Voetbal » 11.05.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Championship Play-Offs
20:45RSC Anderlecht - KRC Genk -:-BELGIË: Jupiler Pro League - Degradatiegroep
18:15Charleroi - KV Kortrijk -:-18:15KAS Eupen - RWDM -:-
DUITSLAND: Bundesliga
15:30FC Köln - 1. FC Union Berlin -:-15:30Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt -:-
15:30RB Leipzig - Werder Bremen -:-
15:30SC Freiburg - 1. FC Heidenheim -:-
18:301. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund -:-
ENGELAND: Premier League
13:30Fulham - Manchester City -:-16:00AFC Bournemouth - Brentford -:-
16:00Everton - Sheffield United -:-
16:00Newcastle United - Brighton -:-
16:00Tottenham Hotspur - Burnley -:-
16:00West Ham United - Luton Town FC -:-
16:00Wolverhampton Wanderers - Crystal Palace -:-
18:30Nottingham Forest - Chelsea -:-
ITALIË: Serie A
18:00Napoli - Bologna -:-20:45AC Milan - Cagliari -:-
SPANJE: LaLiga
14:00Mallorca - Las Palmas -:-16:15Villarreal - Sevilla -:-
18:30Granada - Real Madrid -:-
21:00Athletic Bilbao - Osasuna -:-
ALBANIË: Super League
16:00Egnatia - Tirana -:-16:00Laci - Kukesi -:-
16:00Partizani - Erzeni -:-
16:00Teuta - Din. Tirana -:-
16:00Vllaznia - Skenderbeu -:-
ALGERIJE: 1e Divisie
18:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-18:00Biskra - Oran -:-
18:00JS Kabylie - Constantine -:-
18:00Khenchela - MC Alger -:-
18:00Magra - Saoura -:-
18:00Paradou - Chlef -:-
ALGERIJE: Ligue 2
16:00Annaba - Ouargla -:-16:00Arba - JSM Tiaret -:-
16:00ASM Oran - Medea -:-
16:00Batna - Khroub -:-
16:00Bordj Menail - Khemis El Khechna -:-
16:00Chelghoum - Mlila -:-
16:00GC Mascara - Kolea -:-
16:00Ghozlane - Harrach -:-
16:00MO Constantine - Eulma -:-
16:00Olympique Akbou - Telaghema -:-
16:00Olympique Magrane - MSP Batna -:-
16:00Oued Sly - El Khemis -:-
16:00RC Kouba - Mostaganem -:-
16:00SC Mecheria - Temouchent -:-
16:00WA Mostaganem - Guir Abadla -:-
16:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-
ANDORRA: Primera Divisió
20:30FC Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-20:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Santa Rita -:-16:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul -:-
16:30Interclube - Libolo -:-
17:00Kabuscorp - Sagrada -:-
ARGENTINIË: Liga Profesional
00:00Sarmiento Junin - Instituto -:-02:15Argentinos Jrs - Rosario -:-
02:15Newells Old Boys - Platense -:-
19:30Huracan - Defensa y Justicia -:-
20:30Godoy Cruz - Barracas Central -:-
22:30Independiente - Talleres Cordoba -:-
00:45River Plate - Central Cordoba -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
01:00Temperley - CA Mitre -:-19:00Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro -:-
20:30Tristan Suarez - San Martin Tucuman -:-
21:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:-
22:30Agropecuario - San Martin S.J. -:-
23:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-
00:00Brown Adrogue - Aldosivi -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
20:30Ciudad Bolivar - Biblioteca Atenas -:-20:30Crucero del Norte - Sol de America -:-
20:30Deportivo Camioneros - Gutierrez Mendoza -:-
20:30Douglas Haig - Defensores Belgrano VR -:-
20:30El Linqueno - Def. Pronunciamiento -:-
20:30Germinal - Cipolletti -:-
20:30Gimnasia E.R. - 9 de Julio Rafaela -:-
20:30Huracan Las Heras - Ferro Gen. Pico -:-
20:30Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas -:-
20:30Juventud Antoniana - Union Sunchales -:-
20:30Juventud U.U. - Sportivo Estudiantes -:-
20:30Kimberley - Sansinena -:-
20:30San Martin Formosa - Central Norte -:-
20:30San Martin Mendoza - Argentino MM -:-
20:30Santamarina - Circulo Deportivo -:-
20:30Sarmiento Resistencia - Boca Unidos -:-
20:30Sol de Mayo - Olimpo -:-
20:30Villa Mitre - Deportivo Rincon -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
01:05Excursionistas - Canuelas -:-16:00Dock Sud - Deportivo Armenio -:-
20:30Acassuso - Los Andes -:-
20:30Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
20:30Sportivo Italiano - Argentino de Merlo -:-
20:30UAI Urquiza - Fenix -:-
20:30Villa San Carlos - Liniers -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
20:30Atlas - Deportivo Paraguayo -:-20:30Central Cordoba - Mercedes -:-
20:30Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:-
20:30Lugano - General Lamadrid -:-
20:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:-20:30Provincial - Ezeiza -:-
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
17:00Excursionistas V - Rosario Central V -:-20:00San Luis V - San Lorenzo V -:-
20:30Social Atletico Television V - Ferro V -:-
ARMENIË: First League
14:00Nikarm - Andranik -:-14:00Pyunik 2 - Urartu 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Winnaarsronde
02:00River Plate - Racing Club Aruba -:-00:30Estrella - Britannia -:-
AUSTRALIË: NPL ACT
07:00Canberra Olympic - Canberra Croatia -:-07:00Yoogali - Tigers FC -:-
09:45Monaro Panthers - Tuggeranong Utd -:-
AUSTRALIË: NPL Northern NSW
06:30Edgeworth E. - Maitland -:-06:30Lambton J. - Adamstown Rosebud -:-
08:00Lake Macquarie - Newcastle Olympic -:-
AUSTRALIË: NPL NSW
09:00Central Coast Mariners -23 - St George Saints -:-09:30NWS Spirit - Wollongong Wolves -:-
11:00Hills Brumbies - APIA Leichhardt -:-
11:00WS Wanderers -23 - Sydney Olympic -:-
11:15St. George City - Sutherland -:-
AUSTRALIË: NPL Queensland
09:00Gold Coast Knights - Redlands -:-09:00Peninsula - Moreton City Excelsior -:-
10:15Wynnum Wolves - Queensland Lions -:-
AUSTRALIË: NPL South Australia
07:30Adelaide Comets - Croydon -:-07:30Adelaide Croatia Raiders - Modbury -:-
07:30Campbelltown City - Para -:-
09:30FK Beograd - Adelaide United -23 -:-
AUSTRALIË: NPL Tasmania
06:30Devonport - Glenorchy Knights -:-08:30Riverside Olympic - Clarence Zebras -:-
08:45Kingborough Lions - Launceston United -:-
08:45Launceston - South Hobart -:-
AUSTRALIË: NPL Victoria
07:00Avondale FC - Port Melbourne Sharks -:-07:00Manningham United Blues - Altona Magic -:-
07:00Moreland City - Dandenong -:-
11:00Hume City - Oakleigh -:-
AUSTRALIË: Capital Premier League
05:00West Canberra Wanderers - Canberra White Eagles -:-06:15Wagga City Wanderers - Brindabella -:-
07:00Queanbeyan City - ANU -:-
08:15Belconnen Utd. - Canberra Juventus -:-
AUSTRALIË: Northern NSW State League
06:30Thornton Redbacks - Belmont Swansea Utd. -:-11:30South Cardiff - Toronto Awaba Stags -:-
AUSTRALIË: NSW League One
07:00Bulls Academy - Mt Druitt Town -:-08:30Hakoah Sydney - Northern Tigers -:-
10:00UNSW - Bonnyrigg -:-
11:00Bankstown City Lions - Blacktown Spartans -:-
11:00Dulwich Hill - Canterbury Bankstown -:-
11:00Dunbar Rovers - Nepean -:-
11:00Macarthur Rams - Inter Lions -:-
11:00SD Raiders - Rydalmere Lions -:-
AUSTRALIË: Queensland Premier League
10:00Brisbane Strikers - Caboolture -:-10:00Ipswich - Broadbeach Utd. -:-
10:00Mitchelton - Southside Eagles -:-
11:00Moreton City Excelsior -21 - Logan Lightning -:-
AUSTRALIË: SA State League
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Victory -:-07:30Western Strikers - Sturt Lions -:-
08:30Salisbury Utd. - Playford Patriots -:-
10:00West Adelaide - Adelaide Vipers -:-
11:30Adelaide Cobras - Blue Eagles -:-
AUSTRALIË: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston -21 - Somerset -:-08:30Ulverstone - Launceston United -21 -:-
08:45Devonport -21 - Northern Rangers -:-
10:45Riverside Olympic -21 - Burnie Utd. -:-
AUSTRALIË: Tasmania Southern Championship
06:30Hobart City - Hobart Utd. -:-06:30University of Tasmania - South East Utd. -:-
AUSTRALIË: Victoria Premier League
07:00Eastern Lions - Werribee City -:-07:00North Geelong - Melbourne City -21 -:-
11:00Kingston City - George Cross -:-
AUSTRALIË & OCEANIË: OFC Champions League
00:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) -:-AZERBEIDZJAN: Premier League
15:00Araz - Turan -:-17:30Zira - Qarabag -:-
AZIË: AFC Champions League - Play-offs
12:00Yokohama M. (Jpn) - Al-Ain (Uae) -:-BANGLADESH: Premier League
12:00Brothers U. - Fortis -:-12:00Chittagong Abahani - Sheikh Jamal -:-
12:00Mohammedan - Bashundara Kings -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Slutsk -:-18:00Soligorsk - BATE -:-
20:00Dynamo Brest - Gomel -:-
BELARUS: Pershaya Liga
12:00Niva Dolbizno - BumProm Gomel -:-14:00Volna Pinsk - Belshina -:-
17:00Ostrovets - Lida -:-
BELGIË: 1e Nationale
20:00Heist - Namur -:-20:00KAA Gent B - Cappellen -:-
20:00Knokke - Charleroi B -:-
20:00Royal Antwerp FC B - Hoogstraten -:-
20:00Thes Sport - Lokeren-Temse -:-
20:00Tienen - Dessel -:-
20:00URSL Vise - RAAL La Louviere -:-
20:00Virton - Leuven B -:-
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep ACFF
20:00Renaissance Mons - Verlaine -:-20:00Union Rochefortoise - Tournai -:-
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Play-offs - Play-offs
20:00Hasselt - Ninove -:-BELGIË: Super League Vrouwen - Winnaarsronde
13:30OH Leuven V - Standard Luik V -:-16:15Club Brugge V - KRC Genk V -:-
18:30RSC Anderlecht V - KAA Gent V -:-
BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
17:00AS Cotonou - Dynamo Abomey -:-17:00Dadje - ASPAC -:-
17:00Espoir - Requins -:-
17:00JS Pobe - Damissa -:-
BENIN: Ligue 1 - Degradatiegroep
17:00Abeilles - Dynamique Djougou -:-17:00Bembereke - Soleil -:-
17:00Dynamo Parakou - Real Sport -:-
17:00Pantheres - Hodio -:-
17:00Tonnerre - Buffles du Borgou -:-
BHOETAN: Premier League
14:00Transport United - Tsirang -:-BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:00Siroki Brijeg - Velez Mostar -:-20:45GOSK Gabela - Zrinjski -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00Bratstvo Gracanica - Kakanj -:-17:00Celik Zenica - BFK Simm Bau -:-
17:00Gorazde - Jedinstvo Bihac -:-
17:00Hadzici - Gradina Srebrenik -:-
17:00Mladost DK - Banovici -:-
17:00Tomislav - TOSK Tesanj -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:00BSK Banja Luka - Slavija -:-17:00Drina Zvornik - Kozarska Dubica -:-
17:00Famos Vojkovici - Prijedor -:-
17:00Laktasi - Modrica -:-
17:00Leotar - Kozara -:-
17:00Mrkonjic Grad - Radnik Bijeljina -:-
17:00Sutjeska Foca - Nevesinje -:-
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Eleven Angels - Holy Ghost -:-15:00Masitoaka - Nico United -:-
15:00Morupule - Tafic FC -:-
15:00Police XI - BDF XI -:-
15:00Security Systems - Sua Flamingoes -:-
15:00Township Rollers - Jwaneng Galaxy -:-
BRAZILIË: Serie A
21:00Flamengo - Corinthians -:-22:00Criciuma - Cuiaba -:-
BRAZILIË: Serie B
00:00Novorizontino - Ceara -:-02:30CRB - Chapecoense-SC -:-
02:30Goias - Ituano -:-
16:00Avai - Coritiba -:-
22:00Amazonas - Santos -:-
22:00Guarani - Botafogo SP -:-
22:00Operario - Ponte Preta -:-
22:00Sport Recife - Brusque -:-
BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
22:00UitgesteldSER Caxias - Confianca -:-22:00Tombense - Sampaio Correa -:-
00:30ABC - Londrina -:-
00:30UitgesteldFerroviario - EC Sao Jose -:-
BRAZILIË: Serie D
20:00Ipora - CRAC -:-20:00Jacuipense - Juazeirense -:-
20:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-
20:30UitgesteldAvenida - Novo Hamburgo -:-
21:00Capital FC - Anapolis -:-
21:00Iguatu - Atletico-CE -:-
21:00Inter de Limeira - Agua Santa -:-
21:00Petrolina - Itabaiana -:-
21:00Sergipe - Retro -:-
22:00Aguia De Maraba - Cameta -:-
22:00CSE - ASA -:-
22:00Humaita - Rio Branco -:-
22:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
22:00Real Noroeste - Serra -:-
22:00River-PI - AE Altos -:-
22:30Hercilio Luz - Concordia -:-
22:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
23:00UitgesteldCianorte - Brasil de Pelotas -:-
23:00Princesa do Solimoes - Manaus -:-
23:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
23:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
BRAZILIË: Gaucho 2
22:00UitgesteldBrasil Farroupilha - Veranopolis -:-22:00UitgesteldEC Cruzeiro - Gaucho -:-
22:00UitgesteldFutvida - Aimore -:-
22:00UitgesteldGE Gloria - Esportivo -:-
22:00UitgesteldLajeadense - GE Bage -:-
22:00UitgesteldMonsoon - Inter Santa Maria -:-
22:00UitgesteldPasso Fundo - Frederiquense -:-
22:00UitgesteldSao Gabriel - Pelotas -:-
BRAZILIË: Goiano 2
20:30Centro Oeste - Gremio Anapolis -:-20:30Ouvidorense - Santa Helena -:-
BRAZILIË: Matogrossense 2
21:00Pocone - Paulistano FC -:-21:00Rondonopolis EC - Atletico MT -:-
21:00Sport Sinop - Santa Cruz MT -:-
BRAZILIË: Mineiro 2
00:00Democrata SL - Tupi-MG -:-20:30Nacional de Muriae - Valeriodoce -:-
21:00Caldense - URT -:-
BRAZILIË: Paranaense 2
20:30Parana - Apucarana SC -:-21:00Paranavai-PR - AA Iguacu -:-
23:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-
BRAZILIË: Paulista B - Eerste fase
20:00Atletico Mogi - Mauaense -:-20:00Flamengo SP - Paulista -:-
20:00Manthiqueira - Uniao Mogi -:-
20:00Maua - ECUS SP -:-
20:00Tanabi - Olimpia FC -:-
21:00Inter de Bebedouro - AEA Aracatuba -:-
BRAZILIË: Roraimense - Tweede fase
23:00GAS - Atl. Roraima -:-01:00Real Sao Luiz - Rio Negro -:-
BRAZILIË: Copa do Brasil
02:00UitgesteldInternacional - Juventude -:-BRAZILIË: Copa Espirito Santo - Eerste fase
20:00Linhares - Porto Vitoria -:-20:00Vilavelhense - Sport-ES -:-
20:00Vitoria ES - Desportiva Ferroviaria -:-
BRAZILIË: Copa Verde
00:00Cuiaba - Vila Nova -:-BRAZILIË: Baiano U20
13:00SSA -20 - Leonico -20 -:-14:00Bahia de Feira -20 - Catuense -20 -:-
15:00Vitoria -20 - Camacariense -20 -:-
20:00Estrela De Marco -20 - Jacobina -20 -:-
20:00Grapiuna -20 - Barcelona -20 -:-
20:00Itabuna -20 - Conquista FC -20 -:-
BRAZILIË: Brasiliense U20
20:00Botafogo DF -20 - Ceilandense -20 -:-20:00Brasiliense -20 - Canaa -20 -:-
20:00Capital DF -20 - Ceilandia -20 -:-
20:00CFZ -20 - Gama -20 -:-
20:00Luziania -20 - Gremio Valparaiso -20 -:-
20:00Paranoa -20 - Real Brasilia -20 -:-
20:00Samambaia -20 - Legiao -20 -:-
BRAZILIË: Capixaba U20 - Play-offs
20:00Nova Venecia -20 - Rio Branco ES -20 -:-BRAZILIË: Catarinense U20
20:00Barra FC -20 - Joinville -20 -:-20:00Inter de Lages -20 - Marcilio Dias -20 -:-
20:00Nacao -20 - Criciuma -20 -:-
BRAZILIË: Goiano U20
20:30Goias -20 - Aparecida EC -20 -:-20:30Guanabara City -20 - Guapo M19 -20 -:-
20:30Jataiense -20 - Cerrado EC -20 -:-
20:30Royal -20 - Aparecidense -20 -:-
20:30Trindade -20 - Atletico GO -20 -:-
20:30Vila Nova -20 - Itaberai -20 -:-
BRAZILIË: Mineiro U20
15:00Athletic Club -20 - Atletico-MG -20 -:-15:00Tres Coracoes -20 - Boston City -20 -:-
15:00XV de Novembro -20 - Coimbra -20 -:-
15:30Futgol -20 - Santarritense -20 -:-
20:00America Mineiro -20 - Betim -20 -:-
20:00Inter de Minas -20 - Contagem -20 -:-
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
20:30Apucarana SC -20 - Operario -20 -:-20:30Arapongas -20 - Azuriz -20 -:-
20:30Batel -20 - Rolandia EC -20 -:-
20:30Cambe -20 - Rio Branco PR -20 -:-
20:30Cianorte -20 - Londrina -20 -:-
20:30Gremio Maringa -20 - Araucaria -20 -:-
20:30Iraty -20 - Andraus Brasil -20 -:-
20:30Parana -20 - Patriotas -20 -:-
BRAZILIË: Paulista U20 - Eerste fase
20:00EC Sao Bernardo -20 - Corinthians -20 -:-20:00Guarulhos -20 - Palmeiras -20 -:-
20:00Paulinia FU -20 - RB Bragantino -20 -:-
20:00Referencia -20 - Sao Paulo -20 -:-
BRAZILIË: Pernambucano U20 - Eerste fase
20:00Central SC -20 - Centro Limoeirense -20 -:-20:00Jaguar -20 - Santa Cruz -20 -:-
20:00Nautico -20 - Aguia FC -20 -:-
20:00Sport Recife -20 - Belo Jardim -20 -:-
22:00Ibis Sport Club -20 - CA Porto -20 -:-
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
20:00Palmeiras V - Santos V -:-20:00Real Brasilia V - Atletico-MG V -:-
22:00Bragantino V - Ferroviaria V -:-
20:00Athletico-PR V - Doce Mel V -:-
20:00UitgesteldBahia V - Juventude V -:-
20:00Fortaleza V - Recanto V -:-
20:00Sport Recife V - 3B da Amazonia V -:-
BRAZILIË: Brasileiro A3 Vrouwen
00:00Vitoria V - Acaua V -:-20:00Vasco V - Pinda Ferroviaria V -:-
20:30UitgesteldCoritiba V - Brasil de Farroupilha V -:-
20:30Vila Nova V - Paraiso EC V -:-
21:00Acao V - Sobradinho V -:-
BULGARIJE: Parva Liga - Championship Play-Offs
18:30PFK Ludogorets - CSKA Sofia -:-BULGARIJE: Parva Liga - Conference League Groep
16:00Arda - Botev Plovdiv -:-BULGARIJE: Vtora liga
17:00Bdin Vidin - Spartak Pleven -:-17:00Chernomorets 1919 - CSKA 1948 Sofia II -:-
17:00Maritsa Plovdiv - Chernomorets Balchik -:-
17:00Spartak - Litex Lovech -:-
BULGARIJE: Third League - South-East
17:00Asenovets - Atletik Kuklen -:-17:00Beroe II - Nesebar -:-
17:00Dimitrovgrad - Lokomotiv Plovdiv II -:-
17:00Gigant Saedinenie - Karnobat -:-
17:00Levski Karlovo - Haskovo -:-
17:00Sekirovo Rakovski - Rozova Dolina -:-
17:00Sliven - Zagorets -:-
17:00Yambol 1915 - Rodopa Smolyan -:-
18:00Sozopol - Sokol Markovo -:-
BULGARIJE: Third League - South-West
17:00Bansko - Oborishte -:-17:00Botev Ihtiman - Razlog -:-
17:00CSKA 1948 Sofia III - Balkan Botevgrad -:-
17:00Kyustendil - Slavia Sofia 2 -:-
17:00Minyor Pernik - Vitosha Bistritsa -:-
17:00Rilski Sportist - Hebar 2 -:-
17:00Septemvri Simitli - CSKA Sofia II -:-
17:00Septemvri Sofia 2 - Kostinbrod -:-
17:00Slivnishki Geroy - Levski Sofia II -:-
BULGARIJE: Third League - North-East
16:00Benkovski - Fratria -:-16:00Cherno More II - Septemvri Tervel -:-
16:00PFK Ludogorets III - Dorostol -:-
16:00Riltzi - Ustrem Donchevo -:-
16:00Spartak II - Chernolomets -:-
16:00Svetkavitsa - Dunav Ruse II -:-
BULGARIJE: Third League - North-West
17:00Akademik Svishtov - Pavlikeni -:-17:00Lok. Gorna - Etar II -:-
17:00Mezdra - Sevlievo -:-
17:00OFK Levski - Boruna -:-
17:00Partizan Cerven Brjag - Drenovets -:-
17:00Vihar Slavyanovo - Juventus Malchika -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00Bobo-Dioulasso - ASF Dioulasso -:-18:00Salitas - Rahimo -:-
BURUNDI: Coupe du President
15:00Deira - Vital O -:-CANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Valour -:-20:00HFX Wanderers - Cavalry -:-
23:00Pacific FC - Forge -:-
CHILI: Primera División
18:30Huachipato - U. Espanola -:-23:30U. Catolica - O'Higgins -:-
CHILI: Primera B
01:00San Felipe - S. Morning -:-21:00Magallanes - Limache -:-
CHILI: Segunda División
01:00Concon National - General Velasquez -:-18:30Deportes Rengo - Osorno -:-
21:00Dep. Linares - Arturo Fernandez Vial -:-
21:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
00:00Dep. Concepcion - Lautaro -:-
CHINA: Super League
13:00Tianjin Jinmen Tiger - Shanghai Shenhua -:-13:35Wuhan Three Towns - Shandong Taishan -:-
14:00Beijing Guoan - Meizhou Hakka -:-
CHINA: Jia Competitie
09:00Heilongjiang Ice City - Liaoning Tieren -:-09:30Jiangxi Lushan - Dalian Yingbo -:-
13:30Nanjing City - Chongqing Tonglianglong -:-
13:30Suzhou Dongwu - Guangxi Pingguo Haliao -:-
CHINA: Yi Competitie
09:00Dalian Kuncheng - Taian Tiankuang -:-09:30Xian Ronghai - Langfang Glory City -:-
10:00Guangxi Hengchen - Shanghai Port B -:-
11:00Guangdong GZ-Power - Jiangxi Dark Horse -:-
12:00Haikou Mingcheng - Shenzhen Juniors -:-
13:30Rizhao Yuqi - Shaanxi Union -:-
CHINA: Super League Vrouwen
09:00Beijing Beikong V - Yongchuan Chashan V -:-09:00Guangdong Meizhou V - Wuhan Jiangda V -:-
09:00Zhejiang V - Shandong SL V -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15Bucaramanga - Junior -:-COLOMBIA: Liga Vrouwen
22:00America de Cali V - Llaneros V -:-22:00Atl. Nacional V - Deportivo Pereira V -:-
22:00Cucuta V - Junior V -:-
22:00Inter Palmira V - Millonarios V -:-
22:00La Equidad V - Ind. Medellin V -:-
22:00Real Santander V - Dep. Cali V -:-
22:00Santa Fe V - Alianza V -:-
CONGO: Ligue 1
16:00Cheminots - Nathalys -:-16:00Otoho d'Oyo - Kondzo -:-
19:00Diables Noirs - CARA Brazzaville -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30Etoile de Kivu - AC Kuya -:-16:30Motema Pembe - Renaissance -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Championship Play-Offs
18:00Anorthosis Famagusta - Aris Limassol -:-18:00APOEL Nicosia - AEK Larnaca -:-
18:00Paphos FC - Omonia Nicosia -:-
DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
14:00Sonderjyske - Aalborg BK -:-DENEMARKEN: 2nd Division - Degradatiegroep
13:45FA 2000 - Thisted -:-14:00Fremad Amager - Brabrand -:-
14:00Skive - Hellerup -:-
DENEMARKEN: 2nd Division - Promotie groep
14:00Aarhus Fremad - AB Kopenhagen -:-14:00Middelfart - Nykøbing FC -:-
DENEMARKEN: 3rd Division - Championship Play-Offs
13:00Ishoj - VSK Aarhus -:-DENEMARKEN: 3rd Division - Degradatiegroep
13:00Vejgaard - Vanløse -:-14:00SfB-Oure - Holstebro -:-
14:00Young Boys FD - Lyseng -:-
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs
13:00Køge V - Brondby V -:-15:00Aarhus GF V - FC Nordsjaelland V -:-
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Nacompetitie
14:00Aalborg V - Odense Q V -:-14:00Naestved V - Osterbro V -:-
14:30B93 V - Thisted V -:-
DJIBOUTI: Division 1
14:00Garde-Cotes - CDC Q7 -:-16:30Dikhil - Gendarmerie -:-
DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
00:00Atlantico - Atletico Pantoja -:-00:00Cibao - Moca -:-
00:00Delfines Del Este - Vega Real -:-
00:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
DUITSLAND: 2. Bundesliga
13:001. FC Nürnberg - Elversberg -:-13:00Hertha BSC - 1. FC Kaiserslautern -:-
13:00Schalke 04 - Hansa Rostock -:-
20:30Holstein Kiel - Fortuna Düsseldorf -:-
DUITSLAND: 3e Liga
14:00Arminia Bielefeld - Hallescher FC -:-14:00Borussia Dortmund II - Ulm -:-
14:00FC Ingolstadt - VfB Lübeck -:-
14:00SpVgg Unterhaching - Dynamo Dresden -:-
14:00Viktoria Koln - Regensburg -:-
16:30SV Waldhof Mannheim - SV Sandhausen -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
13:00Hannover 96 II - Eimsbutteler -:-16:00Jeddeloh - Spelle-Venhaus -:-
18:00Drochtersen/Assel - Kilia Kiel -:-
DUITSLAND: Regionale Liga West
14:00Ahlen - Mönchengladbach II -:-14:00Bocholt - Wuppertaler -:-
14:00Duren - Alemannia Aachen -:-
14:00FC Gutersloh - Köln II -:-
14:00Fortuna Düsseldorf II - Rodinghausen -:-
14:00Fortuna Koln - Schalke 04 II -:-
DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
14:001. FSV Mainz 05 II - Offenbach -:-14:00Aalen - Walldorf -:-
14:00Eintracht Frankfurt II - VfB Stuttgart II -:-
14:00Fulda-Lehnerz - Bahlinger -:-
14:00Hoffenheim II - FSV Frankfurt -:-
14:00Kassel - Koblenz -:-
14:00Schott Mainz - Balingen -:-
14:00Steinbach Haiger - Homburg -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Freiberg -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
14:00Ansbach - Schweinfurt -:-14:00Aubstadt - Aschaffenburg -:-
14:00Augsburg II - Bamberg -:-
14:00Greuther Fürth II - Bayern München II -:-
14:00Illertissen - Buchbach -:-
14:00Schalding - Wurzburger Kickers -:-
14:00Vilzing - Turkgucu Munchen -:-
DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord
13:00TB Berlin - Lichtenberg -:-14:00Rostocker FC - RSV Eintracht -:-
DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid
14:00Arnstadt - Ludwigsfelde -:-14:00Bischofswerdaer - Halle -:-
14:00Freital - Motor Marienberg -:-
14:00Halberstadt - 1. FC Magdeburg II -:-
14:00Plauen - Krieschow -:-
14:00Sandersdorf - Auerbach -:-
DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Bordesholm - Preussen Reinfeld -:-13:30SC Weiche-08 II - VfB Lübeck II -:-
15:00Dornbreite Lubeck - Nordmark Satrup -:-
15:00Hohenwestedt - Heider SV -:-
16:00Oldenburger - Eichede -:-
DUITSLAND: Oberliga Hamburg
13:00Duneberg - Niendorfer TSV -:-15:00Sasel - Rugenbergen -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Harksheide -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
15:00Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen -:-15:00Blumenthaler - Komet Arsten -:-
15:00BTS Neustadt - Werder Bremen II -:-
15:00Geestemunde - OSC Bremerhaven -:-
15:00Hemelingen - TURA Bremen -:-
15:00Leher - Blockdiek -:-
15:00Oberneuland - Brinkumer -:-
15:00Vatan Bremen - Woltmershausen -:-
DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
14:00SV Meppen II - Schoningen -:-15:00Delmenhorst - Arminia Hannover -:-
15:00Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
16:00Eintracht Celle - BSV Rehden -:-
DUITSLAND: Oberliga Hessen
15:00Alzenau - Giessen -:-15:00Erlensee - Friedberg -:-
15:00Fernwald - Baunatal -:-
15:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim -:-
15:00Waldgirmes - Hanau -:-
15:00Weidenhausen - VfB Marburg -:-
17:00Hanauer SC - SV Steinbach -:-
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Trier - Pirmasens -:-14:00Worms - Auersmacher -:-
14:30RW Koblenz - Pfeddersheim -:-
15:301. FC Kaiserslautern II - Diefflen -:-
15:30Engers - Morlautern -:-
15:30Karbach - Dudenhofen -:-
15:30Mechtersheim - Gonsenheim -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
14:00Gebenbach - Abtswind -:-14:30Regensburg II - Coburg -:-
15:00Wurzburger FV - Bayern Hof -:-
17:30Ammerthal - ATSV -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
14:001860 München II - Kirchanschoring -:-14:00Dachau - Gundelfingen -:-
14:00Deisenhofen - Sonthofen -:-
14:00Landsberg - Pipinsried -:-
14:00Rain/Lech - Kottern-St. Mang -:-
14:00Schwaben Augsburg - Erlbach -:-
15:30Nordlingen - Ismaning -:-
DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord
13:00Dynamo Dresden -19 - Hertha -19 -:-13:00Hamburger SV -19 - St. Pauli -19 -:-
13:00Jena -19 - 1. FC Union Berlin -19 -:-
13:00RB Leipzig -19 - Werder Bremen -19 -:-
13:00Rostock -19 - Hannover 96 -19 -:-
13:00VfL Osnabruck -19 - Eintracht Braunschweig -19 -:-
13:00VfL Wolfsburg -19 - SV Meppen -19 -:-
DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid
11:00Eintracht Frankfurt -19 - 1860 München -19 -:-11:00SV Sandhausen -19 - 1. FC Kaiserslautern -19 -:-
13:00Augsburg -19 - 1. FC Nürnberg -19 -:-
13:00Furth -19 - FC Ingolstadt -19 -:-
13:00VfB Stuttgart -19 - Bayern -19 -:-
14:001. FC Heidenheim -19 - Karlsruher SC -19 -:-
DUITSLAND: Junioren Bundesliga West
13:00Arminia Bielefeld -19 - Alemannia Aachen -19 -:-13:00Bayer Leverkusen -19 - Viktoria Koln -19 -:-
13:00MSV Duisburg -19 - Koln -19 -:-
13:00SC Paderborn -19 - Borussia Dortmund -19 -:-
13:00Verl -19 - VfL Bochum -19 -:-
13:00Wuppertaler -19 - B. Monchengladbach -19 -:-
DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen
12:00SGS Essen V - Koln V -:-14:00MSV Duisburg V - Bayer Leverkusen V -:-
ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
02:00Dep. Cuenca - Cumbaya -:-20:00Imbabura - Libertad -:-
22:30Macara - Mushuc Runa -:-
EGYPTE: Premier League
15:00Arab Contractors - Al Ittihad -:-18:00Al Masry - Pyramids -:-
18:00Baladiyat El Mahalla - Al Ahly -:-
ENGELAND: League Two - Play-offs
20:45Milton Keynes - Crawley Town -:-ENGELAND: FA Trofee
17:15Gateshead - Solihull Moors -:-ENGELAND: Premier League 2 - Play-offs
14:00Arsenal -21 - Chelsea -21 -:-15:00Reading -21 - Nottingham Forrest -21 -:-
ENGELAND: Professional Development League
14:00Crewe Alexandra FC -21 - Charlton Athletic FC -21 -:-ENGELAND: Academies -18
12:00Arsenal -18 - Chelsea -18 -:-12:00Aston Villa -18 - Leicester City -18 -:-
12:00Norwich City FC -18 - Brighton -18 -:-
12:00Reading -18 - Crystal Palace -18 -:-
12:00West Ham -18 - Tottenham Hotspur -18 -:-
13:00Nottingham -18 - Everton -18 -:-
13:00Southampton -18 - West Bromwich Albion FC -18 -:-
13:30Derby County -18 - Liverpool -18 -:-
ESTLAND: Meistriliiga
13:30FC Flora Tallinn - Parnu JK Vaprus -:-16:00Kuressaare - Tammeka -:-
ESTLAND: Esiliiga
11:30Paide Linnameeskond -21 - Tabasalu -:-18:00FC Tallinn - Tallinna Kalev -21 -:-
18:00Tartu Welco - Harju JK Laagri -:-
ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen
11:30Tammeka Tartu V - FC Ararat V -:-ETHIOPIË: Premier League
14:00Hawassa - Sidama Bunna -:-17:00Welayta Dicha - Ethiopia Bunna -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
14:00GFK Yalta - Gvardiya -:-15:00Inkomport - Alushta-Crimea -:-
15:00Ocean Kerch - Kyzyltash -:-
15:00TSK Simferopol - Sparta-KT -:-
EUROPA: EK -17 - Vrouwen
15:30Frankrijk -17 V - Engeland -17 V -:-15:30Noorwegen -17 V - Zweden -17 V -:-
FAERÖEREILANDEN: 1. Deild
16:15Klaksvik 2 - FC Suduroy -:-17:00Vikingur 2 - Hoyvik -:-
17:45Runavik 2 - B36 Torshavn 2 -:-
FILIPIJNEN: PFL
09:00Loyola - Manila Montet -:-11:30Manila Digger - United City -:-
14:00Don Bosco Garelli - Tuloy -:-
FINLAND: Veikkausliiga
14:00FC Haka Valkeakoski - SJK -:-16:00AC Oulu - Gnistan -:-
18:00Inter Turku - HJK Helsinki -:-
FINLAND: Suomen Cup
18:15PPS/Old Stars - TuPS -:-FRANKRIJK: National 2 - Group A
18:00Ales - Toulouse II -:-18:00Andrezieux - Grasse -:-
18:00Frejus - Chamalieres -:-
18:00Hyeres - Cannes -:-
18:00Jura Sud - Bourgoin Jallieu -:-
18:00Thonon-Evian - Aubagne -:-
18:00Toulon - Le Puy-en-Velay -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group B
18:00Bergerac - Avoine -:-18:00La Roche - Trelissac -:-
18:00Les Herbiers - Libourne -:-
18:00Paris 13 Atl. - Blois -:-
18:00Romorantin - Angouleme -:-
18:00Saint-Pryve - Bourges 18 -:-
18:00Saumur - Angers II -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group C
18:00Aubervilliers - Granville -:-18:00FC Chambly - Beauvais -:-
18:00Lorient II - Dinan Lehon -:-
18:00Racing CFF - Guingamp II -:-
18:00Saint-Malo - Boulogne -:-
18:00Stade Briochin - Chateaubriant -:-
18:00Virois - Bastia-Borgo -:-
FRANKRIJK: National 2 - Group D
18:00AJ Auxerre II - Bourg en Bresse -:-18:00Biesheim - Creteil -:-
18:00Feignies-Aulnoye - Besancon -:-
18:00Fleury-Merogis - Macon -:-
18:00Haguenau - FC 93 -:-
18:00St Quentin - Furiani Agliani -:-
18:00Wasquehal - Colmar -:-
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen - Play-offs
21:00PSG V - Paris FC V -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
19:00Dinamo Batumi - FC Telavi -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:30Bolnisi - Dusheti -:-14:30Georgia - Lokomotivi Tibilisi -:-
16:00FC Dinamo Tbilisi 2 - Khobi -:-
17:00Spaeri - FC Gareji Sagarejo -:-
18:00Shturmi - Rustavi -:-
GHANA: Division One League
17:00Maana - Northern City -:-17:00Okwawu - Golden Kick -:-
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Nsoatreman - Legon Cities -:-GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs
19:30Manchester 62 - Europa Point -:-GRENADA: Premier Division
22:00UitgesteldHard Rock - Queens Park Rangers -:-22:00Paradise - Fontenoy -:-
22:00UitgesteldSAB Spartans - Fontenoy -:-
GRIEKENLAND: Super League - Degradatiegroep
19:00Atromitos - Asteras Tripolis -:-19:00OFI Kreta - Panetolikos -:-
19:00Panserraikos - Kifisia -:-
19:00PAS Giannia - Volos NFC -:-
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
15:00Levadiakos - AEL Larissa -:-GRIEKENLAND: Division A Women
12:45PAOK V - OFI Crete V -:-GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
23:00Deportivo Mixco - Municipal -:-HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play-offs
23:30Marathon - Genesis -:-HONGARIJE: OTP Bank Liga
15:30MTK Boedapest - Puskas Academy -:-17:30Zalaegerszeg - Paks -:-
19:30DVTK - Ferencvaros -:-
HONGARIJE: Merkantil Bank Liga
17:00Pecsi - Soroksar -:-HONGARIJE: NB III - Northeast
17:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-HONGARIJE: NB I Vrouwen
15:00Győr V - Szekszardi V -:-16:00Astra Hungary V - Puskas Academy V -:-
16:00Fehervar FC V - MTK Hungaria V -:-
16:00Ferencvaros V - Soroksar V -:-
16:00Haladas V - DVTK V -:-
16:00Szent Mihaly V - Budaorsi V -:-
HONG KONG: FA Cup
09:00Lee Man Warriors - Sham Shui Po -:-IERLAND: National League Vrouwen
16:00DLR Waves V - Shelbourne V -:-18:00Cork City V - Shamrock Rovers V -:-
18:00Treaty Utd V - Peamount V -:-
20:00Sligo Rovers V - Bohemians WFC V -:-
20:30Athlone WFC V - Wexford V -:-
IJSLAND: Besta deild karla
16:00Akranes - Vestri -:-19:00Valur - Akureyri -:-
IJSLAND: Division 2
16:00Fjardabyggd/Leiknir - Olafsvik -:-16:00KFG Gardabaer - Haukar -:-
16:00Volsungur - Selfoss -:-
17:00Throttur Vogar - Hottur / Huginn -:-
18:00Aegir - Fjallabyggd -:-
18:00Kormakur/Hvot - Reynir -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Naft - Erbil -:-17:00Al-Qassim - Al Minaa -:-
17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-
17:00Al Shorta - Baghdad FC -:-
17:00Al Talaba - Al Zawraa -:-
17:00Al Wasat - Al Kahraba -:-
17:00Duhok - Newroz -:-
17:00Naft Al-Basra - Karbala -:-
17:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
17:00Zakho - Al Karkh -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
15:45Shams Azar Qazvin - Malavan -:-16:20Mes Rafsanjan - Sepahan -:-
16:50Havadar SC - Persepolis -:-
17:00Aluminium Arak - Sanat-Naft -:-
17:20Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
ISRAËL: Ligat Ha'Al - Championship Play-Offs
19:30Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv FC -:-ISRAËL: Ligat Ha'Al - Degradatiegroep
17:00Hapoel Jerusalem - Beitar Jeruzalem -:-17:00Hapoel Tel Aviv FC - Ashdod -:-
17:00Maccabi Netanja - Hapoel Hadera -:-
17:00Maccabi Petach Tikva - H. Petah Tikva -:-
ITALIË: Serie C - Promotion - Play-offs
15:00Atalanta -23 - Legnago Salus -:-15:00Casertana - Audace Cerignola -:-
15:00Perugia - Rimini -:-
15:00Pescara - Juventus -23 -:-
15:00Taranto - Picerno -:-
15:00Triestina - Giana Erminio -:-
ITALIË: Super Cup (Serie C)
18:00Juve Stabia - Mantova -:-ITALIË: Primavera 1
11:00Cagliari -19 - Genoa -19 -:-13:00Lazio Rome -19 - Inter -19 -:-
15:00Atalanta -19 - Hellas Verona -19 -:-
15:00Sampdoria -19 - Empoli -19 -:-
ITALIË: Primavera 2
14:30Ascoli -19 - Spezia -19 -:-14:30Benevento -19 - Cosenza -19 -:-
14:30Brescia -19 - F.C. Südtirol -19 -:-
14:30Cremonese -19 - Cittadella -19 -:-
14:30Crotone -19 - Perugia -19 -:-
14:30Entella -19 - Pescara -19 -:-
14:30Padova -19 - Alessandria -19 -:-
14:30Palermo -19 - Monopoli -19 -:-
14:30Parma -19 - Reggiana -19 -:-
14:30Pisa -19 - Napoli -19 -:-
14:30Renate -19 - AlbinoLeffe -19 -:-
14:30Salernitana -19 - Cesena -19 -:-
14:30Ternana -19 - Bari -19 -:-
14:30Udinese -19 - Spal -19 -:-
14:30Venezia -19 - FeralpiSalo -19 -:-
14:30Vicenza -19 - Como -19 -:-
JAPAN: J1 League
07:00Albirex Niigata - Urawa -:-07:00Iwata - Sagan Tosu -:-
07:00Kyoto - Avispa Fukuoka -:-
08:00Kawasaki - Sapporo -:-
08:00Shonan - Machida -:-
09:00C-Osaka - Kobe -:-
09:00Nagoya - G-Osaka -:-
10:00Tokio - Kashiwa -:-
JAPAN: J2 League
07:00Shimizu - Kagoshima Utd -:-07:00Vegalta Sendai - Kusatsu -:-
JAPAN: WE League Vrouwen
07:00Hiroshima V - Omiya Ardija V -:-07:00Saitama V - Beleza V -:-
JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen
06:00Ehime V - Harima Albion V -:-06:00FC Takatsuki Speranza V - Kunoichi V -:-
06:00Nittaidai V - Shizuoka Bonita V -:-
07:00Orca Kamogawa V - Yokohama FC Seagulls V -:-
KAZACHSTAN: Premier League
14:00Turan - Zhetysu -:-KENIA: Premier League
14:00Bandari - Posta Rangers -:-14:00Bidco United - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Gor Mahia - Shabana -:-
14:00Kariobangi Sharks - Sofapaka -:-
14:00Ulinzi Stars - Muhoroni Youth -:-
KENIA: Super League
11:00Nairobi United - Mombasa Stars -:-11:00Naivas FC - Mathare Utd. -:-
12:00Dimba Patriots - Migori -:-
12:00Luanda Villa - Darajani Gogo -:-
12:00Silibwet - Assad -:-
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
16:40Al Arabi - Al Salmiya -:-19:25Al Kuwait - Al Naser -:-
KROATIË: HNL
17:00NK Varazdin - HNK Rijeka -:-19:30Dinamo Zagreb - NK Osijek -:-
KROATIË: Prva NL
14:50Vukovar 1991 - Dubrava -:-17:30Dugopolje - Cibalia -:-
KROATIË: Druga NL
17:30Belisce - Bjelovar -:-17:30Marsonia - Hrvace -:-
17:30Radnik Krizevci - Krk -:-
17:30Trnje - Dugo Selo -:-
17:30Zdralovi - Jadran LP -:-
LETLAND: Virsliga
15:00Metta - Jelgava -:-17:00Grobina - Auda -:-
LETLAND: 1. Liga
14:00FK Smiltene - Valmiera 2 -:-14:00Marupe - JFK Ventspils -:-
16:00Ogre United - Tukums 2000 2 -:-
16:00Riga FC 2 - Leevon PPK -:-
LIBANON: Premier League - Winnaarsronde
15:00Al Ansar - Safa -:-LITOUWEN: A Liga
14:00Dainava Alytus - Transinvest -:-16:00Suduva - Dziugas Telsiai -:-
18:00Banga - FK Panevezys -:-
LITOUWEN: I Lyga
12:00BE1 NFA - Garliava -:-13:00Nevezis Kedainiai - FK Minija -:-
14:00Atmosfera - Kauno Zalgiris 2 -:-
14:00Riteriai - Ekranas -:-
MACAU: Elite League - Championship Play-Offs
13:00Hang Sai - Cheng Fung -:-15:00Lun Lok - Benfica -:-
MALAWI: Super League
14:30Big Bullets - MAFCO -:-14:30Civo Utd - Bangwe All Stars -:-
14:30Mighty Wanderers - Karonga United -:-
14:30Moyale Barracks - Chitipa United -:-
MALEISIË: Super League
11:30PDRM FC - Kedah -:-14:15Sri Pahang - Kelantan DNFC -:-
15:00Terengganu - Perak -:-
MAROKKO: Botola 2
18:00Chabab Atlas Khenifra - Marrakech -:-18:00Difaa El Jadidi - Khouribga -:-
18:00Meknes - Fes -:-
18:00Stade Marocain - Dcheira -:-
18:00USM Oujda - Chabab Benguerir -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
18:00Agadir - Raja Casablanca -:-21:00Moghreb Tetouan - Maghreb Fez -:-
MAURITIUS: Super League
13:30AS Vacoas - Port Louis -:-MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura - Play-offs
03:00U.N.A.M. V - Monterrey V -:-05:06Juarez V - Tigres V -:-
MOLDAVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
15:00Balti - Dacia Buiucani -:-17:00Milsami - Petrocub -:-
19:00Zimbru - FC Sheriff Tiraspol -:-
MONGOLIË: Premier League
10:15Khovd - Khangarid -:-13:15Khoromkhon - Deren -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
15:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-NEDERLAND: Betnation Divisie
14:30GVVV - Spakenburg -:-14:30Koninklijke HFC - HHC Hardenberg -:-
14:30Scheveningen - Jong Almere City -:-
15:00ADO 20 Heemskerk - Kozakken Boys -:-
15:00AFC - ACV Assen -:-
15:00Rijnsburgse Boys - FC Lisse -:-
15:30Jong Sparta Rotterdam - Quick Boys -:-
15:30Katwijk - Excelsior Maassluis -:-
18:00De Treffers - Noordwijk -:-
NEDERLAND: Derde Divisie
14:30Eemdijk - DEM -:-14:30Harkemase Boys - Sparta Nijkerk -:-
14:30Hoek - O.S.S. '20 -:-
14:30Rijnvogels - Urk -:-
15:00DVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
15:00IJsselmeervogels - DOVO -:-
15:00Kloetinge - SteDoCo -:-
15:30TEC - Barendrecht -:-
15:30USV Hercules - RKAV Volendam -:-
18:00GVV Unitas - Rosmalen -:-
18:00HSC '21 - Genemuiden -:-
18:00UNA - Sportlust '46 -:-
18:30Hoogeveen - Staphorst -:-
NEDERLAND: Divisie 1 -21 - Spring Season
13:30Go Ahead Eagles -21 - PEC Zwolle -21 -:-14:00FC Groningen -21 - N.E.C. -21 -:-
14:30De Graafschap -21 - Feyenoord -21 -:-
15:00SC Cambuur -21 - FC Twente/Heracles -21 -:-
NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie
16:30ADO Den Haag V - Ajax V -:-16:30AZ V - Heerenveen V -:-
16:30FC Twente V - Telstar V -:-
16:30Feyenoord V - FC Utrecht V -:-
16:30PEC Zwolle V - Fortuna Sittard V -:-
16:30PSV V - Excelsior V -:-
NIGER: Super Ligue
17:15Espoir - Sahel -:-17:15Nigelec - ASFAN -:-
NIGERIA: NPFL
16:00UitgesteldDoma United - Lobi Stars -:-17:00UitgesteldBendel - Katsina Utd -:-
NIGERIA: NNL
16:001472 FC - Dakkada FC -:-16:00Abia Comets - Ekiti United -:-
16:00Coal City - Vandrezzer -:-
16:00Edel - Smart City -:-
16:00Madiba - Beyond Limits FC -:-
16:00Stormers - Rovers FC -:-
NOORD-MACEDONIË: 2. MFL
17:00Arsimi - Osogovo -:-17:00Besa 1976 - Bashkimi -:-
17:00FK Skopje - Belasica -:-
17:00Karaorman - Sasa -:-
17:00Kozuf Gevgelija - Detonit Plackovica -:-
17:00Pelister - Pobeda -:-
17:00Teteks - Ohrid -:-
17:00Vardar Negotino - Novaci -:-
NOORWEGEN: Eliteserien
18:00Molde FK - Rosenborg BK -:-NOORWEGEN: OBOS-ligaen
16:00Aalesund - Vålerenga -:-16:00Åsane - Start -:-
16:00Bryne - Mjøndalen IF -:-
16:00Kongsvinger - Raufoss -:-
16:00Lyn - Levanger -:-
16:00Moss - Stabaek -:-
16:00Ranheim - Egersund -:-
16:00Sogndal - Sandnes -:-
NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1
13:00Sotra - Lysekloster -:-16:00Arendal - Halden -:-
16:00Eik-Tonsberg - Jerv -:-
16:00Notodden - Flekkeroy -:-
NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2
13:30Tromsdalen - SK Gjovik-Lyn -:-14:00Ull/Kisa - Follo -:-
15:00Eidsvold - Strindheim -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 1
13:00Forde - Djerv 1919 -:-14:00Askoy - Froya -:-
14:00Bjarg - Sandviken -:-
15:00FK Haugesund 2 - Loddefjord -:-
16:00Ardal - OS -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
14:00Brodd - Vigor -:-14:00Pors - Mandalskameratene -:-
16:00Sola - Fram -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 3
14:00Nordstrand - Assiden -:-15:00Frigg - Ullern -:-
16:00Asker - Oppsal -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 4
14:00Lillestrom 2 - Tiller -:-15:00Surnadal - Nardo -:-
15:00Verdal - Melhus -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 5
12:30Kristiansund 2 - Lokomotiv Oslo -:-14:00Bjorkelangen - Hødd 2 -:-
14:00Gjellerasen - Skjetten -:-
15:00Ready - Funnefoss/Vormsund -:-
15:30Spjelkavik - Skedsmo -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 6
12:00Fredrikstad 2 - Skjervoy -:-13:00Ham-Kam 2 - Ulfstind -:-
13:00Innstrandens - Harstad -:-
15:00Elverum - Fyllingsdalen -:-
16:00Floya - Sprint-Jeloy -:-
NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen
14:00Kolbotn V - Lyn V -:-14:00Rosenborg BK V - Asane V -:-
14:00Stabaek V - RØA V -:-
16:45Arna-Bjørnar V - Brann V -:-
NOORWEGEN: Division 1 Women
12:30Viking V - Kil/Hemne V -:-OEGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - Busoga -:-15:00BUL - Gadaffi -:-
15:00Maroons - Bright Stars -:-
15:00UPDF - Villa -:-
15:00Wakiso Giants - Mbarara City -:-
17:00NEC FC - Vipers -:-
OEKRAÏNE: Premier League
12:00Vorskla Poltava - FK Minaj -:-14:30Obolon - Rukh Lviv -:-
17:00Shakhtar Donetsk - FC Dynamo Kiev -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
11:00Khust - FC Chernihiv -:-11:30Metalist Kharkiv - Hirnyk-Sport -:-
12:30Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod -:-
OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
13:00SC Poltava - Kudrivka-Nyva -:-14:00FSC Mariupol - Karpaty Lviv -:-
OEKRAÏNE: Druha Liga
13:30Nyva Vinnytsya - UCSA -:-16:00Kudrivka - Druzhba Myrivka -:-
16:00Trostyanets - Chaika -:-
OEKRAÏNE: U19 League
11:00Kryvbas 2020 -19 - Zhytomyr -19 -:-13:00FK Oleksandriya -19 - SK Dnipro-1 -19 -:-
13:00Tsjornomorets Odessa -19 - Metalist 1925 -19 -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00Shakhtar Donetsk V - Zhytlobud-1 V -:-OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
11:00SK Dnipro-1 V - EMC Podolie V -:-15:00Panthers FC Uman V - Veres-Rivne V -:-
OEZBEKISTAN: Super League
16:00Metallurg Bekabad - Qizilqum -:-16:00Olympic - Pakhtakor -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
17:00A. Lustenau - BW Linz -:-17:00Austria Wien - Wolfsberger -:-
17:00WSG Tirol - SCR Altach -:-
OOSTENRIJK: 2. Liga
14:30Floridsdorfer AC - Dornbirn -:-14:30Grazer - Horn -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
16:00Wiener Viktoria - SV Oberwart -:-OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal
15:00SV Ried (Am) - ASK Klagenfurt -:-15:30Wolfsberger (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00Bad Gleichenberg - Weindorf St. Anna -:-
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
14:00Kufstein - Reichenau -:-15:00Wals-Grunau - Dornbirner SV -:-
17:00A. Salzburg - SCR Altach -21 -:-
17:00Hohenems - TSV St. Johann -:-
OOSTENRIJK: Burgenland
17:00Horitschon - Parndorf -:-17:30USVS Rudersdorf - Halbturn -:-
18:00Kohfidisch - Deutschkreutz -:-
OOSTENRIJK: Karnten
16:00Treibach - SC Landskron -:-17:00Kottmannsdorf - KAC 1909 -:-
17:00SAK Klagenfurt - Bleiburg -:-
17:30Atus Ferlach - Lendorf -:-
19:30Volkermarkt - ATSV Wolfsberger -:-
OOSTENRIJK: Niederosterreich
16:30Retz - Warth -:-18:00Rohrbach - Langenrohr -:-
18:00St. Polten (Am) - Schrems -:-
OOSTENRIJK: Oberosterreich
17:00St. Martin im Muhlreis - Micheldorf -:-OOSTENRIJK: Salzburg
11:00TSU Bramberg - SAK 1914 -:-11:00UFC Hallein - Golling -:-
17:00Burmoos - Puch -:-
17:00Kuchl - Eugendorf -:-
17:00Seekirchen - Adnet -:-
17:00Strasswalchen - UFC Siezenheim -:-
17:00USK Anif - Union Henndorf -:-
OOSTENRIJK: Steiermark
17:00Lebring - Weinland Gamlitz -:-OOSTENRIJK: Vorarlberg
15:30Lauterach - Alberschwende -:-16:00Rotenberg - A. Lustenau (Am) -:-
17:00Hard - Horbranz -:-
17:00Hochst - Nenzing -:-
OOSTENRIJK: Wien
13:30SV Donau - WAF Brigittenau -:-15:30Simmeringer - A XIII-Auhof Center -:-
16:001980 Wien - Stammersdorf -:-
16:00Stadlau - Wienerberger -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga Vrouwen
15:00Altach/Vorderland V - Dornbirn V -:-PANAMA: LPF - Apertura - Play-offs
22:00Tauro - Independiente -:-PARAGUAY: Primera División - Apertura
00:002 de Mayo - Tacuary -:-02:30Libertad - Sol De America -:-
23:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15Guairena - Martin Ledesma -:-01:30Rubio Nu - Fernando de la Mora -:-
16:00Pastoreo - Encarnacion FC -:-
16:00Recoleta - San Lorenzo -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:-22:30Cusco - Carlos Mannucci -:-
PERU: Liga 2
22:00AD Cantolao - Moquegua -:-22:00Alianza Huanuco - San Marcos -:-
22:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
22:00Binacional - Comerciantes -:-
22:00Llacuabamba - Pirata -:-
22:00U. San Martin - Dep. Municipal -:-
PERU: Liga Vrouwen
03:30U. de Deportes V - A. Lima V -:-20:00Sporting Cristal V - UNSAAC V -:-
POLEN: Ekstraklasa
15:00Górnik Zabrze - Stal Mielec -:-17:30Jagiellonia - Korona -:-
20:00Rakow - Pogon Szczecin -:-
POLEN: I Liga
15:00Chrobry Glogow - R. Rzeszow -:-17:30Wisla Krakau - Lechia Gdansk -:-
20:00S. Rzeszow - Termalica B-B. -:-
POLEN: Division 2
14:00Chojniczanka - Polonia B. -:-16:00Hutnik Krakow - Lech Poznań II -:-
16:00Zagłębie Lubin II - Wisla Pulawy -:-
16:15KKS Kalisz - Kotwica Kolobrzeg -:-
17:00Sandecja - Elblag -:-
POLEN: III Liga - Group I
12:00Legia II - Sulejowek -:-15:00Zambrow - Warta Sieradz -:-
16:00Mlawa - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Belchatow - Wikielec -:-
17:00Pelikan - LKS Lomza -:-
17:30Concordia Elblag - Skierniewice -:-
POLEN: III Liga - Group II
12:00Pogon Szczecin II - Notec Czarnkow -:-14:00Nowe Skalmierzyce - Swit Skolwin -:-
14:00Swinoujscie - Solec Kujawski -:-
15:00Blekitni Stargard - Vineta W. -:-
16:00Elana Torun - Unia Swarzedz -:-
16:00Starogard Gdanski - Gedania Gdansk -:-
POLEN: III Liga - Group III
12:00Bytom Odrzanski - Jelenia Gora -:-12:00Górnik Zabrze II - Z. Gora -:-
12:00Slask Wroclaw II - Kluczbork -:-
13:00Goczalkowice Zdroj - Bielsko-Biala -:-
15:00Polkowice - Pawlowice -:-
15:00Starowice Dolne - Carina Gubin -:-
16:00Warta Gorzow - Stilon Gorzow -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Rakow II -:-
17:00Unia Turza Slaska - Sleza Wroclaw -:-
POLEN: III Liga - Group IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Sokol Sieniawa -:-13:00Avia Swidnik - Wislanie Jaskowice -:-
17:00Chelmianka Chelm - Garbarnia -:-
17:00Orleta Radzyn - Czarni Polaniec -:-
17:00Wisloka Debica - Podhale Nowy Targ -:-
19:29Ostrowiec - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLEN: Central Youth League
11:30Korona -19 - Warta P. -19 -:-12:00Lech Poznań -19 - Widzew Lodz -19 -:-
12:00Polonia Warschau -19 - Pogon Szczecin -19 -:-
16:00Odra Opole -19 - Sandecja -19 -:-
17:00Cracovia Krakau -19 - Górnik Zabrze -19 -:-
POLEN: Ekstraliga Vrouwen
12:00Gdansk V - Katowice V -:-12:00Medyk Konin V - Pogon Szczecin V -:-
12:00UKS SMS Lodz V - Slask Wroclaw V -:-
14:00Tczew V - Górnik Łęczna V -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
16:30Portimonense - Rio Ave FC -:-16:30Vizela - Estrela -:-
19:00Estoril - Sporting CP -:-
21:30Vitória SC - SC Braga -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
15:00Torreense - Feirense -:-16:30Vilaverdense - Penafiel -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Championship Play-Offs
12:00SC Braga -19 - SC Farense -19 -:-18:00FC Famalicão -19 - Academico Viseu -19 -:-
18:00Sporting CP -19 - Vitória SC -19 -:-
21:00SL Benfica -19 - FC Porto -19 -:-
PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Degradatiegroep
12:00CS Maritimo -19 - Chaves -19 -:-13:00SC Lusitania -19 - Belenenses -19 -:-
15:00Boavista -19 - Lusitania FC -19 -:-
18:00Academica -19 - Setubal -19 -:-
18:00Beira Mar -19 - Torreense -19 -:-
18:00Gil Vicente FC -19 - Vizela -19 -:-
18:00Rio Ave FC -19 - FC Paços de Ferreira -19 -:-
18:30Alverca -19 - Estoril -19 -:-
PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen
15:00CS Maritimo V - Valadares Gaia V -:-15:00Damaiense V - Sporting V -:-
15:00SL Benfica V - Racing Power V -:-
15:00Torreense V - Braga V -:-
18:30FC Famalicão V - Albergaria/Durit V -:-
18:30Ouriense V - Vilaverdense V -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
19:00FCSB - CFR Cluj -:-ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
11:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau -:-11:00Mioveni - Hunedoara -:-
11:00Unirea Slobozia - Selimbar -:-
ROEMENIË: Liga 2 - Degradatiegroep
10:00Chindia Targoviste - CSM Slatina -:-10:00CSC Dumbravita - Ceahlaul -:-
10:00Metaloglobus Bucharest - FC Arges -:-
10:00Progresul Spartac - Tunari -:-
10:00Steaua Bucuresti - Concordia -:-
10:00Unirea Dej - Alexandria -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Degradatiegroep
17:00CSM Vaslui - Aerostar -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1 - Promotie groep
17:00Bucovina Radauti - CSM Bacau -:-17:00FC Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Degradatiegroep
17:00CSM Ramnicu Sarat - Hamangia Baia -:-17:00Sutesti - Braila -:-
17:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2 - Promotie groep
17:00Metalul Buzau - CSM Focsani -:-17:00Unirea Branistea - Sporting Liesti -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Degradatiegroep
17:00Progresul Fundulea - Inainte Modelu -:-17:00Recolta Gh. Doja - Axiopolis Cernavoda -:-
17:00Voluntari 2 - Gloria Baneasa -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3 - Promotie groep
17:00Afumati - Calarasi -:-17:00LPS HD Clinceni - Agricola Borcea -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Degradatiegroep
17:00FC Pucioasa - CSO Plopeni -:-17:00Paulesti - Moreni -:-
17:00Tricolorul Breaza - Muscel -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4 - Promotie groep
17:00CS Din. Bucuresti - Popesti Leordeni -:-17:00Dunarea Giurgiu - CS Blejoi -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5 - Degradatiegroep
17:00SR Brasov - Targu Secuiesc -:-17:00Tarlungeni - V. Curita -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Degradatiegroep
17:00Calimanesti - Sporting Rosiori -:-17:00Horezu - Unirea Bascov -:-
17:00Petrolul Potcoava - Curtisoara -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6 - Promotie groep
17:00Viitorul Daesti - Vedita Colonesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7 - Degradatiegroep
17:00Turceni - Gilortul Tg. Carbunesti -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Degradatiegroep
17:00Progresul Pecica - Avantul Periam -:-17:00Socodor - Teuz Cermei -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8 - Promotie groep
17:00Bihor - Politehnica Timisoara -:-ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Degradatiegroep
17:00Industria Galda - Avantul Reghin -:-17:00Unirea Alba-Iulia - Metalurgistul Cugir -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9 - Promotie groep
17:00Gloria 2018 Bistrita - ACS Medias -:-17:00Univ. din Alba Iulia - Unirea Ungheni -:-
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10 - Promotie groep
17:00Sighetu Marmatiei - Santandrei -:-RUSLAND: Premier League
13:00Rubin Kazan - FK Rostov -:-15:30Spartak Moskou - FK Krasnodar -:-
18:00Zenit St Petersburg - CSKA Moskou -:-
20:30Baltika - FC Dinamo Moskou -:-
RUSLAND: FNL
16:00Arsenal Tula - Neftekhimik -:-RUSLAND: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
13:00Veles Moscow - Ufa -:-14:00Chelyabinsk - FK Chayka -:-
14:00M. Lipetsk - R. Volgograd -:-
14:00Rodina Moscow 2 - FK Krasnodar 2 -:-
16:00Murom - FK Novosibirsk -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
13:00Tekstilshtik - Khimik -:-13:00Ulyanovsk - S. Kostroma -:-
14:00Miass - Omsk -:-
15:00D. Bryansk - Kursk -:-
15:00Kaluga - Mashuk -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Forte Taganrog - Astrakhan -:-15:00Kholding - Kamensk-Shakhtinsky -:-
15:00Nart Cherkessk - Nalchik -:-
15:30Nazran - FC Sevastopol -:-
16:00Dynamo Makhachkala 2 - Rostov 2 -:-
16:00Maykop - Biolog -:-
16:00Rubin Yalta - Dynamo Stavropol -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00Dynamo Petersburg - Sp. Moskou 2 -:-RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 4
12:00Samara 2 - Dynamo Barnaul -:-14:00Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 -:-
14:00Nosta - Rubin Kazan 2 -:-
14:00Orenburg 2 - Uralets Nizhny Tagil -:-
14:00Pari NN 2 - Amkar -:-
14:00Volna Nizhegorodskaya - Ural 2 -:-
RUSLAND: Supreme Division Vrouwen
09:00FK Yenisey V - Zenit St Petersburg V -:-10:30Zvezda V - FK Rostov V -:-
12:00Lokomotiv Moskou V - Chertanovo M. V -:-
13:00Ryazan V - FC Dinamo Moskou V -:-
RWANDA: Premier League
15:00Etoile de L'Est - Bugesera -:-15:00Sunrise - Marines -:-
18:00Kiyovu - Rayon Sport -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-offs
15:00Tre Penne - Cosmos -:-17:30Murata - La Fiorita -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
17:00Al-Hilal - Al Hazem -:-17:00Al-Raed - Al Taee -:-
20:00Al Shabab - Al Ahli SC -:-
SCHOTLAND: Premiership - Championship Play-Offs
13:30Celtic - Rangers FC -:-16:00Hearts - Dundee FC -:-
16:00St. Mirren - Kilmarnock -:-
SCHOTLAND: Premiership - Degradatiegroep
16:00Livingston - St. Johnstone -:-16:00Ross County - Motherwell -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie - Nacompetitie
16:00Hamilton Academical - Alloa -:-16:00Inverness - Montrose -:-
SCHOTLAND: League One - Degradatie - Play-offs
16:00Peterhead - Spartans -:-16:00Stirling - Dumbarton -:-
SCHOTLAND: League Two - Degradatie - Play-offs
16:00East Kilbride - Stranraer -:-SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
10:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad -:-11:00Polet Dorcol - Zemun -:-
11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
15:00Torlak - Prva Iskra -:-
16:30Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Surcin -:-
16:30Rad - BASK -:-
SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina
17:001. Maj Ruma - Naftagas -:-17:00Backa - Kikinda -:-
17:00Becej - Borac Sajkas -:-
17:00Radnicki Zrenjanin - Sloven Ruma -:-
17:00Zeleznicar Indjija - Hajduk 1912 -:-
SERVIË: Srpska Liga - East
17:00Djerdap - Buducnost Popovac -:-17:00Dunav Prahovo - Paracin -:-
17:00Jedinstvo Krusevac - Mesevo -:-
17:00Radnicki Svilajnac - Trayal Krusevac -:-
17:00Sindjelic - Pcinja -:-
SERVIË: Srpska Liga - West
16:30Buducnost Krusik - Omladinac Zablace -:-16:30FAP - Takovo -:-
16:30Josanica - Borac 1926 -:-
16:30Mladi Radnik - Sloga Petrovac -:-
16:30Real Podunavci - Tutin -:-
16:30Sloga Pozega - Mihajlovac -:-
16:30Zlatibor Cajetina - Vrelo Sport -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15UitgesteldBhantal - Bo Rangers -:-18:15Bo Rangers - Ports Authority -:-
18:15UitgesteldEast End Lions - Real Republicans -:-
18:15UitgesteldFreetown City - Kholifa Stars -:-
18:15UitgesteldKahunla - Lamboi -:-
18:15Kholifa Stars - Bhantal -:-
18:15Lamboi - SLIFA -:-
18:15UitgesteldLuawa - Mighty Blackpool -:-
18:15Wilberforce Strikers - Wusum Stars -:-
18:15UitgesteldWusum Stars - Bai Bureh Warriors -:-
SINGAPORE: Premier League
12:00Young Lions - DPMM -:-SLOVENIË: Prva liga
15:00Rogaska - NK Aluminij -:-17:30NK Domžale - NK Radomlje -:-
20:15NK Maribor - Olimpija Ljubljana -:-
SLOVENIË: 2e SNL
17:30Fuzinar - Tabor Sezana -:-17:30Jadran Dekani - Nafta -:-
17:30NK Bistrica - Grosuplje -:-
SLOVENIË: 3. SNL - East
17:00Drava - Brezice -:-17:00Dravograd - Krsko -:-
17:00Ljutomer - Hajdina -:-
17:00Race - Dobrovce -:-
17:00Zavrc - Smartno -:-
18:00Korotan - Sampion Celje -:-
SLOVENIË: 3. SNL - West
17:30Kocevje - Slovan Ljubljana -:-17:30Ljubljana Svoboda - Brda -:-
17:30NK Adria - Sobec Lesce -:-
17:30Ziri - Izola -:-
SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00ZNK Ljubljana V - Radomlje V -:-SLOWAKIJE: Nike liga - Championship Play-Offs
15:30Podbrezova - Slovan Bratislava -:-17:30Ruzomberok - MŠK Žilina -:-
SLOWAKIJE: Nike liga - Degradatiegroep
18:00AS Trenčín - Banska Bystrica -:-18:00Michalovce - FC ViOn Zlaté Moravce -:-
18:00Skalica - Kosice -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - East
17:00Lipany - 1.FK Svidnik -:-17:00Lubovna - Kalinovo -:-
17:00Vranov - Slavia TU Kosice -:-
SLOWAKIJE: 3. Liga - West
17:00Castkovce - AFC Nove Mesto -:-17:00Galanta - MSK Martin -:-
17:00Lehota p. V. - Sala -:-
17:00Malacky - Velke Ludince -:-
17:00Zvolen - Raca -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Bratislava
14:00NSK 1922 Bratislava - Inter Bratislava -:-17:00Rohoznik - Domino -:-
17:00Vrakuna Bratislava - Pezinok -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - Central
17:00SK Javornik Makov - Cadca -:-17:00Slavia Staskov - K. Nove Mesto -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - East
16:30Rudnany - Velky Saris -:-SLOWAKIJE: 4. liga - West
16:30Hurbanovo - Crystal -:-SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Ruzomberok V - FC Spartak Trnava V -:-11:00Slovan Bratislava V - B. Bystrica V -:-
SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Degradatiegroep
15:00Presov V - Topolcany GFC V -:-16:00MŠK Žilina V - Petrzalka V -:-
SOMALIË: National league
14:30Kigs - Midnimo -:-SPANJE: LaLiga2
14:00Racing Santander - Mirandes -:-16:15Ferrol - Alcorcon -:-
16:15Gijon - Andorra -:-
18:30Real Valladolid - Espanyol -:-
21:00Levante - Eibar -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 1
16:00Tarazona - Sabadell -:-17:00Lugo - Cornella -:-
18:00Gimnastic - SD Logrones -:-
19:00Celta de Vigo B - Rayo Majadahonda -:-
20:00Fuenlabrada - Arenteiro -:-
SPANJE: Primera RFEF - Group 2
16:00Huelva - Algeciras -:-16:00Merida AD - CF Intercity -:-
20:00Cordoba - Sanluqueno -:-
SPANJE: Segunda RFEF - Promotion Play-offs
18:00Guijuelo - UD Logrones -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 2
16:15Tuilla - Barcia -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
17:00UD Samano - Escobedo -:-18:00Atletico Albericia - Torina -:-
18:00Bezana - CD Colindres -:-
18:00Castro - Siete Villas -:-
18:00Guarnizo - Solares -:-
18:00Laredo - Revilla -:-
18:00Naval Reinosa - Atletico Mineros -:-
18:00UC Cartes - Tropezon -:-
18:00Velarde - Vimenor -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
18:00CD Vitoria - Pasaia -:-18:00Lagun Onak - Padura -:-
18:00Urduliz - Aurrera Ondarroa -:-
20:30Anorga - Derio -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 5
16:00Rapitenca - FC L'escala -:-17:30Mollerussa - Peralada -:-
18:00Badalona - San Cristobal CP -:-
18:00Castelldefels - Grama -:-
18:00Olot - Montanesa -:-
18:00Prat - Vilafranca -:-
18:00Reus FCR - Girona B -:-
18:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
12:00Villarreal C - Torrellano -:-16:00Patacona - Burriana -:-
19:15Castellonense - Atzeneta -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 8
15:40Ponferradina B - Almazan -:-16:00Colegios Diocesanos - Leonesa B -:-
17:00La Virgen - Villaralbo -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
14:00Torredonjimeno - Atletico Melilla -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
17:45La Cuadra - Santa Ursula -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
10:00Real Murcia B - Deportiva Minera -:-18:30Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
16:30Lerines - Beti Onak -:-18:00Beti Kozkor - Alesves -:-
18:00Bidezarra - Subiza -:-
18:00CD Ardoi - Txantrea -:-
18:00CD Cantolagua - Oberena -:-
18:00Cirbonero - Burlades -:-
18:00Cortes - Pamplona -:-
18:00Lagunak - Huarte -:-
18:00Pena - Ezcabarte -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 17
18:00Utrillas - Carinena -:-18:45Atletico Monzon - Binefar -:-
SPANJE: Liga F Women
12:00Granada V - Real Betis V -:-18:00Las Planas V - Levante V -:-
21:00Real Madrid V - Atlético Madrid V -:-
SURINAME: SML
01:00SV Transvaal - Robinhood -:-22:30Broki - Inter Moengotapoe -:-
SYRIË: Syria Cup
15:00Tishreen - Foutoua -:-TADZJIKISTAN: Super Cup
15:00Istiqlol Dushanbe - Ravshan -:-TAIWAN: Mulan Football League Vrouwen
09:00Taoyuan Mars V - Hualien V -:-10:00Hang Yuan V - Taipei Bravo V -:-
12:00Taichung Blue V - Kaohsiung V -:-
THAILAND: Thai League 1
13:00Ratchaburi - Muangthong -:-13:30Chiangrai - Nakhon Pathom -:-
15:00Sukhothai - Police Tero -:-
THAILAND: Thai League 2 - Promotie play offs
13:00Chiangmai FC - Nakhon Si -:-TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
00:00Central FC - Defence Force -:-02:00La Horquetta - Prison Service -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - As Dgssie -:-16:45AS Farcha - Ascot -:-
16:45AS Psi - Tourbillon -:-
TSJECHIË: FORTUNA:LIGA - Championship Play-Offs
15:00FC Banik Ostrava - FK Mlada Boleslav -:-15:00FC Viktoria Plzen - 1. FC Slovácko -:-
17:30AC Sparta Praag - SK Slavia Praag -:-
TSJECHIË: FNL
17:001. FK Příbram - Jihlava -:-17:00Kromeriz - Chrudim -:-
17:00Lisen - FC Zbrojovka Brno -:-
TSJECHIË: CFL - Group A
10:15Vltavin - Karlovy Vary -:-10:30SK Dynamo Ceske Budejovice B - FK Robstav -:-
TSJECHIË: CFL - Group B
10:15FK Jablonec B - Ceska Lipa -:-10:30Kolin - FC Slovan Liberec B -:-
15:00Banik Most-Sous - FK Teplice B -:-
17:00Zivanice - Velvary -:-
18:00Usti n. L. - Zapy -:-
TSJECHIË: MSFL
10:15Trinec - SK Hranice -:-16:30FK Frydek-Mistek - Start Brno -:-
16:30Uhersky Brod - Znojmo -:-
TSJECHIË: Division A
10:15Aritma Prague - Rokycany -:-10:15Cesky Krumlov - Jindrichuv Hradec -:-
10:15Marianske Lazne - Tachov -:-
10:15Petrin Plzen - Horovice -:-
10:15Sokolov - 1. FK Příbram B -:-
17:00Doubravka - FK Komarov -:-
17:00Katovice - Domazlice B -:-
17:00Klatovy - Sobeslav -:-
TSJECHIË: Division B
10:15Brandys n. Labem - Hrebec -:-10:15Kladno - Ostrov -:-
10:15Neratovice - Cesky Brod -:-
10:15Olympie Brezova - Ujezd Prague -:-
14:00Louny - Steti -:-
17:00Slany - Chomutov -:-
TSJECHIË: Division C
10:15Letohrad - Dobrovice -:-10:30Kosmonosy - Usti nad Orlici -:-
10:30Slavia HK - Chrudim B -:-
10:30Spoje Prague - Benesov -:-
TSJECHIË: Division D
10:15Zdirec n. D. - Breclav -:-14:00Sperice - Havlickuv Brod -:-
16:30Stara Rise - Zdar na Sazavou -:-
TSJECHIË: Division E
16:30Nove Sady - Vsechovice -:-16:30Prerov - Holesov -:-
16:30Skastice - Vsetin -:-
16:30Sternberk - Strani -:-
TSJECHIË: Division F
10:15Vratimov - Sumperk -:-16:30Jesenik - Frenstat p. R. -:-
17:00Vitkovice - Valasske Mezirici -:-
TSJECHIË: Jihocesky KP
13:30Malse Roudne - Trebon -:-14:00Tyn nad Vltavou - Hluboka nad Vltavou -:-
15:00FC Semice - Junior Strakonice -:-
15:00Protivin - TJ Osek -:-
17:00Drazice - Rudolfov -:-
17:00Olesnik - Milevsko -:-
17:00Trhove Sviny - Mirovice -:-
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
10:00Rousinov - Lednice -:-10:15Kurim - Ratiskovice -:-
10:30Pohorelice - Moravska Slavia -:-
11:00Svratka Brno - Rajecko -:-
17:00Boskovice - Letovice - Kunstat -:-
17:00Bystrc - Bosonohy -:-
TSJECHIË: Karlovarsky KP
10:15Loko K. Vary - Ostrov B -:-14:00KV Dvory - Kralovske Porici -:-
14:30Marianske Lazne B - Union Nove Sedlo -:-
17:00Citice - Vintirov -:-
17:00Hroznetin - Chodov -:-
17:00Lomnice - Trstenice -:-
TSJECHIË: Kralovehradecky KP
14:00Jicin - Cerveny Kostelec -:-14:30Nachod - Chlumec nad Cidlinou B -:-
17:00Libcany - Police nad Metuji -:-
TSJECHIË: Liberecky KP
10:30Frydlant - Visnova -:-13:30FC Pencin - Zelezny Brod -:-
17:00Chrastava - Skalice u C.Lipy -:-
17:00Novy Bor - Sedmihorky -:-
17:00Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou -:-
TSJECHIË: Moravskoslezsky KP
17:00Dolni Datyne - Petrvald na Morave -:-17:00Haj ve Slezsku - Cesky Tesin -:-
17:00Jakubcovice - Dolni Benesov -:-
17:00Orlova - Hermanice -:-
17:00Stonava - Brusperk -:-
TSJECHIË: Olomoucky KP
13:30Postrelmov - Brodek u Prerova -:-16:30Belotin - Zelatovice -:-
16:30Rapotin - Bohunovice -:-
16:30Urcice - Mohelnice -:-
TSJECHIË: Pardubicky KP
17:00Holice - Prelouc -:-TSJECHIË: Plzensky KP
13:00Sokol Lhota - Myto -:-14:00Kosutka Plzen - Rapid Plzen -:-
17:00Stribro - Kaznejov -:-
18:00Nyrsko - Holysov -:-
18:00Plzen-Cernice - Zruc -:-
TSJECHIË: Prazsky prebor
10:15CAFC - Treboradice -:-10:15Kolovraty - Dukla JM -:-
10:15Podoli Praha - Zlicin -:-
10:30Uhrineves - Branik -:-
14:00Predni Kopanina - Stresovice -:-
17:00Tempo Prague - Dolni Chabry -:-
TSJECHIË: Stredocesky KP
10:30Milin - Sedlcany -:-10:30SK Chlumec - Pruhonice -:-
13:00Povltavska FA B - Dobris -:-
17:00SK Doksy - Poricany -:-
17:00Tuchlovice - Tochovice -:-
17:00Velim - Libis -:-
TSJECHIË: Ustecky KP
10:15Nestemice - Kadan -:-10:30Krupka - Oldrichov -:-
10:30Litomericko - Brna -:-
15:00Usti n. L. B - Vilemov -:-
17:00Modlany - FK Jilove -:-
17:00Probostov - Cernovice -:-
17:00Srbice - Ledvice -:-
TSJECHIË: Vysocina KP
16:30Nove Mesto na Morave B - Kamenice nad Lipou -:-TSJECHIË: Zlinsky KP
16:30Hluk - Stitna nad Vlari -:-16:30Morkovice - Luhacovice -:-
16:30Osvetimany - Francova Lhota -:-
16:30Slusovice - Kvasice -:-
TSJECHIË: U19 League
11:001. FC Slovácko -19 - Pardubice -19 -:-11:00Frydek-Mistek -19 - Dukla Praag -19 -:-
11:00SK Slavia Praag -19 - FK Mlada Boleslav -19 -:-
12:00FC Banik Ostrava -19 - Jihlava -19 -:-
12:00FC Zbrojovka Brno -19 - FC Slovan Liberec -19 -:-
12:30AC Sparta Praag -19 - SK Sigma Olomouc -19 -:-
13:30MFK Karvina -19 - SK Dynamo Ceske Budejovice -19 -:-
14:00FC Viktoria Plzen -19 - Zlin -19 -:-
TSJECHIË: 1. Liga Vrouwen - Championship Play-Offs
14:00FC Slovan Liberec V - SK Slavia Praag V -:-TSJECHIË: 1. Liga Vrouwen - Degradatiegroep
13:00FC Banik Ostrava V - Lok. Brno V -:-14:00Pardubice V - FC Viktoria Plzen V -:-
TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen - Degradatiegroep
15:30Prague Raptors V - Teplice V -:-TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen - Promotie groep
11:00Lisen V - FC Praha V -:-13:00AC Sparta Praag B V - SK Sigma Olomouc V -:-
TURKIJE: 1. Lig
15:00Adanaspor - Bandirmaspor -:-15:00Boluspor - Corum -:-
15:00Erzurumspor - Eyupspor -:-
15:00Goztepe - Bodrumspor -:-
15:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:-
15:00Sanliurfaspor - Manisa FK -:-
15:00Tuzlaspor - Genclerbirligi -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Altyn Asyr - Ahal -:-14:00Arkadag - FC Asgabat -:-
14:00Merw - Energetik -:-
14:00Sagadam - Kopetdag Asgabat -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Nacional - Fenix -:-15:00Cerro CA - Danubio -:-
17:30Miramar - River Plate -:-
20:00Racing Montevideo - Maldonado -:-
23:00Penarol - Wanderers -:-
URUGUAY: Segunda División
00:00Plaza Colonia - Atenas -:-15:00Albion - La Luz -:-
USA: USL Championship
01:00Loudoun - El Paso -:-23:00Detroit - Phoenix Rising -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Inter Miami II - Chattanooga -:-02:00Huntsville - Toronto FC II -:-
04:30Portland Timbers 2 - Tacoma Defiance -:-
USA: USL League Two
01:00Louisiana - Blue Goose -:-20:00Philadelphia Lone Star - West Chester Utd -:-
00:00Monterey Bay 2 - Academica SC -:-
00:00San Francisco City - Project 51O -:-
USA: NISA
20:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-USA: USL League One Cup
19:00Charlotte Independ. - Forward Madison -:-23:00One Knoxville - Northern Colorado -:-
USA: NWSL Vrouwen
02:00Racing Louisville V - Washington V -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Metropolitanos - La Guaira -:-22:00Universidad Central - Inter de Barinas -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
16:05Al Urooba - Al Dhafra -:-16:05Dibba Al Fujairah - Masafi -:-
16:05Gulf United - Gulf Heroes -:-
VIETNAM: V.League 2
11:00Dong Thap - Hue -:-12:00Da Nang - Long An -:-
12:00Dong Nai - TTBD Phu Dong -:-
12:00Hoa Binh - Ba Ria Vung Tau -:-
VIETNAM: National League Vrouwen
11:00Ho Chi Minh City 2 V - Son La V -:-11:00Thai Nguyen V - Ho Chi Minh V -:-
WALES: Cymru Premier - Conference League - Play-offs
13:20Newtown - Penybont -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
12:00Portugal -16 - Zwitserland -16 -:-18:00Ierland -16 - Oostenrijk -16 -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bulawayo Chiefs - Chicken Inn -:-15:00GreenFuel - ZPC Kariba -:-
15:00Simba Bhora - Ngezi Platinum -:-
15:00Yadah - CAPS Utd -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
15:00Polokwane - Sekhukhune -:-15:00Swallows - Stellenbosch -:-
17:30Mamelodi - Royal AM -:-
20:00Orlando - Richards Bay -:-
ZUID-AFRIKA: Diski Challenge
09:30Mamelodi -23 - Swallows -23 -:-10:00Amazulu -23 - Supersport -23 -:-
10:00Cape Town City -23 - Kaizer -23 -:-
10:00Chippa United -23 - TS Galaxy -23 -:-
10:00Polokwane -23 - Orlando -23 -:-
10:00Richards Bay -23 - Cape Town Spurs -23 -:-
10:00Sekhukhune -23 - Royal AM -23 -:-
11:30Stellenbosch -23 - Golden Arrows -23 -:-
ZUID-KOREA: K League 1
09:30Incheon - Seoul -:-12:00Daegu - Gwangju -:-
12:00Gangwon - Daejeon -:-
ZUID-KOREA: K League 2
09:30Busan - Asan -:-12:00Ansan Greeners - Seoul E-Land -:-
12:00Suwon Bluewings - Cheonan City -:-
ZUID-KOREA: K3 League
07:00Chuncheon - Gyeongju KHNP -:-07:00Siheung Citizen - Gangneung -:-
12:00Ulsan Citizen - Changwon -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
15:00AIK Stockholm - IK Sirius -:-15:00Halmstad BK - Mjällby AIF -:-
17:30GAIS - Västerås SK -:-
ZWEDEN: Superettan
13:00Trelleborg - Utsikten -:-15:00Sundsvall - Landskrona -:-
15:00Varbergs BoIS - Orgryte -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Noord
16:00Stockholm Internazionale - FBK Karlstad -:-17:00Nordic United - Taby -:-
ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid
16:00Rosengard - Ljungskile -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
12:00Taftea IK - Kiruna -:-13:00IFK Lulea - Gottne -:-
13:00Skelleftea - Froso -:-
14:00Boden - Ytterhogdal -:-
16:00Algarna-Harnosand - Bergnasets -:-
16:00Team TG - Lucksta -:-
16:00Umeå - IFK Ostersund -:-
ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - Lidkoping -:-14:00Grebbestad - Vanersborgs FK -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand
13:00Jarfalla - Farsta -:-13:00Viggbyholms - Skiljebo -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
13:00Högaborgs - IFK Berga -:-13:00Lodde - Simrishamn -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
13:00BK Ljungsbro - Sylvia -:-13:00Syrianska - Huddinge -:-
16:00Haninge - Enskede -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
12:00Hittarp - Savedalen -:-13:00Tord - Bergdalens IK -:-
14:00Astrio - Qviding -:-
ZWEDEN: Elitettan Vrouwen
14:00Bollstanas V - Malmö FF V -:-15:00Eskilstuna Utd V - Lidkoping V -:-
15:00Jitex V - Örebro V -:-
16:00Gamla Upsala V - Alingsas V -:-
ZWITSERLAND: Super League - Championship Play-Offs
20:30BSC Young Boys - FC Lugano -:-ZWITSERLAND: Super League - Degradatiegroep
20:30Lausanne Ouchy - Yverdon -:-ZWITSERLAND: Challenge Competitie
18:00Thun - Schaffhausen -:-18:00Xamax - FC Vaduz -:-
ZWITSERLAND: Promotion League
16:00Bavois - FC St. Gallen II -:-16:00Bruhl SG - Breitenrain -:-
16:00Bulle - Paradiso -:-
16:00FC Lugano II - FC Basel II -:-
17:00Etoile-Carouge - BSC Young Boys II -:-
17:30Kriens - Biel -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
15:00Meyrin - Sion II -:-15:00Portalban - Vevey -:-
17:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Grand-Saconnex - Pully -:-
17:00Yverdon II - Sarraz-Ecleplens -:-
17:30Chenois - Monthey -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
17:00Muttenz - Rotkreuz -:-18:00Courtetelle - Solothurn -:-
18:00Emmenbrucke - Bassecourt -:-
18:00Muri - Koniz -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3
16:00Eschen - Uzwil -:-16:00Kreuzlingen - Linth -:-
16:00Tuggen - Hongg -:-
16:00Wettswil-Bonstetten - Balzers -:-
16:00YF Juventus - Freienbach -:-
17:00Mendrisio - Grasshopper II -:-
17:00Taverne - Kosova -:-
ZWITSERLAND: Super League Vrouwen - Nacompetitie
17:30Thun V - FC Sion V -:-ZWITSERLAND: Super League Vrouwen - Play-offs
18:00BSC Young Boys V - Servette FC V -:-18:00FC Basel V - FC Zürich V -:-
ZWITSERLAND: Super League Vrouwen - Play-offs om plaatsing
16:00Aarau V - Grasshopper V -:-16:00FC Luzern V - FC St. Gallen V -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.