Voetbal » 24.04.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Championship Play-Offs
20:30Club Brugge - KRC Genk -:-20:30RSC Anderlecht - Cercle Brugge -:-
ENGELAND: Premier League
20:45Wolverhampton Wanderers - AFC Bournemouth -:-21:00Crystal Palace - Newcastle United -:-
21:00Everton - Liverpool -:-
21:00Manchester United - Sheffield United -:-
FRANKRIJK: Ligue 1
19:00AS Monaco - Lille OSC -:-19:00FC Lorient - PSG -:-
21:00Olympique Marseille - OGC Nice -:-
NEDERLAND: Eredivisie
18:45FC Twente - Almere City FC -:-21:00Ajax - Excelsior Rotterdam -:-
ALBANIË: Albanese Beker
15:00Tirana - Kukesi -:-18:00Vllaznia - Egnatia -:-
ALGERIJE: Algerijnse Cup
17:00Belouizdad - USM Alger -:-ANDORRA: Andorra Cup
20:30Inter Escaldes - Pas de la Casa -:-ARGENTINIË: Primera Nacional
00:00Ferro - Alvarado -:-ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
20:30Acassuso - Sacachispas -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
20:00Defensa y Justicia 2 - Huracan 2 -:-20:00Gimnasia L.P. 2 - Rosario Central 2 -:-
20:00Lanus 2 - Independiente 2 -:-
00:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 -:-
00:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
02:00Caravel - Jong Aruba -:-AUSTRALIË: NPL Queensland
12:30Peninsula - Olympic FC -:-12:30Sunshine Coast Wanderers - Queensland Lions -:-
AUSTRALIË: Northern NSW State League
12:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah -:-12:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets -:-
12:00Thornton Redbacks - West Wallsend -:-
12:00Toronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRALIË: Queensland Premier League
12:00SWQ Thunder - Broadbeach Utd. -:-AZERBEIDZJAN: Beker
15:00Gabala - Zira -:-18:00Qarabag - Neftci Baku -:-
AZIË: AFC Champions League - Play-offs
12:00Yokohama M. (Jpn) - Ulsan HD (Kor) -:-AZIË: AFC Cup - Play-offs
11:00Central Coast Mariners (Aus) - Abdish-Ata (Kgz) -:-BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
14:00Smorgon V - FC Gomel V -:-BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen
19:00Standard Luik II V - Club Brugge II V -:-BOSNIË EN HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
15:00Borac Banja Luka - Posusje -:-15:00Igman K. - GOSK Gabela -:-
15:00Velez Mostar - Sloga Doboj -:-
15:00Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:-
15:00Zrinjski - Sarajevo -:-
15:00Zvijezda 09 - Tuzla City -:-
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30Kozara - Mrkonjic Grad -:-16:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici -:-
16:30Nevesinje - BSK Banja Luka -:-
16:30Prijedor - Leotar -:-
16:30Romanija Pale - Laktasi -:-
16:30Slavija - Drina Zvornik -:-
16:30Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca -:-
18:30Radnik Bijeljina - Omarska -:-
20:00Modrica - Kozarska Dubica -:-
BRAZILIË: Serie B
02:00Brusque - Mirassol -:-BRAZILIË: Gaucho 2
20:00Futvida - Sao Gabriel -:-00:00Monsoon - Lajeadense -:-
00:00Veranopolis - Esportivo -:-
BRAZILIË: Roraimense - Tweede fase
01:00Sao Raimundo RR - River-RR -:-03:00Rio Negro - Progresso -:-
BRAZILIË: Copa do Nordeste - Play-offs
22:00Bahia - CRB -:-BRAZILIË: Brasileiro U20
20:00America Mineiro -20 - Atletico-MG -20 -:-20:00Ceara -20 - Corinthians -20 -:-
20:00Internacional -20 - Bahia -20 -:-
20:00Palmeiras -20 - Athletico-PR -20 -:-
20:30Goias -20 - Sao Paulo -20 -:-
21:00Cruzeiro -20 - Fortaleza -20 -:-
22:00Santos -20 - Flamengo -20 -:-
BULGARIJE: Third League - South-West
15:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 -:-BULGARIJE: Third League - North-East
16:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-BULGARIJE: Beker
17:45PFK Ludogorets - Hebar -:-CANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver FC -:-COLOMBIA: Copa Colombia
02:40Tigres - Cucuta -:-22:30Real Cartagena - Huila -:-
23:00Jaguares de Cordoba - Llaneros -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Championship Play-Offs
16:00Aigles du Congo - Lubumbashi Sport -:-16:00St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
22:00Cartagines - AD Santos -:-22:00Grecia - Guanacasteca -:-
22:00Liberia - San Carlos -:-
22:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
22:00Sporting San Jose - Alajuelense -:-
22:00Zeledon - Herediano -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
17:00Karmiotissa - Othellos Athienou -:-18:00AEL Limassol - Nea Salamis -:-
DUITSLAND: 3e Liga
19:001. FC Saarbrücken - RW Essen -:-DUITSLAND: Regionale Liga Noord
19:00Hamburger SV II - VfB Oldenburg -:-19:00Jeddeloh - Phonix Lubeck -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
19:00Bayern München II - Buchbach -:-DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
18:45Todesfelde - Preussen Reinfeld -:-19:30Hohenwestedt - Flensburg -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
18:30Hemelingen - Brinkumer -:-DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
18:45Rotenburger - Emden -:-DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
18:30Bayern Hof - Ammerthal -:-DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein
18:45Schafhausen - Frechen -:-ECUADOR: Serie B
02:00Vargas Torres - Guayaquil City -:-22:00Nueve de Octubre - Chacaritas -:-
EGYPTE: Premier League
16:00El Gaish - Enppi -:-19:00Arab Contractors - Zamalek -:-
19:00Pyramids - National Bank Egypt -:-
ENGELAND: Championship
20:45Coventry City - Hull City AFC -:-ENGELAND: Southern League South Division
20:45Plymouth Parkway - Hayes & Yeading -:-ENGELAND: Academies -18
13:30Leeds United FC -18 - Derby County -18 -:-FAERÖEREILANDEN: Faroe Islands Cup
17:30FC Suduroy - TB Tvoroyri -:-17:30Hoyvik - Vikingur -:-
17:30Sandur - Argir -:-
18:30Klaksvik - HB Torshavn -:-
FINLAND: Veikkausliiga
18:00SJK - HJK Helsinki -:-FINLAND: Ykkosliiga
17:30JaPS - SalPa -:-17:30Jaro - KaPa -:-
17:30KTP Kotka - SJK Akatemia -:-
17:30Mikkeli - JIPPO -:-
17:30PK-35 - TPS Turku -:-
FINLAND: Kakkonen - Groep B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-18:00FC Honka Espoo - EBK -:-
18:00P-Iirot Rauma - HJS -:-
18:00TPV - Ilves-Kissat -:-
FINLAND: Suomen Cup
18:30FC Kirkkonummi - Keski-Uusimaa -:-19:00Toejoen Veikot - FC Haka Valkeakoski 2 -:-
19:10LPS - EPS 2 -:-
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
18:30Dijon FCO V - Stade de Reims V -:-18:30Le Havre AC V - Fleury 91 V -:-
18:30Lille V - Girondins Bordeaux V -:-
18:30Montpellier HSC V - AS Saint-Étienne V -:-
18:30Olympique Lyon V - Guingamp V -:-
18:30PSG V - Paris FC V -:-
GHANA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United -:-GRIEKENLAND: Super League - Championship Play-Offs
16:00PAS Lamia - PAOK -:-18:30Aris - Olympiakos -:-
19:30AEK Athene - Panathinaikos -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Aetos Varvaras - Poseidonas Michanionas -:-15:00Aris Avatou - Kavala -:-
15:00Epanomi - Doxa Dramas -:-
15:00M. Alexandros Agia Marina - Chaniotis -:-
15:00Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias -:-
15:00Panthrakikos - Aris Petinos -:-
15:00PAOK Kristonis - Apollon Paralimniou -:-
15:00Thermaikos FC - Veria -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 2
15:00AO Trikala - Thyella Katsikas -:-15:00Asteras Petriti - Lefkimmi -:-
15:00Asteras Stavrou - Anagennisi Arta -:-
15:00Eordaikos - Kastoria -:-
15:00Kileler - Pierikos -:-
15:00Nea Artaki - Ethnikos Neou -:-
15:00Svoronos FC - Zakynthos -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Ellas Syrou - PAO Varda -:-15:00Ermionidas-Ermis - Filiatron -:-
15:00Ialisos - Kyanos A. V. -:-
15:00Marko - Afantou -:-
15:00Mykonos - Mesolongi AE -:-
15:00Panargiakos - Rodos -:-
15:00Panegialios - Korinthos -:-
15:00Pyliou - Thyella D. -:-
15:00Vyzas - Panelefsiniakos -:-
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4
15:00Agios Nikolaos - Proodeftiki -:-15:00Almyros Gaziou - Atsalenios -:-
15:00AO Ilisiakos - Paraskevi -:-
15:00Atromitos Piraeus - Chaidari -:-
15:00Ellopiakos - Ermis Z. -:-
15:00Episkopi - Panionios -:-
15:00Ethnikos Piraeus - Apollon Smyrnis -:-
15:00Fostiras - Peramaikos -:-
15:00Ipato - Aris Petroupolis -:-
HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
03:00Real Espana - Genesis -:-HONGARIJE: Hongaarse Beker
20:00Nyiregyhaza - Ferencvaros -:-IJSLAND: Beker
21:15Arbaer - Fram -:-21:15Augnablik - Stjarnan -:-
21:15KA Asvellir - KR Reykjavik -:-
21:15Throttur - Kopavogur -:-
21:15Valur - Hafnarfjordur -:-
INDONESIË: Liga 1
10:00Persebaya - Bali United -:-14:00Persik Kediri - PSS Sleman -:-
ISRAËL: State Beker
19:30Hapoel Beër Sjeva - Maccabi Netanja -:-ITALIË: Coppa Italia
21:00Atalanta - Fiorentina -:-JAPAN: YBC Levain Cup
12:00Blaublitz - Shonan -:-12:00Kumamoto - Sagan Tosu -:-
12:00Kusatsu - Kashiwa -:-
12:00Nagano - Kyoto -:-
12:00Nara Club - Hiroshima -:-
12:00Okayama - Yokohama FC -:-
12:00Ryukyu - G-Osaka -:-
12:00Toyama - Shimizu -:-
12:30Tottori - Urawa -:-
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
16:00APEJES Academy - Fortuna Mfou -:-16:00Avion Academy - UMS de Loum -:-
16:00Bamenda - Fauve Azur Elite -:-
16:00Fovu Baham - Bamboutos FC -:-
16:00Union Douala - Les Astres -:-
KENIA: Super League
14:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-KOSOVO: Kosovar Cup
15:00Drita - Prishtina -:-15:00FC Ballkani - Suhareka -:-
LITOUWEN: A Liga
17:00FK Panevezys - Dziugas Telsiai -:-17:00Transinvest - Hegelmann -:-
18:00Kauno Zalgiris - Banga -:-
19:00Zalgiris - Dainava Alytus -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
20:00Hostert - Mondorf -:-20:00Jeunesse Esch - Hesperange -:-
20:00Niedercorn - Differdange -:-
20:00Yellow Boys - UNA Strassen -:-
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura - Play-offs
22:00Cancun - Atlante -:-22:00Celaya - Tapatio -:-
22:00Zacatecas Mineros - Leones Negros -:-
MEXICO: Liga Premier Serie A
23:00Colima FC - Mexicali -:-MOLDAVIË: Moldova Cup
18:00Petrocub - Balti -:-18:00Zimbru - FC Sheriff Tiraspol -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
15:00Berane - Iskra -:-15:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
15:00FK Podgorica - Grbalj -:-
15:00Internacional - Igalo -:-
15:00Otrant - Lovcen -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
23:00Matagalpa - Managua FC -:-NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
04:15Club America - Pachuca -:-NOORWEGEN: NM Beker
18:00Askoy - SK Brann -:-18:00Baerum Sportsklubb - Stabaek -:-
18:00Bjarg - Åsane -:-
18:00Eidsvold - Mjøndalen IF -:-
18:00Elverum - HamKam -:-
18:00Flekkeroy - Egersund -:-
18:00Floya - Tromsø IL -:-
18:00Fram - Arendal -:-
18:00Frigg - KFUM Oslo -:-
18:00Froya - Sogndal -:-
18:00Hodd - Aalesund -:-
18:00Junkeren - FK Bodø/Glimt -:-
18:00Kjelsås - Kongsvinger -:-
18:00Mandalskameratene - Bryne -:-
18:00Melhus - Ranheim -:-
18:00Pors - Odd -:-
18:00Rade - Moss -:-
18:00Skjervoy - Alta -:-
18:00Stjordals Blink - Levanger -:-
18:00Stord - Lysekloster -:-
18:00Strindheim - Molde FK -:-
18:00Torvastad - Viking -:-
18:00Traeff - Kristiansund -:-
18:00Tromsdalen - Lyn -:-
18:00Ull/Kisa - Rosenborg BK -:-
18:00V. Haugesund - Sandnes -:-
19:00Jerv - Strömsgodset IF -:-
19:05Strømmen - Lillestrøm SK -:-
NOORWEGEN: Beker - Vrouwen
18:30Blindheim V - Aalesund V -:-OEGANDA: Premier League
15:00Express - Airtel Kitara -:-18:00NEC FC - BUL -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00Shakhtar Donetsk V - Kryvbas V -:-OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
15:00Panthers FC Uman V - SK Dnipro-1 V -:-OOSTENRIJK: Bundesliga - Championship Play-Offs
18:30SK Austria Klagenfurt - RB Salzburg -:-18:30TSV Hartberg - LASK -:-
20:30SK Rapid - Sturm Graz -:-
PERU: Liga 2
22:30Carlos Stein - Pirata -:-POLEN: I Liga
18:00Pruszkow - Arka -:-18:00Wisła Płock - Legnica -:-
20:30Lechia Gdansk - Polonia Warschau -:-
POLEN: Polish Cup Vrouwen
16:00UKS SMS Lodz V - Katowice V -:-17:00Gdansk V - Slask Wroclaw V -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
21:15AVS - FC Porto B -:-ROEMENIË: Liga 1 - Championship Play-Offs
18:00Farul Constanta - Rapid Boekarest -:-20:45Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
15:45U. Cluj - Poli Iasi -:-ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
16:00Selimbar - Csikszereda M. Ciuc -:-18:00Mioveni - Unirea Slobozia -:-
ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Championship Play-Offs
11:30Politehnica Timisoara V - Csikszereda M. Ciuc V -:-15:30Ol. Cluj V - Farul Constanta V -:-
ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
14:00Banat V - CSM Alexandria V -:-RUSLAND: Premier League
15:00Orenburg - FC Dinamo Moskou -:-17:15Pari NN - Lokomotiv Moskou -:-
19:30FK Krasnodar - Baltika -:-
19:30Zenit St Petersburg - Rubin Kazan -:-
RUSLAND: FNL
11:00SKA Khabarovsk - Rodina Moscow -:-15:00Tyumen - Chernomorets Novorossijsk -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Kuban -:-
16:00Volgar-Astrakhan - T. Moskou -:-
16:30Akron Togliatti - Leningradets -:-
17:00Neftekhimik - Yaroslavl -:-
17:00Saratov - Yenisey -:-
18:00FK Khimki - Kamaz -:-
18:30Dynamo Makhachkala - Arsenal Tula -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
13:30FK Krasnodar 2 - Murom -:-15:30FK Novosibirsk - Rodina Moscow 2 -:-
17:00M. Lipetsk - Chelyabinsk -:-
17:30FK Chayka - Ufa -:-
18:00R. Volgograd - Veles Moscow -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
15:00Mashuk - D. Bryansk -:-15:00Omsk - S. Kostroma -:-
16:00Ulyanovsk - Khimik -:-
17:00Kursk - Kaluga -:-
17:00Tekstilshtik - Miass -:-
RUSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00FK Pobeda - FC Sevastopol -:-15:00Kholding - Nalchik -:-
SAOEDI-ARABIË: Division 1
18:15Al Bukayriyah - Al Qadisiya -:-18:15Al Jabalain - Al Najma -:-
19:45Jeddah - Al-Qaisumah -:-
SCHOTLAND: Highland League
21:00Brora Rangers - Wick Academy -:-SERVIË: Srpska Liga - East
16:30Buducnost Popovac - Sindjelic -:-16:30Djerdap - Radnicki Svilajnac -:-
16:30Jedinstvo Krusevac - SFS Borac -:-
16:30Mesevo - Radnicki Pirot -:-
16:30Paracin - Jagodina -:-
16:30Pcinja - Zitoradja -:-
16:30Trayal Krusevac - Dunav Prahovo -:-
16:30Vlasina - Timocanin -:-
SERVIË: Beker
16:00Radnicki 1923 - Vojvodina -:-19:00Rode Ster Belgrado - Partizan -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:00Bo Rangers - Real Republicans -:-19:00East End Lions - Wilberforce Strikers -:-
SLOVENIË: Beker
20:00ND Gorica - Beltinci -:-SLOWAKIJE: 2e Divisie
15:00S. Bratislava B - Malzenice -:-16:30D. Kubin - FK Humenne -:-
16:30L. Mikulas - Trebisov -:-
16:30Petrzalka - Spisska Nova Ves -:-
16:30Povazska Bystrica - Komarno -:-
16:30Puchov - Presov -:-
16:30Samorin - MŠK Žilina B -:-
19:00Myjava - Pohronie -:-
SLOWAKIJE: 4. liga - West
17:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen - Degradatiegroep
15:00Topolcany GFC V - Presov V -:-SOMALIË: National league
14:30Elman - Jeenyo -:-SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
17:45Gran Tarajal - CD Buzanada -:-SPANJE: Liga F Women
18:00Las Planas V - Barcelona V -:-THAILAND: League Cup
13:00Chiangrai - Port MTI FC -:-13:30Ratchaburi - Pathum United -:-
14:00Buriram - Lamphun Warrior -:-
TOGO: Championnat National
16:00ASC Kara - OTR -:-16:00Barracuda - Entente II -:-
16:00Gbikinti Bassar - Espoir -:-
16:00Gbohloe-Su - Doumbe -:-
16:00Kakadl - Binah -:-
16:00Kara - Gomido -:-
16:00Semassi - Dynamic Togol. -:-
16:00Tambo - Unisport -:-
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
16:45Aiglons - Emat -:-16:45AS Farcha - Tourbillon -:-
16:45Stars J. Talents - AS Psi -:-
TSJECHIË: MOL Cup
18:00FC Viktoria Plzen - FC Zlin -:-TSJECHIË: Kralovehradecky KP
17:30Cerveny Kostelec - Solnice -:-TSJECHIË: Liberecky KP
17:30Sedmihorky - Hradek nad Nisou -:-TSJECHIË: U19 League
11:00Jihlava -19 - AC Sparta Praag -19 -:-13:00MFK Karvina -19 - FC Banik Ostrava -19 -:-
TURKIJE: Beker
19:30Trabzonspor - Karagumruk -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Ahal -:-14:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat -:-
14:00Sagadam - Altyn Asyr -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
20:00Rampla Juniors - Defensor Sp. -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
10:30Marokko -18 - Guatemala -18 -:-11:00Mali -18 - Saoedi-Arabië -18 -:-
15:00Ecuador -18 - Slowakije -18 -:-
15:30Turkije -18 - Jamaica -18 -:-
ZAMBIA: Super League
15:00MUZA - Nkwazi -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Bikita Minerals - Simba Bhora -:-15:00Chicken Inn - Hwange -:-
15:00Herentals - Highlanders -:-
15:00Ngezi Platinum - Yadah -:-
15:00Platinum - ZPC Kariba -:-
15:00TelOne - Bulawayo Chiefs -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) -:-00:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) -:-
02:00Atletico-MG (Bra) - Penarol (Uru) -:-
02:00Liverpool M. (Uru) - San Lorenzo (Arg) -:-
02:30Colo Colo (Chi) - A. Lima (Per) -:-
04:00Junior (Col) - LDU Quito (Ecu) -:-
00:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) -:-
00:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) -:-
00:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) -:-02:00Deportivo Garcilaso (Per) - Cuiaba (Bra) -:-
02:00Sportivo Trinidense (Par) - Nacional Potosi (Bol) -:-
02:30Argentinos Jrs (Arg) - Corinthians (Bra) -:-
04:00Alianza (Col) - U. Catolica (Ecu) -:-
00:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) -:-
00:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
19:00AIK Stockholm - Värnamo -:-19:00IF Brommapojkarna - IK Sirius -:-
19:00IFK Göteborg - BK Häcken -:-
ZWITSERLAND: Challenge Competitie
19:30Nyonnais - FC Vaduz -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.