Voetbal » 22.04.2024 » Alle Wedstrijden
ITALIË: Serie A
18:30AS Roma - Bologna -:-20:45AC Milan - Inter -:-
NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
20:00Jong AZ - VVV-Venlo -:-20:00Jong PSV - Jong Utrecht -:-
SPANJE: LaLiga
21:00Sevilla - Mallorca -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00John Hughes - Green City -:-02:00Willikies - Ottos Rangers -:-
ARGENTINIË: Primera Nacional
23:30Atl. Rafaela - San Telmo -:-01:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron -:-
20:00Almirante Brown - Brown Adrogue -:-
20:00Deportivo Maipu - Club A. Guemes -:-
ARGENTINIË: Torneo Federal
00:30Central Norte - Crucero del Norte -:-00:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana -:-
00:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento -:-
19:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
23:15Midland - Dock Sud -:-ARGENTINIË: Primera C - Apertura
20:30Argentino de Rosario - Deportivo Espanol -:-20:30Sportivo Barracas - Juventud Unida S. M. -:-
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-20:30Barrancas - Deportivo Camioneros -:-
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
14:00CA Estudiantes V - San Luis V -:-ARMENIË: Premier League
13:00Van - Alashkert -:-15:00West Armenia - Ararat -:-
ARMENIË: First League
14:00Andranik - BKMA 2 -:-14:00Syunik - Onor -:-
ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
00:00Bubali - CDRA -:-02:00Caiquetio - Unistars -:-
AUSTRALIË: Victoria Premier League
12:30Bulleen - Kingston City -:-AZIË: AFC Asian Cup U23
15:00Japan -23 - Zuid-Korea -23 -:-15:00Verenigde Arabische Emiraten -23 - China -23 -:-
17:30Saoedi-Arabië -23 - Irak -23 -:-
17:30Thailand -23 - Tadzjikistan -23 -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Ahli Manama - Manama Club -:-18:00Al Khalidiyah - Al-Najma -:-
18:00Busaiteen - Al-Muharraq -:-
BELGIË: Pro League U21
19:30Deinze -21 - Francs Borains -21 -:-20:00Lierse K. -21 - KV Kortrijk -21 -:-
BOLIVIA: Primera División - Apertura - Play-offs
23:30SA Bulo Bulo - Independiente -:-BRAZILIË: Serie A
23:30Atletico GO - Sao Paulo -:-23:30Botafogo RJ - Juventude -:-
BRAZILIË: Serie B
23:00Ponte Preta - Coritiba -:-BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
00:00Floresta EC - Botafogo PB -:-BRAZILIË: Acreano - Tweede fase
00:00Independencia - Rio Branco -:-22:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC -:-
BRAZILIË: Gaucho 2
23:30Lajeadense - Futvida -:-BRAZILIË: Copa do Nordeste - Play-offs
00:00Fortaleza - AE Altos -:-BRAZILIË: Catarinense U20
19:30Figueirense -20 - Hercilio Luz -20 -:-BRAZILIË: Goiano U20
20:30Vila Nova -20 - Atletico GO -20 -:-BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
22:00Bragantino V - Gremio V -:-00:00Corinthians V - Ferroviaria V -:-
BULGARIJE: Vtora liga
16:00CSKA 1948 Sofia II - Marek -:-16:00Septemvri Sofia - Dunav Ruse -:-
CHILI: Primera División
23:30U. Espanola - Copiapo -:-02:00Cobreloa - A. Italiano -:-
CHILI: Primera B
23:30Limache - S. Wanderers -:-00:00Barnechea - San Felipe -:-
CHILI: Segunda División
23:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion -:-COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:10Dep. Cali - Envigado -:-01:20Ind. Medellin - Atl. Nacional -:-
03:30Tolima - Patriotas -:-
23:00Fortaleza - Bucaramanga -:-
COLOMBIA: Liga Vrouwen
23:00Alianza V - America de Cali V -:-00:00Pasto V - Inter Palmira V -:-
COSTA RICA: Primera División - Clausura
23:00Guanacasteca - Herediano -:-01:00AD Santos - Puntarenas FC -:-
02:00Liberia - Cartagines -:-
03:15San Carlos - Sporting San Jose -:-
DENEMARKEN: Superliga - Championship Play-Offs
19:00FC Nordsjaelland - Aarhus GF -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja -:-DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen
19:30Bayern München V - Werder Bremen V -:-EGYPTE: Premier League
16:00ZED - El Gounah -:-19:00Al Ittihad - Ismaily -:-
19:00El Daklyeh - Future FC -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:30Dragon - Fuerte San Francisco -:-23:30Jocoro - Aguila -:-
23:30Luis Angel Firpo - Metapan -:-
23:30Platense Municipal - Alianza FC -:-
23:30Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
ENGELAND: Championship
21:00Middlesbrough - Leeds United FC -:-ENGELAND: NPL Premier Division
20:45Matlock - Ashton Utd -:-ENGELAND: Southern League South Division
20:45Plymouth Parkway - AFC Totton -:-ENGELAND: Premier League 2
14:30Leeds United FC -21 - Everton -21 -:-20:00Blackburn Rovers -21 - Arsenal -21 -:-
20:00Nottingham Forrest -21 - Reading -21 -:-
20:00Sunderland -21 - Liverpool -21 -:-
ENGELAND: Professional Development League
14:00Crewe Alexandra FC -21 - Fleetwood Town -21 -:-15:00Charlton Athletic FC -21 - Sheffield United -21 -:-
EUROPA: UEFA Youth League - Play-offs
18:00Olympiakos -19 - AC Milan -19 -:-FRANKRIJK: National
21:00Sochaux - Niort FC -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Dusheti - Lokomotivi Tibilisi -:-14:00FC Gareji Sagarejo - Khobi -:-
15:00Georgia - Bolnisi -:-
16:00FC Dinamo Tbilisi 2 - Shturmi -:-
17:00Spaeri - Rustavi -:-
GHANA: Premier League
17:00Berekum Chelsea - Medeama -:-GHANA: Division One League
17:00Northern City - VC Warriors -:-GRIEKENLAND: Super League 2 - Degradatiegroep
15:00Iraklis 1908 - Aiolikos -:-GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
23:00Coatepeque - Municipal -:-23:00Coban Imperial - Guastatoya -:-
23:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa -:-
23:00Malacateco - Zacapa -:-
23:00Xelaju - Deportivo Mixco -:-
23:00Xinabajul - Antigua -:-
GUINEE: Ligue 1
18:00Sangaredi - Kaloum Star -:-18:00Sequence - SOAR -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Baltimore - Cosmopolites -:-HONDURAS: Nationale Liga - Clausura
01:00Olimpia - Motagua -:-HONGARIJE: Merkantil Bank Liga
20:00Győr - Szeged -:-IERLAND: Premier Division
20:45Derry City - St. Patricks -:-20:45Shelbourne - Shamrock Rovers -:-
20:45Sligo Rovers - Galway -:-
IJSLAND: Besta deild Women
20:00Breidablik V - Keflavik V -:-20:00Stjarnan V - Vikingur Reykjavik V -:-
21:15Fylkir V - Throttur V -:-
IJSLAND: Icelandic Cup Vrouwen
20:00KR Reykjavik V - Alftanes V -:-21:15Afturelding V - KH Hlidarendi V -:-
21:15Akranes V - Selfoss V -:-
INDONESIË: Liga 1
10:00Persis Solo - Persikabo 1973 -:-14:00PSIS Semarang - RANS Nusantara -:-
IRAK: Stars League
14:45Al-Hudod - Al Naft -:-17:15Duhok - Al Wasat -:-
ITALIË: Primavera 1
11:00Lecce -19 - Sampdoria -19 -:-JAMAICA: Premier League - Play-offs
00:00Waterhouse - Tivoli -:-KIRGIZIË: Premier Liga
13:00Alga - Dordoi Bishkek -:-KROATIË: HNL
17:00Rudes - NK Varazdin -:-LETLAND: Virsliga
16:30Valmiera - BFC Daugavpils -:-18:30Grobina - RFS -:-
LIBIË: Premier League
16:00Al Ahly Benghazi - Al-Nasr -:-MEXICO: Liga MX - Clausura
02:00Cruz Azul - Atlas -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Coras - Correcaminos 2 -:-01:00Apodaca - Tecos FC -:-
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
00:00Pachuca V - Guadalajara V -:-02:06Tijuana V - Santos Laguna V -:-
23:45Cruz Azul V - Toluca V -:-
00:00Necaxa V - Mazatlan FC V -:-
MONGOLIË: Premier League
13:15Bavarians - Khangarid -:-NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Masachapa - Ferretti -:-03:00Esteli - Managua FC -:-
03:00UNAN-Managua - Diriangen -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Premiership - Championship Play-Offs
20:45Linfield - Larne -:-NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1
16:00Orn - SK Brann 2 -:-18:00Eik-Tonsberg - Viking 2 -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 1
17:30Sandviken - FK Haugesund 2 -:-NOORWEGEN: Division 3 - Group 3
19:00Oppsal - Sarpsborg 08 2 -:-19:00Ullern - K. Oslo 2 -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 5
18:00Funnefoss/Vormsund - Kristiansund 2 -:-18:00Lokomotiv Oslo - Molde FK 2 -:-
18:30Hødd 2 - Spjelkavik -:-
NOORWEGEN: Division 3 - Group 6
19:00Honefoss - Fredrikstad 2 -:-OEKRAÏNE: Premier League
12:00FK Minaj - Rukh Lviv -:-14:30Metalist 1925 - Obolon -:-
17:00Shakhtar Donetsk - Zorja Loehansk -:-
OEKRAÏNE: Druha Liga
11:00Real Pharma - Kudrivka -:-16:00Chaika - Skala 1911 -:-
OMAN: Professional League
15:55Al Nasr - Al-Rustaq -:-15:55Sohar - Bahla -:-
18:15Sur Club - Al Seeb -:-
PANAMA: LPF - Apertura
23:00UMECIT - Independiente -:-01:15Miguelito - Potros del Este -:-
PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:30Tacuary - Guarani -:-02:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Pastoreo -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. -:-PERU: Liga 2
20:00U. San Martin - AD Cantolao -:-POLEN: Ekstraklasa
19:00Warta Poznan - Stal Mielec -:-POLEN: Division 2
18:15Elblag - Stomil Olsztyn -:-PORTUGAL: Liga Portugal
21:15SC Farense - SL Benfica -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
19:00CD Nacional - SL Benfica B -:-ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
18:00Petrolul - UTA Arad -:-RUSLAND: Supreme Division Vrouwen
18:00Lokomotiv Moskou V - Zenit St Petersburg V -:-SAOEDI-ARABIË: Division 1
18:10Al Ain - Hajer -:-18:25Ohod - Al Safa -:-
19:45Al Taraji - Al Batin -:-
SERVIË: Super Liga - Championship Play-Offs
18:00Mladost - Napredak -:-SERVIË: Super Liga - Degradatiegroep
16:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-SERVIË: Prva Liga - Degradatiegroep
16:00Vrsac - Mladost GAT -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00Luawa - Lamboi -:-SOMALIË: National league
14:30Badbaado - Gaadiidka -:-SPANJE: LaLiga2
20:30Cartagena - R. Oviedo -:-SURINAME: SML
01:00Inter Wanica - Leo Victor -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar -:-TURKIJE: Super Lig
19:00Sivasspor - Fenerbahce -:-TURKIJE: 1. Lig
19:00Umraniyespor - Kocaelispor -:-URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
01:45Albion - Tacuarembo -:-USA: MLS
00:00Charlotte - Minnesota -:-02:15Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Portland Timbers 2 - Minnesota 2 -:-05:00Tacoma Defiance - Vancouver 2 -:-
USA: USL League One
01:30Tormenta - Greenville -:-USA: NWSL Vrouwen
00:00Reign V - Chicago V -:-01:30Angel City V - North Carolina Courage V -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:30Universidad Central - Puerto Cabello -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Bolivar - Academia Anzoategui -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
16:00Gulf Heroes - United FC -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
10:30Turkije -18 - Mali -18 -:-11:00Marokko -18 - Slowakije -18 -:-
15:00Saoedi-Arabië -18 - Jamaica -18 -:-
15:30Guatemala -18 - Ecuador -18 -:-
16:00Libië -17 - Marokko -17 -:-
19:00Algerije -17 - Tunesië -17 -:-
ZUID-KOREA: WK League Vrouwen
09:00Boeun Sangmu V - Sejong Sportstoto V -:-12:00Hwacheon V - Changnyeong V -:-
12:00Incheon Hyundai Steel V - Seoul V -:-
12:00Suwon FC V - Gyeongju V -:-
ZWEDEN: Allsvenskan
19:00IF Elfsborg - Kalmar FF -:-ZWEDEN: Superettan
19:00Örebro - Varbergs BoIS -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland
19:00Balkan - Hassleholms IF -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
19:00Atvidaberg - Smedby -:-ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen
19:00Linköping V - BK Häcken V -:-ZWITSERLAND: Challenge Competitie
20:15Thun - FC Sion -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.