Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
EUROPA: Euroleague
19:00Zalgiris Kaunas - Milano -:-20:30Baskonia - Anadolu Efes -:-
20:30Bayern - Barcelona -:-
20:30Partizan - Olympiakos -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Monaco -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11100:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122ot
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132ot
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:-
ARGENTINIË: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:8202:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
00:00Obras - Platense -:-
ARGENTINIË: Liga Femenina Vrouwen - Clausura
01:00Rocamora V - Ciclista Olimpico V 76:41AUSTRALIË: NBL - Play-offs
09:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AUSTRALIË: NBL1 Central
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:11310:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84
11:00Southern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSTRALIË: NBL1 Central Vrouwen
09:00Central Districts Lions V - Norwood Flames V 89:8309:00Forestville Eagles V - Eastern Mavericks V 58:50
09:00Southern Tigers V - Woodville Warriors V -:-
AUSTRALIË: NBL1 West
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic -:-13:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks -:-
13:30Rockingham Flames - South West Slammers -:-
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles -:-
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSTRALIË: NBL1 West Vrouwen
11:30Beeliar Boodjar V - Mandurah Magic V -:-11:30Joondalup Wolves V - Perth Redbacks V -:-
11:30Kalamunda Eastern Suns V - Perry Lakes Hawks V -:-
11:30Rockingham Flames V - South West Slammers V -:-
11:30Warwick Senators V - East Perth Eagles V -:-
11:30Willetton Tigers V - Lakeside Lightning V -:-
AZIË: WASL - West Asia League - Play-offs
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-AZIË: Asia Cup 3x3 - Kwalificatie
04:00Macau 3x3 - Malediven 3x3 21:1304:25Maleisië 3x3 - India 3x3 21:9
05:45Indonesië 3x3 - Noordelijke Marianen 3x3 16:10
06:10Sri Lanka 3x3 - Zuid-Korea 3x3 21:19
07:15Chinese Taipei 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kirgizië 3x3 9:11ot
08:35Australië 3x3 - Kazachstan 3x3 18:7
11:30Chinese Taipei 3x3 - Iran 3x3 10:21
13:10Iran 3x3 - Hong Kong 3x3 -:-
AZIË: Asia Cup 3x3 Vrouwen - Kwalificatie
04:50Tahiti 3x3 W - Malediven 3x3 W 12:605:20Filipijnen 3x3 W - Kazachstan 3x3 W 21:12
07:40Iran 3x3 W - Macau 3x3 W 16:5
09:00Hong Kong 3x3 W - India 3x3 W 12:18
09:25Zuid-Korea 3x3 W - Macau 3x3 W 18:9
11:55India 3x3 W - Indonesië 3x3 W 20:13
12:20Noordelijke Marianen 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 2:21
12:45Iran 3x3 W - Zuid-Korea 3x3 W -:-
13:35Indonesië 3x3 W - Noordelijke Marianen 3x3 W -:-
BELARUS: Premier League
16:00SDUSHOR Minsk - Brest -:-BELARUS: Premier League Vrouwen
14:00Gomel V - BC Minsk youth V -:-BOLIVIA: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Vrouwen
20:00Zrinjski V - Jumper V -:-BRAZILIË: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:5123:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
23:30Brasilia - Bauru -:-
23:30Pato - Corinthians Paulista -:-
00:00Vasco - Paulistano -:-
BRAZILIË: LBF Vrouwen
23:30Sampaio V - Sao Jose V 82:4200:00SESI Araraquara V - Catanduva V 98:45
23:30Blumenau V - Ituano V -:-
BULGARIJE: NBL - Winnaarsronde
18:00Balkan - CSKA Sofia -:-CANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
CHINA: CBA
2e KwartFujian - Shandong 35:522e KwartJiangsu Dragons - Shenzhen 35:41
2e KwartNingbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 31:45
2e KwartQingdao - Beijing Royal Fighters 32:32
2e KwartShanghai - Xinjiang 39:26
2e KwartSichuan - Liaoning 30:40
DENEMARKEN: Basketligaen - Winnaarsronde
19:15Horsens - Værløse -:-DUITSLAND: DBBL Vrouwen - Play-offs
18:00Saarlouis V - Alba Berlijn V -:-19:00Eigner Angels Nordlingen V - Halle V -:-
19:00Freiburg V - Keltern V -:-
19:00Osnabruck V - TK Hannover V -:-
EUROPA: ABA League
18:00Zadar - FMP -:-EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Teuta Durres -:-19:00Beselidhja - Sigal Prishtina -:-
FINLAND: I Divisioona A - Play-offs
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINLAND: Korisliiga Vrouwen - Play-offs
17:30Pyrinto V - Forssan Alku V -:-IJSLAND: Premier League
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
ISRAËL: WBL Vrouwen - Play-offs
16:40Maccabi Ashdod V - Hapoel Jerusalem V -:-16:55Maccabi Urban V - Elitzur Ramla V -:-
KOSOVO: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-KROATIË: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Zagreb - Cibona -:-
KROATIË: Prva Liga
17:00Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
LIBANON: Division 1
15:00Champville - Antranik Beirut -:-15:00NSA - Homenetmen Beirut -:-
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITOUWEN: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:-LITOUWEN: NKL - Play-offs
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEXICO: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
MONTENEGRO: Prva A Liga
16:00Decic - Studentski Centar -:-NIEUW-ZEELAND: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70OEKRAÏNE: FBU Superleague - Play-offs
16:00BC Halychyna - Dnipro -:-ROEMENIË: Divizia A - Winnaarsronde
17:15Brasov - CSM Targu Mures -:-ROEMENIË: Liga National Vrouwen - 5-8e plaats
11:00Rapid Bucuresti V - Olimpia Brasov V 82:80RUSLAND: VTB Promo Beker - Verliezersronde
16:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-16:30Saratov - MBA Moscow -:-
18:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
RUSLAND: VTB Promo Beker - Winnaarsronde
18:00CSKA Moskou - Zenit Petersburg -:-SLOVENIË: 1. SKL Vrouwen
19:00Konjice V - Domel Skofja Loka V -:-SPANJE: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-SPANJE: Liga Femenina Vrouwen
3e KwartJairis V - Bembibre V 43:2818:00Ferrol V - IDK Gipuzkoa V -:-
18:00Valencia V - Perfumerias Avenida V -:-
20:00Uni Girona V - Celta V -:-
20:00Zaragoza V - Araski V -:-
21:00Barcelona CBS V - Gernika Bizkaia V -:-
21:00Cadi La Seu V - Gran Canaria V -:-
TSJECHIË: 1. Liga - Play-offs
19:00Zlin - Chomutov -:-TURKIJE: TB2L - Play-offs
3e KwartAkhisar Belediye - Ayos Spor 59:6417:00High Touch - Karamursel -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Verliezersronde
04:00Larre Borges - Trouville 0:20USA: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98ot00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
USA: NCAA - Play-offs
00:09Arizona - Clemson -:-00:39UConn - San Diego State -:-
USA: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:6802:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67VERENIGD KONINKRIJK: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-ZUID-KOREA: KBL
11:00Seoul Knights - LG Sakers 82:6211:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83
ZUID-KOREA: WKBL Vrouwen - Play-offs
11:00Woori WON V - KB Stars V 62:57Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.