Rugby » Morgen » Alle Wedstrijden
ENGELAND: Premiership Rugby
16:00Leicester Tigers - Bristol -:-16:05Harlequins - Northampton Saints -:-
FRANKRIJK: Top 14
15:00Stade Toulousain - Racing 92 -:-17:00Bayonne - Bordeaux Begles -:-
17:00Lyon - Section Paloise -:-
17:00Montpellier - USA Perpignan -:-
17:00US Oyonnax - Castres Olympique -:-
21:05Clermont - Stade Francais -:-
WERELD: Super Rugby
04:05Fijian Drua - Moana Pasifika -:-06:35Brumbies - Hurricanes -:-
09:05Highlanders - Force -:-
11:35Reds - Blues -:-
ARGENTINIË: Top 12
20:30Buenos Aires - Champagnat -:-20:30Hindu - CUBA -:-
20:30Newman - Atl. Del Rosario -:-
20:30Regatas Bella Vista - Alumni -:-
20:30San Luis - CASI -:-
20:40Belgrano - SIC -:-
AUSTRALIË: Shute Shield
07:05Gordon - Sydney Uni -:-07:05Hunter Wildfires - Eastwood -:-
07:05Southern Districts - Western Sydney -:-
07:10Randwick - Eastern Suburbs -:-
07:10West Harbour - Northern S. -:-
DUITSLAND: 1. Bundesliga
14:00Heidelberg - Munchen -:-14:00Köln - Neuenheim -:-
14:00St. Pauli - Germania List -:-
15:00Berliner - Hamburger -:-
15:00Leipzig - Linden -:-
15:00Offenbacher - Heusenstamm -:-
16:00Handschuhsheim - Frankfurt -:-
16:00Hannover 78 - RK 03 Berlin -:-
EUROPA: Zeslandentoernooi Vrouwen
13:15Wales V - Italië V -:-15:30Ierland V - Schotland V -:-
17:45Frankrijk V - Engeland V -:-
FRANKRIJK: Nationale
17:00Bourgoin-Jalli - Bressane -:-17:00Hyeres - Carcassonne -:-
17:00Massy - Vienne -:-
17:00Perigourdin - Blagnac 25:0
17:00Stade Nicois - Albi -:-
17:00Suresnes - Narbonne -:-
17:00Tarbes Pyrenees - Chambery -:-
IERLAND: All Ireland League - Nacompetitie
15:30Garryowen - OLD Belvedere -:-ITALIË: Serie A Elite - Championship Play-Offs
16:15Viadana - Colorno -:-JAPAN: League One
05:00Mitsubishi Dynaboars - Black Rams -:-05:05Toshiba Brave Lupus - Suntory Sungoliath -:-
07:30Kobe Steel - Shizuoka Blue Revs -:-
07:30Spears Kubota - Honda HEAT -:-
07:30Toyota Verblitz - Canon Eagles -:-
07:30Wild Knights - Kintetsu Liners -:-
PORTUGAL: CN Honra
16:00Cascais - Lousa -:-16:00CDUL - Benfica -:-
16:00CDUP - Belenenses -:-
16:00Direito - Academica -:-
16:00Sao Miguel - Agronomia -:-
ROEMENIË: Liga Nationala
09:30SCM Timisoara - Dinamo Bucuresti -:-10:00CSM Baia Mare - Rapid Boekarest -:-
11:30Steaua Bucuresti - Universitatea Cluj -:-
TSJECHIË: Extraliga
14:00Praga - Vyskov -:-15:00Dragon - Sparta -:-
15:00Ricany - Tatra Smichov -:-
USA: Major League Rugby
03:00Utah Warriors - Old Glory DC -:-WALES: Premiership
15:30Carmarthen - Neath -:-15:30RGC 1404 - Pontypool -:-
15:30Swansea - Merthyr -:-
WERELD: United Rugby Championship
14:00Zebre - Glasgow -:-15:00Bulls - Ospreys -:-
16:05Cardiff Rugby - Edinburgh -:-
17:00Lions - Munster -:-
19:05Stormers - Leinster -:-
21:00Dragons - Connacht -:-
ZUID-AMERIKA: Super Rugby Americas
17:29Selknam - Cobras -:-00:02Yacare XV - Dogos XV -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live rugbyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.