REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

ANGOLA: Girabola League

15:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto -:-

ARMENIË: Premier League

13:00Shirak - Noah -:-
15:00Ararat - BKMA -:-

AZERBEIDZJAN: Beker

15:00Zira - Neftci Baku -:-
17:30Qarabag - Gabala -:-

BAHREIN: Premier League

15:30Manama Club - Bahrain SC -:-
16:30East Riffa - Al-Ahli Manama -:-
18:30Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-

BULGARIJE: Third League - South-West

13:00Chavdar Etropole - Marek -:-

CHINA: Jia Competitie

07:00Shanghai Jiading Huilong - Nantong Zhiyun -:-
07:00Shenyang Urban FC - Qingdao Youth Island -:-
07:00Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu -:-
07:00Zibo Cuju - Kunshan -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Play-offs

01:00Pereira - Ind. Medellin -:-

CONGO DR: Ligue 1

14:30St Eloi Lupopo - Celeste -:-
15:30Renaissance - Mazembe -:-

COSTA RICA: Copa Costa Rica

03:00Saprissa - Cartagines -:-

EGYPTE: Premier League

13:45Enppi - Haras El Hodood -:-
13:45Smouha - Aswan SC -:-
16:00Future FC - Al Ittihad -:-
18:00Ceramica Cleopatra - Ismaily -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

13:30Al Aluminium - Fayoum -:-
13:30Asyut Petroleum - El Gounah -:-
13:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef -:-
13:30Kima Aswan - Tamya -:-
13:30La Viena - Mallawi -:-
13:30Misr Elmaqasah - Nasr Taadeen -:-

ENGELAND: FA Cup

20:15Gillingham FC - Dagenham & Red. -:-

ENGELAND: Vrouwen's League Cup

20:30Sunderland V - Leicester City V -:-

ETHIOPIË: Premier League

14:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana -:-
17:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-

EUROPA: Champions League Vrouwen

18:45VfL Wolfsburg V - AS Roma V -:-
18:45Vllaznia V - Paris SG V -:-
21:00Real Madrid V - Chelsea V -:-
21:00St. Polten V - SK Slavia Praag V -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga - Nacompetitie

10:00Gagra - Spaeri -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura - Play-offs

02:00Comunicaciones - Coban Imperial -:-

GUINEE: Ligue 1

17:00Sequence - Kaloum Star -:-

INDIA: ISL

15:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur -:-

INDIA: I-League

09:30Aizawl - Neroca FC -:-
12:00TRAU FC - Punjab -:-

INDONESIË: Liga 1

09:15PSM Makassar - Persita -:-
09:15PSS Sleman - Madura United -:-
10:00UitgesteldPersib - Borneo -:-
12:15Bali United - Bhayangkara Solo -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:30H. Petah Tikva - Hapoel Afula -:-
18:30Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
18:30Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-

ISRAËL: Liga Alef North

12:30MS Tira - Ihud Bnei Shfaram -:-
17:00H. Raanana - Hapoel Kafr Kanna -:-

ISRAËL: Liga Alef South

18:00Maccabi Yavne - M. Ironi Ashdod -:-
20:15Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona -:-

ISRAËL: Toto Beker - Play-offs

19:00Hapoel Beër Sjeva - Hapoel Tel Aviv FC -:-

ISRAËL: Toto Beker - Play-offs om plaatsing

18:00Ashdod - Maccabi Bnei Raina -:-
19:15Maccabi Haifa - Sakhnin -:-

ITALIË: Serie B

12:30Parma - Benevento -:-
15:00Cittadella - Bari -:-
15:00Cosenza - Brescia -:-
15:00Genoa - F.C. Südtirol -:-
15:00Modena - Venezia -:-
15:00Perugia - Spal -:-
15:00Reggina - Frosinone -:-
18:00Pisa - Ascoli -:-
20:30Palermo - Como -:-

KOEWEIT: Crown Prince Cup

14:00Al Salmiya - Al Sahel -:-
17:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-

LIBIË: Premier League

14:00Al Sadaqa - Al-Nasr -:-
14:00Al Taawun - Shabaab Al Jabal -:-

MALTA: Challenge League

14:00Attard - St. Andrews -:-
14:00Fgura - Vittoriosa -:-
16:30Lija Athletic - San Gwann -:-
16:30Naxxar Lions - Melita FC -:-

MALTA: Super Beker

16:00Hibernians - Floriana -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:30ADO Den Haag V - Feyenoord V -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

23:00Managua FC - Esteli -:-

OMAN: Professional League

13:30Sur Club - Al-Ittihad -:-
15:30Al-Msnaa - Al Nahda -:-

POLEN: Central Youth League

11:00Lechia G. -19 - Arka -19 -:-

PORTUGAL: Comp. Beker

17:30Feirense - CD Santa Clara -:-
20:00Chaves - FC Porto -:-

ROEMENIË: Beker

19:00FC Botosani - FCSB -:-
19:00Mioveni - UTA Arad -:-
19:00Otelul - FC Buzau -:-

RWANDA: Premier League

17:00AS Kigali - APR -:-

SCHOTLAND: Challenge Beker

20:45Falkirk - Dundee FC -:-

SLOVENIË: Prva liga

17:30Olimpija Ljubljana - NŠ Mura -:-

SPANJE: LaLiga2

14:00Burgos CF - Eibar -:-
16:15Lugo - Gijon -:-
18:30Levante - Ponferradina -:-
18:30UD Ibiza - Racing Santander -:-
21:00Malaga - Granada -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

12:00Ceuta - San Sebastian Reyes -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 2

12:00Baleares - SD Logrones -:-
16:00Cornella - Murcia -:-
18:00Alcoyano - Athletic Bilbao B -:-
18:45Sabadell - R. Union -:-
20:00Osasuna B - Gimnastic -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 1

12:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
12:00Racing Club Villalbes - Barco -:-
12:00Viveiro - Alondras -:-
12:15Silva SD - Arzua -:-
17:00Atletico Arteixo - Estradense -:-
17:00CD Choco - Arosa SC -:-
17:00Somozas - Paiosaco -:-
17:00UD Ourense - Dep. Fabril -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 5

16:30Peralada - Rapitenca -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Motril -:-
12:00Arenas Armilla - El Palo -:-
12:00Malaga B - Torre del Mar -:-
12:00Malaga City - Huetor Vega -:-
12:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna -:-
12:45Huracan Melilla - Marbella -:-
17:30CD Torreperogil - Maracena -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 10

12:00Cartaya - CD Gerena -:-
12:00Conil - Cordoba B -:-
12:00Rota - Coria C.F. -:-
16:30Antoniano - Pozoblanco -:-
17:00Atletico Espeleno - Puente Genil -:-
17:00Bollullos - Xerez CD -:-
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 12

13:00La Cuadra - San Fernando -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 13

12:00Bullense - Alcantarilla -:-

SPANJE: Tercera RFEF - Group 16

16:00Casalarreina - Oyonesa -:-
16:00Racing Rioja B - CDFC Calzada -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Presidents Cup

13:45Al-Ain - Dibba Al Fujairah -:-
13:45Bani Yas - Masfut -:-
16:30Al Arabi - Ajman -:-
16:30Al Urooba - Khorfakkan -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00Girona (Esp) - Standard (Bel) -:-
13:00Sivasspor (Tur) - 1. FC Saarbrücken (Ger) -:-
14:00Agadir (Mar) - Le Havre AC (Fra) -:-
14:00Al-Hilal (Sau) - Newcastle United (Eng) -:-
14:00Aston Villa (Eng) - Brighton (Eng) -:-
14:00Fortuna Sittard (Ned) - Livingston (Sco) -:-
14:00SC Verl (Ger) - SC Paderborn II (Ger) -:-
15:00PAS Lamia (Gre) - Volos NFC (Gre) -:-
16:00Stade de Reims (Fra) - Sochaux (Fra) -:-
16:30Arsenal (Eng) - Olympique Lyon (Fra) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Charleroi (Bel) -:-
18:00Getafe (Esp) - Guadalajara (Mex) -:-
20:00Hibernian (Sco) - FC Edinburgh (Sco) -:-
20:15Elche (Esp) - Leeds United FC (Eng) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.