Boksen » Vandaag » Alle Wedstrijden
BANTAMWEIGHT - VROUWEN: Olympic Games (Wereld)
15:30Huang H. (Tpe) - Gojkovic B. (Mne) points/3:points/315:46Jitpong J. (Tha) - Cirkovic S. (Srb) points/3:points/3
16:02Uktamova N. (Uzb) - Ayyad Y. (Egy) -:-
20:00Davison C. (Gbr) - Akbas H. (Tur) -:-
20:16Munguntsetseg E. (Mon) - Charaabi S. (Ita) -:-
20:32Preeti P. (Ind) - Vo Thi K. A. (Vie) -:-
SUPER BANTAMWEIGHT - MANNEN: EBU European Title (Wereld)
23:00McCann D. (Gbr) - Baluta I. (Rou) -:-FEATHERWEIGHT - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)
04:00Rivera-Pizzaro J. P. (Pur) - Goodson J. (Usa) TKO/7:TKO/720:00Khan U. (Gbr) - Hmiani K. (Fra) -:-
FEATHERWEIGHT - MANNEN: WBC Continental Americas Title (Wereld)
04:00Trinidad O. C. (Usa) - Slavinskiy V. (Ukr) KO/10:KO/10FEATHERWEIGHT - VROUWEN: WBC International Title (Wereld)
22:00Chapman R. (Gbr) - Sarabia Y. (Col) -:-SUPER FEATHERWEIGHT - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)
00:00Gallegos K. (Usa) - Frausto A. (Usa) TKO/4:TKO/4SUPER FEATHERWEIGHT - MANNEN: WBC International Title (Wereld)
22:30Garner R. (Gbr) - Sharp A. (Gbr) -:-SUPER FEATHERWEIGHT - MANNEN: WBO Youth Title (Wereld)
20:30Barney-Smith R. (Gbr) - Barajas B. (Col) -:-LIGHTWEIGHT - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)
01:00Mason M. S. (Usa) - Guillemette T. (Fra) KO/4:KO/4LIGHTWEIGHT - MANNEN: Olympische Spelen (Wereld)
17:06Usmonov B. (Taj) - Rosenov R. (Bul) -:-17:22Alkasbeh O. (Jor) - Clancy D. (Irl) -:-
21:36Alvarez E. (Cub) - Ume J. (Pap) -:-
21:52Mukhammedsabyr B. U. (Kaz) - Ibarreche Conde O. (Esp) -:-
LIGHTWEIGHT - VROUWEN: Olympische Spelen (Wereld)
16:18Epenisa F. (Ton) - Ha T. L. (Vie) -:-16:34Palacios Espinoza M. J. (Ecu) - Alexiusson A. (Swe) -:-
16:50Wu S. (Tpe) - Oh Y. (Kor) -:-
20:48Mesiano A. (Ita) - Ozer G. (Tur) -:-
21:04Somnuek T. (Tha) - Sadiku D. (Kos) -:-
21:20Mossely E. (Fra) - Gonzalez J. (Usa) -:-
WELTERWEIGHT - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)
21:00Noakes S. (Gbr) - Bassi I. (Gbr) -:-WELTERWEIGHT - MANNEN: WBC Continental Americas Title (Wereld)
05:00Yeritsyan G. (Arm) - Amirkhanyan A. (Rus) points/10:points/10LIGHT HEAVYWEIGHT - MANNEN: Olympische Spelen (Wereld)
17:38Jongjoho W. (Tha) - Pinales C. J. (Dom) -:-22:08Aykutsun K. (Tur) - Cavallaro S. (Ita) -:-
HEAVYWEIGHT - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)
02:00Garcia D. (Usa) - Hardy D. (Usa) TKO/1:TKO/103:00Pero D. (Cub) - Evans J. (Usa) TKO/5:TKO/5
23:59Joyce J. (Gbr) - Chisora D. (Gbr) -:-
HEAVYWEIGHT - MANNEN: WBO Inter-Continental Title (Wereld)
21:30Itauma M. (Gbr) - Wach M. (Pol) -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live boksenuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.