REFRESH

Tafeltennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

OTHERS - MANNEN: Liga Pro (Rusland)

23:00Ilyukhin E. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 3:0
23:15Molodtsov D. (Rus) - Churin K. (Rus) 3:1
23:15Shagarov O. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 0:3
23:30Turabekov T. (Rus) - Ogay S. (Rus) 2:3
23:45Soldatov I. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 0:3
23:45Suntsov A. (Rus) - Novikov I. (Rus) 1:3
00:05Ignatiev D. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:2
00:15Girevenkov A. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 1:3
00:15Lavrinenko D. (Ukr) - Molodtsov D. (Rus) 1:3
00:40Ogay S. (Rus) - Smirnov I. (Rus) 1:3
00:50Merkushin Y. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:2
00:50Novikov I. (Rus) - Churin K. (Rus) 3:0
01:05Turabekov T. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:1
01:15Suntsov A. (Rus) - Molodtsov D. (Rus) 1:3
01:20Soldatov I. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 3:0
01:45Churin K. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 2:3
01:45Klavdenkov A. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) 3:1
02:05Ilyukhin E. (Rus) - Ogay S. (Rus) 0:3
02:05Ogay S. (Rus) - Ignatiev D. (Rus) 3:1
02:15Molodtsov D. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:1
02:20Shagarov O. (Rus) - Merkushin Y. (Rus) 3:0
02:35Ignatiev D. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) 3:0
02:40AfgelastSmirnov I. (Rus) - Turabekov T. (Rus) -:-
02:40AfgelastSmirnov I. (Rus) - Ignatiev D. (Rus) -:-
02:45Klavdenkov A. (Rus) - Soldatov I. (Rus) 1:3
02:50Churin K. (Rus) - Suntsov A. (Rus) 3:2
03:00Ogay S. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 3:2
03:20Merkushin Y. (Rus) - Girevenkov A. (Rus) 3:1
03:20Novikov I. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 3:2
03:45Soldatov I. (Rus) - Shagarov O. (Rus) 0:3
03:45Suntsov A. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) 2:3
04:15Merkushin Y. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) 3:2
04:15Molodtsov D. (Rus) - Novikov I. (Rus) 3:0
06:30Chernjavskiy M. (Rus) - Vshivkov P. (Rus) 3:1
06:45Kulikov S. (Rus) - Sinkovskiy V. (Rus) 2:3
06:50Matveyev I. (Rus) - Arutiunyan A. (Rus) 3:2
Set 4Muslikov S. (Rus) - Melkov O. (Rus) 1:2
Set 2Selkin V. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) 0:1
Set 3Grishaev E. (Rus) - Poletaev I. (Rus) 2:0
07:30Vshivkov P. (Rus) - Muslikov S. (Rus) -:-
07:45Arutiunyan A. (Rus) - Grishaev E. (Rus) -:-
07:45Sinkovskiy V. (Rus) - Selkin V. (Rus) -:-
08:00Melkov O. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) -:-
08:15Poletaev I. (Rus) - Matveyev I. (Rus) -:-
08:15Sverdlov M. (Rus) - Kulikov S. (Rus) -:-
08:30Chernjavskiy M. (Rus) - Muslikov S. (Rus) -:-
08:45Kulikov S. (Rus) - Selkin V. (Rus) -:-
08:45Matveyev I. (Rus) - Grishaev E. (Rus) -:-
09:00Vshivkov P. (Rus) - Melkov O. (Rus) -:-
09:15Arutiunyan A. (Rus) - Poletaev I. (Rus) -:-
09:15Sinkovskiy V. (Rus) - Sverdlov M. (Rus) -:-
10:30Uezdin A. (Rus) - Komarov A. (Rus) -:-
10:45Andreev D. (Rus) - Bazhinov Y. (Rus) -:-
10:45Potapkov A. (Rus) - Korogodsky I. (Rus) -:-
11:00Desiatnik A. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
11:15Perunov M. (Rus) - Suharkov O. (Rus) -:-
11:15Troyanov Y. (Rus) - Kulakov A. (Rus) -:-
11:30Komarov A. (Rus) - Desiatnik A. (Rus) -:-
11:45Bazhinov Y. (Rus) - Perunov M. (Rus) -:-
11:45Korogodsky I. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
12:00Sukharnikov N. (Rus) - Uezdin A. (Rus) -:-
12:15Kulakov A. (Rus) - Potapkov A. (Rus) -:-
12:15Suharkov O. (Rus) - Andreev D. (Rus) -:-
12:30Uezdin A. (Rus) - Desiatnik A. (Rus) -:-
12:45Andreev D. (Rus) - Perunov M. (Rus) -:-
12:45Potapkov A. (Rus) - Troyanov Y. (Rus) -:-
13:00Komarov A. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
13:15Bazhinov Y. (Rus) - Suharkov O. (Rus) -:-
13:15Korogodsky I. (Rus) - Kulakov A. (Rus) -:-
14:30Suraev-Korolev P. (Rus) - Alekseev A. (Rus) -:-
14:45Lobanov A. (Rus) - Chumak A. (Rus) -:-
15:00Mohnachev A. (Rus) - Mishakin V. (Rus) -:-
15:15Smirnov I. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) -:-
15:30Alekseev A. (Rus) - Mohnachev A. (Rus) -:-
15:45Chumak A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
16:00Mishakin V. (Rus) - Suraev-Korolev P. (Rus) -:-
16:15Putilovsky V. (Rus) - Lobanov A. (Rus) -:-
16:30Suraev-Korolev P. (Rus) - Mohnachev A. (Rus) -:-
16:45Lobanov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
17:00Alekseev A. (Rus) - Mishakin V. (Rus) -:-
17:15Chumak A. (Rus) - Putilovsky V. (Rus) -:-
18:30Beliakov V. (Rus) - Balakin D. (Rus) -:-
18:45Kabanov E. (Rus) - Korolev S. (Rus) -:-
18:45Mishutin E. (Rus) - Moshkov I. (Rus) -:-
19:00Menshikov A. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
19:15Kaplan S. (Rus) - Petrov V. (Rus) -:-
19:15Vakar S. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
19:30Balakin D. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
19:45Korolev S. (Rus) - Kaplan S. (Rus) -:-
19:45Moshkov I. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
20:00Shirshov V. (Rus) - Beliakov V. (Rus) -:-
20:15Petrov V. (Rus) - Kabanov E. (Rus) -:-
20:15Yanshaev A. (Rus) - Mishutin E. (Rus) -:-
20:30Beliakov V. (Rus) - Menshikov A. (Rus) -:-
20:45Kabanov E. (Rus) - Kaplan S. (Rus) -:-
20:45Mishutin E. (Rus) - Vakar S. (Rus) -:-
21:00Balakin D. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
21:15Korolev S. (Rus) - Petrov V. (Rus) -:-
21:15Moshkov I. (Rus) - Yanshaev A. (Rus) -:-
22:30Petrov A. (Rus) - Ogay S. (Rus) -:-
22:45Masokin E. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
22:45Ziuzikov P. (Rus) - Tarasenkov N. (Rus) -:-
23:00Smirnov I. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
23:15Lavrinenko D. (Ukr) - Serebrennikov A. (Rus) -:-
23:15Shagarov O. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
23:30Ogay S. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
23:45Bazilevskii V. (Rus) - Klavdenkov A. (Rus) -:-
23:45Tarasenkov N. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
00:00Petrov A. (Rus) - Smirnov I. (Rus) -:-
00:15Masokin E. (Rus) - Shagarov O. (Rus) -:-
00:15Ziuzikov P. (Rus) - Lavrinenko D. (Ukr) -:-
00:30Petrochenko D. (Rus) - Zhurba N. (Rus) -:-
00:45Klavdenkov A. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
00:45Nemashkalo V. (Rus) - Serebrennikov A. (Rus) -:-

OTHERS - MANNEN: Setka Cup (Oekraïne)

23:20Ivchuk O. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) 3:1
23:25Voitekhov T. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 3:2
23:50Skorobahatyi Y. (Ukr) - Ishchuk V. (Ukr) 2:3
23:55Lutskiy V. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 2:3
23:55AfgelastVoitekhov T. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
00:30Zholubak M. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 3:2
00:50AfgelastLutskiy V. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) -:-
00:55Voitekhov T. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 3:0
00:55AfgelastZholubak M. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
01:25AfgelastMatvieiev D. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
01:25Zholubak M. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 3:2
02:00Lutskiy V. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 3:2
02:25Voitekhov T. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 0:3
02:25AfgelastZholubak M. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) -:-
02:55AfgelastLutskiy V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
02:55Zholubak M. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 3:2
03:30Yolkin A. (Ukr) - Malynka R. (Ukr) 0:3
03:55Zholubak M. (Ukr) - Voitekhov T. (Ukr) 3:2
04:25AfgelastVoitekhov T. (Ukr) - Matvieiev D. (Ukr) -:-
04:55AfgelastDukhovenko O. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) -:-
04:55Voitekhov T. (Ukr) - Lutskiy V. (Ukr) 1:3
05:25Zholubak M. (Ukr) - Yolkin A. (Ukr) 2:3
06:25AfgelastMatvieiev D. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
Set 5Karchevsky T. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) 2:2
07:05Bielokon Y. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) 1:3
07:10Seliuk K. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) 0:3
Set 2Gatsenko I. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) 1:0
07:30Gudimenko D. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
07:35Sharanyuk O. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
07:40Riadynskyi Y. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) -:-
07:45Hryshyn O. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
07:50Skorobahatyi Y. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
07:55Yemelianov T. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
08:00Mishchenko V. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:-
08:05Melashenko O. (Ukr) - Novikov A. (Ukr) -:-
08:10Arevkin T. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
08:15Stroilov O. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) -:-
08:20Ivchuk O. (Ukr) - Ishchuk V. (Ukr) -:-
08:25Kyilo V. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
08:30Karchevsky T. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
08:35Bielokon Y. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
08:40Seliuk K. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) -:-
08:45Gatsenko I. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
08:50Kostuk B. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
08:55Rehotun D. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
09:00Kapinus R. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
09:05Novikov A. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
09:10Tkachenko A. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) -:-
09:15Bryzhevatyi O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
09:20Skorobahatyi Y. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
09:25Yemelianov T. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) -:-
09:30Gudimenko D. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
09:35Sharanyuk O. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
09:40Riadynskyi Y. (Ukr) - Arevkin T. (Ukr) -:-
09:45Hryshyn O. (Ukr) - Stroilov O. (Ukr) -:-
09:50Kostuk B. (Ukr) - Ishchuk V. (Ukr) -:-
09:55Rehotun D. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
10:00Karchevsky T. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:-
10:05Bielokon Y. (Ukr) - Novikov A. (Ukr) -:-
10:10Seliuk K. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
10:15Gatsenko I. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) -:-
10:20Ivchuk O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
10:25Kyilo V. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
10:30Mishchenko V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
10:35Melashenko O. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
10:40Arevkin T. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) -:-
10:45Stroilov O. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
10:50Skorobahatyi Y. (Ukr) - Ishchuk V. (Ukr) -:-
10:55Yemelianov T. (Ukr) - Lytvynov V. (Ukr) -:-
11:00Gudimenko D. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
11:05Sharanyuk O. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
11:10Riadynskyi Y. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) -:-
11:15Hryshyn O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
11:20Kostuk B. (Ukr) - Ivchuk O. (Ukr) -:-
11:25Rehotun D. (Ukr) - Kyilo V. (Ukr) -:-
11:30Karchevsky T. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
11:35Bielokon Y. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
11:40Seliuk K. (Ukr) - Arevkin T. (Ukr) -:-
11:45Gatsenko I. (Ukr) - Stroilov O. (Ukr) -:-
11:50Ishchuk V. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
11:55Lytvynov V. (Ukr) - Shapoval A. (Ukr) -:-
12:00Gudimenko D. (Ukr) - Kapinus R. (Ukr) -:-
12:05Sharanyuk O. (Ukr) - Novikov A. (Ukr) -:-
12:10Riadynskyi Y. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
12:15Hryshyn O. (Ukr) - Bryzhevatyi O. (Ukr) -:-
12:20Kostuk B. (Ukr) - Skorobahatyi Y. (Ukr) -:-
12:25Rehotun D. (Ukr) - Yemelianov T. (Ukr) -:-
12:30Yurkov A. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
12:35Kuprykov S. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
12:40Antonyan A. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) -:-
12:45Stukalov V. (Rus) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
13:00Karchevsky T. (Ukr) - Gudimenko D. (Ukr) -:-
13:05Bielokon Y. (Ukr) - Sharanyuk O. (Ukr) -:-
13:10Seliuk K. (Ukr) - Riadynskyi Y. (Ukr) -:-
13:15Gatsenko I. (Ukr) - Hryshyn O. (Ukr) -:-
13:30Mishchenko V. (Ukr) - Hrymovskyi O. (Ukr) -:-
13:35Melashenko O. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
13:40Arevkin T. (Ukr) - Hasan Y. (Ukr) -:-
13:45Stroilov O. (Ukr) - Khomutovskiy Y. (Ukr) -:-
14:00Kapinus R. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
14:05Novikov A. (Ukr) - Kuprykov S. (Ukr) -:-
14:10Tkachenko A. (Ukr) - Antonyan A. (Ukr) -:-
14:15Bryzhevatyi O. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
14:30Mosiuk M. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
14:35Ivanov E. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
14:40Holomoz A. (Ukr) - Nesterchuk D. (Ukr) -:-
15:00Ratushniak V. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) -:-
15:05Starodubskyi I. (Ukr) - Bilan Y. (Ukr) -:-
15:10Zaporozhets D. (Ukr) - Baniavychus E. (Ukr) -:-
15:25Diachenko S. (Ukr) - Kolesnyk S. (Ukr) -:-
15:30Rybka A. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
15:35Bonishchuk T. (Ukr) - Lubko A. (Ukr) -:-
15:40Burdelnyi S. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
15:55Marchuk M. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
16:00Mosiuk M. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
16:05Ivanov E. (Ukr) - Bilan Y. (Ukr) -:-
16:10Holomoz A. (Ukr) - Baniavychus E. (Ukr) -:-
16:25Hnoievoi R. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:-
16:30Rybka A. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) -:-
16:35Lubko A. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
16:40Chernyshov D. (Ukr) - Nesterchuk D. (Ukr) -:-
16:50Shmyndra Y. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
16:55Diachenko S. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
17:00Ratushniak V. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
17:05Starodubskyi I. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
17:10Zaporozhets D. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
17:20Vasiuk V. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
17:25Paniotov A. (Ukr) - Kolesnyk S. (Ukr) -:-
17:30Mosiuk M. (Ukr) - Omelchuk I. (Ukr) -:-
17:35Ivanov E. (Ukr) - Lubko A. (Ukr) -:-
17:40Holomoz A. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
17:50Klim V. (Ukr) - Lukatsky A. (Ukr) -:-
17:55Marchuk M. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
18:00Rybka A. (Ukr) - Ratushniak V. (Ukr) -:-
18:05Bonishchuk T. (Ukr) - Bilan Y. (Ukr) -:-
18:10Burdelnyi S. (Ukr) - Baniavychus E. (Ukr) -:-
18:20Shmyndra Y. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
18:25Diachenko S. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:-
18:30Omelchuk I. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
18:35Starodubskyi I. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
18:40Zaporozhets D. (Ukr) - Nesterchuk D. (Ukr) -:-
18:50Lukatsky A. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
18:55Hnoievoi R. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
19:00Rybka A. (Ukr) - Mosiuk M. (Ukr) -:-
19:05Ivanov E. (Ukr) - Bonishchuk T. (Ukr) -:-
19:10Holomoz A. (Ukr) - Burdelnyi S. (Ukr) -:-
19:20Vasiuk V. (Ukr) - Klim V. (Ukr) -:-
19:25Marchuk M. (Ukr) - Kolesnyk S. (Ukr) -:-
19:35Starodubskyi I. (Ukr) - Lubko A. (Ukr) -:-
19:40Zaporozhets D. (Ukr) - Chernyshov D. (Ukr) -:-
19:50Shmyndra Y. (Ukr) - Lukatsky A. (Ukr) -:-
19:55Diachenko S. (Ukr) - Hnoievoi R. (Ukr) -:-
20:05Bilan Y. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
20:10Baniavychus E. (Ukr) - Nesterchuk D. (Ukr) -:-
20:20Klim V. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
20:25Marchuk M. (Ukr) - Paniotov A. (Ukr) -:-
20:35Ivanov E. (Ukr) - Starodubskyi I. (Ukr) -:-
20:40Holomoz A. (Ukr) - Zaporozhets D. (Ukr) -:-
20:50Vasiuk V. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
20:55Trydukh I. (Ukr) - Kolesnyk S. (Ukr) -:-
21:05Bonishchuk T. (Ukr) - Sokoltsov Y. (Ukr) -:-
21:10Burdelnyi S. (Ukr) - Nesterchuk D. (Ukr) -:-
21:20Shmyndra Y. (Ukr) - Klim V. (Ukr) -:-
21:25Diachenko S. (Ukr) - Marchuk M. (Ukr) -:-
21:35Lubko A. (Ukr) - Bilan Y. (Ukr) -:-
21:40Chernyshov D. (Ukr) - Baniavychus E. (Ukr) -:-
21:50Vasiuk V. (Ukr) - Lukatsky A. (Ukr) -:-
21:55Hnoievoi R. (Ukr) - Kolesnyk S. (Ukr) -:-
22:20Kistechko M. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
22:25Paniotov A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
22:50Shmyndra Y. (Ukr) - Vasiuk V. (Ukr) -:-
23:20Klim V. (Ukr) - Halynskyi M. (Ukr) -:-
23:25Moroz K. (Ukr) - Kanunnikov I. (Ukr) -:-
23:50Lukatsky A. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
23:55Chepurnyi A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
00:25Tkachov S. (Ukr) - Havrysh D. (Ukr) -:-
00:55Moroz K. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-

OTHERS - MANNEN: TT Cup (Oekraïne)

23:05Oprysk M. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 2:3
23:15Trachuk V. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) 3:1
23:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 3:1
23:45Malashevsky V. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 3:0
00:05Lebedev D. (Rus) - Oprysk M. (Ukr) 3:0
00:15Gavrilyuk O. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) 3:1
00:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Kovalenko Vi. (Ukr) 1:3
00:50Malashevsky V. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) 3:1
01:05Oprysk M. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 1:3
01:15Trachuk V. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 0:3
01:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Oprysk M. (Ukr) 2:3
01:45Malashevsky V. (Ukr) - Trachuk V. (Ukr) 0:3
02:05Lebedev D. (Rus) - Kovalenko Vi. (Ukr) 2:3
02:15Gavrilyuk O. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) 3:0
02:35Baystryuchenko D. (Ukr) - Lebedev D. (Rus) 3:0
02:50Malashevsky V. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 2:3
03:05Kovalenko Vi. (Ukr) - Metla O. (Ukr) 3:1
03:20Kotov V. (Ukr) - Krysak A. (Ukr) 2:3
06:50Skok P. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) 1:3
Set 5Dziabura O. (Ukr) - Egorov K. (Ukr) 2:2
Set 1Tuzhilin A. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) 0:0
07:30Zakladnyi M. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
07:35Molochko A. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) -:-
07:40Krivenko V. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
07:45Tuchkevych V. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) -:-
07:50Kodola V. (Ukr) - Vasylchuk R. (Ukr) -:-
07:55Derypaska R. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
07:55Dubrovin D. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
08:00Zakladnyi G. (Ukr) - Sinkevych B. (Ukr) -:-
08:05Abalmaz S. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
08:10Tkachenko A. (Ukr) - Drobov D. (Ukr) -:-
08:15Volynets O. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
08:20Hilitukha S. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
08:25Vivatenko M. (Ukr) - Kuravsky O. (Ukr) -:-
08:30Baranovskiy S. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
08:30Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
08:35Skok P. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) -:-
08:40Dziabura O. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
08:45Teterya U. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) -:-
08:50Zazimko S. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
08:55Kostiuk O. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) -:-
09:00Levchenko O. (Ukr) - Vasylchuk R. (Ukr) -:-
09:05Lytvynenko M. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
09:05Tsybulin S. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
09:10Sinkevych B. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) -:-
09:15Cherednichenko P. (Ukr) - Egorov K. (Ukr) -:-
09:20Molochko A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
09:25Krivenko V. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
09:30Tuchkevych V. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
09:35Kodola V. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) -:-
09:40Derypaska R. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
09:40Lytvynenko M. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
09:45Tuzhilin A. (Ukr) - Zakladnyi G. (Ukr) -:-
09:50Zakladnyi M. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
09:55Teterya U. (Ukr) - Drobov D. (Ukr) -:-
10:00Zazimko S. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
10:05Kostiuk O. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
10:10Levchenko O. (Ukr) - Kuravsky O. (Ukr) -:-
10:15Filatov S. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
10:15Masko Y. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
10:20Skok P. (Ukr) - Sinkevych B. (Ukr) -:-
10:25Dziabura O. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
10:30Tkachenko A. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) -:-
10:35Volynets O. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
10:40Hilitukha S. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) -:-
10:45Vivatenko M. (Ukr) - Vasylchuk R. (Ukr) -:-
10:50Baranovskiy S. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) -:-
10:50Lytvynenko M. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) -:-
10:55Zakladnyi G. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) -:-
11:00Abalmaz S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
11:05Teterya U. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) -:-
11:10Zazimko S. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) -:-
11:15Kostiuk O. (Ukr) - Hilitukha S. (Ukr) -:-
11:20Levchenko O. (Ukr) - Vivatenko M. (Ukr) -:-
11:25Derypaska R. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
11:25Dubrovin D. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
11:30Tuzhilin A. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) -:-
11:35Zakladnyi M. (Ukr) - Egorov K. (Ukr) -:-
11:40Molochko A. (Ukr) - Drobov D. (Ukr) -:-
11:45Krivenko V. (Ukr) - Matviienko S. (Ukr) -:-
11:50Tuchkevych V. (Ukr) - Tsykhotskiy A. (Ukr) -:-
11:55Kodola V. (Ukr) - Kuravsky O. (Ukr) -:-
12:00Filatov S. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
12:00Tsybulin S. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
12:05Skok P. (Ukr) - Zakladnyi G. (Ukr) -:-
12:10Dziabura O. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
12:15Teterya U. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
12:20Zazimko S. (Ukr) - Krivenko V. (Ukr) -:-
12:25Kostiuk O. (Ukr) - Tuchkevych V. (Ukr) -:-
12:30Levchenko O. (Ukr) - Kodola V. (Ukr) -:-
12:35Baranovskiy S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
12:35Lytvynenko M. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
12:40Tuzhilin A. (Ukr) - Sinkevych B. (Ukr) -:-
12:45Zakladnyi M. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
12:50Drobov D. (Ukr) - Pismennyi Y. (Ukr) -:-
12:55Matviienko S. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
13:00Tsykhotskiy A. (Ukr) - Melkumyan S. (Ukr) -:-
13:05Kuravsky O. (Ukr) - Vasylchuk R. (Ukr) -:-
13:10Derypaska R. (Ukr) - Tsybulin S. (Ukr) -:-
13:10Lytvynenko M. (Ukr) - Dubrovin D. (Ukr) -:-
13:15Yaremchuk D. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) -:-
13:20Komar V. (Ukr) - Egorov K. (Ukr) -:-
13:45Baranovskiy S. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
13:45Filatov S. (Ukr) - Sandulenko U. (Ukr) -:-
13:50Skok P. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) -:-
13:55Dziabura O. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
14:20Lytvynenko M. (Ukr) - Filatov S. (Ukr) -:-
14:20Zemiantsev S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
14:25Zakladnyi G. (Ukr) - Kohut B. (Ukr) -:-
14:30Abalmaz S. (Ukr) - Egorov K. (Ukr) -:-
14:35Baklykov A. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
14:40Batenko V. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) -:-
14:55Derypaska R. (Ukr) - Baranovskiy S. (Ukr) -:-
15:00Sinkevych B. (Ukr) - Yaremchuk D. (Ukr) -:-
15:05Cherednichenko P. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
15:10Naplokov O. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
15:15Ulianchych M. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) -:-
15:30Tsybulin S. (Ukr) - Trofimov M. (Ukr) -:-
15:45Scherinskiy A. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
15:50Udovichenko S. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) -:-
16:05Masko Y. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
16:20Baklykov A. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) -:-
16:25Batenko V. (Ukr) - Ulianchych M. (Ukr) -:-
16:55Scherinskiy A. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
17:00Udovichenko S. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) -:-
17:30Naplokov O. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
17:35Ulianchych M. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) -:-
18:05Scherinskiy A. (Ukr) - Naplokov O. (Ukr) -:-
18:10Udovichenko S. (Ukr) - Ulianchych M. (Ukr) -:-
18:40Baklykov A. (Ukr) - Molochko O. (Ukr) -:-
18:45Batenko V. (Ukr) - Zinov N. (Ukr) -:-
19:15Scherinskiy A. (Ukr) - Baklykov A. (Ukr) -:-
19:20Udovichenko S. (Ukr) - Batenko V. (Ukr) -:-
19:50Molochko O. (Ukr) - Simonchuk D. (Ukr) -:-
19:55Zinov N. (Ukr) - Pidleteichuk P. (Ukr) -:-

OTHERS - MANNEN: Win Cup (Oekraïne)

23:05Novikov Y. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 3:1
23:20Vasilchuk P. (Ukr) - Ozhiganov N. (Ukr) 2:3
23:40Vavrenyuk S. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 3:2
23:55Yanishevskiy I. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 2:3
00:15Kalenik S. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) 1:3
00:30Pisklov S. (Ukr) - Vasilchuk P. (Ukr) 3:2
00:50Vavrenyuk S. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 3:1
01:05Yanishevskiy I. (Ukr) - Ozhiganov N. (Ukr) 0:3
01:25Vavrenyuk S. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) 0:3
01:40Yanishevskiy I. (Ukr) - Vasilchuk P. (Ukr) 2:3
02:00Kalenik S. (Ukr) - Nechitaylo E. (Ukr) 3:2
02:15Pisklov S. (Ukr) - Ozhiganov N. (Ukr) 0:3
02:35Nechitaylo E. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) 3:1
02:50Ozhiganov N. (Ukr) - Vasilchuk P. (Ukr) 3:2
03:10Kalenik S. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 3:0
03:25Pisklov S. (Ukr) - Yanishevskiy I. (Ukr) 3:1
07:00Malov O. (Ukr) - Popov A. (Ukr) 0:3
07:20Isakov V. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
07:30Boychuk V. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
07:30Butkov M. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
07:30Ivlev A. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
07:30Popov A. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
07:45Rafikov R. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
08:00Cherevko R. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
08:00Dyakov V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
08:00Isakov V. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
08:00Rybakov Y. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
08:15Demchenko V. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) -:-
08:30Boychuk V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
08:30Butkov M. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
08:30Ivlev A. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
08:30Pavlyuk R. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) -:-
08:30Popov A. (Ukr) - Malov O. (Ukr) -:-
08:45Rafikov R. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) -:-
09:00Cherevko R. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
09:00Dyakov V. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
09:00Gutnichenko A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
09:00Isakov V. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
09:00Rybakov Y. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
09:15Demchenko V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
09:30Boychuk V. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
09:30Derevynskyi D. (Ukr) - Reznichenko R. (Ukr) -:-
09:30Ivlev A. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
09:30Pavlyuk R. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
09:30Sazhniev V. (Ukr) - Malov O. (Ukr) -:-
09:45Rafikov R. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
10:00Gutnichenko A. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) -:-
10:00Lukander D. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
10:00Malov O. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
10:00Reznichenko R. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
10:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
10:15Krivoshey S. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
10:30Derevynskyi D. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
10:30Misevra V. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
10:30Panin V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
10:30Pavlyuk R. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
10:30Sazhniev V. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
10:45Reva A. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) -:-
11:00Derevynskyi D. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
11:00Kushko D. (Ukr) - Sytnik A. (Ukr) -:-
11:00Lukander D. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
11:00Popov A. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
11:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
11:15Krivoshey S. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
11:30Lukander D. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
11:30Reznichenko R. (Ukr) - Butkov M. (Ukr) -:-
11:30Sazhniev V. (Ukr) - Cherevko R. (Ukr) -:-
11:30Shalgorodskiy N. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
11:30Sytnik A. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
11:45Krivoshey S. (Ukr) - Rafikov R. (Ukr) -:-
12:00Butkov M. (Ukr) - Isakov V. (Ukr) -:-
12:00Cherevko R. (Ukr) - Malov O. (Ukr) -:-
12:00Kushko D. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
12:00Misevra V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
12:00Panin V. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
12:15Rafikov R. (Ukr) - Demchenko V. (Ukr) -:-
12:30Dyakov V. (Ukr) - Boychuk V. (Ukr) -:-
12:30Kushko D. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
12:30Malov O. (Ukr) - Sazhniev V. (Ukr) -:-
12:30Reznichenko R. (Ukr) - Derevynskyi D. (Ukr) -:-
12:30Rybakov Y. (Ukr) - Ivlev A. (Ukr) -:-
12:45Demchenko V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
13:00Misevra V. (Ukr) - Lukander D. (Ukr) -:-
13:00Panin V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
13:00Sytnik A. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
13:15Reva A. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) -:-
13:30Gorelov V. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
13:30Gutnichenko A. (Ukr) - Pavlyuk R. (Ukr) -:-
13:30Kubrak S. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
13:45Khorolsky V. (Rus) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
13:45Reznichenko D. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
14:00Bazyn F. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
14:00Chukanov M. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
14:00Sytnik A. (Ukr) - Kushko D. (Ukr) -:-
14:15Buluy S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
14:15Goloveshkin A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
14:30Gusev V. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
14:30Litvinenko O. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) -:-
14:45Burdakov A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
14:45Krokhmal V. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
14:45Mashtakov A. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
15:00Gorelov V. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
15:00Telugin Z. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) -:-
15:15Khorolsky V. (Rus) - Reznichenko D. (Ukr) -:-
15:15Yunusov E. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
15:15Zamniborsch V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
15:30Chukanov M. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
15:30Kubrak S. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
15:45Burdakov A. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
15:45Goloveshkin A. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
15:45Reznichenko D. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
16:00Bazyn F. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
16:00Rubcov N. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
16:15Buluy S. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
16:15Kolesnik P. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
16:15Zamniborsch V. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
16:30Gusev V. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
16:30Telugin Z. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
16:45Burdakov A. (Ukr) - Zamniborsch V. (Ukr) -:-
16:45Mashtakov A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
16:45Yunusov E. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
17:00Gorelov V. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) -:-
17:00Kubrak S. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) -:-
17:15Khorolsky V. (Rus) - Buluy S. (Ukr) -:-
17:15Reva A. (Ukr) - Ptitsyn D. (Ukr) -:-
17:15Reznichenko D. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
17:30Bazyn F. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
17:30Chukanov M. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
17:45Buluy S. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) -:-
17:45Goloveshkin A. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
17:45Ptitsyn D. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
18:00Litvinenko O. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
18:00Rubcov N. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
18:15Kolesnik P. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
18:15Krokhmal V. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
18:15Reva A. (Ukr) - Zamniborsch V. (Ukr) -:-
18:30Gorelov V. (Ukr) - Litvinenko O. (Ukr) -:-
18:30Gusev V. (Ukr) - Telugin Z. (Ukr) -:-
18:45Khorolsky V. (Rus) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
18:45Mashtakov A. (Ukr) - Yunusov E. (Ukr) -:-
18:45Reva A. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
19:00Chukanov M. (Ukr) - Bazyn F. (Ukr) -:-
19:00Kubrak S. (Ukr) - Rubcov N. (Ukr) -:-
19:15Goloveshkin A. (Ukr) - Buluy S. (Ukr) -:-
19:15Ptitsyn D. (Ukr) - Zamniborsch V. (Ukr) -:-
19:15Reznichenko D. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
19:30Bazyn F. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
19:30Rubcov N. (Ukr) - Chukanov M. (Ukr) -:-
19:45Buluy S. (Ukr) - Mashtakov A. (Ukr) -:-
19:45Kolesnik P. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
19:45Zamniborsch V. (Ukr) - Burdakov A. (Ukr) -:-
20:00Litvinenko O. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
20:00Telugin Z. (Ukr) - Gorelov V. (Ukr) -:-
20:15Krokhmal V. (Ukr) - Reznichenko D. (Ukr) -:-
20:15Ptitsyn D. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
20:15Yunusov E. (Ukr) - Khorolsky V. (Rus) -:-
20:45Novikov Y. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
21:00Pirveli R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
21:20Vavrenyuk S. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
21:35Panasenko V. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
21:55Novikov Y. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) -:-
22:10Pirveli R. (Ukr) - Kuzo L. (Ukr) -:-
22:30Vavrenyuk S. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
22:45Panasenko V. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
23:05Novikov Y. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) -:-
23:20Pirveli R. (Ukr) - Panasenko V. (Ukr) -:-
23:40Smetenko V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) -:-
23:55Kuzo L. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
00:15Kalenik S. (Ukr) - Novikov Y. (Ukr) -:-
00:30Naida O. (Ukr) - Pirveli R. (Ukr) -:-
00:50Smetenko V. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) -:-

OTHERS - VROUWEN: Liga Pro (Rusland)

14:45Kandybina V. (Rus) - Golubeva A. (Rus) -:-
15:15Vinogradova M. (Rus) - Malinina N. (Rus) -:-
15:45Golubeva A. (Rus) - Vinogradova M. (Rus) -:-
16:15Malinina N. (Rus) - Kandybina V. (Rus) -:-
16:45Kandybina V. (Rus) - Vinogradova M. (Rus) -:-
17:15Golubeva A. (Rus) - Malinina N. (Rus) -:-

OTHERS - VROUWEN: Setka Cup (Oekraïne)

14:45Somova K. (Ukr) - Tiutiuyk I. (Ukr) -:-
15:15Kolosovska O. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
15:45Kovtun N. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) -:-
16:15Somova K. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
16:45Trofimova A. (Ukr) - Tiutiuyk I. (Ukr) -:-
17:15Kolosovska O. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) -:-
17:45Somova K. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) -:-
18:15Kovtun N. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
18:45Kolosovska O. (Ukr) - Tiutiuyk I. (Ukr) -:-
19:15Somova K. (Ukr) - Kovtun N. (Ukr) -:-
19:45Kolosovska O. (Ukr) - Trofimova A. (Ukr) -:-
20:15Zharkova K. (Ukr) - Tiutiuyk I. (Ukr) -:-
20:45Somova K. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) -:-
21:15Kovtun N. (Ukr) - Tiutiuyk I. (Ukr) -:-
21:45Trofimova A. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-

OTHERS - VROUWEN: Win Cup (Oekraïne)

14:00Rafikova D. (Ukr) - Scheibel M. (Ukr) -:-
14:30Naiditsch A. (Ukr) - Scheibel M. (Ukr) -:-
15:00Rafikova D. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) -:-
15:30Naiditsch A. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) -:-
16:00Rafikova D. (Ukr) - Naiditsch A. (Ukr) -:-
16:30Orobinskaya Y. (Ukr) - Scheibel M. (Ukr) -:-
17:00Scheibel M. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
17:30Orobinskaya Y. (Ukr) - Naiditsch A. (Ukr) -:-
18:00Orobinskaya Y. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
18:30Scheibel M. (Ukr) - Naiditsch A. (Ukr) -:-
19:00Naiditsch A. (Ukr) - Rafikova D. (Ukr) -:-
19:30Scheibel M. (Ukr) - Orobinskaya Y. (Ukr) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tafeltennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.