REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Atlanta (USA), hardcourt

23:10Nakashima B. (Usa) - Isner J. (Usa) 0:2

ATP - ENKELSPEL: Washington (USA), hardcourt

20:00Krueger M. (Usa) - Berankis R. (Ltu) -:-
20:00Paul T. (Usa) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-
20:00Uchiyama Y. (Jpn) - Seppi A. (Ita) -:-
21:30Anderson K. (Rsa) - Brooksby J. (Usa) -:-
21:30Gerasimov E. (Blr) - Ivashka I. (Blr) -:-
21:30Giron M. (Usa) - Marchenko I. (Ukr) -:-
23:00Gomez E. (Ecu) - Pospisil V. (Can) -:-

ATP - ENKELSPEL: Washington (USA) - Kwalificaties, hardcourt

23:15Wolf J. (Usa) - Ymer E. (Swe) 0:2
23:35Cressy M. (Usa) - Marchenko I. (Ukr) 1:2

WTA - ENKELSPEL: Cluj-Napoca (Roemenië), gravel

10:10Juvan K. (Slo) - Melnikova M. (Rus) -:-
11:00AfgelastFriedsam A-L. (Ger) - Bara I. (Rou) -:-
11:30Tiron E. C. A. (Rou) - Arruabarrena L. (Esp) -:-
13:00Szabo B. (Rou) - Kawa K. (Pol) -:-
17:30Ruse G. (Rou) - Tsurenko L. (Ukr) -:-

WTA - ENKELSPEL: Cluj-Napoca (Roemenië) - Kwalificaties, gravel

10:10Fett J. (Cro) - Popa Teiusanu V. I. G. (Rou) -:-
10:20Udvardy P. (Hun) - Sanchez A. S. (Mex) -:-
11:30Ormaechea P. (Arg) - Stefanini L. (Ita) -:-
11:30Talaba G. (Rou) - Dulgheru A. (Rou) -:-
13:00Krunic A. (Srb) - Bulgaru M. (Rou) -:-
13:00Mendez S. (Aus) - Fetecau I. (Rou) -:-

WTA - ENKELSPEL: San Jose (USA), hardcourt

18:00AfgelastKudermetova V. (Rus) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
18:00AfgelastRiske A. (Usa) - Stephens S. (Usa) -:-
19:00Sevastova A. (Lat) - Martic P. (Cro) -:-
20:30Linette M. (Pol) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
22:00Bouzkova M. (Cze) - Konjuh A. (Cro) -:-
23:30Riske A. (Usa) - Vandeweghe C. (Usa) -:-

WTA - ENKELSPEL: San Jose (USA) - Kwalificaties, hardcourt

00:10Konjuh A. (Cro) - Montgomery R. (Usa) 2:0

ATP - DUBBELSPEL: Atlanta (USA), hardcourt

01:45Johnson S./Thompson J. - Opelka R./Sinner J. 1:2

ATP - DUBBELSPEL: Washington (USA), hardcourt

23:00Norrie C./Saville L. - Gille S./Vliegen J. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Washington (USA) - Kwalificaties, hardcourt

23:15Lammons N./Monroe N. - Paire B./Withrow J. 0:2

WTA - DUBBELSPEL: Cluj-Napoca (Roemenië), gravel

15:00Bogdan A./Cristian J. A. - Bara Irina M./Buzarnescu M. -:-
16:30Simion O. G./Talaba G. - Kalashnikova O./Mihalikova T. -:-

WTA - DUBBELSPEL: San Jose (USA), hardcourt

21:00Savinykh V./Yastremska D. - Olmos G./Santamaria S. -:-
22:30Anisimova A./Potapova A. - Jurak D./Klepac A. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cordenons (Italië), gravel

14:00Collarini A. (Arg) - Hoang A. (Fra) -:-
14:00Giustino L. (Ita) - Baldi F. (Ita) -:-
17:30Moroni M. (Ita) - Simon G. (Fra) -:-
20:00Bonadio R. (Ita) - Cerundolo J. M. (Arg) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Cordenons (Italië) - Kwalificaties, gravel

11:00Ugo Carabelli C. (Arg) - Fatic N. (Bih) -:-
11:00Zeppieri G. (Ita) - Kicker N. (Arg) -:-
12:30Gonzalez A. (Col) - Piraino G. (Ita) -:-
12:30Skatov T. (Kaz) - Forti F. (Ita) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Liberec (Tsjechië), gravel

14:00Janvier M. (Fra) - Klein L. (Svk) -:-
14:00Vrbensky M. (Cze) - Polmans M. (Aus) -:-
14:00Vukic A. (Aus) - Horansky F. (Svk) -:-
16:00Gojo B. (Cro) - Griekspoor T. (Ned) -:-
17:00Ficovich J. P. (Arg) - Safwat M. (Egy) -:-
17:30Marterer M. (Ger) - Nagal S. (Ind) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Liberec (Tsjechië) - Kwalificaties, gravel

10:30Furness E. (Fra) - Molleker R. (Ger) -:-
10:30Milojevic N. (Srb) - Yevseyev D. (Kaz) -:-
11:30Ritschard A. (Usa) - Dubrivnyy A. (Rus) -:-
12:00Siniakov D. (Cze) - Vega Hernandez D. (Esp) -:-

CHALLENGER VROUWEN - ENKELSPEL: Concord (USA), hardcourt

22:00Kung L. (Sui) - Minnen G. (Bel) -:-
22:00McHale C. (Usa) - Bucsa C. (Esp) -:-
22:00Sun L. (Sui) - Nara K. (Jpn) -:-
23:30Cabrera L. (Aus) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
23:30Inglis M. (Aus) - Brengle M. (Usa) -:-
23:30Whittle S. (Usa) - Min G. (Usa) -:-

CHALLENGER VROUWEN - ENKELSPEL: Concord (USA) - Kwalificaties, hardcourt

19:00Anderson R. (Usa) - Hu V. (Usa) -:-
19:00Bolkvadze M. (Geo) - Chang S. (Usa) -:-
20:30Duval V. (Usa) - Murray S. (Gbr) -:-
20:30Glatch A. (Usa) - Liang E. S. (Tpe) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Telavi (Georgië), gravel

08:00Metreveli A. (Geo) - Lazarov A. (Bul) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.