Handbal » 27.04.2024 » Alle Wedstrijden
DUITSLAND: Bundesliga
19:00Gummersbach - Wetzlar 35:2820:30Melsungen - Fuchse Berlin 30:28
FRANKRIJK: Starligue
20:00Montpellier - Cesson 37:29SPANJE: Liga ASOBAL
17:30Puerto Sagunto - Huesca 31:3419:00Torrelavega - BM Sinfin 26:24
20:30La Rioja - Anaitasuna 32:25
BELARUS: Division 1 - 5-8e plaats
12:00Gomel - RGUOR-2006 42:3312:30Masheka - Aist Kitaya 27:22
BELARUS: Division 1 - Play-offs
14:30Meshkov Brest - SKA Minsk 27:2515:30Kronon - BGUFK-SKA 34:31
BELGIË: Division 1 - Winnaarsronde
20:15Houthalen - Lebbeke 32:2820:15Kraainem - Hubo Handbal 2 26:31
20:15Sasja KV - Tournai 35:28
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga
17:00Izvidac - Sloga Doboj 39:3620:00Borac - Vogosca 26:24
20:00Capljina - Sloboda Tuzla 28:42
20:00Gracanica - Konjuh 39:34
20:00Krivaja - Gorazde 33:32
20:00Leotar - Maglaj 35:26
DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen - Winnaarsronde
16:00GOG - Skjern 31:2817:45Fredericia - Ringsted 29:25
DENEMARKEN: Kvindeligaen Women - Degradatiegroep
16:00Aarhus United V - Skanderborg V 26:29DENEMARKEN: Kvindeligaen Women - Nacompetitie
14:00Holstebro V - Roskilde V 27:22DUITSLAND: 2. Bundesliga
18:00Bietigheim-Metterzimmern - N-Lubbecke 34:2618:00Dessauer - Vinnhorst 42:35
19:30Dormagen - Hamm-Westfalen 34:37
19:30Lubeck-Schwartau - Potsdam 29:29
DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen
18:00Neckarsulmer V - Buxtehuder SV V 29:2418:00Thuringer V - Oldenburg V 42:33
18:00Zwickau V - Halle-Neustadt V 26:19
18:30Solingen V - Bensheim-Auerbach V 32:37
19:30Metzingen V - Blomberg-Lippe V 33:21
DUITSLAND: 2. Bundesliga Vrouwen
17:30Waiblingen V - TuS Lintfort V 32:2618:30Werder Bremen V - Fuchse Berlin V 27:28
19:00HSG Freiburg V - Grobenzell V 26:20
19:00Regensburg V - Kirchhof V 27:27
19:00Rosengarten V - Nord Harrislee V 39:29
19:30Nurtingen V - Mainz V 28:23
EUROPA: Champions League - Vrouwen - Play-offs
16:00Ferencvaros V - Esbjerg V 25:2618:00Kristiansand V - Győr V 23:30
EUROPA: European Cup
15:30Olympiacos SFP (Gre) - Ferencvaros (Hun) 39:32EUROPA: European Cup Vrouwen
21:00Elche Mustang V (Esp) - Gran Canaria V (Esp) 24:18EUROPA: MOL Liga Vrouwen - Play-offs
18:00Olomouc V - Plzen V 34:36FINLAND: SM Liga - Play-offs
15:00BK-46 - Riihimäen Cocks 37:33FRANKRIJK: Proligue
20:30Cournon d'Auvergne - Caen 31:34FRANKRIJK: Division 1 Vrouwen
19:30Saint Amand V - Nantes V 29:3420:00Merignac V - Dijon V 25:29
20:30Achenheim Truchtersheim V - Toulon V 26:26
GRIEKENLAND: A1 - Play-offs
17:00AEK Athens - PAOK 31:23HONGARIJE: NB I
17:00Budakalasz - Dabas 32:2518:00Balatonfuredi - Csurgoi 25:22
18:00Eger - Szeged 29:36
18:00Gyongyosi - NEKA 29:29
18:00Komloi - PLER 25:26
18:00Veszpremi KKFT - Tatabanya 28:35
HONGARIJE: NB I Vrouwen
15:30MTK Budapest V - DVSC Schaeffler V 27:3618:00Bekescsabai V - NEKA V 31:25
18:00Kozarmisleny V - Alba Fehervar V 29:27
18:00Vaci V - Vasas V 29:22
ITALIË: Serie A
19:00Brixen - Bozen 33:3919:00Carpi - Albatro 28:28
19:00Cingoli - Cassano 27:35
19:00Conversano - Fasano 31:27
19:00Meran - Sassari 33:31
19:00Pressano - Trieste 37:26
19:00Secchia Rubiera - Eppan 32:37
ITALIË: Serie A Vrouwen
15:00Cassano V - Pontinia V 28:3018:00Dossobuono V - Sassari V 26:18
18:00Erice V - Jomi Salerno V 31:31
18:00Teramo V - Brixen V 20:31
20:00Padova V - Casalgrande Padana V 22:28
JAPAN: JHL
04:00Fukuoka - Toyama Dreams 27:2306:00Osaki Osol - Wakunaga 31:28
06:00Toyoda Gosei - Hokuriku Electric Power Blue Thunder 38:25
07:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido 21:13
10:00Zeekstar Tokyo - Toyota Motor East Japan 37:28
JAPAN: JHL Vrouwen
06:30HC Nagoya V - Kagawa Bank V 24:2206:30Omron Yamaga V - Hiroshima Maple Reds V 31:20
07:00Hokkoku Bank V - Takayama V 32:12
07:00The Terrace Hotels V - Osaka Lovvits V 31:27
10:00Sony Semiconductor Manufacturing V - Prestige International Aranmare V 24:22
KROATIË: Premijer Liga - Championship Play-Offs
19:00Nexe - Vinkovci 34:2419:00Varazdin - Sesvete 30:29
KROATIË: Premijer Liga - Degradatiegroep
18:00Karlovac - KTC Krizevci 33:2718:30Gorica - Kastela 46:33
19:00Moslavina - Dubrava 28:25
KROATIË: 1. HRL Vrouwen
17:00Bjelovar V - ZARK Split V 10:0MALTA: 1st Division - Winnaarsronde
15:00La Salle - Kavallieri 28:3017:00Swieqi - Aloysians 34:27
MONTENEGRO: Prva liga
15:30Buducnost - Sutjeska Niksic 30:2518:00Brskovo - Partizan Tivat 30:38
18:00HC Rudar - Lovcen 27:33
20:00Jedinstvo - Budvanska 24:31
NOORD-MACEDONIË: Superleague - Verliezersronde
18:00Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens 30:2118:30Vardar Negotino - Skopje 2020 34:30
19:00Kumanovo - Golden Art 25:24
NOORD-MACEDONIË: Superleague - Winnaarsronde
17:15Alkaloid - Ohrid 42:3118:00Tikvesh - Butel Skopje 28:23
19:00Tinex Prolet Skopje - Eurofarm Pelister 27:36
NOORD-MACEDONIË: Superleague Vrouwen
13:00Astibo V - Metalurg Avtokomanda V 22:4514:00Kumanovo V - Pelister V 27:23
18:00Ovce Pole V - Gjorche Petrov V 17:35
NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen Vrouwen - Play-offs
20:00Fredrikstad V - Sola V 21:37OOSTENRIJK: HLA - Degradatiegroep
19:00Barnbach/K. - HSG Graz 34:2619:00Hollabrunn - Voslauer 27:27
OOSTENRIJK: HLA - Play-offs
20:20Handball Tirol - Linz 30:34OOSTENRIJK: WHA Vrouwen
19:00Atzgersdorf V - MGA Handball V 29:3019:00Feldkirch V - Hypo NÖ V 26:28
19:00Ferlach/Feldkirchen V - Stockerau V 24:16
19:00Korneuburg V - roomz JAGS WV V 27:23
19:00Tulln V - St. Polten V 34:30
POLEN: Superliga - Play-offs
15:10Kielce - Chrobry Glogow 34:22POLEN: Superliga - Verliezersronde
18:00Legionowo - Unia Tarnow 27:28POLEN: Central League
12:00ZPRP Kielce - Stal Gorzow 28:2418:00Biala Podlaska - Lodz 32:34
18:00Zaglebie Sosnowiec - Nielba Wagrowiec 28:27
19:00Szczecin - GKS Zukowo 29:31
POLEN: I Liga
15:00Jeziorak - Bydgoszcz 37:3316:00SMS Kwidzyn - Gryfino 47:37
17:00Chrzanow - ZPRP Kielce II 40:21
17:00Mazur Sierpc - Warszawianka 36:31
17:00Pabianice - Piotrkowianin Piotrków 2 31:27
17:00Wolsztyn - Swiebodzin 31:32
17:00Zagiew Dzierzoniow - Zielona Gora 33:22
17:30Konstantynow Lodzki - Nowe Piekuty 32:35
18:00Grudziadz - Oborniki 31:25
18:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan 24:25
18:00Ol.Grodkow - Koscian 33:29
18:00Orlik Brzeg - Lider Swarzedz 36:33
18:00Ostrowiec - Przeworsk 33:37
18:00Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 26:35
19:00Katy Wroclawskie - Real Astromal Leszno 40:27
19:00SKPR Swidnica - Nowa Sol 32:31
19:00UW Warszawa - Wisla Plock II 38:25
20:00SMS ZPRP Plock - Konin 36:20
POLEN: Supercompetitie Vrouwen - Winnaarsronde
16:00Koszalin V - Kobierzyce V 28:3018:00Gniezno V - MKS Lublin V 19:32
POLEN: Central League Women
16:30Pogon Szczecin V - Sosnica Gliwice V 31:2317:00Radom V - Kielce V 27:31
17:00Ruch Chorzów V - Sambor Tczew V 30:23
18:00Zory V - SPR Gdynia V 34:23
POLEN: I Liga Vrouwen
12:30ZPRP Kalisz V - Jutrzenka Plock V 23:2915:00SMS ZPRP Plock V - KS Poznan V 34:14
15:00Swiebodzice V - Pietrowice Wielkie V 32:34
16:00Rzeszow V - Uniwersytet Warszawa V 40:17
17:00Olkusz V - Slask Wroclaw V 35:27
17:30Lodz V - UMCS Lublin V 24:32
17:30Varsovia V - Radzymin V 23:29
18:00Kwidzyn V - SMS ZPRP Plock II V 30:28
20:00Koscierzyna V - Bukowsko Dopiewski V 25:22
PORTUGAL: Andebol 1 - Championship Play-Offs
17:00Benfica - ABC Braga 34:2721:00Porto - Sporting 37:35
PORTUGAL: Andebol 1 - Degradatiegroep
19:00Avanca - Vitoria 36:1919:00Gaia - Vitoria SC 28:24
PORTUGAL: Andebol 1 - Groep om Plaatsing
19:30Aguas Santas - Belenenses 30:25PORTUGAL: 1a Divisao Vrouwen - Verliezersronde
19:00Gil Eanes V - Juvelis V 33:1922:15Alpendorada V - Barros V 21:28
PORTUGAL: 1a Divisao Vrouwen - Winnaarsronde
16:30ABC Braga V - Madeira SAD V 26:3719:00Colegio de Gaia V - Sao Pedro Sul V 30:24
ROEMENIË: Liga Nationaal
17:00CSM Constanta - Steaua Boekarest 28:22ROEMENIË: Liga Nationaal Vrouwen
10:00Mioveni V - Bistrita V 18:3312:00Rapid Bucuresti V - Targu Jiu V 31:20
14:00Zalau V - Craiova V 29:24
16:30Brasov V - Dunarea Braila V 23:27
17:00Magura Cisnadiei V - Buzau V 36:29
RUSLAND: Superleague - Play-offs
16:00CSKA Moscow - Dinamo Astrakhan 36:25RUSLAND: Superleague Vrouwen - 9-12e plaats
14:30Izhevsk V - Stavropol V 26:2915:30Luch V - Adyif V 33:26
RUSLAND: Superleague Vrouwen - Play-offs
19:00CSKA Moskou V - Zvenigorod V 38:29SERVIË: Superliga - Degradatiegroep
19:00Dubocica - Obilic Beograd 33:2619:00Vranje - Jugovic 35:31
SERVIË: Superliga - Play-offs
19:00Pancevo - Vojvodina 25:27SERVIË: Superliga Women - Play-offs
18:00Medicinar Sabac V - Crvena zvezda V 27:3519:00Mladost NP V - Nis V 29:28
SLOVENIË: 1e Liga Vrouwen - 5-8e plaats
18:00Izola V - Velenje V 24:2518:00Krka V - Aklimat Ptuj V 25:25
SLOWAKIJE: Extraliga - 5-8e plaats
19:00Nove Zamky - Topolcany 29:2519:00SKP Bratislava - Zahoraci 27:25
SLOWAKIJE: Extraliga - Play-offs
18:00Modra - Hlohovec 33:2418:00Presov - HK Kosice 37:25
SPANJE: Division de Honor Plata
16:30Cisne - Horneo Alicante 33:2517:00Agustinos Alicante - Mallorca 28:20
17:00Barcelona II - Antequera 34:19
17:50Malaga - Alcobendas 23:18
19:00Novas - Oviedo 25:18
19:00Villa de Aranda - Caserio Ciudad Real 28:21
20:30Zamora - Eivissa 25:28
SPANJE: División de Honor Vrouwen - Play-offs
18:00Bera Bera V - Aula Valladolid V 27:2318:00Malaga V - BM Granollers V 27:19
20:00Oviedo V - Elda V 21:25
TSJECHIË: Extraliga - 5-8e plaats
15:00Dukla Prague - Brno 28:2318:00Zubri - Frydek-Mistek 31:29
TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
17:00Strakonice - Jicin 28:3219:30Lovosice - Karvina 31:32
TSJECHIË: Extraliga Women
15:00Pisek V - Most V 25:28TURKIJE: Superlig Vrouwen
14:30Anadolu V - Uskudar V 33:38ZUID-KOREA: H League Women - Play-offs
09:30Sugar Gliders V - Samcheok City V 34:26ZWEDEN: Handbollsligan Women - Play-offs
14:00Hallby V - Savehof V 24:3615:00Skara V - H 65 Hoor V 31:25
ZWITSERLAND: Schweizer Cup
18:00Basel - Kadetten 33:38ZWITSERLAND: Schweizer Cup Vrouwen
15:00Bruhl V - Zug V 37:30Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.