REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

EUROPA: Champions League - Groepsfase

18:45RB Salzburg - Dinamo Zagreb 1:0

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Sarmiento Junin - Tigre 2:2
02:30Velez Sarsfield - Banfield 1:0

ARGENTINIË: Torneo Federal

16:00Cipolletti - Independiente Chivilcoy 0:0

ARGENTINIË: Reserve League - Tweede fase

15:00Boca Juniors 2 - Gimnasia L.P. 2 2:1
16:00Banfield 2 - Velez Sarsfield 2 1:3
16:00Central Cordoba 2 - Independiente 2 0:1
16:00Tigre 2 - Sarmiento Junin 2 1:1

ARMENIË: Beker

13:00Mika Jerevan - FC Gandzasar 1:2
13:00Syunik - Shirak 1:5
13:00West Armenia - Alashkert 1:4

AZERBEIDZJAN: First Division

11:00Zira 2 - Araz 0:1
13:00Kapaz 2 - Energetik Mingechevir 1:0
13:00Moik Baku - SumQayit 2 1:3
13:00Turan 2 - Gabala 2 2:0

AZIË: AFC Cup - Play-offs

15:00Sogdiana (Uzb) - Kuala Lumpur City (Mys) 0:1pen

AZIË: AFC Championship U17 - Kwalificatie

06:00China -17 - Cambodja -17 9:0
10:30Australië -17 - Noordelijke Marianen -17 23:0
11:00Iran -17 - Laos -17 3:0
11:00Maleisië -17 - Guam -17 1:1
11:00Thailand -17 - Nepal -17 3:0
12:00AfgelastAfghanistan -17 - Oost-Timor -17 -:-
12:00Jemen -17 - Bhoetan -17 8:0
13:00AfgelastZuid-Korea -17 - Sri Lanka -17 -:-
14:00Vietnam -17 - Chinese Taipei -17 4:0
15:00Bangladesh -17 - Singapore -17 2:1
15:00Brunei -17 - Oezbekistan -17 0:14
15:00Indonesië -17 - Verenigde Arabische Emiraten -17 3:2
15:00Oman -17 - Bahrein -17 2:0
15:30Hong Kong -17 - Kirgizië -17 1:2
15:30Japan -17 - Turkmenistan -17 7:0
16:00Mongolië -17 - Tadzjikistan -17 0:3
17:15Saoedi-Arabië -17 - Malediven -17 9:0

BAHREIN: Premier League

15:45Al-Shabbab - Bahrain SC 3:2
17:30Sitra - Al Khalidiyah 1:2
18:00UitgesteldAl-Ahli Manama - Al-Rifaa -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

13:00Vitebsk 2 - BATE 2 2:2

BOLIVIA: Primera División - Clausura

00:15Nacional Potosi - Guabira 3:1
02:30J. Wilstermann - Bolivar 1:1

BOLIVIA: Nacional B - Play-offs

01:00Destroyers - Nueva Cliza 2:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

18:45Zrinjski - Siroki Brijeg 3:0

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

15:00Drina Zvornik - Podrinje Janja 2:1
15:00Famos Vojkovici - Omarska 1:1
15:00Laktasi - Slavija 2:0
15:00Ljubic Prnjavor - Novi Grad 0:1
15:00Prijedor - Mrkonjic Grad 0:3
15:00Tekstilac - Krupa 0:2
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Zvijezda 09 1:0
17:00Radnik Bijeljina - Modrica 3:0
17:30Sutjeska Foca - Kozara 3:2

BRAZILIË: Serie A

02:30Juventude - Corinthians 2:2

BRAZILIË: Serie B

00:00Brusque - Sport Recife 0:1
00:00CRB - Chapecoense-SC 2:1
00:00Gremio - CSA 2:0
00:00Operario - Vasco 2:3
00:00Vila Nova - Criciuma 1:0
02:30Nautico - Tombense 4:3
02:30Novorizontino - Bahia 1:1

BURKINA FASO: Premier League

18:00USFA - Rahimo 1:2

CHILI: Primera División

00:00Colo Colo - U. Catolica 0:0

CHINA: Super League

09:30Changchun Yatai - Guangzhou FC 0:0
13:30Meizhou Hakka - Shandong Taishan 1:2
13:30Shanghai Port - Beijing Guoan 0:1
13:30Wuhan FC - Chengdu Rongcheng 0:1

COLOMBIA: Primera B - Clausura

02:40Leones - Chico 1:1

CYPRUS: Beker

17:00Othellos Athienou - Doxa Katokopia 1:3net
17:00Zakakiou - Paphos FC 0:3

DENEMARKEN: Landspokal Beker

15:45Saedding/Guldager - Middelfart 0:6

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

18:30Rielasingen-Arlen - Villingen 1:1

ECUADOR: Serie B

02:00Manta - El Nacional 0:1

ETHIOPIË: Premier League

12:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema 0:1
15:00Arba Menche - Ethiopian Insurance 3:4

EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Eerste fase

13:00Finland -17 - Griekenland -17 2:1
16:00Italië -17 - Kosovo -17 5:2

EUROPA: UEFA Regions' Cup - Kwalificatie

15:00Lazio (Am) - Bavaria (Am) 0:2
15:00Noord-Macedonië (Am) - Jersey (Am) 0:0

EUROPA: UEFA Youth League - Groepsfase

13:00RB Leipzig -19 - Celtic -19 1:2
14:00Real Madrid -19 - Shakhtar Donetsk -19 6:1
14:30Salzburg -19 - Dinamo Zagreb -19 2:0
16:00Chelsea -19 - AC Milan -19 1:1
16:00Manchester City -19 - FC Kopenhagen -19 1:1
16:00Sevilla -19 - Borussia Dortmund -19 1:1
16:00SL Benfica -19 - PSG -19 0:1

EUROPA: UEFA Youth League - Winnaars Play-offs

13:00Jelgava -19 - MTK Boedapest -19 0:1
14:00Apolonia Fier -19 - FC Astana -19 3:1
14:00Galatasaray -19 - Csikszereda M. Ciuc -19 4:0
14:00Pobeda -19 - Coleraine -19 2:2
14:00Pyunik -19 - Nantes -19 0:3
14:00SK Slavia Praag -19 - KRC Genk -19 2:4
16:00Omonia Nicosia -19 - Rode Ster Belgrado -19 1:2
16:00Slavia Sofia -19 - Panathinaikos -19 2:2
18:00AS Trenčín -19 - Zalgiris -19 4:0
18:00NK Domžale -19 - BSC Young Boys -19 2:2
18:00Zaglebie -19 - Rukh Lviv -19 0:0

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie A

12:00Engeland -19 V - Slovenië -19 V 5:0
14:00Zwitserland -19 V - Finland -19 V 0:2
15:00Italië -19 V - Servië -19 V 2:2
15:00Noorwegen -19 V - Malta -19 V 10:0
15:00Wales -19 V - Hongarije -19 V 0:3
17:00Slowakije -19 V - Denemarken -19 V 1:6
18:00Portugal -19 V - België -19 V 1:0

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie B

10:00Kazachstan -19 V - Tsjechië -19 V 0:7
12:00Roemenië -19 V - Armenië -19 V 8:0
14:30Albanië -19 V - Letland -19 V 3:1
14:30Bosnië en Herzegovina -19 V - Moldavië -19 V 3:2

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 1 - Competitie B

17:00Roemenië -17 V - Litouwen -17 V 2:0

FINLAND: Veikkausliiga - Championship Play-Offs

17:00KuPS - FC Haka Valkeakoski 0:0

GHANA: Premier League

17:00UitgesteldBechem United - Asante Kotoko -:-

GRIEKENLAND: Beker

15:00Asteras Stavrou - Almopos 0:3
15:00Diagoras - Apollon Pontou 0:1pen
15:00Makedonikos - Karditsa 0:1net
15:00PAE Egaleo - Panserraikos 1:2net

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

15:00Csakvari - Szentlorinc 2:1
15:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki 0:1
15:00Nyiregyhaza - MTK Boedapest 2:0
15:00Soroksar - Ajka 2:0
17:00Győr - Gyirmot 0:2
18:00DVTK - Dorogi 2:1
18:00Haladas - Kazincbarcika 1:0
18:00Kozarmisleny - Bekescsaba 1:0
18:00Siofok - Pecsi 0:0
18:00Tiszakecske - Szeged 0:1

IJSLAND: Besta-deild karla - Degradatiegroep

17:30Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur 2:1

ITALIË: Serie D - Groep A

15:00Bra - HSL Derthona 3:2
15:00Castanese - Pinerolo 0:4
15:00Fezzanese - PDHA 0:0
15:00Gozzano - Fossano 3:1
15:00Legnano - Chisola 2:2
15:00Ligorna - Casale 0:0
15:00Sestri Levante - Castellanzese 3:2
15:00Stresa Vergante - Chieri 4:0
15:00Vado - Borgosesia 3:2
16:00Sanremese - Asti 0:0

ITALIË: Serie D - Groep D

15:00Aglianese Calcio - AC Carpi 1:0
15:00Corticella - United Riccione 1:1
15:00G.S. Bagnolese - Forli 0:2
15:00Lentigione - Correggese 1:1
15:00Ravenna - Giana Erminio 3:3
15:00Real Forte Querceta - Fanfulla 0:0
15:00Sammaurese - Mezzolara 3:1
15:00Sant'Angelo - Salsomaggiore 0:0
15:00Scandicci - Crema 0:0

ITALIË: Serie D - Groep I

15:00Canicatti - Real Aversa 0:1
15:00Castrovillari - AS Acireale 0:4
15:00Catania - Vibonese 3:0
15:00Cittanovese - Santa Maria Cilento 1:1
15:00Lamezia Terme - Sancataldese 3:2
15:00Mariglianese - Licata 0:0
15:00Paterno - USD Ragusa 0:2
15:00S. Agata - Trapani 0:1

ITALIË: Coppa Italia Serie C

14:00L.R. Vicenza - Virtus Verona 2:1
14:30Alessandria - Novara 2:1
14:30Ancona - Rimini 0:1
14:30Gubbio - Recanatese 2:1
14:30Mantova - Trento 1:0
14:30Pergolettese - Sangiuliano City 1:3
14:30Renate - Pro Sesto 3:1
14:30Viterbese - San Donato 2:0
15:00Cesena - Fermana 3:1
15:00StilgelegdFiorenzuola - Lucchese 0:0
15:30Pordenone - Imolese 0:1
18:00Lecco - Juventus -23 1:3
18:00Montevarchi - Monterosi 1:0
18:00Pescara - Vis Pesaro 6:0
18:00Piacenza - Pro Vercelli 2:0
18:00Pro Patria - AlbinoLeffe 1:0
18:00Siena - Pontedera 0:1net
18:00Triestina - Arzignano 0:1

JAPAN: J2 League

12:00Omiya Ardija - Yamagata 1:1

JAPAN: Emperors Beker

10:30Kofu - Kashima 1:0
12:30Kyoto - Hiroshima 1:2net

JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen

11:00Nittaidai V - Angeviolet Hiroshima V 3:0

KAZACHSTAN: Premier League

12:00FK Akzhayik - Turan 1:1

KENIA: Premier League

14:00UitgesteldBandari - KCB -:-
14:00UitgesteldFortune Sacco - Tusker -:-
14:00UitgesteldKariobangi Sharks - Gor Mahia -:-
14:00UitgesteldNairobi City - Bidco United -:-
14:00UitgesteldNzoia Sugar - Ulinzi Stars -:-
14:00UitgesteldPosta Rangers - Kakamega Homeboyz -:-
14:00UitgesteldSofapaka - APS Bomet -:-

KROATIË: Druga NL

15:30Opatija - Jadran Porec 1:1

LIBIË: Premier League

14:00UitgesteldAbu Salim - Al-Athad -:-
14:00UitgesteldAl Akhdar - Al Taawun -:-
14:00UitgesteldAl Hilal - Darnes -:-
14:00UitgesteldAl-Nasr - Al-Suqoor -:-
14:00UitgesteldAl Sadaqa - Al Ahly Benghazi -:-
14:00UitgesteldAsaria - Al Ahly Tripoli -:-
14:00UitgesteldAsswehly - Al-Khmes -:-
14:00UitgesteldMahalla Tripoli - Al Madina -:-
14:00UitgesteldOlympic Azzaweya - Al Ittihad -:-
14:00UitgesteldShabaab Al Jabal - Al Tahaddi -:-

LITOUWEN: Beker

16:30Hegelmann - FK Panevezys 1:0pen

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - TN Stars 3:0
14:30UitgesteldSable Farming - Big Bullets -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:05Leones Negros - Celaya 0:2
02:05Pumas Tabasco - Dorados 0:3
04:05Venados - Tlaxcala 3:0

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

01:00Inter de Queretaro - Tulancingo 0:0

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura - Play-offs

16:00Leon -20 - Club America -20 0:1
17:00Puebla -20 - Atlas -20 0:0
17:00U.N.A.M. -20 - Tigres -20 3:1

MYANMAR: National League

11:00Hantharwady Utd - Ispe FC 3:1

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF League

03:00Real Espana (Hon) - Alajuelense (Cos) 0:3

NOORD-MACEDONIË: Beker

14:00Akademija Pandev - Ljuboten 9:0
14:00Bregalnica - Pelister 1:0
14:00Shkendija - FK Skopje 5:0
14:00Shkupi - Voska Sport 6:0
14:00Struga - Rabotnicki 2:1
14:00Tikves - Sileks 0:1
14:00Vardar - Fortuna Skopje 4:0

OEGANDA: Premier League

15:00Busoga - Blacks Power 2:0

PERU: Liga 1 - Clausura

00:30Cienciano - Huancayo 0:1
03:00Cesar Vallejo - A. Lima 3:2

POLEN: Division 2

13:00Lech Poznań 2 - Pogon Siedlce 1:2

POLEN: Central Youth League

11:00Arka -19 - Lech Poznań -19 2:1
12:00Rakow Czestochowa -19 - Legia -19 4:2

ROEMENIË: Romanian Cup Vrouwen

14:00Univ. Craiova V WO - Oltenia Craiova V -:-

RUSLAND: Beker - Regions Path

11:30Dynamo Vladivostok - SKA Khabarovsk 1:0
12:00Zenit-Izhevsk - Kamaz 0:1
13:00Kosmos - Rodina Moscow 1:2pen
14:00Kholding - Ufa 0:1
14:00Ulyanovsk - Rubin Kazan 2:1
16:00Tyumen - Volgar-Astrakhan 0:3
17:00D. Bryansk - Arsenal Tula 1:0pen
17:00Kursk - Dynamo Makhachkala 0:2
17:00Peresvet Podolsk - Baltika 1:0pen
17:00Vladimir - Akron Togliatti 0:1
17:30Chernomorets Novorossijsk - Yenisey 0:1
17:30Tekstilshtik - Kuban 0:1pen
18:00Dynamo Petersburg - Alania Vladikavkaz 2:3
18:00R. Volgograd - Yaroslavl 1:2pen
18:00Zvezda St. Peterburg - Veles Moscow 2:0

SAOEDI-ARABIË: Division 1

17:25Al Kholood - Al-Sahel 0:2
17:40Al Orubah - Al-Faysaly 0:1

SLOVENIË: 2e SNL

15:30Dob - NK Krka 2:1

SLOWAKIJE: 2e Divisie

15:00FK Humenne - Trebisov 0:1

SLOWAKIJE: 3. Liga - West

15:00Galanta - ŠKF Sereď 0:1

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

14:30Jazeera - Heegan 2:2

SPANJE: Copa Federacion

16:30Marbella - Melilla 1:2net

TSJECHIË: CFL - Group B

16:00Velvary - Banik Most - Sous 0:2

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

16:00UitgesteldHamam-Sousse - Etoile Sahel -:-

TURKIJE: 2. Lig White Group

13:30Bayburt - Soma Spor 0:3
13:30Sivas Belediyespor - Corum 0:2
14:00Ankaraspor - Bursaspor 1:1
14:00Duzcespor - Isparta 32 Spor 1:0
14:30Erokspor - Afyonspor 5:1
14:30Inegolspor - Sanliurfaspor 1:2
17:30Tarsus - Nazillispor 1:1
18:0024 Erzincanspor - Arnavutkoy Bl. 1:1
18:00Amedspor - Batman Petrolspor 2:0

TURKIJE: 2. Lig Red Group

13:30Adiyaman FK - Etimesgut 0:0
13:30Pazarspor - Kocaelispor 1:3
13:30Trabzon FK - Kastamonuspor 1:1
13:30Vanspor FK - Diyarbekirspor 1:1
14:00Zonguldak - Karacabey Belediyespor 0:0
14:30Kirklarelispor - Iskenderunspor 0:2
14:30Usakspor - Serik Belediyespor 0:1
18:001928 Bucaspor - Sariyer 3:1
18:00Balikesirspor - Kirsehir Belediyespor 1:0
18:00Fethiyespor - Ankara Demirspor 0:2

VENEZUELA: Primera División - Copa Sudamericana - Play-offs

23:00La Guaira - Estudiantes M. 1:0
01:15Hermanos Colmenares - Caracas 0:0

VIETNAM: National League Vrouwen

10:30Thai Nguyen V - Ho Chi Minh V 1:2
13:00Phong Phu Ha Nam V - Ha Noi 2 V 2:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

16:00Frankrijk -16 - Wales -16 3:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

12:30Chili -17 V - Marokko -17 V 3:1
14:30Frankrijk -23 V - Finland -23 V 3:1

ZAMBIA: Super League

15:00Red Arrows - Buildcon 2:1

ZUID-AFRIKA: Premier League

17:00AmaZulu - Richards Bay 0:1

ZUID-AMERIKA: South American Games Women U20

14:00Paraguay -20 V - Venezuela -20 V 0:5
16:15Argentinië -20 V - Uruguay -20 V 1:5

ZUID-KOREA: K League 2

12:00Daejeon - Jeonnam 2:1
12:30Asan - Seoul E. 2:1

ZUID-KOREA: Beker

12:00Daegu - Seoul 0:1net
12:00Ulsan Hyundai - Jeonbuk 1:2net

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.