoca 82:84

ROEMENIË: Liga National Women - Kampioenspoule

16:00Olimpia Brasov V - Satu Mare V 78:72
17:00FCC ICIM Arad V - Cluj Napoca V 61:47
17:30Municipal Targoviste V - Sfantu Gheorghe V 63:89

ROEMENIË: Liga National Women - Losers stage

16:00Targu Mures V - CSBT Alexandria V 61:59

RUSLAND: VTB Promo Beker

14:00Lokomotiv Kuban - Enisey 94:79

RUSLAND: Premier League Women

09:00Ekaterinburg V - Spartak Moscow V 97:46
13:00Nadezhda V - Novosibirsk V 82:60
14:00Dynamo Kursk V - Noginsk V 88:62

SERVIË: Prva Competitie

12:00OKK Belgrado - Tamis 88:86ot
13:00Mladost Admiral - Borac 90:107
18:00Vrsac - Vojvodina Novi Sad 70:64
19:30Kolubara - OKK Novi Pazar 87:72
20:00KK Dunav - Sloboda 68:69

SLOVENIË: Liga Nova KBM

19:30Podcetrtek - Rogaska 56:87

SLOVENIË: 1. SKL Women

20:15Triglav V - Grosuplje V 78:47

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Handlova - Komarno 98:101
18:00Zilina - Inter Bratislava 77:75
19:00Spisska Nova Ves - Prievidza 69:78

SLOWAKIJE: Extraliga Women

17:00Ruzomberok V - Piestanske Cajky V 57:56
18:00Samorin V - Banska Bystrica V 77:46

SPANJE: ACB

18:00Murcia - Fuenlabrada 94:71
18:00San Pablo Burgos - Tenerife 54:70
20:30Barcelona - Real Betis 77:59
20:30Joventut - Zaragoza 72:93

SPANJE: LEB Oro

18:30Granada - Huesca 71:54
18:30Oviedo - Breogan 72:66ot
19:00Almansa - Lleida 91:81ot

SPANJE: LEB Plata

18:00Barcelona B - Menorca 74:76
18:00Marbella - Algeciras 93:76
18:30Pardinyes - L'Hospitalet 90:83
18:30Taldea - Tizona Burgos 93:72
19:00La Roda - Benicarlo 61:59
19:30Villarrobledo - Prat Joventut 91:84ot
20:00Gijon - Zamora 58:82
20:30Ponferrada - Moron 81:78

SPANJE: Liga Femenina Women

18:00Ensino V - IDK Gipuzkoa V 70:61
18:15Bembibre V - Al-Qazeres V 72:42
19:00Clarinos Tenerife V - Zaragoza V 81:82ot
19:30Quesos El Pastor V - Campus Promete V 67:64
20:00Cadi La Seu V - Gernika Bizkaia V 67:74
20:00Uni Girona V - RPK Araski V 59:68

TSJECHIË: NBL

17:30Svitavy - Opava 90:70
18:00Hradec Kralove - Ostrava 92:72
18:00Olomoucko - Brno 84:69
18:00Pardubice - Kolin 94:82
18:00USK Praag - Decin 96:78
18:00Usti n. Labem - Nymburk 77:100

TSJECHIË: Czech Cup Women

14:00KP Brno V - Zabiny Brno V 71:82
17:00Slavia Prague V - Hradec Kralove V 64:95

TURKIJE: Super Ligi

11:00Bahcesehir Kol. - Galatasaray 92:71
13:15Sigortam.net ITU - Tofas 80:91
15:30Bursaspor - Darussafaka 79:87
18:00Bandirma - OGM Ormanspor 66:85

TURKIJE: TBL

14:00Mamak Bld. - Final Spor 73:71
15:00Akhisar Belediye - Socar Spor 77:81
15:00Fethiye Bld. - Anadolu Basket 99:91
15:00Gemlik - Konyaspor 74:77
15:00Yalova Bld. - Duzce Belediye 76:62

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

12:30Baskent Yenisehir - Gecit Spor 78:71
14:00Izmir BSB - Corlu 72:62
15:00UPS Spor - Kocaeli 70:91
16:00Nazilli - Ankara Kolejliler 63:60

TURKIJE: KBSL Women

11:00UitgesteldElazig Il Ozel Idare V - Cankaya V -:-
12:00Adana BK V - Izmit Belediyespor V 96:79
12:00Ormanspor V - Canik Belediye V 115:66
14:00Botas V - Cukurova V 65:73

URUGUAY: Liga Uruguaya - Clausura

00:15Bigua - Hebraica y Macabi 88:95
00:15Malvin - Urunday 82:71
01:15Aguada - Nacional 87:67
01:16Atenas - Goes 0:20

USA: NBA

01:00Detroit Pistons - Memphis Grizzlies 112:125
01:00Orlando Magic - Boston Celtics 98:109
01:30New York Knicks - Toronto Raptors 112:118
02:00Chicago Bulls - Sacramento Kings 81:98
02:00Miami Heat - Los Angeles Clippers 117:122
02:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets 124:131
02:00New Orleans Pelicans - Denver Nuggets 106:113
02:00Oklahoma City Thunder - Atlanta Hawks 140:111
02:30San Antonio Spurs - Phoenix Suns 99:103
04:30Golden State Warriors - Indiana Pacers 118:129
23:00Utah Jazz - Dallas Mavericks 112:107

USA: NBA G League

01:00College Park Skyhawks - Lakeland Magic 109:111ot
01:00Delaware Blue Coats - Greensboro Swarm 134:95
01:00Long Island Nets - Maine Red Claws 114:118
02:00Memphis Hustle - Raptors 905 118:129
02:00Sioux Falls Skyforce - Rio Grande Valley Vipers 130:109
03:00Salt Lake City Stars - Stockton Kings 114:110ot
04:00Santa Cruz Warriors - Wisconsin Herd 106:116
21:30Agua Caliente Clippers - Northern Arizona Suns 117:113
23:00South Bay Lakers - Fort Wayne Mad Ants 124:149
23:00Westchester - Maine Red Claws 103:110

USA: NCAA

00:30Buffalo - Kent State 66:70
01:00Brown - Yale 62:73
01:00Iona - Canisius 69:66
01:00Monmouth (N.J.) - Niagara 82:71
01:00Purdue - Wisconsin 70:51
01:00Quinnipiac - Fairfield 81:67
01:00Rider - St. Peters 70:66
01:00Siena - Marist 70:57
03:00Butler - Marquette 89:85ot
03:00Wright State - Northern Kentucky 95:63
18:00Auburn - Iowa State 80:76
18:00La Salle - VCU Rams 65:76
18:00Lehigh - Lafayette 56:74
18:00Michigan - Illinois 62:64
18:00North Carolina - Miami 94:71
18:00Northeastern - Delaware 74:76
18:00Syracuse - Pittsburgh 69:61
18:00West Virginia - Missouri 74:51
19:00Citadel - Furman 54:78
19:00Detroit - Illinois (Chi.) 70:69
19:00Providence - Villanova 60:64
19:00UMBC Retrievers - Maine 63:53
19:00VMI - Mercer 66:69
19:30Navy - Army 66:73
20:00Amerikaans - Colgate 69:79
20:00Boston College - Virginia Tech 61:56
20:00Coastal Carolina - Appalachian State 58:78
20:00Depaul - St. Johns 66:79
20:00Holy Cross - Boston University 64:79
20:00Indiana State - Bradley 61:53
20:00Louisville - Clemson 80:62
20:00Miami (Ohio) - Eastern Michigan 73:68
20:00Oklahoma - Mississippi St. 63:62
20:00Pennsylvania - Temple 66:59
20:00Rutgers - Nebraska 75:72
20:00Texas - LSU 67:69
20:00UMass - Duquesne 73:64
20:00Winthrop - Presbyterian 72:57
20:00Youngstown State - Wisc. Green Bay 98:94ot
21:00Albany - Hartford 48:62
21:00Cleveland State - Wisc. Milwaukee 70:53
21:00Illinois State - Southern Illinois 55:58
21:00North Dakota St. - Denver 82:70
21:00Oakland - IUPUI 85:89ot
21:00Samford - NC Greensboro 63:70
21:00St. Bonaventure - Rhode Island 75:81
21:00UAB - Louisiana Tech 58:72
21:30Central Conn. St. - Wagner 86:76
21:30Ohio - Akron 86:88
21:30Sacred Heart - Fairleigh Dickinson 77:60
22:00Arkansas - TCU 78:67
22:00Binghamton - New Hampshire 69:77
22:00Central Arkansas - Abilene Christian 69:70ot
22:00Charlotte - Florida Intl 75:49
22:00Coll Of Charltn - NC Wilmington 70:72
22:00Coppin State - Morgan State 48:50
22:00Cornell - Columbia 62:50
22:00East Tennessee St - UT Chattanooga 75:64
22:00Elon - James Madison 82:73
22:00George Washington - Saint Josephs 85:69
22:00Georgia Tech - N.C. State 64:58
22:00Hofstra - Drexel 72:59
22:00Howard - Florida A&M 83:87
22:00Kansas - Tennessee 74:68
22:00Memphis - SMU Mustangs 70:74
22:00N. Carolina A&T - Bethune Cookman 98:95
22:00N.Carolina Central - Delaware State 72:45
22:00Northern Illinois - Western Michigan 64:62
22:00Radford - Hampton 83:79
22:00Stetson - Liberty 48:43
22:00St. Francis (NY) - St. Francis (PA) 86:79
22:00Texas A&M - Oklahoma State 62:73
22:00USC Upstate - NC Asheville 80:63
22:00William & Mary - Towson 58:70
22:15Eastern Illinois - SE Missouri State 61:59
22:30Austin Peay - Belmont 86:78
22:30Central Michigan - Ball State 71:66
22:30Gardner Webb - Charleston Southern 83:92ot
22:30Kennesaw State - Jacksonville 64:83
22:30LIU Sharks - Robert Morris 66:71
22:30Mcneese State - Houston Baptist 102:89
22:30Northwestern St. - SE Louisiana 81:84ot
22:30South Dakota Coyotes - Oral Roberts 91:80
23:00Georgia Southern - Georgia State 77:82
23:00Idaho - Northern Colorado 53:74
23:00Jacksonville St. - Morehead State 72:51
23:00Lipscomb - North Florida 85:73
23:00Mt. St. Marys - Bryant University 79:76
23:00Oregon State - USC 55:75
23:00San Francisco - Brigham Young 83:82
23:00San Jose State - Air Force 90:81
23:00Texas State - Texas Arlington 62:64
23:05East. Washington - Southern Utah 81:78ot
23:15Incarnate Word - Texas A&M-CC 47:68
23:15Troy - Arkansas State 62:78
23:30Georgia - Ole Miss 60:70
23:30Lamar - Stephen F. Austin 62:70
23:30Siu Edwardsville - Tenn. Martin 76:79
00:00Alabama - Kansas State 77:74
00:00Davidson - George Mason 68:53
00:00East Carolina - Tulane 81:62
00:00Middle Tenn. St. - Southern Miss 65:63
00:00Northern Arizona - Portland State 84:82
00:00North Texas - UTEP 67:57
00:00Richmond - Dayton 79:87
00:00San Diego Toreros - Santa Clara 52:65
00:00Texas Tech - Kentucky 74:76ot
00:30Alcorn State - Alabama A&M 59:58
00:30Jackson State - Grambling St. 71:53
00:30Norfolk State - South Carolina St 73:62
00:30Prairie View A&M - Arkansas-Pine Bluff 67:54
00:30Southern - Alabama State 80:71

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

20:30UitgesteldBristol Flyers - Manchester Giants -:-
20:30AfgelastLondon City Royals - Sheffield Sharks -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL Trophy

20:30Worthing Thunder - Solent Kestrels 81:94

WIT-RUSLAND: Premier League - Kampioenspoule

11:00Grodno - Rubon 94:102
12:00Impuls - Tsmoki Minsk 3 70:75
13:00Borisfen - Tsmoki Minsk 2 107:54

WIT-RUSLAND: Premier League - Losers stage

13:00Brest - Gomel 102:99

ZUID-KOREA: KBL

07:00Goyang - Wonju DB 78:95
09:00Anyang - Incheon 72:70
09:00Seoul Thunders - Seoul Knights 80:74

ZWEDEN: Superettan

15:00Alvik - Hogsbo 90:83
15:00Bankeryds - Trelleborg 102:76

ZWEDEN: Basketettan Women

15:00Haga V - RIG Mark V 66:59
16:00Ostersund V - Fryshuset Basket V 59:63
17:15Blackeberg V - Lidingö V 66:54

ZWITSERLAND: SB League

17:30BC Boncourt - Lausanne Basket 116:99
18:00Swiss Central Basket - Fribourg Olympic 79:95

ZWITSERLAND: SB League Women

17:30Alte Kanti Aarau V - Geneve V 74:76
17:30BBC Troistorrents V - Fribourg V 71:76
17:30Pully V - Riva Basket V 72:64

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.