REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

FRANKRIJK: Ligue 1 - Nacompetitie

19:00AS Saint-Étienne - AJ Auxerre -:-

NEDERLAND: Eredivisie - Conference League - Play-offs

14:30AZ - Vitesse -:-

NEDERLAND: Eredivisie - Nacompetitie

18:00ADO Den Haag - Excelsior Rotterdam -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

17:45Tlemcen - Chlef -:-
21:00Setif - Saoura -:-

ANDORRA: Primera Divisió - Nacompetitie

20:00La Massana - UE Engordany -:-

ANDORRA: Andorra Cup

17:00Atletic Escaldes - Extremenya -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Caala - Academica -:-
16:00CD Lunda Sul - Sporting de Cabinda -:-
16:00Cuando Cubango - Sporting de Benguela -:-
16:00Desportivo Huila - Wiliete -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

23:00Tristan Suarez - Def. de Belgrano 0:2
00:10Quilmes - Atletico Atlanta 1:3
20:00Deportivo Madryn - Club A. Guemes -:-
20:10Estudiantes Rio Cuarto - All Boys -:-
20:30Deportivo Maipu - San Martin S.J. -:-
20:30Gimnasia Jujuy - Almirante Brown -:-
21:00Alvarado - Gimnasia Mendoza -:-
22:00CA Mitre - Atl. Rafaela -:-
22:10Temperley - Belgrano -:-
00:10Ferro - Santamarina -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

18:30Douglas Haig - Racing Cordoba -:-
20:00CA Liniers - Huracan Las Heras -:-
20:00Defensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-
20:00Sol de Mayo - Villa Mitre -:-
20:30Circulo Deportivo - Sansinena -:-
20:30Def. Pronunciamiento - Antoniana -:-
20:30Independiente Chivilcoy - Cipolletti -:-
20:30Juventud Unida Universitario - Club Sportivo Penarol -:-
20:30Olimpo - Desamparados -:-
20:30Sarmiento Resistencia - Sportivo Belgrano -:-
21:00Argentino MM - Ciudad Bolivar -:-
21:00Gimnasia y Tiro - Sportivo Las Parejas -:-
21:00San Martin Formosa - Boca Unidos -:-
22:30Union Sunchales - Crucero del Norte -:-
23:00Central Norte - CDJU Gualeguaychu -:-

ARGENTINIË: Primera C - Apertura

00:00Real Pilar - Atlas 1:1
20:30Argentino de Merlo - Club Lujan -:-
20:30Berazategui - Victoriano A. -:-
20:30El Porvenir - Liniers -:-
20:30General Lamadrid - Claypole -:-
20:30Leandro N. Alem - Midland -:-
20:30Puerto Nuevo - Laferrere -:-
20:30San Martin Burzaco - Excursionistas -:-
20:30Sportivo Italiano - Deportivo Espanol -:-

ARGENTINIË: Primera D - Apertura

20:30Central Ballester - Deportivo Muniz -:-
20:30CSR Espanol - Mercedes -:-
20:30Lugano - Sportivo Barracas -:-

ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase - Play offs

19:00Lanus 2 - Estudiantes 2 -:-

ARGENTINIË: Primera A Vrouwen

16:00Comunicaciones V - Defensores de Belgrano V -:-
20:00Independiente V - UAI Urquiza V -:-
20:30Platense V - Boca Juniors V -:-

ARUBA: Division di Honor - Winnaarsronde

00:30Britannia - Racing Club Aruba 1:4
02:30La Fama - Dakota 0:5

AUSTRALIË: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Canberra Olympic 2:1
07:00Gungahlin - Tigers FC 5:1

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

06:00Valentine - Edgeworth E. 1:0
08:30Broadmeadow - Lake Macquarie 5:0

AUSTRALIË: NPL NSW

07:00Sydney Utd - Sutherland 1:0
08:00Rockdale Ilinden - Sydney Olympic 1:3

AUSTRALIË: NPL Queensland

08:00Brisbane -21 - Gold Coast 1:2

BELARUS: Vysshaya Liga

15:00Energetik-BGU - Slavia Mozyr -:-
17:00Neman - Belshina -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

11:00Zhodino 2 - Din. Minsk 2 0:1
12:00Brest 2 - BATE 2 0:1
14:00Shakhter Soligorsk 2 - Vitebsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen

53'Dynamo Brest V - Vitebsk V 0:3
15:00Bobruichanka V - Dnepr Mogilev V -:-
17:00Din. Minsk V - Zorka-BDU V -:-

BELGIË: 1e Nationale - Degradatie - Play-offs

15:00Lyra-Lierse Berlaar - Aalst 0:5
20:00Mandel United - Tubize -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs

17:00Adjidja - Djeffa -:-
17:00ASVO - Coton FC -:-
17:00Buffles du Borgou - Dadje -:-
17:00FC Loto - Bembereke -:-
17:00JS Pobe - Eternel -:-

BENIN: Ligue 1 - Degradatiegroep

17:00ASOS - Police -:-
17:00ASPAC - Upi Onm -:-
17:00Dynamique Djougou - Dynamo Parakou -:-
17:00Hodio - Tonnerre -:-
17:00Sitatunga - Dragons -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play Offs

21:00Always Ready - Palmaflor -:-
00:00Royal Pari - The Strongest -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

17:00Leotar - Tuzla City -:-
17:00Posusje - Borac Banja Luka -:-
17:00Sloboda - Zeljeznicar -:-
19:00Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina -:-

BRAZILIË: Serie A

00:00Sao Paulo - Ceara 2:2
01:30Fortaleza - Juventude 1:1
21:00Coritiba - Botafogo RJ -:-
21:00Santos - Palmeiras -:-
23:00Corinthians - America MG -:-
23:00Cuiaba - Athletico-PR -:-
23:00Fluminense - Flamengo -:-
00:00Atletico-MG - Avai -:-

BRAZILIË: Serie B

00:00Sampaio Correa - Guarani 2:1
21:00Vila Nova - Gremio -:-

BRAZILIË: Serie C - Eerste fase

23:00Confianca - Aparecidense 1:1
00:00ABC - Brasil de Pelotas 3:0
16:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
20:00AE Altos - Ypiranga FC -:-
22:00Botafogo SP - Mirassol -:-
00:00Remo - Floresta EC -:-

BRAZILIË: Serie D

23:00Juazeirense - ASA 0:0
23:00Nautico FC - Trem 3:5
23:30Tocantinopolis - Castanhal 4:1
00:00CSE - Alagoinhas 2:1
17:00Operario VG - Gremio Anapolis -:-
20:00Globo - Sousa -:-
20:00Pouso Alegre - Nova Venecia -:-
20:00Prospera Criciuma - SER Caxias -:-
20:00Sao Paulo Crystal - Retro -:-
20:30Cascavel - Azuriz -:-
20:30Ipora - Acao -:-
21:00Afogados da Ingazeira - Crato -:-
21:00Amazonas - Sao Raimundo RR -:-
21:00Jacuipense - Lagarto -:-
21:00Sergipe - Santa Cruz -:-
23:00Humaita - Sao Raimundo AM -:-

BRAZILIË: Campeonato Gaucho 2

23:00Lajeadense - Santa Cruz RS 4:1
20:00Passo Fundo - Brasil Farroupilha -:-
20:00Pelotas - EC Guarani -:-
20:00SC Sao Paulo - Inter Santa Maria -:-
20:00Veranopolis - Gaucho -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro 2

15:00Tupynambas - Aymores -:-

BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen

16:00Flamengo V - Gremio V -:-
19:00Palmeiras V - Sao Jose V -:-
20:00Cruzeiro V - Cresspom V -:-
23:00Ferroviaria V - Santos V -:-

BULGARIJE: Third League - North-East

17:00Chernolomets - Riltzi -:-

CANADA: Canadian Premier League

01:00Pacific FC - Valour 2:2
20:00York Utd - Cavalry -:-

CANADA: CSL

20:00Scarborough B. - York Region -:-
22:00Toronto Falcons - BGHC -:-
00:00Serbian W. E. - Continentals -:-

CHILI: Primera División

23:30Cobresal - U. De Chile 1:0
02:00Huachipato - Palestino 2:1
23:30U. Catolica - Antofagasta -:-

CHILI: Primera B

18:30Deportes Iquique - Melipilla -:-
18:30Deportes Temuco - Copiapo -:-
21:00Magallanes - Recoleta -:-

CHILI: Segunda Division

21:00Lautaro - Ind. Cauquenes -:-
21:30Dep. Concepcion - Valdivia -:-
21:30General Velasquez - Arica -:-
22:00Real San Joaquin - Limache -:-

CONGO: Ligue 1

15:00UitgesteldOtoho d'Oyo - Kondzo -:-
16:00Diables Noirs - JS Talangai -:-
16:00Inter Club - Leopard -:-

CONGO DR: Ligue 1

15:30Lubumbashi Sport - RCK -:-
16:30Motema Pembe - Sanga Balende -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00CSD Barber - Victory Boys -:-
03:15Scherpenheuvel - Centro Dominguito 1:1
23:30Willemstad - UNDEBA -:-

DENEMARKEN: Superliga - Conference League - Play-offs

18:30Aalborg BK - Viborg FF -:-

DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep

39'AC Horsens - Hvidovre IF 0:0
39'FC Helsingør - Nykøbing FC 1:2
39'Lyngby BK - FC Fredericia 0:0

DENEMARKEN: 2nd Division - Degradatiegroep

50'Aarhus Fremad - Skive 0:1
24'FA 2000 - Middelfart 0:0
9'Brabrand - Kolding IF 0:0

DENEMARKEN: 2nd Division - Promotie groep

53'Naestved - Hellerup 1:0
15:00B.93 - Thisted -:-
15:00Hillerod - AB Kopenhagen -:-

DENEMARKEN: 3rd Division - Championship Play-Offs

39'VSK Aarhus - Næsby 2:0
14:00BK Frem - Lyseng -:-
14:00Roskilde - Dalum IF -:-

DENEMARKEN: 3rd Division - Degradatiegroep

13:00Karlslunde - Herlev -:-
13:00Vanløse - Young Boys FD -:-
39'Roskilde KFUM's - Slagelse 0:2

DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs

39'Køge V - Thisted V 0:2

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF

22:00Delfines Del Este - Moca -:-
22:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord - Degradatiegroep

9'BSV Rehden - Norderstedt 0:0
14:00Hannoverscher SC - Heider SV -:-
9'Luneburger Hansa - Phonix Lubeck 0:0
14:00Oberneuland - Drochtersen/Assel -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Brandenburger - Seelow -:-
14:00CFC Hertha - Hertha Zehlendorf -:-
14:00UitgesteldCFC Hertha - Greifswald -:-
14:00Greifswald - Ludwigsfelder -:-
14:00Hansa Rostock II - MSV Neuruppin -:-
14:00UitgesteldHertha Zehlendorf - Rostocker FC -:-
14:00UitgesteldLudwigsfelder - Stendal -:-
14:00UitgesteldMahlsdorf - Pampow -:-
14:00Neustrelitz - RSV Eintracht -:-
14:00Rostocker FC - Stern -:-
14:00UitgesteldRSV Eintracht - Blau Weiss Berlin -:-
14:00Schwerin - Staaken -:-
14:00UitgesteldSchwerin - Neustrelitz -:-
14:00UitgesteldSeelow - Hansa Rostock II -:-
14:00Stendal - Pampow -:-
14:00UitgesteldStern - MSV Neuruppin -:-
14:00UitgesteldTorgelower Greif - Brandenburger -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00An der Fahner Hohe - Grimma -:-
14:00UitgesteldBautzen - Halle -:-
14:00UitgesteldBischofswerdaer - Oberlausitz -:-
14:00UitgesteldBlau-Weiss Zorbau - Arnstadt -:-
14:00UitgesteldEinheit Rudolstadt - An der Fahner Hohe -:-
14:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-
14:00UitgesteldErfurt - Jena II -:-
14:00UitgesteldGrimma - Einheit Wernigerode -:-
14:00Halle - Martinroda -:-
14:00Krieschow - Arnstadt -:-
14:00UitgesteldPlauen - Krieschow -:-
14:00UitgesteldSandersdorf - Inter Leipzig -:-
16:00Oberlausitz - Erfurt -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein - Degradatiegroep

14:00UitgesteldEutin - Frisia Risum-Lindholm -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen - Degradatiegroep

15:00Finnentrop/Bamenohl - RSV Meinerzhagen -:-
15:00Munster 2 - Holzwickeder SC -:-
15:00Sprockhovel - Clarholz -:-
15:00Vreden - Haltern -:-
15:15Westfalia Herne - Hammer SpVgg. -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen - Promotie groep

15:00Eintracht Rheine - Westfalia Rhynern -:-
15:00Erndtebruck - Wattenscheid -:-
15:00FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Schermbeck 2020 - Kaan-Marienborn -:-
15:00Siegen - SC Paderborn II -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen - Degradatiegroep

15:00Bad Vilbel - Hunfelder -:-
15:00SV Steinbach - Viktoria Griesheim -:-
15:00Zeilsheim - Flieden -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar - Degradatiegroep

15:00Elversberg II - Hassia Bingen -:-
16:00Speyer - 1. FC Kaiserslautern II -:-

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

15:00Alfter - Eilendorf -:-
15:00Breinig - Wesseling-Urfeld -:-
15:00Duren - Friesdorf -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Siegburger -:-
15:00Hennef - Frechen -:-
15:00Hurth - VfL Vichttal -:-
15:30Deutz - Bergisch Gladbach -:-
15:30Fortuna Koln II - Freialdenhoven -:-
15:30Pesch - FC Viktoria 08 -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein - Verliezersronde

15:00Cronenberger - 1.FC Monchengladbach -:-
15:00Dusseldorf-West - Niederwenigern -:-
15:00Kray - SC Velbert -:-
15:00Union Nettetal - Jahn Hiesfeld -:-
15:30SpVgg Sterkrade-Nord - Duisburg -:-
15:30TuRU Dusseldorf - DJK Teutonia St.Tonis -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein - Winnaarsronde

15:00Kleve - Germania Ratingen -:-
15:30Bocholt - Meerbusch -:-
15:30Hilden - Baumberg -:-

DUITSLAND: Oberliga Play-offs

15:00Emden - Bremer -:-
15:00Wandsbeker Concordia - Todesfelde -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga - Play-offs

51'Hertha -19 - Borussia Dortmund -19 1:2

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

01:00Tecnico U. - Emelec 1:1

EGYPTE: Premier League

16:00Future FC - Eastern Company -:-
18:30Pyramids - Al Masry -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

16:00Alexandria SC - Salloum -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Play Offs

23:00Alianza FC - Aguila -:-

ENGELAND: Championship - Play-offs

17:30Huddersfield Town - Nottingham Forest -:-

ENGELAND: National League - Play-offs

39'Solihull Moors - Chesterfield 2:1

ESTLAND: Meistriliiga

39'Nõmme Kalju FC - Paide 1:0
16:15FCI Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn -:-
18:30Kuressaare - Tammeka -:-

ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen

11:00Polva Lootos V - Tammeka Tartu V 0:2

EUROPA: EK -17 - Play-offs

16:30Frankrijk -17 - Portugal -17 -:-
20:00Nederland -17 - Servië -17 -:-

FINLAND: Veikkausliiga

15:00HIFK - FC Honka Espoo -:-
15:00KuPS - HJK Helsinki -:-
17:30IFK Mariehamn - VPS -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30Jaro - TPS Turku -:-
17:30PIF Pargas - JaPS -:-
17:30PK-35 - Mikkeli -:-
17:30SJK Akatemia - Gnistan -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

15:00Atlantis - Futura -:-
16:00JIPPO - LaPa -:-
17:30NJS - KuPS Akatemia -:-
17:30PeKa - Lahden Reipas -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30EPS - Honka Akatemia -:-
17:30HJS - Ilves-Kissat -:-
17:30Ilves 2 - Jazz Pori -:-
17:30SalPa - VJS -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

54'JBK - OLS Oulu 1:2
16:30Kajaanin Haka - JJK Jyvaskyla -:-
17:30Narpes Kraft - OTP -:-
17:30Rovaniemi - Hercules -:-

FRANKRIJK: Ligue 2 - Nacompetitie

16:00Quevilly Rouen - Villefranche -:-

FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen

21:00Paris SG V - Olympique Lyon V -:-

GABON: Championnat D1

16:30Missile - Mberi Sportif -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Team Rhino - Real Banjul 2:1

GHANA: Premier League

17:00Aduana - Dreams -:-
17:00Ashanti Gold - Accra Lions -:-
17:00Berekum Chelsea - Elmina Sharks -:-
17:00King Faisal - Great Olympics -:-
17:00Legon Cities - Bibiani Gold Stars -:-
17:00Medeama - Asante Kotoko -:-
17:00Tamale - Eleven Wonders -:-
17:00WAFA - Bechem United -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Clausura - Play Offs

23:00Real Espana - Motagua -:-

HONGARIJE: NB III - East

17:00Debreceni EAC - SBTC -:-
17:00Debrecen II - Tiszaujvaros -:-
17:00Eger SE - Ujpest II -:-
17:00Elore - Senyo Carnifex -:-
17:00Hajduszoboszloi SE - Tiszafuredi -:-
17:00Hidasnemeti VSC - Fuzesgyarmati SK -:-
17:00Jaszberenyi - DVTK II -:-
17:00Kazincbarcika - Bekescsaba II -:-
17:00Kisvarda II - Tallya -:-
17:00Putnok VSE - Torokszentmiklos -:-

HONGARIJE: NB III - Centre

17:00Balassagyarmat - Makoi -:-
17:00Cegledi - Szekszardi -:-
17:00Dunaujvaros PASE - Rakosmenti KSK -:-
17:00ESMTK Budapest - Paks II -:-
17:00FC Dabas - MTK II -:-
17:00Ferencvaros II - Dabas-Gyon -:-
17:00Gerjeni - Vac -:-
17:00Honved II - Ivancsa -:-
17:00Kozarmisleny - Monori -:-
17:00Mohacsi - Hodmezovasarhely FC -:-

HONGARIJE: NB III - West

17:00Andrashida - Mosonmagyarovari TE -:-
17:00Balatonfuredi - Gyirmot II -:-
17:00BVSC-Zuglo - Zalaegerszegi II -:-
17:00Erdi - Veszprem -:-
17:00Kaposvar - Gardony Varosi -:-
17:00MOL Fehervar II - Bicskei -:-
17:00Nagykanizsa - Puskas Academy II -:-
17:00Papai Perutz - Győr II -:-
17:00SC Sopron - Komaromi VSE -:-
17:00Tatabanya - Kelen -:-

HONGARIJE: NB I Vrouwen - Degradatie - Play-offs

17:30Astra Hungary V - Debrecen V -:-

IJSLAND: Besta-deild karla

18:00Fram - Valur -:-
18:30Vikingur Reykjavik - Akureyri -:-
19:00Akranes - Keflavik -:-
19:00Stjarnan - Vestmannaeyjar -:-
21:15Hafnarfjordur - KR Reykjavik -:-
21:15Leiknir - Breidablik -:-

IJSLAND: Division 2

18:00Volsungur - Haukar -:-

IJSLAND: Icelandic Cup Vrouwen

16:30Fjardab/Hottur/Leiknir V - Breidablik V -:-
17:00Keflavik V - IBV Vestmannaeyjar V -:-

IRAK: Super League

15:00Al Kahraba - Al-Qassim -:-
15:00Newroz - Al Najaf -:-
15:00Zakho - Al Wasat -:-
17:30Naft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
20:00Al Shorta - Al Karkh -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30UitgesteldEsteghlal F.C. - Naft M.I.S -:-
17:30UitgesteldFajr Sepasi - Persepolis -:-
17:30Foolad - Sepahan -:-
17:30UitgesteldGol Gohar - Zob Ahan -:-
17:30Havadar SC - Gol Gohar -:-
17:30UitgesteldNassaji Mazandaran - Tractor-Sazi -:-
17:30Persepolis - Shahr Khodrou -:-
17:30UitgesteldPeykan - Mes Rafsanjan -:-
17:30UitgesteldSanat-Naft - Havadar SC -:-
17:30UitgesteldSepahan - Aluminium Arak -:-
17:30UitgesteldShahr Khodrou - Foolad -:-

ITALIË: Serie B - Play-offs

20:30Pisa - AC Monza -:-

ITALIË: Serie C - Promotion - Play-offs

19:00Padova - Catanzaro -:-
20:30Palermo - FeralpiSalo -:-

ITALIË: Serie D - Groep A - Play-offs

16:00Sanremese - Citta di Varese -:-

ITALIË: Serie D - Groep B - Play-offs

16:00Legnano - USD Casatese -:-

ITALIË: Serie D - Groep C - Play-offs

16:00Union Clodiense - Adriese -:-

ITALIË: Serie D - Groep D - Play-offs

16:00G.S. Bagnolese - Sasso Marconi -:-
18:00Ravenna - Lentigione -:-

ITALIË: Serie D - Groep F - Play-offs

16:00Fano - Castelfidardo -:-
16:00Trastevere Calcio - Sambenedettese -:-
16:00Vastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

ITALIË: Serie D - Groep H - Play-offs

16:00A.C.D. Nardo - San Giorgio -:-
16:00Francavilla - Bitonto -:-
16:00Lavello - Rotonda -:-

ITALIË: Serie D - Groep I - Play-offs

16:00Castrovillari - Rende -:-
16:00Cavese - AS Acireale -:-

ITALIË: Serie D - Winners stage

16:00Novara - SG City Nova -:-
17:00Calcio Giugliano - Audace Cerignola -:-
17:00San Donato - Rimini -:-

ITALIË: Primavera 2 - Promotie play offs

15:00Parma -19 - Frosinone -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

17:30Racing d'Abidjan - Academie de FAD -:-
20:00ASEC Mimosas - San Pedro -:-

JAMAICA: Premier League

22:00Dunbeholden - Portmore -:-
22:00Montego Bay - Humble Lions -:-
22:00Vere United - Harbour View -:-
00:15Cavalier - Molynes -:-

JAPAN: J1 League

06:05Kobe - Sapporo 4:1
07:00Kyoto - Kawasaki 1:0
08:00Shonan - C-Osaka 0:2
08:00Tokio - Kashima 3:1
09:00Iwata - Yokohama M. 0:2
09:00Kashiwa - Shimizu 3:1
10:00Sagan Tosu - G-Osaka 2:1

JAPAN: J2 League

07:00Albirex Niigata - Yamagata 3:0
07:00Machida - Blaublitz 2:0
07:00Vegalta Sendai - Tochigi 2:1
07:00V-Varen Nagasaki - Okayama 0:0
07:00Yokohama FC - Renofa Yamaguchi 1:0
08:00Chiba - Mito 2:1
11:00Kusatsu - Oita 0:1
11:30Ryukyu - Tokushima 3:3
12:00Kanazawa - Grulla Morioka 2:1

JAPAN: J3 League

05:00Yamaga - Imabari 2:1
06:00Fukushima Utd - Tegevajaro Miyazaki 0:0
06:00Iwaki - Tottori 2:0
06:00Sagamihara - Toyama 0:1
07:00Fujieda MYFC - Azul Claro Numazu 3:1
07:00Kamatamare - Kagoshima Utd 0:4
07:00Nagano - Gifu 2:2
08:00Ehime - Vanraure 3:1

JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen

06:00Gunma V - Ehime V 2:1
07:00Setagaya Sfida FC V - Kunoichi V 1:3

KAMEROEN: Elite Two

15:00FC Rangers of Bafut - AS Fap -:-
17:00Leopard de Douala - Aigle Royal -:-

KENIA: Premier League

13:00Nzoia Sugar - KCB -:-
9'Kakamega Homeboyz - Leopards 0:1
9'Nairobi City - Gor Mahia 0:0
9'Talanta FC - Kariobangi Sharks 0:0
9'Wazito - Bidco United 0:0

KROATIË: First League Vrouwen - Championship Play-Offs

12:00Dinamo Maksimir V - HNK Rijeka V -:-
18:00Osijek V - ZNK Split V -:-

KROATIË: First League Vrouwen - Degradatiegroep

17:00Zadar V - Neretva V -:-
17:30Agram Zagreb V - Medimurje Cakovec V -:-

LAOS: Lao League

10:00Champasak United - Master 7 1:1
11:00Young Elephant - Ezra 2:0
49'Luangprabang United - Viengchanh 0:0

LETLAND: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - Tukums 2000 -:-

LETLAND: 1. Liga

49'Valmiera 2 - Salaspils FK 6:0
15:00Grobina - Alberts JDFS -:-
17:00Saldus SS/Leevon - Dinamo Riga -:-

LITOUWEN: A Liga

16:30Jonava - Riteriai -:-

LITOUWEN: I Lyga

9'FK Panevezys 2 - Siauliai 2 0:0

MACAU: Elite League

12:00CFB Macau - Tak Chun Ka I 3:0
14:00Casa de Portugal - Sporting Macau -:-

MALAWI: Super League

14:30Karonga United - TN Stars -:-
14:30Mighty Tigers - Civo Utd -:-
14:30Mighty Wanderers - Red Lions -:-

MALI: Premiere Division

19:00AS Police - AS Douanes de Sikasso -:-
19:00Stade Malien - Djoliba -:-

MAROKKO: Botola Pro

21:30Mouloudia Oujda - Berkane -:-

MAROKKO: Botola 2

18:00Jeunesse - Khemisset -:-
18:00RAC Casablanca - Moghreb Tetouan -:-
18:00Sale - Stade Marocain -:-

MAROKKO: Coupe du Trone

18:30FUS Rabat - Union Touarga -:-

MONTENEGRO: Beker

20:30Buducnost - Decic -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

9'ADO 20 Heemskerk - JOS Watergraafsmeer 0:0
9'Blauw Geel '38 - Dongen 0:0
14:00EVV - HVV Hollandia -:-
9'Gemert - OFC 0:0
14:00GVV Unitas - DEM 0:0
9'HV & CV Quick - USV Hercules 0:0
9'O.S.S. '20 - HSC '21 0:0
9'UNA - Hoogland 0:0
9'Westlandia - Groene Ster 0:0

NEDERLAND: Eredivisie Cup Vrouwen

90+'FC Twente V - ADO Den Haag V 2:0
14:30Ajax V - PSV V -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offs

02:00Esteli -20 - Managua FC -20 2:0

NIGERIA: NNL

17:00Abuja FC - Yobe Stars -:-
17:00Gateway Utd. - J'Atete -:-
17:00Go Round - Rovers FC -:-
17:00Malumfashi - Adamawa Utd -:-
17:00Mighty Jets - Zamfara -:-
17:00Sporting Lagos - Crown -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00FK Haugesund - Aalesund -:-
18:00Jerv - Sarpsborg 08 -:-
18:00Molde FK - FK Bodø/Glimt -:-
18:00Sandefjord - Kristiansund -:-
18:00Tromsø IL - Lillestrøm SK -:-
20:00Vålerenga - Rosenborg BK -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

15:00Bryne - Start -:-
15:00Ranheim - Fredrikstad -:-
15:00Sogndal - Sandnes -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

52'Frigg - Brattvag 1:0
9'Asker - Traeff 0:0

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

9'Brumunddal - Hødd 2 0:0
15:00Kongsvinger 2 - Aalesund 2 -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

16:00Viking 2 - Lysekloster -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

15:00Mandalskameratene - Fram -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

9'Trygg/Lade - Nardo 0:0
15:00Rana FK - Steinkjer -:-
16:00Innstrandens - Strindheim -:-
16:00Orkla - FK Bodø/Glimt 2 -:-
17:00Byåsen - Junkeren -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

9'Strømsgodset 2 - Lørenskog 0:1
15:00Floya - Skjetten -:-
17:30Gjellerasen - Skjervoy -:-

NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen

15:00Avaldsnes V - SK Brann V -:-
15:00Kolbotn V - Lyn V -:-
15:00LSK Kvinner V - Stabaek V -:-
15:00RØA V - Arna-Bjørnar V -:-

NOORWEGEN: Division 1 Women - Eerste fase

53'Klepp V - Kil/Hemne V 0:2
16:00Asane V - Honefoss V -:-

OEZBEKISTAN: Super League

16:00Termez Surkhon - Bunyodkor -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga - Conference League - Play-offs

17:00Rapid Wien - WSG Tirol -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg - Degradatiegroep

16:00Kuchl - Seekirchen -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg - Degradatiegroep

10:30Dornbirner SV - A. Lustenau (Am) 3:1

OOSTENRIJK: Bundesliga Vrouwen

14:00Bergheim V - Austria Wien V -:-
9'Sturm Graz V - Sudburgenland V 0:0

PANAMA: LPF - Apertura - Play Offs

02:00Miguelito - Alianza 1:2

PARAGUAY: Division Intermedia

16:00Fernando de la Mora - River Plate -:-
16:00Sportivo Iteno - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Carlos Mannucci - Grau 1:0
18:00AD Cantolao - Dep. Municipal -:-
20:00Carlos Stein - Cesar Vallejo -:-
22:30Melgar - U. de Deportes -:-

PERU: Liga 2 - Apertura

20:00Union Comercio - Union Huaral -:-
22:00Alfonso Ugarte - Santos -:-
22:30Chavelines - Los Chankas -:-

PERU: Liga Vrouwen

01:00Dep. Municipal V - Cesar Vallejo V 1:3
22:00Ayacucho V - Killas V -:-
22:30A. Lima V - Sporting Cristal V -:-
22:30Carlos Mannucci V - Atletico Trujillo V -:-

POLEN: Division 1 - Promotie play offs

20:45Korona - Chrobry Glogow -:-

POLEN: Division 2 - Promotie play offs

17:00Ruch - Motor Lublin -:-

POLEN: III Liga - Group II

16:00Swit Skolwin - Zawisza -:-

POLEN: III Liga - Group IV

17:00LKS Lagow - Orleta Radzyn -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Sokol Sieniawa -:-
17:00Sandomierz - Czarni Polaniec -:-

POLEN: Ekstraliga Vrouwen

10:15Bydgoszcz V - Górnik Łęczna V 0:1
10:15Czarni Sosnowiec V - Katowice V 0:0
10:15Medyk Konin V - UJ Krakow V 2:1
10:15Rekord Bielsko-Biala V - Gdansk V 5:2
10:15Tarnovia Tarnow V - Slask Wroclaw V 2:2
16:00UKS SMS Lodz V - Olimpia Szczecin V -:-

PORTUGAL: Liga Portugal - Nacompetitie

20:30Moreirense FC - Chaves -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2 - Nacompetitie

18:00Covilha - Alverca -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Promotie groep

12:00Olhanense - Sertanense -:-
15:00Fontinhas - Pero Pinheiro -:-
15:00OS Belenenses - Moncarapachense -:-

PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen - Nacompetitie

17:00CF Benfica V - Gil Vicente FC V -:-
17:00Varzim V - Estoril V -:-

ROEMENIË: Liga 1 - Nacompetitie

17:15Chindia Targoviste - Concordia -:-
20:00Dinamo Boekarest - U. Cluj -:-

ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Championship Play-Offs

12:00Heniu Prundu Bargaului V - CSM Alexandria V -:-
12:00Ol. Cluj V - Politehnica Timisoara V 1:0
14:00Vasas Odorhei V - Fairplay Bucuresti V -:-

ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep

10:00Baia Mare V - Universitatea Galati V 4:0
10:00CSS Targoviste V - Banat V 1:1
10:00Targu Mures V - Piros Security V 0:2

RUSLAND: FNL 2 - Group 1

9'Dynamo Stavropol - Legion Dynamo 0:0
9'Kholding - Alania 2 0:0
15:00Forte Taganrog - Maykop -:-
16:00Dynamo Makhachkala - Anzhi -:-
16:00FK Rotor Volgograd 2 - FK Chayka -:-
16:00SKA Rostov - Mashuk -:-
17:00Chernomorets Novorossijsk - Biolog -:-

RUSLAND: Beker - Play-offs

16:00Spartak Moskou - FC Dinamo Moskou -:-

RUSLAND: Supreme Division Vrouwen

10:00FK Yenisey V - Ryazan V 4:0

RWANDA: Premier League

12:30Kiyovu - Marines -:-
15:00AS Kigali - Etoile de L'Est -:-
15:00Etincelles - Mukura Victory Sports -:-
15:00Gicumbi - Bugesera FC -:-
15:00Musanze - Rutsiro -:-
18:00Police - APR -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

18:15Damac - Al-Fateh -:-
18:20Al Feiha - Al-Taawon -:-
20:00Al-Hilal - Abha -:-
20:00Al Taee - Al-Ittihad FC -:-

SCHOTLAND: Scottish Cup Vrouwen

17:10Celtic V - Glasgow City V -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:00Casa - ASEC Ndiambour -:-
19:00Generation F. - Guediawaye -:-
19:00Jaraaf - Dakar SC -:-
19:00Linguere - Teungueth -:-
19:00Mbour Petite Cote - Excellence -:-
19:00Pikine - US Goree -:-

SERVIË: Super Liga - Nacompetitie

16:00Radnicki 1923 - Zeleznicar Pancevo -:-
18:30Novi Pazar - IMT Novi Beograd -:-

SERVIË: Srpska Liga - East

17:30Hajduk Veljko - Trayal Krusevac -:-
17:30Paracin - Jagodina -:-
17:30Radnicki Pirot - Pcinja -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
17:30Sloga Leskovac - Buducnost Popovac -:-
17:30Timocanin - Rembas -:-
17:30Vlasina - Dubocica -:-

SERVIË: Srpska Liga - West

17:30Jedinstvo U. - Sloboda -:-
17:30Macva Bogatic - Susica -:-
17:30Mladi Radnik - Sloga Pozega -:-
17:30Radevac - Buducnost Arilje -:-
17:30Real Podunavci - Borac 1926 -:-
17:30RSK Rabrovo - Takovo -:-
17:30Sloga Kraljevo - Trepca -:-
17:30Smederevo - Sloga 1940 -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Anti Drugs Strikers - RSLAF -:-
18:15Bo Rangers - Central Parade -:-
18:15Diamond Stars - Mighty Blackpool -:-
18:15Kamboi Eagles - Sierra Leone Police -:-
18:15Old Edwardians - Kallon -:-
18:15Ports Authority - East End Tigers -:-
18:15Wusum Stars - Freetown City -:-

SLOVENIË: Prva liga - Nacompetitie

19:30Triglav - Tabor Sezana -:-

SLOVENIË: 3. SNL - East

15:00NK Bistrica - Cirkulane -:-

SLOVENIË: 3. SNL - West

17:30Skofja Loka - Postojna -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

17:00Belusa - Partizanske -:-
17:00Galanta - Imel -:-
17:00Levice - Kalna n. Hronom -:-
17:00Nitra - Crystal -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

17:00Snina - Presov -:-
17:00Sobrance-Sobranecko - 1.FK Svidnik -:-
17:00Spisske Podhradie - Lipany -:-
17:00Stropkov - Mladost Kalsa -:-

SLOWAKIJE: Divison C Central

17:00Filakovo - Podkonice -:-
17:00Kalinovo - Jednota Banova -:-
17:00Krasno - Cadca -:-
17:00Lip. Stiavnica - Rakytovce -:-

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

10:30Raca - Malacky 5:0
16:00Vrakuna B. - Nova Dedinka -:-
17:00Devinska N. Ves - MSK Senec -:-
17:00D. Luzna - Pezinok -:-
17:00Ivanka pri Dunaji - Rusovce -:-
17:00Kalinkovo - Inter Bratislava -:-
17:00Slovan Most - Bernolakovo -:-

SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Championship Play-Offs

10:30Slovan Bratislava V - MŠK Žilina V 1:1

SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Degradatiegroep

11:00FC Spartak Trnava V - Petrzalka V 1:0

SPANJE: LaLiga2

20:00Alcorcon - Eibar -:-
20:00Burgos CF - Girona -:-
20:00Gijon - Las Palmas -:-
20:00Leganes - Almeria -:-
20:00Real Valladolid - Huesca -:-
20:00R. Oviedo - UD Ibiza -:-
20:00Tenerife - Cartagena -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

18:00Racing Santander - Extremadura UD 2:0

SPANJE: Segunda RFEF - Promotion Play-offs

18:00Merida AD - Teruel -:-
18:00Pena Deportiva - Murcia -:-
18:00Union Adarve - Ceuta -:-

SPANJE: Segunda Division Vrouwen

18:30Las Planas V - Espanyol V -:-

SPANJE: Copa de la Reina Vrouwen

11:30Barcelona V - Huelva V 6:1

TAIWAN: Premier League

09:00UitgesteldHang Yuen - Taichung -:-
09:30Taiwan Steel - Ming Chuan University 5:0
10:00Taipower - Taiwan Shihu 0:1

THAILAND: League Cup

RustPrachuap - Buriram 0:1

TSJECHIË: CFL - Group A

17:00Hostoun - Domazlice -:-
17:00Povltavska FA - SK Rakovnik -:-

TSJECHIË: CFL - Group B

10:15Bohemians 1905 B - FK Pardubice B 2:0
10:15FK Mlada Boleslav B - Zivanice 3:1
11:00FK Teplice B - Dukla Praag B 2:1
17:00Brozany - Zbuzany -:-

TSJECHIË: MSFL

10:151. FC Slovácko B - Znojmo 0:0
10:15FC Banik Ostrava B - Rosice 0:0
10:15Velke Mezirici - Blansko 1:1

TSJECHIË: Division A

16:00Jindrichuv Hradec - Klatovy -:-
17:00Sokol Lom - Katovice -:-

TSJECHIË: Division B

10:15Meteor Prague - Kladno 1:3

TSJECHIË: Division C

17:00Poricany - Dvur Kralove -:-
17:00Tochovice - Hlinsko -:-

TSJECHIË: Division D

10:15Velka Bites - Bystrice n. Pern. 2:0
17:00Lanzhot - Slavoj Polna -:-
17:00Stara Rise - Brno B -:-
17:00Zdar na Sazavou - Humpolec -:-
17:00Zdirec n. D. - Hodonin -:-

TSJECHIË: Division E

17:00FK Kozlovice - Prerov -:-
17:00Valasske Mezirici - Skastice -:-

TSJECHIË: Division F

10:15SFC Opava B - Polanka nad Odrou 2:0
17:00Bilovec - MFK Karvina B -:-
17:00Bohumin - Detmarovice -:-
17:00Bruntal - Havirov -:-
17:00Frenstat p. R. - Vitkovice -:-

TSJECHIË: Zlinsky KP

17:00Borsice - Nevsova -:-
17:00Valasska Polanka - Nedasov -:-

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

17:00Moravsky Krumlov - Sparta Brno -:-

TSJECHIË: Vysocina KP

16:30Chotebor - Namest n. Oslavou -:-
16:30Ledec nad Sazavou - Okrisky -:-
16:30Nova Ves - Sapeli Polna -:-
16:30Sperice - Pelhrimov -:-
16:30Vrchovina B - Pribyslav -:-

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

9'Rychnov n. Kneznou - Jaromer 0:0
17:00Cerveny Kostelec - Novy Bydzov -:-
17:00Horice - Dobruska -:-
17:00Police nad Metuji - Chlumec nad Cidlinou B -:-
17:00Slavia HK - Libcany -:-
17:00Vrchlabi - Kostelec n. O. -:-

TSJECHIË: Ustecky KP

10:30Kadan - FK Jilove 1:0
15:00Banik Most - Sous B - Lovosice -:-
17:00Modra - Domousice -:-

TSJECHIË: Plzensky KP

16:00Stankov - Nepomuk -:-
18:00Domazlice B - Tlumacov -:-
18:00Sokol Radnice - Nyrsko -:-

TSJECHIË: Jihocesky KP

10:30Trebon - Milevsko 3:1
17:00Junior Strakonice - Olesnik -:-

TSJECHIË: Stredocesky KP

17:00Cesky Brod B - Dobrovice -:-
17:00Lysa n. L. - Porici n. S. -:-
17:00Nymburk - Bohemia Podebrady -:-

TSJECHIË: Karlovarsky KP

10:00Karlovy Vary B - Frantiskovy Lazne 12:0

TSJECHIË: Olomoucky KP

17:00Brodek u Prerova - Velke Losiny -:-
17:00Rapotin - SK Lipova -:-
17:00Zabreh - Bohunovice -:-

TSJECHIË: Pardubicky KP

17:00Hermanuv Mestec - Horni Redice -:-
17:00Moravany - Svitavy -:-
17:00Moravska Trebova - Lanskroun -:-

TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen - Promotie groep

11:00AC Sparta Praag B V - Lisen V 6:1

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1 - Degradatiegroep

17:00Metlaoui - Olympique Beja -:-
17:00Zarzis - Hamam-Sousse -:-

TURKIJE: 1. Lig - Play-offs

14:30Bandirmaspor - Eyupspor -:-
17:00Istanbulspor - Erzurum BB -:-

TURKIJE: 2. Lig Play-offs

20:00Karacabey Belediyespor - Bodrumspor -:-

URUGUAY: Primera Division - Apertura

01:00Nacional - Cerrito 3:0
17:30Plaza Colonia - Wanderers -:-
20:00River Plate - Penarol -:-
22:30Defensor Sp. - Maldonado -:-

URUGUAY: Segunda Division

15:00Cerro CA - Juventud -:-
18:00Atenas - Racing Montevideo -:-
21:00La Luz - Rampla Juniors -:-

USA: MLS

00:00Los Angeles FC - San Jose Earthquakes 3:2
01:00Atlanta Utd - Columbus Crew 1:2
01:00New York Red Bulls - DC United 4:1
01:00Toronto FC - Chicago Fire 3:2
01:30CF Montreal - Cincinnati 4:3
01:30New England Revolution - Philadelphia Union 1:1
01:30Orlando City - FC Dallas 1:3
02:00Inter Miami - Portland Timbers 2:1
02:00Minnesota - New York City 0:1
03:00Colorado Rapids - Nashville SC 1:3
03:00Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 0:1
03:30Real Salt Lake - Houston Dynamo 3:0
00:00Los Angeles Galaxy - Austin FC -:-

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Phoenix Rising 1:2
01:00Loudoun - Charleston 1:1
01:00Miami FC - Pittsburgh 2:2
02:30Rio Grande - San Antonio 2:3
04:00Monterey Bay - Colorado Springs 4:2
04:00Oakland Roots - Sacramento Republic 1:1
04:30LA Galaxy 2 - San Diego Loyal 2:2

USA: MLS Next Pro

20:00Columbus Crew 2 - Rochester New York -:-
20:00Minnesota 2 - Colorado Rapids 2 -:-
20:00Sporting Kansas City II - Vancouver 2 -:-

USA: USL League One

01:00North Carolina - Richmond Kickers 2:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Greenville 0:1
01:30Tormenta - Tucson 0:1
02:00Union Omaha - Northern Colorado 0:0
04:30Central Valley Fuego - Forward Madison 1:1

USA: USL League Two

23:00Dayton - Cleveland Force -:-
01:00Charlotte Eagles - North Carolina FC -23 3:1
01:00Commonwealth Cardinals - Lionsbridge 1:4
01:00FC Florida -23 - Caledonia 0:1
01:00Flint City - Kalamazoo FC 1:1
01:00Florida Elite - Tampa Bay -23 3:0
01:00Motown - Hudson Valley 2:1
01:00Oakland County - Ann Arbor 0:5
01:00South Bend Lions - Kings Hammer 2:1
01:00The Villages - Weston 2:0
01:00Virginia Beach - Patuxent 2:1
01:00Wake FC - Tobacco Road 4:0
01:00West Virginia - North Carolina Fusion -23 0:1
01:30Bantams - Peachtree City MOBA 1:2
01:30Northern Virginia - Christos 1:3
01:30One Knoxville - Dalton 4:1
01:30Southern Soccer Academy - East Atlanta 2:1
02:00AHFC Royals - Houston FC 1:2
02:00Corpus Christi FC - Round Rock 2:4
02:00Houston Sur - Brazos Valley Cavalry 0:3
02:00Louisiana - Little Rock Rangers 4:1
02:00Manitoba - Thunder Bay Chill 0:2
02:00Salt City - Park City 2:4
02:00Springfield - Kaw Valley 1:1
02:30Tennessee - Tri-Cities 2:3
03:00New Mexico -23 - Flatirons Rush 2:3
20:00Manitoba - Thunder Bay Chill -:-
23:00OVF Alliance - Lane United -:-
00:00Project 51O - Glens SC -:-

USA: NISA

01:30Chattanooga - Bay Cities 4:2
04:00California Utd. - Flower City 1:0

USA: NWSL Vrouwen

02:00Chicago V - Portland Thorns V 2:2
21:00Reign V - San Diego Wave V -:-

VENEZUELA: Primera Division

23:15La Guaira - Zamora 1:1
01:30Dep. Tachira - Monagas 4:2
22:00Caracas - Universidad Central -:-
00:15Puerto Cabello - Metropolitanos -:-

VENEZUELA: Segunda Division

23:00Bolivar - Yaracuyanos 3:0
22:00Dynamo Puerto - Libertador -:-
22:00Trujillanos - El Vigia -:-
22:00Urena - Academia Rey -:-
22:30Heroes de Falcon - Local Andina -:-
23:00Atletico La Cruz - Fundacion AIFI -:-
23:00Rayo Zuliano - Llaneros -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

02:08Mexico - Nigeria 2:1
17:40Verenigde Arabische Emiraten - Gambia -:-

WERELD: Toulon Toernooi

14:00Argentinië -20 - Saoedi-Arabië -20 -:-
17:30Frankrijk -20 - Panama -23 -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - CAPS Utd -:-
15:00Dynamos - Herentals -:-
15:00Tenax CS - Cranborne Bullets -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League - Degradatiegroep

15:00Cape Town All Stars - Pretoria U. -:-

ZUID-KOREA: K League 1

09:30Incheon - Seongnam 1:0
12:00Daegu - Pohang 2:2
12:00Gangwon - Suwon 1:1

ZUID-KOREA: K League 2

09:00Ansan Greeners - Gimpo FC 1:1
11:30Asan - Jeonnam 1:0

ZUID-KOREA: K3 League

08:00Dangjin Citizen - Cheonan City 1:1
10:00Hwaseong - Gyeongju KHNP 2:2
10:00Ulsan Citizen - Busan Kyotong 0:2

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00Degerfors IF - Malmö FF -:-
15:00Djurgårdens IF - Varbergs BoIS -:-
15:00IFK Norrköping - IF Elfsborg -:-
17:30Helsingborg - AIK Stockholm -:-
17:30Värnamo - Hammarby IF -:-

ZWEDEN: Superettan

53'Orgryte - Dalkurd 2:0
15:00Örebro - IF Brommapojkarna -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

53'Pitea - Sylvia 0:1
48'Stockholm Internazionale - Hammarby TFF 0:0
16:00Haninge - Forward -:-
16:00Karlstad - Motala -:-
17:00Sandvikens - Sollentuna -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

53'Lindome - Vanersborgs IF 2:0
50'Qviding - Tvaakers 1:1
15:00Torns - Atvidabergs -:-
16:00Ljungskile - Trollhättan -:-
16:00Oddevold - Lunds -:-
16:00Oskarshamns - IFK Malmo -:-
17:00Falkenbergs - GAIS -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

13:00Ytterhogdals - Bodens -:-
14:00Friska Viljor FC - Sandviks -:-
14:00Skelleftea - Sund IF -:-
14:00Storfors AIK - Kiruna -:-
14:00Umeå - Gottne IF -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

14:00Hudiksvalls - Osteraker IFK -:-
14:00Skiljebo - Kvarnsvedens -:-
15:00Forsbacka IK - Kungsangens -:-
15:00Jarfalla - Korsnas -:-
16:00IFK Stocksund - Uppsala -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Savedalens - Assyriska BK -:-
13:30Landvetter - Varbergs GIF -:-
14:00Husqvarna - Hoganas -:-
14:00Tolo - Eskilsminne -:-
14:00Torslanda - Hittarps -:-
16:00Onsala BK - Ullareds IK -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland

14:00Hassleholms IF - Rosengard -:-
14:00Karlskrona - IFK Berga -:-
14:00Osterlen FF - Asarums -:-
15:00Kristianstads - Ariana -:-
15:00Rappe GOIF - IFK Hassleholm -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

14:00Huddinge - Karlbergs -:-
14:00Syrianska - IFK Eskilstuna -:-
16:00Nykopings - Sleipner -:-
16:00Smedby - United Nordic -:-
17:00Varmbols - Assyriska FF -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

14:00Gauthiod - Mjolby AI FF -:-
14:00Herrestads AIF - Vanersborgs FK -:-
14:00Karlslunds - Lidkopings FK -:-
14:00Saffle SK - Ahlafors IF -:-

ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen

53'BK Häcken V - Djurgarden V 0:0
15:00AIK V - Linköpings V -:-
15:00Kalmar V - Hammarby V -:-
15:00Vittsjo V - IF Brommapojkarna V -:-

ZWEDEN: Elitettan Vrouwen

15:00Gamla Upsala V - Ravasens IK V -:-

ZWITSERLAND: Super League - Nacompetitie

16:30FC Luzern - Schaffhausen -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.