REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

AUSTRALIË: A-League

09:45UitgesteldWellington Phoenix - Melbourne Victory -:-

BRAZILIË: Campeonato Sergipano

22:00UitgesteldSergipe - Lagarto -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00UitgesteldFortuna Düsseldorf II - Ahlen -:-
14:00UitgesteldFortuna Koln - RW Essen -:-
14:00UitgesteldHomberg - Rodinghausen -:-
14:00UitgesteldOberhausen - Alemannia Aachen -:-
14:00UitgesteldWuppertaler - Straelen -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00UitgesteldRostocker FC - Ludwigsfelder -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

13:00UitgesteldBremer - Leher -:-
13:00UitgesteldBTS Neustadt - Werder Bremen III -:-
14:00UitgesteldAumund-Vegesack - Habenhauser -:-
17:00UitgesteldBorgfeld - Brinkumer -:-

FINLAND: Liga Beker

16:00UitgesteldFC Lahti - FC Haka Valkeakoski -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group B

17:00UitgesteldASM Belfort - Sainte-Genevieve -:-

GAMBIA: GFA League

23:00UitgesteldWallidan - Armed Forces -:-
17:00UitgesteldWAA Banjul - Brikama U. -:-

GIBRALTAR: National League - Championship Play-Offs

16:00UitgesteldSt Josephs - Mons Calpe -:-

INDIA: I-League

09:30UitgesteldNeroca FC - Indian Arrows -:-
12:00UitgesteldAizawl - Kenkre -:-
15:00UitgesteldSreenidi Deccan - Churchill Brothers -:-

MEXICO: Liga Premier Serie B - Clausura

02:30UitgesteldCalor De San Pedro - Ciervos -:-
22:00UitgesteldGuerreros De Xico - Lobos Huerta -:-

NEDERLAND: Jack’s League

15:00UitgesteldJong Volendam - ASWH -:-
15:00UitgesteldKozakken Boys - Noordwijk -:-
15:00UitgesteldQuick Boys - Excelsior Maassluis -:-
15:00UitgesteldRijnsburgse Boys - IJsselmeervogels -:-
15:00UitgesteldSpakenburg - AFC -:-
15:30UitgesteldHHC Hardenberg - Katwijk -:-
15:30UitgesteldJong Sparta Rotterdam - GVVV -:-
15:30UitgesteldScheveningen - TEC -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:30UitgesteldAjax (Am) - GOES -:-
14:30UitgesteldBarendrecht - VVOG -:-
14:30UitgesteldDVS '33 Ermelo - ODIN '59 -:-
14:30UitgesteldHoek - FC Lisse -:-
14:30UitgesteldStaphorst - Harkemase Boys -:-
15:00UitgesteldDOVO - SteDoCo -:-
15:00UitgesteldSportlust '46 - Excelsior '31 -:-
15:00UitgesteldTer Leede - ACV Assen -:-
18:00UitgesteldVVSB - Sparta Nijkerk -:-

NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL

11:00UitgesteldStrömsgodset IF -19 - Stabaek -19 -:-
11:00UitgesteldVålerenga -19 - FK Bodø/Glimt -19 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00UitgesteldJuvenes/Dogana - Folgore -:-
15:00UitgesteldLa Fiorita - Cosmos -:-
15:00UitgesteldLibertas - Tre Fiori -:-
15:00UitgesteldVirtus - Faetano -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 18

16:30UitgesteldVillacanas - Quintanar -:-

TURKIJE: 3. Lig Group 2

11:00Uitgesteld52 Orduspor - Hacettepe -:-
11:00UitgesteldAltindag Bld. - Aksaray Bld. -:-
11:00UitgesteldBayrampasa - Siirt Ozel -:-
11:00UitgesteldCarsambaspor - Beyoglu Yeni Carsi -:-
11:00UitgesteldDuzcespor - Sile Yildizspor -:-
11:00UitgesteldElazig Karakocan - Kestel -:-
11:00UitgesteldIskenderun - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
11:00UitgesteldMalatya - Darica Genclerbirligi -:-
11:00UitgesteldYomraspor - Kusadasispor -:-

WALES: Cymru North

15:30UitgesteldBangor City - Llanrhaeadr -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:30AfgelastTrinec (Cze) - Vitkovice (Cze) -:-
11:00AfgelastFC Viktoria Plzen (Cze) - ŠKF Sereď (Svk) -:-
13:00AfgelastPrepere (Cze) - Chrudim B (Cze) -:-
14:00AfgelastBielsko-Biala (Pol) - Pawlowice (Pol) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.