REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ALBANIË: Super Beker

19:00Tirana - Vllaznia -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

15:00Chelghoum - Biskra -:-
15:00Constantine - Chlef -:-
15:00El Bayadh - Setif -:-
15:00Khenchela - Magra -:-
15:00Paradou - Saoura -:-
15:00USM Alger - Belouizdad -:-
16:00JS Kabylie - Arba -:-
18:00Oran - MC Alger -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Bravos do Maquis - Sporting de Benguela -:-
16:00Wiliete - Academica -:-

ARUBA: Division di Honor

01:00Deportivo Nacional - Dakota -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Al-Hidd - Al-Rifaa -:-
16:30Al-Muharraq - Al-Budaiya -:-
18:30Sitra - Al-Hala -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Magara Young Boys - Flambeau du Centre -:-

CHINA: Jia Competitie

84'Beijing Sport University - Jiangxi Beidamen 0:1
84'Guangxi Pingguo Haliao - Qingdao Hainiu 2:2
83'Heilongjiang Ice City - Shaanxi Changan 2:1
83'Shijiazhuang Gongfu - Nanjing City 1:3
84'Xinjiang Tianshan - Beijing Technology 0:3

CONGO DR: Ligue 1

15:30Motema Pembe - Tshinkunku -:-

DE SEYCHELLEN: First Division League

14:00Foresters FC - Saint Louis -:-
16:30Real Maldives - Mont Fleuri -:-

EGYPTE: Premier League

13:45Pharco - El Daklyeh -:-
13:45Pyramids - Arab Contractors -:-
16:00Ghazl El Mahallah - Al Ahly -:-
18:00El Gaish - Zamalek -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

13:30Abu Qir Semad - Nabarouh -:-
13:30Alexandria SC - Dekernes -:-
13:30Al Hammam - Gomhoriat Shebin -:-
13:30El Mansoura - Salloum -:-
13:30El Olympi - El Dabaa -:-
13:30Kafr El Sheikh - Tanta -:-
13:30Pioneers - Al Magd -:-

ENGELAND: National League North

20:30Kidderminster - Chester -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:45Harrow - Hartley Wintney -:-
20:45Tiverton - North Leigh -:-
20:45Truro - Beaconsfield Town -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Bognor Regis - Cray Wanderers -:-
20:45Kingstonian - Lewes -:-

ENGELAND: FA Cup

20:45Stockport - Charlton Athletic FC -:-

ENGELAND: Vrouwen's League Cup

20:00Liverpool V - Manchester City V -:-
20:00Manchester United V - Everton V -:-
20:30Sheffield United V - Aston Villa V -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Royal Leopards - Moneni Pirates -:-

ETHIOPIË: Premier League

14:00Ethio Electric - Arba Menche -:-
17:00Hawassa - Defence Force -:-
17:00UitgesteldWelayta Dicha - Sidama Bunna -:-

EUROPA: Premier League International Cup

20:00Wolverhampton Wanderers -21 - Valencia B -:-

EUROPA: Champions League Vrouwen

18:45Olympique Lyon V - FC Zürich V -:-
18:45Rosengard V - SL Benfica V -:-
21:00Arsenal V - Juventus V -:-
21:00Bayern München V - Barcelona V -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga - Nacompetitie

10:00Samtredia - Bolnisi -:-

GEORGIË: Beker

16:00Torpedo Kutaisi - Lokomotivi Tibilisi 2 -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

14:00Apollon Smyrnis - Olympiakos B -:-
14:00Rouf Pao - Kifisias -:-

GUINEE: Ligue 1

17:00Flamme Olympique - Horoya -:-
17:00Milo FC - Kamsar -:-
17:00Renaissance - Hafia -:-
17:00SOAR - Fello Star -:-

INDIA: I-League

12:00Rajasthan United - Kenkre -:-
14:30Gokulam - Sudeva Delhi -:-

INDONESIË: Liga 1

09:15Dewa United - Arema -:-
12:15Persik Kediri - Persib -:-

INDONESIË: Liga 2 - Eerste ronde

12:30UitgesteldKalteng Putra - Putra Delta -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:30H. Akko - Maccabi Petach Tikva -:-
18:30Hap. Ramat Gan - Hapoel Umm al-Fahm -:-
18:30H. Ironi Rishon - MS Kafr Qasim -:-
18:30Ironi Tiberias - Agudat Sport Ashdod -:-
18:30M. Nazareth - H. Kfar Saba -:-

ISRAËL: Toto Beker - Play-offs

19:15Maccabi Netanja - Hapoel Hadera -:-

ISRAËL: Toto Beker - Play-offs om plaatsing

18:00Nes Tziona - Hapoel Haifa -:-
18:45Beitar Jeruzalem - Kiryat Shmona -:-
19:00Maccabi Tel Aviv FC - Hapoel Jerusalem -:-

ITALIË: Serie B

20:30Ternana - Cagliari -:-

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Canicatti - Paterno -:-
14:30Mariglianese - Lamezia Terme -:-
14:30Real Aversa - Trapani -:-

ITALIË: Coppa Italia Serie C

14:30Foggia - Catanzaro -:-
14:30Viterbese - L.R. Vicenza -:-
18:00Entella - Renate -:-
19:00Padova - Juventus -23 -:-

ITALIË: Coppa Italia Serie D

14:30Arconatese - Giana Erminio -:-
14:30Bra - Ligorna -:-
14:30Citta di Varese - Franciacorta -:-
14:30Derthona FbC - Crema -:-
14:30Dolomiti Bellunesi - Union Clodiense -:-
14:30Francavilla - Casertana -:-
14:30Montebelluna - Adriese -:-
14:30Orvietana - Arezzo -:-
14:30Puteolana - Trastevere Calcio -:-
14:30United Riccione - G.S. Bagnolese -:-
15:00Altamura - Cavese -:-
17:00ASD Pineto Calcio - US Tolentino -:-
20:30Seravezza Pozzi - Prato -:-

IVOORKUST: Ligue 1

16:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa -:-
19:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra -:-

LIBIË: Premier League

14:00Al Akhdar - Al-Suqoor -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

13:00Arsenal Tivat - OFK Petrovac -:-
13:00Jedinstvo - Sutjeska -:-
13:00Jezero - Rudar -:-
15:00Iskra - Buducnost -:-
17:00Mornar - Decic -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

23:00Managua FC - Esteli -:-

OEGANDA: Premier League

14:00Blacks Power - Villa -:-
14:00Maroons - Gadaffi -:-
14:00Vipers - Onduparaka FC -:-

OEKRAÏNE: Premier League

12:00Rukh Lviv - Tsjornomorets Odessa -:-

OMAN: Professional League

13:40Oman Club - Sohar -:-
14:05Dhofar - Al Orouba -:-
16:10Al-Rustaq - Al-Bashaeer -:-

PORTUGAL: Comp. Beker

19:30SC Farense - CS Maritimo -:-
21:30Rio Ave FC - Sporting CP -:-

ROEMENIË: Beker

13:00CSM Alexandria - CSC Dumbravita -:-
16:00FC Arges - Univ. Craiova -:-
16:00FC Hermannstadt - Chindia Targoviste -:-
16:00Ocna Mures - Baia Mare -:-
19:00Farul Constanta - CFR Cluj -:-
19:00U. Cluj - Rapid Boekarest -:-

ROEMENIË: Romanian Cup Vrouwen

11:00Univ. Craiova V - CSM Alexandria V -:-
12:30Atletic Drobeta V - Banat V -:-
12:30Bihor V - Piros Security V -:-
12:30CFR Cluj V - Targu Mures V -:-
12:30Chindia Targoviste V - Carmen Bucuresti V -:-
12:30Coltea Brasov V - FC Hermannstadt V -:-
12:30Dream Team V - Fairplay Bucuresti V -:-
12:30Magura Bacau V - Universitatea Galati V -:-
12:30Nicu Gane Falticeni V - Csikszereda M. Ciuc V -:-
12:30Olimpia Gherla V - Ol. Cluj V -:-
12:30Vulpitele Galbene Roman V - Vasas Odorhei V -:-

RWANDA: Premier League

17:00Gorilla - Rayon Sport -:-

SCHOTLAND: Lowland League

20:45Bo'ness United - Edinburgh University -:-
20:45Broomhill - Cowdenbeath -:-
20:45East Stirlingshire - Stirling University -:-
20:45Gretna 2008 - Caledonian Braves -:-
20:45Hearts 2 - Spartans -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Guediawaye -:-
17:30Dakar SC - Mbour -:-
17:30Diambars - Sonacos -:-
17:30Generation F. - Excellence -:-
17:30Linguere - Jaraaf -:-
17:30Pikine - Teungueth -:-
17:30US Goree - Douanes -:-

SLOVENIË: Prva liga

15:00FC Koper - Tabor Sezana -:-
17:30NK Domžale - NK Celje -:-

SPANJE: LaLiga2

19:00Cartagena - Villarreal B -:-
19:00Huesca - Andorra -:-
21:00Tenerife - Alaves -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

19:00Ferrol - Linares -:-
21:00Algeciras - Linense -:-
21:00CF Talavera - Celta de Vigo B -:-
21:00Cordoba - Pontevedra -:-
21:00Leonesa - San Fernando -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

19:00Amorebieta - Calahorra -:-
21:00Barcelona B - Eldense -:-
21:00Castellon - Numancia -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

20:00Huetor Tajar - Jaen -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

16:00Ceuta B - Sevilla C -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

19:30Naxara - Comillas -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Singida Big Star - Coastal Union -:-

TSJECHIË: Tipsport Beker

10:30UitgesteldAC Sparta Praag B - Vlasim -:-
13:00Zizkov - FC Slovan Liberec -:-

TUNESIË: Ligue 2

13:30AS Djerba - Sporting Ben Arous -:-
13:30EM Mahdia - SS Sfaxien -:-
13:30Kalaa - Gafsa -:-
13:30Moknine - Hammam-Lif -:-
13:30Msaken - Jeunesse Sportive -:-
13:30Stade Gabesien - Zarzis -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

12:00Duzcespor - Corum -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr -:-
11:00Sagadam - Ahal -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Presidents Cup

13:35Ittihad Kalba - Al Thaid -:-
13:45Al Wasl - Masafi -:-
16:30Al-Ahli Dubai - Al-Wahda -:-

WALES: Cymru North

20:30Buckley - Mold Alexandra -:-
20:30Conwy Borough - Prestatyn -:-
20:30Druids - Chirk AAA FC -:-
20:30Holywell - Ruthin -:-
20:30Llandudno - Holyhead -:-
20:30Llanidloes - Penrhyncoch -:-
20:45Colwyn Bay - Gresford -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

12:00Montenegro -16 - Albanië -16 -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) -:-
12:00Ajax (Ned) - FC Volendam (Ned) -:-
13:00Hertha BSC (Ger) - Eintracht Braunschweig (Ger) -:-
14:00AfgelastFC Zürich II (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:00VfL Bochum (Ger) - PEC Zwolle (Ned) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - FC Luzern (Sui) -:-
15:30Sturm Graz (Aut) - OGC Nice (Fra) -:-
17:00Alanyaspor (Tur) - Fenerbahce (Tur) -:-
17:00Crystal Palace (Eng) - Trabzonspor (Tur) -:-
17:00KV Oostende (Bel) - Lille OSC (Fra) -:-
17:30Nea Salamis (Cyp) - Panathinaikos (Gre) -:-
18:00Ardennen (Bel) - SV Zulte Waregem (Bel) -:-
18:00Celta de Vigo (Esp) - Boavista (Por) -:-
18:00Fiorentina (Ita) - Always Ready (Bol) -:-
18:00Inter (Ita) - RB Salzburg (Aut) -:-
18:45Antalyaspor (Tur) - Napoli (Ita) -:-
19:00KRC Gent (Bel) - KAA Gent (Bel) -:-
19:00Lohne (Ger) - VfL Osnabrück (Ger) -:-
19:30YF Juventus (Sui) - Grasshopper II (Sui) -:-
20:00Cadiz (Esp) - Manchester United (Eng) -:-
20:00Sevilla (Esp) - AS Monaco (Fra) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.