REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

AZIË: Azië League

07:10Sakhalin - Daemyung -:-

AZIË: Southeast Asian Games - Play-offs

08:00Maleisië - Filipijnen -:-
12:00Thailand - Singapore -:-

CANADA: OHL

2e PeriodeNiagara IceDogs - Sarnia Sting 4:4
2e PeriodePeterborough Petes - Kingston Frontenacs 2:1
2e PeriodeSaginaw Spirit - Windsor Spitfires 0:2
2e PeriodeOwen Sound Attack - Kitchener Rangers 1:2
20:00Erie Otters - Sarnia Sting -:-
20:00Guelph Storm - London Knights -:-
20:00Mississauga Steelheads - Soo Greyhounds -:-
20:00North Bay Battalion - Flint Firebirds -:-
20:05Sudbury Wolves - Barrie Colts -:-

CANADA: WHL

1e PeriodeMoose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 0:2
1e PeriodeRegina Pats - Red Deer Rebels 0:1
1e PeriodeSaskatoon Blades - Kelowna Rockets 0:0
1e PeriodeSwift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes 1:1
02:30Winnipeg Ice - Kamloops Blazers -:-
03:00Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen -:-
03:00Portland Winterhawks - Prince George Cougars -:-
03:30Medicine Hat Tigers - Everett Silvertips -:-
04:05Spokane Chiefs - Tri-City Americans -:-
04:05Victoria Royals - Seattle Thunderbirds -:-
00:00Calgary Hitmen - Everett Silvertips -:-

CANADA: QMJHL

3e PeriodeCape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 5:1
00:00Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs 7:3
2e PeriodeDrummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats 4:2
2e PeriodeRouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 3:4
20:00Ottawa 67s - Gatineau Olympiques -:-
21:00Blainville-Boisbriand Armada - Sherbrooke Phoenix -:-
21:00Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titan -:-
21:00Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic -:-
22:00Shawinigan Cataractes - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders -:-

CANADA: LNAH

2e PeriodeThetford Mines Isothermic - Sorel-Tracy 3:0
20:30Petroliers du Nord - Saint-Georges -:-

DENEMARKEN: Metal Ligaen

15:00Rungsted - Odense -:-

DUITSLAND: DEL

14:00Augsburg - Iserlohn -:-
14:00Ingolstadt - Bremerhaven -:-
14:00Wolfsburg - Krefeld -:-
16:30Keulen - Neurenberg -:-
16:30Straubing - Düsseldorf -:-
17:00Munchen - Mannheim -:-
19:00Schwenninger - Eisbaren Berlin -:-

DUITSLAND: DEL2

17:00Heilbronner - Lausitzer Fuchse -:-
17:00Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen -:-
17:00Landshut - Bayreuth -:-
18:30Frankfurt Lowen - Crimmitschau -:-
18:30Freiburg - Bad Nauheim -:-
18:30Kassel - Tolzer Lowen -:-
18:30Ravensburg - Dresdner Eislowen -:-

DUITSLAND: Oberliga North

16:00Crocodiles Hamburg - Tilburg Trappers -:-
18:00Leipzig - Rostock -:-
18:15Halle - Erfurt -:-
18:30Essen - EC Hannover -:-
18:30Fuchse Duisburg - Krefelder EV -:-
18:30Herner - Hannover -:-

DUITSLAND: Oberliga South

17:00Rosenheim - Memmingen -:-
18:00Fussen - Regensburg -:-
18:00Hochstadter EC - Riessersee -:-
18:00Lindau - Deggendorfer -:-
18:00Peiting - Selber -:-
18:30Weiden - Sonthofen -:-

EUROPA: BeNe League

17:00Heerenveen - Mechelen -:-
18:15Leuven - Zoetermeer -:-
19:00Limburg - Nijmegen -:-

FINLAND: Suomi-sarja

14:00Kiekko-Espoo - Muik Hockey -:-
15:00Laser HT - HCIK -:-
16:30Karhu HT - D-Kiekko -:-
16:30Riemu - Hunters -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga

12:15KooKoo -20 - Kiekko-Espoo -20 -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Kampioenspoule

15:00Hämeenlinna V - Kärpät V -:-

FINLAND: Naisten Liiga - Losers stage

11:30APV V - TPS Turku V -:-
14:45IFK Helsinki V - RoKi V -:-
15:30Lukko V - Sport V -:-

FRANKRIJK: D1

16:00Cergy-Pontoise - Neuilly Sur Marne -:-

FRANKRIJK: Ligue Magnus

16:00Amiens - Angers -:-
17:00Grenoble - Bordeaux -:-

HONGARIJE: Erste Liga

18:30DEAC - Ferencvaros -:-
18:30Ujpest - Csikszereda -:-

NOORWEGEN: Get-ligaen

14:00Frisk Asker - Narvik -:-
16:30Sarpsborg - Lillehammer -:-

NOORWEGEN: Division 1

14:00Gjovik - Nidaros -:-
14:00Haugesund - Furuset -:-
17:00Comet - Hasle/Loren -:-

OOSTENRIJK: EBEL

16:00Bolzano - Klagenfurt -:-
17:30Dornbirn - Znojmo -:-
17:30Fehervar AV19 - Graz -:-
17:30Salzburg - Linz -:-
17:30Villach - Wenen -:-

POLEN: Polish Hockey League

17:00Katowice - Torun -:-
17:00Tychy - Unia Oswiecim -:-
18:00MMKS Podhale - Jastrzebie -:-
18:30Krakow - Gdansk -:-
19:00Janow - Zaglebie -:-

ROEMENIË: Campionatul National

10:00Steaua Boekarest - Sportul Studentesc -:-

RUSLAND: KHL

15:00Cherepovets - Yaroslavl -:-
15:00Niznekamsk - Ufa -:-
15:00Omsk - Kazan -:-
15:10Dynamo Minsk - CSKA Moskou -:-

RUSLAND: MHL

09:00Avto - Altay -:-
09:00Mamonty Yugry - Irbis -:-
11:00Atlant - Tayfun -:-
11:00Krasnaya Armiya - Sakhalinskie Akuly -:-
11:00Ladya - Kuznetskie Medvedi -:-
11:00MHC Spartak - Loko -:-
11:00ORG Juniors - Almaz -:-
11:00Sputnik Almetievsk - Tyumensky Legion -:-
13:00Sarmaty - Sibirskie Snaipery -:-

RUSLAND: NMHL

10:00Dinamo Junior - Tverichi -:-
11:00Bryansk - Belgorod -:-
11:00Lipetsk - Rossosh -:-
12:00Olympia - Dizelist -:-

RUSLAND: VHL

11:00Gornyak Uchaly - Mechel Chelyabinsk -:-
13:00Toross Neftekamsk - Tseng Tou -:-
15:00Dynamo Tver - Angarsk -:-
15:00SKA Neva St. Petersburg - Krasnoyarsk -:-

SLOVENIË: IHL

14:00Slavija - Crvena zvezda -:-
18:00AfgelastVojvodina - Medvescak Zagreb -:-

SLOWAKIJE: Tipsport Liga

15:30Kosice - Detva -:-
16:00B. Bystrica - Poprad -:-
17:00L. Mikulas - MAC Ujbuda -:-
17:30DVTK - Nove Zamky -:-
17:30Michalovce - Slovan Bratislava -:-
18:00Trencin - Nitra -:-

TSJECHIË: Extraliga

15:00Trinec - Plzen -:-
15:30Litvinov - Kladno -:-
16:00Mlada Boleslav - Zlin -:-
16:00Mountfield HK - Vitkovice -:-
16:00Sparta Praag - Olomouc -:-
16:20Karlovy Vary - Liberec -:-
17:00Pardubice - Kometa Brno -:-

TSJECHIË: ULLH

10:00Engineers Prague - Academy Pilsen -:-

USA: NHL

PauzeBoston Bruins - Colorado Avalanche 1:3
2e PeriodeCarolina Hurricanes - Minnesota Wild 4:2
2e PeriodeDetroit Red Wings - Pittsburgh Penguins 1:3
2e PeriodeFlorida Panthers - Columbus Blue Jackets 2:0
2e PeriodeSt. Louis Blues - Toronto Maple Leafs 1:5
2e PeriodeTampa Bay Lightning - San Jose Sharks 2:0
1e PeriodeNashville Predators - New Jersey Devils 2:2
03:00Dallas Stars - New York Islanders -:-
04:00Calgary Flames - Los Angeles Kings -:-
21:00Winnipeg Jets - Anaheim Ducks -:-
23:00Florida Panthers - San Jose Sharks -:-

USA: AHL

2e PeriodeBelleville Senators - Cleveland Monsters 4:1
PauzeHershey Bears - Lehigh Valley Phantoms 1:0
2e PeriodeManitoba Moose - Chicago Wolves 1:3
2e PeriodeRockford IceHogs - Milwaukee Admirals 1:3
2e PeriodeSyracuse Crunch - Bridgeport Sound Tigers 2:1
2e PeriodeProvidence Bruins - Utica Comets 1:1
2e PeriodeRochester Americans - Charlotte Checkers 0:2
2e PeriodeSpringfield Thunderbirds - Laval Rocket 3:1
2e PeriodeWilkes-Barre/Scranton - Texas Stars 3:3
2e PeriodeHartford Wolf Pack - Binghamton 2:0
1e PeriodeIowa Wild - Tucson Roadrunners 0:3
03:00Ontario Reign - San Jose Barracuda -:-
03:00Stockton Heat - Bakersfield Condors -:-
04:00San Diego Gulls - Colorado Eagles -:-
21:05Providence Bruins - Hartford Wolf Pack -:-
22:00Toronto Marlies - San Antonio Rampage -:-
23:00Hershey Bears - Wilkes-Barre/Scranton -:-

USA: ECHL

23:30Newfoundland - Worcester Railers 3:2
00:00Maine Mariners - Adirondack Thunder 5:4
2e PeriodeFlorida Everblades - South Carolina Stingrays 0:0
2e PeriodeOrlando Solar Bears - Atlanta Gladiators 2:2
2e PeriodeWheeling Nailers - Kalamazoo Wings 0:3
2e PeriodeBrampton Beast - Reading Royals 2:2
2e PeriodeToledo Walleye - Cincinnati Cyclones 1:1
2e PeriodeNorfolk Admirals - Greenville Swamp Rabbits 1:2
1e PeriodeKansas City - Fort Wayne Komets 1:0
1e PeriodeWichita Thunder - Tulsa Oilers 0:0
03:05Rapid City Rush - Utah Grizzlies -:-
03:10Idaho - Allen Americans -:-
20:00Brampton Beast - Reading Royals -:-
22:05Wheeling Nailers - Toledo Walleye -:-
23:05Wichita Thunder - Kansas City -:-

USA: FHL

2e PeriodeDanbury Hat Tricks - Delaware Thunder 4:4
2e PeriodeElmira Enforcers - Watertown Wolves 3:3
2e PeriodeBattle Creek - Carolina Thunderbirds 0:2
1e PeriodeDanville Dashers - Mentor Ice Breakers 0:0

USA: SPHL

2e PeriodeMacon Mayhem - Fayetteville Marksmen 2:4
2e PeriodeRoanoke Dawgs - Knoxville Ice Bears 3:0
1e PeriodePensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc 1:1
1e PeriodeEvansville Thunderbolts - Birmingham Bulls 1:1
1e PeriodePeoria Rivermen - Quad City Storm 1:0

USA: USHL

01:05Des Moines Buccaneers - Sioux-City -:-
01:05Tri-City Storm - Fargo Force 2:1
01:05USA -18 - Youngstown Phantoms -:-
02:05Cedar Rapids - Chicago Steel -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Madison Capitols - Green Bay Gamblers -:-
02:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Tri-City Storm - Fargo Force -:-
02:05Waterloo Black Hawks - Lincoln Stars -:-

USA: NWHL Women

01:00Metropolitan Riveters V - Boston Pride V -:-
19:30Connecticut Whale V - Metropolitan Riveters V -:-

VERENIGD KONINKRIJK: Elite League

17:00Nottingham - Guildford -:-
18:00Dundee - Coventry -:-
18:30Fife - Cardiff -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

17:30Spisska Nova Ves - Slowakije -18 -:-

WERELD: World Junior A Challenge

03:00USA -19 - Canada West -19 -:-
22:00Tsjechië -19 - Rusland -18 -:-

WERELD: WCH III Women

12:00Hong Kong V - België V -:-
15:30Litouwen V - Roemenië V -:-
19:00Bulgarije V - Zuid-Afrika V -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

15:00BIK Karlskoga - Kristianstads -:-
17:30Karlskrona - Sodertalje -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Norra

16:00Bodens - Ornskoldsvik -:-
16:00Kiruna - Kalix -:-
16:00Lejon - Kiruna AIF -:-
16:00Vännäs - Tegs -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Sodra

16:00Dalen - Nybro -:-
16:00Troja/Ljungby - Vimmerby -:-
16:00Tyringe - Kallinge/Ronneby -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Vastra

16:00Borlange - Lindlovens -:-
16:00Eskilstuna Linden - Forshaga -:-
16:00Kumla - Nyköping -:-
16:00Malungs - Mariestad -:-
19:00Skövde - Grums -:-

ZWEDEN: HockeyEttan Ostra

16:00Huddinge - Arlanda -:-
16:00Segeltorps IF - Tyreso Hanviken -:-
16:00Väsby - Sollentuna -:-

ZWEDEN: SuperElit U20

11:00Leksands -20 - Lulea -20 -:-
12:00Brynäs -20 - AIK -20 -:-
12:00Malmo -20 - Frolunda -20 -:-
12:00Modo -20 - Timra -20 -:-
12:00Mora -20 - Skelleftea -20 -:-
12:00Rogle -20 - HV 71 -20 -:-
12:00Västerås -20 - Djurgardens -20 -:-
12:45Farjestads -20 - Orebro -20 -:-
13:00Sodertalje -20 - Karlskrona -20 -:-

ZWEDEN: SDHL Women

12:00Djurgardens V - Göteborg V -:-
16:00Linkopings V - Leksands V -:-

ZWITSERLAND: National League

15:45Ambri-Piotta - Zug -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.