REFRESH

Basketbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Eerste fase

23:00Gimnasia - Obras -:-
23:00Weber Bahia - San Lorenzo -:-
01:30Argentino - Boca Juniors -:-
01:30Platense - Hispano Americano -:-
15:00La Union - Libertad -:-
23:00Comunicaciones Mercedes - Quimsa -:-
23:00Regatas - Olimpico -:-

AUSTRALIË: NBL

09:30Brisbane Bullets - The Hawks -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Nuwaidrad - Al Najma -:-
17:45ISSA Town - Bahrain Club -:-

BELGIË: Beker van België

20:00Limburg - Mechelen -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

19:00Sloboda - Bratunac -:-

CHINA: CBA

05:00Beijing Royal Fighters - Tianjin -:-
05:30Zhejiang Chouzhou - Liaoning -:-
12:35Jilin - Zhejiang Guangsha -:-
13:00Shanxi Zhongyu - Qingdao -:-

DENEMARKEN: Basketligaen

18:45Horsens - Svendborg -:-

EUROPA: Euroleague

18:00Zenit Petersburg - Anadolu Efes -:-
20:00Panathinaikos - Khimki M. -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Real Madrid -:-
20:45Lyon-Villeurbanne - Valencia -:-
20:45Milano - Bayern -:-

EUROPA: ABA League

19:00Cedevita Olimpija - Buducnost -:-

EUROPA: ABA League 2

13:00UitgesteldGorica - Rabotnicki -:-
17:00Siroki Brijeg - Borac -:-
21:00Sutjeska - Helios Domzale -:-

EUROPA: BIBL - Eerste fase

17:00Academic Bultex - Ibar Rozaje -:-

EUROPA: Euroleague Women

16:00Fenerbahce V - Arka Gdynia V -:-
16:30Izmit Belediyespor V - Dynamo Kursk V -:-
17:00UMMC Ekaterinburg V - Uni Girona V -:-
19:00Lyon V - USK Prague V -:-
19:45Perfumerias Avenida V - Nadezhda V -:-
20:00TTT Riga V - Schio V -:-

EUROPA: EuroCup Women

15:00Elazig Il Ozel Idare V - Gorzow V -:-
15:00Elitzur Ramla V - Ormanspor V -:-
15:00La Roche V - Ciudad de La Laguna V -:-
17:00Prometey V - UNI Gyor V -:-
18:00KP Brno V - MBA Moscow V -:-
18:00UitgesteldUmea V - Miskolc V -:-
20:30Bellona Kayseri V - Szekszard V -:-

EUROPA: WABA League Vrouwen

18:00Partizan V - Banovici V -:-

FINLAND: I Divisioona A

17:30Honka - HBA-Marsky Helsinki -:-
18:00Oulun - Helsingin NMKY -:-

IJSLAND: Premier league

19:15IR - Thor AK Akureyri -:-
20:15Grindavik - Haukar -:-
20:15KR Basket - Hottur -:-
21:15Tindastoll - Valur -:-

ITALIË: Serie A1 Women

19:00Lucca V - Broni V -:-

KAZACHSTAN: Championship Women

05:00Turan V - Astana V -:-
07:30Karaganda V - Okzhetpes V -:-
10:00Kazygurt V - Aktau V -:-
12:30Pavlodar V - MBJSM Almaty V -:-

KROATIË: Premijer liga

18:00Sonik Puntamika - Cibona -:-

LITOUWEN: NKL

17:00Klaipedos Neptunas - Gargzdu -:-
17:00Perlas - Delikatesas Joniskis -:-
17:00UitgesteldSakiai Vytis - Jonava -:-
17:00Silales Lusis - Ezerunas -:-
17:00Vilkaviskis - Telsiai -:-
17:00Zalgiris Kaunas 2 - Suduva-Mantinga -:-
17:30Palanga - Silute -:-

NEDERLAND: DBL

19:30Almere Sailors - Apollo Amsterdam -:-
19:30Zwolle - Heroes Den Bosch -:-
19:45Feyenoord - Aris Leeuwarden -:-
20:00The Hague Royals - Den Helder Suns -:-

NOORWEGEN: BLNO

19:00Kongsberg Miners - Asker -:-

OEKRAÏNE: FBU Superleague

17:00Khimik Yuzhny - Odessa -:-

PORTUGAL: Proliga

22:00UitgesteldVasco Da Gama - Ginasio -:-

PORTUGAL: LFB Women

22:30Galitos V - Guifoes V -:-

ROEMENIË: Divizia A - Eerste fase

14:15BC Steaua Bucuresti - BCM Pitesti -:-
15:00BC Timisoara - Dinamo Bucharest -:-
15:00CSM Focsani - Municipal Galati -:-
17:15Cluj Napoca - CSU Sibiu -:-
18:00CSM Oradea - SCM Craiova -:-
18:00Miercurea Ciuc - CSM Targu Jiu -:-

SLOVENIË: 1. SKL Women

17:00Maribor V - Grosuplje V -:-

SPANJE: ACB

20:30Obradoiro CAB - Estudiantes -:-

USA: NBA

01:00UitgesteldCharlotte Hornets - Washington Wizards -:-
01:00Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets -:-
01:00Indiana Pacers - Dallas Mavericks -:-
01:00Philadelphia 76ers - Boston Celtics -:-
01:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons -:-
01:30Toronto Raptors - Miami Heat -:-
02:00Minnesota Timberwolves - Orlando Magic -:-
03:30Houston Rockets - Phoenix Suns -:-
04:00Golden State Warriors - San Antonio Spurs -:-
04:00Los Angeles Clippers - Sacramento Kings -:-
04:00Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies -:-

USA: NCAA

23:00Presbyterian - Winthrop -:-
23:00Virginia Tech - Boston College -:-
00:00Duquesne - Rhode Island -:-
00:00St. Bonaventure - VCU Rams -:-
00:00UMass - St. Louis -:-
01:00Campbell - Radford -:-
01:00Citadel - Mercer -:-
01:00Dayton - George Washington -:-
01:00George Mason - Saint Josephs -:-
01:00Georgia - Kentucky -:-
01:00Georgia Tech - Clemson -:-
01:00Indiana State - Evansville -:-
01:00North Carolina - Wake Forest -:-
01:00Valparaiso - Loyola (Ill). -:-
01:00Vanderbilt - Texas A&M -:-
01:00VMI - Furman -:-
01:30Mcneese State - SE Louisiana -:-
01:30Stephen F. Austin - Northwestern St. -:-
02:00Houston - Tulsa -:-
02:00Houston Baptist - Nicholls State -:-
02:00New Orleans - Texas A&M-CC -:-
02:00Samford - Chattanooga Mocs -:-
02:00TCU - Texas Tech -:-
02:00Tulane - SMU Mustangs -:-
03:00Arkansas - Auburn -:-
03:00Creighton - Providence -:-
03:00Illinois State - Bradley -:-
03:00Temple - Cincinnati -:-
03:00Washington - Colorado -:-
03:30Sam Houston St. - Abilene Christian -:-
20:00Akron - Central Michigan -:-
21:00New Mexico - San Jose State -:-
22:00Boise State - Fresno State -:-
22:00Florida Atlantic - Charlotte -:-
22:00Florida Intl - Marshall -:-
22:00North Alabama - Lipscomb -:-
22:00Northern Iowa - Drake -:-
22:00North Florida - Liberty -:-
22:00Old Dominion - North Texas -:-
22:00UTSA Roadrunners - Southern Miss -:-
23:00Stanford - USC -:-

WIT-RUSLAND: Premier League Women

15:30Horizont Minsk V - Tsmoki Minsk V -:-

ZUID-KOREA: KBL

11:00Seoul Thunders - KCC Egis -:-

ZUID-KOREA: WKBL Women

11:00KB Stars V - Woori Wibee V -:-

ZWEDEN: Basketligan Women

19:00Norrkoping V - Umea V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.