REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

FINLAND: SM-sarja U20

17:30SaiPa -20 - Hämeenlinna -20 -:-

HONGARIJE: Erste Liga

18:30Ferencvaros - Csikszereda -:-

LETLAND: Optibet Hokeja Liga

18:00Daugavpils - HK Olimp -:-
18:30Liepaja - Zemgale -:-

NOORWEGEN: Division 1

19:00Gjovik - Lorenskog -:-
19:00Nidaros - Comet -:-
19:00Tonsberg - Hasle/Loren -:-

RUSLAND: KHL

14:00Novosibirsk - St. Petersburg -:-
16:30Ufa - Ekaterinburg -:-

RUSLAND: VHL

18:00Voronezh - Tambov -:-

RUSLAND: MHL

10:00Tolpar - Omskie Yastreby -:-
11:00Amurskie Tigry - Tayfun -:-
14:00Tyumensky Legion - Ladya -:-
15:30Avto - Sibirskie Snaipery -:-
16:00Mamonty Yugry - Sarmaty -:-
16:00MHC Spartak - Din. St. Petersburg -:-
17:30HC Riga - Atlant -:-
18:00UitgesteldKapitan - SKA-1946 -:-
18:00Mikhaylov Academy -20 - SKA-Varyagi -:-
18:00Russkie Vityazi - Dyn. Moscow -:-

RUSLAND: NMHL

17:00Loko Junior - HC AK59 -:-
17:00Polot - Progress Glazov -:-
18:00Ryazan - Dizelist -:-

SLOVENIË: Hokejska liga

18:15Celje - HK Olimpija -:-

SLOWAKIJE: 1. liga

17:30UitgesteldHC 19 Humenne - Slowakije -18 -:-

TSJECHIË: Chance Liga

12:00UitgesteldTrebic - Sumperk -:-
17:30UitgesteldAZ Havirov - Kolin -:-
17:30Benatky - Usti -:-
17:30Jihlava - HC Vrchlabi -:-
17:30Litomerice - Vsetin -:-
18:00Poruba - Kladno -:-
18:00Prostejov - Kadan -:-
18:00Slavia Praag - Prerov -:-

TSJECHIË: 2. Liga - North

18:00Bilina - Jablonec -:-
18:00UitgesteldMostecti Lvi - Decin -:-
18:00Nova Paka - Dvur Kralove -:-
18:00Trutnov - Hronov -:-

TSJECHIË: 2. Liga - South

18:00Cheb - Risuty -:-
18:00Pisek - Klatovy -:-
18:00Tabor - Kobra Praha -:-
18:30Pribram - Havl. Brod -:-

TSJECHIË: 2. Liga - East

18:00Hodonin - Zdar nad Sazavou -:-
18:00Valasske Mezirici - Novy Jicin -:-
18:00UitgesteldVelke Mezirici - Znojmo -:-
18:30Opava - Koprivnice -:-

TSJECHIË: ULLH

19:00Academy Pilsen - BO Ostrava -:-
20:00Engineers Prague - Riders Pardubice -:-
20:00Masaryk University - North Wings Usti nad Labem -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

19:00Karlskrona (Swe) - Kristianstads (Swe) -:-
20:30Fassa (Ita) - Ritten (Ita) -:-

WIT-RUSLAND: Extraleague

18:00Lida - Wit-Rusland -18 -:-
18:00Novopolotsk - Vitebsk -:-
18:00Pinskiye Yastreby - Brest -:-

ZWEDEN: SuperElit U20

19:00Timra -20 - Brynäs -20 -:-
19:00Västerås -20 - Djurgardens -20 -:-
19:00Vaxjo -20 - HV 71 -20 -:-
19:30Malmo -20 - Rogle -20 -:-

ZWEDEN: SDHL Women

19:00Linkopings V - HV 71 V -:-

ZWITSERLAND: MySports League

19:30UitgesteldDudingen - Martigny -:-
20:00Arosa - Dubendorf -:-
20:00Chur - Bazel -:-
20:00Huttwil - Wiki-Munsingen -:-
20:00Thun - Lyss -:-
20:15Seewen - Bulach -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.