REFRESH

Rugby » Vandaag » Alle Wedstrijden

ENGELAND: Greene King IPA Championship

2e HelftJersey - Cornish Pirates 10:16
2e HelftDoncaster - Nottingham 9:7
RustBedford Blues - Hartpury University 20:17
RustCoventry R.F.C - London Scottish 10:22
RustEaling - Ampthill 42:7

EUROPA: European Rugby Champions Cup

14:00Benetton - Leinster 0:18
14:00Lyon - Northampton Saints 24:36
1e HelftHarlequins - Clermont 7:17
1e HelftUlster - Bath 7:7
18:30Exeter Chiefs - La Rochelle -:-
18:30Sale Sharks - Glasgow -:-

EUROPA: Challenge Cup

14:00Cardiff Blues - Cammi Calvisano 62:3
14:00Section Paloise - Leicester Tigers 24:17
2e HelftBrive - Stade Francais 33:29
2e HelftZebre - Bristol 7:0
1e HelftEdinburgh - Agen 20:0
RustWasps - Bordeaux Begles 0:7
21:00London Irish - Scarlets -:-
21:00Toulon - Bayonne -:-

ITALIË: Coppa Italia - Play-offs

15:00Rovigo - Petrarca Padova 10:3

JAPAN: Top League

03:30Mitsubishi Dynaboars - Canon Eagles 15:23
03:45Green Rockets - Hino Red Dolphins 17:27
05:00Toyota Verblitz - Wild Knights 20:40
05:00Yamaha Jubilo - Kobe Steel 24:36
06:00Suntory Sungoliath - Shining A. 22:10
06:00Toshiba Brave Lupus - Red Hurricanes 39:21

NEDERLAND: Ereklasse - Kampioenspoule

15:00Ascrum - Gooi -:-
15:00Castricumse - Utrechtse RC -:-
15:00Haagse - Hilversum -:-
15:00The Bassets - LRC DIOK -:-

NEDERLAND: Ereklasse - Losers stage

15:00DSR-C - Eemland -:-
15:00Hookers - Amstelveense -:-
15:00Oemoemenoe - Waterland -:-
15:00Oisterwijk - Dukes -:-

PORTUGAL: CN Honra - Kampioenspoule

16:00Belenenses - Tecnico -:-
16:00Cascais - Agronomia -:-
17:00Direito - CDUL -:-

PORTUGAL: CN Honra - Losers stage

16:30Lousa - Academica -:-
16:30Valdevez - Montemor -:-
19:00CDUP - Benfica -:-

SCHOTLAND: Tennent's Premiership

15:00GHA RFC - Aberdeen Grammar -:-
15:00Hawick - Edinburgh Academical -:-
15:00Musselburgh - Jed-Forest -:-
16:00Currie - Glasgow Hawks -:-
16:00Selkirk - Marr -:-

SCHOTLAND: Super 6

16:00Watsonians - Ayrshire -:-
17:00Stirling County - Heriots -:-

WALES: Premiership

2e HelftAberavon - Merthyr 12:13
2e HelftBridgend - Llandovery 0:28
2e HelftEbbw Vale - Pontypridd 15:5
RustRGC 1404 - Llanelli 33:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live rugbyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.