REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: Afrika Cup - Play-offs

17:00Gambia - Kameroen -:-
20:00Burkina Faso - Tunesië -:-

BELGIË: Jupiler Pro League

16:15Beerschot VA - SV Zulte Waregem -:-
18:30RFC Seraing - KAS Eupen -:-
20:45Cercle Brugge - KV Oostende -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

16:30Excelsior Rotterdam - FC Emmen -:-
18:45FC Eindhoven - MVV -:-

ZUID-AMERIKA: WK - Kwalificatie

82'Venezuela - Bolivia 4:1

ALBANIË: First Division

13:30Besa - Pogradeci -:-
13:30Beselidhja Lezha - Turbina Cerrik -:-
13:30Butrinti Sarande - Korabi Peshkopi -:-
13:30Bylis - Erzeni -:-
13:30Maliqi - Vora -:-
13:30Shkumbini Peqin - Apolonia Fier -:-
13:30Terbuni - Lushnja -:-
13:30Tomori Berat - Burreli -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

14:30Arba - Relizane -:-
14:30Hussein Dey - Saoura -:-
14:30Magra - Belouizdad -:-
14:30Medea - USM Alger -:-
14:30Paradou - Chelghoum -:-
14:30Tlemcen - Oran -:-
15:00Setif - Biskra -:-
17:00MC Alger - Chlef -:-

ALGERIJE: U21 League

10:00Hussein Dey -21 - Saoura -21 -:-
15:00Constantine -21 - Kabylie -21 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Bravos do Maquis - Progresso -:-
15:00CD Lunda Sul - Academica -:-
15:00Cuando Cubango - Interclube -:-
15:00Libolo - Wiliete -:-
15:30Desportivo Huila - Sporting de Cabinda -:-
16:00Kabuscorp - Sagrada -:-

AUSTRALIË: A-League

09:45Brisbane Roar - WS Wanderers -:-
09:45UitgesteldWellington Phoenix - Melbourne Victory -:-
09:45Western United - Melbourne City -:-

AUSTRALIË: FFA Cup

07:35Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIË: A-League Women

06:50Brisbane Roar V - Melbourne City V -:-

BELGIË: 1B Pro League

20:45Deinze - Virton -:-

BELGIË: National Division 1

18:30Dessel - La Louviere -:-
20:00Heist - Boom -:-
20:00OC Charleroi - Thes Sport -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Givry - Jette -:-
20:00Meux - Couvin-Mariembourg -:-
20:00RAAL La Louviere - Stockay-Warfusee -:-
20:00Rebecquoise - Ganshoren -:-
20:00Tubize - Entente Durbuy -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

18:00KRC Harelbeke - Gullegem -:-
19:30Dikkelvenne - KRC Gent -:-
19:30Ninove - Petegem -:-
19:30Ronse - Oudenaarde -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Diegem - City Pirates -:-
18:30Hades - Aalst -:-
19:30Hoogstraten - Cappellen -:-
19:30Lyra-Lierse Berlaar - Houtvenne -:-
20:00K. Berchem Sport - Hasselt -:-

BELGIË: Super League Women

14:00Aalst V - Club Brugge V -:-
16:00SV Zulte Waregem V - Standard Luik V -:-

BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen

14:30Wuustwezel V - Leuven II V -:-
15:00Moldavo V - Chastre V -:-
15:30Tienen V - Standard Luik II V -:-
16:00Famkes Merkem V - GBA Kontich V -:-
17:00Gent II V - KRC Genk II V -:-
17:00Mechelen V - Zwevezele V -:-
17:00Mons V - RFC Liege V -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Cavaliers - Takunnin -:-
16:00Dynamique Djougou - Dynamo Parakou -:-

BRAZILIË: Campeonato Alagoano

21:00CRB - Cruzeiro Arapiraca -:-

BRAZILIË: Campeonato Amazonense

20:30Manauara - Princesa Solimoes -:-
20:30Manaus - Sao Raimundo AM -:-
20:30Operario Esporte Clube - Amazonas -:-

BRAZILIË: Campeonato Baiano

20:00Jacuipense - Vitoria -:-

BRAZILIË: Campeonato Brasiliense

19:30Capital - Gama -:-
19:30Ceilandia - Brasilia -:-

BRAZILIË: Campeonato Capixaba

19:00Vitoria ES - CTE Colatina -:-
20:00Serra - Nova Venecia -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

19:30Portuguesa RJ - Audax RJ -:-
22:00Volta Redonda - Flamengo -:-

BRAZILIË: Campeonato Catarinense

20:30Concordia - Figueirense -:-
23:00Avai - Barra FC -:-

BRAZILIË: Campeonato Gaucho

20:30Brasil de Pelotas - Gremio -:-
23:00Internacional - Frederiquense -:-

BRAZILIË: Campeonato Goiano

20:30Goias - Anapolis -:-

BRAZILIË: Campeonato Maranhense - Eerste fase

21:00Pinheiro - Iape -:-

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense

20:30Operario VG - Gremio Sorriso -:-
21:00Academia - Uniao Rondonopolis -:-
23:30Dom Bosco - Acao -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro

20:30Atletico-MG - Tombense -:-

BRAZILIË: Campeonato Paraense

19:30Caete - Tapajos -:-

BRAZILIË: Campeonato Paranaense

23:00Maringa FC - Parana -:-
00:00Athletico-PR - Sao Joseense -:-
00:00Azuriz - Londrina -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista

15:00Santos - Botafogo SP -:-
20:00Sao Bernardo - Palmeiras -:-
22:30Ferroviaria - Agua Santa -:-
22:30Ponte Preta - Inter de Limeira -:-

BRAZILIË: Campeonato Paulista A2

19:00Lemense - Taubate -:-
19:00Sao Caetano - Portuguesa Santista -:-
21:00Piracicaba - Linense -:-
23:00Oeste - Velo Clube -:-

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano

20:30Caruaru - Santa Cruz -:-
21:00Afogados da Ingazeira - Vera Cruz -:-

BRAZILIË: Campeonato Piauiense

20:00Flamengo PI - River-PI -:-
20:00Oeirense - Corisabba -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano

20:00Itabaiana - Boca Junior -:-
22:00UitgesteldSergipe - Lagarto -:-

BRAZILIË: Campeonato Tocantinense

20:00Palmas - Nova Conquista -:-
20:00Tocantinopolis - Interporto -:-
22:30Uniao Araguainense - Capital FC -:-

BRAZILIË: Copa do Nordeste

20:00Campinense - Bahia -:-
21:45Sergipe - Ceara -:-
21:45Sport Recife - Nautico -:-
00:00Globo - Floresta EC -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Dynamik - TOP Junior -:-
14:00Rukinzo - Olympic S. -:-

COLOMBIA: Primera A - Apertura

20:00Cortulua - Santa Fe -:-
22:05Aguilas - Once Caldas -:-
00:10Junior - La Equidad -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

21:00Atletico F.C. - Valledupar -:-

CONGO: Ligue 1

15:00Otoho d'Oyo - Diables Noirs -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:00Motema Pembe - Don Bosco -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

22:00ADR Jicaral - Santos DG -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00Puntarenas FC - Escorpiones -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

16:00Ethnikos Achna - AEK Larnaca -:-
18:00Anorthosis Famagusta - Omonia Nicosia -:-

CYPRUS: Division 2

13:30Ayia Napa - Paralimni -:-
13:30Chloraka - Omonia Aradippou -:-
13:30Ermis Aradippou - ASIL Lysi -:-
13:30Karmiotissa - Anagennisi -:-
13:30Othellos Athienou - Achyronas Liopetriou -:-
13:30Xylotympou - Alki Oroklini -:-

DJIBOUTI: Division 1

13:00ASAS - Arhiba -:-
15:00Dikhil - ASC Hayab -:-
17:00Gendarmerie - CF GR/SIAF -:-
15:00AS Arta - Port -:-
17:00Police Nationale - EAD/PK 12 -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:001. FC Kaiserslautern - Hallescher FC -:-
14:00Borussia Dortmund II - VfL Osnabrück -:-
14:00SV Wehen Wiesbaden - MSV Duisburg -:-
14:00Turkgucu Munchen - TSV Havelse -:-
17:551. FC Magdeburg - 1. FC Saarbrücken -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00Altona - Drochtersen/Assel -:-
14:00Heider SV - SC Weiche-08 -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Chemnitzer - Lichtenberg -:-
13:00Eilenburg - Rathenow -:-
13:00Lokomotive Leipzig - Auerbach -:-
14:05Energie Cottbus - Jena -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Bonner - Wiedenbruck -:-
14:00UitgesteldFortuna Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00UitgesteldFortuna Koln - RW Essen -:-
14:00UitgesteldHomberg - Rodinghausen -:-
14:00KFC Uerdingen - Köln II -:-
14:00Lippstadt - Mönchengladbach II -:-
14:00Munster - Wegberg-Beeck -:-
14:00UitgesteldOberhausen - Alemannia Aachen -:-
14:00Schalke 04 II - Lotte -:-
14:00UitgesteldWuppertaler - Straelen -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00UitgesteldRostocker FC - Ludwigsfelder -:-
13:30Brandenburger - Schwerin -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00Curslack-Neuengamme - Wandsbeker Concordia -:-
14:00Meiendorfer SV - VfL Lohbrugge -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

13:00UitgesteldBremer - Leher -:-
13:00UitgesteldBTS Neustadt - Werder Bremen III -:-
14:00UitgesteldAumund-Vegesack - Habenhauser -:-
17:00UitgesteldBorgfeld - Brinkumer -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00SpVgg Unterhaching -19 - Darmstadt -19 -:-
14:00SC Freiburg -19 - Hoffenheim -19 -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

14:00Potsdam V - VfL Wolfsburg V -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

13:30El Alameen - Tamya -:-
13:30El Madina El Monowara - Dayrout -:-
13:30El Minya - Qena -:-
13:30Fayoum - Mallawi -:-
13:30Hammadi - Asyut Petroleum -:-
13:30Kima Aswan - Beni Suef -:-
13:30Sohag - Aswan SC -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Clausura

22:00Atletico Marte - 11 Deportivo -:-

ENGELAND: Championship

16:00Barnsley - AFC Bournemouth -:-
16:00Fulham - Blackpool -:-
16:00Hull City AFC - Swansea City -:-
16:00Luton Town FC - Blackburn Rovers -:-
16:00Middlesbrough - Coventry City -:-
16:00Millwall - West Bromwich Albion FC -:-
16:00Preston North End FC - Bristol City -:-
16:00QPR - Reading -:-
18:30Peterborough United FC - Sheffield United -:-

ENGELAND: League One

16:00Accrington Stanley FC - Morecambe -:-
16:00AFC Wimbledon - Shrewsbury Town -:-
16:00Bolton Wanderers - Sunderland -:-
16:00Cheltenham Town - Wigan Athletic -:-
16:00Crewe Alexandra FC - Rotherham United FC -:-
16:00Doncaster Rovers - Plymouth Argyle -:-
16:00Fleetwood Town - Cambridge United -:-
16:00Gillingham FC - Oxford United -:-
16:00Lincoln City FC - Burton Albion -:-
16:00Sheffield Wednesday - Ipswich Town -:-
16:00Wycombe Wanderers FC - Milton Keynes -:-

ENGELAND: League Two

16:00Bradford City - Crawley Town -:-
16:00Bristol Rovers - Walsall -:-
16:00Carlisle United - Sutton United FC -:-
16:00Colchester United - Swindon Town -:-
16:00Exeter City - Hartlepool United FC -:-
16:00Mansfield Town - Leyton Orient -:-
16:00Newport County - AFC Barrow -:-
16:00Northampton Town - Salford City -:-
16:00Oldham Athletic - Rochdale AFC -:-
16:00Port Vale - Scunthorpe United -:-
16:00Stevenage - Harrogate Town -:-
16:00Tranmere Rovers - Forest Green -:-

ENGELAND: National League

16:00Barnet - Stockport -:-
16:00Boreham Wood - King’s Lynn -:-
16:00Bromley - Notts County -:-
16:00Dagenham & Red. - Halifax -:-
16:00Dover - Southend -:-
16:00Grimsby - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Altrincham -:-
16:00Weymouth - Aldershot -:-
16:00Woking - Yeovil -:-
16:00Wrexham - Maidenhead -:-
18:20Eastleigh - Chesterfield -:-

ENGELAND: National League North

16:00AFC Fylde - Curzon Ashton -:-
16:00Alfreton - Spennymoor -:-
16:00Boston Utd - Chester -:-
16:00Brackley Town - Farsley -:-
16:00Chorley - Hereford -:-
16:00Darlington - Kettering -:-
16:00Kidderminster - Gloucester -:-
16:00Leamington - Blyth -:-
16:00Southport - Guiseley -:-
16:00Telford - Bradford PA -:-
16:00York - Gateshead -:-

ENGELAND: National League South

16:00Bath - Braintree -:-
16:00Billericay - Dorking -:-
16:00Chelmsford - Chippenham -:-
16:00Concord - Maidstone -:-
16:00Eastbourne Boro - Hemel Hempstead -:-
16:00Ebbsfleet - Hampton & Richmond -:-
16:00Hungerford - Dulwich Hamlet -:-
16:00Oxford City - Havant & W -:-
16:00St. Albans - Slough -:-
16:00Tonbridge - Dartford -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00Bamber Bridge - Stalybridge -:-
16:00Basford - Morpeth -:-
16:00Gainsborough - Stafford -:-
16:00Grantham - FC United -:-
16:00Hyde - Buxton -:-
16:00Lancaster - Radcliffe -:-
16:00Nantwich - Ashton Utd -:-
16:00South Shields - Matlock -:-
16:00Whitby - Warrington -:-
16:00Witton - Scarborough -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00AFC Rushden & Diamonds - Stourbridge -:-
16:00Barwell - Biggleswade Town -:-
16:00Bromsgrove - Lowestoft -:-
16:00Hitchin - Hednesford -:-
16:00Leiston - Alvechurch -:-
16:00Nuneaton - Banbury -:-
16:00Peterborough Sports - Stratford -:-
16:00Redditch - Needham Market -:-
16:00Royston - St. Ives -:-
16:00Tamworth - Rushall -:-

ENGELAND: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Weston-super-Mare -:-
16:00Chesham - Yate Town -:-
16:00Farnborough - Wimborne -:-
16:00Harrow - Truro -:-
16:00Hartley Wintney - Salisbury -:-
16:00Hayes & Yeading - Dorchester -:-
16:00Met. Police - Gosport -:-
16:00Poole - Swindon S -:-
16:00Taunton - Kings Langley -:-
16:00Tiverton - Hendon -:-
16:00Walton Casuals - Merthyr Town -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00Brightlingsea - Cray -:-
16:00Carshalton - Cheshunt -:-
16:00Corinthian-Casuals - Worthing -:-
16:00East Thurrock - Haringey -:-
16:00Enfield Town - Margate -:-
16:00Hornchurch - Lewes -:-
16:00Horsham FC - Bowers & Pitsea -:-
16:00Leatherhead - Bishop's Stortford -:-
16:00Merstham - Kingstonian -:-
16:00Potters Bar - Folkestone -:-
16:00Wingate & Finchley - Bognor Regis -:-

ENGELAND: Academies -18

13:00Derby County -18 - Everton -18 -:-

ENGELAND: FA Youth Cup

18:30Liverpool -18 - Chelsea -18 -:-

ENGELAND: Women’s FA Cup

14:00Aston Villa V - Chelsea V -:-
14:00Nottingham Forrest V - Manchester City V -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Young Buffaloes - Rangers FC -:-
13:30Tambankulu - Manzini Wanderers -:-
14:00Mbabane Swallows - Tinyosi -:-
14:00Moneni Pirates - Manzini Sea Birds -:-

ETHIOPIË: Premier League

14:00Wolkite Kenema - Hadiya Hossana -:-
17:00St. George - Fasil Kenema -:-

FINLAND: Liga Beker

13:45KuPS - VPS -:-
13:45SJK - AC Oulu -:-
16:00UitgesteldFC Lahti - FC Haka Valkeakoski -:-

FINLAND: Suomen Cup Women

11:00KuPS V - KuPS Akatemia V -:-
12:00HJK V - P-Iirot Rauma V -:-

FRANKRIJK: National

18:00Avranches - Le Mans -:-
19:00Cholet - Creteil -:-
19:00Concarneau - Orleans -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group A

15:00SM Caen II - Chateaubriant -:-
18:00Saint-Malo - Plabennec -:-
18:30Vannes - Chartres -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group B

16:00Epinal - Stade de Reims II -:-
17:00UitgesteldASM Belfort - Sainte-Genevieve -:-
17:00Schiltigheim - Haguenau -:-
18:00Lusitanos - FC 93 -:-
18:00Sannois - AJ Auxerre II -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group C

16:00GFA74 - Jura Sud -:-
17:00Toulon - Louhans Cuiseaux -:-
18:00Frejus - GOAL FC -:-
18:00Hyeres - Grasse -:-
18:00Martigues - Olympique Marseille II -:-
18:00Saint Priest - Aubagne -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group D

16:00Le Puy - Andrezieux -:-
18:00Beziers - Canet Roussillon -:-

FRANKRIJK: Coupe de France

16:15AS Nancy - Amiens SC -:-
16:15Toulouse - Versailles -:-
18:30Stade de Reims - SC Bastia -:-
21:00Olympique Marseille - Montpellier HSC -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

14:30Guingamp V - Girondins Bordeaux V -:-

FRANKRIJK: Coupe de France Vrouwen

14:00Paris SG V - Olympique Lyon V -:-
14:30Paris FC V - Le Havre AC V -:-
14:30RC Strasbourg V - Fleury 91 V -:-
19:30AS Monaco V - Stade de Reims V -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Fortune - Hawks -:-
17:00Samger - Real Banjul -:-
21:00Brikama U. - Ports Authority -:-
23:00UitgesteldWallidan - Armed Forces -:-
17:00Armed Forces - Team Rhino -:-
17:00Steve Biko - Marimoo -:-
17:00UitgesteldWAA Banjul - Brikama U. -:-

GHANA: Premier League

16:00Aduana - Bechem United -:-

GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs

16:00UitgesteldSt Josephs - Mons Calpe -:-

GIBRALTAR: National League - Degradatie groep

18:30Lions Gibraltar - Europa Point -:-

GRIEKENLAND: Super League

14:00Panathinaikos - Asteras Tripolis -:-
14:00PAS Lamia - OFI Kreta -:-
16:15Ionikos - Atromitos -:-

GRIEKENLAND: Super League 2

13:45Kifisias - AEK Athene B -:-
13:45PAE Egaleo - Asteras Vlachioti -:-
16:00AEL Larissa - PAOK B -:-

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4

14:00Panagriniakos - Anagennisi Arta -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura

22:00Santa Lucia - Antigua -:-
00:00Comunicaciones - Iztapa -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

14:30Paks - Zalaegerszeg -:-
17:00Debrecen - Kisvarda -:-
19:30Honved - Gyirmot -:-

IJSLAND: Fotbolti.net Cup - Play-offs

13:00Hafnarfjordur - Keflavik -:-
13:30Kopavogur - Vestmannaeyjar -:-

INDIA: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - East Bengal -:-

INDIA: I-League

09:30UitgesteldNeroca FC - Indian Arrows -:-
12:00UitgesteldAizawl - Kenkre -:-
15:00UitgesteldSreenidi Deccan - Churchill Brothers -:-

INDONESIË: Liga 1

09:15Bali United - Borneo -:-
12:15Persebaya - PSS Sleman -:-
14:45Persib - Persikabo 1973 -:-

ISRAËL: Ligat Ha'Al

14:00Hapoel Jerusalem - Hapoel Beër Sjeva -:-
16:30Ashdod - Maccabi Tel Aviv FC -:-
17:00Nof Hagalil - Maccabi Petach Tikva -:-
18:50Hapoel Haifa - Beitar Jeruzalem -:-

ISRAËL: Liga Alef South

19:30M. Ironi Ashdod - H. Bikat Hayarden -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

14:30AlbinoLeffe - Giana Erminio -:-
14:30F.C. Südtirol - Legnago Salus -:-
14:30Juventus -23 - FeralpiSalo -:-
14:30Lecco - Triestina -:-
14:30Padova - Pro Patria -:-
14:30Piacenza - Mantova -:-
14:30Pro Sesto - Renate -:-
14:30Seregno - Fiorenzuola -:-
14:30Virtus Verona - Pergolettese -:-
15:00Trento - Pro Vercelli -:-

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30ArzignanoChiampo - Ambrosiana -:-

ITALIË: Primavera 1

11:00Genoa -19 - Napoli -19 -:-
11:00Hellas Verona -19 - Atalanta -19 -:-
13:00Spal -19 - Inter -19 -:-
15:00AC Milan -19 - Empoli -19 -:-
17:00Torino -19 - Juventus -19 -:-

ITALIË: Primavera 2

11:00Cesena -19 - Benevento -19 -:-
11:00Reggina -19 - Frosinone -19 -:-
14:30AC Monza -19 - Pordenone -19 -:-
14:30Alessandria -19 - Parma -19 -:-
14:30Ascoli -19 - Salernitana -19 -:-
14:30Cremonese -19 - Venezia -19 -:-
14:30Lazio Rome -19 - Perugia -19 -:-
14:30Pisa -19 - Ternana -19 -:-

ITALIË: Coppa Italia Women - Play-offs

12:00Como V - AS Roma V -:-
12:30Empoli V - Fiorentina V -:-

JAMAICA: Premier League

19:00Waterhouse - Dunbeholden -:-
21:15Cavalier - Portmore -:-

KROATIË: 1e HNL

15:00NK Osijek - Slaven Belupo -:-
17:05HNK Sibenik - HNK Hajduk Split -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Defence Force - Lioli -:-
14:00Linare - Manonyane -:-

MACAU: Elite League

12:00Sporting Macau - CFB Macau -:-
14:00Lun Lok - Casa de Portugal -:-

MALTA: Premier League

14:00Santa Lucia - Hibernians -:-
16:00Sliema - Sirens -:-
18:00Balzan - Mosta FC -:-

MALTA: Challenge League

14:00San Gwann - Zejtun Corinthians -:-
14:00Tarxien - Zebbug -:-
18:00Fgura - St. Andrews -:-
18:00Mqabba FC - Melita FC -:-

MAROKKO: Botola 2

15:30Chabab Atlas Khenifra - Raja Beni Mellal -:-
15:30Jeunesse - TAS Casablanca -:-
15:30RAC Casablanca - Khemisset -:-
15:30Sale - Moghreb Tetouan -:-

MEXICO: Liga MX - Clausura

04:00Puebla - Tijuana -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura

41'Tlaxcala - Venados 1:0
02:05Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos -:-
00:00Alebrijes Oaxaca - Atl. Morelia -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Clausura

02:00Tecos FC - Leones Negros 2 -:-
22:00Inter de Queretaro - Escorpiones -:-
22:00Leviatan - Canoneros Marina -:-
22:30Mazorqueros - Coras -:-
22:30Tritones Vallarta - Alacranes -:-
23:00Catedraticos Elite - UA Zacatecas -:-
23:00Gavilanes de Matamoros - Mineros de Fresnillo -:-
23:00Saltillo - Cimarrones de Sonora 2 -:-
23:15Canamy - Dongu -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Clausura

02:30UitgesteldCalor De San Pedro - Ciervos -:-
22:00UitgesteldGuerreros De Xico - Lobos Huerta -:-

MEXICO: Liga MX Women - Clausura

41'Atl. San Luis V - Club America V 1:1
41'Queretaro V - U.N.A.M. V 0:0
02:00Tigres V - Atlas V -:-

NEDERLAND: Jack’s League

15:00UitgesteldJong Volendam - ASWH -:-
15:00UitgesteldKozakken Boys - Noordwijk -:-
15:00UitgesteldQuick Boys - Excelsior Maassluis -:-
15:00UitgesteldRijnsburgse Boys - IJsselmeervogels -:-
15:00UitgesteldSpakenburg - AFC -:-
15:30UitgesteldHHC Hardenberg - Katwijk -:-
15:30UitgesteldJong Sparta Rotterdam - GVVV -:-
15:30UitgesteldScheveningen - TEC -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:30UitgesteldAjax (Am) - GOES -:-
14:30UitgesteldBarendrecht - VVOG -:-
14:30UitgesteldDVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
14:30UitgesteldHoek - FC Lisse -:-
14:30UitgesteldStaphorst - Harkemase Boys -:-
15:00UitgesteldDOVO - SteDoCo -:-
15:00UitgesteldSportlust '46 - Excelsior '31 -:-
15:00UitgesteldTer Leede - ACV Assen -:-
18:00UitgesteldVVSB - Sparta Nijkerk -:-

NEDERLAND: KNVB Beker Vrouwen

13:00SV Saestum V - ADO Den Haag V -:-
13:15Wartburgia V - FC Twente V -:-
14:30Be Quick 28 V - PEC Zwolle V -:-
14:30DSS V - Feyenoord V -:-
14:30IJFC V - PSV V -:-
17:00DTS Ede V - Ajax V -:-

NIGERIA: NPFL

16:00Enyimba - Katsina Utd -:-
16:00Heartland - Kano -:-
16:00Niger - Akwa United -:-
16:00Sunshine Stars - Lobi Stars -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Coleraine - Linfield -:-
16:00Crusaders - Glenavon -:-
16:00Dungannon - C. Rangers -:-
16:00Glentoran - Warrenpoint -:-
18:30Larne - Portadown -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

15:00Queens Univ. - Ards -:-
16:00Annagh - Dergview -:-
16:00Ballyclare - Ballinamallard -:-
16:00H&W Welders - Institute -:-
16:00Loughgall - Knockbreda -:-

NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL

11:00UitgesteldStrömsgodset IF -19 - Stabaek -19 -:-
11:00UitgesteldVålerenga -19 - FK Bodø/Glimt -19 -:-
14:00Molde FK -19 - Aalesund -19 -:-
16:00Kristiansund -19 - Rosenborg BK -19 -:-

PALESTINA: West Bank League

14:00Al Amari - Shabab Al-Dhahiriya -:-
14:00Markaz Tulkarm - Jabal Al Mukaber -:-
14:00Shabab Alsamu - Tubas -:-

PORTUGAL: Liga 3

12:00S. Joao Ver - Oliveirense -:-
14:00SC Braga B - Felgueiras -:-
16:00Amora - Oliveira Hospital -:-
16:00Anadia - Vitória SC B -:-
16:00CD Cova da Piedade - Santarem -:-
20:30Torreense - Caldas -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

12:00Coruchense - CD Rabo Peixe -:-
16:00Ferreira de Aves - Gouveia -:-
16:00Gondomar - Castro Daire -:-
16:00Idanhense - Condeixa -:-
16:00Juv. Evora - FC Barreirense -:-
16:00Limianos - SC Vianense -:-
16:00Loures - Pero Pinheiro -:-
16:00Marinhense - SC Praiense -:-
16:00Merelinense - Forjaes -:-
16:00Moncarapachense - Imortal -:-
16:00OS Belenenses - O Elvas CAD -:-
16:00Paredes - Berco -:-
16:00Pinhalnovense - Esperanca de Lagos -:-
16:00Salgueiros - Leca -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - Macedo Cavaleiros -:-
16:00Sao Martinho - Amarante -:-
16:00SB Castelo Branco - Oleiros -:-
16:00Serpa - Louletano -:-
16:00Sertanense - Vitoria Sernache -:-
16:00Sp. Espinho - Valadares Gaia -:-
16:00Tirsense - SC Vila Real -:-
16:00Uniao de Coimbra - Alvarenga -:-
16:00Uniao Montemor - Olhanense -:-
16:00Vila Mea - Mirandela -:-
16:00Vilaverdense - Pedras Salgadas -:-
16:30Fontinhas - Peniche -:-
17:00Camara de Lobos - Camacha -:-
17:00Sporting Ideal - Operario -:-

PORTUGAL: Comp. Beker - Play-offs

20:45SL Benfica - Sporting CP -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs

16:00Estoril -23 - SL Benfica -23 -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatie groep

16:00CS Maritimo -23 - Academica -23 -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Championship Play-Offs

12:00SL Benfica V - CS Maritimo V -:-
12:00Vilaverdense V - Sporting V -:-
16:00Braga V - Torreense V -:-
16:00FC Famalicão V - Albergaria/Durit V -:-

PORTUGAL: Liga BPI Women - Degradatie groep

12:00Atletico V - Ouriense V -:-
16:00Condeixa V - Valadares Gaia V -:-

ROEMENIË: Liga 1

13:00FC Voluntari - Gaz Metan -:-
16:00Academica Clinceni - Farul Constanta -:-
19:00Rapid Boekarest - UTA Arad -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00UitgesteldJuvenes/Dogana - Folgore -:-
15:00UitgesteldLa Fiorita - Cosmos -:-
15:00UitgesteldLibertas - Tre Fiori -:-
15:00UitgesteldVirtus - Faetano -:-

SCHOTLAND: Premiership

13:30Ross County - Rangers FC -:-
16:00Aberdeen - St. Johnstone -:-
16:00Celtic - Dundee United -:-
16:00Dundee FC - St. Mirren -:-
16:00Hearts - Motherwell -:-
16:00Hibernian - Livingston -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Arbroath - Partick Thistle -:-
16:00Hamilton Academical - Ayr -:-
16:00Kilmarnock - Inverness -:-
16:00Queen of South - Dunfermline -:-

SCHOTLAND: League One

16:00Clyde - Alloa -:-
16:00Dumbarton - Cove Rangers -:-
16:00East Fife - Peterhead -:-
16:00Montrose - Falkirk -:-
16:00Queen's Park - Airdrieonians -:-

SCHOTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - Cowdenbeath -:-
16:00Annan - Stirling -:-
16:00Forfar - Edinburgh City -:-
16:00Kelty Hearts - Stranraer -:-
16:00Stenhousemuir - Elgin -:-

SCHOTLAND: Highland League

16:00Brechin - Nairn County -:-
16:00Buckie Thistle - Brora Rangers -:-
16:00Deveronvale - Clachnacuddin -:-
16:00Fraserburgh - Wick Academy -:-
16:00Huntly - Formartine Utd -:-
16:00Inverurie Loco Works - Fort William -:-
16:00Keith - Lossiemouth -:-
16:00Rothes - Strathspey Thistle -:-
16:00Turriff Utd - Forres Mechanics -:-

SCHOTLAND: Lowland League

14:00Celtic B - Bonnyrigg Rose -:-
16:00Bo'ness United - Edinburgh University -:-
16:00Broomhill - Spartans -:-
16:00Caledonian Braves - Berwick -:-
16:00Civil Service Strollers - Rangers FC B -:-
16:00Dalbeattie Star - Gala Fairydean -:-
16:00East Kilbride - Vale Of Leithen -:-
16:00East Stirlingshire - Gretna 2008 -:-
16:00Stirling University - Cumbernauld Colts -:-

SPANJE: LaLiga2

16:00Amorebieta - Girona -:-
18:15Eibar - Huesca -:-
18:15Lugo - Burgos CF -:-
21:00R. Oviedo - Almeria -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

17:00Celta de Vigo B - Athletic Bilbao B -:-
17:00Ferrol - Rayo Majadahonda -:-
19:00Leonesa - Badajoz -:-
19:00SD Logrones - Unionistas -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

17:00Albacete - Sevilla B -:-
18:00Andorra - Algeciras -:-
19:00Barcelona B - Real Madrid B -:-
19:00Villarreal B - San Fernando -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 1

16:00Union Club Ceares - Bergantinos -:-
17:00Palencia CA - Compostela -:-
18:00Langreo - Arenteiro -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 2

16:00UD Logrones B - Izarra -:-
16:30CD Ardoi - Racing Rioja -:-
17:00Racing Santander B - AD San Juan -:-

SPANJE: Segunda RFEF - Group 4

20:00Xerez D.F.C. - Cacereno -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

16:30Dep. Fabril - Polvorin -:-
16:30Ourense CF - CD Choco -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 3

16:00Barreda Balompie - UC Cartes -:-
16:00Guarnizo - CD Colindres -:-
16:30Escobedo - Selaya -:-
16:30Torina - Vimenor -:-
17:00Atletico Albericia - Torrelavega -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 4

15:30Alaves B - Pasaia -:-
16:30Aurrera Ondarroa - Uritarra -:-
16:30Beasain - Amurrio Club -:-
17:00Anaitasuna FT - Barakaldo -:-
17:00Durango - Urduliz -:-
17:00Portugalete - San Ignacio -:-
17:45SD Deusto - Lagun Onak -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 6

16:00Hercules B - Roda -:-
17:15Jove - Beniganim -:-
18:00Acero - Silla CF -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 7

19:30Complutense - Rayo Vallecano B -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 8

16:00Mirandes B - Bembibre -:-
16:00Numancia B - Atl. Tordesillas -:-
16:00Santa Marta Tormes - La Virgen -:-
16:30Atl. Astorga - Salamanca B -:-
17:30Guijuelo - Almazan -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

17:00Cartaya - CD Gerena -:-
17:00Ceuta B - Cabecense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 11

16:00Campos - Sant Rafel -:-
16:00Felanitx - Platges de Calvia -:-
16:00Mercadal - Son Veri -:-
16:00Portmany - Soller -:-
16:30Manacor - Murense -:-
16:30Santanyi - Llosetense -:-
17:45Collerense - Poblense -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

12:00Arucas - Yaiza -:-
12:00Union Viera - Herbania -:-
19:00Las Zocas - Tenerife B -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 15

16:00CD Cantolagua - Cortes -:-
16:00CD Gares - Beti Onak -:-
16:00Pamplona - Ezcabarte -:-
16:00Subiza - Huarte -:-
16:15Beti Kozkor - Murchante -:-
17:00Txantrea - Valle Egues -:-
17:30Burlades - Azkoyen -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

16:00Yague - CDFC Calzada -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 17

16:00Calamocha - CF Illueca -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

16:30UitgesteldVillacanas - Quintanar -:-

SPANJE: Primera Division Vrouwen

12:00Barcelona V - Real Betis V -:-
12:00Villarreal V - Real Sociedad V -:-
17:00Real Madrid V - Sevilla V -:-

SPANJE: Segunda Division Women

12:00Cordoba V - Granada V -:-
12:15Madrid C. B V - Tenerife B V -:-
13:00Real Union V - Elche CF V -:-
16:00CD Parquesol CF V - Espanyol V -:-
16:00Santa Teresa V - La Solana V -:-
16:30Athletic Bilbao B V - Las Planas V -:-
17:00Pozoalbense V - Albacete V -:-

THAILAND: Thai League 1

11:30Pathum United - Chiangmai Utd -:-
12:00Chiangrai - Police Tero -:-
12:00Muangthong - Buriram -:-
13:00Nong Bua Pitchaya - Bangkok Utd -:-

THAILAND: Thai League 2

11:00Sukhothai - Chainat -:-
12:00Udon Thani - Nakhon Pathom -:-
12:30Khonkaen FC - Phrae -:-
13:00Customs Utd - Chiangmai FC -:-
13:00Kasetsart - Muangkan Utd -:-

TSJECHIË: Tipsport Beker

15:00SK Sigma Olomouc - FC Zbrojovka Brno -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 1

11:00Mamak - Hendek -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Uitgesteld52 Orduspor - Hacettepe -:-
11:00UitgesteldAltindag Bld. - Aksaray Bld. -:-
11:00UitgesteldBayrampasa - Siirt Ozel -:-
11:00UitgesteldCarsambaspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
11:00UitgesteldDuzcespor - Sile Yildizspor -:-
11:00UitgesteldElazig Karakocan - Kestel -:-
11:00UitgesteldIskenderun - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:00UitgesteldMalatya - Darica Genclerbirligi -:-
11:00UitgesteldYomraspor - Kusadasispor -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 3

11:00Fethiyespor - Icel -:-
11:00Karsiyaka - Mardin BB -:-
11:00Modafenspor - Karabukspor -:-
11:00Tepecik - Ceyhanspor -:-

TURKIJE: Super Lig Women

10:001207 Antalyaspor V - Atasehir V -:-
10:00Dudullu V - Adana Idmanyurduspor V -:-
10:00Fenerbahce V - Altay V -:-
10:00Galatasaray V - ALG Spor V -:-
10:00Hakkarigucu Spor V - Konak Bld. V -:-
10:00Karadeniz Eregli Bld. V - Fatih Vatan Spor V -:-
10:00Karagumruk V - Ilkadim Bld. YAB-PA V -:-
10:00Kirecburnu V - Hatayspor V -:-
10:00Rizespor V - Kayseri V -:-
10:00Sivasspor V - Trabzonspor V -:-
12:00Fomget GSK V - Besiktas V -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

14:10Al Arabi - Masfut -:-
14:10Dibba Al Hisn - Masafi -:-
14:15Hatta - Al Thaid -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Pro League Cup - 5de-8ste plaats

14:15Al Wasl - Ajman -:-
16:45Al Nasr - Ittihad Kalba -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Connah's Q. - Barry -:-
15:30Flint - Cardiff Metropolitan -:-

WALES: Cymru South

15:00Port Talbot - Taffs Well -:-
15:00Trefelin - Briton Ferry -:-
15:30Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Pontypridd - Swansea University -:-

WALES: Cymru North

15:30UitgesteldBangor City - Llanrhaeadr -:-
15:30Buckley - Llanidloes -:-
15:30Colwyn Bay - Llangefni -:-
15:30Gresford - Holyhead -:-
15:30Holywell - Guilsfield -:-
15:30Prestatyn - Penrhyncoch -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

58'Suriname - Barbados 1:0
12:00Nepal - Mauritius -:-
17:30Koeweit - Libië -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

17:00L. Mikulas (Svk) - Sp. Subotica (Srb) -:-
18:00Raufoss (Nor) - Toten (Nor) -:-
19:30Racing Luxembourg (Lux) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
48'Olimpia Asuncion (Par) - Ameliano (Par) 0:0
11'Cerro Largo (Uru) - Instituto (Arg) 0:0
02:00Mazatlan FC (Mex) - Santos Laguna (Mex) -:-
09:00SK Sigma Olomouc B (Cze) - Sumperk (Cze) -:-
09:45Energetik-BGU (Blr) - BATE (Blr) -:-
10:00AC Sparta Praag B (Cze) - Vltavin (Cze) -:-
10:00Arka (Pol) - Belchatow (Pol) -:-
10:00Benesov (Cze) - Bohemians 1905 B (Cze) -:-
10:00Brandys n. Labem (Cze) - Admira Prague B (Cze) -:-
10:00Hradec Kralove B (Cze) - Dvur Kralove (Cze) -:-
10:00Legia II (Pol) - Wisła Płock 2 (Pol) -:-
10:00Petrzalka (Svk) - Raca (Svk) -:-
10:00Sorrento (Aus) - Cockburn City (Aus) -:-
10:30AC Sparta Praag B (Cze) - Cesky Brod (Cze) -:-
10:30Ceska Lipa (Cze) - Kutna Hora (Cze) -:-
10:30Haskovo (Bul) - Zagorets (Bul) -:-
10:30SFC Opava (Cze) - Unicov (Cze) -:-
10:30AfgelastTrinec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
10:30Trinec (Cze) - Hlucin (Cze) -:-
11:00Aarhus GF (Den) - Esbjerg fB (Den) -:-
11:00B. Gdynia (Pol) - Wierzyca (Pol) -:-
11:00FC Fastav Zlin (Cze) - FK Senica (Svk) -:-
11:00AfgelastFC Viktoria Plzen (Cze) - ŠKF Sereď (Svk) -:-
11:00FC Viktoria Plzen (Cze) - Chrudim (Cze) -:-
11:00First Wenen (Aut) - Lisen (Cze) -:-
11:00FK Humenne (Svk) - Spisska Nova Ves (Svk) -:-
11:00GKS Jastrzebie (Pol) - Pawlowice (Pol) -:-
11:00Goczalkowice Zdroj (Pol) - Katowice (Pol) -:-
11:00Gomel (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-
11:00Kolding IF (Den) - FC Fredericia (Den) -:-
11:00Kosice (Svk) - Bardejov (Svk) -:-
11:00Lyngby BK (Den) - Hvidovre IF (Den) -:-
11:00Mosonmagyarovari TE (Hun) - SC Sopron (Hun) -:-
11:00Nagykanizsa (Hun) - Kozarmisleny (Hun) -:-
11:00Prostejov (Cze) - Kromeriz (Cze) -:-
11:00Rakosmenti KSK (Hun) - Elore (Hun) -:-
11:00RB Salzburg (Aut) - Lafnitz (Aut) -:-
11:00Sesvete (Cro) - Kustosija (Cro) -:-
11:00Starogard Gdanski (Pol) - Ol. Grudziadz (Pol) -:-
11:00Usti n. L. (Cze) - Pisek (Cze) -:-
11:00Varnsdorf (Cze) - FK Teplice B (Cze) -:-
11:00Vlasim (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
11:00Vyskov (Cze) - Rosice (Cze) -:-
11:00Widzew Lodz (Pol) - KKS Kalisz (Pol) -:-
11:30BK Frem (Den) - Hellerup (Den) -:-
11:30Blansko (Cze) - Vrchovina (Cze) -:-
11:30HJK Helsinki (Fin) - RFS (Lat) -:-
12:00Baltika (Rus) - PFC Sochi (Rus) -:-
12:00Bronshoj (Den) - Ringsted (Den) -:-
12:00Eidsvold (Nor) - Grorud (Nor) -:-
12:00Gleisdorf (Aut) - Bruck/Mur (Aut) -:-
12:00Hamburger SV II (Ger) - Pogon Szczecin II (Pol) -:-
12:00Hobro IK (Den) - Thisted (Den) -:-
12:00Inglewood (Aus) - Armadale (Aus) -:-
12:00Kosmonosy (Cze) - Caslav (Cze) -:-
12:00Lech Poznań 2 (Pol) - Unia Janikowo (Pol) -:-
12:00NK Radomlje (Slo) - Sturm Graz (Aut) -:-
12:00Nykøbing FC (Den) - Naestved (Den) -:-
12:00Orgryte (Swe) - Vanersborgs IF (Swe) -:-
12:00Pobeda (Mkd) - Bratstvo 07 (Mkd) -:-
12:00Pohronie (Svk) - Komarno (Svk) -:-
12:00Polkowice (Pol) - Sleza Wroclaw (Pol) -:-
12:00Puchov (Svk) - D. Kubin (Svk) -:-
12:00Renova (Mkd) - Voska Sport (Mkd) -:-
12:00Ullern (Nor) - Frigg (Nor) -:-
12:00Walldorf (Ger) - VfB Stuttgart II (Ger) -:-
12:15SalPa (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
13:00Augsburg II (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
13:00Banska Bystrica (Svk) - Michalovce (Svk) -:-
13:00Botev Plovdiv (Bul) - Tsarsko Selo (Bul) -:-
13:00Burghausen (Ger) - Vorwarts Steyr (Aut) -:-
13:00Djurgårdens IF (Swe) - Metta/LU (Lat) -:-
13:00Eddersheim (Ger) - FSV Frankfurt (Ger) -:-
13:00FC Kopenhagen (Den) - FC Flora Tallinn (Est) -:-
13:00FC Nordsjaelland (Den) - IFK Göteborg (Swe) -:-
13:00FK Mariupol (Ukr) - FK Vozdovac (Srb) -:-
13:00Garching (Ger) - Rosenheim (Ger) -:-
13:00Halmstad BK (Swe) - Varbergs BoIS (Swe) -:-
13:00Holbaek (Den) - Slagelse (Den) -:-
13:00Jarocin (Pol) - Brzeg (Pol) -:-
13:00Jeddeloh (Ger) - Bevern (Ger) -:-
13:00Litex Lovech (Bul) - Yantra Gabrovo (Bul) -:-
13:00Norrby (Swe) - Utsiktens (Swe) -:-
13:00Notodden (Nor) - Follo (Nor) -:-
13:00Orn (Nor) - Flint (Nor) -:-
13:00AfgelastPrepere (Cze) - Chrudim B (Cze) -:-
13:00Sasa (Mkd) - Osogovo (Mkd) -:-
13:00Siroki Brijeg (Bih) - Neretvanac (Cro) -:-
13:00Skra (Pol) - S. Wola (Pol) -:-
13:00Tobol (Kaz) - Bregalnica (Mkd) -:-
13:00Trelleborgs (Swe) - B.93 (Den) -:-
13:00Värnamo (Swe) - Jonkopings (Swe) -:-
13:00VfB Lübeck (Ger) - Bordesholm (Ger) -:-
13:15FC Honka Espoo (Fin) - Paide (Est) -:-
13:15Prostejov (Cze) - Otrokovice (Cze) -:-
13:30Dubrava (Cro) - Opatija (Cro) -:-
13:30Gaziantep (Tur) - Gjilani (Kos) -:-
13:30Locarno (Sui) - Bellinzona (Sui) -:-
13:30Neubrandenburg (Ger) - Stern (Ger) -:-
13:45Ilves (Fin) - Klubi 04 (Fin) -:-
14:001. FC Nürnberg II (Ger) - Seligenporten (Ger) -:-
14:001. FK Příbram (Cze) - Kraluv Dvur (Cze) -:-
14:001. FSV Mainz 05 II (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
14:00Bad Vilbel (Ger) - Fernwald (Ger) -:-
14:00Bahlinger (Ger) - Balingen (Ger) -:-
14:00Baumberg (Ger) - Siegburger (Ger) -:-
14:00Beroe II (Bul) - Lok. Gorna (Bul) -:-
14:00AfgelastBielsko-Biala (Pol) - Pawlowice (Pol) -:-
14:00Brage (Swe) - Sandvikens (Swe) -:-
14:00Cherno More (Bul) - Chernomorets Balchik (Bul) -:-
14:00DAC 1904 Dunajská Streda (Svk) - Kuban (Rus) -:-
14:00Degerfors IF (Swe) - Skövde (Swe) -:-
14:00Eichede (Ger) - Luneburger Hansa (Ger) -:-
14:00FK Pardubice (Cze) - Dukla Praag (Cze) -:-
14:00Górnik Zabrze (Pol) - Podbeskidzie (Pol) -:-
14:00Goztepe (Tur) - Altinordu (Tur) -:-
14:00Grazer (Aut) - Kalsdorf (Aut) -:-
14:00Grossaspach (Ger) - Hoffenheim II (Ger) -:-
14:00Hannover 96 II (Ger) - Holstein Kiel II (Ger) -:-
14:00IK Sirius (Swe) - Hammarby IF (Swe) -:-
14:00Illertissen (Ger) - Goppinger SV (Ger) -:-
14:00Jazz Pori (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
14:00Jednota Banova (Svk) - Belusa (Svk) -:-
14:00KF Gostivar (Mkd) - Ohrid (Mkd) -:-
14:00Landskrona (Swe) - IFK Malmo (Swe) -:-
14:00Legia Warschau (Pol) - Radomiak Radom (Pol) -:-
14:00Legnica (Pol) - Lech Poznań (Pol) -:-
14:00Moss (Nor) - Jeloy (Nor) -:-
14:00Puszcza (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) -:-
14:00Rapid (Am) (Aut) - 1. FC Slovácko B (Cze) -:-
14:00Ruzomberok (Svk) - FC Ballkani (Kos) -:-
14:00Schwabmunchen (Ger) - Rain/Lech (Ger) -:-
14:00Schweinfurt (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
14:00SpVgg Bayreuth (Ger) - Karlburg (Ger) -:-
14:00Stadlau (Aut) - Wiener Viktoria (Aut) -:-
14:00Start (Nor) - Vindbjart (Nor) -:-
14:00Stomil Olsztyn (Pol) - Legionowo (Pol) -:-
14:00Todesfelde (Ger) - VfR Neumunster (Ger) -:-
14:00Uhersky Brod (Cze) - FC Fastav Zlin B (Cze) -:-
14:00Zapy (Cze) - Benatky (Cze) -:-
14:15Honka Akatemia (Fin) - KTP Kotka (Fin) -:-
14:30FC Koper (Slo) - NK Krka (Slo) -:-
14:30Greuther Fürth II (Ger) - Aalen (Ger) -:-
14:30Homburg (Ger) - Hertha Wiesbach (Ger) -:-
14:30ND Gorica (Slo) - Sturm Graz (Aut) -:-
14:30St. Pauli II (Ger) - Norderstedt (Ger) -:-
15:00Alania Vladikavkaz (Rus) - Cukaricki (Srb) -:-
15:00Basaksehir (Tur) - Partizan (Srb) -:-
15:00Hittarps (Swe) - Helsingborg (Swe) -:-
15:00Kaerjeng (Lux) - Fola (Lux) -:-
15:00Mjällby AIF (Swe) - Olympic (Swe) -:-
15:00NK Celje (Slo) - T. Moskou (Rus) -:-
15:00Rapid Wien (Aut) - AS Trenčín (Svk) -:-
15:00RB Salzburg (Aut) - WSG Tirol (Aut) -:-
15:00Waterford (Irl) - Dundalk (Irl) -:-
15:30VfR Mannheim (Ger) - Pforzheim (Ger) -:-
16:00Admira (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
16:00Cork City (Irl) - Finn Harps (Irl) -:-
16:00IFK Norrköping (Swe) - IF Brommapojkarna (Swe) -:-
16:00Longford (Irl) - Derry City (Nir) -:-
16:00Veres-Rivne (Ukr) - MFK Karvina (Cze) -:-
16:30FK Pardubice B (Cze) - Nachod (Cze) -:-
16:30Isloch (Blr) - Soligorsk (Blr) -:-
17:00Levski Sofia (Bul) - NK Maribor (Slo) -:-
17:00R. Rzeszow (Pol) - Ostrowiec (Pol) -:-
17:30Dobre Miasto (Pol) - Huragan Morag (Pol) -:-
17:30Tallinna JK Legion II (Est) - Tabasalu (Est) -:-
18:00Club de Foot Montreal (Can) - New York City (Usa) -:-
19:00Athlone (Irl) - Drogheda (Irl) -:-
19:00Chicago Fire (Usa) - Minnesota (Usa) -:-
21:00New England Revolution (Usa) - Los Angeles FC (Usa) -:-
23:00O'Higgins (Chi) - A. Italiano (Chi) -:-
23:15Defensor Sp. (Uru) - Estudiantes (Arg) -:-
00:00Sporting Kansas City (Usa) - Colorado Rapids (Usa) -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen

12:00Hammarby V (Swe) - Alvsjo V (Swe) -:-
12:00SGS Essen V (Ger) - MSV Duisburg V (Ger) -:-
13:45Pitea V (Swe) - Umeå IK V (Swe) -:-
14:00B93 V (Den) - FC Nordsjaelland V (Den) -:-
14:00Bayer Leverkusen V (Ger) - SV Meppen V (Ger) -:-
14:00BK Häcken V (Swe) - Lidkopings FK V (Swe) -:-
14:00Eskilstuna United V (Swe) - Örebro V (Swe) -:-
14:00Kolbotn V (Nor) - Ovrevoll Hosle V (Nor) -:-
14:00RØA V (Nor) - Vålerenga V (Nor) -:-
14:00Rosengard V (Swe) - Køge V (Den) -:-
14:00Sturm Graz V (Aut) - SV Krottendorf V (Aut) -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Green Buffaloes FC - Red Arrows -:-
14:00Green Eagles - Nkwazi -:-
14:00Kafue Celtic - Buildcon -:-
14:00Kansanshi - Chambishi -:-
14:00Konkola - Zanaco -:-
14:00Prison Leopards - Lusaka Dynamos -:-

ZUID-AFRIKA: Diski Challenge

09:00Golden Arrows -23 - Cape Town City -23 -:-
11:00Kaizer -23 - Sekhukhune -23 -:-
11:00Supersport -23 - Marumo Gallants -23 -:-

ZWITSERLAND: Super League

18:00FC Zürich - Servette FC -:-
20:30BSC Young Boys - FC Lugano -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.