REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AUSTRALIË: WNBL Women - Play-offs

09:30Canberra Capitals V - Melbourne Boomers V 77:64

AZIË: ABL

13:00Eastern Long Lions - Mono Vampire -:-

BELGIË: Top Division Women

20:30Charleroi V - Mechelen V -:-

BRAZILIË: NBB

00:00Pato - Cearense -:-

CANADA: NBL

00:00Halifax - Moncton 100:112
2e KwartWindsor - London 58:54
00:00Halifax - KW Titans -:-

CHINA: CBA

12:35UitgesteldFujian - Shenzhen -:-
12:35UitgesteldGuangdong - Beijing Royal Fighters -:-
12:35UitgesteldShandong - Xinjiang -:-
12:35UitgesteldSichuan - Bayi Rockets -:-

DENEMARKEN: Basketligaen

18:30Bakken Bears - Svendborg -:-
18:45Horsens - EBAA Aarhus -:-

DENEMARKEN: Dameligaen - Eerste fase

18:00Aabyhoj V - Sisu V -:-
18:30Lemvig V - Amager V -:-

EUROPA: ABA League 2

18:00Sutjeska - Helios Domzale -:-
19:00Sloboda - Lovcen Cetinje -:-

EUROPA: Alpe Adria Cup - Play-offs

18:00Decin - Swans Gmunden -:-

EUROPA: BIBL

19:00Rahoveci - Ibar Rozaje -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

17:00TAL TECH - Valga 20:0
18:00BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas -:-
18:00Valmiera Glass Via - BK Liepaja -:-
18:00VEF Riga - Tartu Ulikool -:-

EUROPA: Euroleague Women

15:00Ekaterinburg V - Cukurova V 112:37
15:00Nadezhda V - Bourges V 74:65
RustDynamo Kursk V - Arka Gdynia V 33:29
20:00Braine V - USK Prague V -:-
20:00Lattes Montpellier V - Uni Girona V -:-
20:00Lyon V - Fenerbahce V -:-

EUROPA: EuroCup Women - Play-offs

20:00Flammes Carolo V - Polkowice V -:-
20:00Landes V - Ormanspor V -:-
20:00Valencia V - Gernika Bizkaia V -:-

EUROPA: EWBL Women - Play-offs

RustRostov V - Piestanske Cajky V 38:45

EUROPA: WABA League Vrouwen

RustOrlovi V - ZKK Kraljevo V 27:49
RustTresnjevka 2009 V - Rode Ster Belgrado V 35:30
18:00Cinkarna Celje V - Montana 2003 V -:-
18:30Banovici V - Beroe V -:-

FINLAND: Korisliga

2e KwartKataja - Karhu Basket 18:22
2e KwartKouvot - BC Nokia 18:20
2e KwartPyrinto Tampere - Kobrat 18:22
2e KwartUra Basket - Salon Vilpas 12:32
2e KwartUU-Korihait - Helsinki Seagulls 13:28

GRIEKENLAND: Basket League

RustAEK Athene - Rethymno 33:43

GRIEKENLAND: A2

16:00Koroivos - Apollon Patron -:-

HONGARIJE: NB I. A Women

18:00UNI Gyor V - Atomeromu Szekszard V -:-
18:30Miskolc V - PEAC-Pecs V -:-

IJSLAND: Premier League Women

20:15Grindavik V - Skallagrimur V -:-
20:15Keflavik V - Haukar V -:-
20:15KR Reykjavik V - Breidablik V -:-
20:15Snaefell V - Valur V -:-

ISRAËL: Liga Leumit

18:30Elitzur Ashkelon - Ironi Kiryat Ata -:-

ITALIË: A2 East

20:30UitgesteldAssigeco Piacenza - Forli -:-
20:30UitgesteldImola - Orzinuovi -:-
20:30UitgesteldVerona - Poderosa Montegranaro -:-

KROATIË: Premijer liga

19:00Zadar - Sonik Puntamika -:-

LITOUWEN: LKL

18:00Neptunas - Alytaus Dzukija -:-

POLEN: 1. Liga

18:00WKK Wroclaw - Leszno -:-

ROEMENIË: Liga National Women - Losers stage

13:30Rapid Bucuresti V - Targu Secuiesc V 78:65
RustCSBT Alexandria V - Targu Mures V 33:22

SLOVENIË: Liga Nova KBM - Kampioenspoule

18:30Cedevita Olimpija - Krka -:-

SLOVENIË: 1. SKL Women - Losers stage

20:00ZKK Domzale V - Ilirija V -:-

TSJECHIË: NBL - Kampioenspoule

2e KwartUSK Praag - Nymburk 20:31

TSJECHIË: ZBL Women - Kampioenspoule

1e KwartKP Brno V - Zabiny Brno V 15:22
18:00Hradec Kralove V - Slavia Prague V -:-

TSJECHIË: ZBL Women - Play-offs

18:30Trutnov V - Slovanka V -:-
19:15Ostrava V - Chance -19 V -:-

TURKIJE: Super Ligi

4e KwartDarussafaka - Turk Telekom 70:70
16:00OGM Ormanspor - Sigortam.net ITU 73:70
4e KwartTofas - Bahcesehir Kol. 76:76
18:15Bandirma - Buyukcekmece -:-
18:15Fenerbahce - Galatasaray -:-

USA: NBA

01:00Indiana Pacers - Charlotte Hornets 119:80
01:30Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 97:108
02:00Chicago Bulls - Oklahoma City Thunder 122:124
03:00Denver Nuggets - Detroit Pistons 115:98
04:00Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans 118:109
04:00Portland Trail Blazers - Boston Celtics 106:118
04:30Golden State Warriors - Sacramento Kings 94:112

USA: NBA G League

01:00Canton Charge - College Park Skyhawks 121:116
01:00Erie BayHawks - Lakeland Magic 110:112
01:30Raptors 905 - Fort Wayne Mad Ants 113:96
01:30Sioux Falls Skyforce - Austin Toros Spurs 100:99
02:00Wisconsin Herd - Delaware Blue Coats 133:128
19:00Stockton Kings - Salt Lake City Stars -:-

USA: NCAA

01:00Auburn - Ole Miss 67:58
01:00Ball State - Western Michigan 71:61
01:00Bowling Green - Akron 78:60
01:00Central Michigan - Toledo 81:93
01:00Davidson - La Salle 74:49
01:00Eastern Michigan - Northern Illinois 71:73
01:00George Mason - Dayton 55:62
01:00Iowa State - TCU 65:59
01:00Kent State - Miami (Ohio) 74:61
01:00Michigan State - Iowa 78:70
01:00Ohio - Buffalo 80:69
01:00Texas A&M - Kentucky 60:69
01:00Wake Forest - Duke 113:101ot
01:00Xavier - Depaul 78:67
02:00Baylor - Kansas State 85:66
02:00Loyola (Ill). - Drake 64:60
02:00Valparaiso - Missouri State 89:74
03:00Georgia Tech - Clemson 68:59
03:00Mississippi St. - Alabama 80:73
03:00North Carolina - N.C. State 85:79
03:00Oklahoma - Texas Tech 65:51
03:00SMU Mustangs - Memphis 58:53
03:00Tulsa - Tulane 62:57
03:00Wyoming - Nevada 68:73
05:00San Diego State - Colorado State 66:60
05:00Utah State - San Jose State 94:56
00:30South Carolina - Georgia -:-
00:30Villanova - St. Johns -:-

WIT-RUSLAND: Premier League - Kampioenspoule

16:00Impuls - Grodno 64:83

WIT-RUSLAND: Premier League - Losers stage

15:30Gomel - Rguor Minsk 69:64

ZUID-KOREA: KBL

11:00Goyang - Mobis Phoebus 68:64
11:00Incheon - Anyang 99:88

ZUID-KOREA: WKBL Women

11:00KB Stars V - Busan BNK Sum V 62:57

ZWEDEN: Basketettan Women

19:00Fryshuset Basket V - Norrort V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.