IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden
FINLAND: Liiga - Play-offs
17:30Ilves - KalPa -:-USA: NHL
00:00Florida Panthers - New York Islanders 2:300:00Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 4:1
00:00Ottawa Senators - Chicago Blackhawks 2:0
00:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 3:2
00:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 5:1
00:30Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings 4:0
01:00Minnesota Wild - San Jose Sharks 3:1
01:00St. Louis Blues - Calgary Flames 5:3
01:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1:4
02:00Colorado Avalanche - New York Rangers 2:3pen
02:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 4:1
03:00Arizona Coyotes - Nashville Predators 8:4
03:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks 4:2
03:00Vancouver Canucks - Dallas Stars 1:3
00:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:-
ZWEDEN: SHL - Play-offs
18:30HV 71 - Oskarshamn -:-BELARUS: Extraleague - Play-offs
16:55Brest - Soligorsk -:-CANADA: OHL - Play-offs
00:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 0:300:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 4:2
00:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 6:4
00:07Soo Greyhounds - Guelph Storm 4:3
00:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-
00:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
00:00London Knights - Flint Firebirds -:-
00:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
CANADA: WHL - Play-offs
02:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 3:4CANADA: QMJHL - Play-offs
23:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-23:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
23:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
00:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
00:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
CANADA: LNAH - Play-offs
01:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 5:3DENEMARKEN: Metal Ligaen - Play-offs
19:30Esbjerg - Aalborg -:-19:30Sonderjyske - Herning -:-
FINLAND: Mestis - Play-offs
16:00Hermes - IPK -:-16:00Kiekko-Espoo - Kettera -:-
FINLAND: Suomi-sarja - Nacompetitie
18:00PEPO - VG-62 -:-FINLAND: SM-sarja U20 - Nacompetitie
14:00SaPKo -20 - Kettera -20 -:-FINLAND: SM-sarja U20 - Play-offs
15:00Tappara -20 - TPS -20 -:-16:00KooKoo -20 - Ässät -20 -:-
FRANKRIJK: Ligue Magnus - Play-offs
20:00Briancon - Anglet -:-20:05Chamonix Mont-Blanc - Gap -:-
HONGARIJE: Erste Liga - Play-offs
17:30Brasov - Gyergyoi -:-18:30Ferencvaros - Csikszereda -:-
LETLAND: Optibet Hokeja Liga - Play-offs
12:00Zemgale - Mogo -:-OEKRAÏNE: Championship - Play-offs
11:00Kremenchuk - Sokil Kyiv 1:3RUSLAND: NMHL - Play-offs
12:00Angarsk - Yunison Moscow -:-16:00Bobrov - Tambov -:-
16:30Polot - Fakel -:-
17:00Dizelist - Olympia -:-
SLOWAKIJE: Extraliga - Play-offs
18:00Nitra - Poprad -:-SLOWAKIJE: 1. liga - Play-offs
17:30Zilina - Dubnica -:-TSJECHIË: 2. Liga - Play-offs
17:00Pribram - Tabor -:-TSJECHIË: ELJ - Play-offs
18:00Kometa Brno -20 - Sparta Praag -20 -:-18:00Trinec -20 - Karlovy Vary -20 -:-
TURKIJE: Super Lig - Play-offs
18:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-USA: AHL
20:00Calgary Wranglers - San Jose Barracuda -:-20:00Manitoba Moose - Toronto Marlies -:-
00:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-
00:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
00:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
00:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
00:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
USA: ECHL
00:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 4:500:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates 3:2ot
00:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-
00:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
00:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
00:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
00:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
00:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
USA: FPHL
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 0:401:05Mississippi Sea Wolves - Baton Rouge 8:2
00:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-
00:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
00:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
00:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
USA: SPHL
00:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-00:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
USA: USHL
00:00USA -18 - Madison Capitols 0:400:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-
USA: NCAA - Play-offs
01:30Minnesota Golden Gophers - Omaha Mavericks 3:219:00Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies -:-
22:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-
22:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
VERENIGD KONINKRIJK: Elite League
20:30Glasgow - Dundee -:-WERELD: WCH IIIB Vrouwen
14:00Estland V - Israël V -:-17:30Bosnië en Herzegovina V - Singapore V -:-
ZWEDEN: SuperElit U20 - Nacompetitie
13:00Bjorkloven -20 - Oskarshamn -20 -:-ZWEDEN: SuperElit U20 - Play-offs
14:00Djurgarden -20 - Sodertalje -20 -:-15:00Skelleftea -20 - Leksand -20 -:-
17:00Lulea -20 - Orebro -20 -:-
17:00Vaxjo -20 - Frolunda -20 -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.