REFRESH

Tafeltennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

TEAMS - MANNEN: WK (Wereld) - Play Offs

05:00Engeland - Roemenië 0:3
05:00Hongarije - Denemarken 1:3
05:00Hong Kong - Oostenrijk 2:3
05:00Kazachstan - India 2:3
05:00Kroatië - Brazilië 3:0
05:00Servië - Chinese Taipei 0:3
05:00Singapore - Iran 0:3
05:00Tsjechië - Polen 0:3
12:00China - Roemenië 3:0
12:00Frankrijk - Polen 3:0
12:00India - Zuid-Korea 0:3
12:00Iran - Duitsland 0:3
12:00Kroatië - Portugal 1:3
12:00Oostenrijk - Japan 0:3
12:00Slovenië - Denemarken 2:3
12:00Zweden - Chinese Taipei 2:3

TEAMS - VROUWEN: WK (Wereld) - Play Offs

02:00Brazilië V - Hongarije V 3:1
02:00Chili V - Egypte V 0:3
02:00Italië V - India V 0:3
02:00Luxemburg V - Portugal V 0:3
02:00Maleisië V - Kroatië V 1:3
02:00Oostenrijk V - Thailand V 2:3
02:00Polen V - Singapore V 3:0
02:00Zweden V - Slowakije V 3:2
09:00Brazilië V - Zuid-Korea V 1:3
09:00China V - Thailand V 3:0
09:00Chinese Taipei V - India V 3:1
09:00Frankrijk V - Portugal V 3:0
09:00Kroatië V - Japan V 0:3
09:00Polen V - Hong Kong V 1:3
09:00Roemenië V - Egypte V 3:0
09:00Zweden V - Duitsland V 0:3

OTHERS - MANNEN: Liga Pro (CZ) (Tsjechië)

23:00Beranek J. (Cze) - Svoboda O. (Cze) 3:1
23:00Mares E. (Cze) - Boruvka J. (Cze) 0:3
23:00Urban M. (Cze) - Pacha R. (Cze) 2:3
23:00Vicherek P. (Cze) - Biolek M. (Cze) 3:1
23:30Boruvka L. (Cze) - Medek J. (Cze) 3:1
23:30Jonas L. (Cze) - Kacerovsky M. (Cze) 2:3
23:30Klement M. (Cze) - Louda J. (Cze) 3:2
23:30Revay R. (Cze) - Wawrosz P. (Pol) 1:3
00:00Fisera M. (Cze) - Fisar T. (Cze) 2:3
00:00Sychra M. (Cze) - Vrabec M. (Cze) 3:2
00:30AfgelastHolovatiuk Y. (Ukr) - Potensky J. (Cze) -:-
00:30Jablonovsky J. (Cze) - Plachy J. (Cze) 1:3
00:30Sulava L. (Cze) - Potensky J. (Cze) 3:0
01:00Fisar T. (Cze) - Smrcek M. (Cze) 3:1
01:00Vrabec M. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:1
01:30Fisera M. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 1:3
01:30AfgelastSychra M. (Cze) - Holovatiuk Y. (Ukr) -:-
01:30Sychra M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 1:3
02:00Hruska V. sr (Cze) - Potensky J. (Cze) 3:0
02:00Smrcek M. (Cze) - Plachy J. (Cze) 1:3
02:30Fisar T. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 2:3
02:30AfgelastVrabec M. (Cze) - Holovatiuk Y. (Ukr) -:-
02:30Vrabec M. (Cze) - Sulava L. (Cze) 0:3
03:00Plachy J. (Cze) - Fisera M. (Cze) 3:0
03:00Potensky J. (Cze) - Sychra M. (Cze) 2:3
03:30AfgelastHolovatiuk Y. (Ukr) - Hruska V. sr (Cze) -:-
03:30Jablonovsky J. (Cze) - Smrcek M. (Cze) 0:3
03:30Sulava L. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 1:3
04:00Plachy J. (Cze) - Fisar T. (Cze) 0:3
04:00Potensky J. (Cze) - Vrabec M. (Cze) 1:3
04:30Hruska V. sr (Cze) - Sychra M. (Cze) 3:1
04:30Smrcek M. (Cze) - Fisera M. (Cze) 3:2
05:00Smrcek M. (Cze) - Jablonovsky J. (Cze) 3:2
05:00Vrabec M. (Cze) - Sychra M. (Cze) 2:3
05:30Sulava L. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) 3:1
05:35Fisar T. (Cze) - Plachy J. (Cze) 0:3
08:00Hejduk A. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 3:1
08:00Regner T. (Cze) - Sprynar P. (Cze) 3:1
08:00Sindelar R. (Cze) - Bartik T. (Cze) 0:3
08:00Theodor F. (Cze) - Pagac Z. (Cze) 0:3
08:30Sochurek V. (Cze) - Smesny M. (Cze) 2:3
08:30Tomasch D. (Cze) - Baly O. (Cze) 2:3
08:30Volhejn J. (Cze) - Babinek J. (Cze) 2:3
08:30Vrtal O. (Cze) - Branny D. (Cze) 3:1
09:00Bartik T. (Cze) - Volhejn J. (Cze) 1:3
09:00Pagac Z. (Cze) - Vrtal O. (Cze) 3:2
09:00Sprynar P. (Cze) - Tomasch D. (Cze) 0:3
09:00Vrbecky D. (Cze) - Sochurek V. (Cze) 1:3
09:30Babinek J. (Cze) - Sindelar R. (Cze) 3:1
09:30Baly O. (Cze) - Regner T. (Cze) 3:0
09:30Branny D. (Cze) - Theodor F. (Cze) 1:3
09:30Smesny M. (Cze) - Hejduk A. (Cze) 3:1
10:00Hejduk A. (Cze) - Sochurek V. (Cze) 3:2
10:00Regner T. (Cze) - Tomasch D. (Cze) 1:3
10:00Sindelar R. (Cze) - Volhejn J. (Cze) 3:1
10:00Theodor F. (Cze) - Vrtal O. (Cze) 3:0
10:30Bartik T. (Cze) - Babinek J. (Cze) 2:3
10:30Pagac Z. (Cze) - Branny D. (Cze) 3:2
10:30Sprynar P. (Cze) - Baly O. (Cze) 3:0
10:30Vrbecky D. (Cze) - Smesny M. (Cze) 0:3
11:00Sochurek V. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) 1:3
11:00Sprynar P. (Cze) - Regner T. (Cze) 3:0
11:00Volhejn J. (Cze) - Sindelar R. (Cze) 3:2
11:00Vrtal O. (Cze) - Branny D. (Cze) 2:3
11:30Babinek J. (Cze) - Bartik T. (Cze) 3:1
11:30Pagac Z. (Cze) - Theodor F. (Cze) 1:3
11:30Smesny M. (Cze) - Hejduk A. (Cze) 1:3
11:30Tomasch D. (Cze) - Baly O. (Cze) 0:3
12:00Mazanek S. (Cze) - Kubat V. (Cze) 3:0
12:00Palmi I. (Cze) - Kaloc B. (Cze) 3:2
12:00Turek T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 1:3
12:00Vosyka R. (Cze) - Malina V. (Cze) 3:0
12:30Havrda C. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:0
12:30Kos T. (Cze) - Blazek J. (Cze) 3:1
12:30Manhal Jr. J. (Cze) - Kaisler V. (Cze) 3:2
12:30Motak J. (Cze) - Toth J. (Cze) 0:3
13:00Kliuchuk R. (Ukr) - Kos T. (Cze) 0:3
13:00Kubat V. (Cze) - Havrda C. (Cze) 3:2
13:05Kaloc B. (Cze) - Motak J. (Cze) 3:2
13:05Malina V. (Cze) - Manhal Jr. J. (Cze) 3:2
13:30Blazek J. (Cze) - Turek T. (Cze) 3:1
13:30Kaisler V. (Cze) - Vosyka R. (Cze) 3:1
13:30Palecek J. (Cze) - Mazanek S. (Cze) 2:3
13:30Toth J. (Cze) - Palmi I. (Cze) 2:3
14:00Mazanek S. (Cze) - Havrda C. (Cze) 1:3
14:00Palmi I. (Cze) - Motak J. (Cze) 2:3
14:00Turek T. (Cze) - Kos T. (Cze) 3:2
14:00Vosyka R. (Cze) - Manhal Jr. J. (Cze) 1:3
14:30Kaloc B. (Cze) - Toth J. (Cze) 2:3
14:30Kliuchuk R. (Ukr) - Blazek J. (Cze) 2:3
14:30Kubat V. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:0
14:30Malina V. (Cze) - Kaisler V. (Cze) 3:1
15:00Kaisler V. (Cze) - Vosyka R. (Cze) 1:3
15:00Kliuchuk R. (Ukr) - Turek T. (Cze) 1:3
15:00Kubat V. (Cze) - Palecek J. (Cze) 3:0
15:05Kaloc B. (Cze) - Motak J. (Cze) 2:3
15:30Havrda C. (Cze) - Mazanek S. (Cze) 1:3
15:30Kos T. (Cze) - Blazek J. (Cze) 3:2
15:30Manhal Jr. J. (Cze) - Malina V. (Cze) 0:3
15:35Toth J. (Cze) - Palmi I. (Cze) 3:1
16:00Bilek Z. (Cze) - Kanera J. (Cze) 0:3
16:00Holik T. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) 2:3
16:00Roh M. (Cze) - Pelikan L. (Cze) 1:3
16:00Zika T. (Cze) - Moravec B. (Cze) 0:3
16:30Bresky J. (Cze) - Tonar L. (Cze) 3:0
16:30Gireth P. (Cze) - Postelt T. (Cze) 3:1
16:30Hudeczek R. (Cze) - Kleprlik K. (Cze) 1:3
16:30Zikmunda Z. (Cze) - Hiblbauer J. (Cze) 3:0
17:00Kanera J. (Cze) - Gireth P. (Cze) 2:3
17:00Moravec B. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 2:3
17:00Pelikan L. (Cze) - Zikmunda Z. (Cze) 3:2
17:00Pozarsky J. (Cze) - Bresky J. (Cze) 2:3
17:30Hiblbauer J. (Cze) - Roh M. (Cze) 0:3
17:30Kleprlik K. (Cze) - Zika T. (Cze) 2:3
17:30Postelt T. (Cze) - Bilek Z. (Cze) 0:3
17:30Tonar L. (Cze) - Holik T. (Cze) 3:2
18:00Bilek Z. (Cze) - Gireth P. (Cze) 3:1
18:00Holik T. (Cze) - Bresky J. (Cze) 0:3
18:00Roh M. (Cze) - Zikmunda Z. (Cze) 3:1
18:00Zika T. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:1
18:30Kanera J. (Cze) - Postelt T. (Cze) 3:0
18:30Moravec B. (Cze) - Kleprlik K. (Cze) 3:2
18:30Pelikan L. (Cze) - Hiblbauer J. (Cze) 0:3
18:30Pozarsky J. (Cze) - Tonar L. (Cze) 2:3
19:00Bilek Z. (Cze) - Postelt T. (Cze) 2:3
19:00Kleprlik K. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) 3:2
19:00Pozarsky J. (Cze) - Holik T. (Cze) 3:0
19:00Zikmunda Z. (Cze) - Hiblbauer J. (Cze) 3:1
19:30Bresky J. (Cze) - Tonar L. (Cze) 3:1
19:30Kanera J. (Cze) - Gireth P. (Cze) 2:3
19:30Moravec B. (Cze) - Zika T. (Cze) 2:3
19:30Roh M. (Cze) - Pelikan L. (Cze) 3:2
20:00Kotil M. (Cze) - Machovec P. (Cze) 2:3
20:00Spacek O. (Cze) - Nemec A. (Cze) 3:2
20:05Pycha P. (Cze) - Prokupek J. (Cze) 0:3
20:25Ogrocki T. (Cze) - Jochym P. (Cze) 3:2
20:30Bohac M. (Cze) - Vaclavik M. (Cze) 0:3
20:30Fikar M. (Cze) - Fuchs J. (Cze) 2:3
20:30Pavelka R. (Cze) - Tazler J. (Cze) 3:2
20:40Jemelka L. (Cze) - Huttl A. (Cze) 3:0
21:00Machovec P. (Cze) - Fikar M. (Cze) 1:3
21:00Nemec A. (Cze) - Bohac M. (Cze) 3:0
21:00Prokupek J. (Cze) - Pavelka R. (Cze) 3:2
21:15Jochym P. (Cze) - Jemelka L. (Cze) 2:3
21:30Fuchs J. (Cze) - Drastich M. (Cze) 3:0
21:30Tazler J. (Cze) - Pycha P. (Cze) 1:3
21:30Vaclavik M. (Cze) - Spacek O. (Cze) 3:0
21:45Huttl A. (Cze) - Ogrocki T. (Cze) 3:1
22:00Kotil M. (Cze) - Fikar M. (Cze) -:-
22:00Pycha P. (Cze) - Pavelka R. (Cze) -:-
22:00Spacek O. (Cze) - Bohac M. (Cze) -:-
22:15Ogrocki T. (Cze) - Jemelka L. (Cze) -:-
22:30Machovec P. (Cze) - Fuchs J. (Cze) -:-
22:30Nemec A. (Cze) - Vaclavik M. (Cze) -:-
22:30Prokupek J. (Cze) - Tazler J. (Cze) -:-
22:45Jochym P. (Cze) - Huttl A. (Cze) -:-
00:00Kulhanek P. (Cze) - Kucirek O. (Cze) -:-
00:00Louda J. (Cze) - Sedlak M. sr (Cze) -:-
00:30Janata T. (Cze) - Kolenic T. (Cze) -:-
00:30Pacha R. (Cze) - Regner Mic. (Cze) -:-

OTHERS - MANNEN: Setka Cup (Wereld)

23:00Konkulovskyi R. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 3:1
23:00Ursu S. (Mda) - Liutenco A. (Mda) 0:3
23:05Grinenko K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
23:15Sykora J. (Cze) - Drabek M. (Cze) 0:3
23:20Gudimenko E. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 0:3
23:25Khamurda V. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 1:3
23:30Okopnyi V. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 2:3
23:30Paniivan H. (Mda) - Gammer V. (Mda) 1:3
23:35Derevynskyi D. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 1:3
23:45Durovic R. (Svk) - Drabek M. (Cze) 3:2
23:50Borysiuk O. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 2:3
23:55Tytskyi M. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 2:3
00:00Slozka V. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 1:3
00:00Ursu S. (Mda) - Paniivan H. (Mda) 1:3
00:05Lobas V. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 2:3
00:15Sykora J. (Cze) - Mezera O. (Cze) 1:3
00:25Hnoievoi R. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 1:3
00:30Liutenco A. (Mda) - Gammer V. (Mda) 3:1
00:30Sydorak N. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 1:3
00:35Grinenko K. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 3:0
00:45Durovic R. (Svk) - Sykora J. (Cze) 3:0
00:55Khamurda V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 0:3
01:00Gammer V. (Mda) - Ursu S. (Mda) 1:3
01:00Okopnyi V. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 2:3
01:05Buberenko A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 1:3
01:15Drabek M. (Cze) - Mezera O. (Cze) 2:3
01:25Mishchenko O. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 1:3
01:30Konkulovskyi R. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 2:3
01:30Liutenco A. (Mda) - Paniivan H. (Mda) 2:3
01:35Derevynskyi D. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 2:3
01:55Drabek M. (Cze) - Sykora J. (Cze) 3:2
01:55Tytskyi M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 1:3
02:00Culaghin D. (Mda) - Tihoniuk V. (Mda) 0:3
02:00Sydorak N. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 2:3
02:05Grinenko K. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 2:3
02:25Khamurda V. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 1:3
02:25Mezera O. (Cze) - Durovic R. (Svk) 2:3
02:30Okopnyi V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 3:0
02:30Urechean V. (Mda) - Gribkov D. (Ukr) 3:0
02:35Lobas V. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 1:3
02:55Hnoievoi R. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 0:3
03:00Culaghin D. (Mda) - Gribkov D. (Ukr) 3:1
03:00Sydorak N. (Ukr) - Slozka V. (Ukr) 0:3
03:05Derevynskyi D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:2
03:25Tytskyi M. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 1:3
03:30Kaidakov V. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 1:3
03:30Urechean V. (Mda) - Tihoniuk V. (Mda) 1:3
03:35Grinenko K. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 1:3
03:55Khamurda V. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) 1:3
04:00Culaghin D. (Mda) - Urechean V. (Mda) 3:1
04:00Okopnyi V. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) 0:3
04:05Derevynskyi D. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 0:3
04:25Tytskyi M. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) 0:3
04:30Gribkov D. (Ukr) - Tihoniuk V. (Mda) 1:3
04:30Konkulovskyi R. (Ukr) - Gura O. (Ukr) 1:3
04:35Diachenko M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
04:55Abalmaz S. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 1:3
05:00Gribkov D. (Ukr) - Urechean V. (Mda) 3:1
05:00Slozka V. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 2:3
05:05Grinenko K. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 2:3
05:25Khamurda V. (Ukr) - Tytskyi M. (Ukr) 0:3
05:30Tihoniuk V. (Mda) - Culaghin D. (Mda) 3:0
05:35Lobas V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:1
05:55Hnoievoi R. (Ukr) - Plakushchyi P. (Ukr) 0:3
06:05Buberenko A. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 3:2
06:25Belanchyk D. (Ukr) - Parahailo Y. (Ukr) 3:2
06:25Mishchenko O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) 3:2
06:30Baday M. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:0
06:35Kistechko M. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 2:3
06:45Pavelka J. (Cze) - Moulis P. (Cze) 2:3
06:55Dulich A. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 2:3
07:00Prilepa D. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 0:3
07:00Urezchenko Y. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 3:1
07:05Osadchiy O. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 1:3
07:05Pesternikov D. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) 1:3
07:15Spurny A. (Cze) - Kilian V. (Cze) 3:2
07:25Prus S. (Ukr) - Kapeliukha O. (Ukr) 0:3
07:30Antikuz M. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 1:3
07:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) 1:3
07:35Mukhin V. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 2:3
07:35Verbianyi V. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 2:3
07:45Pavelka J. (Cze) - Kilian V. (Cze) 1:3
07:50Borysiuk O. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 0:3
07:55Belanchyk D. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 0:3
08:00Baday M. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:1
08:00Urezchenko Y. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 1:3
08:05Emets I. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 0:3
08:05Kistechko M. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) 3:1
08:15Spurny A. (Cze) - Moulis P. (Cze) 3:0
08:20Ivchuk O. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 2:3
08:25Kapeliukha O. (Ukr) - Parahailo Y. (Ukr) 3:1
08:30Antikuz M. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 1:3
08:30Lushchyk A. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 2:3
08:35Kohut B. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 1:3
08:35Osadchiy O. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 2:3
08:45Pavelka J. (Cze) - Spurny A. (Cze) 3:1
08:50Voronenkov V. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) 2:3
08:55Dulich A. (Ukr) - Prus S. (Ukr) 3:2
09:00Prilepa D. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 0:3
09:00Urezchenko Y. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 0:3
09:05Lipeiko O. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 3:0
09:05Pesternikov D. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) 3:0
09:15Kilian V. (Cze) - Moulis P. (Cze) 3:0
09:25Borysiuk O. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 0:3
09:30Baday M. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) 3:0
09:30Belanchyk D. (Ukr) - Kapeliukha O. (Ukr) 1:3
09:30Matviichuk V. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) 3:0
09:35Kistechko M. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 0:3
09:35Mukhin V. (Ukr) - Emets I. (Ukr) 3:0
09:45Moulis P. (Cze) - Pavelka J. (Cze) 1:3
09:50Gudimenko E. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 3:2
09:55Prus S. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 3:0
10:00Antikuz M. (Ukr) - Urezchenko Y. (Ukr) 2:3
10:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:2
10:05Osadchiy O. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 3:0
10:05Verbianyi V. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) 2:3
10:15Kilian V. (Cze) - Spurny A. (Cze) 1:3
10:20Ivchuk O. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 3:2
10:25Dulich A. (Ukr) - Parahailo Y. (Ukr) 1:3
10:30Badanin O. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) 1:3
10:30Prilepa D. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:0
10:35Pesternikov D. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 0:3
10:40Emets I. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 3:2
10:45Svitac M. (Svk) - Kanka T. (Cze) 2:3
10:50Borysiuk O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) 3:0
10:55Belanchyk D. (Ukr) - Prus S. (Ukr) 3:2
11:00Badanin O. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 1:3
11:00Baday M. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) 1:3
11:05Kistechko M. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) 3:2
11:05Mukhin V. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 3:0
11:20Drbohlav M. (Cze) - Stoces L. (Cze) 3:0
11:25Dulich A. (Ukr) - Kapeliukha O. (Ukr) 0:3
11:30Matviichuk V. (Ukr) - Urezchenko Y. (Ukr) 3:0
11:30Prilepa D. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) 0:3
11:35Osadchiy O. (Ukr) - Emets I. (Ukr) 3:0
11:35Pesternikov D. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 0:3
11:35Voronenkov V. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 3:0
11:45Svitac M. (Svk) - Stoces L. (Cze) 3:1
11:50Ivchuk O. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 3:0
11:55Fedyna R. (Ukr) - Parahailo Y. (Ukr) 3:1
12:00Badanin O. (Ukr) - Urezchenko Y. (Ukr) 1:3
12:00Chuhai S. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:1
12:05Mukhin V. (Ukr) - Lipeiko O. (Ukr) 2:3
12:05Yaremchuk D. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 2:3
12:15Drbohlav M. (Cze) - Kanka T. (Cze) 3:1
12:20Borysiuk O. (Ukr) - Voronenkov V. (Ukr) 1:3
12:25Belanchyk D. (Ukr) - Dulich A. (Ukr) 3:1
12:30Baday M. (Ukr) - Prilepa D. (Ukr) 3:1
12:30Matviichuk V. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) 1:3
12:35Kistechko M. (Ukr) - Pesternikov D. (Ukr) 2:3
12:35Yakimenko S. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 2:3
12:40Stukalov V. (Rus) - Semenets S. (Ukr) 3:1
12:50Ivchuk O. (Ukr) - Gudimenko E. (Ukr) 3:1
12:50Svitac M. (Svk) - Drbohlav M. (Cze) 2:3
12:55Prus S. (Ukr) - Parahailo Y. (Ukr) 0:3
13:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) 3:2
13:10Kunchurov D. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) 3:2
13:10Osadchiy O. (Ukr) - Mukhin V. (Ukr) 0:3
13:10Verbianyi V. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) 1:3
13:15Stoces L. (Cze) - Kanka T. (Cze) 0:3
13:20Seluchenko O. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 3:0
13:25Kapeliukha O. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) 2:3
13:30Lushchyk A. (Ukr) - Chuhai S. (Ukr) 3:1
13:35Emets I. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) 3:0
13:35Kohut B. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) 3:2
13:50Borysiuk O. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) 3:2
13:50Stoces L. (Cze) - Svitac M. (Svk) 1:3
13:50Stopin O. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) 2:3
13:55Kulynych M. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) 3:0
14:00Ciugureanu V. (Mda) - Pleskach V. (Mda) 3:2
14:00Dereha R. (Ukr) - Levytskii M. (Ukr) 3:0
14:00Priadko S. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 2:3
14:05Lipeiko O. (Ukr) - Yakimenko S. (Ukr) 2:3
14:05Slozka V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 3:0
14:20Kanka T. (Cze) - Drbohlav M. (Cze) 3:2
14:20Stukalov V. (Rus) - Ponomarenko O. (Ukr) 2:3
14:20Voronenkov V. (Ukr) - Neborak D. (Ukr) 2:3
14:25Gil O. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 0:3
14:30Kolesnik P. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) 3:2
14:30Kurilenko O. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:1
14:30Mutu V. (Mda) - Mokryak I. (Ukr) 3:2
14:35Lukianevych V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 0:3
14:35Sydorak N. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 3:1
14:45Tsoi K. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 3:0
14:50Gudimenko E. (Ukr) - Seluchenko O. (Ukr) 2:3
14:55Koscelansky S. (Cze) - Provaznik P. (Cze) 3:0
14:55Maltsev D. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) 3:2
15:00Ciugureanu V. (Mda) - Mokryak I. (Ukr) 3:0
15:00Dereha R. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) 3:0
15:00Maliuk S. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 3:1
15:05Marynkevych I. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:2
15:10Kunchurov D. (Ukr) - Stopin O. (Ukr) 1:3
15:15Drabek M. (Cze) - Marasek D. (Cze) 3:1
15:25Grinenko K. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:1
15:30Kolesnik P. (Ukr) - Levytskii M. (Ukr) 3:0
15:30Kulynych M. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 1:3
15:30Mutu V. (Mda) - Pleskach V. (Mda) 3:1
15:30Priadko S. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) 3:0
15:35Chumak V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:1
15:35Slozka V. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 2:3
15:40Stukalov V. (Rus) - Tsoi K. (Ukr) 0:3
15:45Koscelansky S. (Cze) - Marasek D. (Cze) 3:1
15:50Melnik O. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) 3:1
16:00Ciugureanu V. (Mda) - Mutu V. (Mda) 3:2
16:00Dereha R. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 2:3
16:00Derevynskyi D. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 0:3
16:00Maliuk S. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 3:0
16:10Lukianevych V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 0:3
16:10Stopin O. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) 1:3
16:15Drabek M. (Cze) - Provaznik P. (Cze) 3:2
16:25Diachenko M. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 0:3
16:25Gil O. (Ukr) - Maltsev D. (Ukr) 0:3
16:25AfgelastNakliutskyi A. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) -:-
16:30Kurilenko O. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 3:0
16:30Mokryak I. (Ukr) - Pleskach V. (Mda) 3:0
16:35Khurtak E. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 3:1
16:35Sydorak N. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 3:2
16:40Balabey S. (Ukr) - Levytskii M. (Ukr) 0:3
16:40Kunchurov D. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 0:3
16:45Koscelansky S. (Cze) - Drabek M. (Cze) 3:0
16:50Kurtenko A. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 3:2
16:55Grinenko K. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 3:2
16:55Kulynych M. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) 3:1
17:00Kolesnik P. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 0:3
17:00AfgelastOkopnyi V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) -:-
17:00Priadko S. (Ukr) - Torhachov I. (Ukr) 0:3
17:05Marynkevych I. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) 1:3
17:05AfgelastSlozka V. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) -:-
17:10Stukalov V. (Rus) - Stopin O. (Ukr) 3:2
17:15Marasek D. (Cze) - Provaznik P. (Cze) 3:0
17:20Zaporozhets D. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) 2:3
17:25Kovalchuk O. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 1:3
17:25Maltsev D. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 3:1
17:30Levytskii M. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) 1:3
17:30Maliuk S. (Ukr) - Kurilenko O. (Ukr) 3:1
17:35Lukianevych V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 0:3
17:35Nakliutskyi A. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) 3:2
17:40Kunchurov D. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) 3:1
17:45Drabek M. (Cze) - Koscelansky S. (Cze) 1:3
17:50Melnykov V. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) 2:3
17:55Derevynskyi D. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 3:1
17:55Gil O. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) 0:3
18:00Levytskii M. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 0:3
18:00Torhachov I. (Ukr) - Miroshnychenko S. (Ukr) 1:3
18:00Virlan A. (Mda) - Belibov D. (Mda) 0:3
18:05Chumak V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:2
18:05Sydorak N. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 0:3
18:10Ponomarenko O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 3:1
18:15Provaznik P. (Cze) - Marasek D. (Cze) 1:3
18:20Kurtenko A. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) 3:0
18:25Grinenko K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:1
18:25Kulynych M. (Ukr) - Maltsev D. (Ukr) 3:2
18:30Balabey S. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 0:3
18:30Maliuk S. (Ukr) - Priadko S. (Ukr) 3:1
18:30Ungurean M. (Mda) - Dyrl V. (Mda) 0:3
18:35Marynkevych I. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 0:3
18:35Slozka V. (Ukr) - Nakliutskyi A. (Ukr) 2:3
18:40Stukalov V. (Rus) - Kunchurov D. (Ukr) 3:2
18:45Hendrych L. (Cze) - Coubal V. (Cze) 3:0
18:50Hovorunets S. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 2:3
18:55Diachenko M. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) 3:2
18:55Gil O. (Ukr) - Melnik O. (Ukr) 2:3
19:00Levytskii M. (Ukr) - Dereha R. (Ukr) 2:3
19:00Virlan A. (Mda) - Dyrl V. (Mda) 3:0
19:05AfgelastSydorak N. (Ukr) - Okopnyi V. (Ukr) -:-
19:10Stopin O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) 3:2
19:15Fiser P. (Cze) - Cuba M. (Cze) 1:3
19:15Lukianevych V. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) 1:3
19:20Zaporozhets D. (Ukr) - Melnykov V. (Ukr) 1:3
19:25Oliynyk R. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) 3:1
19:30Balabey S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) 2:3
19:30Ungurean M. (Mda) - Belibov D. (Mda) 0:3
19:35Derevynskyi D. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 1:3
19:35Kaidakov V. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 3:2
19:35Marynkevych I. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 3:2
19:40Tsoi K. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) 3:0
19:45Hendrych L. (Cze) - Cuba M. (Cze) 2:3
19:50Kurtenko A. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) 3:1
19:55Grinenko K. (Ukr) - Diachenko M. (Ukr) 0:3
19:55Kulynych M. (Ukr) - Gil O. (Ukr) 0:3
20:00Virlan A. (Mda) - Ungurean M. (Mda) 2:3
20:05Buianover H. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 0:3
20:05Slozka V. (Ukr) - Sydorak N. (Ukr) 2:3
20:15Fiser P. (Cze) - Coubal V. (Cze) 3:0
20:25Derevynskyi D. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 2:3
20:25Maltsev D. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) 3:0
20:25Melnykov V. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) 1:3
20:30Dyrl V. (Mda) - Belibov D. (Mda) 0:3
20:35Lukianevych V. (Ukr) - Marynkevych I. (Ukr) 0:3
20:35Nakliutskyi A. (Ukr) - Konkulovskyi R. (Ukr) 0:3
20:45Hendrych L. (Cze) - Fiser P. (Cze) 3:1
20:50Zaporozhets D. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) 3:1
20:55Lobas V. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 3:1
20:55Melnik O. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) 0:3
21:05Chumak V. (Ukr) - Sydorenko A. (Ukr) 1:3
21:05AfgelastOkopnyi V. (Ukr) - Kaidakov V. (Ukr) -:-
21:15Cuba M. (Cze) - Coubal V. (Cze) 3:1
21:20Kurtenko A. (Ukr) - Melnykov V. (Ukr) 2:3
21:25Grinenko K. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) 2:3
21:35Khurtak E. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) 3:0
Set 3Zaporozhets D. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) 1:1
Set 1Diachenko M. (Ukr) - Buberenko A. (Ukr) 0:0
22:00Baranov M. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
22:00Pashkevich R. (Ukr) - Sulima I. (Mda) -:-
22:20Prokopenko D. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) -:-
22:25Kovalchuk O. (Ukr) - Lobas V. (Ukr) -:-
22:30Korobko V. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) -:-
22:30Kovik I. (Mda) - Reschikov E. (Ukr) -:-
22:45Veigl L. (Cze) - Pisa R. (Cze) -:-
22:50Kurtenko A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
23:00Pashkevich R. (Ukr) - Reschikov E. (Ukr) -:-
23:00Strutynskyi O. (Ukr) - Budnikov A. (Ukr) -:-
23:05Melashenko O. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
23:15Malecek O. (Cze) - Liska T. (Cze) -:-
23:20Melnykov V. (Ukr) - Solomko S. (Ukr) -:-
23:25Chelpanov S. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
23:30Baranov M. (Ukr) - Hainovskyi O. (Ukr) -:-
23:30Kovik I. (Mda) - Sulima I. (Mda) -:-
23:35Polysynskyi M. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
23:45Veigl L. (Cze) - Liska T. (Cze) -:-
23:50Hovorunets S. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) -:-
23:55Plakushchyi P. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
00:00Budnikov A. (Ukr) - Ivasiv V. (Ukr) -:-
00:00Pashkevich R. (Ukr) - Kovik I. (Mda) -:-
00:05Kulishov H. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
00:15Malecek O. (Cze) - Pisa R. (Cze) -:-
00:25Nemchenko D. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
00:30Korobko V. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
00:30Reschikov E. (Ukr) - Sulima I. (Mda) -:-
00:35Melashenko O. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
00:45Veigl L. (Cze) - Malecek O. (Cze) -:-
00:55Chelpanov S. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-

OTHERS - MANNEN: TT Cup (Wereld)

23:00Molka B. (Pol) - Mrugala B. (Pol) 0:3
23:10Brandtl A. (Cze) - Nemec F. G. (Cze) 3:1
23:10Hendrych J. (Cze) - Pasek D. (Cze) 2:3
23:25Silhan P. (Cze) - Dvorak P. (Cze) 3:0
23:30Gorski P. (Pol) - Guzy K. (Pol) 0:3
23:55Marat F. (Cze) - Hendrych J. (Cze) 3:1
00:00Bucko D. (Pol) - Molka B. (Pol) 3:1
00:00Silhan P. (Cze) - Dvorak P. (Cze) 0:3
00:25Beran T. (Cze) - Stusek M. (Cze) 0:3
00:25Pasek D. (Cze) - Rek A. (Cze) 3:0
00:30Piegza A. (Pol) - Mrugala B. (Pol) 2:3
01:00Wiechec A. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:1
01:30Kurzak B. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 2:3
02:00Sikora F. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 1:3
02:30Wiechec A. (Pol) - Kurzak B. (Pol) 3:1
02:40Fahimi N. (Usa) - Song D. (Usa) 1:3
02:45AfgelastMajmudar A. (Usa) - Motyka M. (Usa) -:-
02:45Majmudar A. (Usa) - Victor C. (Usa) 3:1
03:00Sikora F. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 2:3
03:10AfgelastFahimi N. (Usa) - Motyka M. (Usa) -:-
03:20Fahimi N. (Usa) - Victor C. (Usa) 3:2
03:25Song D. (Usa) - Majmudar A. (Usa) 3:0
03:30Kurzak B. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 1:3
03:40Fahimi N. (Usa) - Majmudar A. (Usa) 1:3
03:45AfgelastMotyka M. (Usa) - Song D. (Usa) -:-
03:45Victor C. (Usa) - Song D. (Usa) 1:3
04:00Sikora F. (Pol) - Kurzak B. (Pol) 3:2
04:30Wiechec A. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 3:1
04:35Fahimi N. (Usa) - Victor C. (Usa) 1:3
04:40Song D. (Usa) - Majmudar A. (Usa) 3:2
05:00Sikora F. (Pol) - Wiechec A. (Pol) 3:2
05:30Jastrzebowski F. (Pol) - Kleczko D. (Pol) 3:1
06:10Kleczko D. (Pol) - Sikora F. (Pol) 0:3
06:30Wiechec A. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) 1:3
07:00Stapor R. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 1:3
07:30Knaga L. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 3:2
08:00Pelczar D. (Pol) - Kopacki P. (Pol) 0:3
08:05Kwapis K. (Pol) - Majchrzak A. (Pol) 3:0
08:15Martinez A. (Esp) - Romero P. (Esp) 3:0
08:20Zelezny D. (Cze) - Dvorak F. (Cze) 1:3
08:30Stapor R. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 1:3
08:35Malachowski M. (Pol) - Rouintanesfahani M. (Irn) 1:3
08:45Garcia P. (Est) - Coro M. (Esp) 0:3
08:50Zamyslicky J. (Cze) - Celler J. (Cze) 0:3
08:55Hejda Jr V. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) 0:3
09:00Kopacki P. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 1:3
09:05Kwapis K. (Pol) - Rouintanesfahani M. (Irn) 2:3
09:10Tejuelo J. A. (Esp) - Romero P. (Esp) 0:3
09:20Zelezny D. (Cze) - Celler J. (Cze) 0:3
09:25Kosacky A. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 1:3
09:30Knaga L. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 3:0
09:35Majchrzak A. (Pol) - Malachowski M. (Pol) 3:2
09:40Martinez A. (Esp) - Garcia P. (Est) 3:1
09:50Dvorak F. (Cze) - Zamyslicky J. (Cze) 3:0
09:55Hejda Jr V. (Cze) - Ruzicka J. (Cze) 3:2
10:00Stapor R. (Pol) - Kopacki P. (Pol) 1:3
10:05Kwapis K. (Pol) - Malachowski M. (Pol) 2:3
10:10Tejuelo J. A. (Esp) - Coro M. (Esp) 0:3
10:20Zelezny D. (Cze) - Zamyslicky J. (Cze) 3:0
10:25Korp Jr. P. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 1:3
10:30Pelczar D. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 0:3
10:35Rouintanesfahani M. (Irn) - Majchrzak A. (Pol) 3:1
10:40Garcia P. (Est) - Romero P. (Esp) 3:2
10:50Celler J. (Cze) - Dvorak F. (Cze) 1:3
10:55Hejda Jr V. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 0:3
11:00Knaga L. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 1:3
11:10Tejuelo J. A. (Esp) - Garcia P. (Est) 2:3
11:15Malachowski M. (Pol) - Majchrzak A. (Pol) 3:1
11:25Ruzicka J. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) 1:3
11:30Stapor R. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 3:1
11:30Zelezny D. (Cze) - Zamyslicky J. (Cze) 3:0
11:40Martinez A. (Esp) - Coro M. (Esp) 1:3
11:45Rouintanesfahani M. (Irn) - Kwapis K. (Pol) 1:3
11:50Dvorak F. (Cze) - Celler J. (Cze) 3:1
12:00Knaga L. (Pol) - Kopacki P. (Pol) 2:3
12:10Tejuelo J. A. (Esp) - Martinez A. (Esp) 1:3
12:20Rolik J. (Cze) - Kocvara T. (Cze) 0:3
12:30Wloszek S. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 3:1
12:45Coro M. (Esp) - Romero P. (Esp) 3:0
12:50Svoboda V. (Cze) - Nykl V. (Cze) 3:2
13:00Jenicek J. (Cze) - Jamrich R. (Cze) 0:3
13:00Stapor R. (Pol) - Knaga L. (Pol) 2:3
13:20Garcia P. (Est) - Romero P. (Esp) 3:1
13:20Rolik J. (Cze) - Nykl V. (Cze) 3:1
13:25Kolar V. (Cze) - Sochor M. (Cze) 1:3
13:30Pelczar D. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 2:3
13:50Coro M. (Esp) - Martinez A. (Esp) 3:2
13:50Kocvara T. (Cze) - Svoboda V. (Cze) 1:3
14:00Jenicek J. (Cze) - Sochor M. (Cze) 3:0
14:00Kopacki P. (Pol) - Wloszek S. (Pol) 1:3
14:05Warpas B. (Pol) - Kolek M. (Pol) 1:3
14:30Jamrich R. (Cze) - Kolar V. (Cze) 2:3
14:30Rolik J. (Cze) - Svoboda V. (Cze) 2:3
14:35Kaique V. (Bra) - Stapor D. (Pol) 3:1
14:40Stapor R. (Pol) - Pelczar D. (Pol) 2:3
14:55Nykl V. (Cze) - Kocvara T. (Cze) 2:3
15:00Jenicek J. (Cze) - Kolar V. (Cze) 1:3
15:05Kociuba F. (Pol) - Sulkowski K. (Pol) 3:1
15:10Kopacki P. (Pol) - Knaga L. (Pol) 3:2
15:25Sochor M. (Cze) - Jamrich R. (Cze) 0:3
15:35Warpas B. (Pol) - Stapor D. (Pol) 3:1
15:40Wloszek S. (Pol) - Pawlowski K. (Pol) 0:3
15:45Rolik J. (Cze) - Nykl V. (Cze) 3:2
16:00Jenicek J. (Cze) - Sochor M. (Cze) 3:0
16:00Piegza A. (Pol) - Gorski P. (Pol) 3:2
16:05Sulkowski K. (Pol) - Kolek M. (Pol) 2:3
16:10Martin I. (Esp) - Benito J. (Esp) 3:2
16:15Svoboda V. (Cze) - Kocvara T. (Cze) 2:3
16:30Kolar V. (Cze) - Jamrich R. (Cze) 3:1
16:35Gajda R. (Pol) - Guzy K. (Pol) 2:3
16:40Gonzalez E. (Esp) - Sancho L. (Esp) 1:3
16:40Kaique V. (Bra) - Kociuba F. (Pol) 1:3
16:40Skokan V. (Cze) - Hrncir J. (Cze) 2:3
16:50Kulveit J. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 1:3
17:00Bucko D. (Pol) - Gorski P. (Pol) 3:0
17:00Kotrbaty P. (Cze) - Suvorov M. (Cze) 3:0
17:10Chamorro M. (Esp) - Benito J. (Esp) 1:3
17:10Hnilica V. (Cze) - Jakubsky F. (Cze) 0:3
17:10Warpas B. (Pol) - Sulkowski K. (Pol) 3:1
17:15Bauer H. (Cze) - Rek A. (Cze) 0:3
17:15Ollman O. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) 1:3
17:25Kulisek M. (Cze) - Benes P. (Cze) 3:2
17:30Kulveit J. (Cze) - Rek A. (Cze) 2:3
17:30Piegza A. (Pol) - Guzy K. (Pol) 1:3
17:35Kociuba F. (Pol) - Stapor D. (Pol) 0:3
17:40Martin I. (Esp) - Gonzalez E. (Esp) 3:1
17:40Skokan V. (Cze) - Jakubsky F. (Cze) 0:3
17:45Kruti S. (Est) - Tuisk T. (Est) 1:3
17:55Kosacky A. (Cze) - Bauer H. (Cze) 3:2
17:55Kotrbaty P. (Cze) - Benes P. (Cze) 0:3
18:00Krezel A. (Pol) - Bucko D. (Pol) 1:3
18:05Kaique V. (Bra) - Kolek M. (Pol) 1:3
18:10Chamorro M. (Esp) - Sancho L. (Esp) 0:3
18:10Hrncir J. (Cze) - Hnilica V. (Cze) 2:3
18:15Ollman O. (Est) - Tuisk T. (Est) 3:1
18:20Kulveit J. (Cze) - Bauer H. (Cze) 3:1
18:25Suvorov M. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 0:3
18:30Gajda R. (Pol) - Krezel A. (Pol) 3:1
18:35Warpas B. (Pol) - Kociuba F. (Pol) 3:1
18:40Gonzalez E. (Esp) - Benito J. (Esp) 1:3
18:40Skokan V. (Cze) - Hnilica V. (Cze) 1:3
18:45Cherkashyn Y. (Est) - Kruti S. (Est) 2:3
18:50Rek A. (Cze) - Kosacky A. (Cze) 1:3
18:55Kotrbaty P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 3:2
19:00Piegza A. (Pol) - Bucko D. (Pol) 1:3
19:05Kaique V. (Bra) - Sulkowski K. (Pol) 3:2
19:10Chamorro M. (Esp) - Gonzalez E. (Esp) 2:3
19:10Jakubsky F. (Cze) - Hrncir J. (Cze) 0:3
19:15Ollman O. (Est) - Kruti S. (Est) 3:0
19:25Benes P. (Cze) - Suvorov M. (Cze) 3:2
19:25Rek A. (Cze) - Bauer H. (Cze) 3:2
19:30Krezel A. (Pol) - Guzy K. (Pol) 1:3
19:35Stapor D. (Pol) - Kolek M. (Pol) 0:3
19:40Martin I. (Esp) - Sancho L. (Esp) 1:3
19:45Tuisk T. (Est) - Cherkashyn Y. (Est) 0:3
19:50Hnilica V. (Cze) - Skokan V. (Cze) 3:1
19:55Kosacky A. (Cze) - Kulveit J. (Cze) 1:3
20:00Gajda R. (Pol) - Gorski P. (Pol) 3:2
20:05Warpas B. (Pol) - Kaique V. (Bra) 3:1
20:10Chamorro M. (Esp) - Martin I. (Esp) 0:3
20:10Hrncir J. (Cze) - Jakubsky F. (Cze) 1:3
20:10Kotrbaty P. (Cze) - Suvorov M. (Cze) 3:2
20:20Vyvial P. (Cze) - Dlask M. (Cze) 3:2
20:25Tuisk T. (Est) - Kruti S. (Est) 3:1
20:30Piegza A. (Pol) - Krezel A. (Pol) 3:2
20:35Benes P. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 3:0
20:35Kociuba F. (Pol) - Kolek M. (Pol) 3:1
20:40Cibik P. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) 2:3
20:40Sancho L. (Esp) - Benito J. (Esp) 3:0
20:45Cherkashyn Y. (Est) - Ollman O. (Est) 3:1
20:50Jansa S. (Cze) - Cermak L. (Cze) 1:3
20:55Jicha D. (Cze) - Prida K. (Cze) 3:0
21:00Gajda R. (Pol) - Bucko D. (Pol) 2:3
21:05Sulkowski K. (Pol) - Stapor D. (Pol) 3:1
21:10Lafek D. (Cze) - Dusek Z. (Cze) 2:3
21:20Vyvial P. (Cze) - Cermak L. (Cze) 0:3
21:25Spalek M. (Cze) - Vorisek T. (Cze) 2:3
21:30Guzy K. (Pol) - Gorski P. (Pol) 3:2
Set 4Cibik P. (Cze) - Dusek Z. (Cze) 2:1
Set 2Dlask M. (Cze) - Jansa S. (Cze) 2:0
Set 4Sulkowski K. (Pol) - Stapor D. (Pol) 2:1
Set 1Jicha D. (Cze) - Vorisek T. (Cze) 0:0
22:00Piegza A. (Pol) - Gajda R. (Pol) -:-
22:10Vyskocil Z. (Cze) - Lafek D. (Cze) -:-
22:15Kociuba F. (Pol) - Kaique V. (Bra) -:-
22:20Vyvial P. (Cze) - Jansa S. (Cze) -:-
22:25Prida K. (Cze) - Spalek M. (Cze) -:-
22:30Krezel A. (Pol) - Gorski P. (Pol) -:-
22:40Cibik P. (Cze) - Lafek D. (Cze) -:-
22:45Kolek M. (Pol) - Warpas B. (Pol) -:-
22:50Cermak L. (Cze) - Dlask M. (Cze) -:-
22:55Jicha D. (Cze) - Spalek M. (Cze) -:-
23:00Bucko D. (Pol) - Guzy K. (Pol) -:-
23:10Dusek Z. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) -:-
23:25Vorisek T. (Cze) - Prida K. (Cze) -:-
00:35Song D. (Usa) - Meneses L. (Usa) -:-

OTHERS - MANNEN: TT Star Series (Tsjechië)

08:00Abbasi A. (Irn) - Konecny T. (Cze) 3:0
08:35Robinot A. (Fra) - Benes M. (Cze) 1:3
09:10Piccolin J. (Ita) - Ban I. (Cro) 3:2
09:45Rembert B. (Fra) - Pinto D. (Ita) 1:3
10:25Abbasi A. (Irn) - Robinot A. (Fra) 0:3
11:00Piccolin J. (Ita) - Benes M. (Cze) 3:1
11:25Pinto D. (Ita) - Konecny T. (Cze) 1:3
11:55Rembert B. (Fra) - Ban I. (Cro) 0:3
12:20Abbasi A. (Irn) - Piccolin J. (Ita) 3:0
12:50Robinot A. (Fra) - Konecny T. (Cze) 3:2
13:35Rembert B. (Fra) - Benes M. (Cze) 3:0
14:00Pinto D. (Ita) - Ban I. (Cro) 3:1
14:25Robinot A. (Fra) - Piccolin J. (Ita) 1:3
14:55Abbasi A. (Irn) - Rembert B. (Fra) 3:2
15:45Ban I. (Cro) - Konecny T. (Cze) 0:3
16:10Pinto D. (Ita) - Benes M. (Cze) 3:2

OTHERS - MANNEN: Win Cup (Oekraïne)

23:00Shtukovany R. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:2
23:15Lazebny R. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) 3:0
23:30Zhuravlev A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:0
23:45Sheshurak L. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 0:3
00:00Matkovskyi A. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 1:3
00:15Sheshurak L. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) 3:0
00:25Trydukh I. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 1:3
00:45Lazebny R. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) 3:1
00:50Matkovskyi A. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 0:3
01:15Chernayvskiy S. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) 3:0
01:15Trydukh I. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 3:1
01:40Matkovskyi A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 2:3
01:45Lazebny R. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) 3:1
02:05Shukin D. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) 1:3
02:30Zaryshniak V. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:1
02:55Shukin D. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 3:1
03:20Shukin D. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:0
03:45Zaryshniak V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) 0:3
04:10Trydukh I. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) 3:0
04:35Zaryshniak V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) 0:3
06:00Holoborodko Y. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 3:2
06:30Kryshtal D. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 3:0
07:00Holoborodko Y. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 2:3
07:15Pisklov S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 2:3
07:30Kryshtal D. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 1:3
07:45Styranets M. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:0
08:00Holoborodko Y. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) 3:0
08:15Pisklov S. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1
08:30Huchok A. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) 0:3
08:45Styranets M. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 0:3
09:00Shtukovany R. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 2:3
09:15Pisklov S. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:2
09:30Huchok A. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) 0:3
09:45Tkachenko A. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) 0:3
10:00Huchok A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:2
10:15Zhuravlev A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:1
10:30Shtukovany R. (Ukr) - Kryshtal D. (Ukr) 1:3
10:45Tkachenko A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:1
11:00Kryshtal D. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) 3:1
11:15Tkachenko A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 1:3
11:30Shtukovany R. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 3:2
11:45Zhuravlev A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:0
12:15Styranets M. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 3:1
12:45Zhuravlev A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:1
18:00Kalynevych O. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 0:3
18:30Sheremeta V. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 2:3
19:00Kalynevych O. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) 0:3
19:30Pohonov O. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 0:3
20:00Kalynevych O. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) 3:2
20:15Batiuk D. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) 2:3
20:30Zavinskiy S. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) 3:1
20:45Gaevy N. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 3:0
21:00Sheremeta V. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) 3:0
21:15Batiuk D. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 3:2
21:30Zavinskiy S. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) 3:1
Set 3Gaevy N. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) 2:0
22:00Sheremeta V. (Ukr) - Pohonov O. (Ukr) -:-
22:15Batiuk D. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
22:30Zavinskiy S. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) -:-
22:45Kalenik S. (Ukr) - Smyrnov M. (Ukr) -:-
23:00Pohonov O. (Ukr) - Kalynevych O. (Ukr) -:-
23:15Smyrnov M. (Ukr) - Batiuk D. (Ukr) -:-
23:30Pohonov O. (Ukr) - Zavinskiy S. (Ukr) -:-
23:45Kalenik S. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
00:00Lutsyshyn O. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
00:15Kalenik S. (Ukr) - Batiuk D. (Ukr) -:-
00:25Huchok A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
00:45Smyrnov M. (Ukr) - Gaevy N. (Ukr) -:-
00:50Lutsyshyn O. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-

OTHERS - MANNEN: World Championships Teams (Wereld) - Play Offs

05:00Dyjas J. (Pol) - Martinko J. (Cze) 3:1
05:00Gerassimenko K. (Kaz) - Desai H. (Ind) 3:2
05:00Ishiy V. (Bra) - Gacina A. (Cro) 0:3
05:00Jarvis T. (Eng) - Ionescu E. (Rou) 0:3
05:00Levajac D. (Srb) - Chuang Ch-Y. (Tpe) 1:3
05:00Pang Y. E. K. (Sgp) - Alamian N. (Irn) 1:3
05:00Wong Ch. (Hkg) - Levenko A. (Aut) 3:0
05:15Groth J. (Den) - Lakatos T. (Hun) 3:1
05:30Drinkhall P. (Eng) - Ionescu O. (Rou) 2:3
05:40Gacev A. (Srb) - Lin Y.-J. (Tpe) 0:3
05:40Kulczycki S. (Pol) - Jancarik L. (Cze) 3:2
05:40Lam S. (Hkg) - Habesohn D. (Aut) 1:3
05:40Quek I. (Sgp) - Alamiyan N. (Irn) 0:3
05:40Teodoro G. (Bra) - Pucar T. (Cro) 2:3
05:55Kurmangaliyev A. (Kaz) - Achanta Sharath K. (Ind) 2:3
06:10Chew Zhe C. (Sgp) - Hodaei A. H. (Irn) 0:3
06:10Jevtovic M. (Srb) - Kao C. (Tpe) 0:3
06:15Chan B. H. W. (Hkg) - Gardos R. (Aut) 2:3
06:15Ishida C. (Bra) - Zeljko F. (Cro) 0:3
06:15Lind A. (Den) - Szudi A. (Hun) 3:0
06:15Walker S. (Eng) - Movileanu D. (Rou) 1:3
06:40Redzimski M. (Pol) - Belik S. (Cze) 3:0
06:45AfgelastLevajac D. (Srb) - Lin Y.-J. (Tpe) -:-
06:45AfgelastPang Y. E. K. (Sgp) - Alamiyan N. (Irn) -:-
06:50AfgelastDyjas J. (Pol) - Jancarik L. (Cze) -:-
06:50Kenzhigulov A. (Kaz) - Gnanasekaran S. (Ind) 1:3
06:50Rasmussen T. (Den) - Andras C. (Hun) 1:3
07:00AfgelastGacev A. (Srb) - Chuang Ch-Y. (Tpe) -:-
07:00AfgelastIshiy V. (Bra) - Pucar T. (Cro) -:-
07:00AfgelastQuek I. (Sgp) - Alamian N. (Irn) -:-
07:05AfgelastJarvis T. (Eng) - Ionescu O. (Rou) -:-
07:10Wong Ch. (Hkg) - Habesohn D. (Aut) 3:0
07:15AfgelastDrinkhall P. (Eng) - Ionescu E. (Rou) -:-
07:15AfgelastKulczycki S. (Pol) - Martinko J. (Cze) -:-
07:15AfgelastTeodoro G. (Bra) - Gacina A. (Cro) -:-
07:25Gerassimenko K. (Kaz) - Achanta Sharath K. (Ind) 3:1
07:25Groth J. (Den) - Szudi A. (Hun) 3:1
07:30Lam S. (Hkg) - Levenko A. (Aut) 2:3
08:00Kurmangaliyev A. (Kaz) - Desai H. (Ind) 1:3
08:30AfgelastLind A. (Den) - Lakatos T. (Hun) -:-
12:05Freitas M. (Por) - Gacina A. (Cro) 3:0
12:05Ionescu O. (Rou) - Wang C. (Chn) 0:3
12:05Lebrun F. (Fra) - Redzimski M. (Pol) 3:1
12:05Moregard T. (Swe) - Kao C. (Tpe) 3:1
12:05Qiu D. (Ger) - Alamiyan N. (Irn) 3:1
12:10Harimoto T. (Jpn) - Levenko A. (Aut) 3:1
12:10Jang W. (Kor) - Desai H. (Ind) 3:0
12:10Jorgic D. (Slo) - Rasmussen T. (Den) 3:0
12:25Hribar P. (Slo) - Lind A. (Den) 1:3
12:30Ionescu E. (Rou) - Fan Z. (Chn) 0:3
12:35Apolonia T. (Por) - Zeljko F. (Cro) 3:0
12:35Lebrun A. (Fra) - Dyjas J. (Pol) 3:2
12:40Falck M. (Swe) - Lin Y.-J. (Tpe) 0:3
12:40Ovtcharov D. (Ger) - Alamian N. (Irn) 3:0
12:45Lim J. (Kor) - Achanta Sharath K. (Ind) 3:1
12:50Movileanu D. (Rou) - Ma L. (Chn) 0:3
12:50Shinozuka H. (Jpn) - Gardos R. (Aut) 3:1
13:00Geraldo J. (Por) - Pucar T. (Cro) 0:3
13:05Kozul D. (Slo) - Groth J. (Den) 1:3
13:10Franziska P. (Ger) - Hodaei A. H. (Irn) 3:2
13:10Kallberg A. (Swe) - Feng Y.-H. (Tpe) 3:2
13:20Gauzy S. (Fra) - Kulczycki S. (Pol) 3:1
13:20Lee S. (Kor) - Gnanasekaran S. (Ind) 3:0
13:25Matsushima S. (Jpn) - Habesohn D. (Aut) 3:0
13:30Freitas M. (Por) - Zeljko F. (Cro) 3:0
13:30AfgelastIonescu O. (Rou) - Fan Z. (Chn) -:-
13:45Jorgic D. (Slo) - Lind A. (Den) 3:1
13:50AfgelastHarimoto T. (Jpn) - Gardos R. (Aut) -:-
13:50AfgelastJang W. (Kor) - Achanta Sharath K. (Ind) -:-
13:55AfgelastLebrun F. (Fra) - Dyjas J. (Pol) -:-
14:00AfgelastApolonia T. (Por) - Gacina A. (Cro) -:-
14:00AfgelastIonescu E. (Rou) - Wang C. (Chn) -:-
14:00Moregard T. (Swe) - Lin Y.-J. (Tpe) 0:3
14:05AfgelastQiu D. (Ger) - Alamian N. (Irn) -:-
14:10AfgelastShinozuka H. (Jpn) - Levenko A. (Aut) -:-
14:15AfgelastLebrun A. (Fra) - Redzimski M. (Pol) -:-
14:15AfgelastLim J. (Kor) - Desai H. (Ind) -:-
14:20Hribar P. (Slo) - Rasmussen T. (Den) 2:3
14:20AfgelastOvtcharov D. (Ger) - Alamiyan N. (Irn) -:-
14:35Falck M. (Swe) - Kao C. (Tpe) 0:3

OTHERS - VROUWEN: Win Cup (Oekraïne)

12:00Rafikova D. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 3:0
12:30Rosokha O. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 3:1
13:00Rafikova D. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 1:3
13:30Rosokha O. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 3:1
13:45Konkulovska I. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 3:0
14:00Rafikova D. (Ukr) - Rosokha O. (Ukr) 1:3
14:15Lesnaya Y. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 0:3
14:30Sydorko A. (Ukr) - Taranik E. (Ukr) 2:3
14:55AfgelastKonkulovska I. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
15:00Taranik E. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 3:1
15:15Lesnaya Y. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) 3:2
15:30Sydorko A. (Ukr) - Rosokha O. (Ukr) 1:3
15:45Konkulovska I. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 3:1
16:00Sydorko A. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 3:2
16:15Postol A. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) 3:2
16:30Taranik E. (Ukr) - Rosokha O. (Ukr) 3:1
16:50Svydnytska N. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 0:3
17:00Rosokha O. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) 3:2
17:15Postol A. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 3:1
17:30Taranik E. (Ukr) - Sydorko A. (Ukr) 1:3
17:45Postol A. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 3:0
18:15Svydnytska N. (Ukr) - Lesnaya Y. (Ukr) 1:3
18:45Lesnaya Y. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) 0:3
19:15Svydnytska N. (Ukr) - Postol A. (Ukr) 2:3

OTHERS - VROUWEN: World Championships Teams (Wereld) - Play Offs

02:00Arapovic H. (Cro) - Lyne K. (Mys) 3:2
02:00Bajor N. (Pol) - Zhou J. (Sgp) 3:2
02:00Bergstrom L. (Swe) - Kukulkova T. (Svk) 3:0
02:00Morales J. (Chi) - Goda H. (Egy) 0:3
02:00Polcanova S. (Aut) - Paranang O. (Tha) 3:0
02:00Shao J. (Por) - Ni X. L. (Lux) 3:2
02:00Stefanova N. (Ita) - Akula S. (Ind) 0:3
02:00Takahashi B. (Bra) - Madarasz C.D. (Hun) 3:1
02:30Kallberg Ch. (Swe) - Balazova B. (Svk) 1:3
02:35Liu J. (Aut) - Sawettabut S. (Tha) 1:3
02:35Ortega D. (Chi) - Meshref D. (Egy) 1:3
02:35Piccolin G. (Ita) - Batra M. (Ind) 0:3
02:40Takahashi G. (Bra) - Pota G. (Hun) 1:3
02:45Rakovac L. (Cro) - Chang L. S. A. (Mys) 3:0
02:45Yu F. (Por) - de Nutte S. (Lux) 3:0
02:50Wegrzyn K. (Pol) - Zeng J. (Sgp) 3:2
03:00Bergand F. (Swe) - Labosova E. (Svk) 3:2
03:10Alexandre B. (Bra) - Balint B. (Hun) 3:0
03:10Mischek K. (Aut) - Sawettabut J. (Tha) 2:3
03:10Monfardini G. (Ita) - Mukherjee A. (Ind) 1:3
03:20Matos I. (Por) - Gonderinger T. (Lux) 3:0
03:20Vega P. (Chi) - Helmy Y. (Egy) 0:3
03:30Jeger M. (Cro) - Ho Y. (Mys) 0:3
03:30Wielgos Z. (Pol) - Wong X. R. (Sgp) 3:2
03:40AfgelastMorales J. (Chi) - Meshref D. (Egy) -:-
03:40Takahashi B. (Bra) - Pota G. (Hun) 3:0
03:50Bergstrom L. (Swe) - Balazova B. (Svk) 2:3
03:50Polcanova S. (Aut) - Sawettabut S. (Tha) 3:0
03:50AfgelastShao J. (Por) - de Nutte S. (Lux) -:-
03:50AfgelastStefanova N. (Ita) - Batra M. (Ind) -:-
03:55Arapovic H. (Cro) - Chang L. S. A. (Mys) 3:1
04:10AfgelastOrtega D. (Chi) - Goda H. (Egy) -:-
04:10AfgelastPiccolin G. (Ita) - Akula S. (Ind) -:-
04:10AfgelastTakahashi G. (Bra) - Madarasz C.D. (Hun) -:-
04:10AfgelastYu F. (Por) - Ni X. L. (Lux) -:-
04:20Liu J. (Aut) - Paranang O. (Tha) 0:3
04:20AfgelastWegrzyn K. (Pol) - Zhou J. (Sgp) -:-
04:30AfgelastBajor N. (Pol) - Zeng J. (Sgp) -:-
04:30Kallberg Ch. (Swe) - Kukulkova T. (Svk) 3:1
04:30AfgelastRakovac L. (Cro) - Lyne K. (Mys) -:-
09:00Batra M. (Ind) - Chen S-Y. (Tpe) 3:2
09:00Bergstrom L. (Swe) - Shan X. (Ger) 0:3
09:00Doo H. K. (Hkg) - Wegrzyn K. (Pol) 3:1
09:00Hayata H. (Jpn) - Rakovac L. (Cro) 3:0
09:00Sawettabut S. (Tha) - Chen Meng (Chn) 0:3
09:00Szocs B. (Rou) - Goda H. (Egy) 3:1
09:00Takahashi B. (Bra) - Shin Y. (Kor) 3:2
09:00Yuan J. N. (Fra) - Yu F. (Por) 3:2
09:35Kallberg Ch. (Swe) - Mittelham N. (Ger) 2:3
09:35Sawettabut J. (Tha) - Sun Y. (Chn) 0:3
09:35Zhu C. (Hkg) - Bajor N. (Pol) 2:3
09:40Harimoto M. (Jpn) - Arapovic H. (Cro) 3:0
09:40Samara E. (Rou) - Meshref D. (Egy) 3:2
09:45Pavade P. (Fra) - Shao J. (Por) 3:1
09:55Takahashi G. (Bra) - Jeon J. (Kor) 0:3
10:00Akula S. (Ind) - Cheng I-C. (Tpe) 0:3
10:00Paranang O. (Tha) - Wang Yidi (Chn) 0:3
10:05Hirano M. (Jpn) - Jeger M. (Cro) 3:0
10:20Alexandre B. (Bra) - Lee Z. (Kor) 0:3
10:20Lee H. Ch. (Hkg) - Wielgos Z. (Pol) 3:0
10:20Lutz C. (Fra) - Pinto M. (Por) 3:0
10:25Mukherjee A. (Ind) - Li Y.-J. (Tpe) 1:3
10:30Bergand F. (Swe) - Winter S. (Ger) 0:3
10:30Diaconu A. (Rou) - Helmy Y. (Egy) 3:0
10:40AfgelastHayata H. (Jpn) - Arapovic H. (Cro) -:-
10:40AfgelastSawettabut S. (Tha) - Sun Y. (Chn) -:-
10:50Doo H. K. (Hkg) - Bajor N. (Pol) 3:0
10:50Takahashi B. (Bra) - Jeon J. (Kor) 0:3
10:55AfgelastSzocs B. (Rou) - Meshref D. (Egy) -:-
10:55AfgelastYuan J. N. (Fra) - Shao J. (Por) -:-
11:00AfgelastBergstrom L. (Swe) - Mittelham N. (Ger) -:-
11:00AfgelastHarimoto M. (Jpn) - Rakovac L. (Cro) -:-
11:00AfgelastSawettabut J. (Tha) - Chen Meng (Chn) -:-
11:10Batra M. (Ind) - Cheng I-C. (Tpe) 1:3
11:15AfgelastPavade P. (Fra) - Yu F. (Por) -:-
11:15AfgelastSamara E. (Rou) - Goda H. (Egy) -:-
11:20AfgelastKallberg Ch. (Swe) - Shan X. (Ger) -:-
11:20AfgelastTakahashi G. (Bra) - Shin Y. (Kor) -:-
11:30AfgelastZhu C. (Hkg) - Wegrzyn K. (Pol) -:-
11:55AfgelastAkula S. (Ind) - Chen S-Y. (Tpe) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live tafeltennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.