Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
EUROPA: Euroleague
18:30Anadolu Efes - Olympiakos -:-19:00Zalgiris Kaunas - Virtus Bologna -:-
20:00Alba Berlijn - Real Madrid -:-
20:05Maccabi Tel Aviv - Lyon-Villeurbanne -:-
20:30Partizan - Baskonia -:-
EUROPA: Champions League - Winnaarsronde
18:30Peristeri - Tenerife -:-18:30Pinar Karsiyaka - Hapoel Jerusalem -:-
20:30Strasbourg - Tofas -:-
20:30Unicaja - Cholet -:-
EUROPA: BNXT League - Winnaarsronde
20:00Antwerp Giants - Donar Groningen -:-USA: NBA
00:00Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers 103:10800:30Boston Celtics - Detroit Pistons 119:94
00:30Philadelphia 76ers - Miami Heat 98:91
01:00Chicago Bulls - Portland Trail Blazers 110:107
02:00Utah Jazz - Minnesota Timberwolves 104:114
03:00Golden State Warriors - New York Knicks 112:119
03:00Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 121:111ot
03:30Los Angeles Lakers - Atlanta Hawks 136:105
00:00Orlando Magic - Charlotte Hornets -:-
00:00Washington Wizards - Houston Rockets -:-
00:30Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans -:-
AFRIKA: African Games 3x3
16:40Egypte 3x3 U23 - Centraal-Afrikaanse Republiek 3x3 U23 -:-17:00Ivoorkust 3x3 U23 - Rwanda 3x3 U23 -:-
18:00Algerije 3x3 U23 - Zambia 3x3 U23 -:-
18:20Kenia 3x3 U23 - Botswana 3x3 U23 -:-
19:20Centraal-Afrikaanse Republiek 3x3 U23 - Rwanda 3x3 U23 -:-
19:40Egypte 3x3 U23 - Ivoorkust 3x3 U23 -:-
20:40Zambia 3x3 U23 - Botswana 3x3 U23 -:-
21:00Algerije 3x3 U23 - Kenia 3x3 U23 -:-
AFRIKA: African Games 3x3 Women
16:00Ethiopia 3x3 U23 W - Mali 3x3 U23 W -:-16:20Rwanda 3x3 U23 W - Algerije 3x3 U23 W -:-
17:20Oeganda 3x3 U23 W - Nigeria 3x3 U23 W -:-
17:40Benin 3x3 U23 W - Togo 3x3 U23 W -:-
18:40Algerije 3x3 U23 W - Ethiopia 3x3 U23 W -:-
19:00Mali 3x3 U23 W - DR Congo 3x3 U23 W -:-
20:00Benin 3x3 U23 W - Nigeria 3x3 U23 W -:-
20:20Togo 3x3 U23 W - Oeganda 3x3 U23 W -:-
ARGENTINIË: Liga A
01:00Zarate - Platense 40:72ARGENTINIË: Liga Femenina Vrouwen - Clausura
00:00Obras V - Juventud Ameghino V 67:71BELARUS: Premier League
16:00Impuls - Grodno -:-16:00Rubon - Borisfen -:-
BRAZILIË: NBB
00:00Bauru - Flamengo -:-00:00Franca - Botafogo RJ -:-
BRAZILIË: LBF Vrouwen
23:00Sodie Mesquita V - Santo Andre V -:-00:00Blumenau V - Campinas V -:-
00:30SESI Araraquara V - Corinthians V -:-
CANADA: Super League
00:00London - Kokomo Bobkats -:-CHINA: CBA
12:35Guangzhou - Jiangsu Dragons -:-12:35Liaoning - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Ningbo Rockets - Shenzhen -:-
12:35Sichuan - Jilin -:-
12:35Tianjin - Beijing Royal Fighters -:-
12:35Zhejiang Guangsha - Fujian -:-
CHINA: WCBA Vrouwen - Play-offs
12:30Beijing V - Shanxi Xing Rui V -:-12:30Hebei V - Shanghai V -:-
12:30Liaoning V - Zhejiang Golden Bulls V -:-
12:30Shandong V - Xinjiang V -:-
CYPRUS: Division A
18:30Apoel - Achilleas K. -:-18:30Apollon - Keravnos S. -:-
18:30Etha Encomi - Apop Paphou -:-
DUITSLAND: Pro B
18:30Bayern 2 - Coburg -:-EUROPA: ABA League 2
15:00Cedevita - Podgorica -:-18:00Siroki Brijeg - Subotica -:-
21:00TFT Skopje - MZT Skopje -:-
EUROPA: ENBL - Play-offs
17:00Siauliai - Bristol Flyers -:-EUROPA: Latvia-Estonian League
18:00BC Kalev/Cramo - Ventspils -:-EUROPA: Liga Unike Women
17:00Flamurtari V - Prishtina V -:-17:00Penza V - Partizani V -:-
17:00Tirana V - Bashkimi V -:-
FINLAND: Korisliga - Winnaarsronde
17:30Karhu Basket - Kataja -:-GEORGIË: Superleague
2e KwartOrbi - Kavkasia 43:4116:00Kutaisi - Iverioni -:-
IJSLAND: Icelandic Cup
18:15Alftanes - Tindastoll -:-21:00Keflavik - Stjarnan -:-
ISRAËL: Liga Leumit
17:30Gilboa Galil - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-17:30Maccabi Rehovot - Elitzur Shomron -:-
18:00Maccabi Maale Adumim - Elitzor Netania -:-
18:30Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
18:30Ramat Hasharon - Safed -:-
ITALIË: Serie A1 Vrouwen
19:00Oxygen Roma V - Virtus Bologna V -:-JAPAN: B2.League
2e KwartShiga - Iwate 34:23KAZACHSTAN: National League
14:00Tobol Kostanay - Kaspiy Aktau -:-KROATIË: Prva Liga
20:00Hermes - Marsonia -:-LITOUWEN: NKL - Play-offs
17:00Telsiai - Kretinga -:-18:00BC Olimpas Palanga - Delikatesas Joniskis -:-
NOORWEGEN: BLNO - Play-offs
18:30Fyllingen - Gimle -:-18:30Kongsberg Miners - Bærum -:-
OEKRAÏNE: FBU Superleague
4e KwartStariy Lutsk - BK Zaporozhye 74:7013:00Cherkaski Mavpy - Kryvbas -:-
16:00Kyiv Basket - Dnipro -:-
ROEMENIË: Divizia A - Winnaarsronde
16:45CSM Targu Mures - Dinamo Bucharest -:-RUSLAND: Premier League Vrouwen
13:00Neftyanik Omsk V - Novosibirsk V -:-15:00UMMC Ekaterinburg V - Nadezhda V -:-
16:00Samara V - MBA Moscow V -:-
16:00Spartak Moscow V - Dynamo Kursk V -:-
16:30Nika Siktivkar V - Dynamo Moskou V -:-
TAIWAN: P. League+
12:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Verliezersronde
23:00Bigua - Urupan 83:7302:15Malvin - Larre Borges 86:62
02:15Trouville - Goes 67:80
URUGUAY: Liga Uruguaya - Winnaarsronde
23:00Defensor Sporting - Cordon 79:6001:00Nacional - Hebraica y Macabi 66:101
01:15Penarol - Aguada 81:82
USA: NBA G League
01:00Texas Legends - Motor City Cruise 122:10200:00Grand Rapids Gold - Salt Lake City Stars -:-
00:30Raptors 905 - Westchester -:-
USA: NCAA - Play-offs
23:40Howard - Wagner -:-USA: NIT
00:00Georgia - Xavier -:-00:00LSU - North Texas -:-
00:00Ohio State - Cornell -:-
00:00Providence - Boston College -:-
USA: CIT
00:00Tarleton - Texas Southern -:-ZUID-KOREA: KBL
2e KwartLG Sakers - Anyang JungKwanJang 42:33RustSeoul Knights - Goyang Sono 41:38
ZWEDEN: Basketligan
19:04Borås - BC Lulea -:-19:04Nassjo - Uppsala -:-
19:04Umeå IK - Sodertalje -:-
ZWEDEN: Superettan
18:45Hogsbo - RIG Mark -:-ZWITSERLAND: SB League
19:30Fribourg Olympic - Neuchatel -:-20:00Lausanne Basket - Geneva Lions -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.