Voetbal » 26.05.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Championship Play-Offs
18:30Club Brugge - Cercle Brugge -:-18:30Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht -:-
18:30Royale Union SG - KRC Genk -:-
BELGIË: Jupiler Pro League - Nacompetitie
13:30KV Kortrijk - Lommel SK -:-ITALIË: Serie A
18:00Atalanta - Torino -:-18:00Napoli - Lecce -:-
20:45Empoli - AS Roma -:-
20:45Frosinone - Udinese -:-
20:45Hellas Verona - Inter -:-
20:45Lazio - Sassuolo -:-
SPANJE: LaLiga
14:00Getafe - Mallorca -:-16:15Celta de Vigo - Valencia -:-
16:15Las Palmas - Alaves -:-
21:00Sevilla - Barcelona -:-
ALBANIË: Super League - Play-offs
19:00Partizani - Egnatia -:-ALGERIJE: 1e Divisie
17:00Belouizdad - El Bayadh -:-17:00Biskra - Constantine -:-
17:00JS Kabylie - MC Alger -:-
17:00Khenchela - Saoura -:-
17:00Oran - Ben Aknoun -:-
17:00Paradou - US Souf -:-
17:00Setif - Magra -:-
17:00USM Alger - Chlef -:-
ANDORRA: Andorra Cup
18:00UE Santa Coloma - Pas de la Casa -:-ANGOLA: Girabola League
16:30Desportivo Huila - Petro -:-16:30Primeiro de Agosto - Sao Salvador -:-
16:30Santa Rita - Academica -:-
17:00Wiliete - Sagrada -:-
ARGENTINIË: Liga Profesional
01:00Boca Juniors - Talleres Cordoba -:-20:30Huracan - Instituto -:-
22:30Sarmiento Junin - Ind. Rivadavia -:-
22:45Gimnasia L.P. - Banfield -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
23:00Atl. Rafaela - Almirante Brown -:-18:10Ferro - San Miguel -:-
20:00Brown Adrogue - Gimnasia y Tiro -:-
20:00Deportivo Madryn - Atletico Atlanta -:-
20:20Deportivo Moron - Nueva Chicago -:-
20:30All Boys - Guillermo Brown -:-
20:30Almagro - CA Mitre -:-
20:30Alvarado - Chacarita Juniors -:-
20:30Club A. Guemes - CA Estudiantes -:-
20:30Deportivo Maipu - Quilmes -:-
21:00Chaco For Ever - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:00Gimnasia Jujuy - Talleres (R.E) -:-
21:00Patronato - Arsenal Sarandi -:-
22:30Racing Cordoba - San Martin Tucuman -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
20:30Biblioteca Atenas - Sportivo Estudiantes -:-20:30Central Norte - Boca Unidos -:-
20:30Ciudad Bolivar - Argentino MM -:-
20:30Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas -:-
20:30Douglas Haig - Def. Pronunciamiento -:-
20:30Ferro Gen. Pico - Deportivo Camioneros -:-
20:30Germinal - Santamarina -:-
20:30Huracan Las Heras - Gutierrez Mendoza -:-
20:30Independiente Chivilcoy - El Linqueno -:-
20:30Juventud U.U. - San Martin Mendoza -:-
20:30Kimberley - Deportivo Rincon -:-
20:30Olimpo - Cipolletti -:-
20:30San Martin Formosa - Sol de America -:-
20:30Sansinena - Villa Mitre -:-
20:30Sarmiento de La Banda - Union Sunchales -:-
20:30Sarmiento Resistencia - Crucero del Norte -:-
20:30Sol de Mayo - Circulo Deportivo -:-
20:30Sportivo Belgrano - 9 de Julio Rafaela -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
17:00Dock Sud - Liniers -:-20:30Colegiales - Comunicaciones -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
20:30Atlas - Yupanqui -:-20:30Central Ballester - Ituzaingo -:-
20:30Juventud Unida S. M. - Deportivo Muniz -:-
20:30Lugano - Mercedes -:-
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
22:00Boca Juniors V - Ferro V -:-22:00Excursionistas V - Independiente V -:-
22:00Huracan V - CA Estudiantes V -:-
22:00Newells Old Boys V - Belgrano V -:-
22:00Platense V - Gimnasia L.P. V -:-
22:00Racing Club V - Banfield V -:-
22:00San Luis V - Rosario Central V -:-
22:00Social Atletico Television V - San Lorenzo V -:-
22:00UAI Urquiza V - River Plate V -:-
ARMENIË: Premier League
15:00Alashkert - Ararat-Armenia -:-ARMENIË: First League
15:00Noah 2 - Mika Jerevan -:-ARUBA: Division di Honor - Finale groep
02:00Deportivo Nacional - Dakota -:-AUSTRALIË: NPL ACT
07:00Canberra Croatia - Yoogali -:-07:00Tuggeranong Utd - Gungahlin -:-
AUSTRALIË: NPL Northern NSW
06:30Charlestown Azzurri - Adamstown Rosebud -:-AUSTRALIË: NPL NSW
07:00Rockdale Ilinden - St. George City -:-07:00Sydney Utd - Central Coast Mariners -23 -:-
07:00Wollongong Wolves - Marconi -:-
AUSTRALIË: NPL Queensland
07:00Brisbane Roar -23 - Brisbane City -:-09:00Gold Coast - Sunshine Coast Wanderers -:-
AUSTRALIË: NPL Victoria
07:00Oakleigh - Heidelberg -:-08:00Zuid- Melbourne - Moreland City -:-
AUSTRALIË: Northern NSW State League
06:30South Cardiff - Cessnock City Hornets -:-06:30Wallsend Red Devils - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRALIË: Queensland Premier League
08:45St. George Willawong - Ipswich -:-AUSTRALIË: Victoria Premier League
08:00Western Utd. -21 - Northcote City -:-AZERBEIDZJAN: Premier League
15:00Turan - Kapaz -:-17:30Araz - Qarabag -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
14:00Arsenal Dzyarzhynsk - BATE -:-16:00Soligorsk - Smorgon -:-
18:00Slavia Mozyr - Din. Minsk -:-
BELARUS: Pershaya Liga
12:00Niva Dolbizno - Zhodino 2 -:-14:00Maxline - Belshina -:-
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep ACFF - Play-offs
15:00Tubize - Tournai -:-15:00Union Rochefortoise - Binche -:-
BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
17:00Bani Ganse - Requins -:-17:00Cavaliers - ASPAC -:-
17:00Coton FC - Takunnin -:-
17:00Espoir - Ayema -:-
BHOETAN: Premier League
14:00Transport United - RTC -:-BOLIVIA: Primera División - Clausura
23:30Bolivar - Santa Cruz -:-02:00Tomayapo - Blooming -:-
21:00Guabira - Nacional Potosi -:-
23:30Wilstermann - Always Ready -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
15:00GOSK Gabela - Sloga Doboj -:-15:00Igman K. - Zrinjski -:-
15:00Posusje - Zvijezda 09 -:-
15:00Siroki Brijeg - Sarajevo -:-
15:00Tuzla City - Velez Mostar -:-
15:00Zeljeznicar - Borac Banja Luka -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:30Banovici - Celik Zenica -:-17:30BFK Simm Bau - TOSK Tesanj -:-
17:30Gradacac - Gorazde -:-
17:30Gradina Srebrenik - Gornji Rahic -:-
17:30Jedinstvo Bihac - Tomislav -:-
17:30Kakanj - Hadzici -:-
17:30Sloboda - Bratstvo Gracanica -:-
17:30Stupcanica - Mladost DK -:-
BRAZILIË: Serie A
23:30UitgesteldAtletico GO - Corinthians -:-02:00UitgesteldBragantino - Atletico-MG -:-
02:00UitgesteldInternacional - Sao Paulo -:-
16:00UitgesteldJuventude - Vitoria -:-
21:00UitgesteldBahia - Fortaleza -:-
21:00UitgesteldPalmeiras - Vasco -:-
23:30UitgesteldAthletico-PR - Criciuma -:-
23:30UitgesteldCruzeiro - Cuiaba -:-
BRAZILIË: Serie B
02:00Guarani - Paysandu -:-21:00Ituano - Ponte Preta -:-
22:00Vila Nova - Brusque -:-
23:30Ceara - Chapecoense-SC -:-
BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
00:30UitgesteldAparecidense - Ypiranga FC -:-00:30Sampaio Correa - Botafogo PB -:-
21:30Figueirense - Ferroviaria -:-
21:30Sao Bernardo - CSA -:-
00:00UitgesteldEC Sao Jose - Athletic Club -:-
00:00Londrina - Volta Redonda -:-
BRAZILIË: Serie D
23:00Agua Santa - Sao Jose EC -:-23:00UitgesteldCianorte - Novo Hamburgo -:-
23:00Mixto - Real Brasilia -:-
20:30Brasiliense - Uniao Rondonopolis -:-
20:30Maracana - Iguatu -:-
21:00Barra FC - Hercilio Luz -:-
21:00UitgesteldBrasil de Pelotas - Avenida -:-
21:00Cameta - Maranhao -:-
21:00Itabaiana - Sergipe -:-
21:00River-PI - Tocantinopolis -:-
21:00Sousa - America-RN -:-
21:30Manaus - Manauara -:-
22:00Concordia - Cascavel -:-
22:00Potiguar de Mossoró - Santa Cruz de Natal -:-
23:00Moto Club - Aguia De Maraba -:-
00:30Maringa FC - Pouso Alegre -:-
BRAZILIË: Carioca 2
20:00Cabofriense - America RJ -:-BRAZILIË: Carioca C
20:00Caac Brazil - Uniao Central -:-20:00Campos AA - Riostrense -:-
20:00EC Resende - EC Vera Cruz -:-
20:00Uni Souza - Paraty -:-
BRAZILIË: Catarinense 2
20:00Atletico Catarinense - Carlos Renaux -:-20:00Camboriu - Guarani de Palhoca -:-
20:00Gremio Juventus - Caravaggio -:-
20:00Metropolitano - Blumenau -:-
BRAZILIË: Goiano 2
20:30Inhumas - Centro Oeste -:-20:30Santa Helena - Anapolina -:-
21:00Trindade - Gremio Anapolis -:-
BRAZILIË: Mineiro 2
15:00Boa - Mamore -:-15:00Valeriodoce - Aymores -:-
20:30URT - North Esporte Clube -:-
BRAZILIË: Paranaense 2
23:30Parana - Laranja Mecanica -:-16:00Patriotas - Gremio Maringa -:-
21:00Apucarana SC - Nacional PR -:-
23:00Rio Branco PR - AA Iguacu -:-
BRAZILIË: Paulista B - Eerste fase
15:00ECUS SP - Manthiqueira -:-15:00Olimpia FC - Inter de Bebedouro -:-
BRAZILIË: Tocantinense U20 - Play-offs
01:45Araguacema -20 - Gurupi -20 -:-02:45Uniao Carmolandense -20 - Tocantins EC -20 -:-
05:30Capital FC -20 - Araguaina -20 -:-
15:45Batalhao -20 - SD Sparta -20 -:-
BRAZILIË: Copa do Nordeste - Play-offs
23:00Bahia - CRB -:-23:00Sport Recife - Fortaleza -:-
BRAZILIË: Alagoano U20
20:00Coruripe -20 - Sao Domingos -20 -:-20:00Cruzeiro Arapiraca -20 - CAP Paulo Jacinto -20 -:-
20:00Dimensao Capela -20 - CSE -20 -:-
20:00Jacioba -20 - Flamengo do Ipiranga -20 -:-
20:00Murici AL -20 - DZM Passo -20 -:-
20:00Satuba -20 - CSA -20 -:-
20:00Ubertec -20 - Rio Largo -20 -:-
20:00Zumbi -20 - Azzurra -20 -:-
BRAZILIË: Baiano U20 - Play-offs
20:00Vitoria da Conquista -20 - Jacuipense -20 -:-BRAZILIË: Catarinense U20
20:00Chapecoense-SC -20 - Inter de Lages -20 -:-BRAZILIË: Paulista U20 - Eerste fase
20:00Maua -20 - Santos -20 -:-BRAZILIË: Pernambucano U20 - Eerste fase
20:00Serrano PE -20 - Aguia FC -20 -:-BRAZILIË: Sergipano U20
20:00Sergipe -20 - Dorense -20 -:-BRAZILIË: Brasileiro A3 Vrouwen
23:00Rio Negro V - Paysandu V -:-BRAZILIË: Paulista Vrouwen
16:00Sao Paulo V - Palmeiras V -:-BULGARIJE: Parva Liga - Championship Play-Offs
19:30Cherno More - Krumovgrad -:-19:30Levski Sofia - PFK Ludogorets -:-
19:30Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia -:-
BULGARIJE: Third League - North-East
17:00Benkovski - Chernolomets -:-17:00Cherno More II - Dunav Ruse II -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Septemvri Tervel -:-
17:00PFK Ludogorets III - Fratria -:-
17:00Ustrem Donchevo - Dorostol -:-
BULGARIJE: Third League - North-West
17:00Akademik Svishtov - Botev Vratsa II -:-17:00OFK Levski - Etar II -:-
CANADA: Canadian Premier League
00:00Vancouver FC - Pacific FC -:-23:00Cavalry - Valour -:-
CHILI: Primera División
23:30U. Catolica - Cobreloa -:-02:00O'Higgins - Cobresal -:-
21:00Copiapo - A. Italiano -:-
23:30U. De Chile - Nublense -:-
CHILI: Primera B
18:30Recoleta - Deportes Temuco -:-18:30S. Wanderers - Antofagasta -:-
21:00Curico Unido - S. Morning -:-
CHILI: Segunda División
23:30Dep. Linares - Trasandino -:-02:00Concon National - Arturo Fernandez Vial -:-
18:30Dep. Concepcion - San Antonio Unido -:-
21:00D. Puerto Montt - General Velasquez -:-
23:30Real San Joaquin - Osorno -:-
CHILI: Primera Division Women
16:30U. Catolica V - Deportes Iquique V -:-17:00Cobresal V - Coquimbo V -:-
18:00Colo Colo V - Antofagasta V -:-
23:00A. Italiano V - U. Espanola V -:-
CHINA: Super League
12:00Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Shenhua -:-13:00Beijing Guoan - Nantong Zhiyun -:-
13:00Qingdao Hainiu - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Changchun Yatai - Henan Songshan Longmen -:-
13:35Chengdu Rongcheng - Qingdao West Coast -:-
14:00Shanghai Port - Cangzhou -:-
CHINA: Jia Competitie
09:00Heilongjiang Ice City - Foshan Nanshi -:-09:30Dalian Yingbo - Chongqing Tonglianglong -:-
13:30Qingdao Red Lions - Suzhou Dongwu -:-
CHINA: Yi Competitie
09:00Langfang Glory City - Rizhao Yuqi -:-10:00Quanzhou Yassin - Guangdong GZ-Power -:-
11:00Jiangxi Dark Horse - Guangxi Hengchen -:-
13:30Guangxi Lanhang - Ganzhou Ruishi -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:00Pereira - Millonarios -:-02:30Junior - Bucaramanga -:-
00:00Santa Fe - La Equidad -:-
COLOMBIA: Liga Vrouwen
21:00La Equidad V - Alianza V -:-21:00Santa Fe V - Junior V -:-
22:30Inter Palmira V - Deportivo Pereira V -:-
CONGO: Ligue 1
14:00AS BNG - CARA Brazzaville -:-16:00Leopard - V. Club Mokanda -:-
16:00Otoho d'Oyo - JS Talangai -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Championship Play-Offs
15:00St Eloi Lupopo - Aigles du Congo -:-15:30Maniema - Mazembe -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
12:00Celeste - AC Rangers -:-14:30Etoile de Kivu - AC Kuya -:-
16:30Motema Pembe - Renaissance -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura - Play-offs
00:00Saprissa - Alajuelense -:-DENEMARKEN: Superliga - Championship Play-Offs
17:00Brøndby IF - Aarhus GF -:-17:00FC Kopenhagen - FC Nordsjaelland -:-
17:00FC Midtjylland - Silkeborg IF -:-
DENEMARKEN: 1st Division - Degradatiegroep
14:00FC Helsingør - B.93 -:-14:00HB Køge - Naestved -:-
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs
13:00Brondby V - Aarhus GF V -:-DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Nacompetitie
13:00Aalborg V - B93 V -:-13:00Thisted V - Osterbro V -:-
DUITSLAND: Oberliga Westfalen
15:00ASC 09 Dortmund - Vreden -:-15:00Brunninghausen - Finnentrop/Bamenohl -:-
15:00Erkenschwick - Turkspor Dortmund -:-
15:00Lotte - Ennepetal -:-
15:00Siegen - Eintracht Rheine -:-
15:00Sprockhovel - Clarholz -:-
15:00Wattenscheid - Gievenbeck -:-
DUITSLAND: Oberliga Hessen
15:00RW Walldorf - Viktoria Griesheim -:-DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
15:00Hamborn - Germania Ratingen -:-15:00Homberg - Buderich -:-
15:00Kleve - Frintrop -:-
15:00TVD Velbert - SW Essen -:-
15:30Hilden - Sonsbeck -:-
15:30SC St.Tonis - Mulheimer FC 97 -:-
16:00Union Nettetal - Baumberg -:-
DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen
14:00Bayern München II V - Eintracht Frankfurt II V -:-14:00FC Ingolstadt V - Potsdam V -:-
14:00Hamburger SV V - Gutersloh V -:-
14:00Jena V - Hoffenheim II V -:-
14:00Mönchengladbach V - Andernach V -:-
14:00Sand V - Weinberg V -:-
14:00SV Meppen V - VfL Wolfsburg II V -:-
ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
03:00Barcelona SC - Tecnico U. -:-03:00Delfin - Aucas -:-
03:00LDU Quito - U. Catolica -:-
03:00Macara - Ind. del Valle -:-
22:30El Nacional - Mushuc Runa -:-
EGYPTE: Premier League
15:00National Bank Egypt - Ismaily -:-18:00El Gaish - Baladiyat El Mahalla -:-
18:00Future FC - Al Masry -:-
ENGELAND: Championship - Play-offs
16:00Leeds United FC - Southampton -:-ESTLAND: Esiliiga
11:30Elva - Viimsi JK -:-11:30FCI Levadia Tallinn -21 - Tartu Welco -:-
11:30FC Tallinn - Paide Linnameeskond -21 -:-
11:30Flora -21 - Tallinna Kalev -21 -:-
11:30Harju JK Laagri - Tabasalu -:-
ETHIOPIË: Premier League
14:00Ethiopia Bunna - Hambericho Durame -:-17:00Hadiya Hossana - Hawassa -:-
EUROPA: EK -17
17:00Oostenrijk -17 - Denemarken -17 -:-17:00Wales -17 - Kroatië -17 -:-
19:30Oekraïne -17 - Cyprus -17 -:-
19:30Tsjechië -17 - Servië -17 -:-
EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalificatie - Voorronde
16:00Albanië (Am) (Eur) - Saue JK (Est) -:-EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00Gvardiya - Inkomport -:-15:00TSK Simferopol - Alushta-Crimea -:-
FAERÖEREILANDEN: Competitie
16:00Klaksvik - Toftir -:-16:00Streymur - Skala Itrottarfelag -:-
FILIPIJNEN: PFL
09:00One Taguig - Maharlika -:-11:30Kaya - Tuloy -:-
14:00Philippine Army - Manila Montet -:-
FINLAND: Veikkausliiga
17:30IFK Mariehamn - Gnistan -:-17:30KuPS - Ekenas -:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:00Jaro - JaPS -:-FINLAND: 1e Divisie
15:00VIFK - Vaajakoski -:-17:30Atlantis - Klubi 04 -:-
17:30EPS - Keski-Uusimaa -:-
17:30JJK Jyvaskyla - Jazz Pori -:-
17:30KPV - OLS Oulu -:-
17:30Rovaniemi - KuPS Akatemia -:-
FINLAND: Kakkonen - Groep A
17:30GrIFK - Atlantis 2 -:-FINLAND: Kakkonen - Groep B
15:00Inter Turku 2 - P-Iirot Rauma -:-17:30Ilves 2 - Poxyt -:-
17:30VJS - Ilves-Kissat -:-
FINLAND: Kakkonen - Groep C
17:30Narpes Kraft - JPS Jyvaskyla -:-FINLAND: Kansallinen Liiga Vrouwen
14:00HJK V - JyPK V -:-15:00Honka V - PK-35 Vantaa V -:-
FRANKRIJK: Division 2 Vrouwen
15:00FC Metz V - Montauban V -:-15:00FC Nantes V - Albi-Marssac V -:-
15:00Le Mans V - OGC Nice V -:-
15:00Olympique Marseille V - Rodez AF V -:-
15:00Orleans V - RC Strasbourg V -:-
15:00Thonon Evian V - Lens V -:-
GHANA: Premier League
17:00Asante Kotoko - Hearts Of Oak -:-17:00Bibiani Gold Stars - Dreams -:-
17:00Bofoakwa Tano - Medeama -:-
17:00Great Olympics - Berekum Chelsea -:-
17:00Heart Of Lions - Samartex -:-
17:00Tamale - Legon Cities -:-
GHANA: Division One League
17:00ADVSA - Vision -:-17:00Akatsi All Stars - Na God -:-
17:00Asekem - Skyy -:-
17:00Baffour SA - Berekum City -:-
17:00Debibi - Brong Ahafo -:-
17:00Home Stars - Accra Athletic -:-
17:00King Faisal - Elmina Sharks -:-
17:00Kings Palace - Kotoku Royals -:-
17:00Mighty Royals - Eleven Wonders -:-
17:00Okwawu - Still Believe -:-
17:00Pac Academy - New Edubiase -:-
17:00Rospak - Soccer Intellectuals -:-
17:00Sefwi All Stars - Nzema Kotoko -:-
17:00Swedru All Blacks - Future Stars -:-
17:00Techiman Liberty - Young Apostles -:-
17:00Uncle T United - Hohoe United -:-
17:00Venomous Vipers - Holy Stars -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
15:30Levadiakos - AEK Athene B -:-GRIEKENLAND: Division A Women
11:30OFI Crete V - AEL Larissa V -:-16:00Kastoria V - Volos 2004 V -:-
16:00Panathinaikos V - Trikala V -:-
16:00Seirines Grevenon V - AEK Athene V -:-
HONGARIJE: Merkantil Bank Liga
17:00BVSC-Zuglo - Honved -:-17:00Csakvari - Tiszakecske -:-
17:00Gyirmot - Haladas -:-
17:00Kazincbarcika - Budafoki -:-
17:00Mosonmagyarovari TE - Siofok -:-
17:00Pecsi - Szeged -:-
17:30Ajka - Győr -:-
17:30Vasas - Soroksar -:-
HONGARIJE: NB III - Northeast
17:00Debreceni EAC - Karcagi -:-17:00Debrecen II - Tiszafuredi -:-
17:00DVTK II - Eger SE -:-
17:00Kisvarda II - SBTC -:-
17:00Putnok VSE - Cigand SE -:-
17:00REAC - Hatvan -:-
17:00Senyo Carnifex - Tiszaujvaros -:-
17:00Ujpest II - Gyongyosi -:-
HONGARIJE: NB III - Northwest
17:00Balatonfuredi - Puskas Academy II -:-17:00Budaorsi - Gyirmot II -:-
17:00Győr II - Dorogi -:-
17:00Haladas Zanati - Tatabanya -:-
17:00Kelen - III. Keruleti TVE -:-
17:00Komaromi VSE - Csornai -:-
17:00SC Sopron - VLS Veszprem -:-
17:00Zalaegerszegi II - Bicskei -:-
HONGARIJE: NB III - Southeast
17:00Bekescsaba - Vasas II -:-17:00Elore - Cegledi -:-
17:00ESMTK Budapest - Hodmezovasarhely FC -:-
17:00FC Dabas - Penzugyor -:-
17:00Fuzesgyarmati SK - Szolnoki -:-
17:00Honved II - Monori -:-
17:00Martfui - Kecskemeti II -:-
17:00Szeged II - Korosladany MSK -:-
HONGARIJE: NB III - Southwest
17:00Dunaujvaros PASE - PTE-PEAC -:-17:00Ferencvaros II - Paks II -:-
17:00Ivancsa - Gardony Varosi -:-
17:00Kaposvar - Erdi -:-
17:00Majosi - Nagykanizsa -:-
17:00Mohacsi - Szentlorinc -:-
17:00MTK II - Dunafoldvar -:-
17:00Szekszardi - Fehervar FC II -:-
HONG KONG: Premier League
09:00HK -23 - Tai Po -:-09:00Hong Kong FC - Sham Shui Po -:-
09:00Kitchee - Lee Man Warriors -:-
09:00North District - Eastern AA -:-
09:00Resources Capital - Southern District -:-
IJSLAND: Besta deild karla
19:00Fram - Breidablik -:-19:00Stjarnan - Akureyri -:-
INDONESIË: Liga 1 - Play-offs
14:00Persib - Madura United -:-ITALIË: Serie A Vrouwen - Nacompetitie
16:00Napoli V - Ternana V -:-JAPAN: J1 League
07:00Kobe - Verdy -:-08:00C-Osaka - Hiroshima -:-
08:00Nagoya - Kyoto -:-
08:00Tokio - G-Osaka -:-
09:00Urawa - Machida -:-
JAPAN: J2 League
07:00Blaublitz - Kusatsu -:-07:00Iwaki - Tokushima -:-
07:00Kumamoto - Yamagata -:-
07:00Oita - Renofa Yamaguchi -:-
07:00Shimizu - Mito -:-
07:00Vegalta Sendai - Okayama -:-
JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen
05:00Nittaidai V - Harima Albion V -:-06:00FC Takatsuki Speranza V - Orca Kamogawa V -:-
06:00Miyazaki V - Kunoichi V -:-
06:00Yokohama FC Seagulls V - NGU Nagoya V -:-
08:00Shizuoka Bonita V - Setagaya Sfida FC V -:-
KENIA: Super League
12:00Kisumu All-Stars - Mombasa Stars -:-12:00Luanda Villa - MCF -:-
12:00Silibwet - Mulembe United -:-
14:00Kibera - Migori -:-
14:00Vihiga - Assad -:-
KENIA: FKF Cup
14:00KCB - Kariobangi Sharks -:-14:00Police FC - Leopards -:-
KOSOVO: Superliga
15:00Drita - Malisheva -:-15:00Dukagjini - Gjilani -:-
15:00FC Ballkani - Prishtina -:-
15:00Fushe Kosova - Feronikeli -:-
15:00Liria - KF Llapi -:-
KROATIË: HNL
15:00HNK Rijeka - Slaven Belupo -:-17:30Dinamo Zagreb - Rudes -:-
KROATIË: Prva NL
17:30Solin - Bijelo Brdo -:-KROATIË: 1. HNL Women - Championship Play-Offs
17:00HNK Hajduk Split V - ZNK Split V -:-17:00Osijek V - Dinamo Maksimir V -:-
KROATIË: 1. HNL Women - Degradatiegroep
17:00Agram Zagreb V - Medimurje Cakovec V -:-17:00HNK Gorica V - Zadar V -:-
LETLAND: 1. Liga
14:00Ogre United - Valmiera 2 -:-14:00Super Nova - JFK Ventspils -:-
16:00Tukums 2000 2 - Riga FC 2 -:-
18:00Skanste - RFS 2 -:-
LETLAND: 1. Liga Women
13:00FK Olaine V - Rigas V -:-LITOUWEN: A Liga
16:00Banga - Dainava Alytus -:-18:30Siauliai FA - Zalgiris -:-
LITOUWEN: I Lyga
13:00Tauras - Kauno Zalgiris 2 -:-18:00Hegelmann Litauen 2 - Garliava -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
16:00Fola - Differdange -:-16:00Hesperange - UNA Strassen -:-
16:00Mondercange - Kaerjeng -:-
16:00Niedercorn - Jeunesse Esch -:-
16:00Racing Luxembourg - Mondorf -:-
16:00Union Titus Petange - Schifflange -:-
16:00Victoria Rosport - Marisca Mersch -:-
16:00Wiltz - Dudelange -:-
MALAWI: Super League
14:30Chitipa United - Kamuzu Barracks -:-14:30Karonga United - Moyale Barracks -:-
14:30MAFCO - Creck Sporting -:-
14:30Mighty Tigers - FOMO -:-
MALEISIË: Super League
14:15Selangor - Negeri Sembilan -:-MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs
05:00Los Cabos - Tampico Madero -:-MONGOLIË: Premier League
10:15FC Ulaanbaatar - Khoromkhon -:-13:15Falcons - Deren -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00Black Bulls - Brera Tchumene -:-15:00Ferroviario Lichinga - Costa do Sol -:-
15:00Ferroviario Maputo - ENH Vilankulo -:-
15:00Nacala - Ferroviario Nampula -:-
15:00Textafrica - Baia de Pemba -:-
15:00UD Songo - Ferroviario Beira -:-
NOORD-IERLAND: Premiership Vrouwen
15:00Derry City V - Crusaders V -:-16:00Cliftonville V - Larne V -:-
NOORD-MACEDONIË: 1. MFL - Nacompetitie
17:00Vardar - Detonit Plackovica -:-NOORWEGEN: Eliteserien
17:00FK Haugesund - Sandefjord -:-17:00Odd - Lillestrøm SK -:-
17:00Rosenborg BK - Kristiansund -:-
17:00Sarpsborg 08 - Strömsgodset IF -:-
17:00Viking - HamKam -:-
19:15SK Brann - Molde FK -:-
NOORWEGEN: OBOS-ligaen
14:30Vålerenga - Levanger -:-NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1
17:00Sotra - Arendal -:-NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2
14:00Eidsvold - Stjordals Blink -:-15:00Tromsdalen - Strømmen -:-
17:30Junkeren - Follo -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 4
13:00Lillestrom 2 - Surnadal -:-16:00Strømsgodset 2 - Nardo -:-
16:30Mosjoen - Orkla -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 5
14:00Traeff - Skjetten -:-15:00Lørenskog - Skedsmo -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 6
14:00Innstrandens - Kongsvinger 2 -:-16:00FK Bodø/Glimt 2 - Skjervoy -:-
16:00Fredrikstad 2 - Ulfstind -:-
NOORWEGEN: Division 1 Women
13:00FK Bodø/Glimt V - Viking V -:-13:00Honefoss V - Avaldsnes V -:-
14:00Fyllingsdalen V - Kil/Hemne V -:-
15:00Ovrevoll Hosle V - Aalesund V -:-
OEGANDA: Big League
15:00Blacks Power - Kiyinda Boys -:-15:00Booma - Young Elephant -:-
15:00Calvary - Kataka -:-
15:00Lugazi - Kaaro Karungi -:-
15:00Mbale Heroes - Onduparaka -:-
15:00Police - Kigezi HomeBoyz -:-
OEKRAÏNE: Druha Liga
12:00Karpaty Lviv 2 - Kremin 2 -:-12:00Skala 1911 - Druzhba Myrivka -:-
OEZBEKISTAN: Super League
16:00Neftchi Fargona - OKMK -:-16:30Sogdiana - Bunyodkor -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
16:00Wolfsberger (Am) - Deutschlandsberger -:-17:00ASK Klagenfurt - Allerheiligen -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
14:00Wals-Grunau - Motz/Silz -:-16:00Rothis - Dornbirner SV -:-
17:00RW Rankweil - Reichenau -:-
OOSTENRIJK: Karnten
10:30SK Austria Klagenfurt (Am) - SC Landskron -:-OOSTENRIJK: Salzburg
17:00Strasswalchen - TSU Bramberg -:-OOSTENRIJK: Tirol - Degradatiegroep
17:00Telfs - SV Worgl -:-OOSTENRIJK: Tirol - Promotie groep
10:30SK St. Johann - Kitzbuhel -:-17:00Ebbs - Fugen -:-
OOSTENRIJK: Wien
10:30WAF Brigittenau - Slovan HAC -:-OOSTENRIJK: Bundesliga Vrouwen
12:45Austria Wien V - Altach/Vorderland V -:-12:45Innsbruck V - Dornbirn V -:-
12:45Kleinmunchen V - First Wenen V -:-
12:45St. Polten V - Neulengbach V -:-
12:45Sturm Graz V - Bergheim V -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Play-offs
03:00Potros del Este - Plaza Amador -:-PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Nacional Asuncion - Sol De America -:-23:00Tacuary - Cerro Porteno -:-
01:30Guarani - Sp. Luqueño -:-
23:00Olimpia Asuncion - Sportivo Trinidense -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
16:00Guairena - 12 de Junio -:-16:00Martin Ledesma - Atl. Tembetary -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Alianza Atl. - Carlos Mannucci -:-22:00Sport Boys - ADT Tarma -:-
PERU: Liga 2
22:30Dep. Municipal - Binacional -:-POLEN: I Liga
15:00Arka - Katowice -:-15:00Chrobry Glogow - Sosnowiec -:-
15:00Legnica - Lechia Gdansk -:-
15:00Motor Lublin - Podbeskidzie -:-
15:00Odra Opole - Pruszkow -:-
15:00S. Rzeszow - Polonia Warschau -:-
15:00Tychy - Górnik Łęczna -:-
15:00Wisla Krakau - Termalica B-B. -:-
15:00Wisła Płock - R. Rzeszow -:-
POLEN: III Liga - Group II
16:00Swit Skolwin - Zawisza -:-POLEN: III Liga - Group III
17:00Kluczbork - Starowice Dolne -:-17:00Stilon Gorzow - Polkowice -:-
18:00Z. Gora - Slask Wroclaw II -:-
POLEN: III Liga - Group IV
17:00Siarka Tarnobrzeg - KS Wieczysta Krakow -:-POLEN: Central Youth League
10:30Arka -19 - Górnik Zabrze -19 -:-12:00Lech Poznań -19 - Wisla -19 -:-
13:00Zaglebie -19 - Pogon Szczecin -19 -:-
15:30Korona -19 - Legia -19 -:-
16:00Jagiellonia -19 - Warta P. -19 -:-
POLEN: Ekstraliga Vrouwen
12:00Pogon Szczecin V - Tczew V -:-13:00Stomilanki Olsztyn V - UJ Krakow V -:-
15:30Czarni Sosnowiec V - Gdansk V -:-
15:30Katowice V - Slask Wroclaw V -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2 - Nacompetitie
17:00Lusitania FC - Feirense -:-PORTUGAL: Portugese Beker
18:15FC Porto - Sporting CP -:-PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen - Degradatie - Play-offs
18:00Vilaverdense V - Amora V -:-ROEMENIË: Liga 1 - Conference League - Play-offs
19:00Univ. Craiova - U. Cluj -:-RUSLAND: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
11:00Ufa - M. Lipetsk -:-12:00FK Novosibirsk - FK Krasnodar 2 -:-
13:00Veles Moscow - Chelyabinsk -:-
16:00Murom - Rodina Moscow 2 -:-
17:00FK Chayka - R. Volgograd -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Biolog - Alania 2 -:-15:30Nazran - Nalchik -:-
16:00Forte Taganrog - Dynamo Stavropol -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 2
09:00Yenisey 2 - Sp. Moskou 2 -:-13:00Chertanovo M. - Din. Moskou 2 -:-
13:00Tver - Dynamo Vologda -:-
14:00Znamya Truda - Zenit 2 -:-
15:00Luki-Energiya - Rodina Moscow -21 -:-
15:00Vladimir - Irkutsk -:-
16:00Baltika 2 - Zvezda St. Peterburg -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 3
05:00Dynamo Vladivostok - Spartak Tambov -:-07:00Sakhalin - SKA Khabarovsk 2 -:-
12:00FK Strogino Moscow - Penza -:-
12:00Khimki 2 - Kompozit -:-
14:00Oryol - Kolomna -:-
14:00Salyut-Belgorod - Kosmos -:-
15:00Kvant - Arsenal Tula 2 -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 4
11:00Sokol Kazan - Akron Togliatti 2 -:-14:00Nosta - Ural 2 -:-
SCHOTLAND: Premiership - Nacompetitie
13:00Ross County - Raith -:-SCHOTLAND: Scottish Cup Vrouwen
15:30Rangers FC V - Hearts V -:-SERVIË: Prva Liga - Degradatiegroep
17:00Dubocica - Metalac -:-17:00Mladost GAT - RFK Novi Sad -:-
17:00Sloboda - Radnicki Beograd -:-
17:00Vrsac - Kolubara -:-
SERVIË: Srpska Liga - East
17:30Buducnost Popovac - Mesevo -:-17:30Djerdap - Vlasina -:-
17:30Dunav Prahovo - Jagodina -:-
17:30Jedinstvo Krusevac - Trayal Krusevac -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Pcinja -:-
17:30SFS Borac - Paracin -:-
17:30Sindjelic - Radnicki Pirot -:-
17:30Timocanin - Zitoradja -:-
SERVIË: Srpska Liga - West
17:00Borac 1926 - Tutin -:-17:00Mihajlovac - Buducnost Krusik -:-
17:00Mladi Radnik - Polet Ljubic -:-
17:00Omladinac Zablace - Real Podunavci -:-
17:00Sloga Petrovac - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Sloga Pozega - FAP -:-
17:00Takovo - Josanica -:-
17:00Vrelo Sport - Loznica -:-
SINGAPORE: Premier League
12:00Tanjong Pagar - Hougang -:-SLOVENIË: Prva liga - Nacompetitie
17:00NK Radomlje - Nafta -:-SLOWAKIJE: 3. Liga - East
17:00Oravske Vesele - MSK Lucenec -:-17:00R. Sobota - Slavia TU Kosice -:-
17:00Snina - 1.FK Svidnik -:-
17:00Spisske Podhradie - Stropkov -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - West
17:00Belusa - MSK Martin -:-17:00ŠKF Sereď - Jednota Banova -:-
17:00Velke Ludince - Podkonice -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Bratislava
17:00D. Luzna - Domino -:-17:00Ivanka pri Dunaji - MSK Senec -:-
17:00Rusovce - Rohoznik -:-
17:00Slovan Most - Modra -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Central
10:30Besenova - Banik Stranavy -:-17:30Kovacova - K. Nove Mesto -:-
17:30Krasno - Cadca -:-
17:30Lip. Stiavnica - Tvrdosin -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
17:00Gerlachov - Medzev -:-17:00Kechnec - FK Cana -:-
17:00Medzilaborce - Mladost Kalsa -:-
17:00Pavlovce n. Uhom - Poprad -:-
17:00Raslavice - Velky Saris -:-
17:00Sokol Lubotice - Sabinov -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - West
17:00Blava Jaslovske Bohunice - Crystal -:-17:00FC ViOn Zlaté Moravce B - Banik Prievidza -:-
17:00Gbely - Boleraz -:-
17:00Levice - FKM Nove Zamky -:-
17:00Pata - Stankovce -:-
17:00Trebatice - Trstice -:-
SPANJE: LaLiga2
18:30Albacete - Mirandes -:-18:30Amorebieta - Espanyol -:-
18:30Burgos CF - Tenerife -:-
18:30Cartagena - Huesca -:-
18:30Elche - Eldense -:-
18:30Ferrol - Leganes -:-
18:30Gijon - Eibar -:-
18:30Levante - Alcorcon -:-
18:30Racing Santander - Zaragoza -:-
18:30Real Valladolid - Villarreal B -:-
18:30R. Oviedo - Andorra -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Promotion Play-offs
18:00Numancia - Yeclano -:-19:00Marbella - UD Logrones -:-
19:30Orihuela - Barakaldo -:-
19:30Zamora - San Sebastian Reyes -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 1 - Play-offs
12:00Gran Pena - Sarriana -:-17:00Arosa SC - UD Ourense -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 2 - Play-offs
12:00Gijon B - L'Entregu -:-17:00Lealtad - Union Club Ceares -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 4 - Play-offs
11:30Basconia - Portugalete -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 5 - Play-offs
12:30L'Hospitalet - Prat -:-17:00Vilassar de Mar - Badalona -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6 - Play-offs
19:00Jove - Utiel -:-19:00Ontinyent 1931 - Atzeneta -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7 - Play-offs
12:00CD Mostoles - Colonia M. -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 8 - Play-offs
17:00Atl. Tordesillas - Leonesa B -:-17:00Salamanca - Atl. Astorga -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 9 - Play-offs
19:00Jaen - Torre del Mar -:-19:30Malaga B - Almeria B -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 10 - Play-offs
17:00Ciudad de Lucena - Ceuta B -:-18:30Xerez D.F.C. - Pozoblanco -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 11 - Play-offs
12:00Mallorca B - Manacor -:-18:30Poblense - Platges de Calvia -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 12 - Play-offs
12:30Lanzarote - Panaderia -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 13 - Play-offs
11:00Real Murcia B - Lorca Deportiva -:-18:30Ciudad Cieza - Caravaca -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 14 - Play-offs
18:00CD Coria - Moralo -:-19:00Azuaga - Villafranca -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 16 - Play-offs
18:00Alfaro - Oyonesa -:-18:00Anguiano - Varea -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 17 - Play-offs
12:00Cuarte - Caspe -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 18 - Play-offs
17:00Cazalegas - Quintanar del Rey -:-19:00Toledo - Socuellamos -:-
SPANJE: Liga F Women
12:00Valencia V - Sevilla V -:-16:30Real Sociedad V - Real Madrid V -:-
18:30Real Betis V - Madrid C. V -:-
SURINAME: SML
01:00Inter Wanica - Inter Moengotapoe -:-22:30Robinhood - Voorwaarts -:-
TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00Istiqlol Dushanbe - Barkchi Hisor -:-15:00Regar-TadAZ - Panjsher -:-
TAIWAN: Premier League
09:30Taichung - Taipei Vikings -:-09:30Taiwan Shihu - Taiwan Steel -:-
12:30Hang Yuen - AC Taipei -:-
12:30Ming Chuan University - Taipower -:-
THAILAND: Thai League 1
13:00Bangkok Utd - Uthai Thani -:-13:00Buriram - Khonkaen Utd. -:-
13:00Chiangrai - Muangthong -:-
13:00Chonburi - Trat FC -:-
13:00Pathum United - Police Tero -:-
13:00Port MTI FC - Nakhon Pathom -:-
13:00Ratchaburi - Prachuap -:-
13:00Sukhothai - Lamphun Warrior -:-
TOGO: Championnat National
16:00ASC Kara - Dynamic Togol. -:-16:00Barracuda - Gbohloe-Su -:-
16:00Doumbe - Entente II -:-
16:00Espoir - Kakadl -:-
16:00Gbikinti Bassar - Semassi -:-
16:00Gomido - Tambo -:-
16:00Kara - Binah -:-
16:00Unisport - OTR -:-
TSJECHIË: FORTUNA:LIGA - Championship Play-Offs
16:00AC Sparta Praag - FC Viktoria Plzen -:-16:00FC Banik Ostrava - 1. FC Slovácko -:-
16:00SK Slavia Praag - FK Mlada Boleslav -:-
TSJECHIË: CFL - Group A
10:15Admira Prague - Pisek -:-10:15SK Slavia Praag B - Domazlice -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
10:15FK Mlada Boleslav B - FK Teplice B -:-10:15FK Pardubice B - Usti n. L. -:-
10:15Hradec Kralove B - Ceska Lipa -:-
17:00FC Slovan Liberec B - Brozany -:-
TSJECHIË: MSFL
10:151. FC Slovácko B - Zlin B -:-10:15FC Banik Ostrava B - Uhersky Brod -:-
10:15MFK Karvina B - Start Brno -:-
10:15Unicov - Hlucin -:-
17:00FK Frydek-Mistek - SK Hranice -:-
TSJECHIË: Division A
17:00Domazlice B - Jindrichuv Hradec -:-TSJECHIË: Division B
10:15Meteor Prague - Cesky Brod -:-14:00Admira Prague B - Ujezd Prague -:-
17:00Louny - Nespeky -:-
TSJECHIË: Division C
10:30Velke Hamry - Novy Bydzov -:-17:00Benatky - Chrudim B -:-
17:00Hlinsko - Dobrovice -:-
17:00Turnov - Trutnov -:-
TSJECHIË: Division D
10:15Brno B - Nove Mesto na Morave -:-10:15Velke Mezirici - Pelhrimov -:-
17:00Lanzhot - Slavoj Polna -:-
17:00Lisen B - Havlickuv Brod -:-
17:00Sperice - Zdirec n. D. -:-
17:00Stara Rise - Humpolec -:-
17:00Tasovice - Breclav -:-
17:00Velka Bites - Zdar na Sazavou -:-
TSJECHIË: Division E
10:15Slavicin - Holesov -:-17:00FK Kozlovice - Vsetin -:-
17:00Skastice - Vsechovice -:-
TSJECHIË: Division F
10:15Havirov - Repiste -:-17:00Bilovec - Frenstat p. R. -:-
17:00Bohumin - Valasske Mezirici -:-
17:00Bruntal - Polanka nad Odrou -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
17:00Jankov - Mirovice -:-17:00Milevsko - TJ Osek -:-
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
17:30Rajhradice - Bosonohy -:-TSJECHIË: Karlovarsky KP
17:00Touzim - Union Nove Sedlo -:-TSJECHIË: Kralovehradecky KP
14:00Solnice - Police nad Metuji -:-17:00Jaromer - Lazne Belohrad -:-
17:00Trebes - Chlumec nad Cidlinou B -:-
17:00Tyniste n. Orl. - Ceska Skalice -:-
TSJECHIË: Moravskoslezsky KP
14:00Pusta Polom - Cesky Tesin -:-17:00Koberice - Petrvald na Morave -:-
17:00Kravare - Vresina -:-
17:00Moravan Oldrisov - Brusperk -:-
TSJECHIË: Olomoucky KP
17:00Cechovice - Bohunovice -:-17:00Dolany - Brodek u Prerova -:-
17:00SK Lipova - Litovel -:-
17:00Velke Losiny - Konice -:-
17:00Zabreh - Mohelnice -:-
TSJECHIË: Pardubicky KP
17:00Horni Redice - Prosetin -:-TSJECHIË: Plzensky KP
18:00Sokol Radnice - Vejprnice -:-TSJECHIË: Stredocesky KP
17:00Mnichovohradistsky SK - Poricany -:-17:00Pruhonice - Sokolec -:-
TSJECHIË: Ustecky KP
17:00Usti n. L. B - Kadan -:-TSJECHIË: Vysocina KP
14:00Velke Mezirici B - Kamenice nad Lipou -:-16:30Chotebor - Rapotice -:-
16:30Nova Ves - Sapeli Polna -:-
TSJECHIË: Zlinsky KP
10:15Brumov - Francova Lhota -:-17:00Hrachovec - Osvetimany -:-
TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen - Degradatiegroep
16:00Dukla Praag V - Teplice V -:-TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Championship Play-Offs
18:30Monastir - CS Sfaxien -:-TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Degradatiegroep
16:30Ben Guerdane - Metlaoui -:-16:30Gafsa - US Tataouine -:-
16:30Marsa - Olympique Beja -:-
16:30Soliman - Bizertin -:-
TUNESIË: Ligue 2
16:30Ariana - Sporting Ben Arous -:-16:30Hamam-Sousse - Jeunesse Sportive -:-
16:30Hammam-Lif - Msaken -:-
16:30Jendouba Sport - Kairouanaise -:-
16:30Kalaa - Oued Ellil -:-
16:30Tabarka - Korba -:-
TURKIJE: Super Lig
18:00Adana Demirspor - Basaksehir -:-18:00Fenerbahce - Istanbulspor -:-
18:00Hatayspor - Rizespor -:-
18:00Kasimpasa - Besiktas -:-
18:00Konyaspor - Galatasaray -:-
18:00Pendikspor - Gaziantep -:-
18:00Trabzonspor - Ankaragücü -:-
TURKIJE: TFF 3e Liga Play-offs
15:00Erbaaspor - Musspor -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Nacional - Danubio -:-17:30Cerro CA - River Plate -:-
20:00Cerro Largo - Defensor Sp. -:-
22:30Maldonado - Fenix -:-
URUGUAY: Segunda División
01:45Albion - Colon -:-15:00Montevideo City - Sud America -:-
20:00Plaza Colonia - Cooper -:-
20:30Tacuarembo - Atenas -:-
USA: MLS
01:30Atlanta Utd - Los Angeles FC -:-01:30CF Montreal - Nashville SC -:-
01:30Charlotte - Philadelphia Union -:-
01:30DC United - Chicago Fire -:-
01:30New England Revolution - New York City -:-
01:30Orlando City - Columbus Crew -:-
01:30Toronto FC - Cincinnati -:-
02:30FC Dallas - Real Salt Lake -:-
02:30St. Louis City - Seattle Sounders -:-
03:30Colorado Rapids - Minnesota -:-
04:30Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo -:-
04:30Portland Timbers - Sporting Kansas City -:-
04:30San Jose Earthquakes - Austin FC -:-
04:30Vancouver Whitecaps - Inter Miami -:-
USA: USL Championship
01:00Indy Eleven - Phoenix Rising -:-01:00Miami FC - North Carolina -:-
01:30Tampa Bay - Las Vegas Lights -:-
02:30Memphis - Pittsburgh -:-
03:00New Mexico - San Antonio -:-
04:00Orange County SC - Loudoun -:-
04:00Sacramento Republic - Birmingham -:-
USA: MLS Next Pro
01:00Chattanooga - Atlanta United 2 -:-21:00New England Revolution II - New York City II -:-
23:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia II -:-
00:00Orlando City B - Huntsville -:-
USA: USL League Two
23:00Ann Arbor - Oakland County -:-23:00New Jersey Copa - Staten Island ASC -:-
00:00West Virginia - Wake FC -:-
00:30Swan City - Sarasota Paradise -:-
00:30Weston - St. Petersburg FC -:-
01:00Academica SC - Marin -:-
01:00Charlotte Eagles - Salem City -:-
01:00Dayton - Cleveland Force -:-
01:00Flint City - Lansing City -:-
01:00Fort Wayne - Toledo Villa -:-
01:00Miami - Tampa Bay -23 -:-
01:00Michiana Lions - Kalamazoo FC -:-
01:00Ocean City - Philadelphia Lone Star -:-
01:00RKC SC - Rochester FC -:-
01:00SC United Bantams - Charlotte Independ. 2 -:-
01:30Motown 2 - Long Island -:-
01:30West Chester Utd - Reading -:-
02:00AMSG FC - Arizona Arsenal -:-
02:00Davis Legacy - Project 51O -:-
02:00Dothan United - Tennessee -:-
02:00Louisiana - Hattiesburg -:-
02:00Menace - Chicago City -:-
02:00Mississippi Brilla - Little Rock Rangers -:-
02:00Sueno - Chicago Dutch Lions -:-
03:00Flatirons - Utah United -:-
03:30Albion Colorado - Salt City -:-
04:00Capo II - Tucson -:-
04:00Coachella - Redlands FC -:-
23:00FC Olympia - Lane United -:-
23:00West Seattle Junction - United PDX -:-
USA: NISA
23:00Savannah Clovers - Club de Lyon -:-USA: USL League One Cup
01:00Forward Madison - One Knoxville -:-01:30Chattanooga Red Wolves - Lexington -:-
01:30Tormenta - Richmond Kickers -:-
03:00Northern Colorado - Charlotte Independ. -:-
03:00Spokane Velocity - Greenville -:-
USA: NWSL Vrouwen
01:30Chicago V - Racing Louisville V -:-04:00Utah Royals V - Kansas City Current V -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:30Inter de Barinas - Metropolitanos -:-02:00Universidad Central - La Guaira -:-
23:30Angostura - Puerto Cabello -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
17:40Al Wasl - Al-Ahli Dubai -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
16:15Al-Taawon - Al Arabi -:-16:15Al Thaid - Masfut -:-
16:15Al Urooba - Al Hamriyah -:-
16:15Dibba Al Fujairah - Al Fujairah -:-
16:15Dubai City - Masafi -:-
16:15Gulf Heroes - Al Dhafra -:-
16:15Gulf United - Al Jazira Hamra -:-
16:15United FC - Dibba Al Hisn -:-
VIETNAM: V.Competitie 1
12:00Song Lam Nghe An - Binh Duong -:-13:00Khanh Hoa - Binh Dinh -:-
13:00Thanh Hoa - Nam Dinh -:-
14:15Cong An - Viettel -:-
14:15Hai Phong - Hong Linh Ha Tinh -:-
VIETNAM: National League Vrouwen
11:00Phong Phu Ha Nam V - Ho Chi Minh City 2 V -:-11:00Thai Nguyen V - Ha Noi 2 V -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
22:00Grenada - Saint Vincent en de Grenadines -:-ZAMBIA: Super League
15:00Green Buffaloes - Forest Rangers -:-15:00Kabwe - Nkana -:-
15:00Kansanshi - MUZA -:-
15:00Power Dynamos - Mufulira -:-
15:00Zanaco - Mutondo Stars -:-
15:00Zesco Utd - Trident -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Bulawayo Chiefs -:-15:00CAPS Utd - Simba Bhora -:-
15:00GreenFuel - Highlanders -:-
15:00Manica - Hwange -:-
15:00Platinum - Dynamos -:-
ZUID-KOREA: K League 1
09:30Daegu - Gangwon -:-12:00Jeju - Suwon FC -:-
ZUID-KOREA: K League 2
09:30Anyang - Jeonnam -:-09:30Cheongju Jikji - Gyeongnam -:-
12:00Seongnam - Cheonan City -:-
ZUID-KOREA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Yangpyeong -:-07:00Siheung Citizen - Hwaseong -:-
08:00Mokpo - Daejeon Korail -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
14:00Hammarby IF - IK Sirius -:-16:30Västerås SK - IF Brommapojkarna -:-
ZWEDEN: Superettan
13:00Skövde - Öster -:-15:00Gefle - Örebro -:-
15:00Oddevold - Östersunds FK -:-
15:00Sandviken - Orgryte -:-
16:00Helsingborg - Landskrona -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
16:00Hammarby TFF - Pitea -:-16:00Karlbergs - Assyriska FF -:-
16:00Stocksund - AFC Eskilstuna -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
13:00Lucksta - Bergnasets -:-16:00Team TG - Skelleftea -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
16:00Osteraker IFK - Arlanda -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
14:00Osterlen - Högaborgs -:-14:00Rappe GOIF - Simrishamn -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
12:00Nacka FC - Atvidaberg -:-15:00BK Ljungsbro - Huddinge -:-
16:00Sleipner - Smedby -:-
17:00Syrianska - Enskede -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
13:00Frölunda - Savedalen -:-14:00Laholms - Qviding -:-
16:00Landvetter - Astrio -:-
17:00Tord - Lindome -:-
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
15:00Rosengard V - Pitea V -:-15:00Vaxjo DFF V - Djurgarden V -:-
15:00Vittsjo V - Trelleborg V -:-
ZWEDEN: Elitettan Vrouwen
16:00Örebro V - Sunnanå V -:-ZWITSERLAND: Super League - Nacompetitie
16:30Grasshoppers - Thun -:-ZWITSERLAND: Super League Vrouwen - Play-offs
15:15Servette FC V - FC Zürich V -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.